Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Hejka:) Dea❤️dzieki [usta juz sie czuje lepiej,ale to nie było łatwe,właśnie z Młodym rozmawiałam i twierdzi że miał grype zołądkową i mu przechodzi ,nawet głos miał dzisiaj lepszy i ma nadzieje że jutro już będzie ok.Ufff tez mam nadzieje bo caly dzien mysle co u niego a mozemy rozmawiac dopiero o 21-15,a on dzwonił np.dzisiaj,o 21-45 i już sie zastanawiam na zapas czy coś sie nie stało. Rebeka❤️dzieki i jeszcze raz dzieki👄 🌼Wesoła dzieki za faworki ;)już tak dawno ich nie jadłam ...:Phihi a ja syropu z cebuli nie znosze i nie zrobie nigdy blllee już o zapachu nie wspomne :P hihi Sory z tą butelką ,ale moja szwagierka jeszcze karmi piersią a dzidzia ma w maju 2 lata i jakos sie przesuneło jej karmienie flaszką...jaka ja głupiutka hihi Kaszubko❤️LITOŚCI...ja nie mam nigdzie o tej porze sklepu z eklerkami a ślinka mi do ... ucieka...No i nadal nie moge się nadziwić jak ta Twoja zatoka pięknie teraz wygląda nie spodziewałam się że może aż tak zamarznąć.🌼 No to papa słodkich snów...hmm...i tak tu o tej porze nikt nie zagląda:( DZIEŃDOBRY:D:D:D:D:D:D hihihi...(_)>(_)>(_)> niespodzienka w środku...🌼:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda dziękuję :-) i serdecznie gratuluję, bo chyba tego jeszcze nie zrobiłam. Teoretycznie w myślach, to już dawno, ale chyba nie przeniosłam słowa pisanego na kafe :-D Bardzo się cieszę i trzymam kciuki, żeby zawsze było tak pięknie ❤️ Stawiam wszystkim kawę i dokładam bułeczki z budyniem i dżemem. U mnie po dniu odwilży znowu zawitał pan mróz i znowu mamy ślizgawkę ale za to śniegu troszkę mniej. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Porywam kawe i uciekam do pracy;)dziekuje ... Wszystkim miłrgo dnia życze ❤️i kolejna niespodzianka w kubeczku...(_)>(_)>(_)>...dzisiaj gorąca czekolada:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie tez zamelduje i kawa i buleczka poczestuje :-) Wczoraj w koncu dotarl do nas fotelik dla Ali ... i nie powiem fajny jest :-) ... Ala go poogladala ze wszystkich stron i chyba tez go zaakceptowala bo sama probowala sie w nim usadowic :-D W czwartek jedziemy na zakupy to bedzie proba generalna i chrzest bojowy :-P Zycze wszystkim milego i spokojnego dnia... moze dzisiaj Ania bedzie mniej zabiegana i znajdzie chwilke zeby do nas zagladnac ...?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) znowu pada,za mało śniegu jest ;) Łapię czekoldę dzięki :D Coś kafe u mnie szaleje,i nie wpuszcza:( A karnawał szaleje :):):) bal za balem ;)nie to ,żebym chodziła:P Miłego dnia dla wszystkich :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie bede pisac jaki mam humorek ,bo jeszcze sie zarazicie:(;)...staram sie z calych sil przeslac ten obiecany filmik ale juz sie poddalam ,bo co chwilke wyskakuje ,ze jakis blad ,albo zwrot przesylki...nie wiem co jest winne ,bo do szwagra wyslalo,co prawda dlugo to przesylanie trwalo ale jednak sie udalo,a tu teraz takie problemy....takze bardzo Was przepraszam,ale chyba nic z tego... jakos nie mam dzisiaj weny,wiec tylko przesle po 🌻 wsiem i zmykam troszke poszalec z prasowaniem...milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...probowalam jeszcze raz inaczej przeslac na wanadoo i nie dostalam zwrotu wiec prosze sprawdz i daj znac czy doszlo,to posle pozostalym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka18
