Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Czesc Polozylam sie spac i dopiero wstalam,zaraz moje dziecie ze szkoly wroci a ja jescze niezorganizowana,yyy bez obiadu,trudno ale przynajmnej sie wyspalam. Rebeko co zrobic,muz to mus,ale wolne ez mi sie nalezy nie!...Mowisz dzisiaj zmotoryzowana to poszalejesz,hihi,widze,ze lubisz pojezdzic.MM zawsze twierdzi,ze mi tylko dac auto i pelen bak paliwa a napewno sie nie bede nudzic. Swietnie,ze szczesliwie dojechali,bez niespodzianek,teraz czas pokaze,buziaki dla Alice. Rebeko przynajmniej zadowolona jestes z tej wizyty bo mi wystarczaja z tesciami tylko telefony w dzien urodzin i swiat,dwa tygodnie to troche dlugo,hihi.Powodzenia. Wesola 🖐️ /herbatke z miodem i cytrynka stawiam,sa chetni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Wiem,wiem,ze sobota...ale stawiam kawke,moze byc na pozniej-ja niestety pracuje,za mna ciezka noc i jeszcze ciezszy dzien,....padne za to dzisiaj normalnie i dobrze... Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato ❤️ Za dużo masz obowiązków.... kochana licz siły na zamiary.... zacznij więcej myśleć o sobie. Dla wszystkich 👄 i taki wierszyk: "Poniedziałek" Poniedziałek to marny jest dzień, Najmarniejszy – wiadoma to rzecz, Poniedziałek się snuje jak cień, Poniedziałkom powiedzieć chcę: precz! Stąd okropnie daleko do piątku, Że nie wspomnę już wręcz o niedzieli, Ach, nie znoszę tygodnia początku! Oby dzień ten na zawsze wycięli! Oby tydzień zaczynał się wtorkiem, (albo środą, co milsza jest przecie) Tylko nie poniedziałkiem-potworkiem, Który męczy, przygnębia i gniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Wam pomacham 🖐️ ... M z mama pd Eifelke pojechali a ja zaraz z mala na spacer ide... Narazie u nas sielanka ;-), tesciowa zachwycona, Alice tez... utemperowalismy babcie do samego poczatku i choc troche sie jej rece rwa do noszenia malej to zachowuje umiar :-D... tylko oka z malej nie spuszcza :-D Pozdrawiam serdecznie i postaram sie zagladnac na chwilke wieczorem. 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 no horror:) nie wiem jak to działa ale jak tylko zaczne do Was pisac to ;Brian zaczyna marudzic:(...w ogole ostatnio w ciagu dnia raczej nie sypia tylko ucina sobie krotkie 20 minutowe drzemki,a to troszke mało zeby cos konkretnego zrobic..;) Rebeko🌻mam nadzieje ,ze zakupy sie udały i troszke nacieszyłas sie autkiem:)...ja tez dzisiaj z Brianem wyszłam na długi spacer, nameczylam sie,bo poszlam sobie za wies ,zeby lyknac swiezszego powietrza ,niestety droga pomiedzy polami była tak zarosnieta ,ze umeczyłam sie jak wol :)...,ale przynajmiej troszke rozładowałam napiecie,bo inaczej chyba bym dzisiaj wybuchła i mogłoby dojsc do jakiejs awantury,a tak sie rozładowałam i rodzince sie znowu upiekło...;) fajna ta Twoja tesciowa,bo moja to raczej nie da sie utemperowac,przynajmiej nie bez walki:):) Erato🌻 mam nadzieje,ze przynajmiej finansowo Ci sie opłaca ta harowka...ja wiem ,ze trzeba pracowac,ale pamietaj tez o zdrowiu,bo pieniazki to nie wszystko...odpoczywaj kiedy tylko mozesz....ja wiem ze tez postepuje podobnie i wiem ,ze nie zawsze znajdziemy czas na odpoczynek ,ale to blad,bo kiedys to sie na nas odbije.... Kaszubko🌻 oj,Ci nasi panowie maja duzo wspolnego,niestety...dla mojego piwo ,to nawet nie alkohol,tylko napoj .... Wesoła🌻 jak wykorzystałas te ostatnia letnia sobote,tez lykalas powietrze i ostatnie promyki slonka?...w prognozie zapowiadaja jeszcze kilka slonecznych dni,takze trzeba korzystac,bo jesien juz puka do drzwi,a potem zima :(....ale przynajmiej beda swieta.... ok,to chyba na tyle...jutro jedziemy na proszony obiadek wiec nie wiem czy zajrze,ale postaram sie chociaz machnac...a teraz pozdrawiam i zycze miłego wieczoru,całej ekipie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ dokładnie to samo słyszę.... piwo, to nie alkohol :D Dziwne tylko, że po większej ilości głowa odmawia posłuszeństwa.... tak jak w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Kaszubko,wiedziałam ,ze masz podobnie;)..... u mnie zaczyna sie niedzielny poranek,jest ładnie ,słonecznie i na razie wszyscy w dobrych humorkach:)....ja najbardziej ,bo nie musze gotowac;)....chociaz bardzo to lubie,ale ten jeden raz sobie odpoczne;)i skosztuje innej kuchni,potem jakis torcik czy inne ciacho,sama radosc:D zycze Wam wszystkim udanej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał Piotrek - mój promyk słońca... jestem szczęśliwa. Wieczorem się odezwę. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie śledze wypowiedzi twoje kaszybko mądra z ciebie kobieta niwmam za bardzo czasu z wami pogadać ale chyle czoło skad ta mądrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Narazie Wam tylko pomacham pozycze milego dnia bo mam pilna prace... Stawiam kawe : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... i juz mnie nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Stawiam świeżutkie pączki i drożdżówki :D mam dziś w domu biednego facecika, który słodyczami chce zamknąć mi buzię hihiihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesien a tu slonce wszedzie swieci :) lata nei bylo to moze jesien piekna bedziemy mieli? Oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki W pierwszy dzien jesieni wpadam sie przywitac i ide spac bo zmeczona dzis jestem bardzo,jakas taka niedospana chodze... W sobote o 6-ej rano mielismy trzesienie ziemi,dziewczyny mowie Wam,jeszcze takiego to ja nie przezylam,obudzialam sie w strachu i w strachu zasnelam,brrr Dzis bylam z babka w szpitalu i bede tam jezdzic przez caly tydzien,wiec na razie pracuje po 5 godz, ale jak wrocilam to zabralam sie za sloiki,robilam pomidory w zalewie i obiad na jutro a jeszcze synus poprosil o racuchy,jak odmowic.... Postaram sie zajrzec jutro bo prawdopodobnie bede mogla..a dzis serdecznie Was pozdrawiam i zycze milego wieczoru. Annapo odpoczelas Kochana poza kuchnia i domem,mysle,ze jednak tak-opowiadaj,a wracajac do Twojego pytania to nie Kochanie nie oplaca mi sie to zbytnio ale dlugi musze splacac,wiesz jak to jest jak sie siedzi bez pracy,samo z nieba nie spada a mama za duzo tez nie pomoze sama,buziaki dla Briana. Cieslik-Witaj! Rebeko jak pobyt ,,Tesciowej,, zadowolona,a jak Alice na ta wizyte,buzka dla niej. Wesola masz jeszcze tego sernika. Goja a cos Ty teraz taka zaganiana. Kaszubko jak spotkanie,chodzi o facecika hihi,jak tak bedziecie kusic slodkosciami to napewno mi ubedzie... Dea oj Kochana lato bylo,tylko Ty sie za pozno na nie wybralas,u mnie wlasnie po lecie wszyscy choruja,normalnie az nienormalane,jak dziewczynki po urlopie,Pozdrawiam i buzka dla nich. -ok a teraz dziewczyny zmykam,trzymajcie sie pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam 🌻 moje drogie odpoczełam w niedziele ,ale chyba bardziej psychicznie i powiem ,ze dopiero teraz widze ,ze mi to było potrzebne;)....ostatnio nie mam kontaktu z nikim poza najblizsza rodzina i jak moglam pobyc wsrod innych osob tak jakos lepiej mi sie zrobiło... obiadek tez był bardzo dobry ,tym bardziej ze nie trzeba było po nim sprzatac ,a po tym jeszcze pyszna kawa i ciastko mniam....no tak ale wszystko co dobre szybko sie konczy i teraz znowu siedze w domu :(... chyba musze chwilowo przerwac,ale zycze miłego dzionka i postaram sie zajrzec ,Brian sie bardzo domaga mojej uwagi i juz nawet grzechotka go nie zadowala , na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pierwszy dzień jesieni :) Stawiam kawę i drożdżówę :D Byłam wczoraj na urodzinach znajomej,rok przed 40-tką i samo narzekanie faceta nie ma,praca beznadziejna.......i tak dalej:(....a najlepiej jak by ktoś wyciągnął czarodziejską różdżkę i rozwiązał wszystkie jej problemy i dodał jezcze ekstra conajmniej księcia na białym koniu.......bez komentarz :O I miej tu chęć na spotykania towarzyskie........ Tak chciałam się podzielić może Wy też znacie takie osoby ? Jak reagujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 😘 :-) Moze dzisiaj mi sie uda troche wiecej napisac... wczoraj w pracy zaglada : awaria i dodatkowa robota (oczywiscie potrzebna na przedwczoraj :-O ) wiec ledwo mi sie udalo na szybki obiad wyrwac... a dzisiaj po pracy biegne prosto do okulisty... W domu wieczorami kompa nie wlaczam... jakos mi nie wypada... W niedziele spedzilismy prawie caly dzien u mojej mamy :-)... zaliczylismy obiadek (ktorego nie musialam gotowac ;-) ) a pozniej dluuuugi spacer nad jeziorem :-) Bylo super :-) Erato 🌻, Ania 🌻 - moja tesciowa jest spoko ;-)... ona nalezy do tych spokojnych ludzi ktorzy nie chca nikomu w parade wchodzic. Wnuczka jest zachwycona :-) i wzajemnie :-), nie rozpieszcza malej (za bardzo ;-) ), nie krytykuje, wszystko sie jej podoba... Takich gosci to ja moge i przez miesiac przyjmowac :-) Ania - Brian rosnie wiec czasu bedzie niestety coraz mniej i oczy naokolo glowy beda potrzebne ;-) ... ale bedziesz tez sie mogla predziej gdzies z Nim wyrwac z domu :-) Erato - trzesienia ziemi nie zazdroszcze :-O... A Ty wykorzystaj ten okres kiedy mniej pracujesz i wyspij sie dobrze ! Dea 🌻 - ja rozumiem ze korzystasz ze slonka... i BARDZO DOBRZE ROBISZ :-)... ale nie zapominaj o nas :-(... Napisz choc kilka slow jak sie wakacje udaly...? I jak tam dziewczynki ? Cieslik 🌻 - nasza Kaszubka to skarbnica wiedzy !! Dzis pytanie - dzis odpowiedz :-) Powiem Wam ze latam ostatnio jak kot zpecherzem :-D a i tak kilogramki nie chca ubywac a wrecz przeciwnie :-O... Ale co ja sie dziwie jak tesciowa same pysznosci poprzywozila :-) i co wieczor sie opycham :-d ... jak nie ptasie mleczko to sliwki w czekoladzie, jak nie galaretka w czekoladzie to "prince polo" ... Czyzby tesciowa, tak jak "facecik" Kaszubki 😘, chciala mi buzie zamknac ...? :-D :-D Spodnie do pracy mam ZA CIASNE !!! :-( :-O Od dzisiaj KONIEC !!! Uprzejmie prosze o bicie mnie po lapkach jak tylko po cos slodkiego siegne bo pomijajac juz cala reszte, szkoda mi kasy na kompletna wymiane garderoby :-D Az sie ciesze ze sie wczoraj na sernik do Wesolej 🌻 nie zalapalam :-D Stawiam kawe i wracam do pracy... zyczac milego dnia !! 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - no ja Ci chyba cos zlego zrobie :-D :-D Niech bedzie ze zacisne zeby i zamkne oczy dla dobra ogolu ;-) ... ale prosze sie szybko czestowac ta drozdzowka zeby dla mnie juz nie wystarczylo :-D :-D A co do znajomej... rzeczywiscie masakra :-O... Ja takich ludzi generalnie staram sie omijac.. moze to i egoizm ale nie znosze dolowania sie i wiecznego narzekania... Wiadomo ze kazdy moze miec gorszy dzien, ponarzekac sobie i nawet poplakac, ale z tego co piszesz to ta znajoma ogolnie wiecznie niezadowolona z zycia ... Ja sie nie nadaje na pocieszycielke ;-)... kiedys probowalam wejsc w ta role przy kupeli to mi powiedziala ze dla mnie wszystko jest latwe i proste :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja o Was nie zapominam!!!! Troche prawda ze nie pisze ale musze ponownie wpasc w rytm - te 10 dni urlopu od neta rozleniwily mi rece i paluszki ;) No wczasy byly okej - tylko okej bo spokoju duzo nie bylo a w moim wieku spokoj to odpoczynek :p Dziewczyny natomiast byly zadowolone, Evelyn wymeczyla wszystkich mezczyzn obecnych (meza przyjaciolki i jego ojca) na karuzelach i w salonach gier, natomiast Olenka miala przeskok rozwojowy. Z dnia na dzien stala sie doroslejsza, moja malenka :) i bardziej marudna :o Powrot i loty znioslysmy dobrze, na tyle ze zdecydowalam sie na lot sama z dziewczynami za dwa tygodnie. Jedziemy na 4 dni do babci bo tesknimy. Z ojcem narazie nie jest zle, tzn ma symtomy ale te lzejsze. Mam nadzieje ze do naszego przylotu sie nie pogorszy i ze nie bedziemy przeszkadzac. Jakby co to jest tez chata kuzynki... Natomiast w listopadzie lecimy do Gdanska, czyli ja tez bede miala interakcje z tesciowa. Z tego akurat sie ciesze bo ja lubie, ale M sie wczoraj zapytal jak ja wytrzymam z jego babcia? tego nie wiem :o Wesola, ja takie osoby tez znam ale raczej