Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Wesola, no powiedzmy ze niewesolo mi bylo ;) A sukienke chyba wymienic musze bo cyce pod pachy wcisniete :o chyba, bo ciagle lustra w domu nie mam - ale jutro bede w centrum to wezme ze soba i sobie w jakims sklepie dobrze przymierze ;) Rebeko, no juz pewnie za pozno, ale chcialam ci podpowiedziec taka opcje: http://www.mothercare.com/Chicco-Polly-highchair-Seventy/dp/B001BAVN4K/sr=1-6/qid=1251897568/ref=sr_1_6/278-4519564-8334667?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core My mamy po Myszy ale nie bede juz uzywac, wiec jak wam odpowiada to tylko przesylke zaplacicie! Ja natomiast chce dla Oli cos takiego: http://www.mothercare.com/Chicco-Quick-Adjust-Table-Seat/dp/B001NXB0F2/sr=1-62/qid=1251897681/ref=sr_1_62/275-6790010-3728163?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core co u was tez by moglo wchodzic w gre, zalezy od lawy. Popoludniowa kawke stawiam {_}> {_}> {_}> {_}>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dało się porządnie skopiowac buuu "W centrum stolicy Wielkiej Brytanii zawisły znaki informacyjne w języku polskim. Skierowane są do osób załatwiających potrzeby fizjologiczne w miejscach publicznych. Polonia jest oburzona i domaga się usunięcia tabliczek "godzących w dobre imię Polaków". Kilka dni temu, w pobliżu dworca Victoria, skąd odjeżdżają autokary do Polski, emigranci zauważyli dwa znaki napisane łamaną polszczyzną. Nie mogli uwierzyć własnym oczom, kiedy przeczytali, czego owe informacje dotyczą. "Używanie miejsc publicznych jako toalety w obrębie Westminsteru jest przestępstwem" - głosi pierwsze zdanie komunikatu. Dalej autorzy straszą Polaków "ukrytą kamerą" i grzywną nawet do 500 funtów."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj byłam u mojej fryzjerki i pozwoliłam jej na ostre cięcie;) ale się ucieszyła bo zawsze było tylko podcinanie końcówek:0 ale zaczynam się już przyzwyczajać do nowej fryzurki;) podesłałam kaszubce fotki to zobaczycie same, jest też fotka przed cieciem i z wizji lokalnej mojego małego mieszkanka;) Pozdrawiam,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ❤️ zdjęcia rozesłałam 🌼 Przed południem usłyszałam jakiś lekki hałas na korytarzu... i Psotka zaczęła głośno się cieszyć... wiedziałam więc, że to ktoś z bliskich, kogo psinka kocha :D Mąż otworzył drzwi i.... Maciuś wbiegł do mieszkania, a za nim pojawił się jego tata. Chłopiec pokazywał tacie swoje ulubione zabawki... i był bardzo dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She, dobra kobito, prosze mi tu nie przysylac depresujacego materialu!!!!! ;) :p Boshhhhhe jaka laska!!!!! W nowe fryzurze jak dwudziestolatka wygladasz!!!! pogwizdze ci wirtualnie :) a mieszkanko juz w miare skonczone prawda? teraz tylko wasze wykonczenie. Dzieci troszke mialy zmartwione minki - chyba nie potrafia jeszcze sobie wyobrazic jak ich pokoje beda wygladac :) Rebeka, pochwal sie co kupilas!!!! Kaszubko, ja zle zrobilam ze nie podalam tego faktu do gazety regionalnej, przedewszystkim ze glowna dziennikarka wydaje mi sie Polka, Anna Nikodemczyk. Ja nie mowie ze Polacy to narod samych uczciwych ludzi, ale procent tych nieuczciwch jest maly w porownaniu z ta czescia osob ciezko i uczciwie