Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Witam wszystkich i posylam slonko na 4 strony swiata-u mnie goraco a ja gotuje bigos,jak juz pisalam MM ma imprezke dzisiaj,zaraz pieke ciasto i juz!!! :) Rzena ❤️ Jak Rebeka mowi,ze nie duzo to nie duzo :) zart oczywiscie ale faktycznie,jak moje dzieci byly mlodsze,pokonywalismy taka trase rowerami nad zalew w naszych stronach czasami 3 razy w tygodniu ale bylo warto.Zycze Ci szerokiej drogi a tymi wrazeniami sie nie przejmuj,juz pisalalam ile pamietam,bum i koniec ;) Rebeko ❤️ Slonko kurierem wyslalam :) Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milego weekendu a ja zmykam do kuchni,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ To mialo isc do Ciebie a ja nie wiem dlaczego widzialam Rebeke :) gapa ze mnie ale juz sie poprawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 no to udalo mi sie nadrobic zaległosci hurra...naogladałam sie fotek ,troszke poczytałam i teraz jeszcze moze uda mi sie skreslic kilka slow ,to juz bedzie pełnia szczescia:) Erato🌻 no z Twoim zdrowiem to co chwilke jakies problemy,zycze wiec by Ci sie udalo jakos z tym uporac...fotki na nk obejrzałam korzystajac z konta cory,bo swojego nie mam ,takze sie nie zdziw:P a co do siostry to tyle tylko powiem ,ze nie da sie nikogo na chama uszczesliwic... Rebeko🌻moje zniwa to rzeczywiscie ciagna sie niemiłosiernie,juz myslałam ze w piatek uda sie mezowi chociaz zboze zebrac ,no ale niestety znowu dzeszcz zgonił go z pola,a przeciez jeszcze potem trzeba słome zwiesc i jak tak dalej pojdzie to nie bedzie to takie łatwe no coz nic innego mi nie pozostaje tylko nadzieja w Bogu...ze jak pozwolił by to uroso to pozwoli nam zebrac plon... Ala rzeczywiscie super wyglada w tych wszystkich ochraniaczach i pojazd tez niczego sobie fiu fiu:) Rzeno🌻najwazniejsze ze kolezanka zyje,pewnie ze teraz nie bedzie jej łatwo ,ale kiedys to minie...w takich momentach widzimy ze czasami marudzimy na nasze zycie ,ale przeciez nie jest zle ,jestesmy zdrowe ,mamy zdrowe dzieci a reszta...no coz raz jest lepiej raz gorzej ale ogolnie nie powinno sie narzekac... mam nadzieje,ze wycieczka Ci sie uda,ja kiedys co niedziele z kolezanka jezdziłam rowerkiem w dlugie trasy,ale teraz nie wiem czy fizycznie bym wytrzymala...jak juz uda mi sie wszystko zrobic to marze tylko zeby choc przez kilka minut posiedziec w spokoju na pupie i zeby nikt nic ode mnie nie chcial:P... Kaszubko🌻 no to widze ze pogoda Cie rozpieszcza :P...pelny zestaw...a w dodatku serwuje Ci na deser piekna tecze:)sliczne te widoki,nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze... ostatnio moja miescowosc juz mi tak obrzydła ze szkoda gadac... a tak w ogole to jakos sobie zyjemy...i mam nadzieje ze gorzej juz nie bedzie... Erato przekaz M najlepsze zyczenia,mam nadzieje ze imprezka sie Wam udała ... no nic teraz to juz chyba tylko Wam pomacham i zycze dobrej nocy 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek i kawka czestuje ? Wczesnie dzis wstalam bo musze jechac z mlodszym na NIN odpowiedznik polskiego NIP - ma spotkanie w Cambridge a sam niestety nie dojedzie,nie zna miasta-ja tez nie za bardzo ale coz mus to mus ;) Annapo ❤️ dziekuje Kochana za zyczonka dla M - imprezka jak najbardziej sie udala. Trzymam kciuki Kochana aby Wasze plony sie udaly w tym roku i byly owocne 🌼 Weekend troszke zwariowany,syn mi