Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Goja ❤️ to ja dokładam sernik z rodzynkami... chodzi za mną już od paru dni :D Wesoła ❤️ dzięki za dobry humor - postaram się go zatrzymać u siebie na calutki dzionek :D Goja - jesteś przemęczona - przydałby się odpoczynek - od absolutnie wszelkich spraw. Nowa porcja fotek: http://www.garnek.pl/kama13/a Z dobry tydzień temu dostaliśmy zaproszenie na okrągłą rocznicę ślubu do męża siostry... długo zastanawialiśmy się co z tym zrobić... bo zaproszenie przyszło zbyt późno... to nie te czasy, aby w ciągu niecałego miesiąca znaleźć kasę na prezent i inne rzeczy - bo i ubiór, fryzjer, a i podróż też kosztuje. Dziś mąż zadzwonił do swojej siostry i powiedział, że ja nie jadę, a on beze mnie też nie pojedzie :D mamy kłopot z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 udalo mi sie na chwilke uciec od obowiazkow,maz przyszedl na obiad i na deser :przebiera malego,wiec ja szybko cosik napisze,bo inaczej to nie mam szans Goju🌻 ja tez czasami mam wszystkiego dosyc i wpadam w rozne dolki i zale do siebie i calego swiata ,ze tak jakos glupio mi sie zycie poukladalo,ale to tez mija i potem nawet jestem zadowolona ,ze mam takie zycie....to chyba normalne i wszyscy maja podobnie....zgadzam sie z Kaszubka ,ze mamy teraz sporo obowiazkow i poprostu czasami musimy dla wlasnego dobra odpoczac ,bo inaczej mozna zwariowac,w dodatku uwazam ze kazdy powinien odpoczac tak jak jemu pasuje.... wyslalam do Ciebie fotki ale dostałam zwrot i nie wiem czemu... Wesoła🌻 dzieki za dobry humor przy tej pogodzie to sie naprawde przyda,bo na słonko to nie ma co liczyc ,a w dodatku strasza sniegiem Erato🌻 szerokiej drogi i czekamy na jakies wiadomosci... Rudamaxi🌻 moze rzeczywiscie to jakies uczulenie,zycze duzo zdrowka wsiem... Rebeko🌻 na dzisiaj udało mi sie schowac cosik dla Was do kawy,ale dlatego ,ze zrobiłam jedno ciasto wiecej,takze prosze sie czestowac:jestciasto z galaretka i truskawkami,ciasto z bita smietana,wisniami w kisielu i serku i jakby było malo to placek z bakaliami i jabłkami, a na kolacje salatkijarzynowa i makaronowa z wedzonym kurczakiem...no to mysle ,ze tym razem wystarczy... mam nadzieje,ze juz rozmawiacie pelna buzka z mezem ....przed takimi wypadkami tak do konca to sie nie idzie zabezpieczyc i nie ma sie co oskarzac i klocic ,chociaz z drugiej strony,trzeba jakos te emocje rozładowac,a na kim innym jak akurat wspolmalzonek pod reka ? no nic tyle na teraz bo dziecie kwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wysłałam Ci na @ mój drugi adres. U mnie rozpadało się na dobre. Zrobię sobie herbatkę i zaraz idę spać. Miłego wieczoru i spokojnej nocy życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goju🌻....jutro postaram sie przesłac fotki,dzisiaj juz nie mam do tego siły Dobrej nocy dziewczyny😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-)... dzisiaj wieczorowo :-) Goja 🌻 - jestes nareszcie :-) bo juz sie troszke martwilam :-P... Kochana, zmeczenie to nieodlaczny towarzysz kazdej kobiety, niestety :-(... Kobiety ktore powaznie traktuja swoje "obowiazki" niestety maja malo czasu dla siebie... Nie bede Cie namawiac zebys "odpuscila" bo wiem ze to nie jest w Twojej naturze... wiec zycze Ci wytrwalosci i odrobine odpoczynku fizycznego i psychicznego. Kaszubko 🌻 - tez