Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Oj u nas sloneczko dzis rano bylo, Olenka i ja nawet zaliczylysmy wschod slonca :o, ale teraz jakies chmurska je zakryly a ja pranie chcialam wywiesic ... U nas troszke ciezko z przestawieniem na zimowa godzine ... no ale powoli powoli zdolamy. Dzis Malenka wcisnela wiecej kleiku :) ale jest to chyba bardziej fascynacja lyzeczka i chec jej gryzenia niz swiadome jedzenie. Ale musze powiedziec ze dziewucha mi inteligentna rosnie ;) bo jej pokazalam jak krecic jezyczkiem zeby jedzenie szlo do gardla a nie na brodke i w mig zalapala :D Po weekendzie bajzel okropny az chodzic sie nie da bez deptania zabawek, juz mi sie troche nudzi sprzatac bo wiem ze i tak dzis wieczorem wszystko znow zostanie wyciagniete na srodek pokoju :o acha, i wlasnie wpapalam migdalowego magnum, pycha!!! Nie chce nawet myslec o sadelku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🌻 - z naszego powodu nocek nie zarywaj ! Przyjda lepsze czasy :-) Dea 😍 kochana, ja sobie codziennie wieczorem (oczywiscie juz PO zjedzeniu loda, ciacha albo czkoladek) obiecuje ze "od jutra koniec" ;-)... i codzinnie wieczorem jak siade przed TV to mi rece same lataja :-D... Duza 😘 dla Twojej inteligentnej corci :-)... i dla tej drugiej, rownie inteligentnej, tez 😘 ! Popoludniowa kawa na stole a ja do pracy wracam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w pochmurny, mglisty dzionek. Miałam dziś odwiedzinki - Maciuś i jego tata. Mały łasuch bardzo szybko znalazł swoje ulubione wafelki :D aby nie podpadło, że wielki z niego łakomczuch - za każdym razem mówił mi, że to dla taty i dla niego hihihiihi ale za każdym razem oba wafelki dziwnym trafem lądowały w jego buzi. Rebeko - taki ślub - bomba !!! ja bym się nie odważyła, ale stawiam na Baśkę - ona jest do czegoś takiego zdolna :D Słodycze - mam... kuszą... ostatnio zajadam się dżemem jabłkowym hihihi niby zdrowy :D a jaki smaczny !!! Dea - a muszą być wszystkie zabawki jednocześnie w użytku ??? może podzielisz je na kilka części i co kilka dni wymiana ? Dziecko tak szybko się nie znudzi i mniej będzie do zbierania :D Annapo - potrzebna Ci "niewidzialna ręka" i to od zaraz :D 👄 dla wszystkich... no i jeszcze coś :D Erato - znowu milczysz... odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. puzno dzisiaj ale szykuje sie ciezki tydzien w szkole...jutro praca klasowa z czasownikow i trybów....itp.w środe z angielaskiego w czwartek matema...:(wykończą to moje dziecko a jeszcze bez treningu to juz zaczyna marudzić... Rebeka❤️dzieki za 👄dla Dawida on TOBIE 1000👄przesyla i ma nadzieje ze ciocia ma racje z tymi kontuzjami"ale ja jestem jeszcze mały i nie wiem czy dam rade stale jak chce to nie moge":Dtak mi powiedzial jak mowilam ze jeszcze przyjdzie czas na medale...a chomiki to na handelek ...hihi...tylko teraz sie niedawno dowiedzialam ze po karzdym porodzie trzeba odstawic tatusia a my nie odstawialiśmy i ledwo przestawała mama karmic to juz w kolejnej ciąży była i kolejne 6 lub 7 sztuk...mamy juz 3 klatki i mi osobiscie juz sie znudzilo... Aniu❤️moim zdaniem to ważne ze masz czas dla dzieci i wiesz ze są najważniejsze dla Ciebie...jak przyjdzie czas tosie unormuje ...👄kochana i 🌼 Dea👄oj dawno nie widziałam wschodu słońca...w Hiszpanii dalam sie nabrac i czekałam z innej strony i za moimi plecami wzeszło hihi...no i zachodu w morzu taż tam nie widzialam:D Cieszko Oleńce bedzie pierwsze dni ale powinno sie szypko unormowac,moja siorka mo 2-wu miesięczną Paulinke i jakos mała nie zwróciła uwagi na zmiane... A ja zajadam moje ulubione Michałki cukiereczki marzenie...musze je chowac przed chlopakami ,bo jak sie zapomne to tylko papierki po nich sprzątam..hihi... She👄 ERATO👄no właśnie gdzie sie ukryłaś złotko???