sie wyprowadzil z synowa,chca sprobowac zyc na wlasnym ale dla mnie to dziwne bo wiecie jak to jest,serce mi sie krajalo w sobote,nie moglam sobie znalezc miejsca- ale w niedziele przyszli na obiad i widzialam,ze syna cignie do domu ale twardy jest i nie pokazuje,kto jak kto ale ja go znam,co prawda mieszkaja niedaleko ale jakas pustka zostala. Ok ide nalac kawki,jak cos to jest w termosiku :) Milego dnia zycze i do uslyszenia po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek i kawka czestuje ? Wczesnie dzis wstalam bo musze jechac z mlodszym na NIN odpowiedznik polskiego NIP - ma spotkanie w Cambridge a sam niestety nie dojedzie,nie zna miasta-ja tez nie za bardzo ale coz mus to mus ;) Annapo ❤️ dziekuje Kochana za zyczonka dla M - imprezka jak najbardziej sie udala. Trzymam kciuki Kochana aby Wasze plony sie udaly w tym roku i byly owocne 🌼 Weekend troszke zwariowany,syn mi sie wyprowadzil z synowa,chca sprobowac zyc na wlasnym ale dla mnie to dziwne bo wiecie jak to jest,serce mi sie krajalo w sobote,nie moglam sobie znalezc miejsca- ale w niedziele przyszli na obiad i widzialam,ze syna cignie do domu ale twardy jest i nie pokazuje,kto jak kto ale ja go znam,co prawda mieszkaja niedaleko ale jakas pustka zostala. Ok ide nalac kawki,jak cos to jest w termosiku :) Milego dnia zycze i do uslyszenia po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ Dziekuje serdecznie za przeslanie mi fotek od Rzeny ale rowniez nic nie dostalam,tylko wiadomosc zawieracje nazwe gor i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy, poniedziałkowy ranek :D Erato - sprawdzałam na poczcie - poszedł cały ładunek - widocznie Twoja poczta coś tam głupieje - wyślę jeszcze raz. A mój wcześniejszy @ z filmikiem "uparciuch i siłacz"doszedł do Ciebie w całości? Piszesz o pustce w domu :D to minie... też tak miałam. Z biegiem czasu przyzwyczaicie się do tego, że syn będzie u Was bywał jako gość... już nie jako domownik :D Annapo - szkoda, że nie możesz do mnie przyjechać... gdyby znalazło się u Ciebie ciut więcej czasu przed lub po sezonie. Odpoczęłabyś i przy okazji Brian poznałby Maćka :D a Ty swoją imienniczkę :D no i zobaczyłybyśmy się w końcu w realu. Podobno marzenia się spełniają, jeśli mocno w to wierzymy. Dziś dostaniecie pewne ciekawe fotki :D jakie? same zobaczycie... teraz nie pisnę ani słówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - filmik dostalam,tytul adekwatny do filmiku :) z Michasia naprawde silny chlopiec a jaki uroczy 👄 dla niego.Fajnie jest popatrzec na te pociechy :) Fotek niestety nie dostalam,nic do pobrania,pusty plik bo jeszcze raz sprawdzilam,hmm,ciekawe to ciekawe :) Ok a teraz juz wychodze z domku-do uslyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam Wam pomachac 🖐️ ... i narazie tyke : troche mnie robota przycinela.... bede jak sie odkopie. Buziole dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem :) Bylismy,zalatwilismy,wrocilismy. Rebeko 🖐️ Odkop sie,odkop :)poczekamy,ladny dzionek na dworze 30C zyc nie umierac. Kaszubko -mam fotki,ale ja czasami niemota jestem :)trzeba bylo zjechac nizej a nie ja na wycigniecie reki chcialam,dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🌼 Za oknem szaro,buro i ponuro ale kawke stawiam.gdzie jestescie mile panie? Ja dzis jak uslyszalam rano deszcz to stwierdzilam,ze z lozka nie wychodze,ale niestety trzeba sie wziac za jakas robotke. Kto zaprasza na tarsik? i poprosze o sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie dzisiaj słonecznie więc od rana mam dobry humor.................. Ale kawę postawię i lecę na taras hi,hi,hi............ Przesyłam dużo dobrego humoru :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Prawie 3 godziny spędziłam z Maćkiem na spacerze... po powrocie obiad i teraz Maciek ogląda bajeczki na TV... a ja mogę chwilkę posiedzieć w kompie :D Jeszcze niecałą godzinę temu było tak słonecznie :D a teraz znów widzę deszczowe chmury... i jestem w jednym ziewaniu. Wesoła - fajnie, że postawiłaś kawę :D może po niej nie zasnę :D Erato - to szaro, buro pewnie od Ciebie do mnie przywędrowało :D Porobiłam zdjęcia z chłopcem w roli głównej... muszę wrzucić je do kompa, a potem [po małej obróbce] troszkę dam do Garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam srodowo :) Kawke Wam postawie bo widze,ze jeszcze spicie ? Wczoraj robilismy z mlodszym przemeblowanie to dzisiaj jeszcze sie wylegujemy w lozeczku,na obiadek ryba i kapusta kiszona,wiec zapraszam :) Kaszubko - dzisiaj u mnie tylko szaro ale moze u Ciebie slonko to podrzucisz? Na tarasik dzisiaj u mnie bo w miare-kto chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Erato - nie podrzucę słonka, bo sama mam go dziś bardzo mało... więcej jest szaro niż słonecznie i chwilami słychać grzmot. Nie cierpię przemeblowań :D jestem wzrokowcem i po każdej zmianie znowu wszystko muszę na nowo zapamiętać :D Kapusta kiszona z marchewką? aleś narobiła mi apetytu :D Dziś Maciek i ja mamy na obiad sadzone jajka z ziemniakami plus ogórki konserwowe [takie mieliśmy życzenie :D ] a mąż i mama chłopca mają kalafior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 🌼 Mniam,mniam,teraz to Ty mi narobilas apetytu i maslanka do tego :) Halinko ❤️ Nie bardzo wiem,czy masz dzisiaj imieniny ale gdybys miala,to zycze Ci Wszystkiego co Naj i jeszcze wiecej ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, dzięki za życzenia ale.... nie mam dziś imienin - od zawsze 1 VII i tylko jeden raz w roku było Haliny. Nie mam pojęcia od kiedy nagle jest Haliny również 24 VIII :D Maślankę miałam truskawkową :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dosyc tego !!!!!! Robota MUSI poczekac mam teraz wazniejsze sprawy na glowie ;) :D Witam serdecznie moje mile :) .... cos mi ostatnio do Was nie po drodze :(, a wszystko przez zblizajacy sie urlop.... no ale jesze tylko 2 dni i bede sie 2 tygodnie byczyc :) U nas wszystko po staremu , czyli ok :) Ala dopiero od 13-go wrzesnia do "ogrodka" wraca, pozniej zaczynaja zeby mamy ktore maja dzieci w wieku szkolnym/przedszkolnym mogly spokojnie zajac sie tymi starszymi. W tym roku bedzie chodzila raz w tygodniu rano i raz w tygodniu po poludniu.... zastanawiam sie jak to bedzie bo normalnie Alice jeszcze po poludniu spi.... a tu bedzie musiala raz w tygodniu siestke ominac.... mam nadzieje ze nie bedzie za bardzo wykonczona, najwyzej bedziemy ja w czwartki wczesniej wieczorem spac klasc ;) Jak ja niecierpliwie czekam na urlop tak M niecierpliwie czeka na powrot do pracy :D.... jak sam mowi, bedzie mogl nareszcie odpoczac :D Erato 🌻 - no widzisz, ugrzezlam :O... tak to juz jest, ze zanim czlowiek bedzie mogl odpoczac to musie sie naharowac i swoje sprawy podopinac :D Dzieci Ci z domu uciekaja ;) .... moze czas na nastepne :P ? :D Zartuje :D, Ty juz swoje przy dzieciach przezylas, czas dla Ciebie na odpoczynek :) ... i czekanie na wnuki ;) :P Ania 🌻 - raz jeszce cierpliwosci dla Ciebie i dla M. Caly czas o Was mysle, wierze gleboko ze uda sie Wam szczesliwie te zniwa do konca doprowadzic !! Przeslalam Ci w fotki od Rzeny, bo nie wiem w koncu czy dostalas czy nie ...?... najwyzej bedziesz miala dubeltowo ;) :D Rzena 🌻 - takas po tym wypadzie rowerowym zmeczona ze tylko pomachac masz sile ? ;) :D Wesola 🌻 - dzieki za trzymanie strazy :) Kaszubko 🌻 - dziekuje za fotki :) Te Twoje wnuki to same dorodne chlopaki :), az milo popatrzec :) No i tyle mojego dobrego :(.... jeszcze Wam tylko kawke postawie : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> ... i moze mi sie uda na NK wskoczyc, fotki u Erato poogladac i niestety musze do mojego zajaczka wracac :O... ale moze po obiedzie na kawke i na tarasik do Was jeszcze wpadne :) Buziole moje kochane 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 no,no chyba mi sie nalezy jakis kopniak za te dluga nieobecnosc,ale moze mnie usprawiedliwiciee po starej znajomosci...poprostu korzystamy z tego ze nie ma deszczu i harujemy od rana do wieczora...no ale dzisiaj to juz sam sobie maz poradzi,bo teraz tylko slome musi spresowac w takie duze bale i zwiesc do domu...reszta na ten rok jesli idzie o zniwa zakonczona i nie bede kryc ze bardzo sie z tego ciesze ...przynajmniej jeden klopot z glowy:) moje starsze dzieci siedza u babci i tylko Malego mamy na stanie ,powiem Wam ze jakos tak odwyklam przez ten wakacje od ich nieobecnosci...R dosyc duzo sie Malym zajmuje i ja w tym czasie moge np. spokojnie obiad ugotowac a teraz znowu trzeba sie zreorganizowac.... Rebeko🌻 dzieki za przesyłki ...i sie nie przejmuj bo miłych rzeczy nigdy za duzo:P...moj slubny to podobnie jak Twoj do pracy idzie odpoczac:P...a co do spania to B juz kilka dni nie spi po poludniu i myslalam ,ze moze w koncu przesp cale nocki ale on uparcie trzyma sie swoich zwyczajow i dalej robi pierwsza pobudke o 4 rano... Kaszubko🌻 kiedys jak bede miec wolniejsza chwilke to przesle Ci fotke mojej mamy ,bo jak ogladam Twoje zdjecia to akos tak mi sie pododne wydajecie...a i popieram zdanie Rebeki chociaz rozszezam tez na dziewczyny,no ale w koncu nie nadarmo mowi sie ze Polki najladniejsze :P Erato🌻 co tam dzisiaj masz na obiadek ,bo moze sie zalapie u mnie tak duszno ,ze mi sie nie chce nic gotowac a przynajmiej dla chlopakow musze cos upichcic... Rzeno🌻 jak juz skonczysz Szaje to polecam ksiazke pt.Muchy w zupie i inne nieszczescia"gwarantuje ze sie posmiejesz... Wesoła🌻 dzieki za kawe i oczywiscie dobry humor...moze jednak sie skusisz i napiszesz jeszcze co tam u Ciebie... no nic chyba bede konczyc i oczywiscie postaram sie meldowac jak tylko dam rade...na razie posyłam moc👄 i zycze miłego dziona wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Jakoś czasu mi braknie. Rebeka👄pogoda w miare dopisuje i jeździmy na rowerkach:D tamta trasa wyszla w sumie 73 km.cala niedziele lezelismy hihi...no i ta Szwaja jeszcze stale sie wtraca w moze zycia.Dzisiaj mam gosci z Wa-wy i troche szaleje od wczoraj w domciu,w prawdzie w piątek zawozimy ich na lotnisko,no ale musze ich nakarmic itd.Mam nadzieje że wypoczniesz na urlopiku,a Alis sie nie martw...duża:D dziewczynka da rade napewno:D👄 Kaszubka👄no właśnie o tą kondycje najbardziej sie bałam ,no powiem Ci kochana że nie jest taj jak bym chciała ,w sumie na tyle jeżdżenia to powinno być ok.i sie okazue że nie jest do pracy owiele mniej km.i nad jezioro tez w miare blisko.Musimy sie poprawić:Dhihi... Annapo👄Koleżanka wyszła ze szpitala:D ,a wycieczka fajna ,nawet ogniska się trafiło:D Masz racje że po ciężkiej pracy na rower to chyba zły pomysł:( do, dzieci stale coś potrzebują...to troszke za dużo.