Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Aaaaaa, jeszcze jedno ;) .... RZENA !!! 🌻 Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!! :) 😘 A teraz juz naprawde spadam ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w sobote,wczoraj mielismy imprezke,my jedna,syn na gorze druga-oj dzialo sie ,dzialo :D Wszyscy jeszcze u mnie spia ale to normalne sobota,balowalismy prawie do rana to teraz odsypiaja:D Rebeko 🌼 Tak myslalam,ze Ala sie przyzwyczai,to byla kwestia czasu,a wracajac do telefonu to ja mam swiety spokoj jak na razie,nikt nie zna mojego numeru a neta mam szybkiego i jestem zadowolona. No niestety ja nie potrafie usiedziec na ...... i wstalam,zrobilam juz lososia w ryzu -zapiekany oczywiscie i w ziolach prowansalskich-teraz robie krewetki w migdalach i salatke z krabow-ostatnio od dwoch m-cy,jem same wiecej ryb niz miesa,a zdarza mi sie wogole nie jesc obiadu bo smaka mam na cos innego,hihi.Pozniej poprawka z rozrywki bo mamy gosci,ktorzy wczoraj nie dojechali. Rzeno 🌼 👄 🌼 Serdeczne Zyczenia i spelnienia najskrytszych marzen ❤️ Annapo 🌼 A Roger nie mial wczoraj imienin? cos tak widzialam w kalendarzu,gdyby jednak nie to i tak daj mu wielkiego 👄 :D Milego Dnia Kochane,musze dokonczyc reszte,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam niedzielna kawe postawic :) : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> \_/> ... Erato 🌻 - o 16h30 jeszcze lozeczku :).... hmmmmm, marzenie :D U nas dzisiaj za oknem slicznie, choc mroznie (-4C), bylam z Ala na chwilke na polu, przy okazji do apteki weszlam, teraz mi sie obiadek wykancza ;) i za chxwile bedziemy do stolu siadac :) ... a po obiedzie siestka :)... mam nadzieje;) MILEGO DNIA dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas wszystko ok tyle ze cierpiena chroniczny brak czasu i cos mnie ostatnio napierdziela lewe biodro:O Erato nie ma za co i jak cos bede mogla pomoc to polecam sie na przyszlosc Rzena otrzymałas kalendarz? i przepraszam ze tak pozno wysłalam buziale ide wam na poczte podeslac pare linków do zdjec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Ruda - chroniczny brak czasu? hmmm to według mnie zaraźliwa choroba :D Wciąż czas za szybko mi ucieka... sporo winy w tym mają moje dzieci i mąż :D zaskakują mnie rozmaitymi niespodziankami... a zegar tyka i tyka. Wczoraj byli synowie z żonami, starsza córka i czworo wnucząt - Michaś był sensacją dnia - co chwilę kto inny miał go na rękach :D Dziś młodszy syn podesłał mi prawie 50 fotek z południowego spaceru z pieskami - mieszka niedaleko lasu... powędrował dzisiaj na szczyt góry, aby pokazać mi jak wygląda Rumia z góry :D Trochę fotek już wrzuciłam do Garnka. http://www.garnek.pl/kama13/a Dziewczyny - nie nadaję się na zrobienie recenzji z przeczytanej książki :D serio. Musiałabym chyba zrobić streszczenie :D a już dawno nie pisałam żadnych wielkich elaboratów :D W "Zagadka Aleksandryjska" jest dużo prawd historycznych z zamierzchłych i teraźniejszych czasów... i prawda chwilami miesza się z fikcją literacką... polityka z religiami. :D a czytając dokładnie i powoli można znaleźć prawdopodobną pewną teorię - to pieniądz i kilka grup najbogatszych ludzi rządzi