http://puzz.waw.pl/?p=nqZpVXK22PM1 Zapraszam do super gry gdzie mozna wygrać kilka złotych, nie jest to duża suma, ale zawsze się przyda. Ja już wygrałam i pieniązki dostałam do domu, nie musiałam nigdzie wychodzić. Naprawde warto. Polecam!!! Zagraj , spróbuj a sam/a sie przekonasz jakie to łatwe i proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....no to jakis postep juz jest:):) u mnie idzie to obejrzec tylko w VCL media player ,ja jestem laik komputerowy;) ale to chyba jakis program...na teraz juz nic innego mi do lebka nie przychodzi jakby to inaczej zalatwic,ale bede myslec ,to moze cos wymysle;) moze posle do Kaszubki,zobaczymy czy jej sie uda obejrzec?.... ale se zabawke znalazłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo ❤️ faktycznie można otworzyć tylko w programie VLC media player .. mądrala jestem, bo poszukałam w necie :D Nie mam tego programu... ale znając siebie - to pewnie go ściągnę - ciekawość zwycięży :D http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-player,Program,Windows,13060.html No nic - ściągnęłam program, ale nie dałam rady otworzyć twojej przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to skomlikowane dziadostwo brrrrr....jak juz nawet Kaszubce sie nie poddalo ,to ja juz odpadam....poprostu chyba musicie przyjechac i obejrzec u mnie na kompie,skoro inaczej sie nie da:) a teraz zmykam zrobic obiad,bo juz mi kompa odbieraja🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam świetny mecz piłki ręcznej. Dla niewtajemniczonych - Polska wygrała ze Szwecją 27-24!!!! Teraz spokojna mogę iść spać :-) D👄 O 🌻 B ❤️ R 🌻 A 👄 N 🌻 O ❤️ C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i DZIEN DOBRY :-) !!! Dzisiaj w Pl Dzien Babci ( u nas dopiero 1 marca) ... wiec dla naszej jedynej (narazie ;-) ) babci posylam bukiet kwiatow : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ... z najlepszymi zyczeniami :-) Kaszubko 😘 - cos mi sie wydaje ze dzisiaj to sie u Ciebie drzwi nie beda zamykac :-) Dea 🌻 - u Was tez jest "tlusty wtorek" ? Pamietam jak ktoregos roku bylismy akurat w tym okresie w Pl i oczywiscie objedlismy sie paczkami w tlusty czwartek... i jeszcze zalapalismy sie tydzien pozniej na tlusty wtorek we Fr :-) To byl "ltusty" rok :-D Moze w tym roku tez sobie dwa takie "tluste" dni zrobimy ;-)... a co !! Ania 🌻 - humorek dzisiaj lepszy ...? Tego zycze !!! A z tym ogladaniem filmiku u Ciebie to nie mow dwa razy, bo kto wie ;-) ...? U nas coraz lepiej :-). Ala znow pieknie nocki przesypia, katar sie konczy, juz prawie nie kaszle i w prawdzie mamy nadal male problemy z butelka ale znalazlam winowajce (a wlasciwie dwoch) : dwie dolne dwojeczki nam juz przez dziaslo przeswituja :-) ... Kilka dni i bedziemy mieli komplet :-) No i zapomnialam Wam powiedziec ze przedwczoraj Ala postawila swoje pierwsze samodzielne kroczki : wprawdzie M ja przytrzymywal dla pewnosci za bluzeczke z tylu, ale przeszla sama ponad 3 metry zeby wpasc w ramiona mamy :-) Tradycyjnie kawa na stol :-) wjezdza : > > > > > > > ... nie wiem czy zauwazylyscie ale dzisiaj w innych filizankach ;-) :-D ... te poprzednie juz mi sie znudzily :-P Zycze wszystkim milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 ja co prawda nie babcia ,ale dzisiaj tak sie czuje,jakbym nia byla....nocka nie przespana:) ma na to duzy