Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Annapo - wracaj szybciutko do zdrowia. Teraz się nie rozpisuję - jest ciepło, słonecznie - wyruszam na dwór. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie... ale tylko na dwa slowka... Dopadly nas slawetne kolki :-(... a tak juz bylo pieknie... Nocki spedzam na czuwaniu i tuleniu malej :-O, na spacer nie wiem czy dam rady isc bo jak mala zacznie plakac to nie da sie jej uspokoic i tylko mozna przeczekac :-(... Zycze tylko Ani duzo zdrowka, pozdrawiam serdecznie caly sklad, ide oddac glos ;-) i... spadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nareszcie macie wiosne :) !!!! u nas dzisiaj bezslonecznie ale nie za zimno. Rebeko, na kolki dajesz cos malej? ty jedz duzo fenouil (sposob Wloszek) - to jest bulba kopru wloskiego a w PL wlasnie zalecaja picie herbarki z natki kopru. Poza tym, rob Alice rowerki oraz za kazdym razem jak ja przewijasz wez za nozki i podciagnij kolanka do klatki piersiowej i potrzymaj z 5-10 secund. Masaz brzuszka (koniecznie w ta sama strone co wskazowki zegarka jesli robione na brzuszku, jesli na pleckach to w przeciwna strone) baaaardzo pomaga. A jak ja odbijasz po jedzeniu? U nas tez sprawdzily sie krople Infacol a pozniej kilka razy dalam jej Gripe Water (zawiera olejek koperkowy) i za kazdym razem bekalo jej sie przeogromnie i mielismy spokoj. W PL mowia tez o diecie karmiacej, ze niby tego i tamtego ci nie wolno. Ja tam jadlam wszystko i moja Mysz jakos na kolki nie cierpiala, chociaz mowia ze jeden z powodow moze byc jakas alergia pokarmowa. Kladzenie na brzuszku tez pomaga a juz na pewno ulozenie malej na brzuszku na przedramieniu, tak na tygryska. Ojejku, biedna Alice. Ale przejdzie i to, zobaczysz!!! 😘 Aniu, zdrowiej szybko!!! Znam ten bol bo od dlugiego juz czasu borykam sie z bolem gardla i kaszlem. Teraz zorientowali sie ze mam zakarzenie drog moczowych (ciekawe od jak dlugo, bo bialka w moczu wychodzily mi juz od dwoch miesiecy!!!) i jestem na antybiotykach, wiec licze ze to mi tez oczysci zatoki i klatke piersiowa. Trzymaj sie kochana cieplutko, wylezysz sie chociaz :) 😘 Dziewczyny, ja spadam dalej do roboty bo nazbieralo mi sie tego dosc sporo :o pa pa, wszystkim po duzym 😘 oooo, i sloneczko wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździłam prawie dwie godziny - mąż był moim pilotem. Spotkałam ślicznych chłopaków w mundurach... straż graniczna - mieli ze sobą pięknego, dużego psa. Nie zrobiłam zdjęć - dziś ważniejsza była dla mnie jazda... kilka km jechałam nad brzegiem zatoki, a potem ulice i szosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Annapo 🌻 życzę kochana dużo zdrówka. Wiem co to znaczy być chorym i nie móc wziąć konkretnego antybiotyku. Ja jak byłam w ciąży, to prawie tydzień zmagałam się z gorączką, bo nie mogłam wziąć silnego leku. Poleżysz trochę i przejdzie, życzę żeby szybko ❤️ Rebeko 🌻 moje dzieci nie miały kolek więc znam je tylko ze słyszenia. Dea dała Ci dużo cennych wskazówek na pewno będą skuteczne. Kaszubko 🌻 cieszę się, że już tak sobie radzisz, same korzyści z tego Twojego skuterka, nawet napotykasz przystojnych panów na spacerku :-D A tej przejażdżki brzegiem zatoki zazdroszczę. Rudamaxi 🌻 tort super. Trudno uwierzyć, że robiłaś to pierwszy raz. Już dawno stwierdziłam, że zdolna bestia z Ciebie :-) Dea 🌻 zwolnij trochę z tą pracą. Najpierw porządnie się wykuruj. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Mój syn też (tak jak Ani) dzisiaj pisał sprawdzian szóstoklasisty. Bardzo to przeżywał. Rano ze stresu aż brzuch go bolał. Jak wrócił to powiedział, że poszło mu dobrze, ale on tak zawsze mówi :-) U mnie dzisiaj piękne słoneczko. Z dnia na dzień ma być coraz cieplej. Kocham wiosnę :-D 👄 dla wszystkich. