Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌻 witam 🌻 Melduje sie na posterunku i podpisuje liste :) Wczoraj nawet nie ruszałam kompa i dzisiaj mam i co poogladac i poczytac....;)fajnie tak...:) W domu spokoj ,bo dzieci pojechały do babci,a przed wyjazdem posprzatały swoje pokoje...i w sumie tylko taka wykonczeniowka została do zrobienia...jakies troszke salatki,chyba sie nawet pokusze i upieke mały sernik,bo jakos taki samaczek mnie przesladuje :) Dea🌻...fotki dotarly,dzieki i podpisuje sie pod stwierdzeniem Rebeki ,ze chyba rzeczywiscie tylko brzusio kwitnie ,bo reszta nie wykazuje zadnych nadliczbowek,u mnie podobnie,tyle ze przez to, ze nizsza jestem to ogolnie bardziej kulke przypominam:D,ale jeszcze troszke i znowu bedziemy piekne,no nie ? ;) Rudamaxi🌻...Kobieto zwolnij troszke,bo jak tak dalej pojdzie ,to nie bedziesz miała sił cieszyc sie wynikami swojej harówki :) Wesoła🌻...jako ze juz te stronke otworzyłas,to poczułam sie zobowiazana tez na niej zostawic swoj slad :)...naprawde robisz domowy pasztet?chce Ci sie? Goju🌻...jedyne co moge Ci poradzic ,to poprostu nie patrzec:),to nie bedziesz widziec tych plamek itp. ,inaczej sama sie dobijasz,a przeciez teraz Twoja noga najwazniejsza ...co do fotek to wkrotce ,bo moj fotograf u babci :) ;),ale jak przyjedzie to ja wykorzystam... Erato 🌻 ..dzieki za fotki i ciesze sie ,ze tylko tak lekko u Was potrzaslo ,chociaz ja nawet tego nie chciałabym przezyc .. mam nadzieje,ze szybko znajdziecie odpowiednia prace i ze chlopcy tez dobrze sie aklimatyzuja... Kaszubko🌻... pewnie znowu na przejazdzce ,ja tez tesknym okiem spogladam na nasz motor i licze dni do czerwca ,a wtedy tak latwo mnie z niego nie sciagna :) Rebeko 🌻... juz kilka razy sie zastanawiałam ,czy juz pokusiłas sie na sushi,bo chyba juz mozesz? i dzieki za terapie ;)...mała coraz fajniejsza i wcale nie wyglada ,zeby potrafila byc niegrzeczna;)...a jak patrze na te jej włosy,to nie moge wyjsc z podziwu,u nas w rodzinie to raczej niemowleta takie lysawe :)a Alice ma juz taka czuprynke ,ze iedługo bedzie mozna kucyki robic :) She🌻 ...bardzo podobne doswiadczenia macierzynskie mamy,bo tez tak długo walczyłam z kolkami i skazą mleczna na szczescie u syna kolki sie nie pojawiły...a tak przy okazji ,to jak teraz Twoje dzieci znosza mleko,bo moje raczej jogurty a mleka wcale ,cora jak czasami sie napije,to potem boli ja brzuch...a u nas w domu codziennie 400l mleka doimy i w sumie nikt mleka nie pije,jedynie maz szklanke kakao na sniadanie... Ok...ide teraz wyciagnac troszke nozki i naprostowac kregosłup ,a potem do koscioła...i pewnie wroce tak jak wczoraj ok 21.30...takze pewnie dopiero jutro sie odezwe...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka🌻 o mnie zapomniałaś😭 annapo🌻córka normalnie, syn do tej pory musi uważać na to co je, przede wszystkim masła nie jada, ograniczam mu jajka, mleko sporadycznie do płatkow na śniadanie i czasem kakao- niby jest lepiej ale nadal ma nieliczne łuski na głowie i krostki na ramionach i udach, brzuch też czasem boli, ale zauważyłam niedawno że jak ja nie jem jogurtów i mniej mlecznych produktów spożywam to tez nie dokucza mi żołądek-jako małe dziecko też miałam skazę,szczególnie na buzi. Kaszubka🌻 cieszę sie razem z Tobą z tego skutera bo teraz możesz dalej i częściej