Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzien dobry Kochane ❤️ Machne chociaz lapka ze zyje bo naprawde niemam czasu,tyle rzeczy mam na glowie ze nie bardzo wiem gdzie mam rece wlozyc. MM chory i w domku lezy juz drugi tydzien a ja nadskakuje mu jak moge,zaslabl w pracy i byl na obserwacji w szpitalu a teraz ma odpoczywac bezstresowo. Wiedzialam ze ta sprawa z corka sie na nim odbije ale ze az tak,lekarz wzial mnie bok i kategorycznie zakazal wszelakich nerwow bo w tym tempie nie dozyje nastepnych urodzin i co ja mam, swoja prace wykonuje i nawet wzielam dodatkowe covery bo z jego chorobowej pensji troszke bedzie ciezko,a moje badania zaczynaja sie w czwartek rano o 8-ej,wreszcie. -to tyle golabki moje bo obowiazki wzywaja a jeszcze musze skoczyc na poczte. Moj starszy synus pojechal na taki tygodniowy oboz do Londynu hihi,smialam sie ale to szkola funduje w zamian za pomoc na farmie tylko powiem wam ze bardzo duzo atrakcji takich ze my same bysmy z mila checia sie pobawily. Dziewczyny duzo zdrowka i samych slonecznych dni zycze,moze dam rade pomachac na dobranoc. Annapo ❤️ Dea ❤️ Kaszubka ❤️ Rebeka ❤️ Rzena ❤️ She ❤️ Wesola ❤️ Goja ❤️ Ruda ❤️ Rybka ❤️ i dla wszystkich 🌼 Milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 humor juz troszke lepszy ,ale do normy to mi jeszcze brakuje;) Goju🌻dzieki za lopaty,moje dzieci tez zaczely ferie i jak na razie opuscily dom rodzinny....cicho dzieki temu jak makiem zasial,ale niestety nie bede leniuchowac ,bo zostawiły cale stosy prania brrr... Rebeko🌻mam nadzieje ,ze lekarstwa wystarczy ale popieram telefon do pediatry,bo lepiej teraz jeszcze podac i wyleczyc to do konca niz za jakis czas zaczac od poczatku...nie pamietam czy masz antybiotyk ,a jesli tak to jakies bakterie oslonowe na flore brzuszka polecam...u nas lekarze nie przepisuja tego razem z antybiotykiem trzeba samemu pamietac ,zeby kupic w aptece...nie bede Ci pisac nazwy,bo pewnie sie to i tak inaczej nazywa,ale na prawde polecam...moje dzieci jak nie stosowaly to zawsze dostawaly jakies zapalenie buzi,lub biegunki itp... a racuszki naprawde nie sa pracochlonne a sa pycha... Kaszubko🌻 ja sie przyznam ,ze nie nadarzam z przegladaniem poczty,ale jak juz cos mi sie uda obejrzec to zawsze sprawia mi to przyjemnosc....jak tam u Ciebie ze zdrowkiem ok? Dea🌻 piersze koty za ploty,a jak piszesz ze wszystko poszlo ok ,to pewnie teraz juz tak zostanie,w koncu najtrudniejszy pierwszy krok...a jak pojdziesz szybciej do lozeczka to wyspij sie troszke i za mnie,bo moj Maly jakos nie chce zrozumiec ze noc sluzy do spania a nie jedzenia........ Poqutnica🌻dzieki za wierszyk,bardzo mi sie spodobal....... milego wieczoru....przyznam sie ze u mnie choinka jeszcze czeka na rozebranie i nie wiem czy sie doczeka ....chyba poczekam az dzieci od babci wroca,w koncu jak ubraly to niech robiora ,no nie ... 👄 wsiem i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato🌻 no nawet zaczelam sie zastanawiac ,ze weekend minal a tu zadnych wiesci ,ale chyba telepatycznie jakos Cie wywolalam...a teraz poczytam co u Ciebie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam i widze ,ze niezbyt ciekawie...qurcze a ja tu narzekam.... u mnie przynajmiej Maz zdrowy...co prawda za duzo zniego pociechy tez nie mam ale przynajmiej nie trzeba dopieszczac;)... No to posylam moc dobrych fluidkow na te ciezkie dni...pamietaj ze to tez minie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 👄 ze mną wszystko po staremu - samopoczucie zależne jest w dużej mierze od naszej kochanej aury. Nie