Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jestem :-) Wbrew podejrzeniom Goi 😘 i Erato 😘 nadal w jednym kawalku :-D... Tylko poklocilam sie wczoraj z M i jakos nie mialam nastroju do kompa... Poszlo oczywiscie o glupote, obu nam nerwy puszczaja... chyba cierpliwosc w tych ostatnich dniach juz na wyczerpaniu ... Na szczescie dzisiaj juz ok :-) i oby tak do konca :-) Kaszubko 🌻 - dla syna pozdrowienia a dla Ciebie 😘 na otarcie lez !! Erato 🌻 - zdolniacha ten Twoj M :-) !!! Poslij zdjecia, chetnie poogladam ;-) A z ta moja waga... ciesze sie oczywiscie ze nie przytylam tak jak niektore kobiety 20 kilo albo i wiecej ... tym bardziej ze zadna w tym moje zasluga - nigdy nie odmawiam sobie tego na co mam ochote :-P i slowo \"DIETA\" w moim slowniku nie istnieje ;-) (choc oczywiscie czasami sobie ponarzekam na zbedne kilogramki) ... Ot, genetyka ;-) Rudamaxi 🌻 - widze ze kawaler zdobyl serca wszystkich trzech pokolen :-) Rzena 🌻 - oj dziewczyno, coz to za fatum nad Toba lata :-( Duza 😘 dla Ciebie a dla M szybkiego powrotu do zdrowia !! A ubezpieczalnie sie nie daj - walcz jak lwica, bo mozna z nimi wygrac ;-)... tylko trzeba byc baaaardzo wytrwalym. Dea 🌻 - postaram sie ;-) A Ty korzystaj z laby 😘 !! Ania 🌻 - znam ten stan :-O... Trzymaj sie cieplutko i nie dawaj sie zlym myslom 😘 !! Wesola 🌻 - 🖐️ Wracam na kanapke... Milego Wieczoru kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 👄 A juz siedzialam jak na szpilkach jakbym przynajmniej to ja miala rodzic :D - mowisz koncowe wyczerpanie waszych nerwow ;) no ile mozna dusic w sobie najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo,fotki posle tylko wgram program do drukarki bo z tego wszystkiego zapomnialam a juz mam co nieco pochowane -ja teraz jak u Dei niektore torby spakowane,wtak,tak tym plyty ale znajde - przypomnialas mi kolezanke ktora podczas ciazy przytyla 30 kg -oj powiem Ci ze ciezko bylo jej to zrzucic ale powoli doszla.Zycze milego wylegiwania sie na lozeczku.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Ja mam trzydniowy maraton bólu głowy, mam nadzieję, że jutro wszystko puści, bo jak nie, to chyba zwariuję. Rebeko 🌻 czyli poród bardzo blisko. Ja też pod koniec pokłóciłam się z M, właściwie to nie wiem czy był jakiś powód, oczywiście wtedy uważałam, że był :-) Trochę się martwiłam jak to będzie jak pójdziemy na porodówkę i nie będziemy się do siebie odzywać :-D To było w niedzielę, a urodziłam w nocy z wtorku na środę. Erato 🌻 kochana gdybym tak zostawiła sprzątanie M to niestety nie połapałabym się. Wolę już sama posprzątać i cieszyć się, że wszystko jest ok. Poza tym ja tak mam, że uważam że wszystko robię najlepiej :-D to się jakoś nazywa syndrom jakiś tam, w każdym razie przerąbane :-D Kaszubko 🌻 oj Ci mężczyźni, oni bez nas chyba by zginęli. Ale dobrze, że Twój M stanął na wysokości zadania :-D Współczuję Piotrkowi. Ja tylko raz w życiu miałam coś złamane i to był kciuk, więc przy nodze Twojego Piotrka mój kciuk to pikuś. Życzę, żeby wszystko szybko i dobrze się zrosło i cierpliwości dla niego. Annapo 🌻 trzymaj się kochana, niczym się nie przejmuj, wszystko będzie dobrze. Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiam 👄 i życzę spokojnej nocy. P.S. Rebeko jeśli masz kamerkę w laptopie, to myślę, że mogłabyś go zabrać ze sobą, byłybyśmy przy porodzie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - nerwy mogą, lecz nie muszą puszczać... Ty masz prawo się denerwować, lecz mąż powinien zachować spokój :D niestety - to tylko teoria, bo w rzeczywistości to kobiety są silniejsze i bardziej opanowane [szczególnie w nietypowych sytuacjach] Mój mąż za każdym razem tracił głowę i ... rozum... teraz wspominam to bardzo spokojnie i na wesoło, lecz wtedy najchętniej wylałabym mu na głowę wiadro bardzo zimnej wody :D Dużo dziś rozmawiałam i z