pracujacych i cywilizowanych, w kraju czy na emigracji. To jest naprawde dyskryminacja. Ale jak pojde do tego supermarketu i te napisy jeszcze beda wylacznie po polsku to ide od razu do menadzera, wyslucha mnie :p Co do zalatwiania potrzeb .... jakby Anglicy tego nei robili.... piatek wieczorem 99% mezczyzn sika na ulicy, nawet tego za bardzo nie ukrwajac! Przeciez to pijane bydlo co tu jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor 🌻 nareszcie mam chwilke spokoju...dzisiaj nie wszystko co zaplanowałam udało mi sie załatwic,ale nie na wszystko mamy wpływ,np.na korki w miescie i roboty drogowe :( obie te przeszkody mimo mojego super planu,skutecznie przeszkodzily w oebraniu wyniku ,ale czuje sie dobrze wiec mam nadzieje,ze wynik tez bedzie ok.....szczepienia tez dopiero jutro bede organizowac,ale jak beda miec szczepionke to powinno mi sie udac to załatwic... bioderka u małego ok i to najwazniejsze,za miesiac jeszcze jedna wizyta kontrolna i mam nadzieje ,ze to ostatnia wyprawa do tego specjalisty,bo tam zawsze człowiek musi swoje odstac,chociaz sprawnie to temu lekarzowi idzie,ale jest zawsze bardzo duzo pacjentow i to przewaznie takie maluszki,takze gwar zapewniony.... dzisaj jedna pani tam sie bardzo zdenerwowała ,bo jak sie okazało wpuscili bez kolejki połozna z dzieckiem,prosto z rejestracji,jak kobieta wyraziła swoje zdanie glosno,to uslyszala tlumaczenie,ze to połozna i dlatego moze poza kolejnoscia,troszke to podniosło poziom adrenaliny u czekajacych:)...ale w koncu kazda z nas czeka w kolejce i kazda z malenkim dzieckiem a taka pani wejdzie prosto z ulicy... Dea🌻...az sie usmiałam czytajac Twoje przejscie z przesyłką...po pierwsze u mnie tez spora czesc bluzek czeka na przyszły rok,bo jakosik w biuscie za małe;),po drugie,to takich gosci niezapowiedzianych to u mnie dosyc sporo,co nieraz mnie denerwuje,ale nie mam szans tego zmienic,mieszkamy z tesciami i mamy jedne drzwi wejsciowe ,znajduja sie na pietrze tesciow,a oni ich nie zamykaja ,bo przeciez jak sa na podworku ,czy w oborze,to po co?...nie dociera do nich ,ze ja nie slysze czy ktos wchodzi i czasami siedze sobie np, na kibelku,a tu mi ktos puka do drzwi i okazuje sie ze tesciowa na podworku powiedziala ,"Wejdz,Ania jest w domu"...juz iles razy tlumaczyłam ,ze mi sie to nie podoba ,ale nic sie nie zmienia imiedzy innymi dlatego walcze o osobne wejscie... Rebeko🌻 ja mam jeszcze fotelik od Rogera i chociaz nie jest juz nowy to bede go uzywac ,bo bardzo mi sie podobała jego konstrukcja,sklada sie z 2 czesci,niskiego stolika i krzeselka,dopoki malec i jak sie je przy wysokim stole to po prostu krzesełko montuje sie na tym stoliku i to sprawia ,ze jest na odpowiedniej wysokosci,a jak np. przy ławie ,to korzysta sie tylko z krzeselka,a potem jak dziecko jest 2,3,4 letnie odmontowuje sie blat przy krzesełku i jest normalny stolik i krzeselko,wszystko ze zmywalnego materiału... mam nadzieje,ze tez udało Ci sie kupic cos konkretnego... ok tyle na dzisiaj,bo juz mi sie troszke oczy kleja,a jeszcze chce sprawdzic poczte ...w koncu musze zobaczyc She w nowym wydaniu;)....no to milych snow i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na posterunku :-) .. spozniona dzisiaj, ale widze ze zdazylam ;-) wiec