Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam :) Co się dzieje z tą pogodą dzisiaj znów urwanie chmury:O Lato się kończy jaka szkoda w sumie to moja ulubiona pora roku....pod warunkiem,że żar z nieba się nie leje ;) O kurczaki nie wiem co wybrać do picia ........więc chyba spróbuje wszystkiego po trochu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wróciłam dzisiaj pozniej do domu z pracy i cieszyłam sie na swoja zupke no i zagladam go gera a tam zadnej wkladki...czlopaki wyjedli wszystko a mi fasola i jarzynki zostala,mały powiedzial ze "kto pozno przychodzi sam sobie szkodzi" i mieli taki ubaw a ja na to ALE ŚMIESZNE... łobuzy a tak sie cieszyłam ... Kaszubko👄i tu masz racje z psiakiem ,to faktycznie jak niemowle i chyba nawet wiecej wymaga,przypomnialam sobie jak to bylo z moim jak do domu przyniosłam ,no ale w tedy nie pracowałam i miał mnie na wyłącznośc:D Dea👄herbatką rozana sie poczestuje ,oj dawno nie piłam ale mam nadzieje ze nie słodziłaś ? hihi Rebeka👄ciekawe dlaczego to cisnienie tak wariuje ...hihi...a może uraczysz nas herbatką waniliową podobno u Ciebie najpopularniejsza...👄pozdrawiam;) Anapo👄co Ty dziewczyno z tym..."w tym wieku"25 lat i zaraz w tym wieku...hihi...ja bez laptopika bym chyba zatko zagladal na topik nie chce mi sie siedziec przy stacjonarnym...nygusa jakiegos mam czy co? F ajnie ze synus upar sie by na komunie dostac za zebrana kase laptopika ,teraz mamunia ma na czym klikac hihi...👄 Erato👄a od Ciebie kochana to ja arbuzika poprosze!!! She👄 Goja👄a Ty gdzie dziewczyno sie chowasz? ;) Wsoła👄naskrob cosik ,bo mi jakos teskno jakos cicho sie zrobiło u Ciebie 🌼 RUDA!!!!👄a co u Ciebie słychać?🌼mam nadzieje że zwolniłaś tępo i masz czas dla siebie...;) ---------------------------------------------------------------------------------- Do ruszającego z przystanku autobusu podbiega mężczyzna i krzyczy: - Ludzie! zatrzymajcie ten autobus, bo spóźnię się do pracy!!! - Panie kierowco, proszę zatrzymać autobus, ktoś jeszcze chce wsiąść! - wołają pasażerowie Kierowca się zatrzymuje i mężczyzna wsiada z zadowoleniem do autobusu: - No, nie spóźniłem się do pracy. Bileciki do kontroli proszę! 🌼Milego reszty dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wam narobilam ;) :p gulasz nietradycyjny tez stawiam :p wyszedl pycha, a prawie sie spalil! dobrego wieczorka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mecz LECHA i sie nudze...buuu... Dea[kwiatek ]Ty nas wykończysz jezyk do ...usieka ;)a ja nie mode za duzo gotowac bo w sobote z rana jedziemy nad marze i nie mial by kto jesc:(zostaw mi troszke na poniedziałet ...proszeee.... Byłam na dworcu o 21-00 po mame,wracała od kuzynki i przywiozła mi dwie siaty śliwek,jedne węgierki a drogich nie znam nazwy i fajnie powidła usmarze i na zime jak znalazł:D Pozdrawiam ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana i stwierdzam ze chociaz jestem juz ciut na nogach to chce mi sie spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie jest tak z rana pobiegac bo szybko czlowiek zaskakuje na wlasciwe obroty,i brzuszek i pupa jedrniejsze;) tylko czuje sie dzisiej jakos tak niewyspana:O Wczoraj mialam spiecie w pracy z pewna malolata,bylam cierpliwa alez ile mozna,obiboki jedne,kurcze mac(no to sie wygadalam:P ) Jutro jade znowu z dziecmi do zoo(bo dwa tygodnie temu nie obejrzaly wszystkiego;) ) A w nastepna niedziele mam egzamin w PILE!!!! Buziaki wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 czy ja w niedługiej przyszłosci,bede miec troszke wolnego;)... chyba zatrudnie sekretarke,zeby z Wami utrzymac łacznosc:) Rebeko🌻 mam nadzieje,ze dzisiaj nawiaski juz odpowiednie dobrałam:)...dotarłaś sucha do domku?...ja tez nie stosuje zadnej dietki,ale staram sie jadac wiecej warzyw,chociaz tu tez wybor nie za wielki ,a jak na złość w tym roku wszystkie owoce dorodne,ze tylko jesc... Dea🌻ja wprowadzilam sobie taki zwyczaj ,na lodowce mam kartke na ktorej zapisuje,co jest potrzebne i z ta karteczka ide do sklepu,z reguly nie kupuje niczego spoza listy ...bez tego pewnie polowy rzeczy w domu by brakowalo hi,hi a ze u mnie po wiekszosc trzeba ruszyc do miasta autkiem,to oszczedzam i paliwo i czas... Rzeno🌻oj,na to zeby smazyc powidla to juz w ogole nie znajde czasu,w tym roku to wszystkie owoce laduja w zamrazarce.... Kaszubko🌻 ja tez juz odwyklam od zakupow z