nie utrzymuje kontaktu bo uwazam je za wampiry energii. Kazdy ma swoje zycie i sobie je uklada jak chce, nic z nieba nie spada. Takim ludziom to ja tylko kopniaka w przyslowiowa dac moge ;) Ani, ciesze sie ze odpoczelas :) nie masz wiecej okazji do spotykania sie? Niekoniecznie na obiad ale nawet na kawke i duperelki by wystarczylo dla dobrego zdrowia psychicznego ;) Erato, oj ja tez nie zazdroszcze. Pamietam te nocne zrywy i niewiadoma czy nastepny wstrzas nadejdzie, i czy nie bedzie jeszcze mocniejszy :o Olenka placze, czas na cyca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Erato ❤️ niestety - tym facecikiem był mój mąż... a szkoda hihihi jego znam już od podszewki :D i wiem do czego jest zdolny.... a to go często złości - bo bywa, że mówię jemu jaki numer za chwilę ma zamiar wykręcić. Annapo ❤️ odpoczynek... również psychiczny bardzo był [i jest] Ci potrzebny... za szybko weszłaś w domowy kierat. Wesoła ❤️ od takich wciąż narzekających [jeśli tylko mogę] uciekam jak najdalej i staram się wykluczyć te osoby z grona moich znajomych... tak jak Dea pisze - to wampiry energetyczne. Rebeka ❤️ jeszcze karmisz piersią ??? bo jeśli nie - to mogłabyś zacząć pić ziółka... np. pokrzywę i bratek polny. I znów to muszenie hihiihihi Rebeko - wczoraj kupiłam ptasie mleczko... jeszcze nie otworzyłam... jeszcze, ale nie wiem, czy do wieczora wytrzymam :D Cieślik ❤️ wpadaj częściej. Dea ❤️ to będziesz zaledwie o 50 km ode mnie... tylko aby pogoda Ci dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko, na pogode sie nie obraze jak bedzie piekna ;) ale czy listopad slynie z takejto pogody? :o Jak mi napiszesz jak do ciebie dojechac z Gdanska Oliwy z dwojka dzieci komunikacja miejska, to bedziesz miala gosci ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopad jest zazwyczaj deszczowy... ale może ten akurat okaże się łaskawy. Z dojazdem jest dość kiepsko.... pociąg lub autobus.... muszę pomyśleć... pogadać również z moją Anią... jeśli coś wykombinujemy - dam znać. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem znowu,ale znowu tylko na chwilke....niestety musze zrobic papu,a jeszcze wymysliłam sobie ciasto (Rebeko wybacz;))i chociaz tez moje gacie jakos zaczynaja mi dokuczac ,postanowiłam ze akurat dzisaj jeszcze upieke i nawet sprobuje tego co upieke....znalazlam przepis gdzie dodaje sie coca cole i mnie zaciekawil, aze syn ma niedlugo urodziny to chce go wyprobowac,zeby potem upiec i nie miec jakiejs niespodzianki,ze np. nie bedzie zjadliwy... Wesoła🌻 ja własnie dlatego wole siedziec w domu z rodzinka ,bo w koło mam same takie marudy...albo co gorsze osobki ktore najpierw sa miłe a potem Ci tylek obrobia,a to jeszcze gorzej...jedyna moja serdeczna kumpela ,ktora ma podobne podejscie do zycia do mnie ,tez wyszła za rolnika i ma 3 dzieci i niestety nie mamy szans na czeste spotykanie ,ani nawet nie umiem pogadac przez telefon ,bo czesto jest na podsluchu;).... Rebeko🌻no to pozazdroscic takiej tesciowej;)...nie wszystkie mamy tak dobrze,a ze slodyczy zrezygnuj dopiero po wyjezdzie,bo teraz raczej nie wroze powodzenia,a tylko bedziesz sobie nerwy psuc,ze znowu sie skusiłas,ja tez czekam na koniec zapasow i zaczne jakoas dietke bez cukierkow.....bede trzymac kciuki za Ciebie i za mnie,a moze i Dea sie zalapie ,to wszystkie troszke schudniemy.... Dea🌻no odwazna kobietka z Ciebie ,ze tak sama chcesz we taka podroz ruszyc,ale skoro uwazasz,ze sobie poradzisz ,to tylko korzystac....caluski dla dziewczynek za to ze takie grzeczne;) a teraz na chwilke spadam do kuchni ,bo znowu pozno sie zrobiło i jakos w brzuszku pustki.....no to 🖐️.....pozdrowki wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. 🖐️ niestety nie dam rady dzis nic napisac bo dopiero wrocilismy. MM zalatwia sobie prace na ciezarowki i sila wyzsza zajmuje nam czas,oby wyszlo to na dobre. Pozdrawiam wszystkich i zycze milego wieczoru,pa,pa 👄 dla kazdej z osobna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×