światem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ooooo, Kaszubko 🌻 - wiec w koncu Michas nie jest Ci znany tylko z fotek :) !! Zaloze sie ze "na zywo" jest jeszcze slodszy niz na zdjeciach :) Buziaki dla Niego !!! Rudamaxi 🌻 - chroniczny brak czasu to choroba cywilizacyjna ;) ... niestety dosiega wieeeele osob :P. Jak zdrowko Viki ? Wyjasnilo sie cos ? Nic nie piszesz, wiec mam nadzieje ze dobrze ? Kawka na stol : > > > > > > ... a ja do pracy wracam... MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwo7890
W takim klubie powinny odbywać się spotkania np. związane ze zdrowiem po 30 tce?Nowinki ze świata medycyny jak chemorpewencja, czy inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry cześć i czołem ;) No i mamy luty :) Humor jest:D:D:D:D:D:D słońca brak....:( Stawiam kawę i wirtualne słodkości, a co tam w koncu karnawał :) Nieciekawie za oknem ........szaro-buro.........oby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja lapie troche tego dobrego humorku ale narazie pozostawiam slodkosci, bo juz mi tu w pracy sabotazuja z dosc dobrymi rezultatami moja diete :o Oli ucho coraz lepiej, za to ja sie rozlozylam w sobote, no ale nic, juz lepiej ... Kaszubko, stara prawda, swiatem rzadzi tylko kilka osob, ale my nawet marionetkami nie jestesmy :) dla wszystkich, zdrowka i sloneczka! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham i ja :) 🖐️ Wlasnie czekam na dowoz obiadku :) , dzisiaj kuchnia hinduska wiec jak ktos ma ochote to zapraszam na kurczaka w curry, ryz z safranem i samouse :) Dea 🌻 - jeszcze 5 kilo i bedziemy mieli prawo do zdjec ;) :) Wesola 🌻 - u nas tez ziiiiiiiimno i szaro-buro :O Dzieki za kawke i humor :) ... no, niech bedzie ze slodkosci tez porwie, w sumie jestem na takim etapie ze juz mi nic nie zaszkodzi :P :D Ania 🌻 - HOP, HOP !!! Mam nadziej ze nie poleglas ?! Jesli wykorzystujesz czas na odpoczynek to zlego slowa Ci nie powiem :P, ala jak gonisz kolo domownikow to prosze tu przy nas na chwilke przycupnac ;) Dzisiaj rano bylam na merostwie Ale do przedszkola zapisac :) ... Za duzych nadziei sobie nie robie , wszystko zalezy od tego ile klas otworza i ile bedzie miejsc, ale nie ukrywam ze bardzo bym chciala zeby do wrzesnia juz poszla. Dopoki mamy tu jeszcze rodzicow mogla by chodzic w mniejszym wymiarze godzin i powolutku sie przyzwyczajac... jak zostaniemy tu sami to bedzie caly dzien poza domem spedzac .... Decyzja dopiero za kilka miesiecy .... qrde jak ja nie lubie czekac !!!! Popoludniowa (jeszcze nie poobiednia ;) ) kawe stawiam .... i milego dnia wszystkim zycze !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W przelocie kawe stawiam : > > > > > > > .... i uciekam milego dnia zyczac :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohho......ale ruch jak na Marszałkowskiej;) :P Żarty się skończyły ;) listę wykładam do podpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam drogie panie,ja dzis na wolnym a zeby bylo milej jutro tez-cos mnie lapie-cala robote odwalilam wczoraj i dwa dni mam wolne,tylko piatek i weekend :D Goju 🌼 MM jest rocznik 63,jesli wejdziesz na NK - tam pod tym samym nazwiskiem jest moja siostra Ania,ona dwa dni temu dodala zdjecia z Italii,jeszcze jest na widoku,na tych