Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobry wieczór 🌼 jest zimno brrr a domu tak cieplutko :D mąż za chwilę wyjdzie z Psotką - biedna psinka wróci zmarznięta i zaraz pod kocyk się wpakuje. No i już wrócili - koniec mojego pisania... psinka się tuli, mąż rozgadany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ A cóż to dzisiaj bardzo pracowity piątek? W takim razie stawiam herbatkę i do tego grześki w czekoladzie. Ja wróciłam z mojego ulubionego salonu mini spa :-) mam świeżutki manicure i pedicure i teraz chyba nie wchodzi w grę szorowanie kibelka. Trudno będzie musiał poczekać, kibelek nie zając :-) A poza tym za jakieś 20 min. wraca mój synuś z obozu i muszę go przywitać. Pewnie będzie miał mi duuuużo do opowiedzenia. Więc dzisiaj już relaksik. Wam również życzę miłego wieczoru i pogodnego weekendu. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 przyznam sie ,ze sie za Wami stesknilam,ale nic nie poradze nie było szans nawet na chwilke odpoczynku...remont juz prawie za nami i powinnam w przyszlym tygodniu wrocic juz na stale... moze wtedy uda mi sie wiecej naskrobac na razie tylko chciałam Wam pomachac ,zebyscie nie zapomnialy ,ze istnieje...:P milego weekendu wsiem i duzo zdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Annapo - mnie też czeka mały remont mieszkania - malowanie :D pewnie na wiosnę, jak już będzie w miarę ciepło. Goja - grześków już dawno nie jadłam :D Ostatnio dużo czytam... i co jakiś czas zerkam na ekran TV :D w tej chwili mąż ogląda Jaka to melodia :D już mam dość sportu :D wyobraźcie sobie - mąż potrafi nagle przełączyć program na swój sport i już po filmie :D a mamy dwa telewizory - mógłby skorzystać z drugiego :D ale gdzie tam. Dla świętego spokoju jestem cichutko :D ale i tak się odegram :D :D jeszcze nie wiem jak... muszę pomyśleć, przemyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilysmy :) no i teraz potrzebuje wakacji od wakacji - tym razem sama!! Fajnie bylo, tylko ze zimno jak cholera, zimniej niz w Londynie czego nigdy jeszcze nie doswiadczylam! Jak wiecie moj ojciec jest powaznie chory ale przezyl huragan w postaci moich pociech i nawet byl zadowolony :) najwazniejsze ze babcia mogla sie wnuczkami nacieszyc! Wrocilam chyba ze 2kg do przodu i teraz szybko sie musze za dietke zabierac bo do konca naszej kompetycji w pracy pozostalo tylko 10 dni :o widze ze niedziela leniwa do wszystkich zawitala, mam nadzieje ze wszystcy zdrowi jestescie! Posylam duzego 😘 i dolaczam popoludniowa kawke i herbatke plus jablecznik maminej roboty - no pyyyyyycha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie z pracy 🖐️ kawe lapie, czekoladki oddaje Wam i leceeeee! do potem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dla odmiany piwko stawiam na dobranoc :-) Musiałam się jakoś wyluzować. M mnie nie rozpieszcza, to piję już drugie piwo, może wtedy zobaczę wszystko bardziej optymistycznie :-) Życzę miłego wieczoru i dobrej nocy. Pa Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcowe 🖐️ :)... qrde, ale fajnie, wiosna za pasem :) A w dodatku za oknem wlasnie niesmialo slonce przez chmury sie przebija :) No i co Goja 🌻, piwko pomoglo ? Na mnie najlepiej gin z tonikiem i limonka dziala... ;) Dea 🌻 - klimat sie zmienia :P Moze i w Londynie sie doczekacie upalnego lata :) Mozemy liczyc na jakies fotki z urlopu ;)...? Kaszubko 🌻 - moj M mial jeszcze "lepsza" manie : potrafil przeskakiwac po kanalach, znalezc cos godnaego uwagi, ogladac przez 10 minut i jak sie zdazylam juz w film "wciagnac", to .... decydowal ze jednak poszuka czegos innego :O Wrrrrrrrr!!!! Walcze z tym, ale jeszcze mu sie czasami zdarza.... Normalnie nic tylko bic i gryzc !!! Ach te chlopy :D :D :D Ania 🌻 - czekamy na dokladna relacje :) ...troche Ci zazdroszcze tego czystego domku :)...ale roboty i balaganu przy remoncie juz mniej :P :D Erato 🌻 - no rzeczywiscie troche dziwne te zasady. Tutaj mozesz kazdemu auto pozyczyc, tylko gdyby sie cos stalo to ubezpieczenie troche inaczej funkcjonuje tzn. czesc kosztow pokrywasz z wlasnej kieszeni. No i "mlodym kierowca" jestes przez 2 lata (masz wtedy tylko polowe punktow na prawku ale mozesz jezdzic sama) Tez bylam w Bad Homburg :) ... i nawet mnie do tej czesci dla nudystow wyciagneli ;).... rzeczywiscie super zabawa tam jest, mozna spedzic caly dzien i sie nie nudzic :) A co do Twojego zbuntowanego nastolatka .... tak sobie mysle ze moze bedzie ten okres buntu trioche "lagodniej " przechodzil ... ma fajna mame, starszego brata ktory rada i pomoca sluzy... w kazdym razie wytrwalosci zycze :) Popoludniowa kawa : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... a ja uciekam..... MILEGO POPOLUDNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Po raz kolejny próbuję wejść :D Podobno rano jest łatwiej, ale wtedy nie mam na to czasu :D To dziwne, że można czytać, a wysłanie wpisu to wielka loteria. Klimat się zmienia - fakt... ale u nas jeszcze jest śnieg i mróz. .. a tu już niedługo kalendarzowa wiosna do nas zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ 😍 Poranna kawa :) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ..... bezdodatkow, z tym poczekamy na Wesola ;) Jak todobrze ze juz srodek tygodnia :).... byle do poludnia i pozniej juz z gorki poleci ;) :D :D Posylam mrozne promyki slonca tam gdzie ich brakuje i niestety spadam :( .... Buziaki dla wszystkich 😘 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola znowu gdzies wcielo, juuhuuuu!!!!????? a i ja dodatkow zadnych nie mam, wlasnie jem obiadek, krewetki i twarozek (bom na Dukanie) wiec raczej sie nie podziele ;) u nas wszystko ok, mrozno ale i tu slonko wyszlo. Wychodzi na to ze Ola sama zdecydowala pozbyc sie smoczka. Juz we Wloszech wsadzila go do szafki w kuchni nic nikomu nie mowiac i szla spac bez, bo nowego juz nie kupie. Ale w ostatnim dniu pobytu sobie go wyciagnela z szafki :D tyle dobrze ze w podrozy zawsze przydatny. Po powrocie do domu, nastepnego poranka smoczek przepadl.... nie ma go nigdzie. Ale jest ok, idzie spac ladnie i bez niego :) ide do moich krewetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkie Panie,jak milo wejsc i poczytac wpisy i zobaczyc jakis ruch na topiku :) W Poniedzialek bylismy w Londynie,jestem szczuplejsza o jakies 300F.Zgroza i tu pytanie do Dea? Napisz mi kochana jak to wyglada w L,z parkometrami na sms,zajechalismy pod konsulat,znalezlismy miejsce,wyslalam sms-a na parking-kiedy po godzinie wrocilismy zastalismy kartke z mandatem 120F,no chyba,ze zaplace w ciagu 2 tygodni 60F.Mam sms jako dowod i chcemy isc w sobote do councilu klocic sie o to,jak to ja mam dowod!!! Za piec tygodni mamy byc po odbior- Dea,czy Ty jestes gdzies kolo Westminster? Bo