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ następnym razem zrobię zdjęcia - dziś miałam za dużo wrażeń. Przez kilkanaście minut znów podziwiałam piękne widoki - półwysep, łabędzie kołyszące się na wodzie, słynne wiatraki...a do tego delikatny szum fal... tego się nie da opisać - to trzeba samej zobaczyć. Dziewczyny ❤️ nie chorujcie - jest już wiosna, coraz śliczniej, coraz cieplej :D Rebeko ❤️ trzymaj się - niedługo będziesz wszystko ze śmiechem wspominac. :D Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Viki zaprasza na torta i kawe http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4336812fe738ba36.html a tak wygladala wczoraj http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af3a51fb6cb7cea4.html i prosimy o glosiki To ide malowac dalej wczoraj pomalowalam pokoj dzisiaj lazienka i korytarz.W poniedzialek ja maluje ostatni pokoj i przychodza wymienic drzwi wejsciowe czyli na swieta bede miec rozbabrany ganek,po swietach dopiero czeka mnie kladzenie korka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale piękne słońce za oknami :) aż się żyć chce pełną piersią:D:D:D:D:D Serdeczność dla Viki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CODZIENNIE ŁZY W SOBIE TŁUMIĘ A TO DLA MNIE TAK CIĘŻKIE TO TAK BOLI, TAK DOŁUJE CODZIENNIE JEST GORZEJ DZIEŃ W DZIEŃ TRACĘ NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE LEPIEJ ŻE ZACZNIE SIĘ UKŁADAĆ NIE WIEM, CO DALEJ ROBIĆ NIE WIEM, CZY MÓJ WYSIŁEK SIĘ OPŁACI WEWNĄTRZ MNIE JEST STRACH JEST CIERPIENIE I BRAK ZAUFANIA JUŻ SOBIE NIE RADZĘ ZACZYNAM SIĘ PODDAWAĆ NIE UFAM NIKOMU ANI TOBIE, ANI SOBIE WIEM, ŻE TAK BĘDZIE ZAWSZE ŻE TO SIĘ NIE SKOŃCZY CZY POWINNAM POŁOŻYĆ TEMU KRES? CZY POWINNAM SIĘ PODDAĆ? ZA PÓŹNO NA ROZWAŻANIA BO JUŻ SIĘ PODDAŁAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena🌻 a co to za smutny wiersz? Mam nadzieję, że nie odzwierciedla Twojego stanu? Głowa do góry-wiosna przyszła;) kaszubka🌻 chyba muszę zacząć rower przygotowywać do wyprawy do Ciebie;) rebeka🌻 jak tam mamusiu?;) rybka🌻pozdrowienia od Martynki Przepraszam, ze do wszystkich nie napisze ale własnie muszę wychodzic na uczelnię,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam bardzo cieplutko i słonecznie ! 🌻 jak we wstepie u mnie juz wiosna ...nareszcie udało mi sie tez pozyc chorobska i teraz tylko musze troszeczke podładowac akumulatory,bo nic mi sie nie chce,ale w koncu nie musze sie przemeczac,a jak to mowi Rebeka od odrobiny bałaganu jeszcze nikt nie umarł ;)..takze przymykam oczy na to co w domu i mam zamiar korzystac z pieknego słonka... dzisiaj wybieram sie na 40- ke do mojej najblizszej przyjaciołki i moze wreszcie zjem tego upragnionego torta;)...jutro moja chrzesnica ma roczek takze pewnie tez cos pysznego wszamam,a od poniedziałku troszke poposzcze ,zeby na swieta zrobic troszke miejsca ;) Rzeno🌻..ja wierze z calego❤️ ze ten wiersz nie ma nic wspolnego z Twoim samopoczuciem ,a nawet gdyby odrobinke to mam nadzieje,ze znajdziesz siłe i przezwyciezysz ten stan..pamietaj ze nawet po najgorszych chwilach przychodza lepsze i tylko czasami nam sie na nie doczekac ,ale warto! trzymam kciuki ,zeby wszystko sie dobrze układało.... Dea🌻...no nieciekawie to wyglada,nie dal Ci lekarz jakiegos zwolnienia?...sam antybiotyk wystarczy?..przeciez w naszym stanie nie powinno sie lekcewazyc takich spraw...mam nadzieje ,ze szybko sie z tym uporasz czego zycze z całego ❤️... Rebeko🌻 no to przede wszystkim wyrazy wspolczucia,kolki :(...znam niestety , na szczescie tylko przy corce poznałam ich smak ,ale i to wystarczy,mnie najbardziej bolało ,ze nie jestem w stanie jej pomoc ,nie wiem czy dieta matki ma na to wpływ ,bo przy niej raczej pilnowałam diety ,a kolki były a