mezem za plecami:)on wlasciwie nie komentuje,ale za powoli sie porusza miedzy polkami ;)...ja juz wiem gdzie co sie znajduje,a on musi sie rozgladac Rudamaxi🌻 czy Ty nie lubisz spac,albo masz niewygodne łozko,kto to widział o tej porze opuszczac sypialnie,toz to grzech:D moje drogie,nie wiem czy dzisiaj jeszcze zajrze,bo mam sporo zaplanowane .....zycze Wam miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) ... piatek to juz prawie jak week-end, wiec humor u mnie na 5-tke :-), czego i Wam zycze :-) Ania 🌻 - suchutka jak pieprz :-) A co do tej sekretarki... ja wole rzadziej ale Ciebie osobiscie ;-) Pomyslnego zalatwienia wszystkich spraw ! Kaszubko 🌻 - nooo, chyba ze tak ;-) :-D... Dzais znow masz pewno odwiedziny... baw sie dobrze ! Wesola 🌻 - nie myslalas o jakims malym domku na polkuli poludniowej ;-)...? Mialabys lato dwa razy w roku :-) :-D Rzena 🌻 - seks jako lekarswo na choroby mi sie podoba :-D Rudamaxi 🌻 - bedziemy trzymac kciuki, skowronku ;-) :-) No to stawiam herbatke waniliowa ;-) dla Rzeny 🌻 .. i kawe, bo widze ze nasze ranne ptaszki o niej zapomnialy ... ;-) Pracy duzo wiec sie narazie pozegnam ... postaram sie zagladac mimo wszystko... MILEGO DNIA KOCHANE 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIIIIIAAAAAATTTTEEEKKKK!!!! Choc w moim rozkladzie lekcji to niczego nie zmenia, ale wiem ze Wy-Pracujace lubicie ten dzien ;) Z dzisiaj stawiam tylko jedna herbatke - sniadaniowa, bom wczoraj namieszala :o (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i do tego dorzucam slodkie sucharki z migdalkami - wyrob wloski :) Dzisiaj mam obydwa Szkraby w domciu a glowka juz boli :o zaras siegne po ibuprofen bo czuje tez ze soc mnie przewialo i szczyka mnie w karku ... oj naprawde czuje moj wiek w tym tygodniu :o Zobaczymy co lekarz dzisiaj poradzi. Narazie kobitki i dobrego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ]kwiatek] Jeszcze jestem tylko z mężem, Psotką i z Kotką hihihihi Mąż zaproponował wspólny wyjazd do jednego sklepu hmmm... wygląda na to, że chce coś kupić i oczekuje mojej zgody :D pewnie jakoś większy wydatek. Muszę uzbroić się w cierpliwość. Maluchy chyba przyjdą [bo bardzo chcieli] ... sądzę, że najpierw będzie telefon... o to prosiłam.... Patryk dokarmia u mnie swojego pieska... jego mama zgodziła się psa, ale karmy do tej pory nie kupiła. Annapo - mój dokładnie wie, gdzie co jest w sklepie na półkach - ale to wielki sknerus... jak ja kupuję - to go aż skręca hihihihi bo u mnie zawsze jest szybka decyzja - biorę, co mi się podoba... nie zawsze patrzę na to, czy to akurat się przyda... a on liczy, zastanawia się... i często potrzebuje mojej akceptacji... moich słów "weź to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i juz prawie week-end !!! Za chwile do domu uciekam :-) Dea 🌻 - Jak to nie zmienia ? Rodzinka w komplecie bedzie :-) !! Buziaki dla dziewczynek ! A co do tego wieku... powiem Ci ze wcale na te Twoje 25 lat nie wygladasz ;-) 😘 Napisz jak po wizycie u lekarza. Kaszubko 🌻 - no to widze ze mama Patryka rzeczywiscie zdaje sobie sprawe co to znaczy pies w domu ... :-O Dzis wieczorem sama z mala urzeduje wiec postaram sie zagladnac ... bardzo sie postaram ;-)... w przerwie przy sprzataniu :-O... A tymczasem MILEGO WIECZORU !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz podejrzewa zatoki - sprobujemy, przekonamy sie. Musze jeszcze raz robic badania krwi, bo im nie starczylo tej co pobrali :o mam dosc trudne zyly a tutaj nie wiem jak oni szkola tych od pobierania krwi ale zawsze ktos sie musi meczyc z moimi ramionami przez najmniej pol godziny :o a potem ja i tak cala w siniakach jak jakas heroinomanka :o tak bylo 2 tygodnie temu i tak szlam na spotakanie w banku Rebeka, ano mi znienia, zamiast z dwojka dzieci to z trojka jestem, a ze mamy dlugi weekend wiec wyczerpanie nerwowe mi sie szykuje - badzcie w pogotowiu ;) Kaszubko, tak mi szkoda Patryka, czemu ta jego mama ma taka zlosc w sobie? i czemu dziecko winne? Dobrego wieczorku i likendu - ale widze ze was juz wymiotlo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, ja chwilami [gdy mija mi złość] patrzę na to inaczej - nie każdy nadaje się, aby mieć dzieci... aby mieć zwierzęta... matka Patryka nie nadaje się do tego. Szkoda tylko dzieci.... bo ojciec Patryka też nie zawsze myśli o dzieciach. Według mnie oboje nie powinni mieć