Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Czolem babki 🖐️ Wpadlam tylko zobaczec co u Was ... Erato - jaki tam sprawy syna ??? Ania - no wlasnie, co corka planuje ? Skonkretyzowalo sie cos ? Rzena - hehe, nie ma to jak sie dobrze ustawic ;) ... buziaki dla Dawidka ! Nie bede sie rozpisywac bo nastroj mam ostatnio do ... nosa :O... normalnie chodze z gradowa mina i warcze na wszystkich dookola, z M polgebkem gadamy :O ... Zadnego konkretnego powodu nie ma, wie nawet porzadnej awantury nie moge zrobic :P, po prostu wszysko mnie drazni i tyle .... chyba ta aura tak na mnie dziala, mam juz sedecznie dosyc chmur, deszczu wiatru i zimna :O :O :O Pozdrawiam sedzecznie ... odezwie sie jak mi troche przejdzie ;) BUZIOLE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie Ja dzisiaj tylko kawusie postawie i pomacham... \_/> \_/> 🖐️ zaległości mam a w środę mamy audyt to wszyscy szaleją :( aaa... I słoneczko dla REBEKI pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie mnie jeszcze? no troszke sie oposcilam w frekwnecji, ale: - jestem zawalona praca - przeszłam przez niemałego stresa - dzieci, jak dzieci, daja mi popalić i jestem w trakcie przygotowan imprezki dla mojej prawie 6latki - wieczorami padam na przysłowiowy ryj i niczego mi się nie chce - pogoda do kitu i nie podnosi na duchu Eh! No ale wszyscy jesteśmy zdrowi i cali (a ze już jeździmy samochodem, tzn mama wozi, to to ze jesteśmy cali to już wielkie osiagniecie!), wniosłam prosbe w pracy o skrocenie etatu tak zebym miała wolne piatki, jak na razie szansy na urlop nie wiedze w związku z praca, to jeśli będę miała dluzsze weekendy to może zrekuperuje troszkę sil i do ludzkości dolacze . Erato, no przykro jak dzieci maja wpadki z prawem, zycze wam aby to się jak najpomyślniej skonczylo! Annapo, ja do dzisiaj nie wiem co chce robic jak dorosnę ;) poradziłabym studia jak najmniej specjalistyczne ale i takie które dadza dobra podstawe na inne dyscypliny. Ja jestem po stosunkach międzynarodowych i jest to kierunek który szalenie poszerza horyzonty i daje tez podstawy do ekonomii, prawa, politologii, jezykow. W dzisiejszych czasach lepiej miec kwalifikacje ogolne bo szybciej się człowiek może dostosować do potrzeb rynku pracy ;) Rzena, no i fajnie tak spontanicznie zyc! zazdroszczę cie tych czestych wypadow do spa! Rebeko, widze ze aura u ciebie mniej więcej ta sama . Ehhhhh w tym roku nie wiem czy uda mi się wypasc do ciebie, ale może cos zorganizuje w okolicach października, z rodzinka, może wypad do Disneya? No i praca znow wola mowilam wam ze mam nowego szefa? Tzn tylko w zastępstwie alez jego potrzeba ingerencji strasznie nas stresuje oki, ide się zakopać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mialam przeczucie :).... tak mnie do Was cos dzisiaj ciagnelo i teraz juz wiem dlaczego : Dea sie znalazla ;) !!! Yupiiiii !!! :) Dea 🌻 - fajnie :) pochwal sie co kupliscie ... pisalas cos kiedys o scenic'u, zdaje sie ...? Tez myslimy o wypadzie do Disney'a w tym roku, po wakacjach... tylko, qrde, my raczej sie na wrzesien nastawiamy. Ja wiem ze szkoly dziewczynek Was blokuja, ale moze jenak na wrzesien by sie Wam udalo ....? Moze fajnie by bylo razem sie powloczyc, sam wiesz ze z aura nie trafisz ;) ale w pazdzierniku to juz troche chlodno i takie calodniowe lazenie moze byc mniej przyjemne... Rzena 🌻 - dzieki, skarbie !! 