❤️ GOJA 👄 WESOŁA👄 RUDA👄 Miłego...wieczorku...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASZUBKOPRZEPRASZAM ZA POMINIĘCIE TO NIE BYŁO CELOWE... MASZ ZA TO 👄👄👄👄👄👄👄...❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wieczorową porą. Rebeko 🌻 mój syn wczoraj przegrał mecz. Pierwsza połowa była ich, a w drugiej polegli. Ale tak to już jest, raz się wygrywa, raz przegrywa. W środę kolejny mecz, tym razem na wyjeździe. Dea 🌻 to miałyście dzisiaj romantyczny poranek :-D Gratuluję inteligentnych córeczek - to po mamie mają :-P Annapo 🌻 i tak radzisz sobie świetnie z takim ogromem zajęć i obowiązków. Nocki kochana to Ty przesypiaj, żeby mieć na wszystko siłę. Kaszubko 🌻 sprytny ten Twój Maciuś :-D on po prostu dba o linię tatusia :-D Jak zdrówko? Mam nadzieję, że katarek już zażegnany. Rudamaxi 🌻 gratulacje dla Konradka. Faktycznie masz urwanie głowy, ale przynajmniej coś się dzieje :-P Rzena 🌻 mój syn też sprawdzian za sprawdzianem, kończy czytać lekturę (jego "ulubione" zajęcie :-D) a do tego jeszcze treningi i mecz w tygodniu. Ale jakoś daje radę. Eratooooooooo gdzie żeś Ty????????!!!!!!!!!! Pomachaj nam chociaż na znak, że wszystko w porządku. Miałam dzisiaj Pochlastany Poniedziałek. Mam nadzieję, że jutro będzie Wspaniały Wtorek. Czego sobie i Wam kochane życzę. Życzę dobrej nocy i pogodnego jutrzejszego dnia ❤️ Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - jutro jest wrogiem dzisiaj hihihi a więc będzie lepsze. :D Rzena - ale dużo buziaczków dostałam :D Dobranoc wszystkim 👄 do jutra. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przyszlam podpisac liste w pracy sajgon,szykujemy sie do wielkiej kontroli,beda sprawdzane sprawy ktore maja juz przynajmniej 2 lata, czyli czytaj jest co robic :O Po pracy zjadlam obiad w domu i szybko z Konradkiem do kosciola bo mial dzisiaj swoj dyzur ministranta potem szybko do domu bo juz czekala na mnie klientka (oddawalam jej pismo do sadu) Teraz musze jeszcze walnac kolejne pisemko drugiej bo obiecalam ze jutro sobie odbierze od mojej mamy. A tak mi sie nie kce ,jedyne co mi sie kce to przytulic sie do Viki i zasnac(dzisiaj kruszynka spi sobie z mamcia:) ) dziekujemy z Konradkiem za gratulacje Macie od nas po -u i 😘-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale padam na pyszczek :-O... wiec nie bede sie rozpisywac... Jutro mam wolne :-) to sie odezwie... o ile Ala mamusi pozwoli :-P Buziaki dla wszystkich !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed pojsciem spac szybko do Was zagladam - jak chce miec takei romantyczne wschody slonca z Olenka, to niestety trzeba do lozka wczesniej isc :o Kaszubko, ale swietny pomysl mi podsunelas!!!! Dzieki!!! Jutro Duza z nami w domu, ale w srode na pewno porozdzielam i pochowam!!! hihihi Rebeko, ja to bym sie nawet na cos takiego pisala ale z inna muzyczka ;) ale w ktorym polskim kosciele na cos takeigo by pozwolono? ehhh Aniu, nie zarywaj nocek, potrzebujesz snu kochana a my poczekamy - wiecznie nas budzic te dzieciaczki przeciez nie beda, kiedys zaczna spac jak Bog kazal ;) Dla wszystkich przeogromne 😘 i spokojnej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słońce za oknami ,więc humor dopisuje :D:D:D:D:D:D Stawiam kawę do wyboru espresso,capuccino,amerykańska i jaką sobie jeszcze wymyślicie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - pada 🌼 Zaczęła się deszczowa jesień... Wesoła ❤️ podeślij mi trochę słonka :D Dea ❤️ tak robiłam z zabawkami przy moich dzieciach... miałam