Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam🌻 kawe po cichutku w termosie stawiam a do tego buleczki maslane z dzemem(w dzemie siła drzemie:))...dzisiaj dzien czyszczenia kibelkow,wiec siła sie przyda...;) Jakos tak na kilka pytan nigdy nie mam czasu odpowiedziec wiec to co pamietam postaram sie odpowiedziec 1.Brian dalej mleko na zadanie ,ale teraz juz ma takie w miare ustalone godziny,wiec nie jest najgorzej ,no i przerwy dluzsze,jednak on poza piersia nic innego nie pije i dlatego jeszcze czesto ta mleczarnie wlanczam 2.zabki - od wczoraj mamy juz 3 sztuki i niestety czesto uzywa sie ich do gryzienia mamy,co powoduje spory bol i nerwowke...:( 3.Erato filmik nie poslany bo sa klopoty z obejrzeniem ,wiec nie bylo sensu zasmiecac skrzynki:(...ale jak tylko sie spotkamy to sobie obejrzymy;)... 4.Moje dzieci to chyba nie sa zazdrosne ,ale to tylko moje obserwacje,co prawda czasami czuje ze mam dla nich mniej czasu i jest mi przykro ,no ale mysle ,ze czym Brian bedzie starszy tym bedzie sie to zmieniac na ich korzysc... I to tyle co pamietam ,a teraz zycze wsiem miłego weekendu i udaje sie do moich obowiazkow...a troszke tego dzisiaj jest...jakbyscie gdzies spotkaly bezrobotne krasnoludki to poslijcie je do mnie;)... no nic to na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ja krasnoludki trzymam dzis u mnie :p :D potrzeba pomocy bo kleby kurzu mi po domu sie wlocza .... A ja ta tylko czekalam na te buleczki - uwielbiam maslane!!! no to koniec mojego pisania, Pani Olenka sie przbudzila z porannej drzemki i sobie kosi w lozeczku robi (slysze klaskanie przez elec. nianie). acha, u nas zebow niet, i czasami cyca jeszcze wlaczam ale tak na 2 secundy na jej uspokojenie ;) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :-) Ala mnie dzisiaj wczesniej na nogi postawila ... zamiast o 7h00 obudzila sie dopiero o 8h00 ale za to juz po butelce spac nie chciala :-O... wiec dzisiaj nie bylo dosypiania i trzeba bylo wstac ... skonczylo sie Eldorado :-D Za to dom mam juz wysprzatany, bo wczoraj sie do pomnocy krzatalam;-) i dzisiaj mam juz week-end... szkoda tylko ze M dopiero poznym popoludniem wraca :-(... No ale mamy jeszcze niedziele :-) Ania 🌻 - widze ze warunki na drogach u Was caly czas niewesole :-O... Milo ze o moim M pamietasz ;-), u nas juz wszystko do normy wrocilo. Za to teraz sie chorobska rozszalaly, rozne grypy jelitowei inne dziadostwa... wiec sama widzisz ze to ze zimno to tez ma jakies dobre strony ;-) Erato 🌻 - jak tam dzisia po imprezce ? Wiesz ja tak przypuszczalam ze syn wroci do szkoly ;-)... Doroslosc to fajna rzecz, ale jak czlowiek pozna co to praca to zateskni do beztroskich, szkolnych lat :-) Kaszubko 🌻 - Ala ladnie sama zasypia, tylko musi sie jej chciec spac... bo jak nie to bedzie chodzila po lozeczku, spiewala, rozmawiala z myszka na lozeczku ;-) ... Od ok 10 dni przeslismy na jedna drzemke dziennie bo widzialam ze mala jak spala ok 17 to pozniej wieczorem nie miala zbytniej ochoty na sen ;-)... Teraz sie nam znow troszke plan dnia zmieni ale bede sie starala utrzymac jedna drzemke bo wtedy w nocy pieknie spi :-) Wesola 🌻 Stawiam kawke : [_}> [_}> [_}> [_}> [_}> [_}> [_}>... i uciekam, bo mala cos marudna ... pewno zaraz pojdzie sobie drzemke zrobic to wrzuce cos na ruszta i moze i tez skorzystam i oko przymkne :-P.... Posylam