Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam cieplo i slonecznie :) Kaszubko 🌻 - jaki twoj ogrodek wypielegnowany ! Widac ze to Twoja "milosc" hehe :D... Wesola 🌻 - jak tam palma ? Podtopiona ;) ? Ania 🌻 - jak sytuacja u Was ? Woda zeszla ? Buziole 😘 !! U nas dzisiaj druga noc bez czopkow ladnie przespana :) ... prawie do 9h00 :). A w dodatku tak slicznie ze caly ranek spedzilysmy z Ala w parku :). Teraz Myszka spi, obiad sie gotuje, za chwile M wroci i zaczynamy WE :) Zyc nie umierac ;) !! Milego dnia, kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fotek z ogrodka nie pokaze :D dzis nawet dzieciaki probowaly skosic trawe i zielsko ale im sie znudzilo :P buziaki i duzo slonca zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radze sobie w czwartek przenosilismy z piwnicy cala biblioteke okregowej i inne rzeczy na wyzsze pietra w piatek przenosilismy akta spraw dwoch rejonowych prokuratur i bylo nawet fajnie bo w wirz ciezkiej pracy za wiele nie rozmyslalam, potem pojechalam do swojego sloneczka i stalam nad jego grobem i nie wierzyłam w ta tabliczke nie wierzylam ze tam jest jego imi i nazwisko, nie wierze ze on tam jest ze mnie juz nie pocaluje, nie przytuli zejuz nigdy nie uslysze jego glosu, ze juznigdy w niczym mnie nie bedzie wspieral ze nigdy nie uslysze ze to co robie ma sens i ze on we mnie wierzy. Tak bardzo chce by on tu byl, tak bardzo za nim tesknie Tyle rzeczy jeszcze razem nie zrobilismy tyle rzeczy jeszcze nie omowilismy, tyle słow zostalo niewypowiedzianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda - nie wiem co sie stalo, poza tym ze odszedl ktos bliski zabrzmi banalnie, ale on na pewno nie chcialbys zebys przez niego wyplakiwala oczy, "zawalala zycie". Czas pomoze, nie da zapomniec kogos waznego, nie pomoze zrozumiec, ale pomoze zeby dalej normalnie zyc przytulam mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas dzisiaj troszke slonka ...nareszcie...woda powoli schodzi i pokazuje glupote urzednikow i malostkowosc niektorych ludzi... Ruda trzymaj sie ,teraz nie wierzysz ,ale bedzie lepiej ,tylko trzeba czasu sciskam mocno... tyle na teraz,bo uwierzcie nie mam ochoty na pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis u mnie ma byc 30 stopni :) a jutro tylko 19 :( cieszmy sie wiec dzisiejszym sloneczkiem! Melduje ze dom po imprezie urodzinowej Myszy jeszcze stoi - mielismy 16 dzieci, tyle samo rodzicow i swietna zabawe :) Stawiam herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja w sobote bede miec 30 nastolatkow!! to dopiero hardcore sie szykuje:P burza, slonce, burza, slonce mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ruda ❤️ ściskam mocno i posyłam buziaki 👄 Annapo 🌻 dobrze, że pojawiło się słoneczko, mam nadzieję, że to już koniec koszmaru z powodzią. Trzymaj się kochana. Kaszubko 🌻 piękny masz ogródek. Kwiaty są prześliczne zawsze z przyjemnością oglądam Twoje zdjęcia. Ja co roku mam kwiaty na balkonie, ale w tym jeszcze są nieobecne :-). Najpierw było zimno, a teraz mam tyle wydatków, że nie wiem czy na kwiaty wystarczy :-( Ellisa 🌻 taka liczna grupa nastolatków to rzeczywiście hardcore :-D nastolatkom życzę udanej imprezki, a Tobie minimum strat :-p Dea 🌻 wszystkiego dobrego dla Myszki 👄 zazdroszczę Ci tych 30 stopni, ale nie mogę narzekać, bo u mnie dzisiaj też jest ciepło i nawet słoneczko od czasu do czau nieśmiało wychodzi zza chmur. Najważniejsze jednak, że nie pada deszcz. Dziewczyny wczoraj sobie zdałam sprawę z tego, że do naszego spotkania zostało tylko 3 tygodnie, dzisiaj już 20 dni :-) a ja samochodu nie sprzedałam, a co za tym idzie nie kupiłam