Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A ja po spacerku i po obiedzie sie melduje... cos mi sie wydaje ze dzisiaj kolacji nie bedzie bo musialabym chyba o 23.00 jesc :-D Martika 🖐️ - wskakuj do nas i czuj sie jak u siebie ;-)... Mam nadzieje ze bedziesz czesto bywac... Zobaczysz szybko sie zadomowisz i nie zrazaj sie bo sa takie dni ze troszke u nas spokojniej ale za to w inne gwarno ze az milo :-) Na zachete dostaniesz 🌻 i wirtualne slonce :-) Ania 🌻 - moge sobie z Twoja corka lapke podac ;-)... zobaczyc mnie w spodnicy graniczy z cudem ... a sukienki tylko na wesela sa zarezerwowane. Wesola 🌻 - chyba dam sie skusic na kokosanki i kawe... ale prosze taka slabsza ;-) Kaszubko 🌻 - slonko posylam ;-)... ale jak masz ochote leniuchowac to leniuchuj... ile sie da :-) M do pracy wyslalam a sama ide dopoczywac... tylko nie wiem po czym :-P... Oj, jak mnie ciagnie do porzadkow ... a tu jeszcze 3 dni musze wytrzymac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nikogo nie ma a w sumie to mnie mialo nie byc hihi,wszystkie panie dzis z panem leniem :D Teraz to ja was opuszczam i jade po M - zycze milej reszty dnia 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 🌻 - najlepsze zyczenia dla mlodych i duzo wytrwalosci dla Ciebie... tez nie lubie hipokryzji ale czasami nie ma wyjscia... szkoda by bylo zepsuc mlodym uroczystosc... Zacisnij zeby, usmiech na twaz i zobaczysz ze szybko przeleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - wlasnie o to chodzi Ja czuje sie z siebie dumna i wlasciwie bylam cala organizatorka spotkania. - powiem Ci ze czulam sie jakbym to ja swoje dziecko zenila :D -dziekuje Ci bardzo za zyczenia 👄 Poslalam Wam dwie fotki tak szybko,mozecie wejsc na @ -oki pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-tak to napislam nieskladnie ze tylko usiasc i plakac -sorki ale to chyba juz zmeczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eraro 👄 👄 👄 to chrzest bojowy już przeszłaś hihihihi fotki już mam,coś spróbuję z nimi zrobić, ale dziś śpiący mnie coraz bardziej łapie, bo - pada deszcz buuuu Rebeko ❤️ wchodząc na topik zawsze szukam Twojego wpisu i.... czekam :D Dobrą godzinę przegadałam z Pawłem - oboje jesteśmy gadułami, a i tematy mamy prawie te same :D Dostałam też od Pawła kilka buziaków...oglądał zdjęcia tego skutera i powiedział, że szybko wszystkiego się nauczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak tu sobie beze mnie piszecie świetujenie...:(a ja bidula tyle dni bez netu...mam urlop i nie mialam do was dostepo:(jak mi było bez was smutna...nawet jeszcze nie doczytałam ... Kaszubko❤️a jak Piotruś ? już lepiej?👄 Erato ❤️b.dziekuje za zdjęcie na @juz opisik masz hihi...👄i taka masz być!!!Dumna i szczęśliwa:D👄 słodkich snów panienki...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena ❤️ już najgorszy ból minął - jutro Piotrek będzie miał znów prześwietlenie nogi i zmianę gipsu. Często do mnie dzwoni i na skype i na telefon - nudzi się hihihihi Dobranoc 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Za oknami słyszę szuranie łopaty do odśnieżania.......nic dobrego to nie wróży...... Dzisiaj kakao będzie ,żeby uzupełnić poziom magnezu :) I szarlotka na dobry humor z bitą śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was cieplutko. Dzisiaj jestem cała zakwaszona po wczorajszym wypadzie na narty. Wróciłam trochę późno więc na ćwiczenia nie zdążyłam. I całe szczęście, bo pewnie dzisiaj bym nie wstała. Wczoraj byłam trzeci raz w życiu na nartach i zjeżdżałam czarnym stokiem. Myślałam, że umrę ze strachu. Kaszubko 🌻 akurat jak dostaniesz skuter powinno się zrobić cieplej i będziesz szaleć. Cieszę się razem z