po 😘 i zycze wszystkim milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke podjadlam, zagladam i co widze ? Ania i Dea mi umknely :-D Chyba ci gangsterzy Was porwali bo Was nie widzialam :-D Ala spi to ja tez zaraz na kanape wskakuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ...no to teraz juz wszystko rozumiem;)mam nadzieje,ze jak juz te kleby pozbieraja to dasz tym krasnoludkom namiary do mnie...... Rebeko...jestem pełna podziwu dla Twoich zdolnosci przywodczych :) nawet male dziecko potrafisz ustawic,a u mnie ja sobie a reszta sobie,czasami jak juz widza ,ze cala sie gotuje to troszke mnie sluchaja ,ale tak ogolnie to szkoda gadac:(... U mnie sprzatanie skrocone przez sile wyzsza:):)...odkurzacz wyzional ducha i chyba bedzie trzeba pomyslec o nowym,no chyba ze maz go jeszcze jakos podleczy ,ale to dopiero w poniedzialek,takze kleby pozbieralam gdzie sie dalo szmata a reszta musi poczekac... Z jednej strony to dobrze,bo sobie wymarzyłam porzadny i pracochlonny obiadek...swojskie rolady wolowe z kluskami slaskimi i czerwona kapusta...i zrobiłam a nawet juz zjadlam ...nie bede sie chwalic ,ale powiem ze bardzo dobre bylo....:) nie wiem czy lubicie racuchy,ale ja tak i udalo mi sie ostatnio trafic na prosty a bardzo smaczny przepis ,to pomyslałam ,ze nie bede taka i sie z Wami podziele moze i Wam sie spodoba ...... nie wiem jak u Rebeki z serem bedzie,bo tam potrzebna kostka twarogu,ale ja kiedys zrobilam tez na serku typu mascapone i tez byly zjadliwe;) No dobra,to przepis: kostka twarogu,2 jajka,pol szklanki cukru, poltorej szklanki maki,mala lyzeczka proszku do pieczenia i okolo 2 lyzek mleka,(ale to mleczko daje dopiero jak juz wymieszam skladniki i ciasto jest bardzo geste) to wszystko mieszam ,az sie zrobi jednolite ciasto i smaze na patelni takie placuszki wielkosci jak placki ziemniaczane.... Ja zjadam bez niczego ,a moja rodzinka roznie,albo posypuja jeszcze cukrem albo z jogurtem owocowym...w smaku sa podobne do oponek,ale robi sie duzo szybciej.... i tym kulinarnym akcentem na razie sie pozegnam acha smacznego jeszcze zycze:) 👄 wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znowu Aniu, kleby nadal sa :( poszlam troszke sie przespac z Olenka bo malo snu w nocy mialam i zaczelam sie czuc jak M - na kacu :o Rebeko, ja wam jeszcze nie pogratulowalam pierwszych kroczkow Ali, co za ciotka ze mnie!!! No rosnie dziewczyna szybciutko, ladnie i szybko opanowala i przejdzie swoj Roczek :) Duza 😘 dla Zucha Ali!!!! A maila ode mnie dostalas? Kaszubko, mnie tez sie pytalas czy u mnie Duza zazdrosna? I tak ci odpowiem ;) Evelyn potrzebuje duzo uwagi na sobie poprostu taki charakter; na poczatku, zaraz po urodzinach Oli mielismy troszke problemow bo stala sie strasznie niegrzeczna, teraz zreszta tez zdarzaja sie epizody ale juz wiem ze teraz to juz z racji wieku niz zazdrosci. Evelyn bardzo kocha Ole, jak mowi o czyms to zawsze nadmienia tez ze siostra tez to lubi, albo ze idziemy ja i ona i wtedy pada pytanie "Ola tez moze z nami pojsc?" Kamien mi z serca spadl, ale mysle ze poprzez nasza demonstracje ze niczego Duzej nie zabraklo i ze tak samo spedzamy z nia czas jak przedtem to i ona zrozumiala ze na sytuacji tylko moze zyskac :) a Mala jest w siostrze wrecz zakochana! Od wczoraj Ola sie bardzo rozgadala i od nagle padaja sylaby da-da-da, na-na-na, la-la-la :) a dzisiaj - uwaga - zauwazylam pierwszego zabka!!!! Mamy dolna lewa jedynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 lepiej późno niż wcale hihihi cały dzień siedzę grzecznie w kompie i robię wielkie porządki... a to jeszcze nie koniec buuu Mróz.... pod Władysławowem jest już -19 [tam gdzie mieszka Kasia]... u mnie trochę mniej... ale w domu ciepło - nie narzekam - jest na +22 st. 