Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

She - również składam gratulacje 👄 Kasia, Basia i Ola też pracują we Władysławowie - rozpoczęły w poniedziałek. 🌼 Przestało padać, ale dalej jest chmurno. Kafe dziś ciężko chodzi... długo się wgrywa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 - gratulacje dla corki !! Daj cynk w dniu obrony to zacisne mocno paluszki... tylko tak na wszelki wypadek :-) bo nie mam ZADNYCH watpliwosci ze swietnie sobie poradzisz... choc wiem ze napewno stress bedzie ;-) Wesola 🌻 - i tak trzymac !!! Kaszubko (kwiat] - sklaniam sie w strone Twojej opinii ;-) :-O Oj, te papierochy :-O Goja 🌻 - Ty wiesz jak ze mna gadac ;-), tego mi wlasnie trzeba : kogos kto mi powie ze bylam dzielna :-) ... bo bylam !!! :-D Ania 🌻 - a od Ciebie nawet slowa krytyki przyjmuje z pokora ;-) ... jasne ze sie nie gniewam :-) 😘 dla Ciebie i Twojego lokatora !! Jeszcze w pierwszych tygodniach bedziesz chciala zeby do brzuszka wrocil :-P... Cienka 🌻 - trzymie :-) Daj znac jak juz wrocisz. Tak sie objadlam sie kaczka z brzoskwiniami (mniam !!) ze sie ruszac za bardzo nie moge :-D... ale na taras pojde ;-) ... ktos jeszcze ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaaaawa, kaaaawa, goraca, aromatyczna kaaaawa !! :-) Wstawac spioszki !!! Nowy dzien czas zaczac !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Klikajcie proszę codziennie w link w mojej stopce, to może ten mój mężczyzna się w końcu rozbierze;) U mnie dziś słoneczko i cieplutko, a ja kupiłam sobie tabletki \"sesja\" i się mniej stresuję przed obroną:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko🌻Martynka zasuwa na zmywaku we Władysławowie ale jak się obronię to jadę do niej i wyściskam ją od Ciebie;) Kaszubka🌻 a Twoje wnuczki śpią tam czy jeżdżą codziennie do domu? Bo moja ma nocleg tam:) wracam do pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Słonecznie, więc za chwilę wyruszam... trzeba porobić zakupy :D She - moje dziewczyny mają bardzo blisko do domu - parę km - mieszkają w Łebczu... a z tego co wiem - pracują na dwie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - pewnie ze Ci pomoge go rozebrac ;-) :-D Kaszubko 🌻 Mam troszke pracy... po poludniu powinno byc juz luzniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam chwilę w ogródku :D Spotkałam dwa znajome pieski http://www.garnek.pl/kama13/5996591 http://www.garnek.pl/kama13/5996600 Agrest jeszcze nie jest dojrzały http://www.garnek.pl/kama13/5996695 Pnące róże zaczynają kwitnąc http://www.garnek.pl/kama13/5996669 Niestety - nagła zmiana pogody http://www.garnek.pl/kama13/5996708 Wróciłam do domu i... znów jest słońce... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaniam sie ! Wyszlo troszke slonka ,wiec dzieciaki dzielnie kosza i szybko korzystam,zeby chociaz sie zameldowac...:) She🌻 gratulacje dla cory i oczywiscie powodzenia na obronie....moja cora tez dostala sie do wszystkich wybranych szkol,ale ostatecznie tez zdecydowala sie na liceum mam tylko nadzieje,ze jej sie tam spodoba....i na tym nie skonczy edukacji... Rebeko🌻no widzisz ,jaki madry masz organizm....zeby nie bylo to ode mnie tez dostaniesz duzego 👄 za to ze tak dlugo wytrzymalas,bo Ci sie niewatpliwie nalezy...dzisiaj pytałam mojego małzonka czy w poprzednich ciazach tez mialam tak spory brzuszek i stwierdzil ,ze nie ,moze dlatego z tym mi ta koncowka tak dopieka.... a ta kaczuszka to mi smaka narobilas ,a ja tu na rybce dzisiaj:(...tez dobra ,ale pewnie kaczka by mi bardziej smakowala... Kaszubko🌻 jak tam zakupy,u Was juz sezon sie zaczal wiec pewnie i w sklepach wiecej ludzi?....oj chcialabym chociaz na kilka dni tak pojechac nad morze,nawet mogłoby padac... Cienka🌻 jak tam ,daj znac czy trzymanie kciuków pomoglo... Wesola🌻 nastepna porcyjke zdrowych fluidkow posylam .... Rudamaxi🌻 milego odpoczynku i wracaj szczesliwie... Goju🌻 moze troszke porozdzielasz tego slonka ,bo u nas kiepsko,chmury i okropnie duszno,a tez tesknimy za latem....a gdzie w tym roku na wakacje,znowu do Chorwacji? zyczac milego dzionka serdecznie wszystkie panie pozdrawiam i na razie to tyle.