Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobry wieczór 🌼 Od pewnego czasu mam kłopoty z netem... nie ta prędkość i coraz częściej znika od 1 minuty do kilku godzin. Tydzień temu dzwoniłam do operatora... ale już następnego dnia net był idealny - aż za bardzo, bo prędkość wynosiła do 11Mb. Niestety, za szybko się ucieszyłam - kłopoty wróciły... zawsze po południu net codziennie zanika, a i prędkość byle jaka. Jutro znów do nich dzwonię i tym razem muszą do mnie przyjechać i wszystko posprawdzać. Do mojego kompa nikt nie może się dostać - nie mam blutacza i jest hasło. Rozmawiałam z młodszym synem - on uważa, że ktoś podpiął się pod kabel prowadzący do mojego mieszkania. Wszystko możliwe, bo skąd takie skoki z Mb? i te krótki lub dłuższe zaniki netu - zawsze pod wieczór. W tej chwili jest net :D muszę szybko wysłać wpis... bo licho wie jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Rebeko 🌻 wielka buzia 👄 dla Alice. Dużo zdrówka z okazji urodzin. Wyściskaj ją od nas 🌻 🌻 🌻 No i dla wszystkich Was Kochane Kobietki wszystkiego najlepszego. Mnóstwo zdrowia, radości, miłości, samych pogodnych dni 👄 🌻 ❤️ 🌻 👄 🌻 ❤️ 🌻 👄 🌻 ❤️ 🌻 👄 🌻 ❤️ U mnie dzisiaj było piękne słońce, chyba wiosna idzie :-) Życzę miłego wieczoru. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Dzisiaj znowu u mnie świeci słoneczko. Rozsyłam na cztery strony świata U mnie dzisiaj gości pan leń, może któraś chętna na jego towarzystwo? Nie mogę się na niczym skupić, nic mi się nie chce, a to środa przecież :-) Stawiam kawę, dokładam babkę z polewą czekoladową i życzę miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Witaj Goja 👄 u mnie też słoneczko, ale gościa lenia to nie chcę mieć :D za żadne skarby :D Kusisz babką :D znów kg mi przybędzie... ale podobno kochanego ciała nigdy nie jest za dużo :D :D Rebeka 👄 - Ala rośnie jak na drożdżach... te 2 lata błyskawicznie minęły. Niedługo Ola i Brian też będą solenizantami :D Annapo 👄 - jak tam u Ciebie - net działa? dziś zrób sobie wolny dzień i zasiądź do kompa - robota nie zając... nie ucieknie, a Tobie potrzebny jest odpoczynek. Dea 👄 zdrowiej szybciutko... Chciałam się więcej rozpisać i guzik - córka dzwoni. Odezwę się później. 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Rebeko 🌻od razu błagam na kolanach o przebaczenie,no coz jedyne wytłumaczenie to skleroza:Pale coz sie dziwic w tym wieku:)...a teraz prosze ode mnie tez mocno wysciskac i wycałowac Ale z okazji urodzin....niech jej w zyciu dobrze bedzie a Wam sprawia zawsze sama radosc... no i dzieki za paczka:P:) Goju🌻 ja za pana lenia serdecznie dziekuje,chociaz przydaloby sie troszke odpoczynku,ale wiem ze potem bardzo trudno sie Go pozbyc...ale Ty korzystaj i odpoczywaj.. ja tez mam pecha jak Kaszubka,bo musze Was teraz pozegnac bo Brian wrocil z podworka ,a ostanio ma bardzo "psujace " lapki i musze ukrywac kompa :P...pozdrawiam caly sklad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jedna 'wredna' ciotka zapominalska!!!! Alice, rosnij zdrowo otulona miloscia rodziny. Madra kobitka i tak bedziesz, wiec narazie, baw sie dobrze bo najlepsza nauka przez zabawe!!!!! ❤️😘🌻 ja juz trzeci dzien w domu, dzis wieczorem ide do specjalisty. Lekarka