👄 dla Was... i jeszcze coś tam pousuwam niepotrzebnego w kompie - nawet nie wiedziałam, że mam tyle niepotrzebnych rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Ruda🌻....to bardzo przykro,ale nie martw sie dzieki naszym dobrym fluidkom i zyczeniom na pewno szybko wrocicie do zdrowia... takze lapcie bo posylam i jedno i drugie;) Dea🌻...gratulacje dla Malej...a kto znalazl tego zabka,bo ponoc za to jakis prezencik sie nalezy... A u nas dzisiaj tez spore wydarzenie:Maly pierwszy raz wypil kilka lykow mleka z butelki :)...ja sie ciesze,bo juz sie widzialam jak dziecie 3 letnie jeszcze mnie ssie;) a tak jest nadzieja... Tak poza tym to u nas dzisiaj bylo tak zimno,ze od wewnatrz zamarzalo,ale moj slubny stwierdzil ,ze jak pierzyna nie jest zamarznieta ,to nie mamy co narzekac;) ja nie narzekam ,ale juz mi sie troszke ta zima nudzi.... Do mojej corci jezdzi na rowerze kawaler;) i juz Mu kilka razy powiedzialam ,ze przy takim mrozie to chyba lepiej by mu w domu bylo,a on i tak przyjezdza,oj mlodosc:):)...tego jest ok 10 km ... no dobra nie bede wiecej marudzic...milego dzionka i moze wieczorkiem sprawdze obecnosc;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Ostatnio jakoś nie wiem o czym pisać... gdy wyłączę kompa... to snują mi się różne tematy... potem to ucieka :D Dalej robię porządki w kompie... to jednak zabiera mnóstwo czasu - bo wszystko muszę przejrzeć... odsłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🖐️ Eato ❤️ synuś wraca we wtorek juz sie nie moze doczekac ,było ciężka ma początku ,ale teraz już ok:D najbardziej szie cieszy jak w dżakuzi może posiedziec i kuligi ,tak to doprawdy frajda...no ale nie wiem co bedzie latem bo na dzien dzisiejszy powiedzial nie!...hihi...i tak go przekonam:D Erato a ile to u Ciebie zimno ?U mnie teraz jest -17*:( i jak pomysle że w nocy jeszcze spadnie to mam ochota wziąć sobie urlop i nie wychodzić z domu a juz tym bardziej wsiadć do lodowatego auta.A jak dzieciaki poradziły sobie?Gazety to fajna fucha;) acha ...jaszcze zdrówko:D ,moje dobrze ale wole odpukać w niemalowane ,bo aż dziw mnie w tym roku bierze wszyscy już chorowali a ja jeszcze sie trzymam ,na moje szczęście ,ale gdzieś tu po drodze wyczytałam że u Ciebie kochana niezbyt dobrze miałaś zrobic badania i co zrobiłaś???👄i pozdrawiam. Rebeka❤️wiem że nie takie obiecałam ale za to jesteś nabierząco..hihi👄 Dawid strasznie mocno kazał was pozdrowić i ma nadzieje że tata dotrzyma słowa i dojedziemy w tym roku do CIoci:Da Alice juz lepiej przeszło jej:(👄dla niej Sorki że tak drastycznie kończe ,ale mm mi marudzi że już spać trzeba ,bo puźno...mmm marudny sie robi ,jeju już ide ....jeszcze jutro zajże hihi...ale bręczy... papa kochane dobranoc!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Stawiam kawe : > > > > > > > > >... i narazie to by bylo na tyle, bo mam sporo pracy.... postaram sie zagladnac po poludniu... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zakręcony ranek... musiałam przygotować rachunki - mąż poszedł do banku ... nie lubię aż tyle kasy pozbywać się w ciągu jednego dnia buuu Siostry mojego męża są jakieś dziwne.... kilka miesięcy temu młodsza z nich przysłała zaproszenie na swoją okrągłą rocznicę ślubu [i wielki baj robiony z tego powodu]... za późno - bo zaledwie na 2 tygodnie wcześniej... nie pojechaliśmy. Wczoraj druga siostra zadzwoniła do nas - chciała rozmawiać z moim mężem... pogadali hihihi zaprosiła go [dodając, że ma przyjechać ze mną] na jej okrągłe urodziny... nie pojedziemy - też będzie wielki bal... i to już za 7 dni. Czy one nie zdają sobie sprawy, że na takie uroczystości zaprasza się jednak znacznie szybciej... albo chociaż powiadamia się, że coś takiego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O kurczaki ale zimno.............. i jeszcze dzisiaj według naukowców najgorszy dzień w roku hm....nie wiedzieć czemu:( A tak ogólnie to zima zimą a humor jest,więc Wam posyłam dużą porcję pozytywnych fluidów:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nie dajmy się :) jak mówił Barak w kampani wyborczej yes we cant 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, najgorszy dzien w roku bo do wyp[laty jeszcze troche trzeba poczekac (ja do piatku :o) a w grudniu pieniazki przyszy tydzien przed swietami, wiec ludzie w dolkach po kieszenie lekkie :D:D:D A ja qrka nie moge sie wylaczyc z przeziebienia :o juz dwa tygodnie tak za mna chodzi 😠 Olenka chyba przeszla skok rozwojowy bo sie rozgadala na calego i zaczela tez wiecej jesc :) z butelki tez! Aniu, zobaczysz, troszke sie na poczatku pomeczycie ale szybko Braianek ta butle zalapie! Zwijam sie narazie bo mam troche spraw (tez pienieznych :o) do pozalatwiania Dobrego poniedzialku wszystkim 😘 p.s. Ruda, zdrowiej 😘!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Kaszubko🌻 ja to bym sie cieszyla z takiego obrotu sprawy,nie przepadam za takimi "balami" i mialabym super wymowke...w rodzinie mojej tesciowej to o takich uroczystosciachmowi sie juz z rocznym wyprzedzeniem np.jak tylko wyszlo na jaw zem w ciazy ,to juz sie obgadywalo gdzie i za ile i kogo na chrzciny sie zaprosi...:)... w tym roku tez kilka takich "przyjemnosci " przed nami np. moi tesciowie beda mieli zlote gody i juz od dwoch lat sala zaklepana...;) Dea🌻 widzisz ja dzisiaj jestem w sprawach finansowych do przodu,zaoszczedzilam na nowym odkurzaczu,to ladna sumka ,takze humorek mam dobry....co prawda trwalo to okolo 2 godz,bo malzonek zdarzyl juz te pieniadze wydac na co innego no ale zawsze;)...w sumie to on naprawil odkurzacz wiec mial prawo do wydania pieniedzy:)...tak sobie zartuje ,ale rzeczywiscie poczatek roku zawsze nie ciekawie finansowo wyglada....pocieszajace,ze to chyba u wszystkich podobnie,wiec nic nie pozostaje tylko doczekac konca stycznia,a potem juz jakos poleci... Qurka chyba tyle teraz bo dziecie wstalo ....ale zyczac molego dzionka wsiem obiecuje wieczorkiem zajrzec....a jutro zobaczymy czy mi sie udalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :-)... z popoludniowa kawa :-) Dea 🌻 - gratulacje i 😘 dla Olenki za zabka !!! Ten pierwszy jest najbardziej wyczekiwany, prawda :-) ? Ja jestem aktualnie na etapie "kiedy sie to skonczy" :-D... chociaz kilka dni przerwy byloby mile widziane :-) Maila dostalam