Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

.......................(,) ..........).........._'\!/'_ .........(,).........(""""") ......._'\!/'_.•°*”~?.•°*”~ .......(""""")..Dzień Dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się witam. U mnie za oknem piękne słońce, już czuję wiosnę w powietrzu :-D Życzę wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzisiaj mialam pidzamowy poranek z moimi pannami - choc pobudke to o 7ej mialam. Jako ze w piatki nie pracuje (w biurze) to troszeczke ogarnelam pokoj i kuchnie, ale tylko po lebkach bo jestem przeogromnie zmeczona tymi 4 dniami nie tyle pracy co dojezdzania i przepychania sie :o M sie do mn ie przystawial wczoraj wieczorem a ja sie musialam plecami do niego odwrocic :( naprawde padnieta bylam (co gorsza, ciagle sie czuje ...) ale po poludniu kumpela z dzieciakami wpada wiec kawe zrobie :) Ola mi sie wydaje za niedlugo "ruszy", ma taka jakos nerwowosc w ruchach .... do sklepu trzeba sie wybrac, do potem 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Lekko już odśnieżyli moje miasto, więc i ja się dokopałam do laptopika :) Dziś nawet na przystanku rano jadąc do pracy słysałam świergot jakiegoś ptaka. Czyżby wiosna??? Czytam Was czasem, tak pobieżnie, bo czas mi nie pozwala, czas i życie, co czasem jest, a czasem go brak. Kaszubce 😘 dziękuję za maile. Są super. I list mamy do Stasia mnie do łez rozbawił. Porozsyałałam w świat. Rebeko 😘 Ala jest boska :D she Aneczko 😘 nie mam gg więc się nie odzywam. Jak na swoim Ci tam leci? Erato 😘 za pamięć dziękuję 🌻 wesoła 😘 z Tobą każdy dzień fajniejszy. Śmiechem go ubarwiasz rzena 😘 też sorki za gg. dea 😘 strasznie mi się podobała twórczość Myszeńki :D goja 😘 żartujesz, 13 latkom prawko? Ja bym dawała 15 latkom. A wiesz, dlaczego? Bo moje dziecię w styczniu skończyło 15. Anna 😘 zazdroszczę Ci wsi i np kuligów. ruda 😘 gratuluję sukcesów syna. Ewakuuję się, bo mi się kicia domaga głaskania, wrzeszczy ile pary w pyszczku Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznowieczorne 🖐️ :-) Wlasnie skonczylam sprzatac :-P... zakupy zrobilam dzisiaj po obiedzie, obiad na jutro juz mam gotowy :-) wiec zaczynam week-end :-D Rybko 🌻 - milo ze sie pojawilas :-) Wyglaskaj Mike odemnie a Ciebie sciskam mocno i serdecznie 😘 !! :-) Kaszubko 🌻 - duza 😘 dla Maciusia w dniu jego urodzin... ale ten czas leci, pamietam jeszcze jak sie, jako maluszek, z bananami zmagal :-D a teraz juz taki duzy chlopak z Niego... I dolaczam pozdrowienia dla jego mamy :-) Dea 🌻 - naprawde ciesze sie ze udalo Ci sie zalatwic te 4\5 etatu... powiem Ci ze widze ze dobrze by mi zrobily takie wolne piatki jak dzisiejszy ... juz nawet nie co tydzien, raz na dwa tygodnie by wystarczylo... 😘 dla dziewczynek ! Goja 🌻 Zmykam spac ... jutro pobudka najpozniej o 8h00 bedzie a M dopiero po poludniu wraca, wiec nie mam co liczyc na to ze bede mogla dluzej pospac... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Jestem już Rebeko 👄 tylko nie płacz :D Mąż ma grypę.... łobuz wypił mleko z miodem i masłem i uznał, że już jest zdrowy... oj... dostał zdrowo popalić hiihihi tabletek nie chce... ziółek też nie... po kubku mleka udaje zaś chojraka. Ta piosenka akurat pasuje do męża hihiihi Mieczysław Fogg - Już taki jestem zimny drań http://www.youtube.com/watch?v=xD-mS8hkPK0&feature=rec-LGOUT-farside_rn-5r-1-HM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam tylko machne bo mam migrene :( troche pospalam z Ola i niby przeszlo, ale czuje ze wraca wiec uciekam od kompa :o Duze 😘 dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc dla was 👄 PRZEPIS NA DOBRE DNI... Składniki: • Mnóstwo zdrowia • Fura szczęścia • Trzy garnce przyjaźni • Garść wiary w siebie • Optymizm i śmiech do smaku . Sposób przyrządzenia: Szczęście starannie przesiać przez gęste sito; pozostałe na sicie drobinki pecha wybrać i zamknąć w szczelnej puszce. Miłość mocno podgrzać. Wszystkie składniki połączyć i dokładnie wymieszać. Jeśli pojawią się grudki problemów, dorzucić nieco przyjaźni i optymizmu. Na koniec doprawić poczuciem humoru i śmiechem. Podzielić na 365 porcji. Podawać codziennie po śniadaniu, wraz z dużą porcją radości i słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zyje i moze jutro dam rade zajrzec,ostatnio mam sporo ludzi w domu i ciagle ktos przez ramie zaglada...;) 👄 wsiem i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wieczór 🌼 dziś byli chłopcy - Patryk i Bartek..wpadła też Basia. A potem i do tej pory - słodkie lenistwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej... A tak jakos wyszlo ze nie zagladalam do neta ,(no prawie) zajelam sie nerkami ,a to nie bylo mile:( ale juz jest lepiej i spokojnie mog siedziec i pracowac.Mały mi daje popalic z lenistwem ,no ...na miare nastolatka,jakos wczesniej zaczyna myslalam ze za jakies 2-3 lata do mi popalic a to juz:(bunt i wojna na karzdym froncie i ciekawe jak dlugo.... Kupilam dzisiaj parownik do gotowania i nie bardzo wiem co w nim i jak sie robi ,moze króraś z WAS tak sie odrzywie ? chetnie zkorzystam z porad i wskazówek. W czoraj bylam na chrzcie ś.u siostry MM jest ojcem chrzestnym i w szoku była jak w tajemnicy dodatkowy podarek ofiarowal Paulince...piekną srebrną łyżeczke z dedykacją i opisem kiedy sie urodzila ,wago ,cm.,pierwszy raz taką widziałam .Bardzo sie ucieszylam i jestem z niego dumna:D KASZUBKA❤️ dziekuje za pamięć i @ jakie dostałam gdy poczte otworzyłam to tyle było śmiechu ..hihi...bardzo dziekuje jeszcze wszystkiego nie obejżałam👄dziekuje:D;) REBEKO❤️ skarbie dzieki za Twoje @ i jakoś mnie dzisiaj przywołałaś bo się zjawiłam[ustatylok sie zawstanawiam czemu Alicja nie chce jesc hmmm,Olcia od siorki miała jakąś zawieszke jakies 2 miesiące i nic nie chciala jesc,ale ona na 3 lata i chyba było to z zazdrosci o młodszą siostre bo na wadze nie traciła a do jedzenia nikt jej nie namówił .Dopiero jak zrobili jej badanie krwi i powiedzieli że juz tak stale bedzie przyciodziła to czar prysł:D i zaczeła jejś teraz to nawet miesko chce ,sama woła...och te pociechy nasze...a ja sie trzymam ,poza nerami...eee ...dam rade twarda jestem:D👄a...i mam nadzieje ze ta depresja to tylko przez tż pogode i i z powodu Alusi..a swoją drogą to masz racje to moze być osłabienie skoro z noska leci:(a co pediatra na to? RYBKO❤️👄🌼👄❤️waszystko Co sie należy za to żę (chyba) wróciłaś pewna nie jestem czy dobrze czytałam ,duze tego było i jak to ja czyesto myle fakty...a gg sie nie martw bedzie nowe nie mam Twojej @ -ki temu na gg klikałam OJA❤️ troszke Ci zazdroszcze ze jeździsz na nartach ja je tylko na wystawach sklepowych oglądam:( ale dla Ciebie👄 że śmigasz i masz raj na ziemi:D Annapo❤️widze że nie udało sie posłać dzieci na 2 tygodnie ...szkoda...hihi...jejci tyle dzieci ? Nie dałabym rady jak siorka przychodzi ze swoją trójką i Dawid ma jeszcze jakiegoś kolege to wychodze czasem z siebie za słaba jestem hihi podziwiam Cię i gratuluje ...