znoszę braku słońca... przeszkadza mi też deszcz [bo odzywa się "stary" reumatyzm] ... ale to raczej tak bywa u większości ludzi :D Usiłuję od dłuższego czasu wyrzucić męża do lekarza... łobuz chyba musi dostać potężnego kopniaka w d... aby doszedł do ośrodka zdrowia... nie podoba mi się jego zadyszka... zbyt szybko się męczy. Daje też do myślenia zachowanie mojej kotki - ostatnio śpi z mężem.... stara się być obok niego również w dzień. Mam kotkę od ponad 12 lat i wiem, że ona wyczuwa chorobę. Erato 👄 trzymam kciuki... też ostatnio zastanawiałam co się z Tobą dzieje. Dea 👄 Rebeka 👄 Goja 👄 Mam dziś śpiący dzionek - pewnie znów szykuje się zmiana pogody - stawiam następną kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻...ja tez juz czesciej widze zem uzalezniona od Pogody:(... a tak w ogole to mocno kciuki trzymam za tego kopniaka,bo wiem ze wyslac mezszczyzne do lekarza,to czasami nawet kopniak nie pomaga...no to trzymam kciuki zeby w Twoim wypadku tak nie bylo ,bo ta kotka moze miec troche racji i jesli cos sie przyplatalo to wiadomo ,ze lepiej jak sie w miare szybko zacznie leczyc.... a teraz zycze milej nocy wsiem i do jutra............😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo 🖐️ Dea 🌻 - witaj, kochana, ponownie w gronie pracujacych mam :-) Kilka dni i wpadniesz "na tory", najwazniejsze ze Ola w zlobku zadowolona :-) Erato 🌻 - niewesole wiadomosci nam przynosisz :-(... znow wszystko na Twojej glowie :-O... Widzisz, tak jak mowia : "male dzieci - maly klopot, duze dzieci - ... " Zycze M duzo zdrowia, dbaj o Niego ale o sobie tez nie zapominaj !! Kaszubko 🌻 - wiem ze wygonic faceta do lekarza w niektorych przypadkach graniczy z cudem ale wez porzadny zamach i ;-)... :-D Zycze wytrwalosci i duzo sloneczka... nawet jesli bedzie ono tylko w 😍 Ania 🌻 - Ala nie ma antybiotykow, miala przez 2 dni kortykoidy, przez 5 dni czopki przeciwzapalne i syropek na sciagniecie kataru... no i mamy dalej stosowac tylko syrop zeby dobrze katar sciagnac... No to stosujemy ale poprawy nie widac... :-( A tobie zycze w koncu przespanych nocy... Brianek juz duzy chlopak, napewno wkrotce zrozumie. A mnie dopadla chyba depresja :-(... Do dolka jeszcze nie wpadlam ale stoje na krawedzi :-O... Dalej mamy problemy z porannym i wieczornym jedzeniem (butelka) ... wczoraj Ala zjadla tylko 100ml i jogurtu tez nie chcala... dzisiaj ranoobudzila sie o 6h00 i wolala jesc... ale co z tego jak znow zjadla jak ptaszek :-O... Juz powoli wysiadam :-O, niech sie to chorobsko skonczy i zeby wyjda i niech jej w koncu apetyt wroci bo sie psychicznie wykoncze :-O Wiem ze nie moge jej zmuszac do jedzenia, ale od prawie 2 miesiecy nie je tyle mleka i produktow mlecznych ile powinna :-( wiec sie martwie... A na dokladke dzisiaj rano zauwazylam ze sie u Ali pojawila krew w nosku :-(... pewno jest juz wyjalowiony od tego nieustannego sciagania ale przeciez nie zostawie jej z katarem, bo ja dlawi :-( ... No nic, uprzejmie prosze o wybaczenie ale musialam sie troche wyzalic... A teraz juz kawe stawiam i znikam.... zyczac milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeczko, nie wpadaj w dolek!!!! Ja wiem, jako mama, ze my sie zawsze bedziemy przejmowac i jesli chodzi o jedzenie to najlepiej wpychalybysmy ile tylko sie da w te nasze malenstwa ;) ale to przegrana walka. Wiekszosc dzieci same sie reguluja w ilosciach, i niestety tez i jakosciach jedzenia. A lekarz cos ci doradzil? A inne rzeczy Ala chetnie je? Mnie pielegniarka rozwojowa poradzila zeby dodawac mleczko do warzyw .... ale Ola zaczela