Tobą. Erato 🌻 fajnie, że Ci się udało wszystko dobrze zorganizować. Ty mądra kobietka jesteś więc nie było opcji, że coś pójdzie nie tak. Dzięki za zdjęcia jeszcze nie widziałam, zaraz zaglądnę na pocztę. Annapo 🌻 jak ostatnio zapytałam dzieci czy chciałyby rodzeństwo, to odpowiedzieli prawie równocześnie, córka, że chciałaby siostrę, a syn, że chciałby brata. Więc chyba poprzestanę na dwójce :-D Rebeko 🌻 ja też tak jak Kaszubka otwierając stronę zaglądam czy się pojawiłaś. Fajnie by było gdybyś przed wyjazdem do szpitala dała nam znać :-) Rzena 🌻 to straszne tyle dni bez netu być. Fajnie, że już jesteś. Rudamaxi 🌻 laseczka z Ciebie niesamowita, a te nogi....:-) a Twoja córcia ma oszałamiające oczka, już widzę jak faceci będą mięknąc przy takim spojrzeniu. Martika 76 🌻 witaj 🖐️ Wesoła 🌻 dzięki za szarlotkę mniam. Ja za oknem słyszę krople spadające na parapet i wolę się nie odwracać i nie widzieźć co tam się dzieje. Ale wiosna już tuż tuż :-) Wszystkim posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja jest rozwiazanie by zadowolic dzieci od razu za jednym zamachem chlopiec i dziewczynka czyli blizniaki:D I dziekuje ci za komplementa;) Ja dzisiaj mialam myc okna a tu deszcz pada😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 dzisiaj mam troszke czasu dla siebie i moze uda mi sie czesciej zagladac... o tym co za oknem nawet nie bede pisac ,bo po co sobie psuc humor... Erato 🌻 dzieki za fotki i duza 👄 za opanowanie sytuacji...najlepsze zyczenia dla młodych...a nalesnikow mam na cała kompanie ,wiec jak tylko masz ochote to sie czestuj,co prawda dzisiaj juz nie pierwszej swiezosci ,ale ja juz nadziane podpiekam na masle w piekarniku i musze przyznac ,ze mi nawet takie bardziej smakuja... Rudamaxi🌻szczerze powiem,ze te krotkie futerko rzeczywiscie lepiej sie prezentuje z mini,ale nog i tak Ci zardroszcze nawet w spodniach...a dzieciaki jak zwykle super,te stroje to sama produkowałas,bo u mnie to zawsze był horror jak dzieci miały bal przebierancow,nie mam takich zdolnosci zeby samej cos uszyc ... Rebeko🌻ja Ci proponuje ,zamiast tego sprzatania jak najwiecej spac poki jeszcze mozesz ,a przynajmiej lezec z dobra ksiazka,bo uwierz ,ze niedlugo zatesknisz za takim leniuchowaniem... Martiko 🌻witam serdecznie i zapraszam jak najczesciej,mam nadzieje ze szybko sie nami \"zarazisz\" i tak jak my niedlugo powiesz ,ze dzien bez nas to dzien stracony hi,hi...to naprawde wciaga,niejedna z nas juz jest nałogowcem ,ale to fajny nałog... Kaszubko🌻mam nadzieje ze z noga Piotrka wszystko bedzie ok,a czemu zmieniaja mu gips? Wesoła🌻 ja dzisiaj tylko te szarlotke poprosze ,bo kako nie dla mnie ,u mnie za oknem to co chwilke slychac jak snieg zjezdza z dachu i potem na ziemi lezy wielka biala kupa:D Goju🌻tez miałam w planie pozostac przy dwojce ,ale sama widzisz co z tego wyszło hi,hi... A teraz pedze powiesic pranie ,ale bede jeszcze zagladac,miłego dzionka wsiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w pochmurny,deszczowy dzionek 🌼 Goja - gdy spodziewałam się trzeciego dziecka, to moje dziewczynki znów chciały dziewczynkę :D Ruda - tak bardzo nie zaśmieciłam dziewczynom poczty - to były tylko 2 @ :D a zdjęcia są świetne 👄 Wesoła - ja już znów nie mam śniegu - szybko uciekł :D Erato - to dzisiaj się bawisz ???? życzę więc dobrego humorku :D Dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) !! Kaszubko 🌻 - hihihi, jestem teraz na cenzurowanym ;-)... nie jestem do tego przyzwyczajona, ale bardzo mi milo :-) Jak ja rozumiem Twojego syna... tez sie nudze :-D Goja 🌻 - no jasne ze postaram sie Was zawiadomic ;-). A z Ciebie jestem dumna ;-) ! Widze ze jestes z tych co to nie zadawalaja sie