podróżować:) dea🌻 dziękuję za zdjęcia, ciąża Ci służy, pięknie wygladasz,powiedziałabym nawet że kwitnąco;) rudamaxi🌻po co tak się męczysz?;) I tak sie pobrudzi:P Erato🌻Twoje rejony to inna bajka jak dla mnie, chyba nie byłabym tam szczęśliwa, ale najważniejsze że będziesz z bliskimi:) amarylis🌻 wesola anka🌻 goja_19🌻 oby dzieci jak najrzadziej chorowały:) rzena🌻przyszła wiosna, odrzuć smutki na bok,glowa do góry i pozytywne myślenie:) ok? Rybka🌻Martynka sie pyta czy w tym roku pojedziemy do Ciebie:) spodobało jej się, niestety w tym roku nie damy rady, a szkoda, bo tęsknie za naszymi rozmowami nocą;) Ellisa🌻a Ty gdzie sie schowałaś? Ale ja zmęczona jestem, niech już te moje studia sie skończa bo to za dużo jak na mnie jest:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skrbeńka...👄 Najpierw pragne podziekować za @,ktore od was dostałam,i czuje sie juz lepiej bo wir świąteczny mnie pochlania.Kupilam firanki i materiał na lambrekiny i zaczelam sama ja szyć.Troszke sie przeceniłam ale po 3-ech dniach doszłam do ładu i juz uszyte,jeszcze nie powiesiłam bo nie mam takiej duzej drabiny i mosze dopiero kupic i nie wiem czy zdąże przed świetami.Mam wysoki pokój 3,5m.No i gotujr i gotuje...jakos czas ucieka. Kaszubko ❤️dzieki...ja taz sie ciesze z calego❤️ze WAS mam jakoś mi tu z WAMI dobrze i wiem ze zawsze ktos tu jest i czeka...co do skuterka to jak sie uda to moze chociaz połowe polwyspu do Kużnicy i prosze byś pozdrowiła moje ulubione miasteczko,kilka lat z rzędu spedzalismy tam wakacje:)dzieki za @ i 👄z całego❤️... Erato❤️nie masz pojecia jak sie ciesze że Ty sie cieszysz i tryskasz szcześciem i radoscią,strach mnie tylko ogarnia przez to czesienie ,modle sie by nie doszło do Was z wiekszą sielą...mam nadzieje ze wszystko szybko sie skończy,...👄życze dozo miłości i szczescie ...powodzenia!!! Amerylis👄nie mam zamiaru sie poddawac ,ale sytuacja mnie przerosła i świadomosc ze juz tak bedzie tylko troszke lżej wcale mi nie pomaga ,ale staram sie i z czasem... Anapo ❤️SPECJALNIE DLA CIEBIE :D:D:D:D:D:D👄i jesli poczuje .....to napewno napisze@👄 Dea👄👄nawet strasznie ...dokladnie jak piszecz ,nie wychodze sama a kumpelki jakos mi na nerwy ostatnio dzialają,juz raz ucieklam i nic dobrego z tego nie wyszło...(dosłownie)szczęście jest ale jakos o nim teraz zapomniałam i zastanawiam sie czy to moje zamartwianie i uzalanie ma jakis sens ,przeciez nie jestem jedyna ktora to przeszła...juz o tym wiem... Rebekakochanie❤️nie przejmuj sie i zyj pełnią szczeście zycze Wam tego i mam nadzieje ze mi wierzysz nie bujam👄i b.dziekujeza@napisze ale po świetach dobrze???👄👄👄 a jaszcze cos,wybacz ze nie pisze porad dla dzidziuni ale jakos nie mam pomysłu w pewnym sęsie nie pamietam ale moj syn zaczoł spac \"normalnie\" jak skończył 3 lata zawsze były płacze do białego rana a jako niemowle spał tylko przy naturalnej butalce hihi...👄ki Co pragne jeszcze...jeszcze chcę WAM wszystkim złożyć gorące życzenia na nadchodzące Świeta WIEJKIEJ NOCY ...szczęście ,miłości ,dużo wody i gości szacunku i zrozumienia, Dużo prezentów i o mnie wspomnienia... Kto Ty jesteś? Jajeczko.:) Jaki znak Twój ? Żółteczko.;) Gdzie Ty sypiasz? W skorupce.:):) A gdzie mieszkasz? Wkurzej dupce.:D:D:D Ztym drobnym humorkiem jeszcze raz wszystkiego dobrego DZIEWCZYNY ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Miałam odpoczywac ,wiec odpoczywam od teraz ;) Sałatka zrobiona ,ciastko upieczone,swieconka poswiecona ....no to teraz zasłuzenie ide wyciagnac nogi;)... Moze jutro wiecej skrobne,bo teraz jestem troszke zmeczona ... Zycze udanego popołudnia....