już dość sprzątania i zauważyłam, że dzieci zaczęły się nudzić - im więcej miały zabawek, tym mniej się nimi bawiły. Rebeko ❤️ jednak Ala nie pozwoliła hihihi Stawiam kawę i kawałek sernika - taki duży kawałek :D Ruda ❤️ praca pracą, ale i dla Ciebie i dzieci czas musi być :D Goja ❤️ wczoraj miałam przełom - dziś już lepiej... ziółka pomagają :D Rzena ❤️ jeden z moich synów był siatkarzem - i to dobrym siatkarzem... i nie kontuzja, a dziewczyna była powodem, że przestał. Michałki - o kurczę - jak ja mam na nie ochotę hihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wesola 🌻 - to ja poprosze macchiato ;-) Kaszubko 🌻 - no widzisz, nie za bardzo ;-)... obecnosc mamusi wsrod zabawek konieczna, dopiero teraz ja polozylam i mam nadzieje ze troszke sie przespi :-) Psinka sloooodka 😍 A wiesz, ja chyba tez skorzystam z tego sposobu z zabawkami ;-) Rudamaxi 🌻 - widze ze na nude nie narzekasz ;-) Dea 🌻 - zawsze mozesz brac slub w Anglii ;-) Mnie by sie tez takie cos podobalo ,ale wiem ze M juz nie ... on strasznie nie lubi byc w centrum uwagi a juz wyrozniac sie czyms to dla Niego horror... az dziw ze na wlasnym slubie jakos sobie poradzil :-D Rzena 🌻 - rzeczywiscie duzo Dawidek ma zajec :-(... A za te michalki to... nie wiem co Ci zrobie :-D !!! Goja 🌻 - przegrali ale po ostrej walce, a to majwazniejsze :-) Teraz czekam na mame i zaraz uciekam okularki sobie sprawic ;-)... ale postaram sie wieczorkiem zagladnac na chwilke :-) MILEGO POPOLUDNIA, kochane !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja jak zwykle wieczorkiem,wlasnie slończylismy nauke angielskiego:(ciężko idzie ale nauczył sie no jeszcze 2 dni poćwiczymy i bedzie dibrze.Zła tylko jestem ,bo Dawid chodzi na dodatkowy angielski (za który place kokosy)i nie ma efektów.i co z tym zrobic? Kaszubko ❤️kochana naleza ci sie buziaki :D[usra i zawsze tak ma byc...co do treningow to ja postaram sie by nadal chodzil ,bo zalezy mi by nie siedzial w domu albo na podwórku ...to nie jest dobre no i to towarzystwo,a Twój syn to chyba szkoda ze przez dziewczyne ,bo moglby do dzisiaj grac i miec dobre osiągnięcia,szkoda.U mnie tez stale pada jak nie mrzawka to ulewa i bez zmian:(:( Goja👄biedne te dzieci...ja juz nie pamietam czy aż tyle mialam sprawdzianów co teraz mają...my tez damy rade:D:D:D👄 Rebeka❤️masz ochote na "michaLki"?Powiec tylko słowo i je masz ...jak to Pawlak mówił "u mnie słowo droższe piniędzy"...hihi...a moze złoscisz sie ze przed chlopakami chowam? Kupuje tyle słodyczy ze czasem zastanawiam sie kto to zje..ale jak mam ochote na łakocie nigdy nic dla mnie nie ma temu chowam...:D RUDA ❤️kochana jesteś ale zwolnij z tą pracą bo ci zycie ucieka a Vikusia napewno ma CIEBIE za mało...:D👄i co z tą alergią na co jest uczulona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubok👄...przeoczyłam wcześniej fotki z psinką...sorki że jestem taka nieuważna...:Dale słotki maleństwo...a co to za raska ... No z angielskiego pierwsze koty za płoty...za przeproszeniam dla kotków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten Wspaniały wtorek 👄 miałam dzisiaj "wolny" dzień :-D Załatwiałam sprawy w urzędach, moje ulubione zajęcie. Jutro ciąg dalszy. Kaszubko 🌻 cieszę się, że ziółka pomogły. A co do michałków, to jakie lubisz najbardziej? Bo ja to tylko ze śnieżki :-D Rzena 🌻 a może sama sobie poradzisz z tym angielskim. Mój syn nie chodzi na dodatkowe lekcje i ma same 5, a jego kolega chodzi na korepetycje i nie radzi sobie najlepiej. A zamiast płacić za dodatkowe lekcje angielskiego Dawidka kup sobie np. perfumy :-D Rebeko 🌻 i jak okularki? Ja zawsze miałam z tym problem, które