Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 U mnie już jesień... bo co to za lato, gdy wciąż pada i pada :D mam z tego powodu niezbyt dobre samopoczucie :D i psychiczne i fizyczne. Kocham słońce... szarych dni nie znoszę. Wesoła - mam nadzieję, że Twoje słoneczko do mnie dotrze. :D Michaś ma dopiero 7,5 miesiąca, a już staje na nóżki... chyba zacznie chodzić przed roczkiem. Maciek wreszcie zaczął rozmawiać ze mną przez telefon :D a jaki z niego teraz rozmowny chłopiec :D :D Za 1,5 miesiąca mamy jubileusz - 16:28 Muszę coś wykombinować dla nas - na pamiątkę. Tak chodzi mi po głowie pewien pomysł :D niektóre nasze wpisy, a do tego jakaś muzyczka. Baaa... tylko jakie wpisy? może pomożecie mi? potrafię robić zrzuty z ekranu - wystarczy więc, że podacie stronkę, na jakiej znajduje się się ciekawy... albo śmieszny wpis każdej z nas. Jako pierwszy oczywiście poleci pierwszy wpis Annapo... a jakie następne? też nasze pierwsze? i jakie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 👄 życzę Ci 🌼 Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wtorkowo i zapraszam na kawke - u mnie jest goraco ale pada przelotny deszcz,zapowiadaja cos okolo 30C. Kaszubko ❤️ Ciekawy pomysl,wlasciwie juz jestem ciekawa jak to zrobisz? hihi. :) Hop,hop?????????? No to lista obecnosci dzis na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) i liste podpisuje ;) Cos ostatnio do tylu chodze :O... zapomnialam o imieninach naszych An (buziaki 😘 i spoznione ale szczere 🌻, kochane !!) o 18-tce Niki kwiat] :O ( ...Wczoraj znow urodziny Ani przegapilam 😭 ... no i Goi nawet udanych wakacji nie pozyczylam :( (ale jestem pewna ze i tak beda udane :) i moje zyczenia, albo raczej ich brak, tu akurat nic nie zmieni ;) ) Ten poprzedni tydzien dal mi sie troche we znaki, prawie cala niedziele jezdzilismy po sklepach za stolem i krzeslami do salonu (stol kupilismy :) ale krzesel juz nie :O ) wiec nie mialam za bardzo kiedy wypoczac.... a jeszcze w dodatku wczoraj wieczorem mama zostala .... i super sobie poklachalysmy :) ale za to poszlymy spac prawie o 2h00 :P .... :D :D Rzena 🌻 - witaj po urlopie :) !! Fajne wakacje mials ;) ....chetnie bym sie na takie wybrala, juz nawet te widoki bym przezyla :D :D .... tylko bym zamienila "sie opalalm i opalałam i opalałam a jak był wolny czas to sie opalałm" na : "spalam i spalam i spalam a jak był wolny czas to spalam" :D :D Kaszubko 🌻 - super pomysl :) !! Popieram nasze pierwsze wpisy a do tego moze jakies wazne wydarzenia.... chocby nasze spotkanie u Ani :), moze przeprowadzki (Dea, Erato, She), dzien kiedy Ty stalas sie "zmotoryzowana" ;), narodziny "naszych" topikowych maluchow :).... ale to tylko moja propozycja :P Dziekuje za dawke humoru :) Dea 🌻 - nie ma to jak rece sobie urobic i uslyszec "nie jestem glodna/glodny", no nie ? :D A co do tej energii.... jakby trzeba bylo to by sie znalazla :P Ania 🌻 - mam nadzieje ze Ci sasiad kaszacy trawnik bez koszuli egzystencje choc troche umila ;) :D Erato 🌻 - nocne pobudki juz rzadsze ? U nas tez dzisja do 30C dobija :) tyle ze bez deszczu ... to co : moze do mnie na tarasik ? Kaszubko, Dea, Wesola ... i cala reszta ;) ...dolaczycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ciepło to u mnie nie jest :D jakieś 26st :D pojeździłam z Psotką... a wcześniej wyskoczyłam do sklepów znajdujących się na drugim końcu miasta. Teraz psinka śpi - umęczyłam biedaczkę :D :D :D przez ostatni tydzień mało biegała i straciła kondycję :D Rebeka - dobry pomysł, ale... potrzebne mi są daty.. np dokładne daty urodzin naszych najmłodszych, stronki, gdzie o tym piszemy. Trochę fotek mam. Niby jest jeszcze czas, ale samej przelecieć ponad 800 stron i wybrać coś z tego... powoli zaczynam działać :D to znaczy - myśleć, zastanawiać się. Wszystkie pomysły i rady z radością przyjmę... czy z nich skorzystam? jeszcze nie wiem. Gdy jeszcze wszystko w zarodku - często zmieniam plany... ale jak już ruszam z robotą - zmian nie ma. Mamy miesiąc na decyzje co chcemy mieć utrwalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 u nas slonko !i mam nadzieje ze na dluzej zostanie,bo swiety czas na zniwa! serdecznie dziekuje za wszelkie zyczenia...rzeczywiscie w wakacje u mnie duzo tego,w sumie to tylko R ma urodziny w roku szkolnym...nie robie zadnych imprez,no chyba ze jakies okragle rocznice...w tym roku ta 18 Niki,a tez sie obyłobez zjazdu rodziny,mysle ze dopieo we wrzesniu jakis obiadekodswietny z tej okazji wydam...tak to jest na tej gospodarce,ze w tym okresie nie ma na nic czasu i tyle pracy ze nie ma sil swietowac...w tym roku co prawda pogoda nam nie dopisuje,ale kto to moze wczesniej przewidziec.... Kaszubko🌻 mnie sie podobaja propozycje Rebeki i postaram sie poszukac tych stronek,ale nie wiem czy sie wyrobie w czasie:( a w ogole to bardzo dobry pomysł... Erato🌻dzieki za zyczenia na Facebooku ja ostatnio w ogolne nie zagladam do kompa,bo nie ma kiedy,a jak juz to tak szybko tylko przeewy porobie i jednym okiem zajrze na kafe,takze sorki ze tam mnie nie ma...trzymam kciuki zeby w koncu sie wyjasnilo co z Twoim zdrowiem ....nie wiem kiedy Twoj syn ma urodziny ,ale juz teraz wycałujgo ode mnie i zloz najlepsze zyczenia,by Mu sie dobrze zyło jako dorosłemu:P Rebeko🌻 tym razem to ja sie zaczełam martwic ,ze tak dlugo Cie nie ma,no ale widze ze juz ok...a kiedy masz urlop,wydawalo mi sie ze mialo to byc w lipcu... wszystkim paniom zycze duzo słonka iciepek na serduchu i na razie uciekam,a jak tylko znajde chwilke to sie bede meldowac:P... BARDZO PROSZE O TRZYMANIE KCIKOW W PIATEK ZA MOJA CORCIE......a jak sie uda to powiem w jakiej intencji:P:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam srodowo :) Wpadlam sie przywitac i lece do doktora bo wyniki juz przyszly,niedlugo wracam to sie odezwe. Annapo - moj syn mial dzien po Niki tak,ze u nas juz po urodzinach nastepne 19-ego sierpnia,tym razem MM :) Trzymam kciuki za corcie obiema recami :) Do uslyszonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki :) 😍 Ja dzisiaj w dobrym humorze, wczoraj sie dowiedzielismy ze tesciowa nas poczatkiem wrzesnia odwiedzi :), przyjedzie razem z moja mama kiedy z Pl bedzie wracac.... Chyba zglupialam :P.... TESCIOWA przyjezdza a ja sie ciesze ;) :D :D Ania 🌻 - kciuki zacisne napewno i z calych sil ... tylko, prosze, daj znac jak juz bede mogla puscic, bo musze znow M do pracy odwiezc i moze mi byc ciezko za kierownica ;) Moj urlop dopiero pod koniec sierpnia.. jszcze ponad 3 tygodnie .... ale przezyje :) Kaszubko 🌻 - taka mala sciaga : Brianek : strona 653 Olenka : strona 648 Ala : strona 621 Spotkanie : strona 754 Twoj skuterek : tez cos w okolicach strony 622 ...narazie tyle, moze jeszcze cos fajnego pozniej wyszukam... a Ty zrobisz z tym co bedziesz uwazla za sluszne ;) :) A moze kazda z nas poda jakies wydarzenie (ze swojego zycia) ktore by chciala uwiecznic ? Erato 🌻 - napisz zaraz co Ci lekarz powiedzial !! Czekam na DOBRE wiadomosci !! Dotlenic sie ide :) ....jakby co to zapraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 ja już się dotleniłam :D teraz sobie palę papieroska. Rebeka 👄 dzięki za te stronki - mniej szukania dla mnie. I masz następny dobry pomysł - ważne wydarzenia o których tu pisałyśmy - to tez można uwiecznić. Erato - ja też czekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 no nareszcie slonko chyba na dluzej zawita,chociaz w radiu znowu strasza deszczem... Rebeko🌻 te kciuki to juz tak dopiero od 10 a mysle ze okolo 13 juz i tak nie pomoga:)takze po M jedz normalnie ,bo nie chcialabym za nic odpowiadac ..... a z ta tesciowa to mysle ,ze ja ratuje czestotliwosc odwiedzin:P...moj M ma podobnie,tez sie cieszy(no moze troche przesadziłam:))jak moja mama nas odwiedza,ja juz tego jednak z czystym sumieniem nie moge powiedziec o sobie i mojej tesciowej ,ale moja tesciowa pewnie tez bardziej zadowolona z odwiedzin tych pozostałych synowych niz moich... Erato🌻 no i jak syn sie czuje jako "dorosły",bo moja cora tylko przez chwilke sie z tego cieszyła:)a jej chłopak to w ogole na opak,przed osiemnastka wracal do domu ok 21,a wczoraj jako dorossly jechal juz ok 19 az sie usmialam:) tez mam nadzieje,zew wyniki bed ok... ok zmykam ,pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w czwartek :) Pogoda barowa to robie dokumenty bo nie uwierzycie ale wczoraj dostalam dokument o niezdolnosci do pracy i dzis zalatwiam zasilek chorobowy,zawsze cos,jak na razie nie moge podjac pracy,nie wolno mi :) Wyniki przyszly z mojego serducha,pierwszy raz sie wczoraj poczulam troszke staro jak na swoj wiek,zmienili mi antykoncepcje bo ta,ktora mialam przez 19 lat,zawodzi i moge dostac zawalu-ale co najwazniesze te tabletki w moim wieku to powoduja i dlatego mam podwojne bicie serca,przez godzine szukali dla mnie odpowiednich tabletek,teraz od jutra zaczynam nowe i mala dwumiesieczna hustawka nastroju i wagi,kurcze atak sie staralam aby spasc z wagi-trudno zdrowie wazniejsze,. 11-ego jak juz pisalam ide do szpitala ale rozczarowalalm sie bo okazuje sie,ze to bedzie ostatnie badanie przed operacja,wiec niestety nie 11-ego a dopiero wyznacza termin,potrzebuja dokladniejszych badan miednicy,brrr-a juz sie tak cieszylam,nawet M wzial wolne bo nie wiadomo jak moglabym prowadzic auto-i okazuje sie,ze niepotrzebnie-ach zycie,czekac,czeka i czekac!!! Annapo ❤️ Moj syn Kochana juz 20 lat ma tak,ze z ta dosrosloscia to u mnie juz przeszlo,mlodszy za dwa lata ma 18-stke ale juz czuje sie dorosly,zostaje tylko nam zyczyc im udanych i przemyslanych decyzji 🌼 Rebeko ❤️ Ciekawe pomysly rzucilas Kaszubce,moze ja tez znajde jakies ciekawe wpisy? Kaszubko ❤️ Dziekuje,wiesz za co,nie jest tak zle,wiem od wczoraj (3) Wesola ❤️ Cos Ty? tak malo Cie teraz,to moze wpadnij na ciacho z kremem a co zaszalejmy? :) Hop,hop-gdzie reszta pan? U mnie pada ale moze jakis tarasik dzis zaliczymy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? wracajac do tesciowych to ja niemam takiego problemu,przez 15 lat widzialysmy sie dwa razy,oni mieszkaja w Pl i chca koniecznie abym ja do nich przyjezdzala ale ja wole na odleglosc,wiec ma z bani,MM mowi,ze takic tesciow jak on mial (czyt,moja mama i tata) to rzyczy kazdemu ale niestety juz ich nie ma wsrod nas,zycie. Zaprosilismy w zeszlym tygodniu rodzicow M do nas ale twierdza,ze boja sie latac samolotami,wiec problem jak widac sam sie rozwiazal,nie jest zle,dzwonimy do siebie na urodziny,imieniny i swieta i to nam wystarcza :) Kawke