😘 Wesola 🌻 - 🖐️ :) U mnie samopoczucie nieco lepsze ;)... ale to jeszcze nie to ... dalej czekam na prawdziwa wiosne :P Mam teraz sporo spraw na glowie, deklaracje podatkowe nasze i rodzicow, formalnosci z Ali przedszkolem, no i jak w lipcu do Pl chcemy jechac to Ali musimy w koncu nowy paszport wyrobic... oczywiscie konsulat czynny w takich godzinach ze chyba urolp bede musiala brac :O... No nic, moze jakos powoli wszystko rozplacze... szkoda tylko ze z kazdej strony terminy nagla :O ... Moj czas sie skonczyl ;), lazienka wolna to uciekam.... pozdrawiajac serdecznie caly sklad :) 😴 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Bardzo się za Wami stęskniłam, mam nadzieję, że w końcu wrócę na "pełny etat" :-p Chociaż od przyszłego tygodnia mam zamiar zacząć remont i nie wiem jak z internetem będzie, ale w najgorszym wypadku pozostaje komórka. Ciągle zabiera się za napisanie do Was @ ale jakoś ciągle albo czasu, albo weny brak. Dzisiaj mam kilka spraw do załatwienia, ale może jutro będzie luźniejszy dzień. Teraz Was serdecznie pozdrawiam, stawiam kawę i michałki i zmykam. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i znowu jakos tak nie bylo kiedy popisac,ale widze ,ze chyba co niektore panie sumienie gryzlo i sie odezwaly do zasmuconych i opuszczonych kolezanek:)...witamy z powrotem i mam nadzieje ze na dluzej... u mnie w miare po staremu,wszyscy zdrowi na szczescie,pracy i klopotow niestety nie ubywa,a pogoda tez daje popalic... cora siedzi juz w domu i czasami jak ma dobry humor to trszke pomoze,a czasami musze ja troszke nagiac do pomocy...:) u nas coraz wiecej na dworze zajec takze nie mam czasu na rozrywki i niestety bedzie coraz gorzej .....i tak az do pazdziernika no nic jakos nie mam weny ,wiec nie bede glupot pisac tylko sie pozbieram i pojede precz:P...pozdrawiam i sciskam Was bardzo mocno🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Wczoraj padlam na pyszczek i zasnelam jak kamien ale to chyba z nerwow. Powiem tylko tyle,ze sa winni wszystkich zarzucanych im czynow ale napisze w @ co i jak za jakas godzinke. Nerwy bede miala za miesiac,gdy wyrok sie uprawomocni,na teraz zapraszam na kawke i lece nadrobic zaleglosci w domu bo od piatku mnie tez nie bylo. Witam nasza zgube 🖐️ i reszte Pan 🖐️ Napisze pozniej - juz lece papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ wyslalam do Ciebie @-prosze rozeslij do dziewczyn,dziekuje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry ze sloneczkiem :) Uff,jak fajnie-taka pogode to ja lubie,juz dwa dni piekne,letnie az chce sie cos pozytecznego robic. Wesola - Dzieki za kawe,teraz juz tylko tarasik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erato🌻 o Jezu...jestem w totalnym szoku po @ od Kaszubki...mam tylko nadzieje ze sad bedzie madrzejszy niz sugeruje prokurator,bo inaczej przy takich dowodach to by nie bylo sprawiedliwosc,z drugiej strony to nie wiem czy jeszcze mozna liczyc na sprawiedliwosc... pozostaje tylko trzymac kciuki i modlic sie... no nic u mnie wszystko ok,chociaz ne do konca ,bo Maly daje popalic tak ze juz nawet swoich mysli nie slysze ,wiec na razie pozdrawiam i sie pozegnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - My tez jestesmy w szoku,nie spodziewalismy sie tego,na razie odpycham te mysli ode mnie-mam jeszcze m-c,ale na co sie przygotowac? na ktora wersje? szkoda dzieciakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, widze ze sie na tarasik zalapalam :) .... i na kawke od Wesolej 🌻 .... cool :) Ania 🌻 - wiesz, tak myslalam ze moze jak Pl bedziemy to by sie nam udalo cos wykombinowac :P ...? moze w Wasze okolice w ktorys dzien wyskoczyc na jakas pizze ;) ... tylko nie wiem czy ochota i czas sie z Waszej strony nalazly ;) ...? A moze jeszcze ktos by dolaczyl ;) ....? Erato 🌻 - maila dostalam (Dziekuje kaszubko !! 