Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Odwiedził mnie dzisiaj Pan Leń - ma ochotę dłużej u mnie pobyć :D ... a może któraś z Was chciałaby go do siebie zaprosić ??? Annapo - słoje poczekają... Maluszek jest ważniejszy. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, jeszcze o sloikach myslisz! niesamowita jestes ;) Kaszubko, jak to Pan Len u ciebie? U mnie tez, chyba blizniaki sa ;) zrobilam pranie ale pada i jak tu rozwiesic teraz w ogrodzie? Nie moglo zaczac padac zanim wlaczylam pralke? no i musze podlogi posprzatac ... Kumpele jutro juz odlatuja i moze na wieczorek dzisiaj wpadna :) jesli sie w czas zwina z notting hill, te to maja sile chodzic i chodzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysuplalam do Was chwilke :-) ... 😍 Ania 🌻 - ciesze sie ze zniwa za Wami :-)... a co do tej spizarni to nie przejmuj sie, u mnie co roku pusta :-D... ale M jedzie za 3 tygodnie do Polski to sie moze zapelni ;-)... oczywiscie tymi sklepowymi :-D :-D Rzena 🌻 - hehe, wiesz, wodne lozko mi sie kilka lat temu marzylo :-D ...ale przespalam sie na czyms takim raz i juz mi sie odechcialo :-D - to nie dla mnie :-D :-D Widze ze Dawidek dobrze kozysta z ostatnich dni wakacj :-)... A dla Ciebie to chyba tez ulga jak sie o obiad nie musisz martwic...dzielne chlopaki !! Erato 🌻 - no widzisz, od razu lepiej tak z usmiechem na buzi :-) i w dobrym humorze :-) Co nas nie zabije to nas wzmocni ! :-) Dea 🌻 - podziwiam Cie, serio ...Camden to przeciez ladny kawalek od Was...? Mnie jakos przeraza pomysl jazdy metrem z wozkiem :-O... wogole metra BARDZO nie lubie :-O i jakbym nie musiala to bym wogole nim nie jezdzila... Jak wasze plany wakacyjne ? Nadal aktualne ? Goja 🌻 - ile godzin ma Twoja doba ?!? Ja sie przy Tobie czuje normalnie jak ostatnia ofiara losu, bo na nic nie mam czasu :-O Milych wakcji z corcia zycze !! Kaszubko 🌻 - ja Pana Lenia chetnie do siebie zaprosze... ale dopiero od jutra... dzisiaj mam jeszcze troche pracy a wieczorem bede chciala troche mieszkanie odgruzowac ... :-D A teraz jeszcze szybki lyk kawy i zabieram sie z powrotem do pracy... moze do 16h00 skoncze... Narazie !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ z wielką przyjemnością wypożyczam Ci mojego Pana lenia hhihiihihi już mi nie jest potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie... u mnie Pan len ma przymusowe wolne...niestety w lodowce jakos pustki ,a w dodatku rok szkolny sie zbliza i trzeba bylo byle co dokupic :(...a ja korzystam z tego ze corka pod reka ,bo wtedy te zakupy jakos sprawniej ida...dzisiaj np. ona miala w koszyku Briana ,a ja cala reszte i tylko sie balam przy kasie ile sobie policza za małego :).... ja juz po obiadku ,a ze w sklepie taka piekna chalwa sie do mnie usmiechneła takze czestuje do popołudniowej kawki... czekamy dzisiaj na gosci...ma przyjechac szwagierka ,takze trzeba by przynajmiej z wierzchu kurze poscierac i odkurzyc...chociaz moj znajomy twierdzi ,ze w sumie to powinno sie sprzatac po gosciach ,a nie przed ,ale jakos tak glupio mi nic nie robic ,gdy tesciowa juz caly tydzien ,ze szmata szaleje,no to przynajmiej tak po lebkach chyba sobie posprzatam .... mam takie małe pytanko do Dei i Rebeki...