wplyw,ale tym razem nie dziecie jest tego glowna przyczyna tylko ja sama...wieczorkiem dalam sie namowic na jajecznice na cebulce i dlugo nie musialam czekac na bunt mojego brzuszka...no ale za glupote sie placi ;) Rebeko🌻 ja tam slyszałam o jeszcze jednej babaci na naszym topiku,co prawda chrzestnej ,ale dobrych zyczen nigdy za malo ,wiec wszystkiego najlepszego zycze;) 🌻 nalezy sie tez Ali za pierwsze kroki!!! jak ten czas szybko leci,no nie?niedawno sie urodzila a tu juz zaczyna chodzic... Kaszubko🌻 ode mnie tez wszystkego najlepszego w tym dniu:duzo zdorwia i pociechy z wnukow z bukiecikiem 🌻... wszystkim pozostalym paniom zycze milego dzionka i jak czas pozwoli to moze jeszcze uda mi sie zajrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorastająca córka pyta matkę: - Mamusiu, co się dzieje z miodem z miodowego miesiąca? - Wsiąka w męża i tak powstaje stary piernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Dzięki życzenia... 👄 Pierwsze kroczki - Rebeko daj dużo 👄 Ali ode mnie - należy się Jej. Część dzieciaczków była dzisiaj, część pojawi się jutro... reszta w sobotę :D A wiecie - wciąż mam pierwsze laurki, które dostałam od wnucząt - i nie tylko pierwsze - mam wszystkie - dla mnie to pamiątka i radośc dla oczu i duszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Kaszubko ❤️ spóźnione ale serdeczne życzenia z okazji Twojego święta. Tak właśnie myślałam, że u Ciebie nie będą si ę drzwi zamykały, a tu proszę jeszcze w dodatku prze kilka dni :-D Dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy przed 2-tygodniowym urlopem :-D W związku z tym mam nadzieję, że w końcu będę miała więcej czasu żeby coś więcej (i częściej) do Was napisać. Stawiam kawę kochane, życzę miłego dnia i uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :-) ...a przynajmniej mam nadzieje ze bedzie dobry ;-) ... bo wczorajszy do takich niestety nie zaliczam... W pracy po poludniu dali mi popalic a po pracy pojechalam na zakupy ... no i oczywiscie, jak zwykle, wybralam sobie najlepsza kase ... Staly przedemna tylko 2 osoby a spedzilam tam ponad 25 minut :-O... Pierwszej osobie sie zachcialo wyrobic karte klienta, co normalnie zalatwia sie w osobnym okienku... no ale kasierka byla wyjatkowo mila (szkoda tylko ze byla mila dla TEJ pani a nie pomyslala o innych 😠 ...) a druga osoba wyciagala na tasme towar z "zawrotna" predkoscia i kazda rzecz pakowala do osobnej reklamowki a na koniec okazalo sie ze chce zaplacic czekiem a nie ma przy sobie zadnego dokumentu ze zdjeciem 😡... Jak wyszlam ze sklepu to mialam w wozku rozmrozone mrozonki i wszystkiego serdecznie dosyc :-( Ala dalej nam urzadza strajk glodowy na mleko :-(... zwalam wine ne zabki bo kataru juz prawie nie ma ... tylko ze te zeby to juz nam ida ponad miesiac... no i na dodatek poszla spac jak zwykle o 20h30 i jak zazwyczaj zasypia w przeciagu 10 minut tak wczoraj sobie gadala i spiewala w lozeczku prawie do 22h00 (bo sobie zrobila dodatkowa drzemke o 17h00) i po tym wszystkim oczywiscie wystarczyla iskierka i poklocilismy sie z M 😭... I nawet sie nie bedziemy mogli dzisiaj pogodzic bo wieczorem sie tylko w drzwiach mijamy... Oj, ciesze sie ze dzisiaj juz piatek, bo wyjatkowo zmeczona sie czuje po tym tygodniu... Pomarudzilam sobie, uprzejmie prosze o wybaczenie, ale mi ulzylo :-) Ania 🌻 - dziekuje za zyczenia :-D kaszubko (kwiat] - wycalowalam od stop do glow :-) Rzena 🌻 - dziekuje za fotki !!!!! Goja 🌻 - niech ten dzien krotki Ci bedzie ;-) !!! Porywam kawe, zycze radosnego dnia i uciekam... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Trzy dowcipy o wierności Mąż wraca do domu I widzi jak żona zmywa podłogę w dość seksownej pozycji. Nie wytrzymał, podbiega do niej.....rzuca się na nią I huragan po prostu. Po wszystkim żona się ubiera I mówi do męża: Ty jesteś tak samo pierdolnięty jak Ci moi koledzy z pracy! * * * Spotykają się dwaj koledzy. Jeden mówi: - Ty wiesz, jaka moja żona jest naiwna? Robi sobie prawo jazdy i myśli, że jej dam samochód. Na to drugi: - To jeszcze nic. A moja jaka naiwna! Jutro jedzie do sanatorium, zaglądam do torby a tam 10 prezerwatyw. I ona myśli, że ja przyjadę... * * * Mądrość życiowa Bacy - Przykro mi, baco, ale macie raka. Baca zasępił się, pomyślał, podrapał po głowie i pyta: - Doktorze, a nie możecie mi napisać, że mam łejds? - AIDS..? No, ale dlaczego Baco? - pyta zdziwiony doktor - Ano, po pirse, to bede pirsy ze wsi co ma łejds, po wtóre, to bede miał pewność, że po mojej śmirci mojej baby żaden nie rusy, a po trzecie,to chciałbyk zobacyć mordy tych, co juz jom rusali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 widze ,ze wszystkie zadowolone jestesmy,ze juz piatek:)...mogloby jeszcze troszke cieplej sie zrobic to juz bylaby pelnia szczescia... Rebeko🌻 mnie dzisiaj czekaja zakupy i mam nadzieje,ze nie beda podobne do Twoich...wczoraj wieczorkiem myslałam o Twoim mezu ;)przyznaje sie bez bicia :):)...po prostu nasz kierowca ktory przyjezdza po mleko mial sporo klopotow i dopiero o 22.30 dotarl do nas a tak normalnie to jest o 14.00 i zapytal sie czy czasem nie poczestowalibysmy go kawa bo jeszcze sporo przed nim pracy a juz ledwie zyje i tak sobie wlasnie pomyslalam o Twoim mezu ,ktory tez moglby miec podobnie.... Kaszubko🌻dzieki za dobry humorek z samego rana,szczegolnie ten o bacy mi sie podobal...:)madra chlopina;) ok,musze konczyc na te chwilke ,bo mlode sie drze w nieboglosy ale moze .....;)na razie po 👄 na ten ostatni roboczy dzien w tym tygodniu posylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam wolne :D Patryk dał własnoręcznie zrobione laurki... podobnych laurek mam mnóstwo... czasem je oglądam i łezka w oku się kręci. Annapo - czy twoje starsze dzieci nie są zazdrosne z powodu małego braciszka ??? nie masz teraz tyle czasu dla wszystkich... chociaż kochasz je jednakowo ❤️ Dea - a jak jest u Ciebie ??? Rebeka - największe kłopoty ze spaniem robił mi Mirek... nie zawsze... ale były. Goja - skoro urlop, to może znajdziesz czas i dla siebie i dla nas ??? Wesoła - u mnie już słoneczko uciekło... za szybko - znów ciemno w mieszkaniu. Erato - dalej jesteś zabiegana ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ Ufff.Weekend!!!! Kaszubko ❤️ zabiegana? malo powiedziane,dzisiaj mialam skonczyc wczesniej a wyszlo na to ze jeszcze mialam prace za kogos,nastepny tydzien jeszcze dluzszy mi sie zapowiada. Kaszubko spoznione ale szczere zyczenia z okazji Dnia Babci wraz z wielkim bukietem 🌼 Widze ze Ty sie nie nudzisz i faktycznie jak jakies swieto to u Ciebie drzwi sie nie zamykaja a laurki mila rzecz ja w dalszym ciagu dostaje od mlodszego syna laurki,jedna trzymam na pamiatke bo chce mu pokazac za kilka lat i powspominac a ta