byle czym... i daza do perfekcji we wszystkim co robia :-) Moze za rok poszalejemy razem po stokach ;-) Erato 🌻 - dziekuje za zdjecia, ladnie mlodzi wygladali... A Ty stanelas na wysokosci zadania :-) ... i oby dzisiejszy dzien byl tak samo udany ! Rzena 🌻 - zgadza sie, dzien bez naszego topiku to dzien stracony :-) Wesola 🌻 - schowalam sobie kawalek szarlotki na deser ... ale nie mow nikomu ;-) Ania 🌻 - korzystam, korzystam :-), tylko sie boje ze zasmakuje w tym blogim lenistwie i bedzie pozniej problem :-D... Rudmaxi 🌻 - dziekuje za sliczne zdjecia i duza 😘 dla Twoich skarbow ! A jesli Twoja ochota do mycie okien jeszcze Ci nie przeszla to zapraszam do mnie :-P Dzisiaj obiad raczej o przyzwoitej porze bedzie ... wiec zabieram sie do pracy... beda filety z kurczaka w sosie pieczarkowym wiec jak ktos chetny to zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochota mi nie przeszla ale ciagle leje,jakby bylo blizej rebeko to juz bym sie zbierala do ciebie kochana by ci pomyc okienka Anno niuni kupilam sukienke w lumpku jeszcze z metkami byla za cale 5 zl.Bo miala jeden bok wierzchniej warstwy w sukience nieobrabiony,wiec babcia usiadla do maszyny i obrabila w pare sekund ja szyc nie umie.Konradowi kupilam ten stroj do zerowki spodnie mu musialam tylko inne zalorzyc a ze rekawy byly troche przykrotkie nawet sie nie wrzucalo w oczy bo zasanial czerwony material:) I dziekuje za achyy od razu czlowiekowi lepiej teraz ide ululusiac moja Księżną;) bo kareta (czyli wózek)juz stoi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez korzystam dzisiaj z wolnego,co prawda jak patrze na okna to mi sie cos dzieje,bo tez by im sie przydało mycie ,ale nie wyobrazam sobie tego wlazenia na taboret zeby je umyc...juz jak kwiaty podlewam to boje sie zeby nie upasc na pyszczek i nie zrobic sobie auła ;)...wiec na razie okna musza poczekac,moze sie deszcz zlituje i spłucze z grubsza;) Rudamaxi ...moje nozki jak u kaczuszki ,wiec nie dziwne ze Ci zazdroszcze,przez tyle lat juz przywykłam zem niewielkiego wzrostu ale chciałoby sie miec te kilka cm wiecej;) no coz Bozia nie dała:D...dzieki za podpowiedz ,gdzie szukac strojow ,na razie mam co prawda spokoj ale jak \"młode \" troszke sie odchowa to bedzie jak znalazł... Rebeko...to ja sie pisze na ten obiad ,a powazne to wykorzystam pomysł ,bo nie wiedziałam co zrobic a dysponuje i filetami i pieczarkami...takze bedziemy jadły to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuję się wyrobem biżuterii srebrnej z kryształami Swarovskiego i kamieniami półszlachetnymi. Oferuję biżuterię wykonaną na zamówienie a także gotową, którą wystawiam na Allegro, bardzo konkurencyjne ceny, wysyłkę gratis. Jeśli coś Ci się podoba, chciałabyś w innym kolorze lub szukasz prezentu, który Cię nie zrujnuje skontaktuj się ze mną. Na pewno dogadamy się co do ceny http://aukcja.onet.pl/show_user_auctions.php ?uid=10623441 To tylko kilka przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...tak szybko obiadu ,to juz dawno nie zrobilam ,teraz tylko ciekawam czy tej moje \"bandzie\":) bedzie smakowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no dobrze ,ze czekam z obiadem na dzieci,bo przy niektorych zartach mogłabym sie zakrztusic...a tak tylko sie popłakałam ze smiechu,tesciowa zas pomysli ze mi odbiło...siedze sama i najpierw rze jak kon a za chwile placze ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc rudamaxi
