Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam :-) 😍 Dea 🌻 - dziekuje, kochana 😘 Nic nie wprawia w lepszy humor od rana jak cos slicznego do poogladania :-) ... hehe, ale mi sie zrymowalo :-D Goja 🌻 - dzieki za kawe :-) ... dzisiaj juz sroda ;-) Kaszubko 🌻 - moze Pan "L" dzisiaj dalej bedzie u Ciebie i sobie odpoczniesz ...? Ala od dwoch dni ma "marudne wieczory" :-O, wypieki na policzkach i temperature minimalnie podwyzszona :-(... (37.8°C)... No nic, przezyjemy ;-), mam tylko nadzieje ze sie to nie rozwinie w nic powaznego... odpukac !! Wystawiam liste obecnosci :-P ... i rowniez zycze wszystkim milego dnia :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko - dziś jaśnie pana lenia nie ma :D mąż ma urodziny... Moja kotka to paskudna łakomczucha hihiihi zostawiłam wieczorem na stole w pokoju kawałek kiełbasy... miałam dać ją zwierzaczkom, lecz zapomniałam buuu. Pani Kotka... niby taka grzeczna, dobrze wychowana.... a jednak - poczekała, aż zgasiłam światło i szybciutko ściągnęła całą porcyjkę kiełbaski. Dziś syn ma drugą sprawę rozwodową - ciekawe jak się to zakończy - coś niecoś dowiem się wieczorem. Później wrzucę na Garnek ostatnie zdjęcia Pawła z jego pobytu w Bieszczadach... Mam ładne zdjęcie Martynki... też poleci do Garnka, ale za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien lepszy :) 🌻 Chyba dlatego ze Duza Marudzinska dzisiaj w przedszkolu :D nie wiem czy to zmiana pogody, nadchodzaca jesien a raczej zima, ale tak mi dziecko marudzi i wierci dziury w brzuchu! I nie wiem czy to to ze ja rozpiescilismy ale ona tak rzadzi 😠 Ola wlasnie zasnela to mam troche dla Was czasu :) Rebeko, stawiam ciagle na zabki! Jak ida to take sa wlasnei ojawy, czasami nawet paskudny katar i biegunka moga byc symptomem wyciskajacych sie zabkow. Oby to tylko zabki!!! 😘 dla Ali Kaszubko, no ja nie wiem jakiego Pana L ty tam u ciebie masz, bo u mnie on ciagle jeszcze rzadzi :) dzisiaj juz koniecznie musze go wygonic bo wlosy mi strasznie wypadaja i zaczynamy miec juz niezla wykladzine :o Goja, podejzalam fotke kibicow na NK - fajna grupka i swietnie ze sie dobrze bawicie :) Annapo, Brian dluuugi :) ale to dobrze bo chlop powinien wysoki byc :) nawet jesli potem horyzontalnie to i tak znaczenia nie ma ale mysle ze kobitki jednak wola wyzszych panow ;) hihihi, jeszcze kilka ladnych lat do tego, a teraz najwazniejsze zeby zdrowo rosl!!! My nasza wczorajsza szczepionke przesunelysmy na przyszly tydzien bo Olenka znowu kataru dostala i az sie nim dlawila :o teraz juz lepiej ale w nocy znowu budzi mi sie co 3 godz a tak juz ladnie spala od 20 do 5ej :o Czy wy macie jakis sposob na nie jedzenie slodyczy, orzeszkow i tym podobnym tuczacym? Ja jak juz dzieci uspione to padam na pupsko i od razu po czekoladki siegam, mam potrzebe :o no i zaczelam znowu tyc a tu przeciez jeszcze po porodzie nie schudlam, lo matko!!!! Qrka no!!!!! Ide sie troszke do porzadku doprowadzic i chociaz w dresy wlezc (ja jeszcze w pizamia) bo mala z reguly dlugo o tej godzinie nie spi. Pa pa do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - tak wlasnie podejrzewam ;-) Problem w tym ze mala do dziuba sobie zagladnac nie da :-P... Biedna Olenka :-( ... budzi na jedzenie czy tylko "pieszczenie" wystarczy ? Duzo zdrowka dla Niej 😘 A na te "smieci " i "siegalki" (jak to nazywa znajoma, bo mowi ze po to sie latwo siega :-D) to ja mam sposob tylko jeden : nie miec ich w domu ;-) ... wszystkie inne metody u mnie zawodza :-O.. i ta tez bo nie mieszkam sama :-D Kaszubko 🌻 - najlepsze zyczenia i 🌻 dla meza z okazji urodzin :-) No i trzymie mocno kciuki ! Ide na tarasik ... ktos dolaczy :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ❤️ włosy maja prawo wypadać - myj włosy naparem z pokrzywy - to wzmocni korzonki