mowie ze szkoda czasu na klotnie... i dlatego juz OK :-)... Nasze slonko, Ala, nas zawsze pogodzi ;-) i dzisiaj M stwierdzil : "Jakbysmy wiedzieli ze nam taka fajna wyjdzie ;-) to chyba bysmy tak dlugo nie czekali " :-D :-D :-D Garnek ogladam zawsze z przyjemnoscia :-) Wesola 🌻 - dobry humor telepatycznie odebralam :-) Ania 🌻 - no to dzisiaj nas ugoscilas :-) Ja o jeden maly kawalek ciasta prosilam a tu cale przyjecie :-) A co do tego rozladowywania emocji to swiete slowa :-D Erato 🌻 - szerokiej drogi !!! I jak juz gdzies "zakotwiczycie" to czekamy na sygnal :-) POWODZENIA 😘 !!! Rudamaxi 🌻 - 😘 dla dzieci ... mam nadzieje ze juz lepiej i humor tez lepszy ...? U nas wszystko po staremu... Wczoraj po poludniu pojechalismy do rodzicow, zaliczylam z Ala maly spacer a M pilnowal i wietrzyl mieszkanie (czytaj : strzelil sobie drzemke na kanapie :-D) Wrocilismy do domu prosciutko na kapiel malej i jakos tak pozniej oklaplam na kanapie :-P A dzisiaj troszke dluzej pospalam ;-)... pozniej obiad, spacer... i nawet nie wiem kiedy dzien zlecial :-) Ala oczywiscie ciagle "zajaczki lapie" bo wspina sie po czym tylko sie da (rowniez po naszych nogach :-D) i probuje przy wszystkim stawac no i od czasu do czasu ja zachwieje... ale w mysl zasady "jak sie nie przewrocisz to sie nie nauczysz" staramy sie ja tylko asekurowac zeby glowa gdzies nie uderzyla... Jutro po poludniu jedziemy do pediatry na kontrole, zobaczymy jak jej sluza jarzynki i owoce ;-) Musze zapytac czy moge jej dodawac jakies zboza do mleka, bo widze ze myszka juz ilosciowo raczej wiecej na raz nie zje (wieczorem wypija ok 230ml mleka) ale widze ze jakosciowo chyba jej brakuje bo rano sie wczesniej budzi... Buziaki, kochane ... zaraz zmykam pod prysznic i bede Dr Hous'a ogladac... zamelduje sie jutro :-) 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa już jest :) to dorzucam tfu,tfu na psa urok (choć nie wiem czemu tak :P) bo dziś 13-ty......i nie wiadomo co Nas czeka.......więc,żeby nie zapeszyć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No prosze, kawa od Goi 🌻 juz jest, to pozostalo mi tylko sie poczestowac :-)... no i od Kaszubki mamy zapewniona szczesliwa 13-tke :-)... Zdaje sie ze dzisiaj Dea 🌻 wraca :-)... ZYCZE MILEGO DNIA 😍!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko - ano jest dobra ta "13" i moja kotka na NK i w Garnku.... i piosenka http://www.youtube.com/watch?v=IbzjScBve8U no i urodziłam się 13 hihiihi a jutro mój Piotrek ma urodziny :D Dałam następne zdjęcia do garnka :D Dziś padał grad - zimno brrrr. Dostałam kapitalne książki - lektura na dłuższy czas :D bo trzeba je czytać wolno i w odstępach czasu... inaczej wszystko się pomiesza :D Zabrałam się za wpis, a tu mąż wrócił buuu i jak tu dalej pisac skoro odwraca moją uwagę hihiihi 👄 dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 jejku,jak u mnie zimno brrrr...na szczescie w piwnicy cos podobnego do wegla lezy wiec mozna bylo chociaz w domu zrobic ciepełko....wczoraj padalo ,dzisiaj bardzo zimno i nie ma jak z malym na spacer wyjsc...zeby tylko to zimno to mozna by jakos cieplej sie ubrac ,ale u nas jeszcze taki okropny wiatr wieje... Kaszubko🌻 bardzo mi wstyd sie przyznac ,ale przeszukałam dzisiaj kafe zeby znalesc poprzedni 13pazdziernik i sprawdzic czy czasem nie masz urodzin i tak mi