Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Za najpóźniej trzy godziny już będę mieć swój skuterek 🌼 Później się odezwę - teraz aż płaczę z radości i o niczym innym nie potrafię myśleć ❤️ Chłopak miał do przejechania aż 530 km, aby mi go dostarczyć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 U mnie tez snieg pada ,ale na szczescie nie zostaje na ziemi tylko od razu sie topi... Dzisiaj niestety tez tylko na chwilke,bo jeszcze musze co nieco załatwic.... Rebeko...witaj spowrotem i trzymam za slowo,ale narazie naciesz sie rodzinka ,my cierpliwie poczekamy... Kaszubko...dzieki za opracowanie fotki i miłego czekania ,widze ze niedługo czeka nas jakas potezniejsza popijawa,w koncu juz mamy po temu dwie dobre okazje ;) Reszcie składu zycze udanego dzionka,a teraz pedze na kontrole do pana doktora i chyba dopiero jutro bede miała okazje pofolgowac mojemu uzaleznieniu ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Kilku chirurgów spotkało się na przerwie obiadowej. Rozmawiają o tym, kogo najbardziej lubią operować. - Ja to bardzo lubię operować księgowych. Wszystko w środku jest ponumerowane. - Jeszcze łatwiejsi w obsłudze są bibliotekarze. Wszystko mają ułożone w porządku alfabetycznym - twierdzi drugi chirurg. - Ja to lubię informatyków. Wszystkie narządy oznaczone odpowiednimi kolorami. - A ja uważam, że najłatwiejsi do zoperowania są politycy. Nie mają serca, nie mają kręgosłupa, nie mają jaj, a głowę i d**ę można bez problemów zamienić miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał o 13.45 - umowa spisana, kasa wydana :D ale mam - teraz wnuk robi próbną jazdę... potem poproszę Pawła, aby zrobił zdjęcia. Oblewanie - to chyba jutro lub w sobotę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no to gratulacje,a Ty kiedy bedziesz miała jazde probna?U nas jakby powrot zimy,az sie nie chce wygladac przez okno,tak tam brzydko:(... Moj syn ma polpascca,bałam sie troszke o maluszka ,czy to nie bedzie miało jakiegos wpływu ,ale 2 lekarze mnie pocieszyli ,ze nie mam sie przejmowac,no to troche sie uspokoiłam ,poza tym mały rozwija sie dobrze tyle ,ze troszke przykrotka mam szyjke macicy ,ale pana doktora stwierdziła ,ze powinno sie obejsc bez szewka... Dzisiaj sie dowiedziałam ,ze znajoma spodziewa sie w pazdzierniku kolejnego potomka,takze razem bedziemy chodzic na wywiadowki,tyle ze ona jest duzo młodsza,ale co tam ... Nie wiem czy kiedys Wam pisałam ,ale w poblizu mnie mieszkaja piecioraczki i od nich mam tez przy nadzieji,kazdy kto sie o tym dowiaduje ,to pierwsze co sie pyta czy znowu beda 5 mieli,ale tym razem ma byc 1... Ciekawa jestem jak tam pierwsze chwile Alice,czy juz sie zadomowila? I jak sie tatus sprawuje? No dobra na dzisiaj juz koncze,milego wieczoru i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Kochane ❤️ Pozno ale jestem,wczoraj nie mialam czasu ale dzis postanowilam choc kilka slow skrobnac.Jak wiecie mam teraz urwanie glowy a wszystko zwiazane z naszym wyjazdem,brrrr juz niedlugo. Kaszubko 👄 Ciesze sie razem z Toba z Twojego szczescia -nareszcie -teraz to bedziesz smigac co :D -z niecierpliwoscia czekam na fotki,a wracajac do przysmakow to szczerze zazdrosze Ci tego ogrodka i warzywek, ja lubczyk bardzo lubie i szkoda ze nie mam hihi 🌼 Rybko 👄 Ja natomiast lubie takie wyzwania pod warunkiem ze nie zaszkodzi to mnie ani mojej rodzinie-mowie tu o przepychankach,jedno co jest dobre w tym kraju to to,ze masz tutaj swoje prawa.Pozdrawiam🌼 Dea 👄 Wiesz Kochana to w sumie Rebeka miala lepiej -ale z tego co pamietam dlatego,ze musiala dojezdzac,nic sie nie martw ,,malenka,, hihi najwazniejsze ze dobrze sie czujesz a reszta sie nie przejmuj-zostaniesz wynagrodzona.(zartuje oczywiscie) fajnie bo masz prawie na miejscu a jak Myszka? czeka na maluszka? buziaki dla niej i dla Ciebie-aha moje dzieci leca kilka dni wczesniej od nas bo ja musze zdac klucze od mieszkania i dopiac ostatni guziczek,a syn jak sie ulozy juz tam i bedzie chcial sciagnac swoja pania to dlaczego nie,pod warunkiem ze to nie jest tylko chwilowe zauroczenie. 🌼 Ellisa 👄 Ja niedlugo sama sie wylecze z neta :D przymusowo -wtedy zobaczymy jak szybko sie zorganizuje,ale zycze dalszej wytrwalosci z uzaleznienia 🌼 She 👄 musze Ci powiedziec ze az w szoku jestem widzac jak ten zespol wspina sie dalej na wyzyny :D -niezly wybor zrobilas-mnie w dalszym ciagu podoba sie jeden utwor stary i jeden teraz nowy ale nie pamietam co to jest. 🌼 Rebeko 👄 Mamusiu Kochana jak sie czujesz i jak nasza mala Alice? zorganizuj sie i wskocz opowiedz pare pikantniejszych szczegolow a na razie to 👄 dla Was i duzo milych wrazen 🌼 Rudamaxi 👄 kliknelam! :D Pozdrawiam 🌼 Wesola 👄 a Ty co! strajk hihi 🌼 Annapo 👄 Piszesz tak ladnie o ,,maluszku,, jakbys cos wiedziala hihi -moze faktycznie to bedzie maluszek,a Ty teraz jak juz wczesniej pisalam w ktoryms poscie to i tak odmlodniejesz -ciaza daje tyle satysfakcji i az buzka promienieje,buziaki dla synka aby szybko wyzdrowial i dla Ciebie abys nie martwila sie na zapas,najwazniejsze ze wszystko przebiega bez powiklan i lekarze Cie zapewniaja,zycze wytrwalosci - 🌼 Zycze wszystkim milego wieczoru i do uslyszenia pa,pa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Oooo pierwsza dzis na nogach :D wiec stawiam kawke w termosie aby byla ciepla i zycze milego dnia dla wszystkich - u mnie tylko 7 stopni ciepla ale zawsze cos ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 A to co? Czyzby piatek 13- ego ? Ja w kazdym razie jestem na miejscu i nigdzie nosa z domu nie wytykam,bo zima wrociła,a ja juz jej mam dosyc w tym roku... W domu czeka na mnie pranie ,prasowanie ,takze nuda mi nie grozi,a w dodatku mam jeszcze chorego małego mezczyzne,...sama radosc:).. Erato...z jednaej strony ,to ciesze sie razem z Toba ,ze juz powoli wyjazd a z drugiej to mi smutno,:( :(,bo Cie u Nas zabraknie ,ale mysle ,ze nie na dlugo... A co do plci ,to dalej nie wiem co to ,a \"maluszek\" to takie ogolne okreslenie,ja naprawde licze na niespodzianke...Zajrzyj na poczte ,to moze byc ostatnia moja fotka sokro czeka Cie okres bez dostepu do kafe... Reszte skladu serdecznie pozdrawiam i w miare mozliwosci ,bede jeszcze zagladac....