i bardzo Ci dziekuje 😍 ... odpisze jak bede miala troszke wiecej luzu... Kaszubko 🌻 - u mnie w komputerze masakra :-O... zdjacia, filmy, dokumenty nieposortowane i po 3 razy w roznych miejscach poutykane, dysk 500Go a miejsca brakuje... istna stajnia Augiasza :-P ... pilnie poszukuje jakiegos bezrobotnego Heraklesa :-D Ania 🌻 - brawo za butelke :-) ... kto zyw niech nie traci nadziei :-) A to ze corka ma powodzenie i takiego wytrwalego adoratora to mnie akurat wogole nie dziwi, ale mam nadzieje ze w przyszlym roku jeszcze Dnia Babci nie bedziesz obchodzic ;-) :-P Rzena 🌻 - no ja tez mam nadzieje ze tata dotrzyma slowa ;-) Fotki super, widze ze Dawidek sporo urosl od wakacji :-)... tylko dlaczego nigdzie Ciebie nie widac :-( ? Rudamaxi 🌻 - zycze zdrowia !! Wesola 🌻 - wpadnij do nas sie ogrzac ;-)... tyle ze ryzykujesz ze zlapiesz jakies dziadostwo, bo sie u nas przez te dodatnie temperatury chorobska rozpanoszyly na dobre :-P... Od nas choroba sie nie chce tak latwo wyniesc :-O... Kataru juz nie mamy ale teraz mamy brzydki kaszel :-(... Syrop z cebuli bede musiala dzisiaj znow zrobic... Pociesza mnie to ze Ala ma 1-2 dni spoznienia w przebiegu choroby w stosunku do mnie, a ja juz dzisiaj czuje sie niezle :-) wiec jest nadzieja ze i u Niej za dzien-dwa bedzie ok :-) Teraz dla odmiany M wrocil w sobote chory :-O... a niestety, wiadomo jak to jest z chorym facetem w domu ;-)... choc musze przyznac ze nawet za bardzo nie marudzi ;-), bylismy nawet wczoraj na chwile u rodzicow i tylko po powrocie uciekl do sypialni, po 3 godzinach wstal na kolacje i poszedl spac razem z Ala o 20h30 :-D Z naszej zmiany planu dnia nic narazie nie wyszlo bo w niedziele i dzisiaj Ala znow sie przed 7h00 obudzila ... ale nic to, nie bede jej przeciez zmuszac, poczekamy az sama dorosnie do "doroslych godzin" ... Ufffff, zdazylam jeszcze przez wyjsciem z pracy tego posta skonczyc... a juz nadzieje tracilam :-) Pozdrawiam serdecznie !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Co z tą zimą ?Dzisiaj temperatura oszalała,z jednej stronyna moją korzyść:D a zdrogiej nie mam juz pomysłu w co sie ubrać.Pojechalam do pracy i okazalo sie ze centralne ogrzewanie nie dziala.Na początku wszyscy byli b.źli,ale po godzinie gdy dojechał "derektor"i zobaczył wszystkich w płaszczach i kurtkach ,zarządził zamknięcie urzędu:) no ale nie wiemy co bedzie jutro.U mnie w pokoju było 6 * i nawet elektryczny grzejnik sobie nie poradził.W domu wielkie przygotowania do powrotu synka:Dkupiliśmy mu nowe wyrko ,biurka i przestawiliśmy w pokoju,no i jeszcze pieke w piekarniku jego ulubioną karkówke :D jeszcze musze kupić 2 pudełka ptasiego mleczka ,waniliowe i śmietankowe...bo je uwielbia. Dea❤️a Oleńka urzywa gryzaczki? moj mały je uwielbiał ,kidy ząbki wychodziły zawsze trzymałam jeden w lodówce a drugi on ssał:D mam nadzieje że maleńka szybko pokona stresik jaki sie z tym wiąże.