oprawki będą najlepsze :-) Wesoła 🌻 widzisz, wystarczy, że się pojawiłaś dziś rano i humorek mi się poprawił :-) Dea 🌻 widzę, że dzisiaj znowu miałaś romantyczną pobudkę, bo cały dzień odsypiałaś :-D Kochane życzę Wam dobrej nocy i zmykam. Wypiłam drinka i trochę piwa i jakoś twarz mi się taka sztywna zrobiła :-P Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem moje dziecie zasnelo,a jeszcze musze go przebrac przed snem,wiec w oczekiwaniu na pobudke postanowiłam zajrzec do Was;)..ciesze sie ,ze wszystko u Was ok... Dea🌻 troszke jestem w szoku ,ze juz Malej dajesz cos do jedzenia,u nas teraz pediatrzy zalecaja ,zeby dzieci karmione piersia dopiero od 6 miesiaca zaczac podawac cos innego poza piersia,no chyba ze dziecko slabo przybiera...ja jeszcze nie probuje... Kaszubko🌻zgadzam sie w 100 % ,nawet powiem wiecej ja bym znalazla zajec nawet dla kilku takich raczek...gdzie spojrze,to cos by trzeba zrobic ,a ja nie wiem od czego zaczac:(...no to robie tylko to co naprawde nie moze poczekac i reszta staram sie nie przejmowac... Rzeno🌻nie kazdy z nas ma to szczescie ,ze umie sie nauczyc jezyka i to nawet jesli chodzi na dodatkowe lekcje...ja np nie chwytam jezykow uczac sie w szkole,i nawet gdybym wydala na to kupe kasy to nic nie da...musze go slyszec wokolo i widze ,ze moje dzieci tez tak maja... a szkola sie za bardzo nie przejmuj...kazde dziecko jest inne a jak tak patrze wokolo to stopnie w szkole nie zawsze sie przekladaja na to jak nam sie w zyciu pouklada,wiadomo ,ze trzeba sie uczyc ,ale tez nie kazdy piatkowy uczen radzi sobie w przyszlosci... Goju🌻oj ja juz nie pamietam przespanej nocki...to chyba jakos tak rok temu byly ostatnie :)...ale co tak jak to mowia wyspie sie w grobie...ale optymistka ,ze mnie ,no nie:) Rudamaxi🌻 gratulacje ,co prawda spoznine,ale szczere...i duzo zdrowka.... chyba musze znowu konczyc...acha Rebeko...jesli idzie o ten slub ,to ja wrecz odwrotnie,nie chcialam miec zadnej uroczystosci,najlepiej to odpowiadaloby cos najskromniejszego... a teraz juz naprawde tylko Wam 🖐️ i zycze milej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, ja ci tu dam, odsypialam ;) :p Dzis wtorek to i Duza z nami w domu, czasu, rak i nerwow mniej .... Rzena, co do angielskiego to ja najlepiej ucze sie 'na miejscu'. Wszystko zalezy od nauczyciela i jak potrafi zapasjonowac ucznia, to sekret najlepszych nauczycieli. A co do treningow, Dawidek chodzi tez na silownie? Bo powinien wzmacniac miesnie jesli uprawia sporty, trudniej wtedy zlapac kontuzje. Trener powinien ich dobrze kierowac, a to jakis powazny trener? Rebeko, no to nasi panowie sobie lapke moga podac!!! :) ale nie mysle zeby mi bylo dane isc do oltarza w tym zyciu, kiedys mi to wyczytali z rak. Zrob fotke w nowych okularkach i pokaz sie!! Kaszubko, ciesze sie ze chorubsko luzuje ❤️ psinka fajniutka, oj zkoda ze my pieska, ani kotka, miec nie mozemy :( Jutro robie porzadek z zabawkami, i masz racje, im wiecej ich ma tym mniej sie nimi bawi i wiecej sie nudzi :o chyba zaczne wiecej stawiac na zajecia plastyczne, albo zaczniemy gotowac/piec, tylko kto mi potem bedzie kuchnie sprzatal? My dzisiaj bylysmy na szczepieniu, ostatnim przez nastepne 8 miesiecy, ufff. Duza Mysz bala sie wejsc do gabinetu a jak juz weszla to nie pozwalala pielegniarcde kuc Olenki, moja kochana opiekuncza siostrzyczka :) Ola troche marudzila po powrocie do domu, co ja mowie troche, ciagle plakala i tylko na rekach sie uspakajala, a tu drugie dziecko chce sie bawic i razem rysowac i objad do wstawienia - wcielilam sie w Goje ;) i sobie poradzilam :) a teraz wszyscy zadowoleni spia, choc cos mi