włosowe. Pij również napar z pokrzywy - wyregulujesz swój organizm, a i ochota do słodkich rzeczy troszkę się zmniejszy. Śpiący pan często pojawia się, gdy w organizmie jest za mało cukru... zamiast słodyczy wystarczy wówczas zjeść coś innego - łatwo mi się to radzi hihihiih ale i ja często zamiast tego czegoś innego łapię się za słodycze. Dobrze jest zjeść parę jabłek... świetnie regulują poziom cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 😘 "Ksiego" nasza!!! ;) A moge pokrzywe juz pic? Ja jeszcze Ole na piesi trzymam? Bo tez juz myslalam po jakies ziolka siegnac ale sie jeszcze obawiam wlasnie ze wzgledu na mala. ooo, wlasnie zaczyna plakac Ja tez trzymam kciukasy i wszystkiego najlepszego dla M 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - Pokrzywa hamuje wydzielanie mleka u matek karmiących... Poślę Ci w @ moją Apteczkę ziołową - tam jest wiele różnych rzeczy... o wszystkim.... przejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim 👄 jutro mam następnych gości, a w sobotę zakończenie.... trzeba wypocząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka już się parzy. Proszę szykować kubeczki. Pogodnego dnia życzę wszystkim. Buziaki dla maluszków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 No to ja podstawiam kubek : {_}> ... ktory wg slow Dea jest podobny do kufla :-D... ale nie zmieniam bo dobrze mi sie z niego pije :-) Goja 🌻 - zycze Ci zebys dzisiaj mogla odpoczac po srodzie ;-) Dea 🌻 - mnie sie juz wlosy uspokoily, przestaly wypadac i wrocily do stanu "normalnego" ... czyli cienkiego, wiotlkego, nie do uczesania i paskudnego :-O... a taka mialam fajna czupryne przez kilka miesiecy :-) Chyba jedynie nastepna ciaza mnie uratuje :-D Kaszubko 🌻 - baw sie dobrze, cos mi sie wydaje ze do soboty Twoi Panowie "L" i "S" beda musieli cichutko w kacie siedziec :-D Zycze wszystkim milego dnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 takie cos;) udalo mi sie załapac na kawe:)... znowu troszke mnie pocieszylyscie,za co dzieki...lzej sie czlowiekowi na duszy robi jak wie ze inni maja podobne problemy...mnie tez ostatnio wypadaja wlosy i niestety tez wieczorem poluje na slodycze:)...wlosy mam nadzieje kiedys same sie poprawia ,ale jesli idzie o slodkosci to przychylam sie do zdania Rebeki ,ze tylko ich brak w domu moze pomoc,chociaz u mnie to nie do konca ,bo zamiast slodkiego nie pogardze kielbaska ;)... w sumie to najwiecej schudlam w tamtym roku podczas przyjazni z miseczka ,ale akurat tego nie mam ochoty znowu stosowac....mnie jeszcze pozostaje nadzieja ze jak wroce na pelny etat do obowiazkow oborowych i przestane karmic to troszke mi ta wskazowka pojdzie w dol,ale na to chyba jeszcze musze poczekac... no coz tyle na teraz ,bo trzeba troszke domek ogarnac,na podworku nawet cieplo to moze i jakis spacer zalicze ...na razie zycze miłego dzionka....🌻 wsiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła🌻 no to gratuluje odwagi :D ,bo ja jakos nie umiem nie kupowac,boje sie co by dzieci powiedziały...ostatnio udalo mi sie tylko troszke zmiejszyc ilosc i juz sie pytały czy jakis post? Cora to wrecz oficjalnie sie przyznaje ,ze ona nałogowa czekoladomanka i poprostu jak dziennie nie zje czegos czekoladowego to wpada w szal,hi,hi... wykorzystałam ome i poszla z malym nawdychac sie powietrza ,za to jej zrobie miesko na obiad i tym sposobem nareszcie udalo mi sie troszke ciuszki posortowac.... w niedziele chce sie wybrac do kumpeli a ona tez zaopatrzyła mojego malego w ubranka na pierwsze dni i teraz bede mogła juz jej czesc oddac i dzieki temu w szafie jakos luzniej i moge co nieco kupic wiekszego... Kaszubko....mnie sie to nie bardzo podoba zeby zbozem palic ,ale to rzeczywiscie taniej wychodzi,bo za tone np.jeczmienia u nas najwyzej ok 