kawa czestuje : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... Wczorajsze wizyty OK :-) : ja jestem zdolna do powrotu do pracy po urlopie macierzynskim (rychlo wczas, po prawie 3 miesiacach :-D) a Ala przybrala 500g za miesiac, wazy 6220g i ma 68cm. Drobinka z Niej ale idzie idealnie swoja krzywa wzrostowa :-) wiec jest ok. Od przyszlego tygodnia przechodzimy na mleczko "2ème age" i zaczynamy wprowadzac w kolejnosci warzywka, owoce, nabial a pozniej miesko i rybki :-)... zobaczymy jak sie moje odzywianie w ciazy odbilo na jej gustach kulinarnych ;-) Zakupy tez sie udaly, kupilismy fotelik, kojec, lyzeczki do karmienia, kubeczek "magic cup" z mizkkim dziubkiem ;-) (drugi, bo jeden juz zamowilam prze internet ale nie moge sie go doczekac ;-) ), protekcje na rogi mebli, blokady do kontaktow i wiele innych duperelek... wiec dzien zaliczam do udanych :-) ... tylko na koncie znow troche ubylo :-D Dea 😍 - qrde, troszke za pozno !!! Kupilismy taki sam :-D tylko z innymi kolorami : http://www.vertbaudet.fr/Fr/chaise-evolutive-2-en-1-chicco-polly.htm?ProductId=3_0_0_70342_3002_76_VB Slicznie dziekuje za propozycje 😘 ... moze nastepnym razem ;-) A nad tym fotelikiem zawieszanym na stole tez sie zastanawialismy, mnie sie to bardzo podoba tylko nie wiem jak sie to bedzie sprawowac jak mala bedzie sie wiercic... boje sie ze mi caly stol bedzie chodzil i winko sie bedzie z kieliszkow wylewac :-P... ale nie wiem czy jeszcze takiego znie kupimy na wyjazdy... A z ta Twoja sukienka to sie usmialam bo sobie Ciebie wyobrazilam z cycami pod pachami i w pozycji "à la Pudzian" :-D :-D :-D :-D :-D... ale wyrwania z wanny nie zazdroszcze :-O Ania 🌻 - polozna :-O...hmmmmm... widac sa rowni i rowniejsi :-O ... Macie az 3 kontrole bioderek ? U nas tylko jedna i jak jest ok to juz pozniej nikt nie sprawdza... A jesli chodzi o ten fotelik to pewno chodzi Ci o cos takiego : http://www.oclio.com/chaise-transformable-dossier-lattes-galbees-p-4991.html?cPath=4_28 Tez ogladalismy i mielismy nawet zamiar kupic bo podoba mi sie to rozwiazanie, ale byly strasznie "tandetne" - zle wykonane i nie z litego drewna tylko oklejane i dlatego zrezygnowalismy ... She 🌻 - qrde, wpedzasz mnie w kompleksy, dziewczyno, slicznie wygladasz !!! I swietna fryzurka !!! Sama bym chciala cos takiego na glowie ale obawiam sie ze przy moich "piorach" nic z tego nie wyjdzie :-O. A w mieszkaniu widze ze zostala juz tylko wykonczeniowka :-) ? Pewno sie nie mozecie juz doczekac !! Kaszubko 🌻 - kazde dziecko jest inne... mnie Ala wyglada na niejadka... ale zobaczymy ;-) Wesola 🌻 - troche pozno Ci odpowiadam ale slonce dzisiaj tez jest :-)... wiec na taras mozna wyskoczyc :-D Zycze milego dnia ... ale zostaje na podgladzie bo dalej pracy malo :-) !!! 😘 kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i daję Wam 👄 👄 👄 Wczoraj bolał mnie ząb, a dziś mam piękną opuchliznę hihihi Mam również czasochłonne zajęcie... obróbka zdjęć i szukanie odpowiednich piosenek do filmików. Później napisze coś o tym więcej - ale chyba w @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.....