Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam weekendowo:)ło i w nocy zweza namietnie wszystkie ciuchy u mnie podobny problem ;w szafie chyba mi ostatnio jakies sie dranstwo zaległo i zwęza ciuchy...:P nie wiem jak sobie pomoc...bo poza tym to jeszcze jakies nadprzyrodzone siły mi do dziuba słodycze wciskaja...no powiem Wam nic ciekawego,a tu przede mna zabawa i przydaloby sie te kraglosci jakos chociaz troszke zmiejszyc... ciezkie zycie j ciezkie :P... a tak ogolnie to wszystko w normie,ksiedza przyjelismy,takze spokoj na nastepny rok...nie bylo tak zle tyle ze Maly kolejny raz okazal sie inny niz jego rodzenstwo i boje sie ze juz mu tak zostanie,a to moze mi nie wyjsc na zdrowie:P no nic nie zanudzam wiecej,w koncu dzis sobota wiec mozecie odpoczac...a tylko jeszcze zapomnialam podziekowac Rebece za poczte,co niniejszym czynie:dzieki wielkie:P... a teraz pozdrawiam i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Może dzisiaj ja zdążę Wam kawę postawić. Proszę się częstować (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i oczywiście ciacho do kawki. Dosyć długo mnie nie było i już wyjaśniam powód mojej absencji. Od 19 listopada pracuję. Początek był straszny. Byłam podłamana, okropna atmosfera, stres, nieprzespane noce. Ale trwało to tylko tydzień, drugi tydzień już był lepszy, a później już zaczęło być super :-) Nie mogę jeszcze zaskoczyć i jakaś taka niezorganizowana jestem. Przychodzę z pracy padnięta, a tu jeszcze dużo obowiązków domowych i wieczorem zasypiam jak tylko położę głowę na poduszce. Ale minął grudzień, święta i teraz już myślę, że jakoś sobie wszystko tak zorganizuję, żeby mieć więcej czasu na wszystko i oczywiście na topikowe ploteczki :-) Nie miałam czasu czytać co u Was słychać, ale mam nadzieję, że wszystko ok. Pozdrawiam Was i życzę pomyślnego Nowego Roku. Całuję i życzę miłego dnia 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goja 🌻 - ciesze sie ogromniascie ze Cie widze ! :) Gratuluje nowej pracy :) Aneczko 🌻 - ja Wam te fotki podrzucam w nadziei na rewanz ;) .... Dzis na wiele mnie juz nie stac, najwyzsza pora do Morfeusza wskoczyc ... ale postaram sie jutro choc na chwilke do Was zagladnac :) 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no coz ,co prawda nie ma o czym pisac,bo nic ciekawego,ot szara rzeczywistosc...ale jak juz mam wlaczone to chociaz Wam pomacham:P🖐️ Rebeko🌻 ja tak przypuszczałam ...i sie nie dziwie,ale mnie ostatnio taki len dopal ze nawet fotek mi sie nie chce robic,ale moze kiedys sie cosik zmieni ,ktoz to wie...wtedy obiecuje ze na pewno podesle... a teraz pozdrawiam cale grono i uciekam do kuchni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda jakoś tak zawsze z tym nowym rokiem jest,że tak nieśmiało zaczyna;) nie ma o czym pisać nic spektakularnego się nie dzieje normalnie jak w polskim filmie..................nuda........... A pogoda normalnie jak listopad i cytując z poetą: deszcz o szyby dzwoni ,deszcz dzwoni jesienny..................i ciemno i szaro i buro............. więc dziewczyny byle do wiosny:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nuuuuuuda, prosze Pana ... :D :D :D U nas tez nuda.... rzad nam wprawdzie co chwile jakies "niespodzianki" serwuje :O, ale o polityce nie bede pisac bo nie chce sie