wyszlo ,ze nie,ale nie jestem pewna i dlatego prosze o jakas podpowiedz ,bo glupio byloby nie zlozyc Ci zyczen;)...a u Was ponoc jeszcze gorsze zimno?...Kaszubko zazdroszcze czasu na ksiazki,bo ja niestety nie mam na to ani chwili,dobrze ,ze w czasach "przyjazni z miska " w tamtym roku troszke sobie poczytalam ,to teraz jakos wytrzymuje,ale juz zaczynam tesknic za słowem pisanym;) Rebeko🌻 widzisz ta pogoda to chyba do nas tez dotarla mimo tego ,ze ja nie mam urlopu:)...a tak co do stwierdzenia ,ze fajna Wam wyszla dziewczynka to w pelni sie zgadzam i jeszcze jesli juz stwierdziliscie ,ze zbyt dlugo zwlekaliscie to przynajmiej z rodzenstwem dla niej nie zwlekajcie;) Goju🌻 wiesz te mje fotki to rzeczywiscie sporych rozmiarow ,bo juz na to zeby je zmiejszac naprawde nie mam czasu,ale poslalam juz na te druga skrzynke i teraz postaram sie z niej korzystac.... Dea🌻 milej podrozy do domu i oczywiscie powrotu do nas :) a teraz odmeldowuje sie zycza milego dzinka wsiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko...no to mnie bardzo cieszy,bo wlasnie tak mi cos nie pasowalo a nie chcialam,byc niegrzeczna,ale ze ja juz mam poczatki sklerozy,jesli idzie o daty to zaraz zapisze w kalendarzu i w przyszlym roku juz nie powinnam sie wygłupic.... u mnie troszke sie slonko pokazuje ,ale momo tego zimno,a teraz lece zapodac obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest paskudny wiatr... oby tylko dalej był prąd... Dobranoc 👄 Aaaa - już na rano - stawiam w wielkim termosie kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noz quuuuuuuurde 😠 !! Takiego pieknego posta mi zjadlo !!! 😡 !!!! Wiec jeszcze raz :-O... Przepraszam za poranna pomylke :-(... szybko czytalam i szybko pisalam i to dlatego, bo przeciez nie mam problemow z rozroznieniem Kaszubki 🌻 i Wesolej🌻 Wesola 🌻 - no widzisz rzeczywiscie "na psa urok" :-D :-D Musze poszukac w necie skad sie to wzielo...? Kaszubko 🌻 - z taka piosenka i z takimi obrazkami to zaden 13-ty nie straszny ... nawet piatek i przy pelni ksiezyca :-D Ania 🌻 - ta pogoda to chyba do Was rzeczywiscie polazla :-P... u nas dzisiaj slonecznie i wprost cuuudnie bylo :-)... i tylko ziiiiimno sie robi : dzis w nocy zapowiadaja nam 9°C a jutro juz tylko 2°C.... BRRRRRR!!! Chyba tez M do piwnicy wysle ;-)... czyli grzejniki kaze wlaczyc :-D A co do tego rodzenstwa... nie jestem tak do konca przekonana czy to dobry pomysl ;-) ... Poqtnica - oj bylismy, bylismy ;-)... i dalej jestesmy :-) !! My po wizycie u pediatry, Ala wazy 6650g i ma 67cm "wzrostu" :-P ... Kruszynka z Niej, ale idzie sobie swoja krzywa wagowa i wzrostowa i wszystko jest OK :-) Zaczynamy jej podawac mieso i ryby a na noc dostaje teraz mleko ze zbozami ... Pani Doktor stwiedzila ze Myszka taka ruchliwa :-) ze nie zaszkodzi jej troche wiecej kalorii :-D. No i padlo stwierdzenie : "... ale charakterek to ona juz ma, patrzy prosto w oczy i nawet wzroku nie odwroci !" Hehe, cos mi sie wydaje ze ciezkie lata przed nami ;-) :-D :-D Nastepna wizyta w grudniu na szczepienie :-O... ale do grudnia jeszcze daleko :-) Widze ze Kaszubka 😘 juz o kawe na jutro zadbala, to bede sobie mogla troche dluzej pospac :-), tylko jeszcze musze z M ponegocjowac :-D... Skladam wiec juz teraz zyczenia dla jutrzejszego solenizanta ;-) i zmykam do lazienki ... i moze jeszcze w pidzamce w okienko zerkne :-) Dobranoc !