Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Kaszubko 🌻 a mówiłam, że biegam jak oszołom i nawet taki ważny wpis przeoczyłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ta dzidzia z koralami to ja:D wieczorkiem puszcze wam fotki jak bylam blondi;) Ja dzis posprzatalam przed domkiem nawet ulice pozamiatalam z piachu ktory byl po piaskarkach i za mna poszli inni;) Konrada odebralam ze szkoly i zaprowadzilam na tance teraz poszla babcia wezmie go do kosciola na jego dyzur potem ma zbiorke a ja w tym czasie ogladam minimini z Viki i musze jej opowiadac jakie to sa ladne bajki ,jakie ladne zwierzatka;) a jednoczesnie prasuje,ale teraz mam czas na herbate:) Rebeka urodzilas już może;)? jeszcze sie wam nie chwalilam ale moja dobra kolezanka w piatek urodziła Michalinke która w dniu porodu miala 3960 i miala 55 cm.Urodziła sie przez cesarskie ciecie.Ale klusia jest niezla i to pierwsze dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🌻 - nie urodzilam ;-)... Moze to i lepiej, bo tak malo romantycznie by to wyszlo przy myciu kibelka :-D :-D Qrde, lazienka blyszczy, w chromowanym grzejniku mozna sie przejrzec, w kuchni wszystkie dolne szafki posprzatane... jutro zabieram sie za gorne bo dzisiaj M mial jakies \"ale\" (cos mu sie moje skakanie po meblach przestalo podobac :-P )... a tu dalej nic :-( A Twoje fotki slodkie :-) !! Erato 🌻 - ja sie pisze na ta grochowke... sprzatanie narazie nic nie dalo to moze grochowka mi pomoze ...? :-D :-D :-D Kaszubko 🌻 - dziekuje za dobre slowo ...i przesylki 😘. Ania 🌻 - Chyba po powrocie do pracy bede niecierpliwie czekala na strajk transportu :-P :-D, bo tez bym sie chetnie znow na motorze przejechala :-) Wesola 🌻 - bardzo lubie WZ-tki ... I pamietam ze na kazdym kawalku jest napisane biala masa \"WZ\" :-) Slodkie sa strasznie ale pyszne !!! Mniam !! Goja 🌻 - nastepnym razem bede mowic duzymi literami ;-) :-D Dzwonilam dzisiaj do kuzynki, jej mala skonczyla przedwczoraj 2 miesiace... ale ten czas leci !! Ide robic nalesniki... i moge zrobic wiecej jak sa chetne ...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Stawiam wszystkim kawę życząc miłego dnia i zabieram się do pracy. No i oczywiście listę wykładam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam serdecznie 🌻 Tak jak przewidywałam wczoraj juz nie udało mi sie zasiasc do kompa,ale teraz jestem i pewnie bede do południa zagladac co nowego... Goju🌻 bardzo dzieki za kawe po dzisiejszej nocy ,to mi sie przyda,tłuke sie po ciemku po mieszkaniu dazac ku łazience i jak juz wroce do łozka to nie potrafie na nowo zasnac,a jak juz zasne to znowu musze wstac ....chyba sobie skołuje jakis nocnik do sypialni to przynajmiej nie zdarze sie robudzic :D :D :D sorki ,ze ak przy kawce ;) Rudamaxi🌻 myslisz ,ze juz siegu nie bedzie ,czy poprostu nie masz gdzie energi wyladowac i stad to sprzatanie ....u nas jeszcze nie wszystko stopniało,a na blądzie poczekam...ja tez rudzielec jestem ,ale kiedys bylam blądzia i nawet lubiałam sie w tej wersji... Rebeko...🌻 jak tak dalej pojdzie to u Ciebie wszedzie bedzie błysk po oczach raził :):D...chociaz ja juz tez szafki w kuchni zaliczyłam Wesoła🌻 z Ciebie to prawdziwa kusicielka:D,na szczescie tylko wirtualna ale smaka i tak mi narobiłas ,a jutro musze kupic jakies ciacho na Dzien Kobiet do szkoły i chyba na tym nie poprzestane...;) Ok,jak juz wspomniałam mam na Was oko,a teraz ide wysuszyc włosy i poszukac cos na sniadanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny ale barrrrdzo zimny poranek - u mnie jakos ten Pan Smutek sie zadomowil :o nie zebym byla smutna ale jakos mi tak mentno ... chyba zmiana sezonu idzie mi na humor, chociaz ja juz sie nie moge doczekac wiosny! A tu jeszcze zima ma wrocic :o Dzieki za wszystkie fotki i filmiki przesylane! Narazie Kochane Kobitki, zycze dobrego dnia 😘 Rebeko ❤️ sprzatasz czy rodzisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dea 🌻 - sprzatam, sprzatam :-O... wolalabym to drugie, no ale co zrobic... Mala chyba zdecydowala ze w taka szarowe :-( nie chce sie na swiecie pojawic ;-)... i szczerze mowiac wcale sie jej nie dziwie. A Ty sie nie smutkaj... masz taki wielki powod do radosci pod serduchem :-)... 