(bo one tez swiezo po porodach)czy bolał Was brzuch w okresie połogu...mnie ostatnio bardzo dokucza i nie wiem co o tym myslec,w jakiejs prasie przeczytalam ,ze kobiety ktore w trakcie ciazy mialy ograniczony ruch wlasnie czesto narzekaja na miesnie brzucha,i to by mi nawet tak do mnie pasowało...sama nie wiem ,a moze to sie wiaze z dieta?...w poniedzialek mam wizyte u mojego ginekologa i mam nadzieje ,ze tam bedzie wszystko ok... odnosnie tego bolu,to takie glupie skojarzenie ,bo ostatnio padla nam krowka wlasnie swiezo po porodzie ,wszystko bylo ok a po tygodniu zaczela coraz gorzej wygladac i najpierw sie okazalo ze cos jej tam zostalo z łozyska i to cosik zaczelo gnic,wetrynarz zaaplikowal jej serie zastrzykow i lekow ,mialo byc lepiej ,ale niestety krowa tylko sie meczyla i w koncu padla:(...dla nas to czysta strata,bo nie dosyc ze trzeba bylo zaplacic za leczenie ,to jeszcze krowy nawet nie szlo sprzedac na rzez i tym sposobem nastepna rownowartosc laptopa ubyła nam z portfela...i takie to nasze gospodarskie zycie :(...dobrze chociaz ,ze cielatko ma sie dobrze(odpukac)............to tak glupio zabrzmi ale w zwiazku z tym boje sie czy u mnie nie bedzie podobnie?...co prawda nie mam zamiaru pasc:),ale moze tez cosik mi zostalo i stad ten bol? troszke sobie popisałam,ale teraz juz zmykam znowu,trzeba chociaz kibelek wypucowac ,bo odkurzac za glosny,a Brian sobie ucial drzemke po wyczerpujacych zakupach... no dobra na razie 🖐️ milego wieczoru .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a ja zaraz bede dkurzaczem jechac i zaloze sie alex mi usnie ;) trzeba maluchy do chalasow przyzwyczajac bo nie mozna przciez ciagle na palcach ;) zdarzylam wywiesic i wysuszyc pranie miedzy ulewami :) nie duzo mi dzis do szczescia potrzeba, co? zrobilam tez zakupy, no niby tylko po mleko i jajka poszlam ale wrocilysmy z obwieszonym wozkiem ;) aniu, co do tego bolu, bardzo mozliwe ze cosik tam zostalo, podczas pologu to sie am samo oczyscic, oczywiscie w niektorych przypadkach sa komplikacje i infekcje (ja poprzednim razem) i trzeba uwazac. A masz goraczke? Bo wg mnie sam bol to nic jeszcze zlego nei oznacza. Moze ci sie jeszcze macica skorcza? Ja tym razem boli jako takich nie mialam, ale za to mam odczuwalne zrosty... beda bolec za jakis czas :o no i zima pojde do lekarki i znow pewnie laparoskopie mi zrobia :o Lekarz w poniedzialek wszystko zbada i ci powie, zobaczysz ze to nic zlego. A szkoda krowki, biedula! Powiem wam cos co mnie przeogromnie wkurzylo! Nie jestem zadna patriotka (bo troszke mi trudno zindentyfikowac sie tylko z jednym krajem) ale chyba zglosze to gdzies. Poszlam po zakupy do Tesco, nie cierpie go ale jest mi najblizszy, dostawa zakupow przez neta dojdzie dopiero jutro po 12ej a na sniadanie potrzebne mi jaja i mleko :) no i jestem w przedziale miesnym a tu nagle napis "zlodzieje beda karani" po polsku ... no nic w tym zlego od razu nie ujrzalam, poszlam dalej a na "elektronice" tez, i tez TYLKO po polsku. Zaczelam juz polowac na te napisy, w alkoholach, kawie .... i tylko po polsku... czyzby tylko Polacy kradli w Tesco????? Jestem obrazona! Ok, ide pomachac troche odkurzaczem to sie moze uspokoje ;) Rebeczko, ja ruszac sie lubie bo jak siedze w domu to ulegam temu Panu L ;) a tak to jak mnie nie ma to i balagan mnie nie denerwuje ;) A metrem z wozkiem nawet spokojnie, staram sie tylko unikac godzin szczytu i zawsze jakas dobra dusza sie znajdzie do pomoc przy schodach :) jednak sa jeszcze zyczliwi i uprzejmi ludzie :) A Camden to moje stare smiecie, tyle tylko ze strasznie sie zmienil! Robia szalona modernizacje i jak skoncza to bedzie to niesamowicie duze i piekne... ale nic nieprzypominajace targu z lat 60 i 80 :( no coz, swiat idzie do przodu ;) Oj mala poplakuje, ide wlaczyc odkurzacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ostatnio cos wam naskrobalam i wyslalam ale mi zrzarlo a drugi raz tworzyc juz nie mialam czasu bo musialam leciec do pracy. Od paru dni wstaje o 4.30 by z rana pobiegac wieczorem po pracy sie ucze bo 6 wrzesnia ide na testy do policji. Teraz uciekam do wanny i ide sie wyspac .relacje z tygodnia zdam wam jutro caluje razem z Viki i Konradkiem was wszystkie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki. Mam chwilke to skrobne,chlopaki pojechali do sklepu a ja robie patisony na kolacje,w sumie na plazy nie bylismy,siedzielismy do rana ogladalismy filmy i wstalismy o 3ej,wiem,wiem nam to dobrze.. Jutro mama z ,,corka,, przychodzi to bedzie ,,jazz,, Rzena nie mysl kochana ze ja codziennie na plazy siedze,nie,nie,w totka nie wygralam i nic mi sie nie koci w portfelu,wrecz przeciwnie,a wracajac do wody to sama jestem zdziwiona ale tlumacze to tym ze,duzo statkow rybackich plywa i pewnie wiesz wyrzucaja nieczystosci tu i tam,to sie kilka razy zdazylo,normalnie to woda czysta,jak masz chec to wpadaj do mnie z mila checia zapraszam,zreszta was wszystkie dziewczyny. Goju najwazniejsze ze dobrze sie bawilas. Annapo ufff jak dobrze ze juz po zniwach,odpoczniesz troszke,szkoda krowki ze po takich komplikacjach,a w twojej sprawie nic ci nie pomoge,czytalam troszke dzis na ten temat ale z tego co wiem to juz dawno powinno byc po wszystkich bolach,moze wybierz sie kochana do lekarza na wizyte kontrolna,trzymam kciuki. Kaszubko dobrze ze Macius juz w domu,najgorsze minelo i z samopoczuciem u ciebie lepiej. Dea no wiesz a myslalam ze u ciebie juz slonko na calego,szkoda,fajnie tak sie z kumpelkami spotkac i pobyc troche razem,zycze milego weekendu,baw sie dobrze. Rebeko tak,tak masz racje,co nas nie zabije to wzmocni,tego sie trzymam chociaz trudno czasami,ale jutro wstaje nowy dzien hihi. Milego wieczorku zycze,ja zabieram sie dalej za patisonki i czekam na mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Wpadlam tylo powiedziec dobraoc i dzien dobry,w termosiku zostawiam kawke aby byla ciepla na rano,milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Witam sobotnio i pozdrawiam ja wlasnie wyberam sie na grilla przed dom,niewiem jak to wytrzymamy w ten upal, okaze sie,staralismy sie wybrac zacienione miejsce,ale trudno o takie. Milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam sobotnio🌻.... nie mam zbytnio czasu ,ale chociaz kilka slow skrobne ,zeby zaspokoic swoj nałog...;) Dea...dzieki za pomoc,goraczki nie mam ,ale przy poprzednich ciazach takich bolu nie mialam ,tyle ze wiecej ruchu zazywalam...no coz poczekam co powie pan doktor,bo same te bole nie sa takie nie do wytrzymania,ale oprocz tego jak zalatwiam potrzeby w kibelku(sorki,ale ladniej nie umiem o tym napisac;))to