👄 jeszcze tylko sie przypomne i gotowaniu na parze ...z góry dziekuje może ktoś?... Ale naklikałam sorki mam nadzieje że was nie zanudziłam zawsze jest wyjście ...tej PANI NIE CZYTAMY... słodkich snów wszystkich pozdrawiam ERATO.👄WESOŁĄ,SHE,DEA.Ruda❤️❤️❤️❤️❤️ nie zapominam o was napewno nie...papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ przepraszam zawsze jakaś gafa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA!!! Komu komu???? (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Weekend troche do pupy u nas, Mysz Evelyn baaardzo niegrzeczna i zachowuje sie juz jak nastolatka, czyli mam jeszcze z 10 i pare lat tego cierpienia???? :o Ale dzis juz lepiej :) Rzena, ja mam parowiec :) mozesz w nim wszystko gotowac, ja z miesa to tylko piersi kurczaka narazie robiam, ale rybki (dorsz, makrele itp) tak, no i warzywa!!! Bardzo latwo, bo tylko wsadzasz i naciskasz guziczek, szybko i prze prze smacznie!!!! I co najwazniejsze bardzo zdrowo bo wszystkie witaminki pozostaja w srodku! ide po jakies ciasteczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :DDea👄dziekuje:Dmam nadzieje że mały da sie przekonac,MM słyszal o roladkach ,ze mozna zrobic,hmm ale jak dlugo trzeba to gotować?nie mam pojęcia.Na dzisiaj zaplanowałam zestaw warzyw i piersi mam nadzieje ze nie wybuchnie hihi:DNo i właśnie o te witaminy chodzi nam najbardziej,jak bedziesz robila jakieś nowe danie to nie zapomnija o mnie Dea;)👄 DZIEKUJE ZA KAWE CZESTUJE SIE I UCIEKAM:d Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Narazie tyle ... po poludniu bede... mam nadzieje :-) A na razie postam po kiss] dla kazdej z osobna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena, moj parowar w instrukcjach obslugi ma tabeke - podaja tam czas na kazdy typ posilku :) pracuch dzisiaj jestem :o Rebeko, gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Za mało śniegu jest,więc pada dalej....... Ja też mam instrukcje na paroważe napisane co i ile minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mnie dopadlo jakies przeziebienie ,wczoraj bylo troszke lepiej i myslalam ze przeszlo ,ale niestety dzisiaj rano to samo:(...mimo tego dzialam na pelnych obrotach ,bo inaczej chyba zaroslibysmy brudem a juz na pewno nie mielibysmy co ubrac:(... w sobote mielismy poznym wieczorkiem gosci i Maly dzielnie siedzial z nami do 23.45 ..myslalam ze odespi w niedziele ,a ja przy okazji tez ,ale niestety pobudki i wstawanie odbylo sie tak jak zawsze ...chyba rosnie mi imprezowicz...;) w niedziele dalej imprezowalismy ,bo w parafii odpust,to sie synowe pozjezdzaly....i znowu nie bylo szans na odpoczynek... ale dzisiaj w domu zostala tylko cora i Maly ,reszta pojechala do domkow i slychac taka piekna cisze;)...tym bardziej ze chwilowo i Maly spi...no to korzystam i odpoczywam sobie w Waszym towarzystwie.... teraz trzeba o jakims obiadku pomyslec w takim razie posylam wsiem po 🌻 i zmykam do kuchni.... milego dzionka .