Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ Kawke stawiam : \_/>\_/>\_/>\_/>\_/>\_/>... , dobry humor : :) :) :) :) :) :) :) :) :) .... i milego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja wczoraj takiego fajnego posta napisalam i ...przyszedl M i poprosil zeby sprawdzic konto ,no i sama go skasowałam brrrrr:(...no i chyba juz takiego samego nie dam rady ale postaram sie cosik podobnego skrobnac.... Rebeko🌻 ja sie nie dziwie ze nie poczulas tego bummm,bo ja od razu zastosowalam najlepsza znana mi metode na takie stluczki...tzn....pocalowac,przytulic,poglaskac i podmuchac,w roznej kolejnosci ale mam sprawdzone ,ze dziala:):):Pa jak zastosuje u Malego i mimo tego skarzy sie ze boli to wtedy szukamy juz pomocy albo w apteczce albo u pani doktor :P....M...tak sie przyzwyczail do takiego leczenia ,ze nawet sam zaczal stosowac ... Kiedys tesciu szykowal sobie sniadanie ,a M...chcial zeby z nim poszedl na podworko,no i tesciu zaczal sie mu tlumaczyc ,ze nie da rady pojsc,bo go strasznie nogi bola,no to M na nic nie czekal tylko na kolana i pod stol i dalej leczyc te jego nogi wyzej opisanym sposobem,tesciu z tego szoku i rozbawienia nie umial dluzej udawac i poszedl na to podowrko,no i M po kilku takich akcjach naprawde wierzy w takie leczenie.... Wczoraj np. przyjechal weterynarz ,bo jakos nam jedna krowa niedomagala i on juz chcial jej tez pomoc,ale wytlumaczylam ze krowy to jednak nie da rady i chyba pan doktor bedzie musial jej dac jakies tabletki....dal sie przekonac,:P na szczescie... Co do krowy to niestety nie skonczylo sie na tabletkach tylko trzeb a jej bylo zrobic mala operacje....dostala prawoskretu rzwacza i lekarz (z pomoca mojego meza ,sasiada i chlopaka cory),przewociłi ja na plecy i zrobil jej dwie dziury w brzuchu,odkrecil ten rzwacz,wypompowal gazy i przyszyl go do skory....na razie krowa zyje i jest nadzieja ze bedzie dobrze chociaz stracila mleko...no ale jak wyzdrowieje to moze i mleko powroci... i tak to u nas wyglada ,co chwilke jakies klopoty...i co za tym idzie wydatki... Co do starszych dzieci,to oboje pozdawali bardzo fajnie te swoje egzaminy i R prawdopodobnie pojdzie do liceum,bo w okolicy nie a zadnego technikum,ktore by mu odpowiadalo,a u nas trzeba tez jakos dojechac do szkoly i to tez troszke ogranicza wybor...mysle jednak ,ze i tak bedzie chcial studiowac wiec moze nie bedzie to zly wybor... no a N...dalej sie zastanawia nad kierunkiem studiow ,ale juz przynajmiej wie ze w naszym miescie wojewodzkim:Pno pewien postep jest:P:)...a dalej pozyjemy ,zobaczymy... Jesli idzie o hobby to kiedys w kabarecie" Dudek "bylo takie haselko,: Hobby to ja mam takie chyba jak wiekszosc:zjesc raz dziennie cos cieplego i byle do 1 wystarczyło" ...i ja chyba tez sie pod tym podpisze...chociaz wlasciwie lubie dobra ksiazke ,cos tam fajnego upichcic i to chyba tez jakby tak sie zastanowic dobre hobby :P w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem co to sie dzieje:) znowu mi koncowke posta kafe wcielo...:Pno to juz teraz tylko sie pozegnam i zyczac Wam sporo sil i dobrego zdrowka uciekam do pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Pozdrawiam cały składzik. Ja normalnie mam wakacje. Remont mi się w domu robi, a my sobie siedzimy na tarasie, popijamy drineczki, tylko z internetem ciągle problem, ponieważ musimy się dzielić jednym komputerem. W sobotę nad ranem zawozimy na tydzień dzieci na wschód Polski do rodziny M. Mam więc nadzieję, ze w przyszłym tygodniu wreszcie będę miała czas żeby napisać do Was dawno obiecanego maila :-P Teraz kończę, udaję się w kierunku grilla, bo już zapachy piękne dochodzą. A miałam się odchudzać :-( Życzę miłego wieczoru. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czas nowy tydzien zaczac z usmiechem na ustach ;) i kawa na dobry poczatek.........:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czas nowy tydzien zaczac z usmiechem na ustach ;) i kawa na dobry poczatek.........:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rebeka👄dziekuje za ciepłe słowa,ale nic się nie zmieniło,nawet pogorszyło,przykro ale takie jest zycie.Szkoda ża tyle na raz ,cóż począć :( Nic mi sie nie chce,ani pisać ani nawet na wakacje jechać,w sumie pierwszy raz nie mam pomysłu na nic,chyba jakies las minet sie teafi na krócej niż zwykle ,musimy coś dla syna wykąbinować. Ach tam co ma byc to będzie. Czasem na FB zajże ,ale i tam niebardzo mi sie chce. Pozdrawiem kochane dziewczyny,mam nadzieje że plany wakacyjne już macie i będzie co oglądać po WASZYM powrocie....POWODZENIA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Oj chyba rzeczywiscie czas wakacji sie zaczal i u nas na kafe tez jakos pustki,no to ja sie zamelduje ,zeby nam topik nie padl:P:)... Mam chwilke wolnego no to korzystam...dzieciaki na podworku maz meczy sie z kanalizacja,a ja nie moge korzystac z wody no to klaplam na tylek i tak szybko sprawdzam poczte i troszke papierkowej roboty nadgonie... A tak poza to byle co sie dzieje...(ale nie bardzo chce mi sie pisac:()...min. pol mojego kopyta mi spuchło brrr...ugryzla mnie tzw.konska mucha i mam cos jakby nastepna noge :)...dzisiaj juz troszke ta opuchlizna zaczyna schodzic ale musialam wziac tabletki ,bo samo wapno nie dalo rady... A poza tym to wykorzystuje dzieci i stram sie troche osprzatac domek,umyc okna ,poprac firany itp... Dzisiaj tez tesciu przyniosl nasze ogorki,wiec pewnie na dniach bede miala co robic... No nic,chyba tyle na dzisiaj ...serdecznie pozdrawiam calutki sklad i milego dzionka zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam po przerwie,melduje sie i ja :) U mnie dzieje sie dzieje- nie pisalam wam nic ale od jakigos czasu szukalam psa i co i mam :) adoptowalismy psa ze schroniska,ma 7 m-cy i bedzie duzy. Jest to dog kanaryjski i ciagle chce sie bawic,ponoc dzieciak z niego bedzie jeszcze dwa lata najmniej. Jaffa bo tak ma imie jest trzykolorowy i juz bardzo duzy. Pilnuje domu i mnie,jak tylko zobaczy,ze mnie nie ma to lata po calym mieszkaniu i szuka. Juz rozroznia kto jest kto w chierarchii :) pozniej kilka fotek wrzuce. Poza tym wszystko ok,zadnych wzlotow. W zeszlym tygodniu zalatwialismy papiery z psem ale od poczatku. Weszlam na strone ze zwierzakami,ja chcialam jakiegos pieska,nie okreslilam jakiego,M chcial rottweilera a tam na zdjeciu 4 m-ce fajny duzy pies. Pojechalismy do schroniska,byl. Wzielismy go na jeden dzien do domu ale jak go odwozilismy i zobaczylismy ta mine i te lzy w oczach to juz bylo pewne,ze zostaje. Teraz mlodszy syn ma kumpla do zabawy,bo on taki smieszny piesek jest a starszy tylko sie smieje. Wszyscy go lubia a on chodzi dumny i chowa w domu po katach kosteczki :) Ok to na tyle o piesku. Ide robic obiadek bo pozniej ide na spacer z piechem,przyda mi sie ruchu troche. Pozdrawiam caly sklad 🖐️ Rzena - Last minute zawsze jakas znajdziesz. Powodzenia w szukaniu. Annapo - Oj bez wody to jak bez reki ale najwazniejsze,ze M potrafi to zrobic. Wiesz,nigdy mnie tak konska nie ugryzla,zebym miala opuchlizne ale teraz wszystko mozliwe. O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Czwartek i dzieki za kawe mrozona Wesola Ja juz po spacerku z Jaffa,teraz pora na sniadanie i za robotke trzeba sie brac :) Zycze wszystkim Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piekny piatkowy poranek :) ... piekny, bo ostatni przed urlopem :) Z tej okazji "cafe calva" Wam stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> ... :) Rzena 🌻 - caly czas kciuki zaciskam. Tak to juz jest w zyciu ze jak sie sypie to wszystko na raz :(...ale za to jak sie juz los usmiechnie to "pelna geba" ;) .... i tego Ci, skarbie, zycze !!! Erato 🌻 - fajnie :) .... jak tylko macie warunki na psa to super :) U nas, przy naszym rytmie dnia, i w dodatku w mieszkaniu niestety sie nie da .... ale jak sie dorobie domku z ogrodkiem to kto wie ;) Ania 🌻 - no to moze juz jak sie spotkamy to bedzie wiadomo cos konkretnego. Gratulacje dla "starszakow" i udanych wakacji im zycze... niech wypoczywaja bo zasluzyli :) Buziaki dla najmlodszego :) A jak juz mowa o spotkaniu ;) (Wesola 🌻 :) ) .... nikt nie wnosl sprzeciwu :P wiec rozumiem ze zostajemy przy dacie 22/07 ???? Ja od jutra juz dostepu do internetu miec nie bede :( wiec pozostanie tylko kontakt telefoniczny. Uprzejmie prosze o powiadomienie w razie zmiany :) posle Wam moj numer wieczorem z domu bo w pracy nie mam Waszych @... No nic, uciekam.... jak sobie pomysle ile mam jeszcze do zrobienia/zalatwienia przed wyjazdem to mi rece opadaja :O.... ale damy rade !!! MILEGO DNIA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry w Piatek :) Kawka juz jest,dzieki Rebeko-urlopujesz od jutra? fajnie a u nas pada od rana ale dobrze bo wczoraj juz mi tak duszno bylo. Wiecie co,pierwszy raz widze takiego psa,ktory uczy sie w 10min,roznych komend,za woda to az glupi jest,wczoraj go kapalismy to az buzia mu sie smiala tak fanie bylo :) super,zadowolona jestem z niego. Jutro jedziemy nad morze zobaczyc bo jeszcze w tym roku nie bylismy a przy okazji pies bedzie mial radoche. Pozniej zakupki i do domu odpoczywac :) Zazdroszcze Wam spotkania ale mysle,ze pomachacie w poludnie :) Milej zabawy Wam zycze. Ok ide nalozyc wreszcie kolor na wlosy bo mam troche czasu. Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na dwa slowa wpadlam sie tylko pozegnac ...z niektorymi na 3 tygodnie a mam nadzieje ze z niektorymi tylko na dwa ;) :) Milych wakacji dla tych ktorzy wyjezdzaja i spokojnej pracy dla tych ktorzy zostaja "na posterunku" ;) Pozdrawiam caly sklad i BUZIAKI WIELKIE !!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie ten upal wymiata :(:(:(:(:( Zamiast kawy stawiam sok z aloesu i wode kokosowa oba napoje pyszne i orzeziajace prosze sie czestowac :):):) no to ja bede na rynku;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry we Wtorek :) Wesola - Hmm-dlaczego nie,tylko jak mozesz poslij jeszcze slonko :) Ide dzisiaj z psem na sciagniecie szwow do lekarza,bo byl kastrowany i akurat na dzisiaj ostatnie szczepienie. Dziewczyny juz urlopuja Hop-Hop-Milego Urlopu zyczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka,- jade do Hiszpanii,posłałam Ci sms-a pomożesz?? Chyba że nr.zmieniłaś to bedzie klops hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka,- jade do Hiszpanii,posłałam Ci sms-a pomożesz?? Chyba że nr.zmieniłaś to bedzie klops hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich,ktorzy zostali :) jak i rowniez tych,ktorzy juz urlopuja :) kawka na Dzien Dobry (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? U mnie pada i slonce i tak na przemian ale cieplo jest. Rzena - Z tego co sie orientuje to Rebeka juz w PL na urlopie. Tobie Kochana milego pobytu w Hiszpanii,nigdy tam nie bylam ale jeszcze pojade :) Milego Dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie slonka niet,ale za to mam burze z gradem takze nie bede dalej rozsylac....mam tylko nadzieje ze na spotkanie nie bedzie takich niespodzianek Wesola 🌻 no to sie ciesze !!!przyjedziesz sama? Erato🌻 niesmialo upominam sie o fotki psinki,w koncu obiecalas:P... mam nadzieje ze dzielnie zniesliscie wizyte u weterynarza... Kaszubko🌻 jakos Cie ostatnio nie ma na topiku ,ale moze dzisiaj zajrzysz a ja jak tylko dam rade to jeszcze inna droga postarm sie skontaktowac no ale do rzeczy: Wszystkiego naj naj naj lepszego:duuuuzo zdrowia ,pomyslnosci,radosci ,pociechy z dzieci ,wnukow i meza :p usmiechu na co dzien ,spelnienia marzen,fajnych podrozy wraz z bukietem 🌻,przesylam bardzo mocno okraszone👄 :p.... a teraz zmykam bo jade po nowych domownikow....pozdrawiam wszystkie panie i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry w Piatek :) Kawka na stoliczku i szmpan sie chlodzi w lodowce dla naszej solenizantki (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Kaszubko ❤️🌼❤️🌼❤️ .Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia życzy Ci tego cala moja rodznka i Ja 🌼 Milego Dnia wszystkim-ja leze w lozeczku bo juz od wczoraj mam poranne mdlosci :) ciekawe dlaczego,dzisiaj ide kupic test,trzymajcie kciuki bo wcale mi sie to nie usmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Sobotnio :) U mnie barowa pogoda ale to nic,czasami i taka potrzebna :) Annapo 🌼 U weterynarza jak w domu :) pies szczesliwy byl i bardzo szybko,sprawnie wszystko poszlo,jeszcze teraz czekamy na przerejestrowanie chipa i wszystko ok..szczepienia juz konie,to byla ostatnia. Jaffa jest super,mnie przyjal jako szefa stada,ja moge z nim wszystko,chociaz wczoraj lekko zeby pokazal na pania ale zostal szybko przwrocony do porzadku.(chodzilo o kosc) ale tego tez go przyzwyczajamy bo kazdy musi mu z miski wziasc i oddac,pies musi to zaakceptowac.] Zreszta widze,ze reke do psow bojowych mamy w rodzinie. Annapo-zdjecia sa na FB I NK -zapomnialam dodac,ze tam wrzucilam kilka,dzisiaj dorzuce reszte.Pies uwielbia sie kapac i komendy lapie w 10min,mowie wam,pierwszy raz mam tego psiaka. Acha,wczoraj Twojego postu nie bylo.hmm. Wesola - 🌼 Szampan zostal jeszcze,czestuj sie prosze :) Acha,zrobilam test-wszystko ok. Milego Dnia zycze wszystkim i do uslyszenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Erato🌻 no,no ale dalas czadu,juz myslalam ze bedzie cos Malego...no ale ze wzgledu na Ciebie ciesze sie ze nie,bo pewnie nie planowalas takiej niespodzianki....u mnie po ostatnim porodzie tez zmiany w organizmie i czasami sporego stracha mi moje wlasne cialko funduje... wlasnie przed chwila wrocilam od ginekologa i po porzadnym przegladzie mam spokoj na 2 lata,jeszcze tylko musze poczekac na wyniki ,ale lekarz twierdzi ,ze powinno byc ok. A co do wpisu to pewnie 13 piatek maczal w tym palce:P... i nie tylko w tym ,wczoraj nam sie krowka ocielila miesiac przed terminem i nie dosyc ze cielatko bardzo slabe i nie wiem czy przezyje to i krowa tez nie za bardzo sie czuje...no ale byl weterynarz i mam nadzieje ze jakos wyzyja oboje.... A teraz lece obejrzec tego psinke ....a wszystkie panie serdecznie pozdrawiam i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w ta deszczowa pogode :) U mnie bynajmniej Annapo - Trzymam kciuki za cielatko. Wracajac do Twojego tematu,moje wyniki po operacji jeszcze nie przyszly a juz za dwa dni bedzie m-c.Juz sie zaczynam martwic ale czekam :) Takie mialam ostatnio dziwne odczucia,ze juz myslala, iz jestem w ciazy ale zrobilam test i okazalo sie,ze nie-uffff. Ja juz sie nie nadaje na mloda mame :) W pierwszej ciazy mialam okres 6m-cy i lekarze twierdza,ze zdzarza sie,hmmm,zawsze na mnie musi trafic :) Corka dzisiaj zaczela prace w swojej dziedzinie,czyli w sadzie (to dobrze) bo naprawde ma glowe do nauki i skonczyla juz dwa semestry w rok,teraz bedzie wszystko robic aby szybciej skonczyc calosc,pestka dla niej. Nasze relacje przybraly inny juz bieg,dziewczyna sie stara,ja to widze-ogolnie jest lepiej. Wesola - Podeslij slonko,bo ktos zaczarowal pogode :) Ok to na tyle - ja do kuchni -do uslyszenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem ;) Tak na dwa slwa bo na goscinnych wystepqch jestem pocytalam ale mi polska klawiatura straszne problemy sprawia wiec sie rozpisywac nie bede ... tylko napisze ze wakacje milo mijaja na slodkim i blogim nierobstwie :P :), Rzena do Hiszpanii dotarla a my w niedziele rqno na wschod wyruszamy :) Pozdrawiam serdecznie caly sklad i DO ZOBACZENIA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak milo poczytac,ze u Was Kobietki wszystko ok :) Ciesze sie,ze milo wypoczywacie i czekam na jakies fotki :) Pozdrawiam caly sklad. U mnie dzisiaj o dziwo sloneczko,o jedna osobe w domu mniej wieczorami bo synowa wynajela pokoj ale tylko wynajela bo wieksza czesc czasu spedza tutaj,musiala tak zrobic bo jak juz wiecie jest po operacjii kolana a sprawiaja jej tu duzo klopotow z zasilkiem chorobowym. Od Kwietnia stara sie o chorobowy ale nie przyznali jej bo mieszka u nas z moim synem,czyli on moze ja utrzymywac. Paranoja ale to UK. Ide robic ciacho kokosowe z ananasem-jak ktos chetny zapraszam i kawka na stole (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×