Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rzena - kiedyś tak miałam z jakąś pocztą... zrobiłam, tak jak pisali, a jednak później wejść nie mogłam :D Nareszcie odpoczynek - wrzuciłam coś do Garnka: http://www.garnek.pl/kama13/a Były dziewczynki - dużo śmiechu, żartów... a teraz cisza... Dziś odkryłam hihiihi że następny 13 jest teraz w piątek w listopadzie... to będzie [bo musi] dla nas szczęśliwy dzień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po krótkiej przerwie. Ja też miałam problem z wejściem na kafe, ale widzę, że już chyba działa prawidłowo. Byłam dzisiaj na ćwiczeniach i było ok. Noga trochę boli, ale udaję, że nie wiem o co jej chodzi :-) w końcu jej się znudzi. Kochane jestem padnięta, więc tylko życzę miłych snów i postaram się jutro zaglądnąć. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej... dalam rade...nowe konto działa :D no ale nie mam do kogo...no tak nie całkiem 2-ie @ mam...hura....:(tylko mi szkoda tego co straciłam wasze wszystkie foteczki ... Goja❤️jutro sobota wypocznij kochana by nóżka nie bolała...👄 Kaszubko❤️hihi...no świetna zabawa ,świetna...👄 DOBRANOC...❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu swit ogladalam :o coprawda sama, bo sprawniczka zostala przewinienta z winnej pekajacej przesiuranej pieluchy i poszla znowu spac, a ja, mnie sie juz nie oplaca isc spac na jedna godzine bo dzis mam jazde o 8.30 :o wychodzi na to ze wczoraj dobra nowina bylo naprawione kafe ;) Stawiam kawe, herbate i do tego mam ciasteczka i pierniczki :) > > > > > > > > > > > (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Dobrego poranka Wam wszystkim zycze! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Te dni są dla mnie inne - pełne zadumy, wspomnień... błądzę po necie, lecz myślę o czymś innym. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczorowo :-) 😍 Ania 🌻 - dla Ali tez komp nudny :-D bylby mniej nudny ale niedobra mama nie pozwoli po klawiaturze walic :-P :-D Kaszubko 🌻 - blagam, Ty mi takich gier nie podsylaj ;-), bo ugrzezne na amen !!! Przypominaja mi sie czasy jak cale noce potrafilam siedziec nad gra "Caesar" ... ale wtedy bylam jeszcze studentka ;-) i moglam sobie pozwolic na opuszczenie zajec :-D... a tearz juz nie ma "zmiluj sie"... Dea 🌻 - dzieki za pierniczki :-).. odezwij sie po tej jezdzie bo sie martwie ;-) :-D Isa [kwiat) - przkaz odemnie pozdrowienia i zycznia temu Twojego 40-latkowi :-) Goja 🌻 - mam nadzieje ze odpoczywasz ...? Rzena 🌻 - nie martw sie, dostaniesz nowe fotki ;-)... duuuzo fotek i kolorowych przesylek :-)... tylko podaj nowy adres :-)... odezwij sie na rebeka.72@interia.eu to Ci podam @ dziewczyn :-) U nas dzisiaj dzien dluuugiego spania :-), szorowania kibelkow :-O i odwiedzin u babci :-) ... Alice dopiero przed chwila zasnela chociaz zmeczona byla bardzo, bo w ciagu dnia jedyne drzemki jakie miala to takie po 15-20 minut w samochodzie ... moze po prostu byla zmeczona ZA bardzo :-P Ide M z kanapy wygonic :-P... a Wam zycze MILEGO WIECZORU I SPOKOJNEJ NOCY !! 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! kiedys wyczytałam w madrym czasopismie :)(Twoj Maluszek lub jakims w tym stylu;)),ze zalecane spacerki z dzieckiem sa nie tylko dla dobra dziecka ,ale przede wszystkim dla mamy ,zeby miała okazje wyrwac sie z kieratu obowiazkow i pobyc miedzy ludzmi....i dzisiaj rzeczywiscie tak u mnie bylo ,a dodatkowo gdyby nie to ,ze raczej nie idzie nakarmic piersia biegajac ze szmata:):) to pewnie nie miałabym okazji klapnac na pupe,a tak nawet udalo mi sie przy tym karmieniu troszke odsapnac...:)...to nastepny plus karmienia piersia :):)... tak jak