dzieci - nigdy. Gdy mam mieć pobieraną krew lub wykonany zastrzyk dożylny - moje żyły natychmiast się chowają. Czekam na film... za parę minut się zacznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...jak jestes to daj znac ,bo chwilowo siedze na kafe ,a maly spi obok wiec moze uda nam sie chwilke poklikac....chociaz nie wiem czy wierzyc jeszcze w cuda?...a tak a propo tych kotkow to moje tez bardzo lubia spac na oponie auta i az dziw bierze ze jeszcze ani jeden nie stracil z tego powodu zycia.... Jak bede musiala odejsc to dam znac.... A teraz lece doczytac reszte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam Alice, zagladam i nie wierze wlasnym oczom ... Ania !!! :-) obiecuje ze dlugo Cie nie wymecze, tylko troszke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko....ja proponuje kupic psiakowi karme ,a mamie Patryka dac paragon i niech zwroci wydane pieniadze... Dea...moje zyly tez nie lubia,jak sie do nich ktos dobiera;)wygladam podobnie ,ale nie przyszlo mi jeszcze do glowy skojarzenie z narkomanami,chociaz jak o tym wspomnialas to rzeczywiscie moze tak to wygladac:0... U mnie dzisiaj tez nerwowo,nie bylo nas pol dnia w domku i potem trzeba bylo nadrobic stracony czas..a synus jak na zlosc nie umial zasnac i marudzil ,jedynie przy piersi siedzial cicho...zastanawiam sie juz jakis czas nad kupieniem takiej chusty do noszenia niemowlakow,bo jak Niki pojdzie do szkoly to nie wiem czy dam rade z malym i obowiazkami...a to ponoc fajna rzecz,szczegolnie ,ze jakos nie mam ochoty pakowac tego wielkiego wozka za kazdym wyjazdem do miasta ,a fotelik nie jest za wygodny,a jakos trzeba bedzie sobie dac rade,bo nie mam na kogo liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie kolacje szamie ;-)... jakos dotad nie mialam czasu ;-) Z nowego laptopka klikasz ? Jesli tak to przynajmniej nie ryzykujesz ze Briana obudzisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam ale slyszalam dobre opinie o chustach... Teraz juz dla nas za pozno...zreszta mala od poczatku nie lubila sie za bardzo tulic... hehe, mala rebeliantka mi rosnie :-D Jak Wam mijaja nocki, Ania ? Sa jeszcze pobudki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracaja stare dobre czasy :-) :-)... no tak powolutku ;-) ale wierze ze bedzie coraz lepiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na laptopie starszy syn siedzi ,a ja cichotko jak myszka klikam na stacjonarnym,i mam nadzieje ,ze chociaz pol godzinki jeszcze maly pospi,a najwyzej przystawie do piersi i bede klikac jednym paluszkiem...a co tam szamasz,ja niestety juz po kolacji:(...jeszcze tylko antybiotyk musze lyknac ,a za to przekasze ,go czyms slodkim ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys musiala zniknac bez uprzedzenia to sie nie przejmuj :-) Rozczaruje Cie ;-P... zwykle kanapki :-)... dla mnie samej to mi sie naprawde nie chce nic przygotowywac... dalej taki kulinarny leniuszek ze mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz pisałam kiedys moj mlody to wielbiciel piersi ,i tak około 3 razy jeszcze mnie budzi,z tym ze to nawet nie jest takie uciazliwe,bo przykladam do piersi ,gasze swiateloko i reszte juz sam zalatwia...ale sie jutro co niektore panie zdziwia ,no nie? A Alice do taty tez sie nie lubi tulic,bo wiesz moze ona nie przepada za kobietkami,no to by szlo jeszcze zrozumiec ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kanapeczka tez nie jest zla :).... Rebeko...czy Dea posylala jakies nowe fotki,bo ja nic nie dostalam ,tylko te co ostatnio jakies 3,4 tygodnie temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie zdziwię hihihiihi coś mnie tknęło i włączyłam jeszcze raz laptopa :D fajnie się Was czyta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kaszubko,dzieki za napoje ...a to cos co Cie tknęłó to chyba telepatia....:)dzisiaj jakis mecz wiec chyba masz troszke spokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba zae sie zdziwia ;-) :-) Bedzie coraz lepiej, przeciez Brianek nie ma jeszcze 2 miesiecy... Alice przespala pierwszy raz cala noc w dniu kiedy skonczyla wlasnie 2 miesiace... Ogolnie sie nie lubi przytulac ... po 5 minutach na rekach juz sie wije jak wegorz :-D Troche szkoda bo jak wracam z pracy to mialabym ochote sie troche poprzytulac ;-)... no ale nic przeciez na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×