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynalam poprzedni wpis bylo slabiutkie slonko i widzicie na koncu juz prosilam Goje o promyki,bo znowu chmurzyska wyszly :(...albo te chmury takie szybkie albo ja tak powoli pisze?:)....nie wiem czy w koncu uda sie tym moim dzieciom skosic do konca.... jak tylko odpala maszynki to naplywaja chmury.... i pomyslec ,ze niedawno sie modlilismy o deszcz:).... chociaz i tak nie mam co narzekac w porownaniu z tymi ktorych juz pozalewalo.... no to pa...ide na jakas kawke,moze troszke cisnienie mi podniesie,moze kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwariowany dzień u mnie - ledwo wróciliśmy z ogródka... ledwo zdążyłam wstawić zdjęcia na Garnek... a tu goście. Zjawiła się siostra męża... aż chwilę przyszedł Patryk [zostanie do niedzieli wieczora] i Maciuś ze swoja mamą :D Maciuś był bardzo grzeczny... i doskonale wie, że zawsze mam coś fajnego dla małego Misia [tak o sobie mówi - ja Misiu] Dołożyłam następne zdjęcia... http://www.garnek.pl/kama13/a Chciałam się poskarżyć, że znów nie ma słonka hihihiihi i zaraz się pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOCHANE dziewczyny!!! Moja dluga nieobecność ,wybiła mnie z rytmu i nie jestem w temacie ,ale tu zawsze jest wiele tematów .Miałam zajżeć dopiero po powrocie z wakacji ,ale chyba za długo by to trwało wiec postanowiłam dzisiaj sie przywitać.Zaczynam pakowanie walizek,bo juz w czwartek wyjazd a ja w proszku...i znowu moja kochana Hiszpania...i potem Portugalia,to drogie mi jakis nie pasuje ale MM ma zamiar dojechać na najbardziej wysuniety kawałek lądu w ocean.Podobno kto tam dotrze otrzymuje certyfikat,ze tam był i to go pociąga.Wtóce w sierpniu to i mam nadzieje ze fotki jakieś WAM podeśle. Teraz tylko jeszcze przeprosze ze naraziłam WAS na zmartwienia o mnie ale juz OK.i wszystkim tym co mi 🌼słały❤️i 👄szalenie DZIEKUJE!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam i do usłyszenia...aha i za wszystkie zdjęcia b.dziekuje❤️❤️serc]👄👄👄 Papapapa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze zabiegana ;) mama szczesliwie doleciala, troche balaganu narobila w codziennej rutyne, no ale intancje ma dobre :) potem sie bede przejmowac od-rozpieszczaniem Myszy ;) Natomiast druga mala, Kicia, dzisiaj miala dzien cyckowania, ciagle na cycu, cycu cycu :o Dzisiaj udalysmy sie na pierwszy spacer, jak dla mnie troszke za dlugi i pobolewa mnie teraz brzusio, no ale kiedys trzeba zaczac. Teraz czekam na M bo dzis wrocil do pracy i koledzy zabrali go na oblewanie narodzin malenkiej, ciekawe czy wroci o wlasnych silach i nogach ;) ale sie juz umowilismy, spi na dole na kanapie, nie bedzie mi chuchal alcoholem w sypialni :p no i musze przypilnowac zeby wypil duzo wody przed zasnieciem i gotuje mu kolacje - za dobra jestem co? Ale ostatnio okazal mi jak bardzo nas kocha, tak po cichutku, bez zbednych slow, tylko przez opiekowanie sie mna i dziewczynkami. Naprawde chlopak zloto - az do nastepnej klotni ;) Rzena! fajnie ze zajzalas! Myslalam ostatnio o tobie i czy do nas jeszcze wrocisz ... zycze ci udanych wakacji, wspanialych wrazen podczas podrozy i zakochania sie takze w Portugalii, tak jak ja ;) O, wlasnie wrocil moj ukochany - pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena🌻miłych wakacji:) Rebeka🌻a czym Ty się wstawiłaś? Ja jeszcze przez tydzień nic alkoholowego nie piję a potem.......oj będzie się działo:D Kaszubka🌻zastanawiam się czy jechać na rowerze do Władysławowa-do córki po obronie chcę się wybrać- najwyżej w drogę powrotną w pociąg się wsadzę, jak ustalę dokładnie to dam Ci znać bo będę przejeżdżać przecież kolo Ciebie to może zajrzę na chwile;) Dea erw🌻kłótnie tez są potrzebne bo potem jest godzenie;) Annapo🌻u mnie jest słonko i całkiem przyjemnie,szkoda