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie pieknie z mokrego Londynu :) Mialam Was z lozka zwalic juz o 6.30 hihihi ale sie troszke opamietalam i zajelam Olenka. Wrocilysmy :) podroz z dwojka malych dzieci wcale nie taka straszna :) a zyczliwosc ludzka jeszcze nie wymarla :) Ide was poczytac i narazie stawiam earl grey 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Póki jeszcze mogę - melduję się :D u nas coraz większy wiatr - a ma dojść do 130 km/godz. Mogę zostać bez prądu w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Hej Wam wszystkim na tym topiku chętnie do was dołącze :) centralna Polska-wieje zimno powaiło zimą :( damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Skarbik 🌼 U mnie nad morzem jest inaczej buuuu niesamowity wiatr i woda w morzu bardzo się podniosła. Paweł poszedł zrobić zdjęcia w porcie i na przystani jachtowej - kochany chłopiec ❤️ bedę miała co Wam później pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️ Witam z zimnych Niemiec,tak,tak,jak mowilismy,tak zrobilismy...hihi... MM juz pracuje,dzis pierwszy dzien ..stadnina koni...dodam,ze ladna a ja za dwa tygodnie,sprzatanie prywatnie.... Jutro idziemy ogladac mieszkanie a na razie jestesmy w ladnym,spokojnym motelu,dziewczyny powiem Wam,ze tutaj naprawde tanio w porownaniu do Wloch,az milo,kupilam sobie w koncu moje perfumy,ktore tylko tutaj moge dostac ...hi...syn zadowolony,szkola pod nosem,ale najpierw ,,flat,, Do Belgii mam 3min drogi a do Holandii 20 min. fajnie co,wczoraj zwiedzilismy juz wszystko a jest co,w Niemczech powoli juz stroja na Swieta Bozego Narodzenia,mowe Wam ,,bajka,, Dzieki za pozdrowionka 👄 Dea 🌼jak bylo Kochana na urlopie,opowiadaj. Rebeko 🌼 buziak dla Myszki,za to,ze juz taa duza. Kaszubko 🌼 jak z pradem u Ciebie. Wesola 🌼 mowisz,ze zima na calego,czytalam wiadomosci na necie i az wydaje sie to niemozliwe. Annapo 🌼 Pozdrowionka. Rudamaxi 🌼 Witaj,dawno Cie nie bylo. Milego dzionka wszystkim. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ a to niespodzianka hiihihhi Dużo się nie rozpisuję, bo w każdej chwili znów może zniknąc prąd. Paweł zrobił bardzo dużo zdjęci z portu rybackiego i z przystani jachtowej oraz z parku - same zobaczcie jakie szkody wiatr porobił i jak to się panoszy :D http://picasaweb.google.com/Czarny8000/Sztorm# http://picasaweb.google.com/Czarny8000/SztormCD# Dostałam zgodę i od Pawła i od mamy Pawła na podanie tych linków na topiku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Dobry wieczór...👄 Jestem wreszcie,ale nie wiem czy juz na stale.Kłutnia z netią wreszcie dała rezultat. dzisiaj kruciutko...bo juz puzno...BARDZI wszystkim dziekuje za @ i strasznie sie ciesze ze zdjec jakie od wielu dziewczyn dostałam...pozdrawiam wszystkie kochane rosnące dzieciaczki...