rodzina z ulga oddetchnela jak odrzucilam jej propozycje diapezamu. Wg niej mam spazm miesnia i mam odpoczywac i nie dzwigac ... i jak to wytlumaczyc Oli? ide sie zdrzemnac, tyle dobrze ze nadrabiam z praniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Cos mi ostatnio nie dane :( .... w pracy mnie nie oszczedzaja a i w domu mi do kompa nie po drodze.... Dziekujemy za zyczenia.... hehe, nie przesadzajcie znow z tym padaniem na kolana i przepraszaniem :D, o urodzinach wspomnialalm tylko dlatego zeby nie bylo ze sie od tortu wymiguje :P .... No ale bardzo nam milo :), Ale wysciskalam i wycalowalam dokladnie :) Kaszubko 🌻 - dzieci rosna ale przeciez my ciagle mlode ;) :) Michas za chwile 3 miesiace konczy, prawda ? Dea 🌻 - alez Cie dopadlo :(.... co na to specjalista, dostalas jakies leki ? Goja 🌻 - na dzisiaj biore Pana L do siebie :P... ale jutro prosze zeby mnie ktos w tej opiece nad nim zmienil :P bo rzeczywiscie strasznie absorbujacy jest :D Erato 🌻 - Ty bezrobotna ?!? Przeciez to sa dwie sprzecznosci :D .... tez mi sie widzi ze ten stan dlugo nie potrwa ;) Coz to za problem mialas ze az praca rzucilas ? Jak sprawa odszkodowanie dla M ? Idzie do przodu ? Ania 🌻 - oj, te "psujace lapki " ;) ... u nas juz pilot do DVD dziala na pol gwizdka, pudelka po DVD w strzepach a ostatnio sobie dysk "Krola Lwa" polamala :O .... upiera sie wszystko "siama" :D to pozniej takie skutki :D A my powoli sie przygotowujemy do wyjazdu :), M wywlokl z piwnicy sprzet i ubrania i znow mamy slad na srodku salonu :O Niby do wyjazdu jeszce ponad tydzien, ale po 3 latach trzeba to wszystko troche przewietrzyc, poprac i posprawdzac... a w niedziele mamy odwiedziny rodzicow. Bede musiala znow ten caly chlam gdziec po katach poupychac :O.... qrde, naprawde przydalo by sie wieksze mieszkanie :(.... no ale w sumie cieszmy sie ze mamy dach nad glowa i ze nam na glowe nie kape :D Kawke stawiam, slonce na 4 strony swiata rozsylam i spadam... mama we wtorek do Pl jedzie, musze zrobic liste zakupow ;) MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Cos mi ostatnio nie dane :( .... w pracy mnie nie oszczedzaja a i w domu mi do kompa nie po drodze.... Dziekujemy za zyczenia.... hehe, nie przesadzajcie znow z tym padaniem na kolana i przepraszaniem :D, o urodzinach wspomnialalm tylko dlatego zeby nie bylo ze sie od tortu wymiguje :P .... No ale bardzo nam milo :), Ale wysciskalam i wycalowalam dokladnie :) Kaszubko 🌻 - dzieci rosna ale przeciez my ciagle mlode ;) :) Michas za chwile 3 miesiace konczy, prawda ? Dea 🌻 - alez Cie dopadlo :(.... co na to specjalista, dostalas jakies leki ? Goja 🌻 - na dzisiaj biore Pana L do siebie :P... ale jutro prosze zeby mnie ktos w tej opiece nad nim zmienil :P bo rzeczywiscie strasznie absorbujacy jest :D Erato 🌻 - Ty bezrobotna ?!? Przeciez to sa dwie sprzecznosci :D .... tez mi sie widzi ze ten stan dlugo nie potrwa ;) Coz to za problem mialas ze az praca rzucilas ? Jak sprawa odszkodowanie dla M ? Idzie do przodu ? Ania 🌻 - oj, te "psujace lapki " ;) ... u nas juz pilot do DVD dziala na pol gwizdka, pudelka po DVD w strzepach a ostatnio sobie dysk "Krola Lwa" polamala :O .... upiera sie wszystko "siama" :D to pozniej takie skutki :D