mowi ze dzis trudna nocka przede mna ... Wam natomiast zycze spokojnej i milutkiej 😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, rozminelysmy sie - tutaj tez zaleca sie wylaczne karmienie do 6 miesiaca. Ja wprowadzam kleik, tak po 1 malej lyzeczce raz dziennie, i spieszyc sie nie bede z prowadzaniem innych pokarmow. Troche mnie martwi tylko to ze mleka w piersiach tak jakby bylo coraz mniej. Ola chce jesc juz co 2 godziny czasami .... okej, czas na mnie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Spiesze kawe postawic : {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}>... bo przypuszczam ze niektorym moze byc ciezko dzisiaj oczy otwozyc ;-) Ania 🌻 - u nas nawet tym nie karmionym piersia tez sie zaleca wprowadzac inne pokarmy dopiero od konca 6 miesiaca. I oczywiscie ja, jako miedoswiadczona mama ;-), czekalam grzecznie az Ala skonczy te 6 miesiecy ;-) Ale teraz juz eksperymentujemy na calego :-D, jak cos jemy to czesto dajemy malej troszke sprobowac :-)... no oczywiscie bez przesady... pizzy i czekoladek jeszcze nie jadla ;-) Rudamaxi 🌻 - to w zwiazku z tym kaszlem Was wyslali ? Rzena 🌻 - tak jak mowi Dea : nauczyc sie jezyka bez kontaktu z tym "zywym" jest praktycznie niemozliwe... ja jak wyjezdzalam to umialam powiedziec "bonjour", "merci" i "je ne comprends pas" ;-) i to jeszcze musialam sie dobrze zastanawiac co to oznacza :-D. Wy dosyc duzo podrozujecie to Dawidek ma okazje do mowienia po angielsku, wiec jak tylko jestescie za granica to Go do tego zachecaj, jak sie dogada to bedzie dumny i jak poczuje ze na cos Mu sie ta nauka przydaje to bedzie mial wieksza motywacje :-) Goja 🌻 - uwielbiama takie "wolne dni" :-D :-D:-D:-D To moje pierwsze okulary ;-) i tez sie balam ze bedzie to dluuuuugo trwalo i dlatego prosilam mame zeby do Ali przyjechala ... a tu niespodzianka :-) i po 15 minutach juz wyszlam :-) Powodzenia i cierpliwosci na dzisiejszy dzien w urzedach ! Dea 🌻 - przypomnialas mi jak w ciazy spac rano nie moglam i tez wschody slonca ogladalam :-D Okularki odbieram prawdopodobnie jutro i tylko sie teraz zastanawiam ile mnie ta "przyjemnosc" bedzie kosztowac :-O, bo nie sprawdzilam do jakiej sumy mi ubezpieczenia zwraca, a przy oprawkach troche zaszalalam :-P Fotke strzele choc nie jestem pewna czy wyjdzie mi to na korzysc :-D Nie zagladnelam juz wczoraj bo mama zastala na noc i po raz pierwszy od jej powrotu z Pl mialysmy okazje do pogadania :-) Ala dostala od babci swoje pierwsze "prawdziwe" pantofle i dumna jak paw caly wieczor przy stole w nich tuptala :-) Dobra.... narazie tyle, bo wprawdzie szefa nie ma, ale pracy troszke jest... Posylam wszystkim 😘-ki i zycze MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Od kilkunastu godzin mam kłopoty z netem - prawie wszystkie stronki wgrywają się w ślimaczym tempie lub wcale. Przed chwilą sprawdzałam na speedtest - już jest lepiej :D chyba lepiej - przekonam się o tym później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zginełyście mi z ulubionych i podczytywac Was nie moglam:( na szczescie nie zastąpiona Kaszubka 👄 wrzucila mi link:) ide poczytac jak sie Wasze dzieci maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebrnelam:) pozdrawiam wszystkich a teraz ide puscic link ze slubu:D fajny:D szkoda ze ja juz po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W biegu macham i buziaki posyłam 👄. Dzisiaj wieczorem idę na ćwiczenia, a tu noga zaczyna mnie boleć :-( kurna dowcipnisia jedna. Synuś mój na mecz pojechał, proszę więc o kciuki, bo z silna drużyną grają. Wieczorem do Was zaglądnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×