Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

dzień doberek Przed pracą na kilka min wdepnęłam oczywiście śpiąca. Z koleżanką w pracy śpimy na stojąco :) Rebeko 🌻 u mnie naweet słońca dziś nie ma a do piewszego już dzień. Mąż dzwonił i mówil że koo poznania świeci aż razi i ciepełko przyjemne. On soebie tam nad jeziorem a ja ... :( ( w delegacji ) kaszubko 🌻 deszcze padają tu już od kil;ku dni i adnego znaku wiosny nie ma. No może w doniczce hiacynt kiełkujący. ellisa 🌻 czyli podpisałaś listę pozdrawiam resztę składu i zmykam na przystanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam sily na ten topik pisze i pisze a tu stale jakis bląd w wysylaniu i nie mam wpisow...a teraz moze wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Zwariowany dzionek u mnie - znów ucieka czas buuuuu Telefony do i od dzieci... odwiedziny młodszej córki i Kasi... Kasia pozostanie do wieczora. :D jeszcze Basia ma wpaść :D Za godzinę przyjdzie prawdopodobnie Patryk - zostanie do niedzieli lub zrobi wymianę z Bartkiem. Mało nas tu dzisiaj - Rybka ❤️ i teraz widzę Rzenę ❤️ czyżby już akcja u Rebeki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no wreszcie cos wysłało napisałam sie do was i nie ma:( Kaszubko❤️ciesze sie ogromnie ze Piotruś jużlepiej ,bo powiem Ci ze sie martwiłam by nie bylo zadnych powiklań czasem tek bywa a to nic przyjemnego...👄Dzikuje za @za wszystkie,kochana jesteś👄...co by to było bez tej telefonii:Dhihi... Goja❤️dzieki i tez sie ciesze ze jestem z wami ,ale ostatnio mam jakies problemy by wysyłac posty i sie czasem obrażam na neta ,właśnie tak jak dzisiaj bo juz od południa probuje i dopiero teraz sie wysłało...pozdrawiam i 👄 RUDAMAXI❤️dzieki za wszystko:D👄👄👄 Rebeka kochanie❤️w sumie wiesz jak to jest byc bez topiku...:D..a powiec mi jak sie czujesz...mam nadzieje ze wszystko w porządku:) Rybko❤️nie uciekaj od nas my nie lubimy kiedy nas sie opuszcza ....................................prawda DZIEWCZYNY!!!!!!!!.......I NIE PISZ BZDUR BO W TAKIM RAZIE to ja powinnam odejsc,dołączyłąm pozniej i to ostatnich sie zwalnia a nie pierwszych...👄...a koło poznania świeci i to jak,mam nadzieje ze u Ciebie juz taz świeci👄 👄👄👄...dla wszystkich pań i miłego reszty dnia...:D Ellisa❤️powiem tylko tyle:...zazdroszcze Ci tego głaskania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usta Kaszubko...:D ale sie naprawde u Ciebie dzisiaj dzieje:Dtyle gości i dzieci..świetnie bo wiem jak kochasz wszystkie i ile to radości daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Pozno dzisiaj... ale mam usprawiedliwienie ;-)... odwalilismy przed poludniem zakupy, pozniej obiad a po obiedzie padlam jak zmiete 20 :-P. Teraz wyslalam M do pracki i w koncu wlaczylam kompa... :-) Rybko 🌻 - dobry i hiacynt :-) Ja sobie dzisiaj bukiet zonkili kupilam zeby troche slonca do domu wpuscic :-) bo za oknem znow szarowa nieprawdopodobna ... Ellisa 🌻 - no tak, jestes jedyna \"ciotka\" ktora mala Rebeke zna osobiscie :-) Kaszubko 🌻 - jeszcz nie ;-)... ale kilka falszywych alarmow juz za mna wiec teraz czekam na ten prawdziwy :-). Duzy ruch u Ciebie dzisiaj... ale milo ze dla nas tez zawsze znajdziesz czas :-) Rzena 🌻 - ogolnie czuje sie bardzo dobrze, tylko zmeczenie i niewyspanie daje sie troche we znaki :-O ... dziekuje Ci za troske :-) Ide do kuchni po lody ... sa pistacjowe, karmelowe i rumowe z rodzynkami... i do tego bita smietana :-P ... prosze sie czestowac :-) Ja korzystam z tych ostatnich dni i dogadzam sobie na calego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tak w biegu macham. Strasznie zwariowany dzień dzisiaj mam, wszystko na biegu. Chciałam zobaczyć czy jest Rebeka, a jej nie ma. Teraz będę biegać z zaciśniętymi kciukami, bo skoro jej nie ma