A my powoli sie przygotowujemy do wyjazdu :), M wywlokl z piwnicy sprzet i ubrania i znow mamy slad na srodku salonu :O Niby do wyjazdu jeszce ponad tydzien, ale po 3 latach trzeba to wszystko troche przewietrzyc, poprac i posprawdzac... a w niedziele mamy odwiedziny rodzicow. Bede musiala znow ten caly chlam gdziec po katach poupychac :O.... qrde, naprawde przydalo by sie wieksze mieszkanie :(.... no ale w sumie cieszmy sie ze mamy dach nad glowa i ze nam na glowe nie kape :D Kawke stawiam, slonce na 4 strony swiata rozsylam i spadam... mama we wtorek do Pl jedzie, musze zrobic liste zakupow ;) MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dubel wyszedl :O.... Dea, Ania - male pytanko do Was, kochane .... Olenka i Brian jedza sami ? Bo u nas ostatnio jakis regres w tej kwestii :( .... tak juz Ala ladnie sama jadla, a tezraz od kilku tgodni mamy na tapecie "karm mnie mamusiu" .... i tak sie zastanawiam co z tym zrobic : odpuscic i ja karmic czy pozwolic jej troche poglodowac :P ...? Apetyt ma dobry ale jak Jej nie karmie to prawie nic nie zje.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak szybko na dwa slowa bo zajeta jestem uporzadkowywaniem swoich spraw. Po pierwsze Rebeko duzo 👄 dla Alice,pamietalam i widzialam po wpisie ale wylecialo mi z glowy,usciskaj ja rowniez ode mnie i zycze wspanialego odpoczynku w Alpach 🌼 Zwolnilam sie z pracy bo mialam dosc dokladania swoich pieniedzy do pracy,po obliczeniu wyszlo na to,ze jednak dokladalam. Poza tym,niemam kontraktu a okazuje sie,ze bylam samozatrudniona i co z tego wyszlo-spotykamy sie na drodze sadowej,jak na razie szukam dobrego prawnika z zakresu prawa prawy a pozniej ide citizen advive buro walczyc z nimi. Na zasilek nie moge isc bo nie nalezy mi sie,dziwne nie? pracowalam ponad rok w tej firmie i tak wyszlam,na poczatku mowili,,ze umowa slowna,tutaj sie to liczy a pozniej,ze wysla mi kontrakt,teraz twierdza,ze zabralam im klientow prywatnie,jak to dobrze,ze ja zbieralam wszystkie dowody przez rok :) a wszyscy klienci zrezygnowali z umowy po moim odejsciu.Teraz siedze w domku ale jak dobrze wiecie,mija sie to z moim charakterem :D Szukam jakiejs domowej pracy,w ostatecznosci znajde cos w jakiejs fabryce,coz,trudno-nie dam rady,na razie tylko MM pracuje,jest ciezko ale lacze wszystko co sie da jak najmniejszym kosztem. Postaram sie cos skrobnac jak bede miala chwilke ale napewno nie dzis,jutro zostaje sama,wiec bede na podgladzie. Pa,pa.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🌼 Jak obiecalam to stawiam kawke i dokladam ciasteczka maslane. Zycze Milego Dnia i jestem na podgladzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwa slowa.... Ala sie rozchorowala :(, cala noc nie spalismy, katar i gardlo zawalone, po poludniu mamy wizyte u pediatry, wole trzymac reke na pulsie bo nie chce zeby sie cos powaznego przyplatalo przed samym wyjazdem :O.... Pozdrawiam wszystkie serdecznie, porywam kawke, ciasteczko (dzieki Erato 😘 ) i lece ... musze z praca troche nadgonic jak mam wczesniej wyjsc .