😘) ale juz wczoraj nie mialam sily odpisac ... moze dzis wieczorem sie zmobilizuje ... W kazdym razie wyobrazam sobie jak Ci ciezko :( i jaki to musi bys stres .... qrde, tak jakbys nie miala innych problemow :O Mocno zaciskam kciuki, kochana !!! Goja 🌻 - wracaj, wracaj, skarbie, stesknilam sie za Toba :) Strusiu Pedziwiatrze ;) bip, bip ;) :D :D No nic, moj czas minal, wracam do roboty. Znow nam sie "goracy okres" zaczyna.... moze to i lepiej bo przynajmniej nie bede miala czasu zeby sie nad soba rozczulac :P.... :D :D Byle do wakacji !!!! :) BUZIOLE dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Niegrzeczna jestem :D tyle dni mnie tu nie było. Skuterek wciąż w naprawie - co chwilę wyskakuje nowy defekt, a że bardzo trudno o części zamienne - to wiadomo - pozostaje mi tylko spokojnie czekać. Tylko jak długo to jeszcze potrwa? Piszecie o sądzie i sprawiedliwości :D tym razem mój starszy syn miał szczęście i wygrał sprawę o kontakty z dziećmi. :D Już eks synowa nie może mu utrudniać kontaktów. W końcu syn po roku spotkał się z córeczką, a dziewczynka poznała swojego najmłodszego braciszka. Później wyślę Wam fotki ze spotkania syna i jego całej czwórki dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry woeczór... Audyt trwa masakra ,juz nie mam siły jeszcze jutro i koniec...a ja jeszcze dzisiaj po treningo skonana ,jeszcze tylu dżampingów nie miałam uff... Dea🌼:D też sie ciesze :D Rebeka🌼moge jeszcze wysłac ...ja już mam za dużo/... pozdrawiam i 👄 dla wszystkich AAA.... GOJA 👄 WRACAJ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i slonko posylam tam,gdzie go nie ma :) u mnie pieknie 28C zyc nie umierac. Rebeko - Oj ciezko,ciezko- i nic nie mozemy zrobic. Kaszubko - Jedna wiadomosc dobra,teraz tylko Twoj skuterek i wszystko wroci do normy. Rzena - Az milo sie czyta,jak Ty tak azadwolona :) Ide robic salatke bo moj mlodszy jutro obchodzi urodziny i robi grilla przed domem,oj juz nastepny :) jeszcze roczek i dorosly,czas leci a dzieci rosna. Milego Dnia zycze-ja uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Poniedzialek :) Kakwa kusze (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Weekend szybki,mily-w mlodszym towarzystwie :) Jak juz pisalam,moj mlodszy mial imprezke, nie spodziewalismy sie,ze do niego przyjdzie tyle ludzi :) az 17osob, i my z M to juz 19 -wiecie co to bylo? na tarsie byl grill,jak mu wszyscy zaspiwali 100lat to sasiedzi powychodzili z domow,glupio mi bylo troszke ale co tam,urodziny sa raz w roku. Nastepnego dnia pojechalismy wszyscy nad jezioro,cala impreza sie przeniosla. Najsmieszniejsze jest to,ze chlopcy przyszli do nas i mowia,czy nie chcielibysmy z nimi posiedziec-ja na to,ze pierwszy raz widze,ze mlodzi chca aby rodzice byli obecni-oni na to,ze przy nas oni czuja sie jak w swoim gronie bo my po prostu rowni jestesmy :) Jak tu nie miec dobrego humoru? Wrzuce pozniej kilka fotek to zobaczycie. A gdzie mile panie? weekend sie przedluzyl? U mojego brata po komuni,dzwonil i mial mi za zle,ze nie przyjechalam ale nic na to poradzic nie moge,prezent wyslalam ale jeszcze nie doszedl. Majeczka bedzie zadowolona bo dostanie komputer od cioci-takie miala zyczenie a ja mialam okazje kupic taniej. Ok to na tyle,ide robic lasagne. Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, Erato, przedluzyl sie, przedluzyl ;) ... u nas dzisiaj dzien wolny od pracy :) .... wiec skorzystalismy z dlugiego week-endu i przyjaznej aury i troche otocznie zmienilismy ;) ... i naprawde swietnie nam to zrobilo :) Baterie troche podladowalismy, stare kosci wygrzalismy i do wakacji powinno wystarczyc ;) Zaraz Wam kilka fotek posle i do lozeczka zmykam bo mnie ten "wypoczynek" troche wymeczyl :D :D Pozdrawiam sedecznie caly sklad, odezwie sie jak tylko czas pozwoli !! 