🌻 teraz tylko 🖐️ ,bo serwuje obiadek ,ale wieczorkiem postaram sie zajrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌻 - to zdjecia ze spotkania z sasiedniego topiku, tak ? Ciekawe czy nam sie kiedys cos takiego uda zorganizowac...? Niewiem gdzie sie dzisiaj wszystkie podziewacie :-(... Goja to chyba nadrabia prace z calych wakacji ;-)...a Dea w ramach rewanzu postanowila dzisiaj z wanny nie wychodzic :-P... :-D :-D "♪♪♪ Czas do domu, czas...♪♪♪" :-) Uciekam :-)... znow sie zbiera na deszcz :-O... mam nadzieje ze przebiegne miedzy kroplami ;-) Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Rebeko domyślasz się, jakie od niedzieli mam zajęcie hihiihi A jeszcze deszczowa pogoda i mój cholerny ząb dokuczał .... i brzydkie kłopoty z synem... ale to nie jest temat na topik. Dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu🌻 no mam nadzieje,ze cosik uda mi sie napisac... Rebeko...mam nadzieje,ze sucha dotarłas do domu,u nas dopiero teraz mocno sie zachmurzyło i wydaje mi sie ze bedzie jakas burza,co wcale mnie nie dziwi,bo umyłam wiekszosc okien :(... a wracajac do fotelika to w tym moim zamiast przedluzonych nog jest po prostu maly stolik z blatem dla dziecka,poslalabym fotke ,bo ciezko mi to opisac,ale akurat fotelik sluzy teraz mojej chrzesnicy:) ciesze sie ,ze Alice tak dobrze sie rozwija,ja tez nie narzekam Brian w ciagu 2 tygodni przybrał 450 g i jest o 3 cm dłuzszy,to tez nie najgorzej;)szczepienie tez nie poszlo najgorzej,tyle ,ze troszke było płaczu,bo musiałam go obudzic,a on jak wiekszosc tego bardzo nie lubi,no i dał nam to odczuc :)... jesli idzie o biderka ,to pierwsze badanie robia juz w szpitalu ,a potem jeszcze 3 razy w odstepach ok. miesiaca...tak juz bylo u Rogera... dzisiaj tez sie dowiedziałam ,ze u nas dzieciom podaje sie wiecej wit D,i dodatkowo cebionmulti... Dea...jeszcze jedno,musze powiedziec ,ze nie wpadłbym na pomysl ,zeby isc przymierzyc sukienke do sklepu ;),ale coz potrzeba matka wynalazkow:).. Kaszubko...mam nadzieje,ze z zabkiem juz sobie poradziłas,wyrazy wspolczucia,bo to na pewno nie było przyjemnne... Wesoła ...przykro mi ale za delikatnie pukałas i nie słyszalam ...:(:(...ale jutro piatek to moze znowu uda sie chociaz kilka słow zammienic w wiekszym gronie ; no to pa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj fajnie by mi sie siedzialo w wanience! Ale nie, dzis w obiegu od samego rana bylam a oto historia: pamietacie jak mialam gosci dwa tyg temu? dwie kumpele ze studiow? No to jedna z nich, dzien przed wyjazdem kupila sobie kalosze - bo w Angli to jak chlep powdszedni i sie oplaca ... ???? - i po powrocie do domu chce sie pochwalic a tu .... dwa prawe kalosze roznych rozmiarow :o nazajutrz rano odlatywala wiec zostalo na moich barkach - no i w koncu pojechalam do centrum dzisiaj zeby sie klocic, ale nie mialam z kim bo ten sklep nie ma czegos takiego jak Customer Service, a chodzilo mi o to zeby to sklep wyslal jej jeden lewy i jeden prawy kalosz do Wloch. No, okazalo sie ze jakas inan osoba "zakupila" dwa lewe kalosze i teraz te dwa prawe beda nie do pary .... :o rece mi odpadaly, co za obsuga!!! Na koniec dali mi kupon na wartosc kaloszy, 60F i kolezanka powiedziala zebym kupila cos dla dzieci jako prezent od niej :) no to troszke poszalalam. A potem to juz za swoimi ciuchami chodzilam. Kupilam pare spodni i fajna bluzke na chrzest, bo z tej sukienki chyba