to może już mamy topikowego dzidziusia :-) 👄 dla wszystkich, zaglądnę wieczorem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesteś Rebeko, minęłyśmy się, a ja już myślałam, że Ty już z niunią sobie leżysz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - te ostatnie dni są najbardziej męczące, ale i to wytrzymasz ❤️ Przy mojej pierwszej ciąży fałszywe alarmy pojawiły się około 8 dni wcześniej :D Przy tej piosence jedynie She nie będzie mieć kłopotu ze zrozumieniem hihihi to po kaszubsku :D http://www.youtube.com/watch?v=RnrJJd0U7No&feature=channel A tu coś na wyciszenie http://www.youtube.com/watch?v=ZywVADPpTbI&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Ja dzisiaj tez tylko na chwilke,bo cały dzien latałam po urzedach ,potem obiad i z leksza trzeba po obiedzie posprzatac i tak mi dzien zleciał a teraz marze tylko by choc na chwilke klapnac i wyprostowac kregosłup... Jutro cora ma bierzmowanie ,wiec tez bedzie troche bieganiny...ale pewnie sprawdze ,czy nas nie przybyło na swiecie ;)... Dzisiaj na tyle ...pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i zycze miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 - zwolnij, dziewczyno, bo ja w kompleksy wpadne !! Albo zdradz sekret jakiego \"dopalacza\" uzywasz :-P ... moze mi sie wkrotce przydac :-D Kaszubko 🌻 - nie mam innego wyjscia 😘 !! Jak tak dalej pojdzie to ja bede cale dnie przy komputerze spedzac... kiedys zaczynalam dzien od zdjec znajomych na \"garnku\" teraz jeszcze doszlo \"youtube\"... :-) Ladne te Twoje filmiki :-) Wesola 🌻 - mowisz - masz ;-) Zglosilas sie w ostatniej chwili :-D Ania 🌻 - milego przezycia tego dnia dla corki a dla Ciebie duzo sily ... ale pozwol rodzince sobie jutro pomoc !! Lodowka mnie wzywa ;-)... chyba obiad juz zostal przez moj organizm zapomniany :-P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka🌻powiedzmy że zrozumiałam:P ale ja gdynianka rodowita i z kaszubskim za pan brat:P Najbardziej w ucho mi wpadła \"Kaszebsci jeziora,kaszebsci las...\";) Rebeka🌻mnie lekarz wróżył na 1 kwietnia ale ja wiedziałam ze to będzie wczesniej i mój synuś jest z 23 marca,ale u mnie byla ciąża zagrozona dlatego tak ale z dziewczynkami to mowią ze szybciej sie pchaja na swiat bo to ciekawskie plemię;) Słuchajcie,ja nie mogę sie nad niczym skupić,ciagle myśle o nowym mieszkaniu a to dopiero odbiór pod koniec roku:P a ja jeszcze moim rodzicom nic nie powiedziałam-chyba boje sie ich reakcji:( a tak chciałabym już żeby wszyscy wiedzieli:) A weekend spędzę na uczelni-to moj ostatni semestr, w lipcu obrona pracy licencjackiej,chciałabym juz to miec za sobą:P pozdrawiam i hmm zastanawiam sie czy kończyć ten likier kawowy co go zaczęłam czy otworzyć piwko;) zdrówko dziewczynki;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka❤️to sie ciesze i napewno nie tylko ja:D👄 a te zakupy to nadal dla dzidzi...hihi bo jak tak to jak książe lub księżniczka bedzie mialo:D ja nie robilam zakupow dla dziecka jakos mnie to nie brało bedąc na patalogii zostawiłam to MM hihi...👄 a w sumi to kto nam powie jak sie już dzidzia urodzi???no kto??? ...a ja lody te co wesoła poprosze i winogronko do tego...hihi... Annapo Tobie tez przesyłam👄👄👄:D:D She❤️akurat ja jestem z 01.04.hihi..i mama nie miała żadnej pomyłki hihi...no z mieszkaniem pewnie juz tak bedzie dopuki sie nie wprowadzisz ja bym tez tylko o tym myslala...jeszcze troszke nauki zostało dasz rade jestem pewna:Dpowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem wieczorkiem jak to na bruneta przystało. Rebeko, dopalacz mówisz... hmm u mnie dopalacz jest wtedy jak się wkurzę i nie mam komu się wyżalić. Wtedy w tych nerwach tak mi wszystko idzie, że sama sobie się dziwię co ja wyprawiam. Byłam dzisiaj u mojej