mężem i z Piotrkiem - sprawa wygląda niezbyt ciekawie - zastępca szefa firmy chciałby zatuszować wypadek... tak na to wygląda - lecz już na samym początku popełnił sporo błędów. Teraz syn musi podjąć właściwą i mądrą decyzję.... możliwe, ze jutro wieczorem już coś więcej się dowiem. Dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Czytam, ale pisać do każdej poszczególnie nie mam czasu, wybaczcie. Ja chcę na emeryturę !!! Pozdrawiam Was i całuję ... i stawiam szampana wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w poniedziałek. Wiecie jak cudownie jest obudzić się i nie czuć bólu głowy? :-D Stawiam gorącą kawkę i życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 a co to dzisiaj za święto? Czyżby Twoja osiemnastka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🌼 Rybko ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry witam miło poniedziałkowo,pogoda dalej nieciekawa,ale w WE było uroczzo mroźno i słonecznie :) Częstuje się kawą :) Rybko samych dobrych dni i wyarzonej emerytury 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko 🌻 wszystkiego najlepszego! moja kolezanka w ciazy przytyla 28 kg, teraz 7 m-cy pozniej widac ze zostaly jej jakies 2... ja przytylam 9 kg w ciazy... rok po urodzeniu musialam zrzucic 20:P nie ma reguly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak tu gwarno :-) Witam kochane !! W pierwszej kolejnosci dla naszej kochanej Rybki 😍 wszystkiego najlepszego, spelnienia wszystkich marzen (rowniez tych o emeryturze ;-) ) i zebys zawsze pozostala soba 😘 Erato 🌻 - :-D :-D Jak Ci zalezy to mozesz isc za mnie urodzic :-D :-D A zdjeciami sie nie przejmuj narazie ...ja \"stupido\" ;-) nie pomyslalam, ze Wy juz przeciez po czesci na walizkach siedzicie :-)... Goja 🌻 - nie kracz, dziewczyno ;-) :-D, bo M dopiero od piatku ma wolne ... i wolalabym do tego piatku doczekac !! Zobaczymy co mi dzisiaj Pan Doktor powie bo ide po poludniu na kontrole... A mojego laptopa juz dawno zamordowalam :-P i gdzies w piwnicy lezy i czeka na zmilowanie :-P... wiec na Wasze towarzystwo nie moge liczyc :-D :-D :-D Kaszubko (kwiat] - powiem Ci ze az sama jestem ciekawa jaka bedzie reakcja i zachowanie M ... On raczej z tych co twardo stapaja po ziemi, ale ... ;-). Trzymie kciuki za Piotrka !!! wierze ze podejmie dobra decyzje... ma w Was oparcie !! Wesola 🌻 Ellisa 🌻 Calej reszcie postlam tez po 🌻 i zycze milego, slonecznego (chocby tylko w 😍 :-) ) dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w poniedzialek najbardziej nielubiany przeze mnie dzien ale tylko dlatego ze nie lubie wstawac po wolnym :D ogolnie dosc cieplo ale pochmurno - damy rade ja juz wskoczylam na tory,zaraz zabieram sie za obiadek i to wszystko na dzis aaaa zapomnialam jeszcze gotuje bigos i dopiero finish. Goju - to witaj w klubie My Kobiety wszystko same najlepiej robimy nie? moj SP.tato powiedzialby ze pewnie na pogrzeb tez sobie same pojdziemy hihi,a tak na marginesie ciesze sie ze Twoj bol glowy przeminal-od razu lepsze samopoczucie.🌼 Rybko 👄 Z okazji Twoich 18-astych urodzin zycze Ci Wszystkiego co najlepsze i spelnienia wszystkich marzen -(wlacznie z emerytura) hihi :D zartuje ale 100 Lat 🌼 Kaszubko - to nieciekawie sie zapowiada ta sprawa z Piotrkiem ale mam nadzieje ze wszystko sie jakos ulozy.Pozdrowienia dla Piotra,a dla Ciebie duzo cierpliwosci.🌼 Wesola - A Ty nie powinnas mieszkac gdzies na Alasce :D az tak lubisz zime? brrrr,🌼 Rebeko - Wiesz Kochana to ustaw mi termin a ja postaram sie wpasc przed wyjazdem i urodze za Ciebie :D:D:D a fotki i tak Ci posle tylko przeszukam kilka torebek hihi.🌼 Ellisa - Jak po poludniu slonko wyjrzy to Ci je podrzuce ale mailem hihi.