niepotrzebnie denerwowac :P Kawke na stol stawiam : \'/> \'/> \'/> \'/> \'/> \'/> \'/> .... do kawki croissanty i buleczki z czekolada.... i zabieram sie do .... tadycyjnego, piatkowego, czekania na week-end ;) ... no niech bedzie ze przy okazji troche tez popracuje :P MILEGO DNIA ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuuuuda głównie panie panów topikowych ci u nas brak :P Częstuje się kawą i croissantami:) I również dołączam do czekania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Nowym Roku :) Szampana stawiam bo dawno mnie nie bylo! Jutro juz zegnam goscia po raz drugi :) Jak pisalam Wam przed swietami,ze przyjezdza wujek z PL i w zeszlym tygodniu mial bilet na Niedziele,my juz wrocilismy z lotniska,kladziemy sie spac bo to 6-sta rano a tu telefon...przyjezdzajcie po mnie bo spoznilem sie na samolot :) Taki numer,pozniej nam powiedzial,ze sie przestraszyl bo snila mu sie katastrofa a sam dzien wczesniej ogladal w telewizji wypadki samolotow. Juz dzis napewno nie pooglada haha,czas do domu. A teraz Pozdrawiam caly sklad,dziekuje za wszystkie przesylki i fotki,lapie slodkosci i uciekam,chociaz na diecie jestem :):) Kaszubko - 👄 Dziekuje za rozeslanie poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i nastepny tydzien przed nami...tak szybko te godziny przelatuja ze az strach,dopiero niedawno swieta a tu juz niedlugo koniec karnawalu bedzie :P....ale przede mna jeszcvze zabawa takze nie jest zle,co prawda mam problem co na siebie wlozyc i to troszke przygasza moja radosc ,no ale moze uda mi sie jeszcze cosik kupic... na razie jednak do zabawy jeszcze kilka dni i trzeba troszke popracowac ufff... u nas od kilku dni znowu zima ,a w dodatku jakies zawieje zapowiadaja,na podworko to sie ani nosa nie chce wystawic ,bo zaraz czerwony z zimna...brrr...no ale coz w koncu zima... no to stawiam kawke i oponki serowe,wlasnej produkcji tak na mily poczatek tygodnia i zmykam do pracy 🖐️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z zyczeniami dla naszej solenizantki :):) Goja ❤️ Najszczersze Zyczenia Urodzinowe 🌼 Spelnienia Marzen i Duzo Szampanskiej Zabawy ❤️🌼❤️ Annapo 🌼 Tobie tez Kochana-duzo szampanskiej zabawy i wyszalej sie za wszystkie czasy :) Masz juz te ciuszki? kupilas cos? U nas zima na calego a wczoraj w nocy bylo -7 i nam chlodnica poszla-myslalam juz,ze trzeba bedzie nowa kupic ale mechanik bedzie w Sobote ja wyciagal i czyms tam zaleje :) moze pomoze,jak nie-trzeba bedzie kupic. Nikogo niet na topiku? Hop-Hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Dziękuję za życzenia, stawiam torcik i polewam cytrynówkę. Wypijcie za moje zdrowie :-) Ja zaraz wychodzę, w tym roku poszłam na łatwiznę i zaprosiłam moich przyjaciół do knajpki. Oczywiście wybrałam takie miejsce gdzie nam pozwolą oglądać mecz, bo wszyscy fani piłki ręcznej:-) Buziaki posyłam i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Prosze o wybaczenie milczenia .... mialam masakrycznie zawalone ostatnie tygodnie w pracy a teraz strasznie mi sie problemow i spraw do zalatwienia nazbieralo i jeszcze w dodatku Ala mi sie pochorowala, grype zlapala bidula :( caly WE z goraczka walczylismy ... na szczescie obylo sie bez antybityku i juz dzisiaj jest o wiele lepiej, ale chyba jeszcze do piatku w domu ja zostawie. M tez chory, "steka" jak na prawdziwego faceta przystoi :O .... wiec mam w domu dwojke chorych dzieci :O ... :D Pozdrawiam Was serdecznie, Goja 🌻 spoznione ale szczere zyczenia samych radosnych dni i zdrowka na 102 !! Wroce do Was na pelny etat jak sie troche spod papierzysk i problemow odkopie .... wkrotce ;) BUZIAKI !