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - to nie dobrze,mysle,ze do wyjazdu wszystko przejdzie,biedna Alice wielki 👄 dla niej i drugi 👄 dla Ciebie na pocieche. Pytalas jak tam odszkodowanie,sprawa jest w toku,jeszcze nic nie wiemy bo M ma kolejne spotkanie u lekarza i nie ostatnie,zrobil mu sie jakis malutki guzek z tylu glowy i coraz bardziej go boli,w rzeczywistosci wyglada to tak,glowa boli od rana do wieczora ale juz sie przyzwyczail do tego a teraz juz odczuwa bol w nocy i to jest niepokojace,zobaczymy - dzis musze zadzwonic do lekarza i przelozyc wizyte bo musi isc jutro do pracy,zaczynaja w pracy krecic nosem bo w sobote nie chce pracowac-ale ja mu sie nie dziwie,robi chlop caly tydzien po 12-13h i jeszcze chca w soboty go sciagac,kiedy ma wypoczac.Wracajac do auta,sprzedajemy bo chcemy kupic jakies duze auto,nie damy rady w razie z przeprowadzka,albo Chrysler Grand Vojager albo Mercedes Vito,teraz wiemy,ze wszedzie rejestruja z kierownica po prawej,osobiscie wole to pierwsze ale to zalezy od finansow,na razie stoimy w miejscu. Annapo 🌼 Napomne do Twojego telefonu,teraz roumiem o co chodzi w tym wszystkim,nie dziwie Ci sie bo sama nie chcialabym byc na podsluchu,ale takie to zycie juz jest.Remont juz dobiega konca? I jak tam Brianek? Jestem w domku to robie porzadki-wyrzucam to co niepotzrebne,niby wszystko sie przydaje a tyle rzeczy nieuzywanych,hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8marca
Prawiczuś doskonały jesteś boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobotnio, slonecznie :) tak jak Wesola juz mowila, Wiosna Panie Sierzancie!!!! Nareszcie :D:D:D Rebeko, jak Alice? no i co jej jest? Duzo, duzo zdrowka zycze!!!! Co do jedzenia to Ola jest w fazie 'sama jem' i to wszystko lacznie z zupa :) zazwyczaj, przedewszystkim jak jest bardzo glodna, to bardzo ladnie i czysto je. Nic ze jednak czasami sie cala zaleje, zasmieci podloge czy tam inne, uczy sie :D:D:D A Ala moze dlatego chciala byc karmiona bo juz sie slabo czula? Nawet jesli nie, to na pewno jest przejsciowe i ja nie widze zadnych problemow jesli ja bedziecie karmic wedle zyczen. tak pieknie slonce swieci ze szkoda w domu siedziec, wiec jak tylko Ola skonczy drzemke trzeba bedzie sie z pizamy wywlec ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 Piekna pogoda,masz racje ale jak tam Twoj kregoslup? mysle,ze to nie dysk? U mnie jak co roku,pecherz przeziebiony,zawsze mam tak,w marcu pecherz a pod koniec kwietnia kregoslup,juz od 4-ech dni biore penicyline,po dwoch dniach bylo dobrze,na trzeci zle a dzis mysle,ze jest w normie - okaze sie wieczorem bo to wtedy widac.U mnie 15 na plusie az chce sie wyjsc na dwor,korzystaj z pogody i buziaki 👄 dla dziewczynek. Czytalyscie o jutrzejszym ksiezycu? az ciekawa jestem co z tego wyniknie!!! A to co wczoraj sie wydarzylo sie w Japonii wstrzasnelo mna bardzo,mowie wam,przejelam sie i strasznie to wieczorem odczulam,po prostu starzeje sie,..,.wzruszam za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sie zaczytalam :) Kaszubko ❤️ Dziekuje i czekam na wiadomosci. Ide spac bo chyba juz rano-a tak fajnie sie czyta -i tyle waznych wiadosci,hmm. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_poland
