Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi...torcik tez pewnie by wygrał ,gdyby startował w jakims konkursie...duzo sił zycze...widze ,ze w swieta to naprawde bedziesz miała po czym odpoczac...;) Dea...normalnie sie odwazyłam i tez zmierzyłam \"pas\" ;) wyszło 101...z tym ze ja chyba nizsza jestem i w dodatku dopiero28 tc takze pewnie nie mam czym sie pocieszac ;) :)... Ja na dzisiaj sie pozegnam ...zycze miłego popołudnia i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍... Tylko tyle dzisiaj... tez nie mam weny :-(... a raczej czasu... jak znajde chwike to napisze do Was na maila... zeby topiku nie zasmiecac... Dzieki za wszystkie dobre fluidki 😘 ... i prosze o jeszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie uwierzycie, ale ja nie mam czasu :-) Kurde już drugi tydzień jestem na zwolnieniu i nie miałam jeszcze chwili, żeby mi się nudziło. Jeszcze na dodatek moja córcia się rozchorowała. Ma anginę. Moje dzieci bardzo rzadko chorują, ale jak się już zdarzy, to z gorączką prawie 40st. Tak więc wczorajszy dzień i noc spędziłam na okładaniu mojej myszeczki zimnymi ręcznikami. To najskuteczniejszy sposób na szybkie zbicie gorączki u moich dzieci. Dzisiaj byłam na tomografii, w środę rano będzie opis, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Dea i Annapo 🌻 a wiecie, że ja się nie mierzyłam w pasie podczas ciąży. Szkoda. Pod koniec mojej drugiej ciąży miałam chyba ze 150cm :-D Kaszubko 🌻 jak tam Twoje przejażdżki? Pogoda piękna, to pewnie traz w domu nie usiedzisz. Cóż do zobaczenia późną jesienią :-D (oczywiście żartuję) a może kup sobie mobilny internet np. iPlusa :-) Rebeko 🌻 łap fluidki. Trzymam kciuki, żeby kolki już poszły w zapomnienie. Jutro malutka skończy miesiąc (chyba dobrze pamiętam) pieczesz jakiegoś torta? Nie żeby zaraz takiego jak Ruda :-D Rudamaxi 🌻 brak mi słów. Tort - mistrzostwo świata! W sierpniu moje dzieci mają urodziny, więc mam mnóstwo czasu na trenowanie :-) widziałaś może jakąś wersję torta dla chłopców? np.pilka ręczna :-D Rzena 🌻 smutny ten Twój wpis. Mam nadzieję, że Twój nastrój już się poprawił, czego z całego ❤️ Ci życzę Kochana. Amarylis 🌻 jak Ty pięknie rysujesz :-) Rybko 🌻 pomachaj chociaż do nas w przelocie :-) Wesoła 🌻 She 🌻 Erato 🌻 już mi się cierpliwość zaczyna kończyć :-) szukaj kochana netu szybciutko. Ellisa 🌻 Dobranoc ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny Goja moze w formie boiska zielona polewa pisakami Dr.Otkera narysujesz linie a na tortowni mozesz dokupic ludziki i bramki;) np. http://tortownia.pl/galeria.php?id=37553&nr=22&str=2#gal http://tortownia.pl/galeria.php?id=37341&nr=218&str=11#gal i do dekoracji http://tortownia.pl/produkt.php?kid=46&pid=781 lub poprostu http://tortownia.pl/produkt.php?kid=46&pid=327 i tu 24176 http://www.k-2.com.pl/dzieciece.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słoneczny pogodny :) Dzisiaj ja stawiam kawę i ciacho:) Ja w ciąży też miałam 1,5 m w pasie i wyglądałam jak mastodont:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Pomiedzy kolejnym ładowaniem pralki zglaszam sie na posterunku...u mnie dzisiaj wyszlo słonko ,wiec mam nadzieje,ze pomoze mi wysuszyc to co wypiore,tylko potem jeszcze musze poszukac kogos zeby wyprasował ;).. Goju🌻 no to jestes wytłumaczona ;)...ja tez na goraczke to najczesciej okłady ,ale mam taki wyprobowany