300 zl dostaniesz ,a za to tony wegla sie nie kupi,a poza tym jeszcze ciezko te zboze sprzedac,no to przynajmiej sie nie marnuje...maz mi tylko powiedzial ze do tego ponoc musi byc inny piec,co nawet logiczne ,bo te ziarenka male troszke;)... Dea🌻 zdradz mi tajemnice ,co robisz ze Ola tak fajnie spi,Brian przeciez tylko ok 2 tygodni mlodszy a ja conajmiej 3 razy od 24 do 6 rano musze wlanczac mleczarnie,probowałam chociaz jedno karmienie zastapic smokiem ,ale tak sie zaczyna dlawic ,ze efekt jest odwrotny.... znowu znikam ,bo trzeba pranie powiesic;(...na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane 🌼 Wrzuciłam do garnka ostatnie zdjęcia: http://www.garnek.pl/kama13/7553024/pawel Zrobiłam tez z tych fotek filmik i dałam na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=mX4C9B_xxYg I tak przeleciał ranek hihihihi Annapo ❤️ z tego co się dowiedziałam - u nas tona owsa kosztuje maksimum 150 zł.... Wesoła ❤️ wiedziałaś jak mnie kusić :D ta zupa znów chodzi za mną. Słodycze kupuję hihihi niby dla dzieciaków, ale i tak sięgam po nie :D Włosy - jedno wyjście - myjcie je w naparze z pokrzywy. Liść pokrzywy zmniejsza przetłuszczenie włosów, zwalcza łupież, wzmacnia włosy skłonne do wypadania. Można też inaczej: 50g suszonych liści pokrzyw zalej 2 szkl spirytusu salicylowego i odstaw na 2 tygodnie. Potem odcedź i przelej do butelki. Dodawaj 1/3 szkl nalewki do 1 l wody przeznaczonej do płukania włosów po umyciu - łupież, rzadkie włosy, bez połysku lub odnowa po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Znowu neta nie mialam ,:(juz mam dosyć i jakaś obca sie czuje,bo nie nadążam za wami i czasem nie na temat klikam:( i pisze z doskoku pomiedzy matemetyką a angielskim i nie zawsze wszystko czytam :(przepraszam ,wtyd mi za to... pozdrawiam i dzieki za przepisPOKSZYWOWY z checią skorzystam bo sama ma takie wctrętne włosy...👄 dla wszystkich kochanych i wytrwłych👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena ❤️ a zwróciłaś uwagę jak ja piszę ??? Piszę akurat to, co w danej chwili przychodzi mi do głowy i często, gęsto zupełnie inny temat poruszam - jeśli nadaję się do myślenia hihiihi Ważne, abyś pisała... abyś podpisywała naszą listę... rozdała nam buziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki KASZUBKO❤️jak dla mnie to Ty zawsze jesteś na temat.A nawet ponad i zawsze wiesz co powiedzieć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawe zapraszam :-) : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> ... i wystawiam liste obecnosci ;-) bo znow sie kilka pan gdzies w nature zapodzialo... Dea, Erato, She... Rybko, Isa... zagladnijcie czasami !! Rzena 🌻 - nooooo, bo juz sie zaczynalam troche martwic ;-). Przechalapane macie z tym netem :-O... I nie mow glupot, nigdy tu obca nie bedziesz :-) !! Kaszubko 🌻 - najwazniejesze ze ciekawie :-)... no i takie fajne rzeczy do ogladania nam podsylasz ... 😘 Ania 🌻 - kielbaska, tostem hawajskim albo i zwykla kanapka ;-) Mam to samo :-D I dlatego moje spodnia dalej ciasne, chociaz proszek juz zmienilam ;-) Do wiosny daleko ;-) a do lata jeszcze dalej ;-)... jeszcze bedziemy za kilka miesiecy w bikini pod palma smigac :-D Wesola 🌻 - za ta ogorkowa masz u mnie przekichane !! ;-) U nas dalej marudka kroluje :-O... Zal mi malej ale nie wiem jak jej pomoc :-(, dostaje na noc zel na dziaselka i do ok 3h00 jest ok a pozniej sie zaczynaja pobudki z placzem :-(....nie moge jej tez przeciez faszerowac lekarstwami :-(... Niewyspana jestem strasznie :-O... no ale dzisiaj juz piatek :-) ... i w dodatku przed nami o godzine dluzszy week-end :-)... Ja od dzisiaj zaczynam Ale przestawiac na "zimowy czas"... przy dorobinie szczescia w poniedzialek rano juz bedzie ok :-) I tym optymistycznym akcentem ;-).... MILEGO DNIA 