przy synu jadłam normalnie i nie miał zadnych problemow,jednak oba moje dzieci miały skaze białkowa i przy Rogerze nie jadałam niczego co miało mleko ,smietane itp iwiec moze to miało jakies znaczenie...trzymam kciku zeby Alice jak najszybciej przestała sie z tym meczyc ... Kaszubko🌻 normalnie nie mam czasu przejrzec poczty ,takze jakby nie przyjmowała to sie nie przejmuj...pogoda dopisuje ,wiec zycze jak najwiecej przejzadzek i samych przejemnych wrazen... Goju🌻 moj syn podobnie, za kazdym razem twierdzi, ze mu dobrze poszło i z reguły tak jest ,no ja zawsze i tak sie martwie:) chyba juz takie sa te mamusie;) mam nadzieje,ze nozka juz coraz lepiej i ze grzecznie odpoczywasz... Rudamaxi🌻 moja corcia powiedziała ,ze jesc takie cudo ,to grzech:) :)...mnie by tez było szkoda...no ale jak pierwszy Ci tak ładnie wyszedł ,to pezciez zawsze mozesz zrobic nastepny... oczywiscie najlepsze zyczenia dla Wiktorii ,duzo zdrowia i radosci z bukiecikem🌻 i 👄... Wesoła 🌻 schowaj głeboko szkrobaczke do odgarniania autk ,zeby ta wiosna została na dłuzej ,bo rzeczywiscie,chce sie zyc,co prawda ,takie pełne piersi troszke ciezkie :) :) ,ale to sie wytnie;)... She🌻miłej nauki i tez pozdrawiam... No napisałam sie troszke i teraz juz znikam ,zyczac udanego weekendu i do poniedziałku...🖐️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i skladam meldunek z placu boju ;-) Z kolkami wytrzymalismy dwa dni i dwie noce :-(… myslam ze mi serce peknie jak przez poltorej albo dwie godziny slyszalam ten krzyk i widzialam jak malutka sie wila na moich rekach prawie sina od placzu :-(… straszna jest taka bezsilnosc :-( Skorzystalismy z wizyty kontrolnej u pediatry na ukonczenie miesiaca i poprosilam o lekarstwo… i uprzejmie donosze ze od wczoraj nie bylo ani jednej kolki :-) !!!! Odpukac zeby nie zapeszyc…:-D Tyle ze malutka strasznie niespokojna jest teraz, placzliwa, spi czujnie jak zajac, budzi sie przy najmniejszym szmerze (a od poczatku byla przyzwyczajona do spania w dzien przy normalnym ruchu) i bardzo nieregularnie je… ale mysle ze to jak tylko nie bedzie ja nic bolalo to szybciutko zapomni o tych przykrych chwilach… Taka mam nadzieje bo z natury optymistka jestem ;-) ale jak ktoras zna jakies czary to prosze o odprawienie ;-) bo kazda pomoc sie przyda :-) Dea 🌻 - dziekuje Ci kochana, wyprobowalam wszystko ale niestety nic nie pomagalo :-(… Mala odbijam z glowka na ramieniu i zazwyczaj ladnie jej sie odbija… choc czasami sie nie odbija ale to podobno normalne u dzieci na piersi… A co do mojej diety… ja tez jem wszystko (staram sie tylko ograniczac kapuste, cebule, fasole, papryke i cytrusy) i tez nie sadze ze to z tego powodu : mowia ze dziecku nie zaszkodzi to co matka jadla w czasie ciazy bo jest do tego pozywienia przyzwyczajone, a ja jadlam prawie wszystko a w dodatku przez ponad 3 tygodnie mielismy spokoj, i tylko raz mala dostala czerwonych plamek po buzi ale nic w moim menu nie zmienilam i juz jej wiecej nie wysypalo :-)) Lekarze tez zreszta nie wiedza co powoduje kolki … po prostu trzeba przez to przezyc (w miare mozliwosci bezbolesnie) i juz… A jak tam Twoje zdrowko ? Lepiej sie juz czujesz ? Wykorzystaj WE na odpoczynek !! Rzena 🌻 - glowa do gory, kochana 😘 !!! Zakop smutki i usmiechnij sie : po deszczu zawsze wychodzi slonce... tylko czasami trzeba na na nie troszke dluzej poczekac... a moze i tecza sie pojawi...? :-) Rudamaxi 🌻 - szkoda ze znow sie na urodziny spoznilam :-O i tort mnie ominal ;-) bo prawdziwe arcydzielo Ci wyszlo !! Duzo zdrowka dla Viki i od ciotki Rebeki :-D i buziaczki 😘 od Alice :-) Kaszubko 🌻 - niech zgadne : podczas tego spaceru bardziej zainteresowal Cie pies niz chlopcy ze strazy granicznej… ? Lada moment wszystko sie w ogrodku zazieleni