fotkach(wspomne,ze byly robione w pazdzierniku) jestesmy wszyscy,tzn: ja i M - siostra,moj brat z narzeczona,moze TM nie bedzie wiedzial,postaram poslac Ci fotki dawniejsze,bo teraz MM zapuscil wlosy i moze go nie poznac a stojaca osoba nad nami to siostra mojej mamy. Ufff,ale tlumaczenia,MM nie chodzil z Twoim do szkoly -on chodzil w Walbrzychu ale biznes w PL prowadzil 20 lat,wlasciwie mial tez dyskoteke La Bamba sie nazywala,moze to mu cos nasunie .Pozdrawiam serdecznie. Rebeko 🌼 Widze,ze nie proznujesz z przedszkolem,jak Alice z jezykiem? wczoraj spotkalam kolezanke,o ktorej juz wspominalam na topiku-ma 3-letnia corke urodzona tutaj,po angielsku smiga perfect,z polskim troszke jeszcze ma problem,tam gdzie nie wie co ma powiedziec,wrzuca angielskie slowka,powodzonka z przedszkolem i kiedy w koncu jedziecie na ten urlopik? czy juz wszystko gotowe? Kaszubko 🌼 Teraz juz moge powiedziec,u mego syna w pracy byla selekcja a poniewaz on pracowal na kontrakcie za krotko -zostal zwolniony,moim zdaniem dal sie zrobic w balona-teraz ma nauczke ale na szczescie wczoraj MM zalatwil mu i jego koledze prace -taka lekka,beda chlopcy rozbierac szklarnie i dokarmiac rybki-w miedzyczasie facet obiecal im prace na 3 lata,zaczynaja w piatek,ufff,co za szczescie bo chodzil osowialy a tydzien przed zwolnieniem kupil mi w prezencie odkurzacz,w prawdzie nie za dlugo byl bez pracy-on jest bardzo obrotny i radzi sobie jak moze ,ale pomaga nam mieszkajac z nami i stwierdzil,ze mama dla niego jest bardziej jak przyjaciel,niz mama i nikt ani nic nie jest w stanie tego zmienic-dumna jestem z niego-pozwala sobie jak moze w tych mlodych latacha ale coz,ja tez bylam mloda,rozne rzeczy robilam,i jestem w stanie go zrozumiec - a zwolnili -wlasciwie sam napisal prosbe ozwolnienie bo stwierdzili,ze 8 h wczesniej wypil 1 piwo i nie zdazyl by ten alkohol z niego wyjsc-parodia ale zycie-zmusili go sami a on wariat podpisal,na szczescie sprawa sie dobrze skonczyla. Ruda 🌼 Jeszcze raz serdecznie dziekuje za pomoc,zrobilismy krok w tej sprawie i dopiero burza sie rozpetala,mlodszej corce normalnie odwalilo,widze,ze tam chodzi o moich synow i pieniadze,ona zazdrosna jest o to ze my jestesmy po slubie i mieszkamy razem z moimi dzicmi-no wiesz dorosla juz KOBIETA a zachowuje sie jak szczeniak,to nic ja dalej lece na swoim ,ma co dwa tygodnie i nikt nic nam nie moze nam zrobic,probuje,dzwonilam juz wszedzie,tylko martwi mnie jedna sprawa ta ostatniaza m-c musimy byc w ambasadzie,reszte wiesz. Buziaki dla dzieci 👄 Wesola 🌼 Dzis ja moge podrzucic troszke slodkosci,co powiesz na karpatke i kawke? Dea 🌼 Jak juz pisalam,bede w Londynie,w jakim rejonie jestes? mam daleko od ambasady do Ciebie i podalbym Ci moj numer telefonu,moze sie najpierw zdzwonimy,napewno bede calla rodzinka bo moj mlodszy jeszcze nie byl w Londynie,niewiem dokladnie kiedy ale napewno w Lutym,jak Olenka z uszkiem? i jak duza w przedszkolu? calusy dla dzieci 👄 Acha - Kaszubko u Ciebie caluski dla Michasia 👄 Annapo 🌼 Pomachaj lapka,ze zyjesz,mysle,ze choroba ustepuje troszke i Ciebie ominela,zycze powrotu do zdrowka ❤️ A teraz ide wstawic pranie i jestem na podgladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola - Oooo- chyba sie wcisnelam w liste :D:D:D Dziewczyny a kawka popoludniowa? Na tarasiku rowniez dawno nie bylysmy,robie pranie i obiad,dzis tylko M zadowolny z obiadu,flaczki wlasnie gotuje,dzieci maja pizze a ja nie jestem glodna bo po tabletkach,inaczej nic bym w domu nie zrobila,wzielo mnie na porzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - Twoj syn chyba ma to po Tobie ze na tyleczku nie potrafi posiedziec i zaraz sie o nastepna prace stara... ciesze sie ze sie wszystko dobrze konczy :) A nasz urlopik dopiero 19 marca ;)... juz sie nie moge doczekac :D Wesola - moze by trzeba piescia w stol ;) Zegnam sie narazie ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato - na tarasik juz nie zdaze, ale mozesz mnie do metra odprowadzic ;) :D Sopadam w koncu ,zakupy mnie dzisiaj czejaka :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj dzien spedzony z nosem w kompie powoli sie konczy, ufffff! zdarze jeszcze liste podpisac? Erato, nie wiem gdzie jest ambasada polska w Lnd, bom ja przeciez Wloszka :D:D:D ale przypuszczam ze bedzie blizej mojej pracy niz domu. My na half term jedziemy do Wloch, niech sie babcia nacieszy wnuczkami, ale jesli bedziecie w Lnd przed albo po to chetnie sie wyrwie z pracy na spotkanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Podpisuję listę :D jeszcze dzień się nie skończył :D jeszcze wciąż jest 2 II. Erato - młodzi potrafią, jeśli tylko chcą :D Tówj syn chce i potrafi. Kłopoty to nas jednak kochają... Twoja córka przypomina mi moją byłą synową. Chce jak najwięcej jak najmniejszym kosztem. Na taras to już nie zdążyłam... no trudno :D może jutro? Rebeko - od początku stycznia prawie każdego dnia ktoś do nas zagląda... mamy bardzo mało dni, kiedy jesteśmy wyłącznie sami przez całą dobę. W sobotę było nas 11 osób :D w niedzielę Paweł, w poniedziałek Ola i Basia, wczoraj Maciek ze swoją mamą, dziś znów Paweł :D Martwię się o Annapo... dziewczyno - odezwij się... chociaż pomachaj. Wiem, że teraz nie masz czasu na siedzenie w kompie... mam nadzieję, że jesteś zdrowa i z chorymi domownikami jest już lepiej. Znacie tą piosenkę Pawła Kukiza? http://www.youtube.com/watch?v=aFJgKE72Dq4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wczorajsza lista niezly efekt przyniosla ;) wiec i dzisiaj wyloze :) ... moze w koncu Ania sie pojawi bo tez sie troche martwie :( .... I jeszcze kawka Was troche pokusze : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>.... :) Erato 🌻 - nie mialam czasu juz wczoraj pisac.... Ala po Fr narazie niewiele mowi. Nazywa czasami po fr zabawki, zwierzatka ale jeszcze nie "gada" tak jak po polsku. Ostatnio mnie troche zaskoczyla, bo ogladala bajke, telewizor szedl bardzo cicho i w ktorejs chwili mowi : "Cio slonik mowi ? Nic nie slysze, mamusiu" ... a wydawalo mi sie ze wogole nie slucha i nie probuje zrozumiec :) Wiem ze sobie z francuskim swietnie poradzi, jest nim otoczona i jak tylko pojdzie do przedszkola/szkoly to bedzie to jej codzienny jezyk, wiec to tylko kwestia czasu. Dlatego wiekszy nacisk kladziemy na polski... to czego sie nauczy teraz juz nie zapomni :) .... a szkoda by bylo stracic szanse na "dwujezykowosc" ;) Kaszubko 🌻 - tarasik czeka ;).... idziemy ? :) Dea 