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Cieszę się, że dzisiaj ja Wam mogę kawkę postawić {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> {_}> chyba powinno wystarczyć :-) Ja w tym tygodniu miałam zaczynać remont, ale sprawy się trochę komplikują i chyba zaczniemy 11 czerwca. W sumie to może lepiej, bo na drzwi muszę czekać 4 tygodnie, a jeszcze ich nie zamówiłam. Dzisiaj mam zamiar się wybrać do sklepu, już z katalogu wybraliśmy więc powinno pójść sprawnie, jeszcze tylko pan w sklepie musi policzyć ile rabatu mi da na to wszystko :-) Erato ❤️ trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze i wierzę, że sprawiedliwość jeszcze istnieje na tym świecie. Współczuję Ci stresu, ale trzymaj się i bądź dobrej myśli. Miałam nadzieję, że przyjedziesz na komunię i się spotkamy, szkoda, że nie wyszło, czekam na następną okazję, oby szybko :-) Rebeko ❤️ kiedy będziesz w PL? Ja jestem chętna na pizzę w miłym towarzystwie :-) Kochane muszę wziąć się do pracy, bo w takim tempie, to na 11 czerwca się nie wyrobię. Muszę wynieść wszystko z mieszkania i na czas remontu przenosimy się do mojej przyjaciółki. Życz Wam miłego, słonecznego dnia. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w ten piekny dzionek :) kawke stawiam (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Piekny dzien,ja od rana sie za pranie wzielam-posciel piore i reczniki gotuje :) szkoda dnia. Rebeko - 🌼 Baterie poladowane mowisz! to fajnie,wiesz fajnie jezioro tam macie,jest gdzie pospacerowac i sie wykapac mozna. Tutaj w centrum Cambridge zrobili takie zbiorniki z mysla o ludzich chcacych sie pomoczyc i posiedziec nad woda ale go zamkneli bo obok jest szkola i narkotyki sprzedawali na duza skale. Teraz mozna posiedziec ale na wlasne ryzyko bo policja jezdzi i spisuje. Dzieki za fotki :) Alice coraz wieksza. Goja 🌼 No szkoda,jak juz pisalam brak kasy na wyjazd do PL a my jak juz bedziemy jechac to autem, lubimy zwiedzac :) I zreszta autem zawsze kilka rzeczy przewieziesz. To nic moze innym razem,wczoraj siostra juz pytala,kiedy do Italii przyjedziemy bo juz goraco sie zrobilo i do tego chciala,zebysmy juz jakies przygotowania do slubu zaczeli. Pisalam,ze siostra poczatkiem nastepnego roku wychodzi za maz :) a ja jej druchna.Hmm,szkoda,ze rodzice tego wszystkiego nie doczekali. Goju,remont robisz w domku? Powodzenia. Mialas sie odezwac na @ i cos nam napisac. My czekamy,mozemy tylko sie domyslac,ze wszystko dobrze. Ok to na tyle-jestem na podgladzie. Milego Dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coucou :) 🖐️ Kawka jest, humor dopisuje, obiad zjedzony, za oknem slonko ... czego chciec wiecej :) No, to widze ze grono amatorow pizzy sie zbiera :), fajnie :) !!!! Do lipca jeszcze troche czasu ale .... bedziemy myslec, miel panie !!! :) Goja 🌻 - w Pl bedziemy od 9 do 28 lipca, wiec mamy 2 cale week-end'y (14-15 i 21-22 lipca).... to moze nas rodzina na jeden dzien zwolni z posterunku ;) i uda sie nam zgrac :) Troche roboty przed Wami ale ze to bedziecie mieli slicznie i swiezutko :) Ja juz machnelam reka :O, od dwoch lat mowie o malowaniu i cos mi sie wydaje ze predzej sie przeprowadzimy wymalujemy :D :D Wesola 🌻 - cool !! Erato 🌻 - to nie jezioro tylko morze :)... jezioro tez mamy tyle ze obok rodzicow :) Sloneczna Italia cie czeka :) .... mmmmm, az sie rozmarzylam :) ... nie ma porownania do zimnego kanalu La Manche :P Czekam na fotki z imprezki :) Kaszubko 🌻 - na smierc zapomnialam :O .... : dziekuje za fotki :) .... nie ma to jak usmiechniete buzki na poprawe nastroju :) No nic, praca czeka wiec uciekam.... dzis wieczorem prawdopodobnie mama u nas zostanie :) to troche poklachamy :) ... no i przy okazji deklaracje podatkowe wypelnimy bo najwyzsza pora :P Pozdrawiam serdecznie i milego popoludnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola 🖐️ Rebeko - Morze :) no wlasnie-wiem,ze gdzies obok mamy jest jeziorko i widzialam kilka fotek z tamtad :) hmmm-to Ty szczesliwa Kobieta jestes,morze i jezioro w zasiegu reki. Wiesz u nas z tym urlopem to najciezej sie wybrac :) pozniej jakos juz leci,rozmawialam z siostra i ona troche przestraszona tymi trzesieniami ziemi - biedulka troche juz przezyla. Mieszkala 5 lat z mezem z poprzedniego zwiazku u jego rodziacow na Calabrii,z okna widziala Etne (nie bylam tam nigdy i szwagra znam tylko ze skypea) i tam jak opowialdala