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawka na stoliku na Dzien Dobry i pyszne ciacho do kawki :) Rebeko 🌼 Duzo fluidkow pozytywnych i 👄 dla Alice na oslode i chorobsko a kysz :):) Dzien jak kazdy innymna dzisiaj nam zapowiadaja -6 w nocy,brrr zimno ale juz od nastepnego tygodnia do +13 to jest szybka wiosna :) Goja 🌼 Impreza sie udala,to najwazniejsze :) Annapo 🌼 Jak u Ciebie? Pozdrawiam caly sklad 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no ja tez sie po długiej nieobecnosci melduje wraz z przeprosinami na wstepie...:P u nas tez chorobsko co chwilke kogos atakuje i co chwile ktos inny w lozku lezy...w sumie zawsze w tym okresie grypa aktywna ,wiec nie dziwi ze ludzie choruja ale w tym roku to juz przesada...jeden konczy to drugi zaczyna....:( tesciowie na szczescie sie zaszczepili,wiec ich jakos na razie omija,mam nadzieje ze tak zostanie... moj sasiad pojechal w odwiedziny za nasza zachodnia granice i mamy spokoj ,ale jak wroci to az sie boje co wymysli....po jego ostatniej akcji nasz adwokat zlozyl zazalenie do sadu wyzszej instancji i od razu nam powiedzial ze z reguły sad nie zwrca na to uwagi ,ale trzeba probowac,moze sie uda trafic na kogos co sie przejmuje swoja praca i chyba nam sie udalo,bo sad sie przychylil do naszego wniosku i uchylił postanowienie sadu rejonowego a ja teraz mimo ze sie ciesze,to jednoczesnie sie boje co dostaniemy w odwecie... no nic poczekamy zobaczymy.... moja cora dzisiaj zaliczyla ostatni egzamin ,no to pierwsze koty za płoty....teraz akurat ona choruje i ocena jej nie satysfakcjonuje ale przy chorobie to i tak dobrze ze zdala... starszy zaczal ferie i korzysta na calego...caly dzien lezy i zamecza kompa i inne urzadzonka,a ja juz zaczynam dostawac bialej goraczki:P w sobote bylismy na zabawie i chociaz naprawde mi sie bardzo nie chcialo ,to sie przemoglam i bardzo dobrze,bo było fajnie...a co do stroju,to kupilam sobie prosta bluzeczke z cekinami i ze starej sukienki zrobilam spodnice z takim fajnym wycieciem i tym sposobem malym kosztem mialam sporo fajnej zabawy....mamy takie stale grono z ktorym chodzimy na imprezy i do tej pory kazda z pan przygotowywala jakas salatke,by tak nie siedziec przy pustym stole ,ale po ostatniej imprezie wszystkie zastrajkowalysmy i tym razem bylo naprawde skromniutko,ale wystaryczło a przynajmiej nie trzeba bylo nosic nic z powrotem do domu... przyznam sie szczerze ,ze tym razem chyba wypilam o jeden kieliszek za duzo...ale dopiero rano sie o tym przekonałam...ojjjj nie bylo łatwo...a jak wiecie u nas nie ma zmiłuj rano trzeba isc do biura i nic tego nie zmieni,potem jeszcze na msze i dopiero około 12,30 poszlam do lozeczka odsypiac szalenstwa:P a o 16 tej Maly juz mnie znowu postawil do pionu.... no ale w sumie bylo warto...wyspac sie wyspie po smierci,a pobawic sie chyba wtedy nie da:P:) no mysle ze tym razem sie spisalam:P,wiec juz pozdrawiam i uciekam....mam nadzieje ze tym razem bede