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zdjęcia już wysłałam.... pomyślałam podobnie jak Annapo ❤️ że jeszcze Erato ❤️ musi teraz je zobaczyć. :D Wczoraj był dosłownie wielki szał hihihihi Piotrek co chwilę dzwonił, bo musiał przecież wszystko wiedzieć - interesowały go wszyściutkie techniczne sprawy - na szczęście był najstarszy syn i najstarszy wnuk - mogli udzielić mu wyczerpujących informacji. Już niedługo czeka mnie próba jazda - a potem dalsza nauka :D muszę chłopakom udowodnić, że dam sobie radę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - dziekuje Kochana -wygladasz wspaniale,musze powidziec ze to wszytko Ci sluzy -mowilam ze kwitniesz :D ,,brzusio,, juz rosnie i maluszek niedlugo bedzie widoczny -fajnie a z tym netem to mysle ze szybko cos wyczaruje,chociaz Kobieta u ktorej pracuje moja siostra mowila mi ze jak bede potrzebowac neta to moge korzystac z jej - ale wiesz postaram sie wymyslic cos na biegu bo to juz inaczej nie mozna ;) jestem dobrej mysli i tak ogolnie to ciesze sie z tego wyjazdu -normalne lato i to na plazy hmmmm -ja z checia juz bym pojechala ale musze czekac jeszcze na dwa paierki z rozliczeniem koncowym bo jak zmienie adres to dalej korespondencja bedzie trafiac na stary adres i wole sie zabezpieczyc.🌼 Kaszubko - w koncu masz swoje cacko -mozesz smigac bryka sama ;) slowo! fajna rzecz - a my tutaj akurat bylismy w sklepie i z drugiej reki takie najtansze to i tak sa drozsze niz w Polsce -ciesze sie razem z Toba i dziekuje za fotki a wnusio juz jaki duzy Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ no i mamy guza hihi- dziekuje jeszcze raz ze o mnie pomyslalas - swietny.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok a teraz musze sie zmyc na jakis czas bo domownicy powstawali - M i syn - a teraz jedziemy do miasta na male zakupki,trzeba cos na obiad zrobic a ja nie mam pomysla :D - do pozniej Kochane 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja macham i juz mnie nie ma p.s. Kaszubko wreszcoe masz swoj pojazd kiedy oblewamy? I przypominam o glosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane 😍 i wpraszam sie na kawe :-)... ktora postawi ? Nie wiem ile mam wolnego przed soba ;-)... ale moje dzieci (duze i male :-D:-D:-D) spia wiec postaram sie napisac kilka slow... Wszystkim Wam dziekuje ze wszystkie mile slowa...i przede wszystkim za \"kibicowanie\" ;-)... Wasza pomoc byla, jest i bedzie dla mnie bezcenna 😘 !! Dea 🌻 – powiem Ci ze az jestem ciekawa ktore \"S\" najbardziej pomoglo, ale tego sie juz nie dowiem :-D A \"instrukcja obslugi\" jest aktualnie pilnie czytana... ale to taka wiecej \"cegla\" wiec mamy lekture na ladnych kilka lat ;-) :-D Ciesze sie ze Ci samopoczucie dopisuje. Caluski dla Myszki i brzuszka 😍 !! Ania 🌻 – tatus spisuje sie dobrze : narazie pomaga, nosi , glaska i tuli ale nie przewija i nie kapie tylko zaglada, podglada i patrzy... mowi ze narazie sie boi bo to takie malutkie i delikatne :-D, ale mysle ze za tydzien-dwa ...;-). Ciesze sie ze masz sie dobrze i przede wszystkim ze z maluszkiem 😍 wszystko dobrze...A dla syna duza 😘 od ciotki... chociaz