o trzesieniu ziemi to az wlos sie jezyl.Pozniej ale to juz sama pamietam bo bylam w Rzymie -bylo groznie,jakies 7lat temu,nastepnie 3 lata temu (tez przezylam) oj tu bylo groznie ale tego jeszcze nie odbudowali L,Aquila ,straszne. Siostra teraz czasami to mowi,ze zrywa sie w nocy na kazdy wstrzas i ciagle slyszy,ze to normalne. Ok to znowu na tyle,jak mi sie cos przypomni to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co prawda padam na pyszczek,ale chociaz Wam pomacham..jesli idzie o pizze to ja jak najbardziej jestem 'za'.... nie mam sily na wiecej,ostatnio przybylo mi obowiazkow a sil i czasu mi nikt nie dolozyl...moja tesciowa pojechala do Wloch na pielgrzymke ,ale zostawila tescia :p ...i tak wszystko teraz mi na leb zlecialo tak ze nie mam na nic czasu...w dodatku ten Maly dalej nie chce przespac nocy i gdyby nie kawa to ja nie wiem jakbym wygladala... wybaczcie ,ale nie dam rady wiecej pisac,ale dzieki za wszelkie zdjecia,fajnie tak wasze dziobki zobaczyc... no to 🖐️pozdrawiam cale grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i mamy koniec pracowiego tygodnia :) Stawiam kawe i dobry humor na poczatek weekendu........... Jakby co to mozna w tym samym miejscu sie spotkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i mamy koniec pracowiego tygodnia :) Stawiam kawe i dobry humor na poczatek weekendu........... Jakby co to mozna w tym samym miejscu sie spotkac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola - Dzieki-kawka jest,tylko usiasc i wypic :) Annapo - O kurcze! To tesciowa Cie zalatwila....A nie boi sie tych trzesien ziemi,ze tam akurat teraz pojechala? Bylam na miescie,polazilam po sklepach,frekwencje podnioslam. Kupilam fajne zele pod prysznic,jeden musze wyprobowac,czekoladowego jeszcze nie mialam :) Poza tym,nic sie nie zmienilo :) Milego Dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec tygodnia ??? To u Was jutro wolne ??? Wesola 🌻 - jak sklad ten sam to i miejsce to samo ;) Przynajmniej wszyscy trafimy bez problemu :D ... i w dodatku juz wiem gdzie, w razie czego, "lajty" mozna kupic ;) :D :D :D Ania 🌻 - innymi slowy jeszcze jedno "dziecko" masz pod opieka ;) .... qrde, ja rozumiem ze tesciowa chciala jechac i ma do tego jak najbardziej prawo ... ale przeciez teraz u Was najbardziej "goracy" okres ....musiala teraz ...? Z tymi nieprzespanymi nocami to serdecznie wspolczuje :(.... Trzymaj sie, kochana !!! Ciesze sie ogromnie ze na pizze reflektujesz :) :) 😘 A tak na marginesie, przypomnialo mi sie .... kupiliscie w koncu B ten rowerek biegowy ? Bo widzialam ze ten nasz tez w Pl w "Decathlon" mozna kupic ...? Erato 🌻 - no tak, nigdy nie moze byc tak do konca pieknie ;) ... idealnego miejsca na swiecie nie ma bo albo aura nie ta, albo trzesienia ziemi, albo gady i plazy (brrrrr !!) , albo jeszcze jakas inna zaraza sie przyplacze :P :D Rzena 🌻 - hop, hop !!! Moze tym razem sie na wycieczke do Opolskiego dasz namowic ;) ? Zawsze to blizej niz Paryz :P :D Dea 🌻 - "... pojawiam sie i znikam..." ;) :D :D No wiem, wiem zartuje !! Z tym czasem wolnym to chyba wszystkie mamy podobnie Nie szykuja Ci sie jakies urodziny kumpeli w PL na lipiec ? ;) Ja niewyspana dzisiaj strasznie jestem :O, wczoraj z mama do pozna siedzialysmy.... ale deklaracje podatkowe mamy z glowy :) Teraz jeszcze paszport dla Ali trzeba zalatwic, bo jak tak dalej pojdzie to bedziemy Ja musieli w bagazniku do Pl przemycac :D No i zarejestrowac samochod, bo M sie jednak zdecydowal kupic od kumpla ten ktorym od kilku tygodni jezdzi.... smialismy sie ze nam status spoleczny podskoczy, bo dwa auta w domu beda :D ... tyle ze jakby pozbieral do kupy to ani jednego porzadnego by nie bylo :D :D :D No to tyle na dzisiaj ... bede znow jak dam rade :) Kawka do Wesolej w lapke i do pracy, rodacy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×