ladniej juz pic a ze i na wadze regularnie i wg swojej krzywej percentylowej przybiera wiec sie nie martwie. Buzka dla Was duza, ogromna 😘 Dziewczyny, nie wiedzalam ze szare komorki moga tak bolec!!!! Wczoraj padlam jak ta dycha i chociaz dzis juz troszke lepiej i jak narazie zmeczenie sie nie przyplatalo (chociaz pospac to bym sobie pospala) to i tak wiem ze pewnie znowu do wyrka pojde o 22ej :o Na szczescie Ola jakos zniosla pierwszy dzien w zlobku a jak ja odbieralam to sie tylko na mnie spojzala i nawet nie usmiechnela :o troche sie obawiam ze moze sie czuje porzucona i obrazona? Bo dlugo jakos sie do mnei usmiechnac nie mogla, a do M od razu jak do domu weszlysmy :o Ide dzwonic jak jem tam dzisiaj idzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co to znowu się stało jak nie dołki to depresje :O:O:O:O:O i jeszcze śniegu dowala a i mrozy mają być :( Dziweczyny proszę się w garść zbierać nie marudzić ;) raz ,dwa, trzy żeby mi to osttni raz było :P Uśmiechnięta dla wszystkich :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge nic napisac ,bo maly na stanie a bardzo lubi walczyc z kompem,bije go z calych sil....ale moze kiedys pojdzie na drzemke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 dziś na pierwszym planie u mnie było YouTube... słuchałam piękne stare piosenki i oglądałam stare filmy :D CENTRUM STARYCH POLSKICH FILMÓW im. Z. Cybulskiego. http://www.youtube.com/user/OldFilmPL Tu jest masę filmów... warto zajrzeć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dolek powoli sie sam zasypuje ... jeszcze nie jest idealnie ale juz moze byc ;-)... dziekuje za przywolanie do porzadku :-) Duze 😘 dla wszystkich ! Ania 🌻 - no tak pozbylas sie z domu starszych dzieci i tym samym pozbylas sie dorywczej niani ;-) Dea 🌻 - z pozostalymi posilkami nie mamy problemow, jarzynki, miesko/rybke/jajko, owoce i nawet jogurty i serki ladnie Ala je ... wlasnie dlatego mysle ze to zabki i katar (bo przy piciu z butelki troche musi sie napracowac ;-))... Tak wogole to Ala powinna jesc wieczorem mleko i jarzynki (takie zupy jarzynowo-mleczne) ale z racji tego ze nie je za duzo to nam pediatra kazala narazie zostac tylko przy mleku ze zbozami zeby miala swoja dawke mleka na dobe... Olenka pierwszy raz zostala na caly dzien w zlobku ? Musi sie przyzwyczaic do dlugich nieobecnosci mamy, dotad chyba nigdy nie rozstawala sie z Toba na tak dlugo i jeszcze w troche obcym miejscu... Hehe, latwo mi sie mowi, a sama pewno bede ryczec jak bobr jak Ala do przedszkola pojdzie :-D. Wysciskaj mocno Twoja kruszynke od ciotki Rebeki ! Dzisiaj tak jakos dziwnie mi sie z domu wychodzilo... Powod ? Po raz pierwszy nie dalam Ali porannej butelki... bo sie nie obudziala przed moim wyjsciem z domu ... Z jednej strony to dobrze, bo bedzie miala noc bez przerwy i troche dluzsza a z drugiej... tak mi jakos lyso :-O No nic, stawiam kawe i zabieram sie do pracy :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dalej pada...... Dzięki za kawę dokladam bułeczki maślane i dżem truskawkowy na poprawę humoru :) Miłego dnia :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki 🌻 natomiast ja usciskalam obydwie moje panny dzis rano przed wyjsciem :) M nadal spisuje sie na piatke, kochany moj :) Ola dzis rano byla cala w usmiechach, mysle ze jednak lubi zlobek. No i zaczely sie juz nerwy w pracy - nie umiem tolerowac osob ktore nie chca zrozumiec wlasnej pracy, po co, czemu robia to co robia 😠 nie cierpie automatow 😡 i nie znosze ludzi ktorzy nie sluchaja 😡 a wlasnie z taka bede miala doczynienia