taki duzy chlop to juz pewno buziakow nie chce ... ;-) Kaszubko – gratuluje nabytku... witaj wsrod zmotoryzowanych :-) Widzialam duuuuzo przesylek od Ciebie i za wszystkie dziekuje... narazie nie mam za bardzo czasu na ogladanie ale nadrobie to w najblizszym czasie ! Erato 🌻 - koniecznie musisz sie postarac o internet !! Zycze powodzenia w tych ostatnich dniach na wyspach ! Goja 🌻 - corcia mam punktualna i wyrozumiala :-)... wie ze cierpliwosc nie jest podstawowa zaleta mamusi ;- ) :-D Ellisa 🌻 – ja nie od Kafe tylko od Was jestem uzalezniona ;-) :-). A ty sie nie odchudzaj bo nie masz z czego ;-) !! Rudamawi 🌻 – rzeczywiscie masz \"nosa\" ;-) Stopki wycalowane :-) She 🌻 Rybko 🌻 Wesola 🌻 Mamuska 🌻 – trzymam kciuki i wysylam pozytywne fluidki ~ ~ ~ ~ ~ ~... trzeba wierzyc ze bedzie dobrze :-) Jesli kogos pominelam to prosze o wybaczenie... i posylam caly bukiet 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A teraz co u nas :-) ..? Wszystko w najlepszym porzadku :-). W srode wieczorem mielismy gosci... sama sie zgodzilam, a poniej bylam zla, bo strasznie nam to wszystko zaklocilo i nocka krotka byla... Dzisiejsza noc juz byla spokojniejsza : malutka przespala spokojnie od 3h00 do 8h00 :-) Ale w ciagu dnia mala grzeczna jak aniolek (odpukac w niemalowane !) ladnie je, grzecznie spi (ok 3-4 godz miedzy karmieniami) a jak nie spi to lezy sobie na lezaczku obok nas i wodzi oczkami po calym pokoju :-). Mnie dokucza troszke brak snu, ale mysle ze za kilka dni wszystko woci do normy. Narazie nie ma sladu \"Baby Blues’a\"... i oby tak dalej :-) Nie bede sie rozpisywac, bo to nie jest forum « Ciaza, porod, macierzynstwo... » ;-) ale kilka slow : od pierwszych skurczy wszystko trwalo ok 12 godzin...zaczelo sie troszke przed polnoca (komp juz byl wylaczony i jakos nie mialam ochoty na to zeby go wlaczyc ;-)) a mala przyszla na swiat o 11h40 :-) Najgorsze byly pierwsze 6 godzin, bo prawie od pierwszego momentu mialam skurcze co 6-7 minut i w dodatku bole krzyzowe ;-) (Kaszubka mi je chyba \"wykrakala\", ale oczywiscie nie mam zadnych pretensji 😘) i pomimo tego ze dotarlismy do kliniki ok 2h30 to nie moglam dostac znieczulenia dopoki nie bedzie pewne ze rzeczywiscie sie zaczyna a rozkrecalo sie baaaardzo powoli... A pozniej to juz bajka :-) : czulam dokladnie wszystkie skurcze a bolu zadnego :-D M tez stanal na wysokosci zadania, wbrew swojej niecheci do szpitali i wczesniejszym zapowiedziom byl ze mna prawie caly czas i wyszedl tylko na « kluczowe » 20 minut ;-) bo, jak sam stwierdzil : \"bal sie ze zemdleje\" :-D :-D Pobyt w Klinice wspominam bardzo dobrze... pomimo tego ze chcialam juz wrocic do domku to az zal bylo troche wychodzic :-P... Personnel rewelacyjny : grzeczni, uprzejmi, dyspozycyjni... nigdzie nie trzeba chodzic, nic zalatwiac : codzienne wizyty lekarza, pediatry, poloznych, pielegniarek, przy wyjsciu moj pan Doktor wreczyl mi w pokoju wszystkie dokumenty i plik recept i zalecen… Sama radosc... w takich warunkach to ja moge nawet przez miesiac :-P :-D Postaram sie Wam poslac pozniej kilka fotek ... i chyba to by