jak sie czujesz kobito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - próbujeęrobić wysyłki z poczty, ale mam przecież Piotrka hiihihihi co jakiś czas dzwoni :D Dziś mogę być z chłopaka bardzo dumna - przeszedł chrzest bojowy - pokonał [i przyznał mi się do tego] swój strach - musiał zejść po bardzo stromych i krętych schodach z pierwszego piętra na parter. Za miesiąc znów musi stawić się u ortopedy - lecz wtedy już będzie łatwiej... już nie będzie bał się schodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po obiadku :-) Ania - napisz jak rodzince smakowalo... bo z tego co pamietam to syn strasznie ciezki w tych sprawach ...? Stawiam kawe i musze zagladnac na poczte... moze do mùnie tez cos od Kaszubki 🌻 przyszlo ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno zrobimy tak jak juz bedzie male na swiecie to w zaleznosci od potrzeb wysle ci to co mam ze strojow po niuni badz po Konradzie. Pomaranczko dziekuje za troske ale jakos jak widac zyje,nie poddaje sie ,zajadam sie tabsami i ciagne dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...z reka na ❤️,ja i syn zjedlismy 2 dokładki,wiec dla nas bardzo dobre a reszcie rodziny tez smakowało tyle ,ze wystarczyła im jedna porcja... mysle jednak ze z ziemniakami bardziej by im podeszło,ale ja miałam smak na ryz...nastepnym razem zrobie druga wersje... W kazdym razie napewno wejdzie na stałe do menu :) Kaszubko...wiesz Piotrek teraz wazniejszy wiec korzystaj ,a ja sobie poczekam spokojnie i duza 👄 dla niego za odwage...tez kilka razy miałam noge w bipsie i chociaz nie było to nic skomplikowanego pamietam ,ze te pierwsze kroki sprawiały sporo kłopotu... Rudamaxi...to sie wkopałas:D;)...bede pamietac i w razie czego wylkorzystam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie ❤️ Znowu w przelocie ale same wiecie,myslalam ze dam rade wpasc cos napisac a tu lipa,brak czasu -dopiero co wyszla znajoma syna krecila mi wlosy dwie godziny,mam byc gotowa za 40 min, a ja ciagle czegos jeszcze szukam -cos przygotowuje -aj ....... Dziekuje bardzo za mile slowa ale dzis juz wiecej nic nie napisze -sorki kobietki -postaram sie jutro do kazdej z osobna skrobnac,zycze wszystkim milego wieczoru a ja lece dalej sie szykowac :D .....pa,pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja chcę poczytać co piszecie ale czasu mało. Bardzo wszystkim Wam serdecznie dziękuję za życzenia. No i powinnam się przenieść już na inny topik. Nie pasuję tu. Ostatnio czuję się bardzo zmęczona, wszystkim zmęczona. Wracam z pracy do domu i padam. zameldowałam się i uciekam. Ślę Wam moc 😘😘😘 życzę również dobrej nocki i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 - ja Ci sie przeniose !! Sprobuj tylko nas zostawic to zobaczysz co Ci zrobie ;-) !! A na zmeczenie najlepszym sposobem jest ... odpoczynek wiec odpoczywaj ile mozesz :-P No i wiosna juz za pasem :-)... wlasnie dzisiaj slyszalam, ze wprawdzie do kalendarzowej wiosny jeszcze ponad 3 tygodnie ale od 1 marca zaczyna sie meteorologiczna wiosna :-)... i tego sie trzymajmy :-) ! Ania 🌻 - ciesze sie ze moglam sie na cos przydac :-)... ja robie dosyc czesto bo to rzeczywiscie latwy i szybki obiad :-) Kaszubko 🌻 - mucha wali na kolana !!! :-D :-D :-D Dzis w okienku trzecia czesc \"Nedznikow\"... nie odmowie sobie. Zycze milego wieczoru, kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ podpisuję się pod tym co napisałaś Rybce ❤️ nie ma żadnych przenosin - absolutnie. Mąż ogląda mecz :D Piotrek wrzucił do kompa bilard i poprzez net gra z innymi pasjonatami... mam luz :D Deszcz dalej pada... to może sygnał, ze kończy się zima ???? Rebeko - a mnie spodobali się również policjanci hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) przeczyalam tylko pobieznie ostatnia strone:P i mam jak kaszubka:) zawsze szukam wpisu rebeki:D zeby wiedziec czy to juz ;) w koncu ją glaskalam po tym brzuchu;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×