az wroci sobie do DE !!!! Tylko spokoj nas moze uratowac - ZEN! Wesola, zarazajaca jestes :D juz mi lepiej :D:D:D Dziewczyny, mamy nowa maszynke do kawy, co komu? espresso, latte, cappuccino, kawa amerykanska, nastawiac kubki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 jest cieplej i pada śnieg. Zrobiłam specjalnie dla syna filmik :D http://www.youtube.com/watch?v=bfvvJi97RH8 Część starych zdjęć wrzuciłam również do Garnka: http://www.garnek.pl/kama13/a A w zamian... hihihi dałam mu aparat i teraz robi mi fotki - coś za coś :D Mąż jest w kuchni i słyszę jak gwiżdże "Przyjedź mamo na przysięgę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - be cool :-) Dlugo tej udreki przed Toba ? Moze wypad na obiadek do japonca dobrze Ci zrobi :-) ? Kaszubko 🌻 - hehe, fajny repertuar ma Twoj maz... ale zdjecia wiele tlumacza :-D Ktos chetny na taras ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kus Rebeka, bo ja w grudniu mialam troche stresa i podpalalam ale nie moglam zniesc tego ze Ola zamiast pachnaca mame ma smierdziucha, wiec rzucilam :p Ooooo, ta baba to najkrocej do sierpnia bedzie :o ale dam rade! A do japonca zaraz po wyplacie sie wybieram, niestety ten miesiac baaaaardzo chudy :o popoludniowa kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham wieczorową porą 🖐️ Wczoraj byliśmy na lodowisku i wszystkie kończyny mam całe, jutro jedziemy na narty i mam nadzieję, że również wrócę w całości :-D Buziaki dla wszystkich 👄 pozdrawiam. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🌻 bylam dzisiaj u mamy po dzieci i jak jechalam do niej to taka byla zawierucha ,ze nawet sie zastanawialam czy nie bedzie bezpieczniej zostac u nich na noc,ale potem wyszlo slonko i przestal sypac snieg no i odwazylam sie i wrocilismy do domu cali i zdrowi...naprawde nie wesolo u nas dzisiaj na drodze .......... sama musialam czekac 15 minut az sciagna na bok z jezdni dwa autka ,ktore mialy stluczke i tak stojac myslalam ze dobrze ze karmie jeszcze piersia ,bo w razie czegos przynajmiej Maly bedzie mial co jesc.... Dea🌻 wspolczuje ,ze trafila Ci sie taka osobka do wspolpracy,to na pewno bedzie Cie kosztowac sporo nerwow....no ale moze do sierpnia jakos dasz rade,co ja mowie na pewno dasz rade w razie czego to sobie mozesz ulzyc na topiku... Rebeko🌻wiem ze jedzenie naszych maluszkow to wazna sprawa i zawsze jest przyczyna zmartwien,ale wydaje mi sie ,ze jesli lekarka nie widzi powodow do zmartwien to nie przejmuj sie za bardzo,ja Ci tylko powiem ze z moimi pociechami tez roznie bywalo i to nie minelo...ale jednego sie nauczylam ,jak wcisnelam cos na chama to zawsze przynosilo to odwrotny skutek...np moj starszy bardzo wielu rzeczy w ogole, nie chce jesc ,nie je kiełbasy,serow,miesa...czasami jak zrobie obiad to on zje z niego tylko suche ziemniaki...no bo karczek pieczony fujjj...surowka-fujj,zupa ogorkowa fujj,no to zostaja suche ziemniaki i moge rwac sobie wlosy z glowy a on niczego poza tymi ziemniakai do ust nie wezmie...albo na sniadanie bulka na niej kechup i nic wiecej.... tez pytalam lekarzy co z tym robic i lekarka stwierdzila ,ze skoro tak mu smakuje i wyniki ma dobre to widocznie taki juz z niego" typek " i sie rozpisalam,a ostatnio jakies aluzje byly do monologow;) ok moze jutro sie odezwe ,chociaz nie wiem kiedy;)...na razie zycze wsiem milej ,spokojnej nocy i dobrego dnia jutro.........