rodzinki, mieliśmy mszę w intencji mojej babci w 4 rocznicę śmierci, a później spotkaliśmy się na kawce i na .... pysznym winku. A teraz w głowie mi wiruje i zamiast coś posprzątać to mam to gdzieś. Jutro rano idę na mecz mojego syna, który dzisiaj został kapitanem drużyny i bardzo jest z tego dumny, a ja z niego :-) później zawożę córkę na trening a wieczorem idziemy n a parapetówkę do mojej kuzynki więc znowu zabraknie mi czasu. Rebeko masz rację, chyba rozejrzę się za jakąś amfą, bo inaczej nie dam rady. Przepraszam za chaos mojej wypowiedzi, ale o winko.... Dobrej nocy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - nie mialabym nic przeciwko... tydzien wczesniej to prawie jutro wypada ;-)... a M jutro rano wraca i juz ma wolne :-), wiec mala moze sie pojawic :-). Wcale sie nie dziwie ze tylko o mieszkaniu myslisz. Boisz sie ze rodzice nie pozwola Ci sie z domu wyprowadzic ? Przeciez juz pelnoletnia jestes :-P :-D :-D. Zycze Ci zeby Ci ten WE szybko przelecial ... a na rozluznienie (bez ryzyka kaca) chyba lepsze piwko :-) Rzena - dzisiaj zakupy czysto spozywcze... juz nie mam gdzie chowac ciuszkow, wiec chyba wystarczy ;-)... choc musze przyznac ze dalej mnie sklepy kusza :-D Goja - bede rano trzymala kciuki ( jesli bardzo rano ten mecz to przez sen :-P) za ekipe syna ! Spadam przed TV... Milego wieczoru 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj ostatni dzień lutego :) i od jutra marzec hi,hi,hi........a w marcu jak w garncu........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 😍 Stawiam kawe, posylam slonko i ... zycze milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dziś słońce u mnie od samego rana :D Stawiam następną kawę i do tego tym razem jabłecznik 🌼 She - wydaje mi się, ze podświadomie zakodowałaś sobie iż Twoi rodzice nie będą zbytnio zadowoleni z Waszego wyboru w sprawie kupna mieszkania... boisz się ich krytyki :D dlatego wciąż jeszcze nic im nie powiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj mamuśka - miejsca u nas dużo :D rozgość się.... w sobotę i w niedzielę rzadziej wpadamy na topik - wiadomo - czas zabiera rodzinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkka69
Dzieki za aproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Dopiero teraz podpisuje liste ,a to za sprawą pięknej pogogy.Rano pojechałam z synusiem na bilard i na łżwy...a po obiadku do parku nad staw karmic kaczki...no i jak to ja znowu nie zabrałam aparatu:(zła byłam bo juz tyle było okazji a ja jakas zakrecona i...no właśnie ..same sobie określcie jak tylko chcecie:( Rebeka❤️:Dw pewnym sęsie się nie dziwie bo za dużo ciuszków nie trzeba dzidzie rośnie i nie ma co z tym później zrobićchyba że kolejne hihi...żartuje...:D👄to mozesz w sumie kupowac wieksze na później:D👄 Wesoła 👄mam nadzieje ze bedzie mniej deszczu;) Kaszubka❤️ciesze sie ze już u Ciebie bez deszczu:D czas wielki:D👄 Mamuśka🖐️i pisz śmiało ...wiecej i wiecej...🌼 ❤️Miłej słonecznej niedzieli życze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuske :-) 🖐️ i ... mowie wszystkim \"dobranoc\"... 1,5- godzinny spacer dzisiaj mnie tak wykonczyl, ze nie jestem w stanie oczu otwartych utrzymac :-D :-D... 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę jak idiotka w necie i szukam zdjęć ślicznych koni... mąż znów ogląda boks.. i w ten sposób czas leci do przodu :D Dla Was 👄 i 🌼 ... a ja spróbuję teraz po cichutku połączyć zdjęcia z piosenką hihiihihi Psotka była przed chwilą na spacerze z moim synem, a Kotka chciała znów poobgryzać męża ulubiony kwiat :D zauważyła, że ja i mąż nie zwracamy na nią uwagi i że nie ma psicy, która by ja pogoniła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska69