że muszę się uczyć:) Dobra, to czas usiąść do nauki póki jeszcze mam ochotę, trzeba wykorzystać wolny weekend:P Pamiętajcie o pomocy w rozebraniu gościa z mojej stopki;) Dziękuję,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 She - może uda nam się spotkać - to będzie [w moim przypadku] zależne od pogody i daty Twojego przejazdu przez moją miejscowość... wszystko możemy uzgodnić :D Mój kochany Maciuś w całej swojej krasie :D http://www.garnek.pl/kama13/6005466 i ze swoim starszym bratem :D http://www.garnek.pl/kama13/6005438 Byłam dziś z Patrykiem w porcie.... same zobaczcie co tam zastałam - zdjęcia lepiej to pokażą niż moje słowa hihiihihi http://www.garnek.pl/kama13/6008671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A u nas dalej pada w dodatku,ludziska odkryły jakias przepowiednie ,wg ktorej jesli dzisiaj pada ,to bedzie padac przez nastepne 7 tygodni :(....no to juz na pewno nie pojdzie wytrzymac.... Dea🌻 ciesze sie ze mamcia dotarla cala i zdrowa,a ze wniosla troszke zmian to tez dobrze przynajmiej jest ruch w interesie ;)...widze ,ze Kicia bardziej podobna do moich dzieci,bo u mnie tez cyc byl w ciaglym uzytku,czasami nawet korzystajac z kibelka na biuscis wisialo mi moje potomstwo :).... Rebeko🌻 widze,ze Ty juz na dobre powrocilas do poprzedniego stylu zycia,a to tarasik ,a teraz znowu jakies \"wstawienie\" oj,oj ;) :) mam nadzieje,ze glowka to wszystko wytrzyma....no i ze podzielisz sie z kolezankami z jakiej to okazji.... Rzeno🌻 milych wakacji ,bardzo sie ciesze ,ze o nas pamietasz i mam nadzieje,ze po wakacjach troszke wiecej poklikasz... She🌻 wydaje mi sie ,ze po takiej ostrej pracy umyslowej ,wypad na rowerze jest bardzo dobrym pomyslem,a jak zawitasz u Kaszubki ,to wysciskaj ja od e mnie z calych sil... Kaszubko🌻 naprawde fajnie sie oglada te Twoje fotki a szczegolnie jak taka pogoda za oknem...całuski dla Maciusia i pozdrowienia dla Ani... zycze milego dzionka wszystkim paniom i pewnie jutro sie odezwe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ moja Ania jest bierną topiczanką hiihihihi nie robi wpisów, ale nas podczytuje - chociaż teraz, gdy pracuje - ma znacznie mniej czasu na kompa :D Po tej wycieczce nad zatokę zrobiłam się śpiąca... byłam z Patrykiem na przystani jachtowej i w porcie łącznie ponad dwie godziny - a jeszcze wcześniej pomagałam mężowi w robieniu zakupów. Zrobiło się zimno... i pochmurnie - wygląda na burzę... mam nadzieję, że nas ominie. 👄 dla wszystkich - śpiący pan nie pozwala na rozpisywanie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Pozno dzisiaj ale wcale nie z powodu procentow ;-)... rano Alice pozwolila sie mamusi wyspac do 10h00 :-) (z mala przerwa na karmionko o 7h00, ale nie wymagajmy za duzo :-P) i pozniej caly dzien na chodzie : spacer, obiad, po obiedzie wygonilam na spacer tatusia coby spokojnie domek ogarnac ;-), pozniej kapiel malej , kolacja i na dobra sprawe dopiero teraz az usiadlam na tylku...i calkowicie oklaplam :-D Ania 🌻 - wpadla wczoraj wieczorem znajoma ze studiow ... a ze przez przypadek mielismy 10 rocznice slubu (cywilnego) to otworzylismy winko i szampana... dwie lampki wypilam (pozwolilam sobie, bo stwierdzilam ze przez 24 godziny chyba wyparuja i dzisiaj juz bede znow mogla mleczko moge sciagnac :-P) i wystarczylo zeby dobry humor byl :-D... Chyba odwyklam od alkoholu :-D. O ile dobrze pamietam to Ty masz termin na jutro ...? Rrrrrany, trzymie mocno kciuki !!!! Kaszubko 🌻 - Twoj \"garnek\" juz taki okazaly ... a zdjecia co jedno to ladniejsze :-) Pozdrowienia dla biernej topiczanki ;-) Rzena 🌻 - fajnie ze wpadlas jeszcze przed urlopem :-) Milych wakacji zycze i ... ;-) !!! Dea 🌻 - o, widze ze masz Myszke i Kicie, fajnie :-) Oby jak najdluzej ta sielanka trwala :-) – Pozdrowienia dla Mamy i duze brawa dla tatusia – zasluzyl sobie na specjalne traktowanie :-) Moze jakies nowe fotki nam poslesz ... stesknilam sie ;-) She 🌻 - szampana 2 lampki ledwo