u wiekszosci dzien upłynal mi na sprzataniu ,praniu ,szorowaniu i pieczeniu...niestety ztego co upiekłam zostal tak maly kawalek,ze chyba bede musiała go gdzies schowac ,zeby doczekal do jutrzejszej kawy:):)... Rebeko...Brian jeszcze nie ma takich zachcianek,zeby kompa okladac ale napewno by sie przestal nudzic jakby tak np. myszke mogl wsadzic do dzioba i obslimtac...to ostatnio ulubione zajecie...kazda rzecz ,ktora upoluje laduje w celu poznawczym w buzce...:)... we Francji tez sie jutro chodzi na groby?czy raczej hallowen wazniejsze? Dea...no i jak tam po jezdzie?moj szwagier ostatnio przyjechal z Anglii i byl w lekkim szoku miedzy innymi wlasnie widzac ten ruch na ulicy...powiedzial,ze na skrzyzowaniu to juz calkowicie sie pogubił,na szczescie mieli kierowce,bo stwierdzil ze gdyby on mial jechac to na pewno nie obyłoby sie bez stluczek....no ale jak Ty od poczatku uczysz sie po angielsku to chyba Ci to nie grozi.... Rzeno...jak napiszesz kilka slow tak zebym miała Twoj nowy adres,to tez Ci posle jakies fotki na pocieche :) Kaszubko...mnie sie wydaje ,ze wlasnie o to chodzi w tym swiecie ,zeby troszke sie wyciszyc i pomyslec o tych ktorych juz nie ma z nami i o tym,ze kazdego to czeka ,to wlasciwie jedyna pewna rzecz w tym zyciu....ja tylko mam nadzieje ,ze skoro Pan Bog odarzyl nas takim maluszkiem ,to da nam jeszcze pare lat by Go wychowac... Goju...he,he ...mojego meza tez dzisiaj nogi bola z podobnego powou,wczoraj pierwszy raz od dlugiego czasu wyrwal sie pokopac pilke i dzisiaj czuje to calym cialkiem:)...a tak na powaznie to moze lepiej spytaj sie lekarza czy mozesz juz tak cwiczyc,bo to roznie bywa i czasamimozna sobie niechcacy zaszkodzic... Eliso...ja tez posyłam najlepsze zyczenia Twojemu 40 latkowi,tym bardziej ,ze ja tez w tym roku wstapołam do tego zacnego grona...duzo zdrowka przede wszystkim!!!!! no nic chyba musze juz konczyc,bo jakos nic madrego juz mi do glowy nie przychodzi..pozdrawiam cale grono i zycze spokojnej nocy 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna mała przylepa tuli się do mnie i migdali... widzi na talerzyku kawałek mięska... Ufff Psotka wszystko jest gotowa zrobić, aby tylko chociaż trochę dostać :D i co mam teraz zrobić ??? pewnie moja małpiszonka zwycięży - tak prosząco patrzy mi się w oczy, a ja udaję, że tego nie widzę i robię wpis na topik 🌼 O, kurczę hihiihihi teraz i Kotka doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki Kochane ❤️ Witam sie z Wami i posylam same dobre fluidki i tego samego wymagam od Was...nie jest za dobrze u mnie ale nie jest tez najgorzej,najdalej jutro bede wiedziala,czy zostaje,czy wracam....ale ,wlasnie jest to ale..... Pozdrawiam wszystkie i zycze jak najlepiej... Rebeko 👄 chyba ominela mnie Twoja uroczystosc...Wszystkiego co Naj i jak najwiecej....duzo zdrowka....i buziaki dla Alice..🌼 ..a dl;a wszystkich pan 👄 dziekuuje za trzymanie kciukow... Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ już zaczęłam trzymać kciuki... będzie dobrze - wierzę, że Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ dziekuje Ci z calego serca,bo wierze,ze mam Was i moge na Was polegac,jutro sie okaze...buziaki.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Pozdrawiam cały składzik 👄 Erato ❤️ posyłam moc fluidków i trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedzialek zaduszny... Kawa w termosie i pierniczki...