🖐️ I sorki ,ze tym razem tak skromnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo........nie wyciągaj nóg;):D.........odpocznij poprostu:D. U mnie też już wolne........odpoczywam.....na całego..bo jutro wczesnym rankiem ........znów praca:D:D....... No cóz .......święta........ _**___** _**___**_________*** * _**___**_______**___ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#________o ____o#o# ____o### _____o#o WESOŁEGO ALLELUJA! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@­ **@-(\\(\\-----------/)/)--@­ **@-(=\':\')-------(\':\'=)----@ **@(..(\")(\")..(\")(\")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze, uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie, a także by Chrystus Zmartwychwstały dotykał Was swoja mocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Na Wielkanoc od króliczka, niech Wam wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Niech czas wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy a wszystkie nasze życzenia aby okazały się do spełnienia ... aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości ... abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności a niech symbol Boskiego Odrodzenia będzie dla nas - celem do spełnienia. ّW E S O Ł E G O _ A L L E L U JA  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, oby te Swieta byly przez nas wszystke spedzone w zdrowiu, pogodzie ducha, z usmiechem i w sercu i na twarzy. Oby byly odrodzeniem sie najskrytszych i troszke podgaszonych nadziei. Oby wszyscy wokol nas dostrzegli jak bardzo ich kochamy i odwzajamniali nasze uczucia. Oby nasze dni i noce byly tylko szczesliwe! Asia z rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Wielkanocne nadchodza swieta, wiec niechaj kazdy o tym pamieta, by w tym okresie, starym zwyczajem, zrobic porzadek kolo swych jajek. Bo nabial meski, mówiac logicznie, musi raz w roku wygladac slicznie. Z takiej okazji kazdy chlop wszedzie czysci do glancu swoje narzedzie. Czasem pedzelkiem ultramaryny maluja jaja sliczne dziewczyny. Ale nie kazdy, przyznajcie sami, umie obchodzic sie z jajeczkami. Wiec naszym czlonkom wpadl pomysl nowy, by powstal tani punkt uslugowy. W nim panie: Jadzia , Irka i Maja fachowo beda malowac jaja. Takim, co maja jaja jak wory, malowac beda w przepiekne wzory. A tym, co maja male kuleczki, maluja w groszki oraz w kropeczki. Kto chce miec wzgledy u swej kochanki powinien jaja stroic w pisanki. A kto ma jaja niczym granaty - to polecamy w paski i w kwiaty. Obsluge reczna tez zapewniamy - wszystko bezplatnie w ramach reklamy. :D wesolutkich.