nowego. Teraz to chyba lepiej będzie jak ten tłum chętnych kupić mój samochód wstrzyma się, bo jak sprzedamy, to nie będzie czym jechać :-) Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na spotkanie jednak sie nie zahacze 😭 moja psiapsiula juz zorganizowala caly dizen az do mojego wylotu ... no i dla mnie troszke wygodniej bo mnie nakarmia i potem na lotnisko odwioza :D Szkoda ze sie z Wami nie zobacze, ale bede calowac fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌻 - wbilas mi noz w serce :( ... chyba nie lubie tej Twojej psiapsioly :P Sto lat i wiele sloneczka dla Myszki.... no i nastepna impreza sie zbliza sie wielkimi krokami ... drugi topikowy roczek :) ...a zaraz pozniej trzeci :) Rudamaxi - Ellisa ma racje, A napewno by nie chcial zebys z Jego powodu plakala... 😘, trzymaj sie !! Wesola 🌻 Ania 🌻 - 😘 dla Was... Goja 🌻 - odpedzaj chetnych kijem :D ...albo rezerwuj woz drabiniasty :D Ellisa 🌻 - razem z Toba te 30 nastolatkow ? :P :) Nie zazdroszcze, mam nadzieje ze z domu na czas imprezy uciekacie ? My ten dlugi WE wykorzystalismy na maxa :), jestem wykonczona sloncem i upalem (tez mielismy dzisiaj 30C a wczoraj i przedwczoraj niewiele mniej :) ) a jeszcze musze to i owo na jutro do pracy przygotowac ... Zamelduje sie jutro obszerniej :) DOBRANOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Ja szybciutko kawę stawiam i życzę miłego dnia. U mnie piękne słoneczko od rana. Dzielę się zatem piękną pogodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porywam kawe, rozsylam slonce i lece sie spod roboty troche odkopac :O .... zagladne pozniej, mam nadzieje ze bedzie tu gwarno ;) ... Buziole !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co to za fala do Pomorskiego sie zbliza???? Rebeko, oj jak mi teraz przykro :( wiesz, jestem gosciem w Bielsku i ze juz sie cala rodzina zorganizowala, troszke mi glupio zmieniac im plany. Gdybym tam byla kilka dni to co innego ale ja praktycznie dojade do nich w sobote na 19. i na zajutrz wylatuje :( ahhhhh. Ale i tak Paryz Myszce mojej pokazac musze, wiec oczekuj nas w tym twoim pieknym parku!!!! Aha, pozdrow ode mnie twoje francuzinskie kolezanki ;) Ruda, czas czas, potrzeba czasu. Czas to lekarstwo. Masz dwojke pieknych dzieci, wiem ze je kochasz nad zycie, nie zapominaj sie w bolu, bo dzieci cie potrzebuja 😘❤️ Wszystkim duze 😘 na dobry wtorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebeka 72
Dea, kochana, wiesz ja tylko tak mowie i naprawde zaluje, ale doskonale rozumiem :) Po prosut pech, bo gdyby nie to ze AKURAT w ten WE jestesmy poza Bielskiem, to mysle ze godzinke na jakas kawe bys znalazla ;)... Bielsko troche mniejsze od Paryza czy Londynu, w 15 minut z jednego konca miasta na drugi mozna przejechac :P :D No nic, bede dalej wydeptywac alejki w miom parku ;)... w oczekiwaniu :D Pozdrowienia przekaze :)... ale sama tez mozesz do nas zagladnac ;) Troche robote ogarnelam, ide sie dotlenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Dea - to fala powodziowa zbliża się w szybkim tempie - moich terenów to nie dotyczy - do mnie nie dojdzie... Wszystkie prognozy mówią, że najbardziej zagrożony jest Tczew. Szczyt fali o wysokości ponad 10 metrów ma dotrzeć tu dziś między godz. 14 a 22. Woda płynąca Wisłą nie powinna zagrozić Gdańskowi. Od rana u nas coraz silniejszy wiatr... niebo pochmurne - i taka jest końcówka maja. Okropnie będzie w tym roku... owoce, warzywa - wszystko będzie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, fala wysokosci 10 metrow? co sie tez dzieje! Masz racje Kaszubko, wszystkie ceny pojda w gore :o Mam nadzieje ze nie za duzo strat bedzie. ehhhh, Natura