🌻, Wesola 🌻 - dloaczycie do nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Wczorajsza lista niezly efekt przyniosla ;) wiec i dzisiaj wyloze :) ... moze w koncu Ania sie pojawi bo tez sie troche martwie :( .... I jeszcze kawka Was troche pokusze : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>.... :) Erato 🌻 - nie mialam czasu juz wczoraj pisac.... Ala po Fr narazie niewiele mowi. Nazywa czasami po fr zabawki, zwierzatka ale jeszcze nie "gada" tak jak po polsku. Ostatnio mnie troche zaskoczyla, bo ogladala bajke, telewizor szedl bardzo cicho i w ktorejs chwili mowi : "Cio slonik mowi ? Nic nie slysze, mamusiu" ... a wydawalo mi sie ze wogole nie slucha i nie probuje zrozumiec :) Wiem ze sobie z francuskim swietnie poradzi, jest nim otoczona i jak tylko pojdzie do przedszkola/szkoly to bedzie to jej codzienny jezyk, wiec to tylko kwestia czasu. Dlatego wiekszy nacisk kladziemy na polski... to czego sie nauczy teraz juz nie zapomni :) .... a szkoda by bylo stracic szanse na "dwujezykowosc" ;) Kaszubko 🌻 - tarasik czeka ;).... idziemy ? :) Dea 🌻, Wesola 🌻 - dloaczycie do nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko macham 🖐️ i listę podpisuję. Wieczorem jak znajdę czas, to zaglądnę na dłużej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do przedszkola.... chcialam sie umowic na rozmowe wstepna za dyrektorka .... i juz sobie nie robie zadnej nadziei : od wrzesnia przyjmuja tylko dzieci urodzone przed koncem 2008 , wiec Ala jeszcze przynajmniej rok w domku bedzie :( .... No nic, widocznie tak mialo byc ;) , dobrze ze mamy chociaz ten "Ogrodek"... Popoludniowa kawe Wam postawie, na taras zaprosze ..... i Wesolej dam szanse na otwarcie nowej stronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie na tarasik wpraszam :) no i sie pochwale: 1. Ola zaczela skladac swoje pierwsze slowa, oczywiscie po ang. 2. Duza wczoraj przeczytala sama ksiazeczke na dobranoc! no to dumna jestem :) Aniu, ja tez przywoluje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam macam i lece do pracy macie linki do zdjec? erato trzymam kciuki juz dzis za ambasade;) reszte w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Dea 🌻 - gratulacje dla Olenki 😍 ... teraz juz pojdzie lawina ;) :D ... a w dodatku bedziesz miala stereo :) I 😘 dla Duzej za ksiazeczke :) Rudamaxi 🌻 - linki do zdjec wyslalam... tylko zapomnialam Ci odpisac ;) Qrde, dzisiaj w drodze do pracy urwala mi sie szelka od plecaka :O... w poludnie przymusowy wypad na zakupy ;) Narazie sie zegnam ... zyczac milego piatku (!!) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szybko wpadlam sie przywitac i lece bom juz spozniona,nocka zarwana,alarm na budynku wlaczal sie co pol h.........spac!!!!!! Wiecej napisze pozniej,jak wroce jak na razie skopiuje wam dwa linki.....do posluchania,mojego wykonania. Dea 🌼 ocen moj wloski,nadaje sie do szybkiego nauczenia? dwa razy to slyszalam i oszalalam... sory za ta wcinke kolegi.... .http://www.youtube.com/watch?v=UCenL0J-uug a nastepny: ..http://www.youtube.com/watch?v=xIm1SbF0KUM - a cos od MM- ..http://www.youtube.com/watch?v=8IovbT540Ko Milego Dnia i do uslyszenia pozniej,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×