👄aaa i ciesze sie że Olcia polubiła butaleczke:D Rebeka❤️ja to już taka jakaś sie zrobiłam nie ma co oglądać:Dhihi...Dobrze ze twoj M jest łagodny jak choruje moj nie daje mi chwili wytchnienia:( Mały sie od tatusia uczy i tez stale wola poprosze herbatki ,chlebka ...i biegam po mieszkaniu juz zwariowana.07-00 to jeszcze nie tak źle ;)Paulinka od mojej siorki to koło 05-00 sie budzi ,a kolejny raz idzie spac kolo 08-00 jak reszta dzieci wstaje i siorka juz nie ma kiedy sie przespać (a mowilam że ma do lóżka z głową chodzić hihi...zawsze jej mowie "kto to widział mieć tyle dzieci" i zawsze pyskuje na mnie...hihi) Kaszubko❤️faktek jest że siostry M jakoś dziwnie podchodzą to tego typu sprawy ,nie wyobrarzam sobie zapraszać kogoś na teką impreze tydziń czy dwa przed.Ja też mam w czerwcu dużą imprezke i juz wzyscy potwierdzili swoją obecność...ale wydaje mi sie ze siostry są spontaniczne i temu nie przywiązują wagi do wcześniejszych terminów:(a szkoda,pe2wnie z chęcią byś uczestniczyła w zjeździe rodzinnym. Wesoła dzieki za fluidki:D:D:D działa:D:D:Di czekam na zwiastun wiosny pewnie pierwsza go podeślesz..hihi👄 Annapo❤️przesyłam dużo sił abyś miała na cały dzionek 👄 GOJA❤️a co u Ciebie kochana👄 SHE🖐️ Ruda❤️;) Miłego popołudnia:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena - to jest jeszcze inaczej... siostry męża tak właśnie postępują od dłuższego czasu... powiadamiają lub przysyłają zaproszenia zbyt późno... według mnie to nie jest spontaniczność... nazwałabym to zupełnie inaczej - to jest lekceważenie nas i tyle. Jedno z tego wszystkiego jest dobre hihihi nie będą tam i fajnie, bo strasznie nie lubię takich "spędów" rodzinnych. Tak jak napisała Annapo - w naszej rodzinie zawsze dużo wcześniej powiadamiamy - jest czas na przygotowanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadłam Wam tylko pomachać. Mam pierwszy dzień urlopu i.... dopadło mnie przeziębienie :-( Boli mnie gardło, mam katar i do całego pakieciku tylko gorączki brakuje. Normalnie zezowate szczęście. Boję się o gardło, bo już nieraz miałam z nim jazdy. Dzisiaj psikałam bioparoxem i mam nadzieję, że zatrzyma się na takim etapie i gorzej nie będzie. Reasumując, miałam na dzisiaj dużo planów i wszystko na nic, co zaczęłam coś robić, to zaraz się kładłam i tak sobie minął pierwszy dzień mojego urlopu, zupełnie inaczej niż sobie zaplanowałam, ale jestem już do tego przyzwyczajona, że u mnie mało dzieje się zgodnie z planem, więc się nawet nie wkurzam :-) Życzę spokojnej nocy. DOBRANOC ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecalam wieczorkiem zajrzec wiec zagladam,ale na nic wiecej nie dam rady,niestety jednk po obowiazkach oborowych zbyt zmeczona jestem,wiec wybaczcie ale chyba jednak wybiore lozeczko....jutro mamy szczepienie,wiec nie wiem kiedy sie zamelduje....w takim razie milej spkojnej nocy i jutro dobrego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Mroźny i słoneczny poranek Was wita i aromatem kawy zaprasza:) Miłego dnia i proszę nie chorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, kawa juzna stole :-) ... dzieki Wesola 🌻 ... no to ja jeszcze cieplutkie croissant'y dokladam :-) Kaszubko 😍 - 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 ... a i to jeszcze za malo za Twoje wiekie serce !!! DZIEKUJE za sliczna przesylke !!!! Rzena 🌻 - nie wiem czego Ci na dzisiaj zyczyc : naprawionego centralnego czy wrecz przeciwnie :-P Ale tak mi sie wydaje ze chetnie sobie w domu posiedzisz :-P, tym bardziej ze Dawidek dzisiaj wraca ... Goja 🌻 - bidoku :-(... masz taka mozliwosc, to nigdzie z domu nie wychodz a najlepiej na 2 dni pod kolderka sie zakop i wszystko wroci do normy...plany robi sie po to zeby je zmieniac ;-) Zycze szybkiego powrotu do zdrowia !! A tak na marginesie... ja