stawiam-ktos chetny bo wlasnie express wlaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piatek, dzisiaj ja Was kawka poczestuje :) \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> ... Kaszubko 🌻 - ja wlasnie takie "dotlenianie sie" mialam na mysli :P :D Erato 🌻 - tak pisze, ale ja moja tesciowa lakurat bardzo lubie :) To taki typ czlowieka, podobnie jak moja mama, ktory chce zeby wszyscy wokolo zadowoleni byli :), nikomu w droge nie wchodzi, nie zrzedzi, nie poucza.... :) Jednym slowem tesciowa typu "do rany przyloz" ;) :D A co do Twojej operacji... hmmm, wiem ze Ci ciezko czekac, masz jeu napewno serdecznie dosyc i chcialabys miec to za soba ale moze to i lepiej ze Cie przebadaja na wskros. No i dobrze ze Ci tabsy zmienili.... qrde, ze tez czesniej nie wpadli na to ze to moga byc hormony :O. Ania 🌻 - jak sie mieszka z tesciowa pod jednym dachem to niestety, ale nawet przy najlepszych ukladach i przy nawiekszej dobrej woli jakies spiecia sie pojawiaja :(.... U nas nic nowego.... Jutro mama do Pl jedzie wiec z dzisiaj wieczorem znow M do pracy zawoze i pozniej prosciutko z Ala do Niej jedziemy i na noc zostajemy. CAz ciekawa jestem o ktorej znow spac pojdziemy :P No to teraz kciuki zaciskam :) i na taras (niestety z parasolem :( ) zapraszam. MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatkowo 🖐️ ooo, dobra kawka juz jest :) ja dorzuce troche sloneczka :) chora jestem, przyszlo lato a mnie wziely zatoki i teraz na uszy przeszlo, no ale swiat sie nie zatrzymuje, wiec nie bede marudzic tylko wam pozycze dobrego dnia i wspanialego weekendu! 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w piatek :) Rebeko - tak,tak masz racje,mam serdecznie wszystkiego dosc ale jednak lepiej jak zbadaja mnie do konca,widocznie cos znalezli nie tak,skoro miednica i biodra w to wchodza,pamietam jak bylam mala,rodzice cos mi mowili,ze mialam klopoty z biodrami i musieli mi przez dlugi czas wkladac podwojna pieluche.Widocznie tak mi zostalo :) A z tymi chormonami,ze ja sama nie wpadlam na to,myslalam,ze zawsze bede mloda haha :) Tesciowych Wam zazdroszcze i zycze wszystkim takich dobrych :) Pozdrowienia Rebeko dla Mamy,niech szczesliwie doleci i wroci 🌼 Dea - szybkiego powrotu do zdrowia zycze i wpadaj czesciej Kochana ❤️ Rowniez wszystkim zycze milego week-endu 🌼 Jestem na podgladzie,pogoda swietna -to moze tarasik co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie chmurki troche przetarly to i na tarasik chetnie wyskocze :) Erato - jasne ze zawsze bedziesz mloda :) !!! ;) Dea 🌻 - to juz chyba nie z Paryza to chorobsko przywloklas... za dlugo by to bylo ;) Kuruj sie, skarbie, no i wpadaj do nas nawet jesli mialabys marudzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 To ja z mila checia podrzuce Ci slonko bo u mnie dostatek i tak fajnie ale teraz patrzylam na pogode i nie za kolorowo na weekend a myslalam,ze skoczymy na lono natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Znów zbiera się na deszcz :D a może i burza będzie. Byłam parę godzin nad morzem... zdążyłam wrócić z pierwszymi kropelkami deszczu. Annapo - jeszcze mam trzymać kciuki? Oj, jestem strasznie ciekawa o co biega :D Od 1 października będę mieć studenta-marynarza [Paweł został przyjęty do Wojskowej Szkoły Morskiej] :D przysięga wojskowa marynarzy będzie w naszym mieście :D Erato - zawsze będziemy młode :D no, może nie ciałem :D ale duszą tak :D Trudno pisać, gdy telefon co chwilę się odzywa. Tak to bywa, gdy ma się dużą rodzinkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_