wypilam... cienki Bolek ze mnie :-), wyszlam z wprawy :-) A teraz juz pozdrawiam wszystkie Mile Panie serdecznie i … znikam ;-) :-D 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie ! I dalej leje:(....wilgoc juz do domu sie wdarla i niektore drzwi nie chca sie zamykac....a tak poza tym to cisza i spokoj:(... Rebeko🌻 w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji tej rocznicy doczekania co najmiej jeszcze kilku nowych 10 tek w zdrowiu i zgodzie... dzieki za kciuki,dobrze pamietasz ,ze to dzisiaj ale ten moj wspolokator chyba nie bardzo sie tym przejmuje...:) Kaszubko🌻ja tez dzieki tej pogodzie chodze caly czas spiaca i nawet kawa nie pomaga,co prawda u nas jest cieplo ale to jeszcze gorsze ,bo nie ma czym oddychac,nawet jak okno sie otworzy to powietrze jakby w miejscu stoi,nie trzeba nic robic a czlowiek sie poci... Aniu🌻 nasza bierna topowiczko;) pozdrawiam serdecznie i pamietaj tez o odpoczynku,caluski dla Macka... Ok to tyle na razie....milej niedzieli wszystkim paniom zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie nie pada ale jakoś tak szaro jest Nadal siedzę i opracowuję te pytania, tylko kiedy ja się tego nauczę? pozdrawiam i prośbę ponawiam;) klikajcie w moja stopę:P pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 She - u mnie też niezbyt ładnie - ani grama słońca... duszno... a miało być ponad 30 st ciepła. Annapo - życzę Ci, aby wszystko zaczęło się jutro rano - zaraz jak się obudzisz - będziesz wypoczęta i .... może będzie Piotruś Pan 🌼 Rebeko - wciąż dochodzą nowe zdjęcia - dzisiaj też wrzuciłam.. warto utrwalać takie widoczki... zdjęcia pstrykam, kiedy tylko nadarza się okazja... na Garnek wędruje jednak tylko część. Alice jest coraz śliczniejsza :D będzie mieć wielkie powodzenie :D Rzena - po wakacjach wskakuj natychmiast na topik 🌼 Dea - cieszy mnie, że masz złotego chłopaka... złoto przecież nie rdzewieje hihhihi powinien więc być stale fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) Dzisiaj bylismy znow caly dzien poza domem, bo prawie 30°C i bezchmurna niebo :-) ... i teraz trzeba Alice nakarmic, wykapac, samemu cos zjesc... moze pozniej znajde chwilke to wpadne na dluzej ;-) Narazie kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawa :-) : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... i liste na stol klade :-) Mialam wczoraj jeszcze zagladnac... ale usiadlam przed TV (\"Cast Away\" z Tom\'em Hanks\'em ktorego bardzo lubie) i przepadlam dla swiata :-D ... juz nie pamietam kiedy udalo mi sie ostatni raz ogladnac jakis film w calosci ;-)... wiec gapilam sie jak sroka w granat :-D :-D Ania 🌻 - dziekuje Ci, kochana 😍 ... to taka dziwna rocznica bo nigdy nia wiemy czy mamy liczyc nasze malzenstwo od slubu cywilnego czy od koscielnego (roznica miesiaca) :-P Twojego lokatora moze pogon metoda 3xS :-P :-D ... bo ja tu oszaleje z tej niecierpliwosci. Kaszubko 🌻 - Alice Ci przesyla zaslinioneg buziaka 😘 w podziekowaniu za komplementy ;-) She 🌻 - ten Twoj facet cos sie nie che rozbierac :-( ... a robie co moge :-D Lece na zebranie :-O... o rrrrany, jak ja tego nie lubie :-O !! Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - podpisuję listę i... czekam na Annapo... znów czekanie ❤️ Nad ranem pogrzmiało, popadało - teraz jest słoneczko :D Patryk jeszcze śpi :D a za jakąś godzinkę na chwileczkę wpadnie Basia - ma dziś drugą zmianę w pracy. She - mi też ten facet nie chce się rozebrać buuuu Amarylis 🌼 już bardzo długo tu nie zaglądałaś... co się dzieje ??? Erato 🌼 a co z Tobą - martwię się. Wesoła 🌼 już jesteś zdrowa ??? Rybka 🌼 znów czasu nie masz dla nas ??? Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! No właśnie kurcze za mało chyba rozruszany jest że sienie rozbiera;) No to zaczynam odliczanie do obrony, dokładnie za tydzień mam, 6 lipca o 10 ;) ale mam stresa:( pozdrawiam aaaaaaa, zapomniałam napisać że w Gdyni słońce świecie;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×