tam bedziemy,w tych okolicach ale nie chcialabym sie bujac po L bo to nasze autko niestety ladnie sie spisuje ale tarsie a po miescie ma spalanie 23l na 100km. Ciesze sie,ze urlop sie udal,mowilam Ci,ze pogoda do bani ale zawsze to urlopik,dzisiaj czytalam i patrzylam,w tym rejonie co ja bylam to przez miejscowosci,ktorymi jechalam do morza - jest powodz,normalnie ulicami plynie woda,brrrr.Buziaki dla malej 👄 za smoczka,brawo🌼 Rebeko 🌼 Ah - Bad Homburg,mile wspomnienia,pamietasz,tam mozna wyplynac na dwor,byl z nami moj brat a to byla zima,wyplynelismy na druga strone i z tej cieplej wody skoczylismy do tej zimmnej-aj,co sie dzialo,wspaniale.....kto wie,jak tu sie nie poprawi,wracamy do Niemiec -no chyba,ze wypali z Italia do maja,nie mozemy tu zostac,moje dzieci sa juz duze i ZA BARDZO wzyli sie w to srodowisko a tu nic dobrego nie ma,na okolo same klopoty i mlodziez bez sensu zycia z dostepem do narkotykow na machniecie reki,to mnie martwi,jak ktos raz skosztuje a poplynie dalej,to juz strata.Jak Alice sie odnalazla w ogrodku?tesknila? 👄 dla niej. Wasz urlop juz tuz,tuz,wszystko gotowe? Kaszubko 🌼 Oj Kochana,wspolczuje pogody,wiesz ja woze dupke autkiem i po Londynie tak przemarzlam,ze pecherz mi sie odezwal,wczoraj co 5 min,toaleta,dzisiaj tez nocka w ruchu na dodatek sen mialam o jakims morderstwie,przebudizlam sie,obejrzlam sie dookola i poszlam spac a tu czuje,znowu sen mi sie wpycha,dobrze,ze u sasiadow zaczelo cos stukac i pukac to juz wstalam i zrobilam sobie kawke,coz i takie to wolne.Jutro do pracy. Annapo 🌼 A juz martwilam sie o Ciebie,dobrze,ze sie odezwalas bo nawet numeru telefonu nie ma do Ciebie,chyba,ze Kaszubka ma,fajnie,ze remoncik dobiega konca,moze uda Ci sie klapnac i odsapnac troszke.Pozdrowionka i duzo sily zycze.👄 Goja 🌼 Ja preferuje whiskey z reed bullem,duzo lodu i limonki,piwko tez lubie ale jednak stawiam na drineczka i od czasu do czasu biale winko i lampka cognacu,tak na krazenie.Kiedy wasza imprezka powtorkowa? Jak nasze strony?zasypane?Pozdrawiam i zycze zdrowka 👄 Wesola 🌼 Rudamaxi 🌼 Rzena 🌼 She 🌼 Hop,hop,wcielo Was? Ide zrobic obiadek bo juz pozno a ja jeszcze w betach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, ale smsem zaplaciliscie za congestion charge czy za parking? Na sprawach parkingowych w centrum Londynu sie nie znam bo uzywam transport miejskiego, mniej problemow I taniej. Ale jesli macie dowod ze zaplaciliscie, to pewnie, kloc sie! 120L piechota nie chodzi! Ja pracuje w Holborn az tak blisko Westminster to nie jest ale gdze dokladnie w Westmister bedziecie? Bo moglabym podskoczyc ;) Co do mlodziezy to daje ci racje, jedyne tylko organizowac im tak czas poszkolny zeby nie mieli myslec o ciagotkach ;) moje sa jeszcze male, ale juz sie rozgladam zeby zapisac Duza do skautow, moze kolko teatralne lub taneczne. Dla niej bedzie to zabawa a dla mnie spokojna glowa. Ale powiem ci ze wszedzie w Europie tak jest niestety. No Rebeko, teraz tobie urlopek sie szykuje, ciekawe jak Ali sie spodoba w gorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - dokladnie podam Ci ulice gdzie bedziemy ale tam sa same ambasady i konsulaty,nie pamietam dokladnie,musze sprawdzic na mapie,chyba Portaland Pl,ale to jeszcze jest czas,wracajac do tematu mlodziezy-jak ja moge zorganozwac czas dla mojego syna,ktory ma 20 lat,wysmial by mnie,drugi 16 lat