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zwolnic wiec leze sobie na kanapie wczoraj w nocy nawet uzupelnilam blog Viki zaraz nadrobie braki u Kondzia Rebeka szkoda ze nie mieszkasz blizej bo moglabym ci podac masci dla Alice na kolki, bo ktos mnie poprosil bym mu zalatwila masc dla dziecka na kolki z niemiec jak juz zalatwilam i mam dwa opakowania to kolezanka sie rozmyslila i leza u mnie w domu.Chyba ze podasz adres to ci wysle bo co ja z tym teraz zrobie szkoda by sie zmarnowaly;) Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Długa przejażdżka zaliczona :D byłam również w ogródku... znalazłam pierwsze tulipany.... żonkile... na narcyze jeszcze jest czas ... widziałam też kolorowe bratki :D Wszystko rośnie... również zielsko, ale na szczęście mało. __(▒)(▒)_ (▒)(✿)(▒) __(▒)(▒)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 😍 !! Spoznione ale serdeczne : NAJLEPSZE ZYCZENIA SWIATECZNE ;-) : radosci, milosci i wypoczynku... kolorowych pisanek, smacznej wedzonki i jutro mokrego \"Dyngusa\" !! Wybaczcie , prosze, ale caly dzien u rodzicow spedzilismy a teraz troszke mamy zajecia z mala... no i odpoczac trzeba po emocjach :-) Pozdrawiam ... a czytac i pisac wiecej bede jak znajde wiecej czasu ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Wesołego Alleluja {kwiat] Zycze Wam wszystkim pogodnych zdrowych Swiat Wielkanocnych,duzo zdrowka,miłych chwil w rodzinnym gronie,moc smakołykow i mokrego dyngusa... Przepraszam ,ze tak pozno,nawet nie wiecie jak mi głupio ,ale niestety powaliła mnie choroba i spedzam swieta w lozku w towarzystwie goraczki i bolow gardla itp. jak bedzie lepiej to sie odezwe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta ,święta i po świętach :D Dzień dobry pogoda piękna,aż żyć się chce :) Termos z kawą przytargany poświąteczne mazurki też :) Zaczynamy nowy krótki tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😍 ! Oooooo !!! Widze ze na kawe sie zalapalam ;-) Ijeszcze mazurek do tego :-) , mniam, mniam, od razu humor sie poprawia :-) Obiecalam ze napisze cos wiecej jak znajde czas ... i wlasnie znalazlam :-D...nareszcie mama ma troche czasu dla siebie :-) Ania 🌻 - zycze zebys szybciutko z tego lozeczka wyskoczyla, kochana😘... cos Ci te chorobska spokoju ostatnio nie daja :-( Ja sushi jeszcze nie jadlam, troche sie boje bo to surowe i nie chce ryzykowac jakiegos zatrucia... przy pracy mam sprawdzone knajpki, nigdy zadnego problemu nie mialam a w domu raczej zadko \"japonca\" odwiedzam wiec nie wiem co te restauracje sa warte... A co do Alice... takie zdjecia gdzie jest troszke mniej grzeczna i placze tez mam ale nie wysylam bo po co mam Cie straszyc na zapas ;-) Kaszubko 🌻 - prowadzisz teraz intensywny tryb zycia wiec nie dziwne ze zmeczona jestes ;-) Amarylis 🌻 - pozdrawiam rowniez :-) Goja 🌻 - przezylas jakos te Swieta w towarzystwie plam i kurzu ? ;-) She 🌻 - w ramach przeprosin za pominiecie dostaniesz 😘 i http://www.youtube.com/watch?v=TswECq-0Nt4 ;-) . Trzymaj sie cieplutko, juz Ci niewiele zostalo... no i przeciez przeprowadzka sie zbliza wielkimi krokami :-) Rzena 🌻 - wow, jestem pelna podziwu :-)... dla mnie szycie to sztuka calkowicie niedostepna : raz probowalam sobie spodnie skrocic :-O... i od tego czasu zostawiam to mojej mamie :-D :-D Wesola 🌻 - jak tam po swietach ? byl w koncu ten pasztet czy nie ? ;-) Dea 🌻 Rybko 🌻 Rudamaxi 🌻 - adres moge podac ;-) , ale chyba zostane przy tym lekarstwie ktore mam bo pomaga, wiec nie bede eksperymentowac... W kazdym razie dziekuje za dobre checi 😘 ... A masc Ci sie jeszcze moze przydac... ;-) :-D Jeszcze mialam Wam napisac na czym polego metoda poloznej... ale cos mi sie wydaje ze mi sie moj glodomorek budzi ;-)... wiec moze zagladne