Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko, rob dwa dni na tydzien tylko proteiny, bez warzyw. latwo nie jest ale jadlospis obfity - ja wlasnie sie delektuje moimi dwoma filetami z lososia upieczonymi z cebulka i kaparami, dwa jajka na twardo i ogorek kiszony. Niezly obiadek - jestem w polowie drogi a juz pelna ;) no chce sie wcisnac w jakas ladna kiecke w czerwcu :) caluski dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Witam w sloneczny i piekny dzien. Dea ma racje,jest 22 + oj jak fajnie. Dziewczyny!!! Jestem zdruzgotana,oni nie chca mi zrobic skanu bo musza najpierw zlikwidowac obrzek na kregoslupie i miednicy ale najlepsze jest to,ze nie dali mi nic,tylko dolozyli tabletki co-codamol..brrr,ja juz nie moge,to jak droga przez meke. Wiecie co? wygarnelam fizjoterapeutce,powiedzialam jej,ze odsylaja mnie od jednego do drugiego,ona mi na to,ze takie sa wymogi. Najpierw cwiczenia........i co? wyszlam! Odstawilam tabletki i zaczelam brac antybiotyk doxycyklinum i pomaga a w szpitalu powiedzieli mi,ze niema infekcji. Juz drugi dzien biore antybiotyk i nystatyne i czuje sie lepiej a do lekarza to chyba pojade prywatnie do Polski. Buziaczki 👄 dla naszych pociech i milego dnia zycze wszystkim,musze leciec zrobic zalewe do sledzi,obiecalam na obiad sledzie w smietanie z ziemniaczkami i za pol godz.musze odebrac syna z pracy a zaraz po tym musze jechac po M...oj co za dzien? Postaram sie napisac cos wiecej ale nie teraz....... Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata 70-te, PRL Przychodzi facet do sklepu z samochodami i pyta, czy może kupić Skodę 105. - Tak, proszę bardzo, czerwona. Proszę wpłacić pieniądze, odbiór za 10-lat. - No dobrze - mówi szczęśliwy klient - ale za 10 lat rano czy po południu? - Panie! Coś pan, będziesz pan czekał 10 lat i nie jest panu obojętne, czy rano czy po południu? - Nie, dla mnie to ważne. Więc kiedy mogę odebrać tę Skodę rano czy po południu? - Panie! Przyjdź pan rano!! - Rano nie mogę, zakładają mi telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek8
Panie tylko w was nadzieja pomózcei mi nazbierac jak najwiecej głosów wchodząc tu dajecie mi 1 głos http://olcia5051.gliteruje.pl Dla mnie to ważne bo kazde dziecko ma mazenie coś wygrac nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Erato 😍 - brak mi slow :-(... Sciskam Cie mocno 😘 Jakos nie widze innej mozliwosci tylko chyba rzeczywiscie wizyta u dobrego specjalisty w Pl ... Wybiracie sie do Pl w najblizszym czasie ? Dea 🌻 - no, no, niezle to Twoje menu :-) !! Sama sobie dania wymyslasz czy bierzesz skas pomysly na obiadki ? Ja sobie chyba gorset kupie :-O... dzisiaj rano 3 razy bluzke przebieralam :-O Wczoraj przyszly te zaproszenia na chrzest ktore zamawialam ... sa SLICZNE !!! Jestem bardzo zadowolona, goraco polecam gdybyscie kiedys potrzebowaly cos takiego : pieknie zrobione, firma solidna, przesylka expresowa... i cala ta impreza wyniosla mnie 26 a za ta cene to ja bym tutaj nawet zwyklych kartek nie kupila.... Stawiam kawe : > > > > > > > ... u nas na dzisiaj zapowiadali 26C wiec sama sie buzka smieje :-) MILEGO DNIA !! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 znów są kłopoty z wejściem na kafe - wczoraj mogłam tylko poczytać buuu Erato - trzymam kciuki, aby w końcu udało Ci się trafić na lekarza z prawdziwego zdarzenia... 👄 dla Was - więcej się nie rozpisuję, bo nie mam pewności, czy wpis dojdzie. Za oknem mgła.. a ja zabieram się za robienie filmiku - mam nadzieję, ze dziś go skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ❤️ Po pracy na dzis,jeszcze tylko kilka domowych prac na dzis w domku i koniec - odebranie M i wreszcie wymarzona kapiel,wiecie,ze przez ten kregoslup nie moglam sie ani wykapac ani glowy umyc. Ok a teraz zaczne od tego,ze jest pieknie na dworze a temperaturka o 2 wieksza od wczorajszej. Rebeko ❤️ dzieki serdeczne za troske. Na pytanie odpowiadam,kto wie,kto wie? moja niespodzianka sie zbliza wielkimi krokami ale jeszcze nie wyjawie -juz niedlugo do dwoch tygodni wyjawie.:D Nie jak na razie nie wybieram sie do PL. ale byc moze bede czestym gosciem niedlugo w PL. no dobra,bo sama sie wygadam a do soboty nic jeszcze niewiem,hihi. Gorset powiadasz kupisz,niezla sprawa,sama mam kilka i jestem bardzo zadowolona z nich,tylko cos moja waga stanela w miejscu,ani rusz juz trzy tygodnie..Ciesze sie,ze jestes zadowolona z kartek,moze jak zostane babcia,to skorzystam :D u mnie sie juz nie zanosi na malutkie dzieciatko,niemam juz nerwow na to.Slodki 👄 dla Alice. Dea ❤️ Zdradz tajemnice co tak jadasz teraz bo to ostatnio mi przypasowalo i kto wie,moze bylabym zdolna sie przezucic na ta dietke.👄 dla dziewczynek. Kaszubko ❤️ Posylam slonko do Ciebie i rozjasnienie na twej twarzy chcialabym zobaczyc.A co to za filmik teraz tworzysz? 🌼 Annapo ❤️ Jak Brianek sie czuje po tym tluszczu? Oj musialo zabolec,samemu sie nieraz zdarza,👄 dla niego. Wesola 🖐️ 🌼 Milego dnia zycze wsiem a ja ide ugotowac zupke. -a kto na tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam 🌻 i znowu mnie nie było...no ale u nas zbliza sie wielkimi krokami imprezka i trzeba ubrac cala rodzine ,troszke ogarnac domek i wokolo domu,do tego ogrodek,spacerki i jeszcze rozne wnioski do wypelniania ,bo w kwietniu jest koniec roku rolniczego i trzeba rozne podsumowania powysyłac do roznych agencji... wczoraj siedzielismy w agencji,zeby wypelnic wniosek i jak juz po 1,5 godz,szczesliwie przepisałam go na czysto to pani laskawie mi powiedziała,ze podajac wielkosc obsianego gruntu mam podac tylko 2 miejsca po przecinku, a nie jak do tej pory 4,myslalam ze mnie cos rozerwie,bo przeciez mozna bylo podac taka informacje na druku skoro uległo to zmianie...ale juz nie mialam ochoty sie klocic,tylko wzielam wniosek do domu i dzisiaj znowu go przepisałam... teraz tylko musze oplacic przesylke polecona i podjechac na poczte,co oznacza ze znowu musze poswiecic czas i pieniadze,a moglabym to zalatwic na miejscu... oj szkoda gadac.... Dea🌻 jak tam uszko Olenki ? mam nadzieje,ze juz lepiej... jak tak czytam o Twoich ubytkach na wadze ,to coraz bardziej Cie podziwiam,nie wiem czy ja bym wytrwała... Rebeko🌻moja pociecha juz tez sporo zabkow posiada:4 na gorze i 3 na dole :P a gorsecik ? wydaje mi sie ze chyba nie masz takiej potrzeby...przynajmiej na fotkach tego nie widac... chyba bede konczyc,bo moje laciate mnie wolaja...milego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Stawiam kawe