ale sam widzi co sie dzieje i stroni od tego,wiem tylko,ze ma ciagotki do piwa,moze wypic jedno piwo ale w domu i w piatek,nie na ulicy z kolegami.Kategorycznie zabronione.A te sprawy sa niestety Dea tutaj bardziej dostepne,niz gdzie indziej,wiem bo slysze co mowia koledzy moich dzieci -kto-gdzie-kiedy,moj starszy ostatnio skopal dupe 19-latkowi za toz,e sprzedal cos 16-latce,kolezance mojego mlodszego -chodzila tak po ulicy z blednym wzrokiem,nic tylko sklepac mordeczke i przywolac do rozsadku,wiem,ze mam dobre dzieci ale wiem tez,ze mieli juz stycznosc z uzywkami a przynajmniej widzieli jak i co po nich jest,wybacz ale w miescie gdzie jestem,nie ma nikogo,kto nie bierze i nie kupuje,tutaj jest jedna z najwiekszych dyskotek w Anglii,od piatku do poniedzialku rana strach wyjsc na miasto-chociaz po 6-u latach znamy sie juz wszyscy z widzenia ale to zycie jest nie dla mnie ani dla moich dzieci i zrobie wszystko aby ich z tad zabrac.Londyn Kochane jest duzy i masz wiecej mozliwosci - ja tutaj nie,jeden basen a reszta slynie z wyscigow konnych i to napedza to miasto,do tego jest cholernie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie odpowiedzialam Ci na pytanie - na zone C mielismy wykupione,chodzilo tylko o parking,ktory mozna bylo napisac na sms albo zadzwonic,znowu moj blad bo moglam zadzwonic,szkoda mi bylo to teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Stawiam kawę i dużo, dużo pączków :D dziś tłusty czwartek. Za oknem jasno - jest słońce... śliczna oznaka zbliżającej się wiosny :D widocznie doszło słońce, które wysłała Rebeka. Erato - niby mam nr tel Annapo :D piszę "niby" bo to tel męża Annapo. Dea - mój starszy syn wolał róg pieluchy zamiast smoczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po pracy i zmykam bo musze zrobic obiad i zaraz siostra bedzie dzwonic. A juz myslalal,ze nikogo nie ma,hihi. Kaszubko 🌼 Hmmm,no tak,telefon jest ale do M -coz,najwazniesze,ze jest.Wiesz,ze gdyby nie to,ze musialam kupic cos na obiad to nawet nie wiedzialabym,ze to tlusty czwartek :D -syn akurat kupil paczki,wiec dlaczego nie!!! Dziekuje Kaszubko ❤️ Dzis dosc cieplo u nas,wiec chyba jak zdaze oczywiscie to jeszcze umyje auto bo chce je jutro wystawic na ebaya. Jak dam rade to jeszcze dzis napisze,jak nie,trudno.Milej reszty dnia zycze wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu tylko moge pomachac na dzien dobry...Qurcze nawet nie wiedzialam ze mam tyle brudu w domu:P...jakos nie daje rady sie go pozbyc ...ale to juz naprawde jego ostatnie chwile:P:):)... moze jutro na dluzej sie zamelduje ,bo chyba okna zostawie przed swietami do umycia i tak przy tym paleniu w piecu szybko sie brudza... posylam moc sloneczka ,bo u mnie sporo ale i tak dosyc zimno...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chocby na dwa slowa dzisiaj juz musze... a bedzie na dwa slowa bo padam na pyszczek... wczoraj poszlam pozno spac a teraz dom z grubsza odgruzowalam bo na wiecej sily (i ochoty :P) nie mam... zaraz pod koldre wskakuje :) Dea 🌻 - fajnie ze smoczek poszedl w odstawke :). U nas ciagle jeszcze jest na porzadku dziennym... a raczej "nocnym" bo sluzy tylko do zasypiania, wiec nie schizuje ;)... wiem ze predzej czy pozniej sama nim rzuci, jak Olenka 😍 A co do Ali i gor .... kochana, milosc do nich w genach dostala :) i juz niewazne od ktorego z nas ;) :D