🌼 Wszystkim bez wyjatku zycze Milego Dnia i posylam 👄 i 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Piotrkiem dużo rozmawiam na skype - chłopak jest mądry :D Wrzuciłam zdjecia na Garnek - wcześniej Maciuś http://www.garnek.pl/kama13/4516839 http://www.garnek.pl/kama13/4516827 a teraz 13 zdjęć z wczorajszego spaceru Basi i Oli z Karolem [pięknym, już prawie dorosłym pieskiem] http://www.garnek.pl/kama13/4537469 http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- Rybko!!! Z okazji urodzin dużo szczęścia i radości:) Jako, ze nie możemy razem wypić to już wypiłam likier kawowy za Twoje zdrowie;) cały:P ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................... ....# .............\'\'#......#...............# .................\'\'##;........#.....#, ......................#........\"##\"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................# Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 od rana urwanie głowy, więc dopiero teraz składam Ci serdeczne życzenia urodzinowe. Dużo zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń, dużo wolnego czasu i spokoju jeszcze przed emeryturą :-) no i kasiury oczywiście ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlumaczenie tekstu dunskiego. "Wyslij to ostrzezenie przyjaciolom, rodzinie i firmom z którymi masz kontakt. W nastepnych kilku dniach nie próbuj otwierac maili wyslanych z tytulami " POCZTOWKA Z HALLMARK" niezaleznie od kogo ja dostaniesz. To jest pocztówka ze zdjeciem,które " spali" caly twardy dysk C na twoim komputerze. Ten wirus mozesz otrzymac od kazdego kto ma Twój adres E- mailowy w swojej liscie z kontaktami. Dlatego powinniscie zawiadomic wszystkie osoby, które macie w skrzynce kontaktowej i z którymi mailowo wymieniacie korespondencje - lepiejjest dostac to ostrzezenie nawet 25 razy niz raz otworzyc mail z tym wirusem Jesli dostaniecie wiadomosc nawet od przyjaciela z pocztówka- nie otwierajciego. Wymazcie go natychmiast i natychmiast wylaczcie komputer. Wedlug CNN jest to najgorszy wirus jaki znano. Przez Microsoft oceniany jako najbardziej niszczacy wirus do tego czasu. Wirus ten zostal odkryty przez McAfee przedwczoraj i nie istnieje jeszcze program do naprawy po zniszczeniu danych przez ten wirus. Wirus ten niszczy twardy dysk w miejscu, gdzie kompletuje sie najwazniejsze dane. Przeslij to ostrzezenie wszystkim. Pamietaj, wysylając ostrzezenie skorzystają z tego wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 witam wieczorowa pora 😴 ❤️ Rybko ❤️ ...ja jak zwykle troszke spozniona ,ale szczerze zycze spełnienia wszystkich marzen,duzo zdrowka ,milosci i nadzieji...sto lat!!! U mnie tak jak widac na powitaniu najlepiej spałabym po calych dniach,a jak juz uda mi sie opuscic lozeczko ,to tyle roznych spraw jest do zrobienia ,ze padam na pyszczek i znowu spie...:( Do tego jeszcze udało mi sie natrafic na ksiazki ,ktorych nie potrafie odłozyc i zabieraja mi sporo wolnego czasu,a ze pogoda taka niezbyt ciekawa ,to maz siedzi czesto przy kompie i nawet nie bardzo moge sie do Was dostac... Jutro znowu od rana mam zaplanowany wyjazd i nie wiem kiedy uda mi sie zajrzec,chociaz szczerze powiem ,ze sie za Wami steskniłam ... Serdecznie wszystkie Was pozdrawiam i musze konczyc ,bo mi wchodza na plecy nastepni z kolejki...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem :-) Ellisa - dobre i takie :-D She 🌻 Kaszubko - oj, marzy mi sie taki spacer w sniegu :-)... Ania 🌻 - ja tez sie stesknilam ;-)... ale wypoczynek i sen wazniejszy, wiec nie miej zadnych wyrzutow sumienia :-) !! Teraz jeszcze wzniose toast (sokiem jablkowym ;-) ) za Rybke 😘 i zabieram sie za kolacje... choc pomyslu nie mam zadnego... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek ❤️ Wesola - Moje zdrowko wporzo :D:D:D Lapie kawke w locie i pedze z jednej pracy do drugiej a pozniej z corka po suknie,wczoraj bigos gotowalalm do 11-ej wieczorem ale juz mam zrobione -ufff najwazniejsze z bani,jeszcze musze dzis pomyslec o stroju dla mnie. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego dnia.🌼 ❤️ a teraz cos dla ucha.... ..http://www.youtube.com/watch?v=tcwWdLnLCnI&feature=channel_page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesoła 🌻 dzięki za kawę i rogaliki Erato 🌻 kobieto przez Ciebie muszę bigos robić!!!!!!!!! Takiego smaka mi narobiłaś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj nie wchodzilam bo mialam mega nerwa Rybko spoznione ale szczere Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana. Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było. Żyj tak, aby każdy kolejny dzień, był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu. Spełniaj się! Żyj mądrze i dokonuj odważnych wyborów. Próbuj, bo jeśli nie będziesz próbowała, nie będziesz wiedziała co tracisz... Idź przez życie z odwagą w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz... tego Ci życzę z całego serca. Pamiętaj, że nie jesteś zwykłą kobietą. Jesteś wspaniała, silna i wytrwała. Otwórz się, daj się odsłonić od środka, niech Twoje uczucia wypłyną na wierzch i sprawią, byś była kimś wartym podziwu. I po 😘-e dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 😍 !! Wesola 🌻 - uprzejmie melduje ze zdrowie na 102 :-) !! Erato 🌻 - nie ma to jak stary dobry rock :-) !! Przed Toba gorace dni wiec zycze powodzenia i wytrwalosci ! Goja 🌻 - jak juz zrobisz to podeslesz troche ;-) ...? Od Erato nie mam sumienia brac, bo mogloby dla gosci nie wystarczyc ... :-D Rudamaxi 🌻 - sliczna ta Twoja sesja zdjeciowa :-) !!! No i po raz kolejny potwierdza sie zasada ze niedaleko pada jablko od jabloni ... jaka mama taka corcia :-) Ja dzisiaj znow nie mam zadnego pomyslu na obiad :-O... i ochoty na sterczenia w kuchni tez nie mam ;-)... chyba posle M po pizze :-P... i tak musi isc po paczki :-D Zycze rodosnego dnia 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z taca oponkow ! Prosze sie czestowac ,bo inaczej grozi mi pekniecie ...Mam jeszcze ciasto z wisniami i kremem jakby ktos nie lubiał oponek... jak juz wczoraj meldowałam miałam rano wyjazd i niestety tylko przy cukierni bylo miejsce do parkowania ,no i moja silna wola przegrała z zapachami,a teraz az sie boje pomyslec o tych kaloriach...no ale przeciez nie moze sie zmarnowac :)... Rebeko...ja wlasnie zabieram sie za obiad a dzisiaj taki bardzo rozbudowany,wiec jak naprawde masz tylko pizze to zapakuje Ci co nieco ..wolisz kluski z czerwona kapusta i zrazem wołowym ,czy kotlet schabowy ziemniaki i surowka... Erato...Duzo cierpliwosci i siły zycze na zblizajace sie dni... Wesoła...zdrowko ,no mozna powiedziec ,ze bywało lepiej ale nie jest znowu tak zle zeby mozna narzekac ;) i dzieki za kawe , dobrze ze w termosie to nawet ciepla wypiłam ..:) Goju...Ja sie ustawiam zaraz za Rebeka i poprosze o troszke bigosu...mnie sie nie chce robic ,ale jak jeszcze kilka razy o nim poczytam to chyba tez w koncu sie skusze i wtedy podziele sie z Toba ok?Jak tam ten Rodzynek z cwiczen,bywa jeszcze czy zrezygnował ? She...mnie sie podoba,a najbardziej jej cena...mam nadzieje,ze w natrze tez bedzie tak fajnie sie prezentowac...A ten bal gimnazjalistow to jakis nowy zwyczaj,bo nie słyszałam ,a moja cora tez gimnazjalistka i tak sie zastanawiam czy juz mam zaczac oszczedzac... Pozdrawiam i pedze wyłowic kluseczki :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - jestes aniolem :-) !! Kluski ze zrazem i czerwona kapusta poprosze 😘 A ja Ci za to przy oponkach pomoge :-P :-D i moimi paczkami poczestuje jak M wroci :-) She 🌻 - nie jestem autorytetem w sprawach mody :-P, ale jak dla mnie sukienka jest bardzo oryginalna, elegancka i mysle ze corce bedzie w niej ladnie. Pozdrawiam ! PS : Wystawiam liste obecnosci... ;-) ... prosze sie meldowac mile panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×