zrezygnuje. Przypomnialo mi sie ze mam jeszcze kiecke sprzed dwoch lat w ktora powinnam jeszcze wejsc. Wszystko jeszcze do poprzymierzania jutro, ale chyba do sasiadki polustrowac sie pojde :o Aniu, no wlasnie, w potrzebie trzeba sobie jakos radzic :) Rebeko, o kurka!!!!!! Cholercia, nie moglysmy sie wczesniej zgadac????? a nie mozecie zwrocic? ja padam bo sie nachodzilam w ciezkich buciorach (u nas juz jesien :O) wiec tylko wam posle 😘 na dobranoc i justro zajze zeby sie pozegnac przed wyjazdem 😘 😴😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Kaszubko 🌻 - hehe, no tak, to wiele tlumaczy ;-)... obrobka zdjec, filmiki... przy takich zajeciach czas szybko plynie :-) Za zabka :-( i klopoty z synem :-( dostaniesz 😘 ... od Alice ;-) Ania 🌻 - udalo mi sie, zaczelo padac jak juz w domu bylam :-) A to krzeselko ktore pokazywalam tak sie rozklada : http://www.centraledesmultiples.com/imageszc600/cb058100003.jpg....Dobra juz nie zanudzam :-D Brian ladnie przybiera na wadze, widac mamusi mleczko Mu sluzy :-) My malej tez podajemy witaminy... codzienna dawka wit A, D, C i E... do 18 miesiaca zycia... Dea 🌻 - opakowania juz wyrzucone :-O... Widzisz, nie przyszlo mi do glowy ze mozesz miec "sprzet" na zbyciu bo przeciez potrzebujesz dla Olenki 😘... ale nastepnym razem przed zakupem zapytam ;-) Krzeselko wczoraj zostalo wyprobowane, i przyjete bez zadnego sprzeciwu :-), kojec tez przeszedl bez zgrzytow :-) ... no i znow zaczynam gledzic :-D... KONIEC !! Jutro rano odwozimy mala do Babci (Babcia oczywiscie cala w skowronkach ;-) ) i jedziemy za meblami...moze przy glupocie cos kupimy :-P a z fotelikiem na tylnym siedzeniu moglibysmy sie nie zabrac... Kawa na stole : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... i lista do podpisania... Rzena, Goja, Erato, Rudamaxi... wiem ze zajec Wam nie brakuje, ale uprzejmie prosze o pomachanie chociaz lapka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę 🌼 Robię dziś coś, co zabierze mi najwięcej czasu i co najgorsze hihihi muszę tu myśleć - montuję, wybieram zdjęcia do filmików... mam trudną rzecz do zrobienia buuuu zdjęć jest wiele. Rebeko - wyściskaj Alę ode mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, ja z krzeselka bylam bardzo zadowolona, Mysz w nim siedziala juz od 4go miesiaca no i mogla sobie fajnie spedzac czas z mamusia w kuchni ;) Teraz to moze nawet zatrzymam na te pierwsze razy Oli ... ale bardziej podoba mi sie i kolor i rysujek waszego :) A z innych rzeczy na zbyciu to juz chyba nic nie bedzie ... okejski, musze zaczac sie ruszac bo dzien mi sam ucieknie. Ide wyciagac walizy :D do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Całą noc strasznie lało,nie mogłam spać :( dobrze,że Reebeka kawę zrobiła :) Następnym razem będę walić pięścią ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po obiadku :-) ...dzisiaj w menu tatar z frytkami i Tiramisu :-)... nie ma to jak dobrze zakonczyc tydzien pracy :-D Kaszubko - zrobie to z mila checia :-) Dea - zycze milych, spokojnych wakacji i wygrzej tam tez za mnie kosci na slonku ;-) A jak bedziesz miala okazje to kliknij do nas :-) Duze 😘 dla dziewczynek !! Wesola - moze mala poobiednia siestka :-P ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ zrób zdjęcia