(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>:D;)dzisiaj w moich kubeczkach ...a ...i herbatka z dzikiej róży dla chętnych... Annapo❤️juz sie ciesze na fotki ..tylko nie pzmietam Twojej @-ki:( Rebrka❤️...ale Twoją@-ke..znam:D i prześle...do Ciebie złociutka...i mozesz...mi przeslac Ani...i kilka innych...jeśki sie zgodzą;)[ PLISS... ]... Dzisiaj jeszcze wieczorkiem pojade do taty zapalic jeszcze jedną świeczuszke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) i kawa sie czestuje... i piernika tez porwie, a co !! :-D Rzena 🌻 - nie ma problemu, adresy Ci posle a Twoj zostanie rozprowadzony po zainteresowanych osobach :-) Ania 🌻 - Hallowen to swoja droga ;-) ale groby tez sie tlumnie odwiedza. My zazwyczaj jezdzimy do takiej dalekiej rodzinki kolo Bourges (jakies 250 km) ale w tym roku... powiem szczerze : szkoda mi bylo zostawic Alice na caly dzien, bo tak malo czasu juz z Nia spedzam... a nie chciam Jej tez meczyc tyle czasu w samochodzie tym bardziej ze w taki dzien korki sa straszne... wiec nie pojechalismy. Mielismy zamiar przejsc sie kolo nas na cmentarz zeby chociaz symboliczna swieczke zapalic ale caly dzien padalo :-(... wiadomo ze myslami bylismy z tymi ktorzy nas juz opuscili ale tak jakos niefajnie to w tym roku wyszlo :-(... ehhh :-( Erato 🌻 - trzymie za Was MOCNO kciuki !! Zycze Wam zeby Wam w koncu slonko zaswiecilo !! Daj znac jak cos bedziesz wiedziala. Dziekuje za zyczenia :-) Goja 🌻 Wesola 🌻 Kaszubko 🌻 A u nas... no coz ... Ala mlaska jak szalona ;-) i ssie dziaselka :-D, a mamie nastepny kaloryfer "przecieka " i musiala ogrzewanie zakrecic :-O... i znow lamiglowka jak to rozegrac, bo mama u nas, tata jeszcze w Pl a w mieszkaniu musi ktos byc zeby "fachowcow" wpuscic... No coz, zawsze cos musi byc bo przeciez czlowiek by sie nudzil :-P... Zabieram sie do pracy.. a Wam wszystkim zycze MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mroźny - 1 st. i słoneczny :) jakoś tak się składa,że jak słońce to i mróz hi,hi,hi,hi kompani się znaleźli ;) Kawa super i na dodatek z piernikiem :D Ale dzisiaj nie chciało mi się wstawać.......pan Leń u mnie teraz zamieszkał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Komu słonko ??? posyłam :D znów wiatr... czyżby szykował się następny sztorm ? Wesoła - ten Leń i do mnie zawędrował :D Rzena - ja mam swój adres @ pod nickiem. :D Rebeko - widzę, że ostatnio nie narzekasz na nudę :D 👄 dla wszystkich - wpadnę później - może Leń już odejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - mam wrazenie ze przez najbilzszych kilka lat nuda do nas nie zawita :-D Wesola - nierozlaczni :-D U nas jeszcze przed chwila bylo slonce a tu juz czarne chmury naplywaja :-(... Tak w sumie to wpadlam Wam przypomniec ze dzisiaj She 🌻 odbiera klucze :-)... moze beda fotki ;-) Zmykam na obiad ...moze zdarze przed deszczem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ❤️ idę o zakład, że She ❤️ jutro odbiera klucze do nowego mieszkania hiihihi Nie dowierzałam mojej pamięci i specjalnie sprawdziłam - mądrala ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - sprawdzilam ;-)... hehe, masz racje :-) Wesola - MOZE beda fotki ;-)... trzeba sie ladnie do She usmiechnac ;-) ... o tak : :-) Ide sie dotlenic... ktoras chetna na dymka ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lecę Rebeko :D do tego jestem zawsze chętna. 700 - trzeba jakąś pamiątkę zrobić - i ciekawe, która z nas pierwsza na tą stronkę wskoczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Jest mi niezmiernie miło móc poczęstować Was kawą. Kubeczków nie podaję, bo później mycia dużo :-P więc proszę podstawić swoje. No to dzisiaj parapetówa, ciekawe czy She znajdzie chwilę, żeby do nas zaglądnąć hihihihi ja stawiam na datę ok 20.11. może do tego czasu troszkę ochłonie. Życzę Wam kochane miłego, pogodnego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×