szybciej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki 🖐️ Annapo 🌻 cieszę się, że zabawa się udała, dobrze, że się zdecydowałaś pójść. Raz na jakiś czas każdemu się należy trochę rozrywki. U mnie też mały szpital w domu. Ja wczoraj wieczorem zaczęłam kaszleć, noc nieprzespana, dzisiaj rano poszłam do laryngologa i okazało się, że mam zapalenie tchawicy. W szoku jestem, że tak szybko mnie wzięło. Moja Marta od wczoraj ma gorączkę, a dzisiaj rano M wstał i mówi, że się źle czuje. Poszedł do pracy, ale po południu wrócił z gorączką ponad 38 stopni. I tak sobie wszyscy leżymy. Najbardziej szkoda mi Marty, bo właśnie zaczęły się u nas ferie. Mam nadzieję, że Bartek się od nas nie zarazi. Pozdrawiam cały skład i kończę już, bo bardzo słaba jestem i nawet na leżąco ciężko mi się pisze. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poczatek ferii zimowych ,no to oczywiscie u nas odwliz:P...zamiast sniegu mam na podworku rzeczke:P...bo oczywiscie jeszcze dzien predzej caly dzien sypalo....ale wydaje mi sie ze to jeszcze nie jest koniec zimy w koncu jeszcze luty i marzec przed nami.... nie tak dawno pisalam ze tesciow chorobsko omija ,bo sie boi szczepionki ,ale niestety tesciowa juz lezy:)... a poza tym nic ciekawego sie nie dzieje...no to tylko Wam pomacham i zmykam do pracy:P... Goju duuuuzo zdrowka dla całej rodzinki ,a syn niech bierze cosik uodparniajacego ze i on sie nie polozyl ,bo w koncu nie bedzie komu chleba kupic:P:)...a tak przy okazji tych Twoich kłopotow z gardziołkiem,to bardzo dobrze robi kuracja czosnkiem....trzeba zabek czosnku ponakłuwac igła wziac do dziubka i ssac jak cukierek,troszke to trwa ale pomaga... no a teraz juz naprawde zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej przerwie ;) .... jak zwykle innego usprawiedliwienia niz brak czasu (i moze troche lenistwo :P ) nie mam.... Ale za to Wam dzisiaj wyjatkowo pyszna kawke postawie : \/> \/> \/> \/> \/> \/>... to moze nie bedziecie sie gnewac ;) :) Moze jeszcze Wesola z jakims ciachem wpadnie ....? :) Erato 😍 - niesamowita jestes, kobieto z ta Twoja silna wola, energia i zapalem :) Sciskam Cie bardzo mocno !! Jak sie Wasz pupil sprawuje ? Nic ostatnio o nim nie piszesz ... ? Ania - noooooo, to gratuluje malego zwyciestwa nad sasiadem :) .... moze to bedzie ta pierwsza jaskolka ;) ...? Ciesze sie ze zabawa sie Wam udala :) ...zawsze mowie ze jak zabawa dobra to nawet ten "dzien pozniej" da sie jakos wspomnieniami oslodzic i mozna przezyc ;) Goja - buziaki dla Martusi i pozytywne fluidki dla Bartka !! No i oczywiscie DUUUZO zdrowka dla Ciebie i dla M ! U nas w sumie nic nowego....zdrowko powoli do normy wraca (po Ali i M jeszcze ja sie troche pochorowalam :O.... jeszcze troche chrypie na szczescie teraz juz tak nieszkodliwie ;) ) Za oknem typowa francuska zima czyli urywajacy glowy wiatr :O i przenikajacy do szpiku kosci mzawka/deszcz :O ... wiec na cale dnie zakopuje sie w pracy i staram za okno nie patrzec :P.... tylko week-end'y w tylek daja, bo nawet nie mozna z domu nosa wystawic :O a i w TV staram sie za bardzo nie patrzec bo rzad i wspanialy "Franciszek Pierwszy Normalny" tylko siwych wlosow dodaja :O .... O Swietach juz zdazylam zapomniec, do wiosny jeszcze daleko, ze o wakacjach nie wspomne .....planowalismy w marcu jechac na narty tu tez ale plany