na otwarcie oczu : > > > > > > .. Ania 🌻 - zawsze zachwyca mnie jak administracja szanuja nasz czas :-O.... tak jakbysmy nie mieli nic innego do roboty jak latanie po urzedach... Wlasnie dlatego wszystko co tylko moge zalatwiam przez neta.... Dzieki za dobre slowo, kochana, ale jak przyjdzie ubrac troche bardziej klusa i bardziej obcisla bluzke to jest problem :O... Erato 🌻 - no to teraz jeszcze bardziej wyostrzylas moja ciekawosc :-D Kaszubko 🌻 - duzo slonka do Ciebie posylam !!! Wesola 🌻 - 🖐️ zabiegana kobieto :D A tak a propos zabieganej kobiety.... ciekwe gdzie sie nasza Goja podziewa ? Moze po polu golfowym bryka ;) :-D Zycze wszystkim milego, slonecznego i radosnego dnia !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo To Ja !!! ❤️ Czesc Panienki :D Wrocilam i jak zwykle teraz kawka i obiadek a pozniej jak zwykle.....nic nowego. Annapo 🌼 Oj Kochana wiemy cos na ten temat,dobrze,ze masz nerwy na wodzy bo ja juz wybucham z byle czego. A wracajac do tematu,coz to za imprezka sie szykuje? Rebeko 🌼 No,no kawke z Toba pilam rano,tylko nie mialam czasu na klikanie ...ale za to teraz wypijemy druga hihi...sukienka cudenko a te butki na dole i czapeczka to tylko pomysl czy co? osobiscie ta czapeczka mi sie podoba a Alice i tak bedzie sliczna. Tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, Erato :)... juz myslalam ze przez caly dzien ja jedna sie tu pokaze :D Butki i bolerko jeszcze do tego planuje... mam zamiar M na zakupy w sobote wyciagnac :P ... Na tarasik juz nie zdarze, ale zaraz do domu uciekam to mozesz mnie, Erato, do metra doprowadzic ;) :D Postaram sie zagladnac wieczorem... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - na tarasik to chyba zdążyłam :D byłam na spacerze i krople deszczu zmusiły mnie do powrotu... jest ciepło, bo 20 st. ale na przemian to słońce, to chmurzyska... i duszno - pewnie burza się szykuje. Ktoś puka do drzwi... znów robię wpis i znowu mi przeszkadzają hihiihi to normalne u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobietki ❤️ Dzis Kochane to ja stawiam kawke zyczac przy tym pieknego dnia. Ja dzis pracuje do 5-ej a pozniej jedziemy do znajomych na imprezke,powiem Wam,ze zrobilismy zrzute na 18-letnia whiskey i dzis bedzie sie dzialo....zespol dzis zwarty i gotowy. Cos po nocy gardlo mnie zaczyna bolec a mialam tylko lekko otwarte okno,hmmm. Rebeko 🌼 Hmm,fajnie Alice bedzie wygladac,mysle,ze nie zapomnisz o ciotkach i fotki podeslesz? Kaszubko 🌼 Widze,ze i do Ciebie ladna pogoda dotarla,jak fajnie.W koncu i humorek Tobie wroci. Goja 🌼 Bestyjko! gdzie sie podziewasz?klapnij na kawke na do nas. Ok Panie-lece do pracy-do uslyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, kawa... jak milo :)... Erato 🌻 - nie odmowie sobie tej przyjemnosci, napewno fotki posle :) Kaszubko 🌻 - ja tez wczoraj z parku w deszczu z Ala wracalam :O... Goja 🌻 - 🖐️ Troche sobie ponarzekam, z gory prosze o wybaczenie... Wczoraj M zawiozl samochod do serwisu, bo nam szyba w drzwiach opadla :O... udalo mu sie ja wprawdzie podniesc, ale balismy sie ze jak do Pl pojedziemy to nam moze gdzies po drodze znow opasc... No i jak nam wystawili rachunek to pozalowalal ze nie zostalam mechanikiem samochodowym :-O... Niby