😍 Kaszubko 🌻 Goja 🌻 Ania 🌻 - do totalnego blysku jeszcze daleko :-P... ale robie co moge :-D :-D U mnie dzisiaj wyjatkowo spokojna noc byla :-)... wstawalam tylko 2 razy i wyspalam sie nawet :-)... wiec teraz z nowymi silami do nowych zadan ;-) :-D Kawe wypilam, wiec podpisuje liste i zycze milego dnia ... ale bede zagladac ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Liste jak na razie podpisuje i lece do dentysty z synem,troszke za daleko dlatego i musze go podwiezc a pozniej zabieram sie za porzadki i obiadek. Pozdrawiam wszystkie panie i zycze pieknego slonecznego dnia poslylajac do kazdej z osobna 👄 i 🌼 -do pozniej kochane 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane ❤️ Zmiana netu na lepszy spowodowała, że mam coraz mniej czasu hihiihhi Często teraz rozmawiam na skype.... i mam więcej możliwości do szukania piosenek, zdjęć itp. Teraz szukam coś ślicznego na dzień kobiet... mam już piękną piosenkę... ale strasznie grymaszę przy doborze obrazków, zdjęć hihiihihi co z tego wyjdzie??? same zobaczycie już niedługo :D gdy tylko to wykonam - zaraz Wam podeślę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety kawa nie pomogła i musiałam na chwilke przymknac oko,no i teraz moge stwierdzic ,ze w miare normalnie funkcjonuje hi,hi... Widze,ze Rebeka dalej porzadkuje ,Kaszubka zajeta ,a Erato tez nie próżnuje a mnie sie nie chce nic konkretnego robic,no to chyba poczytam do obiadu ;) Wczoraj sasiad miał swiniobicie i chyba sie boi ,ze moze przeze mnie miec myszki w domu ,bo podesłal mi bardzo pachnace wyroby :krupniki,żymloki i wejflasz no to tylko podgrzeje i obiadek palce lizac ...fajnie miec takiego sasiada ,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoa anka
Witam :) Hi,hi,hi,hi.....kusicielka ;) na złą drogę sprowadzam :P Ciemno dzisiaj u mnie :O Proszę się nie smucić.....na frasunek ponoć najlepszy trunek :D:D:D:D:D więc może bąbelki dla dzieci ;) na smutki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem......... Zapraszam na zapiekankę ziemniaczano-szpinakowo-pieczarkowo-groszkowo-cebulowo-mięsną z kwaśną śmietaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trunek może być - ale jedynie wirtualnie hihihiihhi Nasze dziewczyny nie oszczędzają się - Rebekę to jeszcze rozumiem ❤️ Ale Annapo ❤️ - na generalne porządki masz jeszcze czas.... teraz dbaj o siebie. Dea ❤️ bywają takie dni, że pojawia się smutek bez żadnego powodu... ale niech lepiej omija Ciebie szerokim łukiem. Rebeko - mała istotka pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie... tak było z moim Piotrkiem i Danusią... pozostałe dzieci urodziły się przed terminem. Kasia dostarczyła mi następne książki.. jako pierwszą ruszę o Egipcie w czasach panowania faraonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - staram sie tak bardzo nie czekac, szukam sobie zajecia ... tylko ze to tak latwo powiedziec jak w glowie tylko jedno ;-)... Erato 🌻 Ania 🌻 - sasiad na medal :-) To ten sam co bez koszuli kiedys po ogrodzie szalal :-P ? \"Krupniki\" znam... ale \"zymloki\" i \"wejflasz\" juz nie ... co to jest ? A piosenki nie znalam ... i rzeczywiscie jest sliczna 😘 Wesola 🌻 - bogata ta Twoja zapiekanka :-) U nas troszke sie wypogodzilo, ale jest chlodno i mam watpliwosci czy spacer to dobry pomysl... wolalabym mojego kataru nie przeziebic... No nic , narazie kawa : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... a pozniej sie zobaczy... do wieczora jeszcze kawalek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tani butik
Witam, Chciałabym zapytać was o zdanie w pewnej sprawie. Prowadze butik z odzieżą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odzież jest nowa i używana. Zamierzamy otworzyć sklep internetowy z podobnym asortymentem i chcemy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Jakiego asortymentu oczekiwaliby Państwo w sklepie, jakich marek i rozmiarów? Może jakieś specjalne życzenia? I czy osobiście dokonaliby Państwo zakupów w takim sklepie? Czekam na wszystkie opinie pod adresem katarzyna1000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - ja to wiem i pamiętam jak to było, gdy miałam urodzić Piotrka. Dostawałam wiele, wiele rad.... a najbardziej dobijały mnie słowa "jeszcze nie urodziłaś? chyba pomyliłaś się z terminem" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam kwiatuszki... Annapo❤️ z tą połką nie da rady juz probowalam nawet na mecze chodzilam i nic jeszcze bardziej mie wkurza ło jak kibice wyzywali...a szafe dzisiaj znalazłam