sposob,ze tylko lydki sie opakowuje w reczniki,zycze duzo zdrowka dla corci i wytrwalosci dla Ciebie ,bo choroba dziecka nigdy nie jest czyms przyjemnym... She 🌻 czyzbys zarazila sie od Wesołej ;)...mysle jednak ,ze tak jak wiekszosc nie za bardzo teraz masz czas na dluzsze posty,takze chwilowo dzieki i za to ,ale moze kiedys bedziesz miała ochote i skrobniesz cosik wiecej... Wesoła 🌻 dzieki za poczestunek ...mam nadzieje,ze jednak nie dociagne do takiego wyniku ,juz i tak wygladam jakbym pilke polkneła :) :) w dodatku chodzic tez juz zaczełam jak kaczuszka... Rebeko 🌻 mam nadzieje,ze nic zlego sie nie dzieje ,bo troszke mnie zaniepokoiłas,oczywiscie moc dobrych fluidkow przesyłam,bo tego nigdy za mało... No troszke odpoczełam wiec ide dalej pobuszowac...pozdrawiam wszystkie panie i pewnie jeszcze zajrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 23st.C.....żyć nie umierać...:D......Wczoraj pół dnia sadziłam nowe kwiaty.no i oczywiście ciągłe urozmaicanie ogrodu;) Jakby nie było innej roboty..:D....... No ale na święta będą już moje kwiaty w wazonie. SUper........ Dzieki za kawę.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Wróciłam z jazdy - na dziś koniec - byłam na peryferiach miasta... porobiłam zakupy - takie typowo babskie..... i nie tylko :D Goja - miałam IPlusa przez ponad 1,5 roku - był paskudny zasięg - dobry jest tylko do Trójmiasta - u nas maksimum 1/4 tego co powinno być.... wolę więc mieć net z kablówki.... teraz mogę korzystać z netu na całego i również tworzyć moje filmiki :D Tego typu okłady zimnymi ręcznikami stosuje również moja młodsza córka - wnuczki często mają za wysoką temperaturę... Ciekawe co porabia Erato i czy jej się uda w końcu dostać do netu ??? 👄 dla wszystkich. Zajrzę później... teraz muszę pobawić się z Psotką - stęskniła się za mną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 !! Dalej nie mam czasu na nic...ale dwa slowa tytulem wyjasnienia... W sumie to nic takiego wielkiego sie nie dzieje ale dziekuje za troske... Przez te pie...one ;-) kolki chyba nabawilam sie malego stressa :-O... i jak pisalam poprzednio mala tez stala sie bardzo niespokojna :-( : bardzo lekko i malo spi w dzien, je nieregularnie, zrobila sie placzliwa i nie polezy sama w lozeczku i caly czas chce tylko siedziec na rekach... A im wiecej ona jest niespokojna tym bardziej ja sie denerwuje... bledne kolo :-O :-(... Powoli staram sie z tego wyjsc... ale nie jest latwo... Jak M jest w domu to duzo sie mala zajmuje zeby nie przejmowala mojego stresssssa :-P i zebym odpoczywala na maxa, ale niestety musi chodzic do pracy... Powoli widze poprawe : ja sie uspokoilam, mala coraz mniej placze ale mysle ze jeszcze troche czasu nam potrzeba ... wiec wybaczcie, prosze, ta nieobecnosc. Najwazniejsze ze kolki sie uspokoily (!!!) wiec oby tak dalej :-) Sle wszystkim moc 😘 i 🌻 (w koncu mamy wiosne, no nie ?) i obiecuje ze jak tylko dam rade to nadrobie zaleglosci... 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pogoda od kilku dni u mnie idealna,myslalam ze w całym kraju i \"okolicach \"jest tak samo. Wracam do świata ,do rodziny,ja raczej należe do grupy tych smutnych,ale czas leci i bydzie lepiej ,mosze w to wierzyć ,bo inaczej zwariuje. Annapo❤️wyslalam dwa razy i nie dochodzi ,otrzymuje @zwrotnego po angielsku i nie wiem dlaczego do Ciebie nie dochodzi sprawdzalam adrek kilka razy ,czy wpisuje poprawnie jaki podała mi Kaszubka❤️i nic...ale teraz dzieki pomocyKaszubki❤️juz odpisałam i jeszcze raz dziekuje ...