poszly sie pasc :O ..... Nie sa to moze najgorsze rzeczy jakie moga sie przytrafic ale i tak potrafia troche humor , nastroj i sampoczucie podlamac... W rezultacie wyszukuje sobie rozne zajecia ;) i dzieki temu jestesmy wlasnie na etapie malej domowej rewolucji technologicznej :D bo zmieniamy oboje z M operatorow telefonicznych i na dodatek jeszcze operatora inetrnetowago ... oczywiscie wszystko rownoczesnie, no bo przeciez by bylo za nudno, za latwo i za smutno .:P W rezultacie kilka ostatnich wieczorow przy kompie i na necie spedzilam bo w dodatku stwierdzilam ze licho nie spi ;) i postanowilam w koncu porzadek w kompie zrobic i porzadnie wszystko na dyskach zabezpieczyc. .... hehe, tu akurat mam zajecie na kilka ladnych tygodni, bo stajnia Augiasza to przy moim kompie pikus :D.... ale przynajmniej czas do wiosny szybciej zleci :P No nic, obiad zjedzony, kawka wypita, to spowrotem w papierzyska sie zakopuje .... MILEGO DNIA wszystkim zyczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, na paczki i na kawke sie zalapalam :) .... Dzieki Wesola 🌻 ja oczywiscie kompletnie o tlustym czwartku zapomnialam. Nie odmowie sobie,a co tam, w koncu zycie sklada sie ze malych przyjemnosci ;) ... Mam dzis staszliwego lenia :P ..... ale wiecie co ? Nie mam zamiaru nic z nim robic :P ... I tym optymistycznym akcentem :P ..... MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) 😍 Uprzejmie informuje ze moj len nadal trwa :P .... chyba jednak bede musiala cos z tym zrobic :P Na poczatek maly wysilek ;) czyli kawa na stol : \/> \/> \/> \/> \/> .... :D :D MILEGO DNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) No najwyzsza pora, Wesola 🌻 .... w koncu po miesiacu do niej dopelzlysmy :D :D :D Al przeciez najwazniejsze ze wczesniej czy pozniej i tak wracamy, prawda ? :) U nas, pomimo paskudnej aury za oknem, WE fajnie minal :), w sobote dziadkow bylismy odwiedzic, a wczoraj Ala swoj "dorosly" rower dostala .... caly wieczor po domu jezdzila i chyba cudem mebli nie poobijala :D .... teraz juz na balkonie na wiosne czeka :) Najgorsze to to ze mial to byc prezent na urodziny, ale oczywiscie M nie wytrzymal :O .... jak ja kiedys tego mojego chlopa nie udusze to bedzie dobrze :D :D Teraz bede musiala cos innego na urodziny wykombinowac bo przeciez cos by sie przydalo przy torcie otworzyc .... wrrrrr !! Nic slodkiego dzisiaj pod reka nie mam ....wiec tylko kawke stawiam : \ /> \/> \/> \/> \/> .... i wracam do walki z codziennoscia ;) :) MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU W A L E N T E G O Szczęścia i miłości , radości i wytrwałości. wiary że lato nadejdzie, i słońce jutro wzejdzie hihi wieje dobrego dla WAS i waszych partnerów 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) Wieczorowa pora sie melduje :) i uroczyscie oswiadczam ze rewolucja technologiczna zakonczona, mamy oboje z M nowych operatorow kom i nowy internet ... a przy okazji jedna polska stacje na TV :D Podesle nowy @ przy okazji, bo stary jeszc ze dziala ale obawiam sie ze juz niedlugo ;) ... Rzena 🌻 - 😘 :) U nas WE znow fajny, nareszcie slonce sie po kilku tygodniach pokazalo :) wiec pol week-end'u poza domem spedzilismy, Alice nowy rower wyprobowala :) i dziadkow troche wokol jeziora przegonila :D :D ... A ze mnie tez swieze powietrze