Życze spokojnych wieczerkow i relaksu...👄🌼🌼🌼 Erato👄kochana powiem Ci tak-wysłałam foty do wszystkich i nie wiem w sumie kto dostał ,ale prosiłam Rebeczke 👄 aby Ci podesłała:D WESOŁA👄 Twoj humorek mi sie udzielił👄dzieki hihi... DEA👄:D GOJA👄 Rudaaaaa!!!!!!hop hop...👄:D DZIEKI ZA KAWUSIE PYCHOTKA , NIE LUBIE SAMA PIĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z najwieksza przyjemnoscia dzisiejsza kawke wam postawie ... Prosze sie czestowac : 0 0 0 0 0... Ja dzizisj ostatni dzien w pracy przed urlopem :) ! Oplacilo sie przez te ostatnie dni troche robote podgonic ;)... dzisiaj zapowiada sie luz :) ....tfu, tfu, obym sobie w zla godzine nie powiedziala :P Ania 🌻 - masz usprawiedliwienie permanentne :) :) Dobrze ze macie juz z glowy:) ... moze sie u Was troche spokojniej zrobi :) A tak na marginesie... 22-gi juz za nami.... co z egzaminem Niki ? Rzena 🌻 - 73 kilometry, fiu, fiu !!! ja po takiej wycieczce nie cala niedziele, ale chyba caly tydzien bym lezala :D Nie moge sie dostac na linka ktory mi poslalas :(.... mogla bys sprobowac wyslac jeszcze raz ???? Milego ostatniego tygonia wakacji dla Dawidka ! No to co .... moze sie do kogos na taras wprosze ? Do mnie nie zapraszam, bo dzisiaj u nas pada :(... w nocy nas straszliwa burza obudzila, okna trzeba bylo pozamykac bo sie nie dalo spac :O Ide po necie pobuszowac ;) dobrego kremu poszukac .... musze jakas intensywna terapie mojej buzi zafundowac, ostatnio wygladam jak nieboskie stworzenie :O, cera ziemista, worki i siniaki pod oczami :O... najblizsze 2 tygodnie poswiecam SOBIE i ALI :) ... tesciowa jak przyjedzie to mi pomoze dom pospratac :D MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Rebeko - dzieki za kawke,mile widziana bo zaspana jestem :) Ide do lekarza na wizyte i po zwolnienie jak wroce to sie odezwe :) Milego dzionka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam Was po długim niebycie Nawet nie mam czasu aby przeczytać co się u Was dzieje U mnie wszystko na opak, zmiany gonią zmiany, na razie układam te puzzle, jak się uporam to się odezwę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzisiaj piekna pogoda,ani jednej chmurki,cisnienie spada a mi peka glowa.Od dzisiaj na wikend mam w domu 4 dzieciaki...masakra co ja mam z nimi zrobic juz nie pamietam kiedy sie tyloma zajmowalam na raz. Rebeka 👄jak dam rade dojsc do kompa w wikend to postaram sie poslac jeszcze raz;) Erato👄 She👄witaj:D Milego wikendu dla WSZYSTKICH PAŃ 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wrocilam z kolejna doza lekow hihi :) ja juz po zakupach i obiadek nastawiony,dzis jest piatek,przypominam week-endu poczatek :) She ❤️ Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin -spelnienia marzen i jeszcze wiecej 🌼 Rzena ❤️ Oj to Ci sie narobilo,sama radosc w domu,duzo przyjemnosci z dziecmi a swoja droga nie zazdroszcze :) Trasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×