👄👄👄👄👄 Kaszubko👄...Ajak bateryjki na ile godzin wystarczają?Mam nadzieje ze na półwysep dojedzie:)dzieki jeszcze raz za taką wspaniałą pomoc...👄coś mi sie stało z laptopem i nie moge otwierać Twoich @Kaszubko...dziela mi tylko wiadomosc i jak w zawartusci są tylko zdjęcia.Szkoda bo lubie Twoje @👄👄👄 Maxi❤️wspaniała lala jak to możliwe że to tort????????Sama go zrobiłaś?;) Gratulacje dla Konradka👄 Rebeka❤️i ode mnie dobre fluidki i dużo sił...👄 Goja❤️jeszcze raz przepraszam ze go wyslalam ale to co czulam tak wlasnie sie wyraziło ...juz nie bede i staram sie ,naprawde...bo idą świeta a u mnie wszystko w proszku.Jak mnie bierze zła wena wsiadam w auto i jade bez celu i gdy sie zciemnia wracam ...Dziekuje za ❤️i moje dla Ciebie taż❤️serce] She👄 Rybka👄 Wesola👄 Amerylis👄Dea👄 Miłego...🌼 Erato❤️tęsknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Tak sie stesknilam za Wami ❤️❤️❤️ Super,super i jeszcze raz super - pogoda wspaniala,mieszkanko duuuuze -wszystko wspaniale wyglada,ciesze sie,ze Wy rowniez stesknione za mna,jestem teraz w knajpie i pisze z darmowego internetu ale w sobote wieczorkiem bede dostepna dluzej-jak na razie posylam duzo dobrych fluidkow dla kazdej z Was i 👄👄👄 dla ,,brzusiow,, i mamusiek :D A jak nasz Alice? slodkie buziaki od ciotki.🌼 Pogoda na plusie -normalnie lato,z balkonu widze trzy miasta,mieszkamy na wzgorzach,do morza mam 10 min..fotki posle w sobote...a teraz zmykam bo musimy jechac do miasta zalatwic kilka rzeczy,przygotuje sobie wpis w tygodniu i wysle do Was w sobote-Buziaki Kochane i mysle o Was papatki. -do uslyszenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie..:) Erato dla Ciebie duzy buziak.....🌼 Swięta tuz tuż....jakby kto nie wiedział;):D.... Przygotowania co prawda są.ale bez szału.najwięcej czasu spedzam jednak w ogrodzie.....Oczywiście w ramach relaxu:D... Własnie przed chwilką dokupiłam nowe kwiaty... Rzeno......nie poddawaj sie emocjom. Sama wiem jak to jest trudno. Dlatego pozwalam sobie dawać dobre rady. Ale musisz próbować. Szkoda zycia🌼 Rebeko.....dobrze pamietam kolki mojej starszej córki. Bywało ,że rano budziłam sie przy łóżeczku... Oparta o szczebelki, zmarznięta.....i zestresowana. No i oczywiście.....miałam ochotę mordować wszystko co wydawało jakikolwiek dźwięk:D. Ale minęło.......po pół roku.:D........ Kaszubko......też tak robię ;):D.........po co sobie utrudniac życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 W trakcie lapania odechu melduje sie na posterunku ;)...dzisiaj rano bylam na badaniach i upuscilam troszke krwi :) i dobrze ,bo jak zobaczyłam te masy aut na parkingach to mi sie cisnienie dzwigneło,ale zrobiłam juz zakupy i do swiat nie mam zamiaru odwiedzac miasta... Moje dzieci chca na swieta byc u babci ,takze wychodzi na to ze bede odpoczywac na maxa...:) Rebeko🌻....w ramach pocieszenia to Ci powiem ,ze u mnie jeszcze do tych kolek doszly problemy z biustem,bo za kazdym razem miałam ropne zapalenie ,goraczka ok 40 ,bol jak pierun ,a biust jak kamien...nic przyjemnego,ale wszystko mija i tylko trzeba sie tego doczekac a to nie jest łatwe szczegolnie jak jestes sama z mała...duzo dobrych fluidkow i pamietaj ze jestes najlepsza mama dla Alice...uszy do gory ;) Erato🌻...wielkie dzieki za tych kilka słow ,ciesze sie ,ze wszystko dobrze sie układa,czekam na fotki ,i tak troszke Ci zazdroszcze tego ciepełka i widokow... Mam nadzieje ,ze te trzesienia to daleko od Was ? Amatrylis 🌻...nawet nei wiesz jak ja bym chciala ,zebys tak blizej mieszkała,zaraz bym Cie porwała zebys mogła sobie pouzywac u mnie w ogrodzie...ja juz patrzec nie moge ,jak tam wszystko zapuszczone ,a ja nie moge nic z tym zrobic! Rzeno🌻 dzieki za poczte,i duzo dobrego humoru na nadchodzace dni,odpoczywaj ile wlazie... Kaszubko🌻 widzisz jaka masz siłe,znowu udało Ci sie wywołac Erato ;) udanych przejazdzek.... Całej reszcie składu posyłam po 🌻 i 👄 i znikam zazyc troszke ruchu :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Annapo - widocznie jestem dobrą wróżką hihihi Erato - a może myślami Ciebie wywołałam ??? jak to było :D napisz nam 🌼 Rzena - skuter wciąż jest testowany... wciąż sprawdzamy jego wytrzymałość, jeśli chodzi o baterie... bo w terenie sprawuje się super - to już sprawdzone. ale do końca półwyspu to nie dojadę - ładowanie wystarcza na 45-50 km... nie miałabym jak wrócic.. :D Rebeko - byłam więcej niż pewna, że dojdzie do czegoś takiego z Twoją Alice. Powodów jest kilka - każde małe dzieciątko jest tyranem - szybko pokazuje co chce i co potrafi.... po co ma leżeć w łóżeczku, kiedy wygodniej mu w ramionach mamy lub taty. Sama przez to przeszłam - teraz wspominam to ze śmiechem... ale wtedy - to była chwilami makabra. Od dnia urodzenia każda mama jest połączona ze swoim maleństwem niewidzialną pępowiną - to trwa najkrócej około 3 miesiące. Już to poznałaś... już wiesz, że twoje humory zaraz odbiera córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Rebeka🌻 nie chcę Cię martwic ale moje dzieci też miały kolki, córka do 9 miesiąca:P ale tylko dlatego że nie było dobrego sposobu na nie,tylko pewne kropelki które można było sprowadzić z Niemiec pomagały:) Ale to było 16 lat temu. Jak mój Dawid(10 lat) miał kolki to wtedy i u nas pojawiły się preparaty- u nas to się nazywało Esputicon- to były takie kropelki-dawałam dwie krople na łyżkę i z moim mlekiem podawalam-pomagało. No ale oprócz tego musiałam bardzo uważać na to co jem, zeby dziecko kolek nie miało przez to. U mnie tez doszła skaza białkowa, więc właściwie dużo nie mogłam jeść. Moje dzieci też dużo na brzuszku kładłam, robiłam masaże brzuszka i takie tam. Życzę Wam wytrwałości:) Pozdrawiam i lece dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...przy Twoich zdolnosciach ,to trzeba z Toba zyc na dobrej stopie ,bo tylko sie korzysta...,az strach pomyslec co wyczarujesz jak Ci sie zajdzie za skore...hi,hi ;) Ok..moje dzieci dzisiaj musza sie pozegnac na kilka dni z kompem i tym sposobem ,ja sie z Wami zegnam do jutra ...miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Wpadlismy do znajomej knajpki i moge chwilke klapnac i napisac kika slow,najpierw o trzesieniu ziemi,niestety nie ominelo nas,dwa dni temu o 3.30 obudzil nas syn,bo ja spalam jak zabita -wszystko sie trzeslo,szafy,zyrandole,stoly i lozka-kurcze mlodszy syn byl tak zestresowany,ze bal sie usnac-na szczescie u nas nic takiego sie nie stalo-poza powywracanymi doniczkami i poprzestawianymi krzeslami,wczoraj bylo drugie tapniecie-musielismy wyjsc z budynku bo trzasl sie caly dom,ale jest ok-szkoda mi tych ludzi,stacje nadaja wszystko na zywo,od