bylo na tyle na dzisiaj :-) Sle moc [kiss) dla Bede sie starala zagladac regularnie ... ;-) 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka czytalam i az sie mi lezka zakrecila.Ni pozostaje mi nic innego jak tylko zyczyc ci wyspania sie chociaz ja juz dwa lata niewyspana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko Alice jest cudna te jej wloski i ciemna karnacja.Sliczna jest a tatus jaki w nia zapatrzony i z jaka czuloscia na nia patrzy tak powinno byc,ehh moje dzieci tego niedoswiadczyly:( Dziekuje za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wchodzic liste podpisac i glosik oddac na Viki cobysmy sie do przodu przedarly w konkursie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam w ten przepiekny dzien na dodatek sloneczny a na termometrze +14 stopni-bosko a ja czuje sie wysmienicie. Wczoraj dzwonila moja siostra z bardzo dobra wiadomoscia dla mnie -wynajela nam mieszkanie 120m na pierwszym pietrze i moge korzystac z nastepnego pietra o tej samej powierzchni,na dole mam trzy pokoje,salon,lazienka,kuchnia i osobne wejscie do domu a na gorze dwa wielkie pokoje,kuchnia,lazienka i toaleta -hmmm zyc nie umierac a koszt tylko jednego -to jest dobry interes,do morza bede miala 10km,trudno,w miescie chciala wynajac ale koszt byl 800 Eur m-c za dwa pokoje,a tu mam za 600,fajnie co? facet idzie na ugode z kaucja -mieszkanko umeblowane,osobne podworko i dookola sad z drzewkami -wyjezdzamy za dwa tygodnie-telefon mam w domu wiec internet moge zalatwic,nie ma problemu,ufff to na tyle o mnie Rebeko 👄 Alice jest urocza,jakie ma sliczne oczka i duzo wloskow,wczoraj cala moja rodzinka ogladala wasze fotki,mamusia jaka promienna,slowem mowiac bosko,musialas cierpiec przez te bole krzyzowe co,ja niestety tego nie znam na szczescie ich nie maialam ale slyszalam ze sa straszne,najwazniejsze ze dobrze sie czujesz i jestes szczesliwa MAMUSIA -widze po tatku ze jeszcze az tak bardzo do niego nie dotarlo jakie ma skarby w domku,ale juz powolutku musi sie przyzwyczaic,buzaki dla Was serdeczne i dla Alice od ciotki 👄👄👄 niech sie dobrze chowa,zycze powodzonka i mysle ze nawet jak nie bede dostepna to fotki mnie nie beda omijac co? :D🌼 She 👄 znam Edytke i bardzo ja lubie ale dawno nie slyszalam jej utworow,dzieki za przypomnienie 🌼 Rudamaxi 👄 jestem,kliknelam i liste podpisalam hihi 🌼 Kaszubko 👄 jak maszyna sie spisuje? pierwsza jazda juz za Toba? 🌼 Annapo 👄 Rybko 👄 Wesola 👄 Dea 👄 Rzena 👄 co sie z Toba dzieje Kochana? 🌼 -i wszystkim pozostalym 👄👄👄 i 🌼 Zycze milego dnia i posylam slonko do tych,ktorym go braklo dzisiaj 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Nareszcie mnie dopuscili do kompa ...zero szacunku dla kobiety przy nadzieji:( ... Rebeko...witam!troche Ci zazdroszcze ,ze Twoja mała juz poza brzusiem ,bo ja jeszcze troszke musze poczekac ,a powoli zaczyna sie ten okres kiedy człowiek robi sie taki niezdarny,ani butow zawiazac,po schodach wejde to sapie :D,wygodnie usiasc tez nie za bardzo mi sie udaje i az sie boję ,bo srednio na miesiac przybieram 3 kg tzn ze jeszcze 9 mi przybedzie,tylko nie bardzo