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ❤️ Witam poniedzialkowo. MM juz od dzis w pracy wiec nareszcie spokoj,wiecie z chorym facetem w domu to gorzej niz z dzieckiem,to boli,tamto przeszkadza na dodatek moj mlodszy synus przechodzi teraz stan dorastania i wszystko i wszyscy mu przeszkadzaja..wszystko na nie. Wrocilam niedawno ze szpitala,bylam dzis na fizykoterapii,kobieta mnie ponaciagala,kazala pocwiczyc i stwierdzila ze jak mi nie przejdzie przez m-c to dopiero zrobi mi skan kregoslupa..Zgroza..dobrze ze luty ma tak malo dni,wytrzymalam tyle to do konca m-ca jakos dam rade. Dzis jestem na podgladzie bo wzielam wolne,M ma auto wiec nie musze po niego jechac,fajnie.Jeszcze tylko obiadek i z glowy na dzis. Rzena 🌼 ja tez mam parowar i na nim wszystko objasnione co i ile przyzadzac,ale przyznam sie ze ja juz wszystko w nim robilam,od mies po ryby - a jak nie chce mi sie gotowac to tylko wrzucam i samo sie robi.Powodzenia - a prezencik bardzo ladny. Dea 🌼 Widze ze juz wskoczylas w pracy na tory,buziaki dla dziewczynek. Annapo 🌼 Zdrowka przede wszystkim i duzy buziak dla malego imprezowicza. Wesola 🌼 Rebeko 🌼 jak z Alice? juz lepiej? nadmienie do ostatniej rozmowy na temat cebuli,wiesz zawsze robilam syrop i dawalam dzieciom,na poczatku sie krzywily ale pozniej polubily,teraz jak tylko cos ich tam drapie to same sobie robia i sa zadowolone i musze przyznac ze przez to mi nie choruja. Kaszubko 🌼 dziekuje za wszystkie przesylki i meile. Goja 🌼 na szczescie jestes cala i zdrowa,zima,cudowna tworczosc. Rybko 🌼 dziekuje. Ruda 🌼 A teraz chwilowo sie z wami pozegnam bo ide zrobic obiadek dzis kasza jeczmienna z sosem bo nie chce mi sie za bardzo gotowac ale obiecuje ze tu wroce.... -do pozniej kochane ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem..... Ja juz sie wyrobilam a teraz czekam na meza i syna i czas sie przygotowac do pracy na jutro. Annapo 🌼 szybkiego powrotu do zdrowka,teraz to taka zdradliwa pogoda,wczoraj u nas bylo tak cieplo a przed chwila snieg sypal,natomiast na koniec tygodnia zapowiadaja mrozy,brrr. She 🌼 dzieki za fotki,jak sie mieszka na nowym mieszkanku? Milej reszty dnia Kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Znów jestem późno... ale jestem :D Ranek na początku był spokojny... potem telefony od córek... później byli Paweł i Kaśka z Baśką. Paweł był w Rzymie - przeglądam jego zdjęcia... jest ich mnóstwo. Robię.. a własciwie przygotowuję się do zrobienia 2 filmików ze ślicznymi końmi... to zabrało mi też dużo czasu. Mam już jedną piosenkę w wykonaniu Pawła... czekam na następne... potem zrobię filmiki i dam na YouTube... Kasia i Basia były zaskoczone... tak ślicznie ich kuzyn śpiewa :D Erato - mój mąż też już lepiej się czuje - w porę zaczął brać leki hihihi ładne mi leki - mleko z miodem i z masłem - ale pomogło. Stan dorastania hihiih też to u mnie było - teraz mogę się śmiać... ale wtedy do śmiechu to mi nie było :D Annapo - jak nie goście to przeziębienie... a tak mało czasu masz dla siebie... Wesoła - może jutro będzie słońce :D to wówczas podeślij je do mnie... tak bardzo mi go brak. Rebeka - a jednak zabrakło Ci czasu hihiihi Rzena- ciekawa jestem jak tam Twoje gotowanie - napisz - czekam. :D Dea - jutro może ja zdążę rano postawić kawę :D A teraz stawiam herbatkę z sokiem malinowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie !! Kaszubko 🌻 - no widzisz z tym czasem to roznie bywa ;-)... W pracy jak to w pracy, raz jest lepiej, raz gorzej a w domu M do 16/02 ma wolne i siedzi z mala ... swietnie sobie z Ala radzi, Ala zadowolona i usmiechnieta (co w sumie najwazniejsze :-) ) ale niestety faceci nie sa "multi task" i jak wracam do domu to mam do czego rece wlozyc :-P... No i doszlo mi przygotowani kolacji, bo jak M pracuje to 3 razy w tygodniu mam spokoj :-D A taen Twoj "Przepis na dobre dni" cudny :-) Ania 🌻 - 😘 dla Twojego imprezowicza :-) Mam nadzieje ze dzisiaj juz zdrowko lepiej :-) Erato 🌻 - ja naprawde nie wiem na co ci lekarze czakaja, od kilku lat Ci nie przeszlo to chyba licza na cud :-O... a Ty sie dalej meczysz :-( Ciesze sie ze M juz w pracy, moze to oderwie troche jego mysli od problemow. Dea 🌻 - czesto masz takie napady migreny ? Od dawna ? Czesto jest tak ze po ciazy wiele dolegliwosci ustepuje, szkoda ze akurat nie w tym wypadku :-( Rzena 🌻 - przy parowarze nie pomoge bo u mnie nie ma tego cudu techniki kulinarnej ;-)... 😘 dla Twojego nastolatka :-) ... masz z Nim dobry kontakt i jest madrym chlopcem, wiec mam nadzieje ze przejdziecie przez ten okres miare lagodnie :-) A Ala miala kiepski apetyt bo od ponad 4 tygodni zmaga sie z katarem, szlo jej 5 zabkow (prawie rownoczesnie)... i chyba tak po prostu za mlekiem nie przepada :-O.. to akurat ma chyba po mamusi bo ja tez mam na wodok cieplego mleka odruch wymiotny :-D Wesola 🌻 Goja 🌻 - jak to mowrot do pracy ? Ciezko, prawda :-( ? Mam nadziee ze sie nie przmeczasz bo przeciez sroda dopiero jutro ;-) ... Rudamaxi 🌻 - widze ze zanurzylas sie w swoim szczesciu i dla nas malo czasu zostalo ;-) She 🌻 - pierwsze wrazenia z nowego mieszkania poprosze ;-) ... no i kiedy ta parapetowka ? :-D My w niedziele bylismy u rodzicow i dziadkowie wniebowzieci (zwlaszcza dziadek :-) bo mala rzadziej widzi) ... Ala juz nie chodzi tylko biega :-) wszedzie zagalda, wszystkiego MUSI dotknac i szczegolnie ukochala sobie telefon rodzicow, rozprogramowala go doszczetnie tak ze wczoraj tata spedzil pol dnia na przywroceniu porzadku :-D... no ale jak pozwalaja to maja :-D, u nas Ala wie ze telefonu jej dotykac nie wolno, no ale dziadkowie rozpieszczaja :-D ... w sumie od tego sa :-) A tak wogole to musze sie pochwalic... w piatek kupilam Ali nowe sloiczki, takie specjalne na noc (jarzynki + weglowodany + 110ml mleka) i... zniknal problem z wieczornym jedzeniem :-) ...Sloiczek znika prawie bez kaprysow (pisze prawie, bo czasami jest juz przy kolacji zmeczona wiec troche nam pomarudzi ;-) ) I w dodatku teraz Ala pieknie zjada poranne mleko ze zbozami :-) ... Nie wiem czy to dlatego ze dostaje butelke tylko raz dziennie, czy dlatego ze zdrowko juz wrocilo do normy czy moze dlatego ze teraz pozniej wstaje (a moze wszystko po trochu ;-) ) ale ciesze sie bardzo bo nareszcie nie mamy deficytu mleka :-D Uffffff !!! Kaszubka kawy nie zdazyla postawic :-P to ja stawiam : > > > > > > > .... i zycze wszystkim milego dnia... u nas za oknem wiruja platki sniegu :-) ale takiej kleski jak w Pl raczej nie bedzie :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Tłoku widzę nie ma ;) słońca też brak.....ale za to dużo śniegu jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×