nas jest tam 130 km,ale wszystko czujemy...to na tyle o tym. Jak juz pisalam mamy mieszkanie,a wlasciwie pol domu 240m -piekny -salon,kuchnia,trzy wielkie pokoje,lazienka i na drugim pietrze powierzcnia 120 m -moj syn tam bedzie mieszkal,ale na razie jestesmy na dole bo tak jakos za duzo miejsca sie wydaje :D wszedzie mamy kominki-super-posle kilka fotek do Kaszubki -to rozesle,z gory dziekuje.Jestesmy w poszukiwaniu pracy ale M juz od soboty bedzie gral w knajpach przy plazach-dziewczyny mowie Wam super,podoba nam sie tu-oczywiscie z siostra juz kilka zatargow,ale jaos idzie do przodu,od dzisiaj mamy meldunek,wiec mozemy zakladac internet,ale najpierw praca. Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku i sle moc 👄👄👄 Przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna,ale wiecie jak to jest jak sie wszyscy na mnie gapia,a tu kolejka do mojego kompa. Postaram sie pisac jak tylko bede miala dostep,buziaki i tesknie za Wami.pa,pa. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - fajnie, że Was mam ❤️ Erato - jutro roześlę fotkę. Dea - tak samo jutro roześlę. Dobranoc ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ekspres poszedł w ruch....para buch.....kawa jest :) I.....babeczki z budyniem :) Była piękna pogoda ale się skończyła :O A miało być tak pięknie........ Zbliżamy się do Świąt dziewczyny jak przygotowania ? Okna pomyte,pasztety popieczone..........;) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, dawaj jakis latwy przepis na pasztet bo mnie kupnych nie wolno ale mam taka chec!!! Porywam kawke bo dzis na rzesach chodze 😘 Erato!!!!!! 😘 mua mua mua! Jak fajnie ze juz dotarlas, wrazenia pozytywne i wszystko sie uklada jak najlepej!!!! Bardzo sie ciesze i zycze Wam duzo duzo szczescia!!!! Ja mam zamiar spedzic caly wrzesien w Italii, wiec moze nareszcie bedzie okazja do spotkania???? hihi, tak jak ci mowilam, w UK mieszkalysmy \"za rogiem\" ale we Wloszech latwiej bedzie sie spotkac :D:D:D 😘 Aniu, pewnie ze ty masz mniej w pasie bo w ogole drobniejsza ode mnie jestes, to pierwsze, a po drugie, kiedy ty przytulalas miseczke ja nabieralam juz te zbedne kilogramy ;) ale i tak zejda!! 😘 Rebeko, oj bidulki nasze! Jelsi to male pocieszenie to kolki przechodza, potrzeba tylko duzo cierpliwosci! Moze sprobujecie osteopatii czaszkowej? Tutaj bardzo duzo mowia wlasnie o osteopatii na kolki niemowlat. Trzymam kciuki zeby to jak najszybciej przeminelo kochane!!! 😘 ❤️ Rzena, skarbku, chyba troszke sie zagubilas? Czy ty wystarczajaco robisz dla siebie, dla wlasnej przyjemnosci? Chociazby wypad do kina ale nie z dziecmi czy mezem, sama, z kolezankami?? Ja tez naleze raczej do tych melancholicznych i kiedys tez tak \"uciekalam\" od wszystkiego i wszystkich, mialam nieszczesliwa dusze. Ale uwierz, jesli ty nie zapracujesz na wlasne szczescie, nikt inny cie nie uszczewsliwi! Dbaj o swoje serduszko i dusze, kochaj sie kochana!!!! a jak masz ochote sie wyplakac, to wiesz dobrze gdzie nas szukac!!! 😘 Dla Wszystkich Niewymienionych ale i tak Kochanych duze 😘 ide popracowac .... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Melduje ze poddasze i dół posprzatane,walcze z pietrem,mam opoznienie w malowaniu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 😍 !! Dea 🌻 - slicznie wygladasz, kochana !!! Te kilogramki to chyba tylko w brzusiu siedza bo NIC ich po tobie nie widac ! Duza 😘 dla Ciebie, Myszki i brzuszka :-) Goja 🌻 - torta nie piekalm ale uczcilismy te \"urodziny\" z M szklanka soku :-) Duza 😘 dla corki i napisz koniecznie jakie wiesci po tomografi !! Erato 🌻 - fajnie ze jestes z powrotem 😘 !Ciesze sie ze juz sie powoli aklimatyzujecie i domek macie super ! Zycze powodzenia w szukaniu pracy i jak najmniej zatargow z siostra ! Ania 🌻 - mnie chod \"à la kaczuszka\" dopadl niecaly miesiac przed porodem ;-)... dobrze ze juz wtedy nie chodzilam do pracy bo takie powolne poruszanie sie po korytarzach metra grozi stratowaniem :-D :-D a tak moglam obie spokojnie z M spacerowac. :-D :-D Rzena 🌻 Wesola 🌻 - u mnie przygotowan kompletne zero :-P... okna to juz nie pamietam kiedy ostatni raz mylam, bo w moim przedporodowym szale sprzatania nich nie ruszylam... staram sie po prostu przez nie nie patrzec :-D :-D Amarylis 🌻 - u Ciebie przygotowania do Swiat \"bez szalu\" a mnie ZERO ! Chociaz kwiaty poslij, beda u mnie udawaly odswietna atmosfere :-D :-D Kaszubko 🌻 - ale masz teraz super z tym skuterkiem ! Cos mi sie wydaje ze She bedzie miala krotsza droge do pokonania jak zaplanujecie spotkanie :-) Rudamaxi 🌻 - napewno ze wszystkim zdazysz, powolutku wszystko zrobisz, wiec daj sie namowic na kawke ;-)... relaks tez jest potrzebny :-) A palma bomba !! A u nas walki ciag dalszy ;-)... Kolki sie po lekarstwie uspokoily :-), ale wczoraj mala spedzila caly dzien na rekach :-O, spala w sumie moze 2 godziny przez caly dzien :-O i w przyplywie rozpaczy zadzwonilam do mojej poloznej z kliniki i pojechalam wieczorem na spotkanie... i dzisiaj od rana testujemy jej metode... jak bede wyniki to Wam napisze o co chodzi ;-)... narazie od rana 3 karmienia i usypiania przeszly \"bezbolesnie\"... i wreszcie rozluznilam zacisniete szczeki ;-) :-D i mialam czas sie uczesac, bo od dwoch dni rozczochrana i z szalenstwem w oku chodzilam :-P :-D Teraz czekamy az sie mala obudzi i wybieramy sie na spacer, bo jest bardzo ladnie i cieplo a od jutra znow ma przyjsc deszcz :-(... no bo przeciez w Swieta nie moze byc ladnie :-O... Jak kogos pominelam to p^rosze o wybaczenie i posylam 😘 na przeprosiny :-) Pozdrawiam serdecznie i moze wieczorem posle jakies nowe fotki ;-)... w ramach terapii dla Ani :-D 🖐️ Papatki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Teraz wyszło słonko.... jakoś świat wtedy ładniejszy. 👄 dla Was.... nie mam humoru... jak nie mąż to syn - potrafią zawsze coś głupiego zrobic.... gorzej od dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, melduje ze okna umyte, ale nie przeze mnie :) :) :) Ironia losu, od jutra zapowiadaja ulewy, no bo tak jak u Rebeki, na swieta tutaj ladnie byc nie moze 😠 Rebeczko, domyslam sie co to za sposob :) Oby funkcjonowalo, trzymam kciuki 😘 a co do moic kilo to prawda, po twarzy nie widac ale brzuch naprawde o wiele wiekszy niz na zdjeciach, tak mi sie wydaje! Ide zrobic kolacje dla siebie samej, M w pubie, mala wcina loda .... co tu zjesc??? i jak sie ciesze na te cztery dni wolnego!!!! Odsapne troszke, oby! Kaszubko, to przeciez chlopy, pewnie ze czasami gorzej niz dzieci ;) Klapsa im dalas???? ;) spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - złości mnie, że trzeba zawsze ich pilnowac... że oni mają swoje tajemnice... że jeden drugiego kryje - ale i tak wszystko szybko odkrywam :D i wówczas są biedni. Rebeko - fajnie mi się czyta Twoje pisanie o dziecince :D ja przez to też przeszłam... i to z każdym dzieckiem po kolei... ruszyły wspomnienia :D Teraz na skuterku jeżdżę aż na peryferie miasta - tam znajduje się duży market - wjeżdżam spokojnie do środka... drzwi same się otwierają... dostęp do towarów jest dobry i świetna obsługa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Jakoś od kilku dni nie mam nastroju. To chyba tak delikatnie powiedziane. Dzisiaj już nie wytrzymałam i rozpłakałam się jak dziecko. Najgorsze, że wszyscy byli w tym czasie w domu. Szkoda mi się zrobiło moich dzieci, bo bardzo im było przykro. Martusia jest jeszcze na tyle mała, że dała się ściemnić, że mnie noga boli, trochę trudniej było z Bartkiem. Wczoraj byłam z opisem i zdjęciami z tomografii u ortopedy. Powiedział, że nie wygląda to tak źle. Najważniejsze jest, że nie muszę mieć teraz operacji. W dalszym ciągu mam się poruszać o kulach z nogą w powietrzu. I tak przez 4 tygodnie jeszcze. Dostałam też skierowanie na rehabilitację. Za 4 miesiące mam zrobić jeszcze raz rezonans i wtedy pan doktor zadecyduje czy trzeba będzie coś skorygować, ale to już laparoskopowo. Ja jednak jestem dobrego zdania i mam nadzieję, że nie będą mi grzebać w kolanie :-) Erato 🌻 cieszę się, że jesteście zadowoleni, no i że się odezwałaś. Wielka 👄 dla Ciebie. Kaszubko 🌻 dziękuję za @ ze zdjęciami. Jak tam Twoi panowie, już spokój? Ja na temat swojego M napiszę tylko tyle, że między innymi myłam dzisiaj dwa razy naczynia (pełen zlew), prałam dywan, no ale on był w pracy. Dea 🌻 wyglądasz ślicznie. Aż miło na Ciebie popatrzeć. Ja myślę, że wszystkie proporcje są zachowane. Buziaki dla Ciebie. Annapo 🌻 do mnie chyba ostatnio nie dotarły Twoje fotki, więc jak będziesz miała chwilkę, to poproszę. Rzena 🌻 no co Ty kochana, za co przepraszasz. Jak tylko masz ochotę, to wyrzuć to z siebie. To bardzo pomaga. Sama teraz jestem w takim dole i wiem, że najlepiej wygadać się komuś, kto spojrzy na wszystko obiektywnie. Z tą jazdą samochodem, to ja też tak czasem mam tylko parę razy złapałam się na tym, że jestem wtedy tak bardzo rozkojarzona, że taka podróż robi się niebezpieczna. Ty też uważaj ❤️ Rebeko 🌻 trzymam kciuki, żeby metoda położnej pomogła. Alice jest przeurocza. Jak patrzyłam na fotki, to uśmiechałam się do niej, a uwierz mi, ze dzisiaj bardzo trudno było mi się zdobyć na uśmiech. Fajny widok dzieciątka z tatusiem. Buźka dla Was wszystkich. Wesoła 🌻 ja siedzę w domu i wypatruję wszystkie niedoskonałości, jak np.plamy na dywanie, kurz pod meblami i wychodzę z siebie, bo tak niewiele mogę zrobić, a bardzo źle mi z tym bałaganem. Pogoda u nas ładna, ale jak u Ciebie się zepsuła, to całkiem prawdopodobne, że dojdzie do mnie. Amarylis 🌻 ja uwielbiam kwiaty, ale niestety nie mam ogrodu, ani nawet małego ogródka :-) ale za to na początku maja wysadzam pelargonie zwisające na balkonie na całej długości barierki (3,65m) i cieszę się tym widokiem do późnej jesieni. Rudamaxi 🌻 nie przemęczaj się tak kobieto, nie masz nikogo do pomocy? Szkoda mi Cię, że cały czas tak musisz ciężko pracować. Ja wiem, że już niedługo będziesz cieszyć oczy wynikami swojej ciężkiej pracy, ale jakim kosztem. Wszystkim posyłam po 👄 i 🌻 i życzę spokojnej nocy. Przepraszam za chaos mojej wypowiedzi, ale jestem już padnięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×