zmaltretowana sie msci .... Rebeczko, wiem :) a do was nie zagladam bo nie pamietam gdzie jest link a poza tym czasu brak, ale jak juz sie wszystko u mnie uspokoi to chetnie i tam pomacham u nas dzis slonca niet i temperatura z 30 spadla do 20 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oj ,Rebeko ieknie tam na tym Twoim tarasiku i z reka na sercu powiem ,ze gdyby to bylo mozliwe to napewno bym tam zawitała.:P Dea...no qurcze ,łamiesz nam serducha:(...u mnie wyjazd do Paryza albo Anglii to nawet jako marzenie nie figuruje ,a tak chcialam Cie widzic:(...ale co sie odwlecze to nie uciecze i tego sie trzymam wierzac ,ze jeszcze troszke ppozyjemy i jak nie tym razem to moze przy nastepnej okazji sie uda... Kaszubko...dziekuj Bogu ,ze ta fala Was nie dotyczy,bo to naprawde horror... Moja znajoma wczoraj po tygodniu wrocila do domu i przed chwika sie dowiedzialam ,ze syn dostal jakis atak caly zesztywnial i wyladowal w szpitalu...nie wiedza co mu sie stalo...to mlody czlowiek ojciec 2 maluszkow i nie dosyc ,ze caly dom mieli pod woda to jakby malo bylo nieszczesc teraz jeszcze to...a nasi kocha ni urzednicy ,zeby dostac jakas pomoc karza wypelniac wnioski i osobiscie przywozic...ach powiem Wam ,ze mi rece opadaja ....ciekawe czy takiego ministra jakby zalalo to tez musialby sie osobiscie pofatygowac?:)... wiem ze wylewam zale ,ale naprawde takie to nasze zycie,... przepraszam... mimo wszystko zycze milego dzionka wsiem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebaka72
Ania 🌻 - biurokracja sobie kwitnie i owocuje :O a ludzie nerwowo nie wytrzymuja :-(, wyobrazam sobie jak musi wygladac dom po zalaniu :O.... takie rzeczy pozostawiaja uraz na cale zycie, moja mama w dziecinstwie mieszkala przy rzece i do dzisiaj wody sie boi... Mam nadzieje ze to nic powaznego i szybko ze szpitala wyjdzie. A ty nigdy nie mow nigdy ;) ... 😘 dla Was ! Poobiednia kawa na stole : > > > > > > > ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na stole !!! > > > > > > >... Wstawac spioszki ! Ja sie zabieram do pracy, dzisiaj znow chce w przerwie obiadowej na male zakupy wyskoczyc... codziennie przypomina mi sie cos co KONIECZNIE jeszcze musze przed wyjazdem kupic :D... MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Rebeko 🌼 dzieki za kawke,wskazana bo padam cos na pyszczek. Dziewczyny ja naprawde chcialabym z wami popisac ale wieczorem juz padam a tak sobie obiecuje.......ooo temat morze- w dzien nawymyslam sobie a pozniej nie moge sie obrobic. Pozdrawiam was milo i serdecznie,dzis bez slonka bo sama go nie widze ale jak sie pojawi to oczywiscie posle-jak na razie to milego dnia i udanych zakupow a ja do pracy uciekam. papaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja też tylko macham, bo czasu niet. Miłego dnia wszystkim życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wino rozowe stawiam :D od godziny 16 jestem cala w skowronkach :D:D:D:D nie trzymalyscie kciukow bo nic nie mowilam, ale mialam dzis egzamin jazdy, no i ZDALAM :D:D:D:D:D:D:D:D Ktos tam na gorze dobrze dzis nade mna czuwal :D:D:D:D:D:D:D Jak nikt sie nie przysiadzie to sie chyba sama spije ;) Calusy dla wszystkich 😘 aaaaahhhhhh :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wino rozowe stawiam :D od godziny 16 jestem cala w skowronkach :D:D:D:D nie trzymalyscie kciukow bo nic nie mowilam, ale mialam dzis egzamin jazdy, no i ZDALAM :D:D:D:D:D:D:D:D Ktos tam na gorze dobrze dzis nade mna czuwal :D:D:D:D:D:D:D Jak nikt sie nie przysiadzie to sie chyba sama spije ;) Calusy dla wszystkich 😘 aaaaahhhhhh :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×