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jesienne choróbsko mnie dorwało... piję ziółka buuuu Jeszcze wczoraj nic nie wskazywało na to, że dziś tak mnie pokręci typowa grypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Was kochane ❤️ Tak się cieszę, że już weekend. Jutro nigdzie się nie spieszę, więcbdę mogła się wreszcie wyspać porządnie. Kaszubko 🌻 pij ziółka wracaj do zdrowia kochana 👄 Rebeko 🌻 buziaki dal Ali, pamiętam jak moja córcia źle znosiła kolejne ząbkowanie, przy pierwszych było ok, ale później bardzo gorączkowała. Mojej koleżanki dziecko dostało od ząbkowania anginę. A z tym czasem, to jutro się zmienia? Myślałam, że za tydzień. Rzena 🌻 ja też ostatnio z doskoku tu jestem i też czasami mam podobne odczucia jak Ty. Nie jestem nieraz na bieżąco, ale i tak mnie ciągnie, żeby zaglądnąć do tak wspaniałego towarzystwa :-) Dziewczyny poszłam dzisiaj na fitness, pierwszy raz po 7- miesięczniej przerwie. Pól godziny stepu i pól godz. innych ćwiczeń. Ciężko było, ale jakoś dałam radę. Zastanawiam się jak będzie jutro. Mam nadzieję, że skończy się tylko na zakwasach, a z kolanem będzie ok. Padam ze zmęczenia, więc się pożegnam i zaraz do łózia. Dobrej nocy życzę wszystkim i miłego weekendu. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :(tak mi dzisiaj jest...:(Dawid miał jechać w niedziele na zawody no i juz po zawodach,w szkole skrecił noge w kostce i 😠 jest bo przygotowywał sie 2 miechy,codziennie po 2 godzi.oprucz piątku i wszystko na marne,jeszcze wczoraj kilka godzin spędziliśmy u lekarzy sportowych by dostał zdolnosc do trenowania,na EEG straciłam kaske i nic z naszych zawodów:(...no i teraz leży i woła "MAMO!!!!podaj mi ,przynieś,popraw..." Akurat z tego to chce mi sie śmiac taki niezależny synuś prosi sie mamci...:Dale strasznie mi go żal ,bo przez 3 miechy minimum nie będzie mógł trenować :( Rbeka❤️dzieki i sory za to co klikałam ale jesień chyba mną sie bawi...🌼...u nas jeszcze nie ma zmiany czasu...a z Alusią musisz przetrewac Rebeko lekarze chetnie faszerują nas i dzieci...to moze nastaw sobie budzik co 3 lekcje i wyprzedz małą zanim sie obudzi i rozplacze Kaszubko👄zdrówka życze i kuruj sie kochana ja na ziolach slabo kumam baczej homeopatie wile ,no ale nie zawsze pomaga...🌼 Wesoła👄:D Annapo👄 Dea👄 Erato❤️co u ciebie ...:( She👄 RUDAMAXI👄👄👄:D Goja👄 milego wieczorku...❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo witam :-) 😍 Kaszubko 🌻 - no to Cie chorobsko dopadlo :-(... Ziolka pomoga napewno ! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i dobrej formy ! A jutro najlepiej zapros pod kolderke na caly dzien Pana "S" ... :-D Wesola 🌻 Goja 🌻 - u nas sie przestawia jutro ;-) a z tego co slyszalam to w Pl tez ... wiec w niedziele TEZ bedziesz sobie mogla godzinke dluzej pospac :-) i zakwasy podleczyc :-) A zabki przezyjemy :-)... nie my pierwsi i nie ostatni ... dzieki za dobre slowo, kochana 😘 ! Rzena 🌻 - jakze mi strasznie zal Dawidka :-( !! Wyobrazam sobie jego rozczarowanie :-( :-( :-(... Ucaluj i wyscisakj Go mocno od ciotki Rebeki i od Ali 😘 !! A co do tych nocnych pobudek... Wiesz, to nie jest problem sam w sobie, bo wystarczy ze do Niej pojde, poglaskam, podam reke do potrzymania ;-), otule i zaraz z powrotem zasypia... trwa to wszystko kilka minut, tyle ze pobudka jest i nic sie z tym nie da zrobic... Ala dzisiaj wieczorem zostala przestawiona ;-) ... o cale 10 minut :-D... Kazdy posilek bede jej jutro troszke pozniej dawac ... mam o tyle latwo ze Ala o jedzienie nie placze i mozna ja stosunkowo latwo zabawic przez te kilka minut :-P Zobaczymy co wyjdzie z moich niecnych planow :-) A teraz pomimo tego ze STRASZNIE mi sie nie chce to jeszcze troszke dom ogarne ... za to jutro z czystym sumieniem bede sobie mogla pospac ... dopoki