i bedziesz tam cale dni spedzac :-) Przekaz, prosze, pozdrowienia Erato gdybys sie z Nia kontaktowala ... Goja 🌻 - sprawdzian szostoklasisty to powazna sprawa :-) Mam nadzieje ze dzisiaj kibelkow nie czyscilas :-D tylko grzecznie na tyleczku siedzialas ...? She 🌻 - mamuska walczy :-D ... jak widac na zalaczonym obrazku ;-) Ania 🌻 – no widzisz, doczekalas sie tego torta :-)... a za to ze bylas cierpliwa moze i dwa Ci sie dostana ...? Zycze SMACZNEGO i laduj baterie ... moze jak jeszczurka na jakims kamieniu sie poloz i promienie slonka lap :-D ...? Amarylis 🌻 – jak tam walka z pszczolami ? ;-) Wesola 🌻 Rozpisalam sie troszke... ale skozystalam z okazji ze w sypialni cisza ;-) ... jeszcze mam ogromne zaleglosci mailowe i skrzynka peka w szwach ;-) ale to juz przy innej okazji bo kapanko trzeba powoli przygotowac ;-) Milego Week-end’u.dla wszystkich.. albo raczej tego co z niego zostalo... my jutro na F1 ;-) i na obiadek do rodzicow sie wybieramy ... o ile tylko z mala wszystko bedzie w porzadku... ale moze wieczorem sie zamelduje. Caluski kochane 😘 😘 😘 !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Jestem padnięta :D jeździłam z Piotrkiem [on na rowerze] trochę świata zwiedziłam... byłam również pod lasem - niedaleko zatoki. http://www.garnek.pl/kama13/4947384 Rebeko - zgadłaś hihihihi pies był o całe niebo ładniejszy :D Do Erato nie mogę wysłać SMSa - ale od Niej dostałam właśnie tą wiadomość na mój tel. Annapo - zawalę Ci pocztę... trudno - ale niektóre pliki są bardzo ciekawe :D Rzena - wszystko się ułoży, wszystko będzie ok. Czas leczy rany... jedynie chwilami powrócą wspomnienia... ale nie będą już tak bolesne. Cieszę się, że jednak wróciłaś do życia... do nas ❤️ She - już część ścieżki rowerowej sprawdziłam - jedzie się świetnie, a widoki - cudowne. Jeśli dopisze pogoda - mam w planie wyruszyć w kierunku półwyspu... ale to dopiero plany - teraz testuję skuter, a własciwie wytrzymałość jego baterii... muszę dokładnie wiedzieć ile km mogę spokojnie [bez ładowania] przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE... She👄w sumie przepraszam ze ten wiersz wyslalam nie wiem dlaczego ale chya chcialam ,nie mam pojecia jak wyrazic swe uczucia ale czuje potwornw serca kłucia ,a to za sprawą straty kawalka siebie ,miało być fajnie i czuc sie jak w niebie ,ale zdażyła sie żecz nieoczekiwana i zupelnie przezemnie niechciana...wiem ze wiosna szaleje ale u mnie jakis mrok,wiem ze minie i nadejdzie słońce ale jeszcze nie teraz... Annapo kochana ❤️ja tez (juz)wierze bo psychologia to jednak wspaniala dziedzina i w pewnym sesie mi pomaga szkoda ze tak pozno na to dalam sie namówić ale lepiej pozniej niz w cale...napisałam @ do Ciebie... Rebeko❤️mam nadzieje ze nie masz mi za złe mojej @do Ciebie i moj smotek nie wplywa w ogule na Ciebie...bedzie dobrze ale nie już...dziekuje naprwde...👄 Karzubko❤️ Dziekuje ze 2-pki mosialam wrocic,choc wiesz ze nie chcialam ale strasznie tezkniłam i to ze ucieklam nie znaczy ze was nie szanuje wrecz przeciwnie nie chcialam was obarczac ...tylko ze po rozważeniu Twoich @-pek...wiem ze jest 1000 takich jak ja i ze w kożcu wspomnienie bedzie mialo inny smak goryczy niz teraz.Skuterek niesamowity nie wiedzialam ze takie śą dzieki 👄 DZIEKUJE i mam nadzieje ze szybko zapomnicie o...wierszu...sory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥ ♥ ♥ Dzień dobry ♥ ♥ ♥ Dziś jestem w domu - zrobiło się zimno, mglisto. Nic mi się nie chce - odwiedził mnie Pan Leń :D ♥ ♥ ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......wpadłam na chwilke....bo na dłużej czasu mi brak. Pozdrawiam przed światecznie te które są szczęśliwe, te bardzo smutne....no i te zarobione......🌼...... Miłego wieczoru....