Ania 🌻 - zostaw okna, zostaw :) ... jak Cie znam to i tak przed Swietami bys poprawiala, to po co Ci podwojna robota :P Czekamy na Twoj come-back :) ... brakowalo Cie tutaj :) 😘 Pozdrow od nas M i dzieci !! Kaszubko 🌻 - dzieki za paczki, troche juz dzisiaj podsuszone :D ale moga byc :P.... ja Wam w przyszly wtorek postawie :) Slonce sie widocznie sklonowalo... bo u nas tez zostalo :) Erato - 🌻 - sprzedajecie auto ?!? Macie cos nowego na oku ? Ala w ogrodku super, cieszy sie jak idzie, uwielbia czytanie ksiazeczek i wszystkie zajecia manualne (zreszta tak jak i w domu) no i przynosi nam pierwsze "prace plastyczne" :) No i rozkrecila sie, przestala sie przejmowac ;) i gada tam jak nakrecona :), tak samo jak w domu ... tyle ze opiekunki jeszcze nie za wiele rozumieja :D ale i to sie powoli zmienia :) No to to by bylo na tyle.... MILEGO WEEK-END'U dla wszystkich !!! Jutro nas nie bedzie prawdopodobnie caly dzien, do rpdzicow sie wybieramy : zapowiadaj nam piekny WE to sobie dziadek z wnuczka nad jeziorem pospaceruje :)... a w dodatku niedziele u nas Dzien Babci :) ... ale wroce ;) :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 oj juz nawet sie nie usprawiedliwiam ,bo mi głupio...postaram sie tez nie obiecywac ,potem nie umiem dotrzymac nie ze swojej winy i mam wyrzuty sumienia... jak zwykle nie moze byc bez klopotow....remont juz za nami...meble wrocily na miejsce a mnie sie udalo nawet posprzatac cos wiecej niz tylko rynek:P...i niby powinno juz byc ok,ale nie jest...maly problem nam sie pojawil z netem...dostalismy od TP do wyprobowania livebox z dostepem do tv ...mamy teraz ponad 500 kanałow(nie wiem po co:P) i przy montazu tego liveboxa monter zasugerowal zeby kupic takie urzadzonko do bezprzewodowego poloczenia z internetem...kupilismy i nawet zamontowalismy w kompie ale nie laczy BRRRRR... a kabel jest za krotki...no i na kompie stacjonarnym nie mamy internetu tylko na laptopie w dodatku musze siedziec w tym pokoju co stoi livebox ,bo gdzie indziej zanika połaczenie... juz mnie wscieklizna bierze na te nowosci techniczne ...:P a tak poza to mam dosyc sporo na glowie i brakuje na wszystko czasu...czyli normalka:P...musze sie jednak pochwalic ,ze udalo mi sie nawet malymi kawalkami przeczytac ksiazke,to bylo jedyne lekarstwo na ukojenie nerwow...przy okazji Rebeko to byly "Byczki w pomidorach" Ch mielewskiej i moge powiedziec ,ze godna polecenia,co prawda juz sie tak nie usmialam jak przy pierwszych jej powiesciach ale najlepsza z tych co ostatnio czytałam.... Erato...czuje ze musze wytlumaczyc ten telefon:P...po prostu mieszkam z tesciami i korzystamy z jednego stacjonarnego,ktory ona opłaca ,w dodatku w naszym mieszkaniu nie ma drzwi oddzielajacych obie rodziny i cokolwiek mowie ona to slyszy,wiec chyba rozumiesz ze nie jest to komfortowa sytuacja:P..jakos nie lubie jak mnie podsluchuja... dlatego ja z reguly z telefonu nie korzystam ,jak chce pogadac z kumpela to czekam jak nie ma nikogo w domu... komorki raczej nie potrzebuje a maz tak (i dlatego Kaszubka posiada ten numer)...a jak jest cos do mnie to maz mi ja daje wiec wole to niz stacjonarny z podsluchem:P no nie wiem czy to zrozumiale co napisałam :P:)... no nic to tyle na teraz,bo musze co nieco zrobic...na razie 🖐️ i posyłam po 👄 wsiem zyczac miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Melduje się