w IKEA jest świetna i ma wiele fajnych rozwiązań zamiast polek koszyki ,pudelka itp.:D Kaszuba❤️i jak tu sie nie denerwosac na te sporty kanapowe...zawsze sie cos znajdzie do oglądania jak nie w tev to w necie a jak i to nie pomoze to graja w piłke na kompie ... Erato ❤️sory ze mnie nie bylo ale poszukiwania mebli pochlonely mnie totalnie i po powrocie juz mi sie nie chcielo:(ale juz zaglądam na@ i mam nadzieje ze sie nie gniewasz👄a co do poprzedniego postu do zgadzam sie z Tobą w 1000000% i wiem o czym mowa bo tez to przerabialam👄 Rudamaxi❤️mam nadzieje ze znajdziesz czas dla siebie w tych przygotowaniach do komuni,bo jeszcze wiele przed Tobą no i faktycznie ,kasy to naprawde trzeba sporo...ja jeszcze kilka dni przed byłam wykończona bo trzeba bylo jaszcze kosciol posprzatac i przystroic a dzieci cieszyly sie na prezenty a caly stres to rodzice przeżywali a nie dzieciaczki...powodzenia i cierpliwosci👄 no to do usłyszenia ..i 🌼ki dla każdek PANI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w szoku jastem po takiej sesji zdjęciowej...dziekuje bardzo dziekuje jwdnak Wrock jest piekny,Wikusia zawsze radosna o Konradku też nie zapomina i świetny kandydat na pierwszą komunie 👄 Kaszubko...dziekiza pomięc o mnie i wysłanie fotek ale ich duuużżżoooo...hihi👄 Rudamaxi👄i dzieki zawsze Ci mówiłam że jestes świetna no i mała czarna będzie idealna:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzatanie i Spacer nie pomogly :-(... jeszcze zostalo jedno na \"S\" :-P... MILEJ NOCY kochane 😘 !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chciałam wyłączyc kompa, ale jeszcze zajrzałam na topik hihiihihi Rebeko ❤️ życzę powodzenia :D Ruda ❤️ jutro rano biorę się za wysyłanie fotek... dziś nie zdążyłam :D Rzena ❤️ a dlaczego miałabym Ciebie pominąć ??? Dobranoc wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:D rebeka - nie ogolnie sprzatanie tylko szorowanie podłóg:D ja tak mlodszego "wydusilam" z siebie:D no a seks to pan doktor nawet zalecał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj malutka wlazla za kanape i potem nie mogla wyjsc bo sie zaklinowala miedzy kanapa a kaloryferem zaczela sie szamotac i wyrznela tak ze ma rozciety polaczenie wargi górnej z dziaslem tak sie lala krew ze myslalam ze trezba bedzie jechac na ostry dyzur ale jakos zatamowalam.Jutro pojde pokazac to lekarzowi mam nadzieje ze to sie samo zrosnie ze nie trzeba bedzie tego zszywac:O Rebeka przestan sprzatac tylko na porodowke mykaj;) Dea wyrzuc smutki do sasiada ty chodz radosna Kaszubko czekam na filmik i mysle czym nas znowu zaskoczysz;) Erato jak porzadki? Annapo spij ile wlezie bo potem jest róznie wesola jak cos zastalo to ja poprosze troszke tej zapiekanki rzena czasu to ja bede miala az nadto jak umre wiec teraz moge poszalec by nie gniusniec z nudów;) Dzisiaj sie umowilam z dwoma kwiaciarkami na poniedzialek ide ogladac co mi zaproponuja na dekoracje kosciola na komunie i mielismy dzis spotkanie komunijne znow jestem lzejsza o 100 zl plus buty dla Konradka ktore udalo mi sie zakupic 49 zeta;) Macie juz mnie dosc czy zdjecia dalej wysylac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Teraz tylko stawiam kawe i wystawiam liste,zyczac kazdej z Was by piatek szybko i miło minal...zamelduje sie pozniej ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje poslusznie ze dalej jestem ;-)... na mala nic nie dziala, chyba nas uczy pokory od samego poczatku i trzeba sie pogodzic z tym ze przyjdzie kiedy ONA zdecyduje... Uciekamy na spacer... zamelduje sie po poludniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Podpisuję listę :D Annapo 👄 dziś nie jest trzynastego w piątek - więc będzie ok :D Rebeko 👄 przypomniałam sobie, że wyliczono Ci termin na 8 marca - jeszcze jest czas :D a do 8 dodaj jeszcze 14 dni - i wtedy, gdy ta data minie możemy zacząć się martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kaszubka...chodziło mi o @,kture od Ciebie dostaje👄miłego dnia...:) Rebeka❤️w kwiaciarni to sama przyjemnosc ,byle dużo kwiatków i wszystko białe...jaki to piękny dzień będzie:) Ja stawiam dróga kawusie i ciacho z bitą śmietanką;) Miłego dnia dla wszystkich pan...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorki REBEKA...👄...miałam napisać -RUDAMAXI-:D ...malutka pomyłka...hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×