dziewczynkom.... i wypocznij - jeśli Co na to pozwolą. Czas na kawę i papierosa... kto ze mną ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Wpadlam podpisac liste,mam przerwe na obiadek wlasciwie mialam bo syn adzwonil i musze leciec. Wczoraj mialam zajrzec ale robilam wieczorkiem kilka sloikow i popazylam sobie reke papryka peperoni,kurcze bolalo do poznych godzin nic nie moglam zrobic,ciagle w ruchu. Pozdrawiam wszystkie panie i postaram sie zajrzec wieczorkiem ale nie obiecuje. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - na jedno i na drugie :-) Erato - znam ten bol :-( ... z autopsji... pokroilam sobie kiedys peperoni do salatki :-O... przez 2 dni nic do reki nie moglam wziasc ... nie mowiac juz o tym ze salatka, nawet po wyrzuceniu peperoni nie nadawala sie do spozycia :-D Jeszcze tylko godzinka z hakiem i .... WEEK-END !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie juz po pracy ale rano na nowo i co zrobic.... temperatura spadla zaledwie o 3 stopnie ale w dalszym ciagu jest goraco,przyznam ze ostatnio byla burza az zerwalam sie z lozka,pierwszy raz takie cos bylo tutaj ... ok -...czy juz wekend na calego u was... Rebeko i dlatego wiesz o czym mowie a ja glupia jak wyciagalam pesteczki to w rekawiczkach ale do sloikow to juz nakladalam bez rekawiczek,na poczatku nic nie czulam ale po pol godziny to nie wiedzialam jak sie nazywam,dzis tylko ciesze sie,ze mam to za soba i kilka sloiczkow jest,pierwszy raz zrobilam patisony marynowane i papryke kiszona,zobaczymy co z tego wyjdzie. Kaszubko dzieki za stronke,ktora masz pod nickiem,zaczelam ogladac Anioly i Demony i wiesz co...zdenerwowalam sie bo trzeba czekac na ponowne ogladanie,jakas lipa z tym bo wcale nie ogladalam tyle minut...fotka z biedrony fajna i co najwazniejsze,duzo kobietek zjechalo na spotkanie,milo.. Annapo kiedy w koncu odbierasz te wyniki,bo ciekawa jestem.. She kurcze jaka laseczka z Ciebie.Pogratulowac tylko. Dea zycze wspanialego urlopu a jesli bedziesz zle sie czula zapraszam do mnie,jak chcesz to wysle Ci numer tel.Pozdrawiam i wypoczywaj. Rzena a Ty gdzie Kobieto sie podziewasz... Wesola 🖐️ Pozdrawiam wszystkich i zycze milego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie (nie)szczescie!!! Ja dzis kawe stawiam :D:D:D W Rebekowskich kubkach {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> czarna, pachnaca, mmmmmm Ja sie juz pozegnam moje Drogie - co prawda do odlotu caly dzien, ale bede szykowac, pakowac, przepakowywac, znam sie, bede w stresie :o hihihi Kaszubko, odpoczynek to moze nie bedzie (nie licze na to przez nastepne 12-15 lat) ale zawszcze cos innego, plaza, slonce (prognoza wspaniala, 28stopni czyli jak dla mnie w sam raz!), wspaniale jedzenie (choc gotowac bedziemy musialy...) Mysz juz od tygodnia chce na plaze i dziure w glowie mi wierci - przechodzi faze niecierpliwosci. I ja tez chce na lezaczek, z ksiazka :) zobaczymy. Zdjecia na pewno porobie no i nareszcie przesle, hhihiihihihihiiiiii. Nie wiem czy bede miala dostep do neta, wiec teraz Wam Wszystkim Kochanym macham 🖐️ i zycze duzo duzo zdrowka i spokojnego bycia ❤️ 😘 A naszym topikowym Maluszkom zdrowego rosniecia i duzo slodkich 😘 od cioci :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×