zaginiona w akcji ;) Jakoś albo czasu nie było,albo kafe szalało krótko mówiąc nie po drodze było :P Ależ dzisiaj śliczna pogoda ,nareszcie słońce świeci ,ptaki śpiewają normalnie wiosna panie sierżancie ;) :classic_cool: Stawiam kawę jeszcze przed południem i drożdżówki ze Słodkiego :) Pozdrawiam wszystkich i przesyłam dużo pozytywnych fluidów :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Miłej niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem kobietki :) Kawe i tort czeskoladowy na stole stawiam ;) ...az sie wierzyc nie chce ze to juz 2 lata minely, tak soebie wspominam jak to bylo i lezka sie w oku kreci ;) ... Ania 🌻 - sprawadz w instrukcji obslugi jaka jest norma Waszego livebox (802.11g, 802.11b czy 802.11n) i czy adaptator ma taka sama. Normalnie wi-fi dziala nawet do 100m ... 50m to absolutne minimum, nawet jak sa sciany, nie ma bata zeby nie dzialalo. Dzieki za opinie o "Byczkach"... musze ja z zakamarkow szafy wygrzebac ... Wesola 🌻 - 🖐️ Ja niestety znow praca zawalona :O ... wiec narazie sie pozegnam, milego dnia zyczac :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj ja kawke stawiam i zaczynam od poludnia nowy etap w moim zyciu.,.....od dzis bede bezrobotna,haha,zrobilam numer stulecia-zwolnilam sie wczoraj z pracy,tak sie zdenerwowalam ale o tym napisze jak wroce. Zycze Milego Dnia,u mnie za oknem mrozik trzyma ale jak pogoda bedzie taka jak wczoraj-to bedzie super :) -do uslyszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 Dla Pieknych NAS :D:D:D 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 ja od wczoraj polamana w domu jestem, rano jak mnie cos dzgnelo w krzyzu tak przez dwie godziny nie moglam sie ruszac :o juz coraz lepiej, ale cigle musze unikac za duzo ruchu. Na dodatek opiekunka Oli zamnknieta bo zaloba w rodzinie :o no ale juz nie marudze, bo moglo byc gorzej :p Szczesliwego slonecznego dnia Kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z bukietem🌻 ....dla kazdej z Was i zyczeniami by los dal nam wszystko co potrzebne do szczescia 🌻 Erato🌻 no ja tylko jestem ciekawa jak długo wytrzymasz bez pracy...bo tak mi sie wydaje ,ze takie "bezrobocie " to sie kloci z Twoim charakterem i szybko poszukasz nowego zajecia...no chyba ze sie myle:P Dea🌻 wyrazy wspołczucia...jak wiadomo nieszczescia zawsze chodza parami...ale nie martw sie napewno niedługo wszystko bedzie ok...a na razie sie nie przemeczaj,tylko odpoczywaj... Rebeko🌻 cos mi sie zdaje ,ze jakis paczek mial byc dzisiaj hmmm...a tu ani kawy nie ma od Ciebie:P... no poczekam :)jeszcze troszke... ja sobie postanowiłam przez post nie ruszac slodyczy,wiec dzisiaj jeszcze sobie dogadzam na calej lini:P a tak a propo liveboxa,to obejrzalam wszystko coposiadam i nigdzie nie znalazlam takich danych,ale nie jest tak do konca zle ,bo wczoraj kupiłam 20 m kabla i teraz tylko dwie dziury i bedzie ok:P...jak sie nie da tak to trzeba inaczej no nie?... ten pan co sprzedawal mi to urzadzonko tez był zdziwiony ze nie działa,ale coz ja na to poradze ...chyba mam y jakies grube mury,co nie chca przepuszczac no bo nawet laptop ma problemy albo internet jest za slaby...moze kiedys jeszcze sprobuje to zainstalowac jak bede miec kontakt z fachowcem co nam naprawia kompa... no tyle na teraz,bo czas jak zwykle pedzi nieubłaganie ...no to pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×