tez mnie bardzo bolu,a bedac dziecieciam mialam powazne klopoty z pecherzem i nie wiem moze to z tym polaczone...wszystko pasuje i to mnie najbardziej denerwuje... co do halasow ,to Brian do niedawna to zasypial dopiero jak jakas ciezarowa przejechala obok... jesli chodzi o te napisy,to ja mam cosik podobnego,ze tak powiem na co dzien,u mnie we wsi to w wiekszosci slazacy i nie raz słysze ,ze wszystko co zle to zasluga polakow...kiedys sie stawiałam ale doszlam do wniosku,ze szkoda mojego zdrowia ,bo głupiemu nie przetłumaczysz,chocby sie nie wiem jak starac....tyle,ze to zwykli ludzie,a tesco to instytucja i raczej nie powinno sie do czegos takiego dopuszczac i to w europejskim kraju...... Ruda....pamietaj o odpoczynku,bo zdrowko tylk jedne ...caluski dla dzieciakow Erato...jak tam wizyta,wytrzymujesz?...a do lekarza ide wlasnie w poniedziałek i mam nadzieje,ze cos mi pomoze,teraz przy karmieniu,to na wlasna reke nie chce sie leczyc,a dluzej nie ma co zwlekac bo z dnia na dzien jest gorzej...podsyłam kilka chmurek,bo u nas dostatek,takze moze to slonko chociaz na chwilke zaslonia i bedziecie mogli lyknac troszke chlodniejszego powietrza... no to na razie tyle ,zycze milego dzinka i znikam do gosci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj tylko pomacham🖐️stale w biegu i gościmy sie i wlasnie idziemy juz na 3-cią kawe ,chyba serducho mi siądzie ...hihi👄ki dla wszystkich...jeszcze nie czytalam co u was ale nadrobie i napisze ...👄kochane jesteście...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym z Nas są skrzydła na których dusza może szybować W każdym z Nas są marzenia, które możemy zrealizować W każdym z Nas są te siły, która sprawią, że wszystko możliwe W każdym z Nas jest serce, które też może być szczęśliwe W każdym z Nas jest tak wiele, a kiedy w swoje siły uwierzymy Wszystko to, czego bardzo pragniemy, na pewno spełnimy... Spokojnej Nocki 👄 Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie... lepiej pozno niz wcale :-) Ania 🌻 - szkoda krowki :-( bidulka tak sie meczyla... A jesli chodzi o Ciebie, to nie wydaje mi sie zeby te Twoje bole to bylo kurczenie sie macicy... ja osobiscie nie odczuwalam tego jako bol tylko jako takie mrowienie-pulsowanie i tylko podczas karmienia, wiec nie sadze zeby to bylo to ... Jak mowi Dea, jesli nie masz temperatury to nie powinno byc nic powaznego (moze przesililas albo naderwalas miesnie ...?) a moze rzeczywiscie jakas infekcja moczowa...? Dobrze ze masz ta wizyte, lekarz sprawdzi i bedziesz spokojniejsza... Duza 😘 dla Ciebie i trzymie kciuki ! Dea 🌻 - oj, chyba tez bym tego tak nie zostawila, to jest forma dyskryminacji !! I tak sie zastanawiam ... wiadomo ze z niczego sie te napisy nie wziely, niestety... ale naprawde taka etykietke do Polski i Polakow sie przykleja ...? :-O Rudamaxi 🌻 - 4h30 ?!?!? Szacun !!! Buziaki dla dzieci ! Erato 🌻 - no tak szczerze mowiac to naprawde chyba tylko wygranej w totolotka Ci potrzeba :-) Kaszubko 🌻 - dzielny chlopak z Maciusia :-). Duza 😘 dla Niego i Jego rodzicow. Nie bylo mnie wczoraj, bo po powrocie z pracy zabralam sie za sprzatanie ... niecnie wykorzystalam mame ;-), zostala troszke dluzej i zajela sie Ala a ja sobie szybciutko w sypialni posprzatalam ;-)... a reszte juz jak mala spac