👄i 🌼 Mam nadzieje ze juz bede mogla czesciej zaglądać i wybaczcie ze zyje w niewiedzy ale nie mam za duzo czasu na czytanie zaleglosci,ja strzele jakąś gafe nie ganiajcie mnie od razu prosze:D 👄dla wszystkich naprawde wszystkich bez wyjątku:D papa dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, tu brunet :-D Dziewczyny u mnie też okropnie zimno i wieje. Kurczę, a tydzień temu biegałam po polu golfowym w krótkim rękawku. Zbyt gwałtowna jest ta zmiana pogody. Ale od niedzieli podobno ma być cieplej. Pewnie nie będzie 2 st. tylko 4 :-D Erato 🌻 bardzo się cieszę, że tak szybko do nas zaglądnęłaś. Mam nadzieję, że szybko się ułoży i to będzie trafna decyzja. Zaskoczyłaś mnie trochę, myślałam, że gdzieś dalej pojedziecie :-) Dea 🌻 witaj po urlopie. Odważna z Ciebie kobietka, Twoje córeńki też dzielnie się spisały :-) 👄 dla Was Kaszubko 🌻 widzę, że wiatr szaleje na całego, Pawełkiem chyba też trochę wiatr potarmosił, bo niektóre zdjęcia zrobione z ukosa :-D Rzena 🌻 witaj po długiej nieobecności, ja też mam nadzieję, że już nie będziesz miała takich niespodzianek. Wesoła 🌻 ja też uważam, że stanowczo za wcześnie zrobiło się tak zimno, najchętniej zmieniłabym miejsce zamieszkania na ten okres zimy na jakieś cieplejsze Rebeko 🌻 dużo jeszcze masz urlopu? U Ciebie pewnie dzisiaj była ładna pogoda i spędziłaś dzień na spacerku Aniu 🌻 dziękuję za zdjęcia. Wyglądacie ślicznie. ynuś jest rozkoszny i widać, że lubi pizzę :-D Rudamaxi 🌻 jak dzieciaczki? Mam nadzieję, że już wszystko dobrze. Skarbik 🌻 witaj, zapraszamy. Kurka, miałam iść już spać i wiecie co? Zachciało mi się jeść!!!! I chyba zamiast pod prysznic, zajdę jeszcze do kuchni. A co sobie będę odmawiać, na zimę trzeba trochę tłuszczyku przybrać, że tak nie marznąć hihihi. Tak więc życzę wszystkim dobrej nocy i zmykam na kolacyjkę. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorowo :-) No to ja dzisiaj za czarna owce i za swinie ;-) bede robic i pochwale sie ze u nas piekna pogoda :-), bezchmurne niebo tak ma byc przez najblizsze kilka dni :-) Jedyne co to zrobilo sie tylko troszke chlodniej : w dzien mamy ok 13°C ... po tych 24 stopniach 2 tygodnie temu to baaaardzo zimno :-D... no i otwarlismy sezon grzewczy ;-) bo dzisiaj w nocy ma byc 2°C.... Mimo wszystko, taka jesien to ja kocham :-) Wczoraj dobrze ponegocjowalam ;-) i mialam dzisiaj prawo dluzej pospac a pozniej zaliczylam spacer i jeszcze popoludniowa drzemke :-)... zyc nie umierac i tylko jutro juz chyba musze Ali rekawiczki zalozyc bo dzisiaj po powrocie miala lodowate raczki ... w sloneczku cieplo ale jak wiatr zawieje to mozna zmarznac... Kaszubko 🌻 - wyglada rzeczywiscie imponujaco ! Mam nadzieje ze sie na noc uspokoilo i nie bedzie duzych strat ... Dea 🌻 - witajcie z powrotem :-) Mysle ze jak sie jest pozytywnie do ludzi nastawionym to spotyka sie z uprzejmoscia... Najbardziej narzekaja na nieuprzejmosc ci co sami na innych warcza ... Wypoczelas troszke ? Jak mama i przede wszystkim jak stan zdrowia ojczyma...? Wesola 🌻 - o wiele za wczesnie, przeciez to dopiero polowa pazdziernika :-( ... a jeszcze czeka nas przestawianie czasu ... to dopiero bedzie "swietnie" jak sie o 16h00 zacznie robic ciemno :-O... Dlugie wieczory przed nami ;-) Rzena 🌻 - nareszcie !! Dobrze ze wygraliscie wojne z Netia !!! I trzymie kciuki zeby tak zostalo :-) Witaj z powrotem i nic sie nie martw, nie bedziemy bily :-P :-D Goja 🌻 - urlop mam do konca tygodnia... za szybko ten czas leci :-O... Wiec zeby sobie zycie troszke oslodzic i poniewaz tez uwazam ze troche tluszczyku na zime nie zaszkodzi :-P to wlasnie deserem sie opycham :-P : http://a7.idata.over-blog.com/500x427/2/38/78/89/Photos-recettes/recette-ile-flottante.jpg ... moge poczestowac ;-) Erato 🌻 - no to mnie teraz zastrzelilas :-D... !!! Ja myslalam ze tak jak ostatnio kilka tygodnie bedziemy czekac na kontakt a ty juz po 3 dniach jestes :-). Kochana, trzymie mocno kciuki za mieszkanie ! Skarbik 🖐️ - dolacz :-) Pewnie ze damy rade :-) Zmykam pod prysznic i do M sie przytule :-) to moze zasne bo po tej popoludniowej drzemce wogole mi sie spac nie chce :-P MILYCH SNOW !