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stawiam kawe :-) : > > > > > > > > ... Ania 🌻 - bulka z ketchupem, hehe :-D Dzisiaj jade po pracy na zakupy to moze Ali jakies zupy mleczno-jarzynowe na noc kupie... wiem ze nic na sile ale bede kombinowac ;-) ... najwyrazniej jej to mleko na noc nie podchodzi wiec jak juz nie chce samego mleka to niech sobie chociaz na noc dobrze poje :-P... Goja 🌻 - bawcie sie dobrze !! 😘 Dea 🌻 - ciesze sie ze Ci sie udalo rzucic, bede za Ciebie trzymac kciuki zebys do tego dziadostwa nie wrocila !! U mnie luty tez zapowiada sie cieniutki :-(... dostalismy pierwsza rate podatku do zaplacenia, a mnie sie wydawalo ze to sie w marc uplaci :-O... Ale kilka dni temu dostalam maila ze dopiero teraz beda w pracy rozpatrywac "noworoczne" podwyzki ... hehe, duzej nadziei nie mam ale tonacy brzytwy sie chwyta :-D kaszubko 🌻 - mam nadzieje ze Cie dzisiaj znow aromat kawy zwabi ;-) Jka tam, udalo Ci sie meza do lekarza wygonic ? Zycze wszystkim milutkiego dnia... do week-end'u juz coraz blizej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam kobietki. Właśnie wróciliśmy z nart, ja cała, dzieci też. Przełamałam opory psychiczne. Oczywiście raz się przewróciłam, tak niegroźnie, ale akurat upadłam na to kolano, które miałam złamane, trochę zabolało, ale nic się nie stało. Jestem zmęczona, chyba na chwilę się położę. Postaram się zaglądnąć wieczorkiem. A do tego weekendu wcale mis się nie spieszy, wcale nie wiem dlaczego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może zanim się położę, to postawię po drinku na cześć nowej strony otwartej przeze mnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po drinku Goju :o dzis ekipa mnie na objad zabrala i pozwolilam sobie na "mala czerwona" no a teraz z krzesla pod biurko zjezdzam ;) hihihi, czlowiek odzwyczail sie od winka ... na szczescie cala wrocialc i hurra ze pokonalas opory!!!! ide udawac ze pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na długim spacerze... na Starym Rynku wielkie odśnieżanie - śnieg jest wywożony na Zieloną Plażę... i w drugim kierunku - poza miasto [również w pobliżu Zatoki] Odwiedził mnie Paweł i dał mi bardzo dużo zdjęć zrobionych w czasie jego pobytu w Rzymie. Dostałam zgodę na wrzucenie wybranych przeze mnie fotek do Garnka - kochany chłopiec 🌼 Dostałam również książki z biblioteki - Paweł pamiętał... jakby tego było mało - kupiłam dziś swoje ulubione krzyżówki. :D Mam teraz za mało czasu hihihi osiołkowi w żłoby dano :D co tu wybrać... czym się zająć ??? a jeszcze oczy mi się zamykają - odurzyło to świeże powietrze :D Ptaki na plaży podchodzą do ludzi - są dokarmiane... zrobiłam tylko kilka fotek... ktoś puka do drzwi - i jak tu dalej pisać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tylko sie melduje ,bo dom pelen dzieci i nie ma szans cos sensownego napisac...moze jutro pojda na podworko a maly w tym czasie bedzie drzemal to zajrze na chwilke.. a teraz wsiem milego wieczoru zyczac 🖐️ i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakupy nie pojechalam :-O... bo M do pracy musial isc :-(... a ja musialam sobie na szybko dzien urlopu wziasc ... no nic, posiedze sobie jutro z Ala w domku :-), troche odpoczne a moze i na zakupy mi sie uda wyskoczyc jak M wroci... Zycze wszystkim dluugiej i spokojnej nocy 😴 ... zamelduje sie jutro jak wstanemy z Ala :-) 😘 dla wszystkich !! PS : Rzena !!!! Gdzie sie podziewasz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-) Ja jeszcze w pidzamie ;-) ale juz obie z Ala po sniadaniu i Ala sobie wlasnie na garnkach gra ;-) ... kochana coreczka dala dzisiaj mamusi pospac do 8h00 :-) Kawa czestuje i milego dnia wszystkim zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×