polozylam, i jak skonczylam dobrze po 23h00 to padlam jak zmiete dwadziescia :-D Ale za to dzisiaj sie wyspalam do 10h00 ... i jak wstalysmy z mala to juz mialam prawdziwy WE :-) Po obiedzie wybralismy sie nad jezioro bo dalej mamy slicznie a troszke mniej goraco :-) Jutro juz raczej nigdzie nie pojedziemy... bedziemy odpoczywac w domku bo przeciez trzeba tez troche u siebie pomieszkac :-P :-D, no i GP F1 w Walencji moze poogladamy... ? Nie wiem czy zostalo jeszcze tej chalwy od Ani, ale jesli tak to sie skusze i kawalek porwie... tak zeby slodsze sny byly :-) Za chwile zaczyna sie "Colombo" (hehe, jak w Polsce za komuny, film dla doroslych :-D :-D) wiec choc znam chyba wszystkie odcinki to chetnie rzuce okiem... i przy okazji do M sie przytule ;-) bo taki bidny samotny na kanapie siedzi :-P :-D... A jutro Wam moze jakies swieze fotki posle... Spokojnej nocy kochane 😍 !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa :-P... Rzena 🌻 - a dla Ciebie 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 ... Ty wiesz za co ;-) :-)... jutro sie postaram zmobilizowac i kilka slow na @ napisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocna pora. Dzis jeszcze tylko dodam dobranoc a jutro opisze czly przebieg,goraco nie mozna wytrzymac w tej chwili w domu na termomerze jest 32 stopnie az strach pomyslec co bedzie jutro...... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dziś niedziela, a więc stawiam kawę i jabłecznik.... i jeszcze marzy mi się ciasto ze śliwkami :D Wczoraj był Patryk - żalił się, że już znów trzeba do szkoły... że za szybko czas mu zleciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, dziwisz sie ze po 11 latach takich upalow przenioslam sie do UK? :) Moja mama tez nie wytrzymuje nawet z klima w domu ... Rebeko, nasze plany wakacyjne musialy ulec zmianom w zwiazku zchoroba ojca. Do domu/mamy juz nie lecimy za to bedziemy na plazy pod Wenecja na okolo 10 dni bo bede chrzestna Damianka i chrzest odbedzie sie we Wloszech a nie tutaj :) czyli jakis odpoczynek, mam nadzieje, bedzie :) Kaszubko, Patryk ma racje, te wakacje bardzo szybko minely :( i ja nic nie robilam .... no oprocz remontu domu i rodzenia dziecka ;) Dzisiaj Francesca (mama Damianka) przyszla do nas z mezem i synkiem, a M i ja poszlismy sobei na obiadek sami :) fajnie bylo ale i tak 75% czasu spedzilismy rozmawiajac o naszych skarbach coreczkach :) Troche sie objadlam :o ide troszke teraz odpoczac! Dobrego niedzielnego wieczorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Rebeka❤️ja nigdy na wodnym wyrku nie lezalam ale wyobrazam sobie ze nieźle buja a ja nie zabardzo radze sibie na pokladzie:Ddzieki kochana za ...hihi...👄👄👄ciesze sie ogromnie👄pozdrowienia od chłopaków:D Erato❤️no szkoda że nie możesz co dziennie fajnie byś miała no i romantycznie jak jest mało ludzi to sie dużo dziejehihia o zapachu zapomnij nie przejmuj sie ja wierze że słońce dla Ciebie nigdy nie zajdzie ...