troche wykonczylo, wiec jeszcze lampke szampana od Wesolej 🌻 szybciutko wypije, truskawa zagryze :D i uciekam do Morfeusza :) DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znowu:) jakos tak znowu mi czas zleciał nie wiem kiedy....juz polowa lutego,a niedawno jeszcze choinka stała w pokoju.... no coz... a u nas w sumie nic ciekawego ,ot praca,obowiazki domowe i nic poza... w tamtym tygodniu to jeszcze trzeba bylo troszke pochodzic do koscioła ,a teraz jeszcze tesciowie sie pochorowali... corcia zaczela nowy semestr ...niestety zla na caly swiat,w tamtym semestrze udalo jej sie tak ulozyc zajecia ,ze nawet miała wolny piatek a teraz niestety 3 razy w tygodniu musi jezdzic dwa razy na uczelnie,a najgorsze ze jedzie ,czeka na zajecia ,ktore trwaja 15 minut,bo tylko sprawy organizacyjne i znowu musi spedzic 2 godziny w trasie...no ale musi jakos przebrnac przez ten semestr i mam nadzieje ze kolejny semestr bedzie lepszy.... wczoraj Malego dopadlo przeziebienie i dzisiaj ma nawet goraczke na szczescie niewielka ,jak do jutra nie przejdzie to moze bede musiala pojsc do lekarza brrr.... a u mnie coz,jedno co moge o sobie powiedziec to ze jestem bardzo zmeczona w dodatku moze nie uwierzycie ,ale ja dalej nie sypiam w nocy i jakby szlo to ucieklabym gdzies do hotelu pospac...ale moge sobie tylko pmarzyc:( no nic bede konczyc ,bo zaczynam marudzic ,nie dosyc ze rzadko bywam to jeszcze marudze...no to 🖐️ pozdrawiam wszystkie Panie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem... Zła jestem..pisałam do was chyba z godzine i wszystko wcieło w skrócie powiem tylko żw do Rebeki❤️ nie moge wysłac @ jedynie gdzie mi sie udało to do GOJI i ERATO. w sumie dzieki Erato❤️udało mi sie zrobić fajne fotki. Goje poprosiła by do Rebeki posłała i mam nadzieje że poślecie sobie wzajemnie ;) Pozdrawiam 👄 dla karzdejkafeterki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po week-end'zie :) ... tym razem w domu spedzonym.... zima do nas wrocila i powiem szczerze ze chyba do tutejszego klimatu juz przywyklam, po przy temperzturze zblizonej do zera nie ma wcale ochoty nosa z domu wystawiac :P Dzis sie Parzyz pod kolderka sniegu pobdzil i nie powiem, ladnie to wyglada, ale na drogach katastrofa :O, ponad poltorej godziny do pracy jechalam i w rezultacie poranek pracy krotki mi sie zrobil .... M wlasnie z Bretaniii wraca i mam nadzieje ze Go nigdzie nie zablokuja i na czas po Ale do przedszkola dotrze.... Ania |kwiat] - jak Brianek ? Mam nadzieje ze obylo sie bez wizyty u lekarza ? Narzakaj sobie, kochana, ile tylko masz ochote ! Powiec ci szczerze ze gdybym ja od 4 lat nocy nie przespala to chyba po scianach bym chodzila To juz duzy i madry chlopak, powiedz mu niech sie nie wyglupia i da sie w koncu mamie wyspac !! Wytrwalosci dla Nikoli i niech jej ten trymestr szybko przeleci !! Rzena 🌻 - dostala od Ciebie wiadomosc, dzieki za fajna fotke :) !! Nie odpisalam bo mi ostatnio skrzynki posluszenstwa odmawiaja :O : na stara tylko polowa wiadomosci dociera a nowa jeszcze nie do konca skonfigurowana (pan L ;) ) Odezwie sie jak sie z tym do konca upooram. Buziaki dla Ciebie i pozdrowienia dla chlopakow !! No nic, kawka na stol : \/> \/> \/> \/> ... i znikam ;) ... milego dnia zyczac !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×