pojmuje gdzie,bo ja juz miejsca nie widze ;) :0...A Ty juz masz to za soba;) i w dodatku mozesz przytulic Mała... U mnie tez cała rodzinka podziwiała fotki ,Mała jest superek,moj slubny twierdzi ,ze podobna do taty,ale widze ,ze charakterk ma raczej po mamie ,bo piszesz ,ze grzecznie sie sprawuje;)...oby tak dalej. A tatusiowi za dlugo nie pobłazaj ,zeby sie nie przyzwyczajał,ze On do kochania ,a Ty do obslugi :) ;)... Erato...widze,ze wszystko Ci sie dobrze układa i trzymam kciuki ,zeby dalej było podobnie,fajnie ze tak blisko do morza bedziesz miała,nic tylko pozazdroscic,mam nadzieje ,ze napływ turystow nie bedzie Ci przeszkadzał,bo to chyba nieuniknione... Rudamaxi...melduje ,ze juz spełniłam \"obowiazek\" i oczywiscie glosowalam na corcie,a jeszcze tak wracajac do strojenia koscioła,to powiem Ci ,ze jak moja cora szła do komuni to tez 1.000 dalismy za wystruj koscioła a dzieci było tylko 20 i to 6 lat temu,a nasz kosciolwcale nie jest duzy,ale powiem ze mnie si bardzo podobało. Dea...jak Ci idzie kochana,tez Cie tak przybywa na około? :D... Kaszubko...no to teraz ,jak pojazd juz na miejscu ,to pewnie nie mozesz juz doczekac sie jazdy...a moze juz pierwsza za Toba ,bo cos Cie nie widze dzisiaj? She...mam nadzieje,ze tak poza uczelnia odpoczniesz tez troszke,czego zycze... Reszte składu serdecznie pozdrawiam i milego wieczoru zycze posyłajac po 🌻 dla kazdej z Was...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Piotrek pojechał - mam teraz czas dla siebie :D zgadłyście - była jazda próbna wykonana :D hurrrra zdałam pomyślnie egzamin hihihi ale było aż pięciu facetów - w tym trzech instruktorów. Jechałam nawet na trzecim biegu... byłam grzeczna i robiłam wszyściutko co mi mówili :D Spodobało mi się - to chyba będzie następny mój konik. Najważniejsze, że od dziś jestem panią siebie - pojadę gdzie chcę i kiedy chcę :D codziennie [jeśli tylko dopisze pogoda] będę jeździć około godziny aż nabiorę wprawy i wtedy zacznę wyjeżdżać na dłużej i dalej. Annapo ❤️ chyba aż tyle nie będziesz mieć dodatkowych kg - o ile dobrze pamiętam - najwięcej przybiera się w miesiącach parzystych :D Rebeko ❤️ takie parte bóle nie są złe... dzieciaczek wtedy ciut szybciej przychodzi na świat :D córeczka jest śliczniutka - zakochałam się w niej 👄 Erato [serce[ żadna z nas o Tobie nie zapomni - będziemy grzecznie [ale niecierpliwie] czekać :D Krzyżowe bóle nie są straszne hihihi wszystko można wytrzymać. Ruda ❤️ codziennie głosuję :D pamiętam. She ❤️ to latem obie możemy pojeździć :D a wnuki hihihi dzis 6 letni Bartek już próbował i miałby ochotę na jeszcze... ale ma paskudną babcią - to moje wymarzone cudeńko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno moja kolezanka strasznie duzo tyla na poczatku ciazy i tak do 6 miesiaca a potem przestalajuz tak duzo nabierac na wadze;) Co do strojenia kosciola to stroi nam zakonnica ta co uczy nasze dzieci religii czyli beda nasz kosztowaly tylko same kwiaty plus jej kupimy ekstra torbe bo ta co ma to juz wiele przeszla i jest zszywana pieniedzy jej nie damy bo wedle regol zakonnych musialaby je