to tylko pieniadze, ale, qrde, czy wszytko musi wypadac zawsze w jednym czasie 😠 ?!?! Nie dosyc ze w tym miesiacu podatki (wrrrrr !!), nie dosyc ze wyjazd do Pl (chrzest i wesele, wiec wieksze koszty niz zwykle) to jeszcze to 😡 ... Dzisiaj jade po pracy ten nieszczesny samochod odebrac... mam nadzieje ze zalozyli zlote klamki a moze i kilka diamentow wsadzili ;-) :D Koniec marudzenia !!! Stawiam kawe i zycze milego dnia !! Buziaki dla wszystkich 😘 ... dla tych niepiszacych tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - zaczynam coraz częściej narzekać na brak czasu - pędzi do przodu jakby go ktoś gonił :D Dziś bardzo gorąco - w porównaniu z poprzednimi dniami... ale słońce teraz uciekło - szykuje się burza... robi się coraz ciemniej, zerwał się wiatr. Mam następną porcję zdjęć - jeszcze jednych nie poprawiłam, a tu już następne hihiihi Stawiam popołudniową kawę i czekam na tarasiku :D może tak papieroska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 no to ja tak szybko stawiam dzisiaj kawe i daje znac ,ze jeszcze jakos zyje,chociaz takem zaganiana ,ze wlasny tylek widze...a zanosi sie ze dopiero w piatek mi sie wszystko zacznie normowac...:( najgorsze ze spodziewamy sie takich gosci ,co sa pedantami jesli idzie o sprzatanie i jak widze te moje niedokonczone remonty ,to cosik mi sie robi a w dodatku oni lubia komentowac to co widza,a ja nie wiem jak dlugo to wytrzymam,a bede musiala ,zeby nie robic tesciom przykrosci,czuje ,ze bede miala bardzo jezyk pogryziony....:P:)... tyle na teraz i nie wiem kiedy sie odezwe,takze zycze Wam bardzo duzo zdrowka i posylam po 🌻 ...🖐️ sorki ,ze mnie tak malo ale zapewniam ze o Was mysle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D te moje wyjazdy plus wiosenne ciepełko i fotki - to paskudne złodzieje mojego czasu hihihi dziś do tego doszłam. Jeżdżę coraz dalej i dłużej... lubię wiatr we włosach :D http://www.garnek.pl/kama13/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc bo i tak to ciezko sie pisze,juz dawno sie tak nie skulaam.....a bylam na baletach....oj/////ale sie dzialo,same widzicie...do juterka,papapaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na szybko bo zaraz sie za obiad zabieram... Wczoraj mielismy jecha na zakupy, ale w pore sobie przypomnialam ze swieto i wszystko pozamykane :O ...wiec pospalam sobie do 10h00 :) a pozniej bylismy u rodzicow.... zaliczylismy fajny spacer z dziadkami, pokarmilismy kaczki i labedzie i .... objadlam sie do wypeku ogorkowa i pierogami z serem :) (zeby nie bylo, tez lepilam :P)... A dzisiaj pobudka o 7h00 :O wiec trzeba bylo sie z betow wykulac :(.... M dzisiaj wieczorem do pracy idzie, wiec dalam chlopu troche pospac ;) Ania 🌻 - trzymaj sie i nie uszkodz sobie za bardzo jezyka ;), czasami lepiej zeby wyszlo niz "dusic w sobie" :P... Erato 🌻 - jak tam dzisiaj ...? Jest kacorek ;) ...? Kaszubko 🌻 - 😘 Zycze milego niedzielnego popoludnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - jeszcze jutro wolny dzień, a pogoda do kitu - znów zimno :D Znów wrzuciłam fotki do Garnka http://www.garnek.pl/kama13/a Zapomniałam o podglądzie i dobrze mi tak hihiihi Rebeka - u nas w pobliżu mola są teraz tylko dwa łabędzie, za to sporo jest