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Witam w zimowy poranek. U mnie na szczęście brak śniegu i prądu pod dostatkiem. Mam nadzieję, że ta zima skończy się w niedzielę. Stawiam kawę i życzę miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niesamowite co sie tam u Was w Pl dzieje! Ja druga swinia ;) bo u nas tez bezchmurne niebo i slonce, choc chlodno, tak jak u Rebeki :) Dziewczyny, odpoczelam troszke! U mamy zawsze najlepiej, nie gotujesz, nie zmywasz :) a ze telewizja wloska tez mi nie po zabkach to chodzilam wczesniej spac i od razu widzialam rezultaty na skorze twarzy :) Niestety 13ty nie byl dobrym dniem, ojciec upadl wczesnie rano i dostal paralizu po prawej stronie, jest obecnie w szpitalu ale ponoc od dzisiaj prognoza juz lepsza, paraliz troszke ustepuje. Na szczescie nei byl to wylew wiec moze sie pozbiera. Rebeko, ja tez wierze ze jak sie usmiechniesz do swiata to i swiat sie do ciebie usmiechnie :) Alice jest przesliczna!!! Zgadzam sie z wasza pediatra, widac juz jej osobowosc/charakterek, moja ulubiona fotka to ta z lozeczka :) U Olenki w pokoju tez tak zimno w nocy i biedactwo ma zawsze lodowate raczki, ale ogolnie jest cieplutka. Ona, tak jak ja, lubi spac opatulona, natomiast Evelyn wziela po tatusiu i nie potrafi spac przykryta, taki maly kaloryferek. O 4ej nad ranem przywedrowala do nas do lozka i tak fajnie mi bylo bo mnie grzala ;) Aniu, przecudne fotki, dzieki! A corke i tak masz piekna i madra! Nie takie drobnostki powinny byc nam straszne, zawsze i po jakims czasie da sie to zdjac ;) Wesola, ty to lasencja jestes!!!! No to wierze ze nie masz zadnych problemow w bikini pod twoja palma sie opalac! Z takim plaskim brzusiem to ja tez ;) Psiunia tez fajowa, to z tych mniejszych, "karlowatych" bokserkow, prawda? Goju, to ty jeszcze "on top of everything" masz czas chodzic po polu golfowym? Ja nie mam pojecia jak ty na wszystko znajdujesz czas :o Kaszubko, no nieciekawe zjawiska macie :o pewnie cie dzis odcielo :( Fotki bardzo ciekawe, dzieki!! Erato, strasznie sie ciesze ze jestes zadowolona i sie juz na pol urzadziliscie :) Ja od lat twierdze ze Wlochy to fajny kraj na urlop ale nie na zycie, ja tam sie nie odnajduje. Rzena, fajnie ze wojna wygrana! Witam tez nowa kumpele 🖐️ teraz spadam sie zdrzemnac, hihihi, dopoki Ola spi! acha, Rebeczko, Ala rzeczywiscie drobniutka, bo bylam wazyc moja wczoraj i Klopsik ma 6920 gr i 67cm i niecale 4 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rano nie miałam prądu, a potem... no cóż, dałam się namówić na dalsze robienie domowych dżemów - nie sądziłam, że to tak długo potrwa - w domu nie było aż tak dużo owoców :D lecz mąż, przechera, pojechał do ogródka i tyle poprzywoził buuu Swoją robotę odwaliłam ihihihi teraz mąż jest w kuchni i gotuje... jakoś mu to idzie, bo słyszę jak gwiżdże. Dziś wyjrzało słoneczko... wiatr zaledwie leciutko poruszał gałęziami... lecz w nocy jeszcze było niezbyt wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×