oddac siostrze generalnej to kupujemy skorzana torbe plus aktowke i tort;) wiecej mamy na dar oltarza ,bo coprawda rzezbiarz niby powiedzial 1000 ale mi sie nie chce wierzyc wole cos miec wiecej w rezerwie;) Dziekuje za glosiki i prosze o wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Witam niedzielnie,u mnie dzis znow sliczne sloneczko swieci i jest bardzo cieplo-niestety moj kregoslup nie daje za duzo polezec a szkoda bo pospalabym jeszcze troszke. Dzis mam umowiona wizyte znajomych,przyjada po kilka rzeczy z domu jajsmieszniej ze biora lodowke i najprawdopodobniej kuchenke i tak mysle jak ja bede gotowac te kilka dni :D Annapo 👄 Kochana usmialam sie najbardziej z tych koncowych slow kierowanych do Rebeki - uwaga kopiuje:A tatusiowi za dlugo nie pobłazaj ,zeby sie nie przyzwyczajał,ze On do kochania ,a Ty do obslugi -swieta prawda ale mysle ze Rebeka zrozumie to dopiero z czasem,jak na razie jest to radosc nie do opisania,a swoim wygladem sie nie przejmuj,normalne ze wagi Ci przybywa ale wiem tez ze sie nudzisz bo przyzwyczailas sie do pracy a teraz hmmm,maluszek domaga sie witaminek i chcac nie chcac same raczki leca po cos do lodoweczki -zrzucisz i to bardzo szybko,zycze zdroweczka zprzede wszystkim i 👄 dla ,,brzusia,,- a wracajac do tematu naszego wyjazdu to tak ja tez sie ciesze ze do morza tak blisko,chociaz te 10 km jest troszke klopotliwe dla mnie bo juz widze te telefony-mamo przyjedziesz po mnie albo zawieziesz mnie -coz mlodosc ale jakos damy rade,najgorzej bedzie mial na razie mlodszy syn,bo to jest na wsi,nowy jezyk,zero znajomych i jeszcze szkolny ktory obowiazuje nauke w soboty,tak,tam ucza sie 6 dni w tygodniu ale wakacje trwaja 3 m-ce.pozyjemy,zobaczymy.🌼 Kaszubko 👄 Hurrra pierwsza jazda zaliczona i ciesze sie ze sama jestes zadowlona,bryczka sie spisuje to najwazniejsze a reszte rozgryziesz tak szybko jak idzie Ci to z programami,wierze ze jest to teraz nastepny konik dla Ciebie i dziekuje Ci Kochana za te mile slowa kierowane do mnie ❤️ postaram sie szybko zalatwic internet zeby nie byc az tak bardzo w tyle :D Pozdrawiam 🌼 Rudamaxi 👄 niedzielne zadanie wypelnione :D 🌼 Posylam wszystkim duzo slonka i zycze miej niedzieli.🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) Wczoraj nie dalam rady :-(... poswiecilam wolny czas na zaleglosci mailowe, a i tak wszystkim nie poodpisywalam... ale to juz powowlutku... Dzisiaj kilka slowek do Was, kochane 😍 Wszystkim dziekuje za komplementy dla malej :-)... ja tez uwazam ze jest sliczna i oczywiscie tez zakochalam sie po uszy :-)... ale u mnie bylo by dziwne gdyby nie ;-) :-D :-D Rudamaxi 🌻 - czasami zycie nie uklada tak jak bysmymy tego chcieli... ale jestem przekonana ze Ty dalas Twoim dzieciom cala milosc na jaka Cie stac :-) I zostaw linka w stopce... glosuje codziennie przy wejsciu na topik :-) Kaszubko 🌻 - jak Ci ten skuter ulatwi zycie !!! I tylko my troszke na tym ucierpimy, przez Twoja rzadsza obecnosc na topiku, ale korzystaj kochana, bo nie ma nic cenniejszego niz niezaleznosc :-) Erato 🌻 - Przez te kilka dni to na \"gotowcach\" mozecie jechac :-D, jesli tylko zostala Ci \"micro\" to jakos sobie poradzicie, tonacy nawet mrozonki sie chwyci :-D :-D Super mieszkanko Wam siostra znalazla !!! Cena konkurencyjna, a co do tego morza... za chwile syn sobie zrobi prawo jazdy, kupi jakies male autko i problem z glowy ;-) :-)... A co do tych fotek... uwazaj zebys tylko nie zalowala swoich slow bo jeszcze Cie nimi zaleje :-D She 🌻 - mam nadzieje ze Ci czas szybko mija na uczelni :-) Ania 🌻 - dziekuje za zdjecia bardzo ladnie wygladasz i wcale na tobie nie widac tych kilogramkow... chyba nie masz az duzo na plusie, bo przeciez w pierwszych tygodniach troszke Ci ubylo ...? Teraz bedziemy Tobie i Dea kibicowac... koncowka jest najgorsza ale nasze dziewczyny spisza sie napewno na medal (tak jak w moim przypadku :-) ) i bedziemy Was dzielnie podtrzymywac na duchu :-) A co do tego charakteru malej ... dziekuje, traktuje to jako komplement :-) 😘 U nas sielanki ciag dalszy ;-)... oczywiscie jak to dziecko : troche placzu tez jest, ale w normie... narazie sie jeszcze sasiedzi nie skarzyli :-P :-D :-D i udaje sie nam latwo mala uspokoic : jak nie pomoze jedzonko to czysty pampers, a jak nie pampers to troszke przytulanki :-)... tfu tfu, oby tak dalej :-) A w dodatku u nas dziasiaj tak slicznie i cieplo ze az zaluje ze nie mozemy jeszcze za bardzo wychodzic z domu... moze w przyszlym tygodniu ...? Teraz juz uciekam, bo dzisiaj mamy pierwsze odwiedziny dziadkow w domu ;-)... wlasnie M po Nich pojechal a ja jeszcze tylko troszke domek i siebie ogarne :-P Jesli kogos pominelam to przepraszam i sle moc 😘 i jeszcze wiecej 🌻 :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
witam jestem nowa i całkiem przypadkiem tu trafiłam czytając tematy kafeterii🌼 mam 35 lat ,troje dzieci(15,12 i 3 lata):) obecnie siedzę w domu i jestem kurą domową!!! może mnie przyjmiecie do swojego grona?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Dziś u mnie deszczowo, dlatego wrzuciłam tą piosenkę: http://www.youtube.com/watch?v=7_j2RVXgC20 🖐️ Moniusia - rozgość się i na początek - jeśli dasz radę - zaczernij się - tzn wejdź w preferencje a potem wybierz punkt A :D Rebeko ❤️ nie sądzę, abym z tego powodu mniej bywała na topiku... fakt - latem będę rzadziej, bo już nie mam przenośnego modemu... a będę więcej w ogrodzie :D Planuję również latem wyjazdy do córki na wieś - ale to tylko na kilka godzin. Erato ❤️ 10 km dla młodych to pestka - mogą nawet na piechotkę - i czasem chyba tak będzie :D ciepły wieczór... dobre towarzystwo i nie będą dzwonić po mamę. Zostawiam 👄 dla wszystkich i jeszcze tu dziś zajrzę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki moje kochane. Jako dobre ciocie juz glosowalyscie?;)Mozecie link podac dalej.Bede ogromniascie wdzieczna a niuni abedzie rozdawac caluski;) My sie dzis lenimy.Ja mam jakas niemoc a mama ma grype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia witaj ja w tym roku tez bede posiadaczka takich cyferek ale puki co mam zamiast piateczki czwóreczkę Rebeka link zostaje w stopce do zakonczenia konkursu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×