tez najczeciej jestem chora podczas urlopu :-O... podobno nie ma w tym nic dziwnego, bo jak czlowiek troche sie rozluzni to naturalne mechanizmy obronne organizmu tez "wrzucaja na luz" ... Ania 🌻 - jak najmniej placzu (a najlepiej wogole) na szczepieniu zycze !! Mam troche pracy ... wiec uciekam ale postaram sie zostac na podgladzie ... ;-) MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W TEN MROŹNY DZIEŃ STAWIAM GORĄCĄ(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>KAWUSIE.Mam nadzieje ze was rozgrzeje;) Rebeka❤️dzieki kochana,ale nauka wygrała i już w pracy ciepło(niestety) nie ukrywam ze mialam nadzieje ze nie uda sie ta szybko naprawic tego centralnego i posiedze w domku:( no cóz siła wyższa.Dawiduś wraca HURA:D:D:D naprawde juz od kilku dni za nim tęsknię no i dzisiaj juz bedziemy razem:D Gorsza sprawa ze szklarniami w pracy,popekały wszystkie rury i zapadła nieodwracalna decyzja ,likwidacji owego miejsca pracy,są zbyt duze koszty naprawi i nie oplaca sie juz produkcja kwiatow balkonowych.Zostanie tylko jedna z najmniejszych do badań nad ziemniakami.Hmm ubędzie mi pracy ,ale tak cichutko sobie marze ,ze moze wroce na popszednie miejsce:D Kaszubko❤️jeśli tak mowisz to napewno masz racje i przykre jest tylko to ze uczucie lekcewazenia w pewnym sęsie boli,ale nie tego złego co by na dobre nie wyszło ...:Dprzynajmniej nie stracisz kasy na prezenty...hihi...nieprawdasz??? Ja w tym roku mam 4 rodzinne imprezy w tym 2 swoje ,hmm jedna wspolna;) i jedna MM Ii nietety je strace sporo kaski:( dobrze ze 13-stka jeszcze w tym roku będzie to jakoś sobie poukładam wydatki:D Annapo❤️powodzenia na szczepienu ,mam nadzieje ze malutki nie bedzie zbytno plakał👄dla niego:D Wesoła ❤️dzieki kochana za :D:D:Dzawsze wprowadzasz dobry nastrój u mnie 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄:D:D:D:D:D:D:D GOJA❤️ na ból gardła mozesz sprubowac pić sól emską;)mi pomaga,wielu ludzi uzywa ja tylko do plukania gardla ,ale na etykiecie wyraźnie widnieje napis żeby pić 3 razy dziennie...i pomaga🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Wlazłam w piosenki, które mam w kompie i ugrzęzłam hihiihi zaczęłam robić filmiki...takie prywatne - zamiast porządkować dalej w kompie - cała ja :D Teraz zrobiłam przerwę - za długo w tym siedziałam - ten czas jest okropny - wskazówki na zegarze kręcą się błyskawicznie... za szybko - może ktoś je zaczarował 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Kawe staeiam i rogaliki z serem:D(_)>(_)>(_)> Synuś szczęśliwy że wrócił do domu ,no i faktycznie troszke przybral na wadze hihi,jak tak dalej pujdzie to do lata czeka mnie wymiana calej jego garderoby:D Kaszubko❤️pozdrawiam i 👄ki śle aby Ci sie lepiej pracowało przy kompie:D👄👄👄 Wszystkim 🌼 miłego dnia 🌼.... DZISIAJ minimalnie cieplej tylko -12 *:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dzisiaj spozniona bo bylismy rano z mala u pediatry... bardzo brzydko zaczela wczoraj kaszlec i pojawila sie podwyzszona temperatura :-( ... Dostalismy krople i syropek do picia i czopki... mam nadzieje ze szybko z tego wyjdzie bo strasznie mi jej zal : dzisiaj w nocy obudzila sie o 24h00 i do 2h00 nie umiala zasnac :-(... Teraz juz szybciutko musze sie zabrac do pracy... wiec zycze spokojnego i CIEPLEGO( :-) ) dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×