jeszcze pozniej :-) Narka 🖐️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po świetach.Pranie i sprzątanie.....i ogólne zalatanie..... Tak wygląda mój dzisiejszy dzień.......;):D......Pozdrawiam wszystkich serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Dziś ciepło, słonecznie - jeździłam dobre trzy godziny - byłam między innymi na przystani jachtowej... w sklepach bardzo mało ludzi... na ulicach raczej ruchu też nie było :D Odwiedziłam również Maciusia - ale zrobił śmieszną minkę, gdy wzięłam go na kolana i kawałeczek przejechał się ze mną. http://www.garnek.pl/kama13/5052182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam pięknym rankiem Cos mało was tu a ja stawiam kawę, mazurek, sernik, kopiec kreta ( wszystko jeszcze w najlepszej formie ) Moje dziecię zaszalało w tym roku i napiekło ciast sporo. Babkę i babeczki pochłonęła młodsza córa. także nie ma. wiosna wybuchła tak nagle pełnią zieloności. Ruda 🌻 współczuję. Ale jeszcze kilka dni jest, wydobrzeje kaszubko 🌻 teraz mały może chcieć być zmotoryzowany i poprosi o quada ( czy jak się to pisze ) Czas mi ucieka a ja do pracy :( Pozdrawiam wszystkie i slę 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Tak jak wszedzie u mnie tez juz po swietach ;)...miałam dzisiaj zaplanowana wizyte u mojego pana ginekologa,ale niestety ma jakies kłopty rodzinne i musiał nagle wyjechac i nie wiem kiedy wroci...:(a ja liczyłam ,ze cos mi przepisze na te moje gardziołko...w dzien juz nawet opuszczam łozko ale w nocy sie dusze i nie umiem spac....mam takie migdałki ,ze tylko troszke sie przeziebie ,to automatycznie mam problemy z oddychaniem...probowałam nawet spac na siedzaco ,ale niewygodnie... :0 Rudamaxi...ja Cie nie chce martwic ,ale Viki ma duze szanse byc nastepna w kolejce...ale jeszcze maja czas oboje wydobrzec takze nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze... Rebeko...dzieki za to,ze mnie nie straszysz :)...niestety moja pamiec jakos tak w miare na razie dobrze sie spisuje i pamieta ,ze takie małe to tylko na reklamach \"sama słodycz\" ....wytrzymałam jednak dwa razy ,to mysle ze teraz tez jakos przezyje :) :) Kaszubko...u nas sa juz i pierwsze narcyzy ,ale prawdopodobnie tez i zileska wiecej...ale w tym roku ,to nie moje zmartwienie ;)... Amarylis...jak widzisz tak do konca tych nog nie wyciagnełam;) i mam nadzieje ,ze nie predko wyciagnę, ja na dzisiaj jeszcze powstrzymałam sie od pracy :) Wszystkie panie serdecznie pozdrawiam i posyłam po 🌻 i 👄 całemu składowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na chwileczkę wpadam po kawę i te wszystkie pyszności poświąteczne. Ruda 🌻 jeszcze tego Ci brakowało, ale jest jeszcze czas i jak przyjdzie dzień komunii to będzie już ok. Annapo 🌻 współczuję Ci kochana, bo wiem co to znaczy mieć chore gardło, najgorsze są nocki. A tak a propos, to moja Martusia ma znowu anginę. Dzisiaj moja mama była z nią u lekarza, dostała zastrzyki. Bardzo Was wszystkie pozdrawiam i może wieczorem zaglądnę. Cholewcia nawet na zwolnieniu nie mam czasu, a jak mi się zdarzyło mieć wolny czas, to akurat w dniu Wielkiego Doła i tylko siedziałam i płakałam i doszłam do wniosku, że w moim przypadku to chyba jest nieskazane mieć dużo wolnego czasu :-D 👄 i 🌻 dla każdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×