👄no i dzieki za zaproszenie... Annapo❤️oby to nie było zapalenie mięśni ,powiec czy już lepiej sie czujesz kochana?:( Dea❤️świetnie ze sami wychodzicie ,ale pogadajcie o sobie troszke ;)tez WAM sie należy prawda👄 She👄 Rybka👄 Kaszubka ❤️no jak po smierci tak bedzie to ja juz sie ciesze hehe...oby Twój wiersz w realu ...hihi...wiesz co mam na myśli👄 no i zaśpiewaj Patryczkowie ze za rok "wakacje ,znów będą wakacje napewno mam racje wakacje będą wnów":D Rudajak nauka ?nie przemeczaj sie ...;)przeciez wiem ze zdasz,zawsze sobie świetnie radzisz👄dla Vikusi i Konradka👄 🌼Dobranoc i słodkich snów ...kochane ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sily na pisanie ... wiec tylko pomacham 🖐️ ... melduje sie jutro z kawa ;-) Dobranoc 😘 😍 ! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam zdac relacje ale padam wiec pomacham i obiecuje sie poprawic ps. Rebeko malutka jest przesliczna i te nózie takie tylko do zacalowania:) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawke to aj dzis stawiam ;) c c c c c jeszcze komus? :) U Olenki zaczyna juz przeswitywac jakis plan dnia no i w ten sposob mam pobodke o 6ej :o ale za to mam nadzieje ze powoli powoli zacznie spac coraz dluzej w nocy .... Mialam dzis sie spotkac z kumpela w miescie, ale odwolalam bo czyje sie dosc zmeczona po intensywnym zeszlym tygodniu... ale teraz zaluje ze wyslalam jej teksta ... oki, dobrego dzionka 😘 ide poogladac Alice, do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z obietnica, kawa : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}>, herbata : |_|> |_|> |_|> |_|> |_|> |_|> i cacao : (_)> (_)> (_)> (_)>... hehe, do wyboru do koloru :-) Widze ze wszystkie zabiegane... no ale najwazniejsze ze i tak znajuja czas na chocby pomachanie lapka ;-) My wczoraj caly dzien odpoczywalismy, troche pospacerowalismy troch na kanapie kosci wylegiwalismy... WE minal milo tylko, jak zykle, za szybko :-O Rudamaxi 🌻 - thx za komplementa :-) Strasznie dluuugi ten Twoj konkurs ;-) ale jak sie bedziesz regularnie pojawiac to bede pamietac o klikaniu ;-) ... Dea 🌻 - 10 dni na plazy :-), hmmmm :-) ... A na Paryz czas znajdziesz...? Mam 2 tygodnie urlopu od 5 pazdziernika :-P... Rzena 🌻 Kaszubko (kwiat] - wakacje , hmmm, ja w tym roku tylko sledzilam wyjazdy i powroty kolegow... ale w przyszlym roku sobie to odbije !!! Zycze milego dnia 😘 ... postaram sie zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, jednak mnie Dea wyprzedzila :-) ... Nie zaluj, kochana, w naszym towazystwie tez mozna milo dzien spedzic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, takie dni sa najprzyjemniejsze!!! :) Fajowo z tym urlopem! Na pewno wskocze choc i na pol dnia!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Kawa dla leworęcznych hihihihi świetnie - jestem oburęczna :D Wiele czynności wykonuję tą ręką, którą akurat mi wygodniej, z pisaniem trochę gorzej, bo wówczas najczęściej piszę stylem lustrzanym :D można to odczytać za pomocą lusterka. Za chwilę wystartuję po zakupy - bank też trzeba dziś odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, jaka ona sliczna!!! Cudowne to zdjecie kontorsjonistki ;) a i ty, kochana, fajna laska jestes, figurka tylko do pozazdroszczenia (w moim przypadku) :) Ola natomiast pruka jak stary karabin.... chyba efekt mojego wczorajszego objadu: pikantny tajlandzczyk ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, tak dla leworecznych albo dla tych co maja prawa reke zajeta ;) ja do banku predko nie pojde, pieniedzy mi juz dac nie chca :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×