jest szczegolnie smieszna bo on pisze tak jak slyszy czyli fonetycznie,wiadomo z bledami,bedzie ubaw. ok,streszczenie,bylam u lekarza,nastepna wizyte mam w czwartek z kims kompetentnym o 2.30. napewno skoncze wczesniej,wreszcie co? W tym tygodniu musze wam powiedziec kochane ze,dorobilam sobie do pensji hihi,zadzwonili do mnie z meza firmy z zapytaniem czy nie moglabym im pomoc w waznej sprawie,oczywiscie mi zaplaca,hmm,mysle sobie,dlaczego nie.Kilka lat temu spotykalismy sie z szefostwem meza raz na grillu raz na kolacji i tak na wspolnych wypadach,dobra bylo,minelo,ale teraz ta firma (dodam ze to jedna z pierwszych)gdzie M pracowal,ma kontrakt w Polsce i potrzebowali kogos,kto podzwoni im do Polski i zalatwi ten kontrakt,no i wiecie ja, urodzona telefonistka hehe,wzielam sprawy w swoje rece i zalatwilam,ale to nie koniec,czekam na kosztorys z Polski i musze im przedstawic,dopiero po skonczonej sprawie cos mi odpala za transakcje,kontrakt trwa rok czasu a sprawa juz na nastepny tydzien bedzie zfinalizowana,ciesze sie. Sorki ze nie mialam zbytnio czasu dla Was ale jak juz przychodzi wieczor i usiade to nawet nie mam sily reka machnac a gdzie jeszcze pisac,tym bardziej ze M zaczyna 5-ta 6-sta wiec az serce mi sie kroi na mysl ze bede mu klikac nad uchem,no,wiecie ze mam dolaczana klawiature. Poza tym pada i w ogole dzisiaj zimno sie zrobilo,brrr,ale slyszalam ze w Polsce snieg i to duzo ,prawda? Moj brat dzisiaj zjezdza z Monachium i pisal ze tam tez nieciekawie,zlapal fajna prace w dystrybucji po Europie to teraz szaleje chlopak,hihi. Rebeko 🌼 Oj Kochana,wierze ci co przezylas w tej kolejce bo tutaj to samo,nie dosc ze dlugo obsluguja to jeszcze maja czas przy kasie na pogaduszki,ech. 👄 dla Alice,oj biedulka z tymi zabkami ale juz niedlugo,jak wszystkie wyjda to bedzie spokoj. Aaaa i jeszce jeden 👄 za pierwsze kroczki,jak milo a jaka niespodzianka. Annapo 🌼 zycze Ci bardzo udanych i szybkich zakupow hihi,wracajac do Brianka jak u niego z zabkami bo cos nic nie piszesz a rowniez ciekawa jestem a co do zazdrosci przez inne dzieci to chyba u Ciebie nie ma z tym problemu co? Twoje dzieciaczki juz duze i mysle ze bardziej sie ciesza niz maja pretensje. Wesola 🌼 🖐️ Goja 🌼 Spoznione zyczenia sle ale z tego co pamietam ja juz wczesniej sie pospieszylam,jeszce raz Wszystkiego dobrego ❤️ Urlopik sie szykuje to odpoczniesz troszke co czy moze gdzies na narty sie wybierasz? Rzena 🌼 kiedy Twoje dziecie wraca a jak ze zdrowkiem,wszystko ok? Pozdrawiam. Rudamaxi 🌼 🖐️ She 🌼 dzieki za fotki,no,no, jeszcz chwilka i juz na swoim,oj jak sie ciesze,mieszkanko super.Gratulacje. ok.popisalam a teraz musze zrobic sobie herbatke,zaraz wraca M i synus i zaczynamy weekend,synus zalatwia sobie dzis prace hihi,roznoszenie gazet,tylko bedzie musial bidulek wstawac o 5.30 poroznosic te gazety a pozniej do szkoly ale coz,chce poznac smak zarobku niech probuje,starszy natomiast wraca do szkoly,znudzilo mu sie pracowac,woli sie uczyc szkoda tylko ze rok stracil ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo,nie? I tym akcentem zegnam sie z Wami bo prawdopodobnie idziemy dzis na imprezke do kolegi i wrocimy bardzo pozno,no chyba ze jeszcze sie cos zmieni. acha,dziekuje za wszystkie przesylki na @ tylko od Annapo nie ma tego filmiku. Milego wieczoru Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×