Ala pozwoli ;-) Pozdrawiam sedecznie, zycze dobrej nocy i melduje sie jutro na kawie :-) 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam sprzatac :-O... myjac ostatni kawalek podlogi wlalam cale wiadro wody na podloge w kuchni 😠 i oczywiscie cala woda poszla nie pod szafki (ktore sa na nozkach) tylko pod pralke i lodowke 😡 Musze przyznac jedno : dawno nie mialam tak dokladnie wymytej podlogi :-D A teraz juz udaje sie na (chyba ;-) ) zasluzony odpoczynek :-) DOBRANOC kochane 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w dzień kibelków szorowania :-D U mnie dzisiaj od rana dzieci "warczą" na siebie. Jak dałam im do ręki noże, żeby robili kanapki, to mój synuś od razu skierował go kierunku swojej siostry i zaczęli uprawiać szermierkę. Musiałam ich doprowadzić do porządku, a później wszyscy zgodnie z "uśmiechami" na twarzach, niesamowicie zadowoleni przystąpiliśmy do sprzątania :-D Dzieci skończyły już swój pokój, a mi zostało jeszcze okno w jednym pokoju i podłogi do umycia :-( Rzeana 🌻 bardzo mi szkoda Twojego syna :-( to chyba najgorsze co się może przytrafić sportowcowi, załapać kontuzję przed zawodami. Ale cóż, jeszcze dużo przed nim zawodów i zwycięstw w życiu. I chyba tak musi się pocieszyć. Buziak dla niego i życzę szybkiego powrotu do formy. Rebeko 🌻 podziwiam Cie, że o tak późnej porze masz siłę na sprzątanie. Ale za to dzisiaj masz luzik :-) Pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu. No i oczywiście stawiam kawkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-)... i kawe porywam :-) Pospalam sobie dzisiaj troszke :-) wiec humor od razu lepszy ;-) Goja 🌻 - jak chce sobie pospac troszke dluzej w sobote to nie mam wyjscia :-D, bo jak Ala wstanie i jestem z Nia sama to juz nic nie zrobie. Terza juz masz pewno czysciutko w domu wiec odpoczywaj ! Ale polozylam w ja zabieram sie za obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, ty cichaczu!!! STO LAT wczoraj ci ktos spiewal???? Spoznione ale z serducha kochana, wszystkiego co najlepsze i dodatkowych godzin w dobie tylko dla ciebie (bo ja ich nie chce :p)!!! ❤️🌻😘 musze sprawdzic czy i u nas sie dzisiaj czas zmienia, bo wydaje mi sie ze tak .... Od wczoraj mamy pierwsze testowanie kleiku - po lyzeczce, i mala nie wie za bardzo co z tym robic, ale podoba jej sie jak jej robie smieszne buzki :) Dzis rano o 8.30 mialam jazde bo w koncu to prawko zdac trzeba! Jestem niewyspana bo no lozka poszlam o 1ej, ale M tak niemilosiernie chrapal ze nie moglam zasnac a i tak Olenka o papu wolala o 1.40. Potem jakos udalo mi sie zasnac i pociagnac do nastepnego papu po 5ej ... Annapo, ja sekrety zadnego nie mam - sama bym go chciala znac, bo Evelyn mi spala od 21 do 6 od prawie samego poczatku a Ola nie :( zdarzaja sie dni, a raczej noce, ze spi jednym duszkiem do 5ej i nawet po, ale ostatnio budzi sie co 3 godz z zegarkeim w reku. Jedyne co to to ze ona bardzo szybko je, 5 max 10 minut i znowu pod pierzynka jestem :) Ale zlotego srodka na przespane noce nie mam kochana, zobaczysz te nasze skarby kiedys same nas zaskocza! :) Ide cos podjesc, kupilam makowiec ale niemieckiej firmy i chce go sprobowac. Pierniczki maja pyszne wiec moze makowca na swieta robic nie bede musiala ;) Co do zarcia, Wesola!!! Musialam wyjsc i kupic dwa sloiki ogorow!!! Ale najpierw Kapusniakiem sie odwdziecze bo za mna lazil - wyszedl pyyyyycha, na wedzonym boczku, mniam!!! okej, teraz zglodnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Zbliża się ważna godzina dla mojego męża - boks :D a ja mam wieczór do chrzanu.... nie lubię boksu. Dziś katar daje mi w kość buuu nie nadaję się do niczego. Biorę się dalej za drzemanie... ponoć sen jest najlepszym lekarstwem na wiele chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×