Droga Pani Ty, która czytasz moje nieśmiałe ogłoszenie bądź uwielbiona w każdym swym obliczy, słodka, okrutna, łaskawa, bezwzględna... Jestem 34 letnim mężczyzną szukającym możliwie trwałej relacji w związku z silną i dominującą kobietą. Jestem kawalerem, bez zobowiązań, wykształcenie jeśli dla takiego przedmiotu jak ja ma znaczenie) to mam wyższe, inteligencję bardzo wysoką, 189cm odpowiednio dużo kilogramów wagi, jasną karnację, bez zarostu. Jestem absolutnie uległy, chociaż tego nie widać i jeżeli moja Pani nie zapragnie prowadzić mnie na smyczy w miały dzień - to nikt się nie zorientuje ... a jak zapragnie no cóż... polecenia należy wykonywać. Doskonale gotuje, nie mam problemów z prowadzeniem domu, nie jestem leniwy - piorę, w szczególności chętnie bieliznę, prasuję ... moją specjalnością są wypieki z mięs i sałatki. Fascynuje mnie silny charakter u kobiety. Bardzo bym chciał być w związku z osobą, która będzie moją Panią. Jeżeli chodzi o kwestie życia codziennego i erotyki, uznaje pełną podległość nie mam własnego zdania w pełni się poddaje i wydaje w ręce swojej Pani. Nie mam żadnych warunków, zgadzam się na wszystko ... a odpowiednio silny knebel i przymus powinny zdusić płacz i szloch ... Nie będę tu pisał o upodobaniach i szczegółach - to wolę zostawić swojej Pani, ale aby skuteczniej się zareklamować powiem, że doskonale masuje ... dość profesjonalnie. Czekam w uniżeniu slavepoland@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Niedzielne popołudnie... sport w TV... w domu cisza :D Wczoraj troszkę się podenerwowałam - zięć [mąż młodszej córki] wylądował w szpitalu - wstępna diagnoza - stan przedzawałowy. Po wykonaniu następnych badań stwierdzono, że owszem - jest chory, ale to jeszcze nie zawał, czy przedzawał. Ma chore serce, chory kręgosłup... dano trochę leków i późnym wieczorem wypisano z oddziału. Tak teraz działa u nas służba zdrowia :D Kafe wolno chodzi, bardzo długo trwa odświeżanie stronki... piszę bez podglądu [zapomniałam otworzyć naszą stronkę w drugiej karcie]. Chciałam więcej popisać, ale pouciekało mi z głowy :D 👄 👄 dla Was. Miłego popołudnia wieczoru. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sloneczko nam ucieklo :o i jakos tak szaro i mokro sie zrobilo. Niedziela! Z krzyzem juz o niebo lepiej Erato, mozliwe ze byl to problem miesniowy, zobaczymy w srode bo bede miala juz wyniki z rezonansu i spotkanie ze specjalista. Erato, ja nie jestem zwolennikiem antybiotykow, wole stare domowe sposoby. Musisz wzmocnic swoja diete o wit C. Nasze organizmy nie zatrzymuja wit C wiec koniecznie pij non stop sok z zurawiny! Naprawde czyni cuda. Dobry tez jest w koktajlach ;) Kaszubko, u mnie w domu to ja tylko ogladam sport, tzn chcialabym ogladac ale jest okupacja telewizora ze stron dziewczynek. Ale dokulturowuje sie, znam 99% kreskowek, piosenek i melodii :) A dzis mecz rugby Anglia - Szkocja! Mysle ze pewnej niedzieli 'obraze sie' na wszystkich i pojde sobie ogladac mecz w pubie ;) Rebeko, jak Alice??? Niepokoi mnie twoja nieobecnosc! Annapo, co u Was? wiem ze ty zalatana, ale chociaz pomachaj! M znowu na uczelni - chce napisac prace do konca tego miesiaca i potem w kwietniu koncentrowac sie tylko na doswiadczeniach i ewentualnych przerobkach - no wiec zapowiada sie przetego tamtego Wielkanoc :o no ale do lata ma wszystko sie skonczyc, wiec swiatlo w tunelu ciut ciut widac :) szukam samochodu, i im wiecej grzebie w necie tym wiecej jestem zagubiona :o na poczatku bylam przekonana ze chce scenic'a ale potem naczytalam sie o fordzie focus, potem zobaczylam almere tino, a na koniec wpadla mi w oko honda jazz .... ehhhh, pomocy!!! Dziewczynki o dziwo pozwolily mi przelaczyc na rugby (na razie) wiec spadam choc poczatek zaliczyc :) dobrego niedzielnego popoludnia! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po week-end'owe 🖐️ Wpadlam sobie kawke w Waszym towarzystwie wypic : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> .... :) Nie, nie zapomnaialm o Was i nie mamy w domu zadnej hekatomby ( Dea 😘 ) tylko mielismy wczoraj rodzicow :) i jak juz pojechali, dobrze po 22h00, to jakos mi sie nie chcialo kompa wlaczac :P... Urodzinki sie udaly :), po puzelkach mamy teraz w domu nowy hit : ciastolina :D Nie mozna Ali od tego oderwac, mamy ciastoline wszedzie wlacznie z meblami i szybami, dobrze ze ta dzisiajsza nie jest takia jak za czasow mojego dziecinstwa bo jakby mi przyszlo tluste plamy czyscic co chyba bym sobie w leb strzelila :D :D W piatek pani doktor mnie uspokiila, osluchowo Ala OK, uszka tez czyste, ma tylko monstrualny katar ktory ja dlawi :(.... ale wczoraj juz bylo o niebo lepiej, noce wracaja do normy, podwyzszonej temperatury juz nie ma :) wiec wszystko idzie na lepsze :) .... nawet ja dzisiaj do ogrodka juz kazalam zaprowadzic : zakazne to nie jest, nie przeszkadza jej juz w normalnym funkcjonowaniu, na dworze cieplutko, wiec niech sie troche wsrod innych dzieci rozerwie :) Dea 🌻 - hehe, ja tez w sobote do obiadu w pidzamie urzedowalam :D Dzieki za odpowiedz odnosnie Olenki :).... Ala jak chce to tez ladnie sama potrafi jesc, ale ja mam wrazenie ze sie zaczyna z nami troche droczyc ;) ....i taki maly leniuszek sie z Niej robi ;) Ale masz racje, nie ma sensu jej do niczego zmuszac... w czerwcu mamy odwiedziny, przyjezdza do nas brat M (chrzestny Ali) z zona i 4-letnim synkiemi i tak sobie mysle, ze jak Jej do tej pory nie przejdzie, to moze jak zobaczy jak kuzyn sam je to Jej troche na ambicje wjedzie :P... Powodzenia dla M :) a co do autek ;) .... z tych co wymienilas to ja odobiscie polecalabym Fokusa ... ludzie go bardzo chwala :) Erato 🌻 - qrde, jednak po raz kolejny okazuje sie ze nie mozna liczyc na uczciwosc :O , jak czlowiek sam o swoje sprawy nie zadba to nikt o niego nie dba :(.... Walcz o swoje, o sprawy M, mam nadzieje ze wszystko szybciutko wyprostujesz ! Zdrowka dla Ciebie i dla M !!!! Powiem Ci ze mnie ta Japonia tez dziabnela :(....natura to straszna sila :(.... a do tego jeszcze teraz te problemy z tymi centralami nuklearnymi :O.... troche przerazajace to wszystko :O.... Kaszubko 🌻 - zdrowka dla ziecia ! Wyjasnilo sie cos z tym internetem ? No i jak maz : juz po wszystkich badaniach ? Macie juz konkretna diagnoze ? Wesola 🌻 - licznik Ci sie, widze, zepsul ;) ale jesli chodzi o dobry humor mozna na Ciebie liczyc bez wzgledu na wszystko :) No to by bylo narazie na tyle ;) ... chyba nadrobilam week-end'owe zaleglosci i moge teraz z czystym sumieniem za prace sie zabrac ;) MILEGO I SLONECZNEGO DNIA dla wszystkich !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×