pracownik32 postaraj się o drugiego faceta lub drugie jajaczko. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedzialkowe 🖐️ :) Ania 🌻 - kciuki dzielnie trzymalam a teraz straszliwie ciekawa jestem wyniku ;) Erato 🌻 - u nas tez WE dosyc chaotyczny meteorologicznie byl :P... ale udal sie nam miedzy kroplami przebiec i troche swiezego powietrza mimo wszystko lyknelismy :) ... mam nazieje ze WY tez :) Kaszubko 🌻 - gratulacje dla Pawla !! Moge miec nadzieje na zdjecia z przysiegi ? :) U nas WE ok. W sobote bylysmy z Ala odwiezc mame na autokar i juz jest w Pl ... Zawsze po takiej podrozy wszystko ja bolalo (jak by nie bylo to ponad 20 godzin w jednej pozycji :O ) a tym razem mieli autokar VIP ;), ponoc super wygodny i bardzo dobrze podroz zniosla :) Mam nadzieje ze dobrze wypocznie no i ze nam szybko ten czas bez Niej zleci ;). M na urlopie.... i juz sie zastanawia jak w domu 3 tygodnie wytrzymie :P :D, ale mamy nadzieje ze aura sie troche chociaz poprawi i bedzie mogl sobie z Alice jakies wycieczki robic :) Poniedzialkowa kawka na stole :) : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> .... ... milego dnia zycze Wam wszystkim !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 poniedzialkowo ja ciagle chora :o nie mam pojecia co mi jest, bo niby tylko katar ale w caly weekend wszystkie kosci i miesnie tak bolaly, na dodatek migrena a dzis podczas dojazdu do pracy poczulam sie jakbym mdlala ... chyba mam znowu zapalenie ucha srodkowego bo cos z rownowaga u mnie nie tak :o eeeehhhhh no ale chociaz sloneczko swieci i nadzieja jest :) Aniu, wybacz, ja kciukow nie trzymalam ale myslami przesylalam pozytywne energie. No to powiedz czy zadzialalo? od 15. jestesmy na urlopie, mam nadzieje ze pogoda sie bedzie sprawowac, choc 'tesciowa' mowi zeby pakowac na zime :o co za lato 😠 lapie kawke i spadam zorganizowac tydzien bo przed urlopem to troche jazdy bedzie :o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea, skarbie, lecz sie, MUSISZ do konca tygodnia wyzdrowiec, bo to nie przystoi na urlopie chorowac ;) Lato rzeczywiscie w tym roku do pupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie👄 Najpierw porwała mnie pani Monika Szwaja,i musiałam przeczytać kilka jaj książek(nadal mnążądzi:)...)a pozniej pojechałam nad marze i jakoś nie było okazji na klikanie:( sory.Pewnie juz macie dosyć baby co pojawia sie tylko na kilka postow i znika na tygodnie z glupawimy książkami,ale tak całkiem przypadkiem wpadła mi w rękę i pochłoneła do reszty.Ciekawi mnie tylko czy dostałyście fotki ode mnie. W piątek znowu jedziemy nad morze a to dlatego że Dawid jest na obozie w Łazach i jedziemy go odebrać by nie musiał jechać pociągiem i mogł jeszcze jeden dzień zostać z nami już bez treningów:D Pozdrawiam panie i 👄dla wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena 🌻 - wcale nie mamy dosyc :) ... dobrego nigdy za duzo :), wiec wpadaj do nas jak tylko znajdziesz w swoim napietym planie dnia wolna chwilke :) Spac mi sie dzisaj cos nie chce :P... a jutro znow bede plywac :O Dobrej Nocy mile panie !!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPoznione 🖐️ ;) ... do pracy dzisiaj zaspalam, otwarlam oczy o 6h57 a o 6h50 to ja normalnie z domu wychodze :P... no lae wrzucialam 6-ty bieg i tylko pol hodziny sie spoznilam :) Stawiam kawke : \_/> \_/> \_/> \_/> \_/>.. i milego dnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×