Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry w deszczowy dzionek 🌼 Annapo - 35 tydzień - a więc to będzie blisko moich urodzin - fajny prezent dostanę hihihi Annapo - zawsze zdążysz wysłać mi SMSa [taką mam nadzieję] gorzej z Dea - tu kłopot z powiadomieniem nas. Może uda Ci się zrobić zdjęcie męża z kurczakiem i kotkiem ???? Rebeko - dzieciaczki tak mają - różnie bywa i ze spaniem i z jedzeniem - co jakiś czas zmieniają swoje godziny. http://www.garnek.pl/kama13/5672423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza na stronce hihihhi posyłam wobec tego dobry humor i stawiam świeże bułeczki z twarożkiem truskawkowym - coś mi te truskawki nie dają spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...postram sie zrobic taka fotke tyle ,ze dzieki pogodzie to moj slubny nerwowy i troszke sie boje za blisko podchodzic hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jedno oko wystawiam na zaokienną zawieruchę.......wiatr wieje z szaloną prędkością urywając głowy ulicznym przechodnią do tego chmury ołowiane...........kurczaki ale perspektywa barowo-łóżkowa bez wychodzenia z domu,a najchętniej bez wyściubiania głowy spod kołdry ;) Miło mi Rebeko,że zauważyłaś mój nieludzki wysiłek ;) :D:D:D:D:D Idę się schować:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieludzki wysilek Wesolej milo zanaotowany nie tylko przez Rebeke ;) :p oby zylka literacka trwala bo szalenie ciekawe proponuje spojrzenie na swiat!!! :D Kaszubko, ano trudniej by mi bylo, ale ze jeszcze w szpitalu nie wyladowalam, choc wczoraj w nocy obawy juz byly :o, to moze sie umowimy i przeslesz mi kochana twoj numer na maila dea_erw@yahoo.com? wtedy na pewno sms\'a dostaniesz :) !!!! Jak juz wspomnialam, wczoraj w nocy mielismy godzinke paniki, przedewszystkim bo korytarz jescze nie skonczony. Obecna ciaza jest tak inna od tej Myszkowej ze ja nawet nei wiem na jakie symptomy czekac .... w kazdym badz razie, straszne bole miesiaczkowe wraz ze skorczami meczyly mnie tak przez godzinke, a ze w ciagu dnia mnie tez przeczyscilo (a podejzewalam czeresnie!) to bylam przekonana ze to juz to! No ale widac, cicho na morzu :) bylam u poloznej i ona tez spokojna ze jeszcze nie czas. No to u nas pogoda wziela obrot na 180 stopni, chlodno i szaro lecz jeszcze sucho... czekam na powrot lata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 już wysłałam swój nr telefonu. Teraz będę spokojniejsza - i nie tylko ja. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fałszywe bóle porodowe mają zwyczaj sygnalizować, że już niedługo się zacznie cała akcja. Wesoła - za każdym razem, gdy widzę, że coś więcej napisałaś - uśmiecham się. U mnie nie pada, ale jest szaro.. brzydko brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane. U mnie dzisiaj jest strasznie zimno. Już mam dosyć tej pogody. A na dodatek od wczoraj chodzę i ziewam jak śpiąca królewna. Wczoraj mój synuś przyniósł fajne wieści ze szkoły, nauczyciele wystawili oceny i z 3 przedmiotów ma wyższe oceny niż się spodziewaliśmy :-D Bardzo się cieszyliśmy, bo to takie miłe jak ktoś mówi, że miała być 4 a będzie 5 a zamiast 5 będzie 6 to tak za całokształt - aktywność, dobre zachowanie itp. Postanowiłam więc to uczcić i zabrałam go na zakupy (oczywiście sportowe) a później poszliśmy na pizzę. Dzisiaj biedny męczy się na dyskotece na zakończenie szkoły, tym bardziej nieszczęśliwy poszedł, bo dzisiaj jest trening z którego musiał zrezygnować. Zaraz jadę po M do pracy i chyba o 20 pójdę spać, a jutro mam nadzieję, że zrobi się wreszcie ciepło, czego sobie i Wam życzę. 👄 dla wszystkich. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze spacerku, mala drzemie przed kapiela wiec do Was zagladam :-) Ania 🌻 - jestes usprawiedliwiona ;-) a za te mile slowa ktore lechca moja proznosc dostaniesz jeszcze 😘 Idbaj o brzuszek w tych ostatnich tygodniach, po bankach juz nie biegaj :-P Dea 🌻 - je tez chce dostac wiadomosc !!! Zartuje, kochana :-D, najwazniejsze zebys nam dala szybciutko znac, bo tu wszystkie juz jak na szpilkach siedza :-D. Tak sie zastanawiam czy nie mozna sie tu doszukac jednej z przyczyn tych literackich porywow Wesolej 🌻 Kaszubko 🌻 - bo polece jeszcze do sklepu za truskawakami !! Goja 🌻 - ja sie tam na dyskotekach nie meczylam :-P ale widac chlopak ma inne rzeczy w glowie niz ja mialam :-D Duze brawa dla Niego i gratulacje dla Ciebie za zdolnego syna !! Dzisiaj an spacerze trafilismy w parku na jakas impreze... nie wiem z jakiej to bylo okazji ale w ogrodzie rozanym grala orkiestra deta... zrobilam kilka fotek ale tylko komorka i nawet jeszcze nie sprawdzalam jakie wyszly... W kazdyma razie okazalo sie ze Alice tez jest muzykalna :-P... bo po 5 minutach sluchanie tez dala piekny koncert i musielismy uciekac :-D :-D Aice dalej spi... to ja sobie do mamuski zadzwonie ,bo juz w domku jest... i jutro ma do Nas przyjechac :-) ... ale bedzie opowiadania po miesiacu :-) Papatki kochane 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 szkoda, że nie można świeżych, pachnących truskawek przesłać netem hihihi Goja 🌼 u mnie było w miarę ciepło, ale bardzo chmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez podpisuje :) Kaszubko, lata jeszcze nie bylo a ty juz jesien chcesz? I prosze mi tu nie mowic o przepysznych polskich truskawkach!!! ja co prawda ciagle sie objadam jakimis hiszpanskimi, marokanskimi i angielskimi, ale to przeciez nie to!!!!! 😡 Kaszubko 😘 ❤️ jeszcze raz wiesz za co! A ja rodzic to juz moge, ale wolalabym doczekac zakonczenia remontu (przyszly tydzien?) no i 9go popoludniu jeszcze przyjada ludzie od dywanow, bo moze beziemy an schody jeszcze klasc. A potem o wodzie i suchym chlebie zyc :o U nas dzis slonecznie lecz juz nie upalnie, szkoda, bo nie lubie jak mi stopy marzna a nie chce juz pelnych butow zakladac. Rebeczko, sliczne te widoczki nad zatoka/jeziorkiem. Szkoda ze my takich tu blisko nie mamy! Ide szykowac ogorkowa bo za mna chodzi - pa pa do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu kusi - ogórkowa.... już dawno jej nie miałam buuuu Dea ❤️ podeślij chociaż troszeczkę hihiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie juz pierwsza :-)... i z kawa :-) Wczoraj byla u nas mama 😍... oczywiscie nie mogla sie na Alice napatrzec po miesiacu nieobecnosci :-) i stwierdzila ze zmienila sie bardzo... ze \"wydoroslala\", ze to juz nie jest \"baby\" tylko dziewczynka :-) No i moje slonko kochane slicznie babcie przyjelo : z usmiechem od ucha do ucha :-D Dzisiaj po poludniu znow jedziemy do szczepienia :-(... kupilam plasterek znieczulajacy, moze bedzie troszke mniej placzu i jakos obie to przezyjemy lepiej niz poprzednim razem... Rudamaxi 🌻 - co tak skromnie ? Kaszubko 🌻 - prosze tu jesienia nie straszyc, bo ja potrzbuje slonka zeby mi oslodzilo choc troszke te trudne chwile za tydzien :-O Dea 🌻 - kochana, jeszcze oprocz wody i suchego chleba bedziecie mieli duuuuzo milosci zwlaszcza kiedy pojawi sie malenstwo 😍. A czy Twoja mama w zwiazku z ta zmiana sytuacji dotyczaca Twojego wuja :-( nie zmienila planow i nie przyjedzie jednak Wam pomoc ? Goja 🌻 - jak zwykle zabiegana... ale widze ze chyba jeszcze bardziej niz zazwyczaj...? Zycze milego dnia... zaraz zabieram sie za okna, bo juz prawie nic przez nie nie widac :-O a tu takie sliczne widoki za oknem :-)... jak znam zycie to najdalej jutro bedzie padac :-O :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Zachmurzyło się i .... grzmi... po raz któryś staram się dziś wejść na topik - kafe bawi się ze mną buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O widzę lista się pojawiła.......podpisuje.... Spojrzenie na świat uległo zmianie tzn.wiatr nadal na głowie robi co chce;) fryzury świata:D:D:D:D ale przynajmniej słońce się pojawiło :) więc humor uległ poprawie:P Cieszę się ,że już piątek:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz wiem kto mi slonce zabral 😠 Wesola!!!!! :D:D:D U nas zimno, pochmurno i zaraz zacznie padac :( ach, chyba Kaszubka ma racje, jesien nadchodzi :o Rebeczko, a to juz tylko tydzien ci zostal? O kurka, tak to szybko zlecialo!!! Nie zazdroszcze ci wcale, bo zlamie ci to serducho :( ale zazdroszcze niani do Alice, lepszej znalezc nie moglas!!!! Co do przyjazdu mojej mamy to nie wiem, chyba nie, nie waze sie zapytac. Wczoraj ponoc po poludniu wujo byl prawie umierajacy, ale wieczorem czul sie o wiele lepiej - tak to teraz bedzie, taka hustawka. Mama musi tam byc bo jak juz cos sie stanie to beda tez sprawy takie jak pogrzeb itp do zalatwienia... eh, zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były dwie dość krótkie burze, nawet Psotka zbytnio się nie przestraszyła :D teraz znów słońca nie ma i pada deszcz buuuu Z rok na rok jest coraz gorzej - a właściwie inaczej... owszem - jedna rzecz stale się powtarza - kiedy dojrzewają w naszych ogródkach - pada deszcz... i gdy sąsiedzi koszą trawę hihihihi Zioła w ogródku zmieniły swoje pory kwitnięcia - szybciej kwitną, lecz drugiego zbioru raczej już nie ma... a powinien być. Z kwiatami jest podobnie - szybciej rozkwitają i znacznie szybciej przygotowują się do zimowego snu. Dziś szukałam piosenek Jean Michel Jarrea - znalazłam sporo - ale nie wszystkie... nie pamiętam tytułów - więc gorzej przez to mi się szuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś udało mi się wyjść z Netloga - weszłam tam z ciekawości [dostałam na @ kilka zaproszeń] a potem nie mogłam znaleźć sposobu na wyrejestrowanie się. Nie spodobała mi się ta stronka, gdyż sama sobie weszła na moją pocztę i powysyłała zaproszenia [w moim imieniu] na wszystkie absolutnie adresy, jakie nam w tej akurat poczcie. Aby się wyrejestrować trzeba wejść w zakładkę "ustawienia" następnie w zakładkę "konto" i pod spodem na szarym tle jest zakładka "usuń" i postępować dalej aż do usunięcia tego swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorkiem :-) Jestesmy po szczepieniu... Alice byla dzisiaj tak dzielna ze az jestem z Niej dumna :-)... tylko sie skrzywila i nawet nie zaplakala... wiec ja tez lepiej dzisiejsze szczepienie znioslam :-). I tatus nie musial na koniec gabinetu uciekac :-D :-D Te plasterki znieczulajace sa rewelacyjne !!! No i dostalam \"zielone swiatlo\" na wprowadzenie 4 posilkow na dzien... pod warunkiem ze bedzie jadla za kazdym razem ok.180 ml... Oczywiscie nic na sile, ale biorac po uwage ze slicznie spi w nocy, w dzien robi dlugie przerwy i mamy problemy z \"upchnieciem\" 5 butelek w ciagu dnia wiec bedziemy teraz obserwowac i moze Alice znajdzie sobie nowy rytm dnia :-) Dzisiaj jak zjadla o 14h00 tak po szczepieniu spala od 19h00... wiec juz ja nakarmilam na noc, wykapalam i teraz slodko spi... ciekawe o ktorej sie obudzi ;-)... Wesola 🌻 - taki wiatr to prawie na moja fryzure ;-) chyba duzej roznicy by nie bylo :-D Dea 🌻 - nie wiem kiedy przelecialo te 5 miesiecy :-(... Szczegolnie szkoda mi tych dwoch pierwszych miesiecy kiedy siedzialam w domu nie majac nic do roboty :-(... Masz racje, pojde ze zlamanym serduchem i chyba bede przez pierwsze dni na telefonie caly czas wisiec :-P (moze mnie zwolnia ;-) )... ale przynajmniej nie musze sie martwic bo Alice bedzie miala w tej sytuacji najlepsza opieke z mozliwych :-) Wszystkie \"papierkowe sprawy\" zalatwione i mama zaczyna oficjalnie \"prace\" od poniedzialku... Kaszubko 🌻 - jesli Ci to pomoze to masz tu stronke z jego dyskografia... Na samej gorze sa tytuly plyt i jak klikniesz na plyte to masz tytuly utworow na danej plycie : http://damien.cohas.free.fr/Jean_Michel_Jarre/discographie/discographie.html i jeszcze jedna gdzie mozesz sobie posluchac fragmentow utworow... Powodzenia :-) ANIA !!! HOP, HOP !! GDZIE JESTES ??? Pomachaj chociaz lapka, pliz ;-) !! M mi dzisiaj z domu wydzwonili :-(... mial miec wolny dzien jeden z kolegow nie mogl przyjsc (jego zona jest wysoko w ciazy i moze sie zaczelo ;-) ) ... w rezultacie spedzam samotny wieczor... no nie tak calkiem samotny : z moim skarbem za sciana :-) Chyba sobie zrobie \"wieczor pieknosci ;-) : goraca pachnaca kapiel, manicure, pedicure, masazyk stopek i moze cos jeszcze... :-) Zycze milego wieczoru i spokojnej nocy ... i jutro znow budze kawa :-), chyba ze mnie ktos uprzedzi ;-)...? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Alice! i dla mamusi ze tak ja pieknie do zycia nastawia :) tak sie ciesze Rebeko, ze masz udane macierzynstwo, jeszcze nie slyszalam ani jednej skargi, pisniecia z twojej strony :) Piekna Mamusko moja! No i szczesciara bo do stop sobie mozesz dostac, ja o pedicure moge tylko pomarzyc - co prawda bylam w zeszly piatek na parafinowym i manicure i pedicure ale to juz daleka przeszlosc :o Przydalby sie jeszcze jeden ale pieniazkow na to juz niet :o Spadam na dzisiaj, bo padnieta cos jestem (chyba przez ta pogode) 😘🖐️ No wlasnie, Aniu, pomachaj choc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko chciałam życzyć dobrej nocy, może jutro coś więcej napiszę. Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co ? Nie mowialam ? Kawa na stole, mile panie, prosze sie czestowac :-) Dokladam sniadanie : grzanki z konfiturka / miodem i soki ... croissant\'y beda troszke pozniej jak M wroci ;-)... Myszka slicznie przespala nac, obudzila sie o 6h30, pojadla i dalej spi... maly spioszek z Niej :-) Dea 🌻 - dziekuje Ci, kochana 😍, ale troszke Wam juz tutaj pomarudzilam i pewno jeszcze nie raz pomarudze :-P... a ta to ze nie wiecej to tylko i wylacznie zasluga Alice :-)... nie daje mi zadnych prawdziwych powodow do narzekania czy zmartwien :-) Ty kiedys powiedzialas ze macierzynstwo o wielka przygoda ... i tak staram sie je traktowac :-) Goja 🌻 - czekamy :-) No i tak jak mowialam, dzisiaj pada deszcz 😠... ale i tak nie jest zle, bo wczoraj tylko jedno okno umylam :-P ... na wiecej Pan Len nie pozwolil :-D Dla calego skladu posylam po 🌻 i zycze milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 Sorki z gory ,ale pisze ogolem ,bo mi sie oczy kleja a cale cialko ciagnie z powrotem do lozka :)... u nas pogoda tez typowo barowa,pada,zimno itp....na te pogode wymyslilam sobie zajecie:robie maluszkowi sweterek na drutach a po poludniu gram z dzieciakami w rozne gry np. miasta ,panstwa,uno itp....chce im poswiecic teraz jak najwiecej czasu ,zeby naladowaly serducha miloscia mamy i potem gdy troszke mniej bede miala dla nich czasu nie czuly sie odstawione na boczny tor ;)... wczoraj w nocy corcia jechala (tak jak w tamtym roku) na spotkanie młodych i trzeba ja bylo podrzucic na autobus,a jak wrocilam to mi sie nie chcialo spac, i teraz mam braki;) rano natomiast tez musialam wstac ,bo syn jechal na wystawe z jalówka,i trzeba bylo go nakarmic i przypilnowac...tak to niby \"stary\" chlop ale on potrafi zapomniec ,ze trzeba zjesc sniadanie,tak go matka nauczyla :O,ze za niego pamieta i teraz sie to na niej msci.,:)ale czego sie nie robi z milosci ,a on do tej pory zawsze byl ten najmniejszy.... bylam tez wczoraj u pana doktora na kontroli i stwierdzil ,ze juz mi oszczedzi \"badania na tym uroczym foteliku\",bo nawet jakbym zaczela rodzic to nic zlego sie nie stanie,posluchalismy serducha,zmierzyl mi cisnienie ,zwazyl i zaprosil za tydzien:(ponoc wprowadzono jakies obowiazkowe pobranie sluzu na obecnosc jakiegos pierwotniaka (czy cus)groznego przy porodzie dla dziecka i jak dotrwam do przyszlego piatku to musze je wykonac,czyli tym razem bede musiala sie wdrapac na ten fotelik :O... No dobra tyle na dzis ,bo powoli nie widze klawiatury....pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i zycze milego weekedu a jak tylko dam rade to sie odezwe... i nie martwcie sie ,bo jakbym jechala zobaczyc na porodowke ,to powiedzialam corci ,ze moze wejsc na kafe i zawiadomic co sie dziej...a teraz juz naprawde uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ U mnie też pada :D Mój najmłodszy wczoraj się zaręczył.... nareszcie :D sprawił dziewczynie wielką niespodziankę - opowiadał mi [przez tel] jak zdobył rozmiar pierścionka.... jak go kupował... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×