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.przyszło mi kończyc stronke i zaczynać;):D..... Miłego dnia.Zajrze później.Może ktoś wpadnie na kawę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Amarylis 👄 Stawiam kawę, kakao i rogaliki z masłem.... i na pewien czas znikam - jest słońce i ciepło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 kwiecien plecien co przeplata troche zimy,troche lata...i tak własnie u mnie za oknem...było lato a teraz co prawda nie zima ,ale zimno tak :( Rzeno 🌻 nie wiem co jest przyczyna ,ale niestety nie dostałam od Ciebie ,zadnego @,jesli Ci to nie sprawi kłopotu ,to moze wyslesz jeszcze raz...ciesze sie ,ze idzie ku lepszemu ,byle tak dalej:) Rebeko🌻 zaTwoim przykładem odpukałam ,zeby sie juz te kolki nie wrociły,bo niestety innych czarow nie znam :),ale z całego ❤️zycze ,zeby sie powiodło...baterie naładowałam,tyle ze teraz jakos na krócej wystarczają...;) Amarylis 🌻 to ja do tej kawy ciasto urodzinowe dokładam.... Goju🌻 a co tak skromnie...napisz chociaz jak nozka ,bom ciekawa... A teraz pozdrawiam wszystkie panie i musze wyczarowac cos na obiad...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo........no to ja do tego tortu dokładam moc buziaków i słonecznych życzeń...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO🌼🌼🌼 ¨¨¨¨¨¨, - , ¨__¨¨¨ /¨ ¨ \\\\¨ ¨ __ (¨ ¨` \\\', \\\\ ¨ ¨ / , \\\' ´ ¨ ) ¨\\\' - , _ , ( ;;; ), _ ,- \\\' ¨, - \\\' ¨¨ ,`\\\"´¨, ¨ `- . (__ , - \\\' /¨ ¨ \\\\ `-,__) /) _ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\\\\¨ ¨/\\\\ ¨ ¨ ¨/¨/ ¨ ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \\\' - \\\'¨|¨ ¨ ¨\\\\/ , - \\\' ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ,¨ \\\' |¨ ,´ / \\\\ \\\', , ) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ | \\\\ ¨| /¨ ¨|¨ \\\\_) ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ \\\\¨|¨|/¨ ¨ \\\\_/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨¨|¨\\\\ / ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\\\\ |/¨ ¨ _ , ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ /¨ __/ ¨/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨| _/¨_ , ´ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨|/ Od razu musze sie przyznać......do tego ze Mortisia,to także ja;).ale tak sie skupiłam na odpisaniu tej wkurzonej pomarańczy;):D.,że sie trzasnęłam..Sorki. :D:D.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Weny nie mam :o Goju, kto jak kto ale TY mi kazesz zwolnic? No tak, tobie motorek z przymusu zgasili to teraz inne do zwolnienia namawisz ;) Chcialabym, naprawde, ale nie da sie. Szkoda ze tak sie angazuje, bo chcialabym to wszystko olac, ale chce miec dobre stosunki w pracy :o Ide czytac kontract o uzytku gazociagu …. Ciekawe to nie jest 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis.... ja kochana juz sie nauczyłam ,ze nie zwracam uwagi na nieprzyjemne komentarze pomaranczek,bo poprostu szkoda mi zdrowia... Wielkie dzieki za zyczenia i cudnej urody kwiatuszek ;) Kaszubko....bardzo dzieki za @ juz skorzystałam i napisałam do Rzeny... Dea...rzeczywiscie ciekawe lektury czytujesz ;),ale jak lubisz :)...jak tam rozmiary, bo u mnie horror :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis, a niech sie wkurza, jej/jego sprawa. Nie badz taka wrazliwa na takie komentarze, kogos poprostu dopa swedzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie lubie, nie, bleee. A teraz jeszcze bardziej :o no ale mus to mus 😭 a z rozmiarami to fatalnie, wlasnie konczy mi sie 30 tc a wygladam na co najmniej 36tc. Ale to nic, wszystko spadnie w odpowiednim czasie, tylko ze ludzie w pracy zaczynaja krakac ze dziecko wczesniej przyjdzie..... acha, w "pasie" mam 110cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×