Dziekuje dziewczynom za miłe powitanie ,bede wiecej pisala ,tylko narazie sie ucze pisac na komp .Pewnie chciały byscie wiedziec z kad pochodzę.Więc pochodze z pieknych Mazur a mieszkam z rodzinką na Kurpiach.U nas dziś słoneczko ostro świei od samego rana ,wyszla bym gdzies ale mam lenia i nic mi sie niechce.NAJMLODSZA moja pociecha ma 6 lat a najstarsza 20 latek a ogulem mam 4 córeczki.no i mezusia z którym jestem 20 lat ,i narazie jakoś sie trzymamy w kupie .To narazie dziwczyny zmykam coś przygotowa do obiadku.Odezwe sie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘 🖐️🖐️🖐️ melduje sie spowrotem :) Rebeko, dzieki za skrzyzowanie nozek ;) chociaz cos mi serducho mowi ze taki spacer poltoragodzinny to moze dobrze zrobic na \'wyjscie\' dzidzi :) No ale wychodzi na to ze jednak Marcowa dziewucha bedzie, rybka :) Doczytalam sie Was jakos choc ciagle zmeczona jestem i urlopem i podroza ;) ale mysle ze to raczej brzusio mnie tak meczy. Wystrzelil mi niesamowicie, i teraz mam i mega pupe i mega brzusio ... :D:D:D Witam nowe Panie 🖐️ zagaldajcie czesciej prosimy! Urlop byl troche nieudany bo mama sie rozchorowala i w rezultacie nei odpoczelam tak jak chcialam no ale za to dobra coreczka jestem ;) Wrocilismy wczorfaj no i od razu przyjechal nasz \"remontowiec\" niet odpoczynku w ten WE, achhhhhhh :( Annapo, ale sie usmialam z tych plotek :D:D:D:D chociaz troszke rozrywki z tego wychodzi - wg mnie glupi ci co gadaja ale jeszcze glupsi ci co w te ploty wierza... Rebeko, ja sie juz pisze na mala wizyte jak Perelka juz przyjdzie, jak tylko juz bedziecie chcieli ja swiatu pokazac ;) :) Drogie Panie, wszystkim duze 😘 na mily dizen i prosze o troszke sloneczka bo u mnie prawdziwie angielsko dzisiaj :o no i kawke stawiam c\\_/ c\\_/ c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ... nadal w dwupaku :-D Kaszubko (kwiat] - za zwierzetami jak z dziecmi : trzeba je miec caly czas na oku ;-) Dea 🌻 - witaj z powrotem :-) ! Mam nadzieje ze mama juz lepiej :-( ? A na wizyte zapraszam z calego 😍... piekne wiosenne i letnie dni przed nami :-) Mamuska 🌻 - wow, 4 coreczki !!! Twoj M ma szczescie ze otoczony samymi kobietami :-). No i 20 lat slubu to piekny wynik... my mamy w tym roku pol z tego :-P i nawet mielismy zamiar zorganizowac jakas imprezke w Polsce ... wyszlo inaczej ;-), ale tez niezle :-) U nas dzisiaj \"Dzien Babci\"... a tu babcia jeszcze babcia nie jest :-P ... ale i tak na obiad do rodzicow jedziemy... Zagladne po powrocie ! 😘 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Trudno było mi dziś wejść na topik - syn i wnuk byli dziś dość często w pokoju na tyle blisko mojego laptopa - ze nie sposób było coś napisać buuuu Jutro wszystko wraca do tzw. normalności hihihihi - i znów będę chwilami sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Melduje sie bo wypada 01.03...juz bliżej wiosny:D Kaszubka❤️ja jak miałam dawno temu kotka to zawsze mojej mamie wykopywal z doniczek :Dwszystko co tam było,zdażało sie że i prezenty były w środkuhihi...no i jak koniki ?Udało sie cos ciekawego znaleść?:Da MM ma chopsia na tle piłki nożnej i ja mam męki co dziennie... zawsze jakiś mecz sie znajdzie np.teraz i jeszcze 30 min.temu grał LECH :(koszmar...ja tez nie moge czasem pisać ,bo nie lubie jak ktoś mi szpycluje albo czyta na głos...;) Mamuśka:Dno to w życiu już sie napracowałaś przy dzieciach ,a ja często narzekam przy jednym...ja w tym roku mam 14...:) Dea❤️no szkoda że nie wypoczełas ,ale widze że jak zwykle stanełaś na wysokości zadania i spełniłaś swą powinność:)👄 pomoc dla najbliższych zawsze jest doceniony i masz znowu \"+\" na góże:Dza dobre ❤️ dla mamci... Erato ❤️a Ty gdzie?:( Miłego wieczorku ...lody czekoladowe stawiam i whiski z cocacolą...hihi...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×