dzikich kaczek i innego ptactwa. Annapo - wyobraziłam sobie Ciebie z tym pogryzionym językiem hihiihi oj, nieciekawie to by było :D Erato - już doszłaś do siebie - chyba tak - bo trochę godzin upłynęło :D Dla wszystkich 👄 👄 👄 dziewczyny - bardzo potrzebny mi dyktafon - ale taki, który zapisuje myśli hihiihi zawsze wiem co napisać, gdy jestem daleko od kompa :D gdy dochodzi już do wpisu - wszystko z łepetyny mi ucieka. Gdybym miała taki właśnie dyktafon - nie byłoby problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pamiętacie mnie jeszcze?;) Wybaczcie, że nie piszę ale choruję na chroniczny brak czasu:) Pozdrawiam i trzymajcie się ciepło,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D oj, oj - pusto tu dzisiaj... na zachętę stawiam kawę z bitą śmietaną 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 Napisalam do Was kilka slow rano, kawe postawilam i dopiero jak wychodzialm z pracy to sie zorietowalam ze post nie poszedl 😠 ... no i nie mialm czasu juz szkrobac, musialam leciec bo na zakupach dzisiaj bylam (brrrrr !!) She 🌻 - pamietamy, pamietamy :)... ale powoli zapominamy jak wygladasz ;) ... No i fotki z mieszkania obiecalas :(... :) Kaszubko 🌻 - na kawe juz dla mnie za pozno, ale jak sie z nia zjawisz jutro rano to bardzo chetnie :) Ania 🌻 - jak tam Twoj jezyk ;) :D Erato - pomachaj chociaz lapka ;) WIecie co, mam maly problem z Ala :-(... od 2 dni urzadza nam histerie przy wejsciu do wanny ... Dotad uwielbiala sie kapac, nie chciala z wanny wyjsc a teraz nie chce do wanny wejsc :O... Nie zauwazylam zeby sie w wannie poslizgnela, zeby sie zachlysnela ... moze wode za ciepla jej przygotowalam i sie zrazila...? Ale, qrde, dwa dni temu jeszcze bylo ok, taplala sie jak rybka i z wanny nie chciala wyjsc !?!?! Poradzcie prosze, mamy, co mam zrobic, nie chce jej na sile do wanny wkladac :-(... a umyc Ja jakos musze !! Buziaki dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jezyk narazie tylko troszke opuchniety:P:)...gorzej z reszta :(najedlismy sie jak baki(jak to mowi Rebeka) i do dzisiaj jakos mi sie brzuszek buntuje:(...teraz przydalaby scisla dieta ,tzn:suchy chleb i woda,ale jak to zrobic skoro jeszcze tyle dobroci zostalo... W sumie to imprezka sie udala....Jubilaci raczej zadowoleni,dostali mnostwo zyczen,prezentow o kwiatach nie wspomne...troszke nawet potanczyli,troszke lez wzruszenia tez było...czyli wszystkiego po trochu... Jak sie spamietam to moze posle jakas fotke..:) no nie bede sie rozpisywac,bo przy gosciach tak glupio na kompie siedziec,ale chcialam sie Wam chociaz zameldowac i zycze wszystkiego naj... Rebeko🌻jesli chodzi o kapiel ,to ja mam podobnie ze zmiana pieluszki,Maly urzadza taki ryk ,ze uszy puchna i w sumie tez nie wiem dlaczego:(a ze przebrac trzeba ,no to narazie staram sie odwrocic jego uwage pokazujac jakas zabawke ,lub robiac glupie miny itp..chyba Ci niewiele pomoge ... a kapiesz Ale codziennie? moze daj jej ze dwa dni odpoczac ,moze sama zateskni za woda? a moze zaczelas uzywac jakis inny recznik ?albo cos robisz inaczej?...no juz nie wiem...:(ja bym poczekala ze dwa dni i sprobowala potem .... na razie zycze milego dzionka i do kiedys....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×