Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Oooo Dzien Dobry :) I Wesola jest 🖐️ to i kawke mozna wypic (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Milego Dnia zycze i slonko posylam,u mnie ciepelko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno mnie nie bylo, dzien za dniem ucieka i znow jak zwykle nie mam na nic czasu .. dobrze ze chociaz aura dopisuje to humor tez w miare ok. Ania [kwiat ] - Pamietam jak sama czekalam az Ala do przedszola pojdzie, wydawalo mi sie ze jak nie bede musiala obiadow na nastepny dzien przygotowywac to tyyyyyyyyle wolnego czas miec bede :D .... a tu guzik prawda : niewyjasnionym sposbem doba sie skurczyla i dalej czasu na nic nie mam :D :D :D :D Dobrze ze B bedzie mial pomoc logopedy, to wazne zeby przy kontaktach z rowiesnikami potrafil sie dobrze z nimi porozumiec :) A jesli chodzi o nauke jeszykow to tez mam takie zdanie jak ty, nie ma to jak nauka "na zywo"... u Ali tez nie ma regularnych zajec, tylko, od czasu do czasu, zamiast po francusku, nauczycielka przeczyta im bajke albo zaspiewa piosenke po angielsku... ot takie osluchanie sie z wymowa. Na regularne zajecia bym jej nie zapisala, ale przeciw takiej "nauce" nie mam nic ;) Erato 🌻 - u mnie tez ciepelko :) ... niestety, jak to zazwyczaj bywa, na WE ma sie zepsuc... Ciesze sie ze imprezka sie udala :) zawsze to jakas odmiana od codziennosci :) A co do rodzicow M ... tak jak piszesz, pierwszy krok zrobili a teraz juz lepiej nic na sile, czas jest najlepszym doradzca :) Wesola 🌻 - brakuje mi Cie tu troche ;) .... I cos ostatnio slodkosci nie podsylasz a sezon na slodkosci sie zaczyna ;) ... U nas w sumie ok, jakos sie powolutku toczy.... tyle ze Ala wczoraj wieczorem miala lekko podniesiana temperature i bolalo ja gardlo. Miala dzisiaj w domu zostac ale wolala do przedzkola isc ... a w poludnie z przedszkola dzwonili ze nie czuje sie dobrze i M poszedl ja odebrac... Mam nadzieje ze na jutro juz bedzie ok...bo jak nie to przymusowy urlopik i siedzenie w domu... No nic, kawka wypita to zakopuje sie spowrotem w papierach .... Milego popoludnia dla wszytkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Piatek z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Rebeko 🌼 Mam nadzieje,ze z Ala juz lepiej 👄 od ciotki na oslode. Tak jak,piszesz,nic na sile z rodzicami,juz im to powiedzielismy a o reszte niech zadbaja sami :):) hehe. Weekend moje kochane czas zaczac :) Wczoraj moj mlodszy mial spotkanie o prace i wiecie co?usmialam sie bo on naprawde nie wyglada na pelnoletnia osobe,ja dla mnie na jakies 16lat :) ale za to mlody bedzie do samej starosci :)heh-musial tylko okazac paszport bo naprawde mu nie wierzyli,teraz czekamy na odpowiedz!!! Ok to na tyle -slonko posylam bo u mnie w nadmiarze,teraz jest +18C wiec jest fajnie,ide na spacerek z cielakiem :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) 🖐️ Z poniedzialkowa kawka sie melduje : (")? (")? (")? (")? ... prosze sie czestowac :) Slodkosci nie stawiam, poczekam na Wesola ;) .... # Erato 🌻 - dziekuje, kochana, na szczescie Alice w piatek juz normalnie do przedszkola poszla i do dzis jest ok... jak to zazwyczaj u dzieci bywa, falszywy alarm to byl :) Trzymam kciuki za prace dla Twojego "malucha" ;) # Week-end i po week-end'zie ... na szczescie aura nawet dopisala i dopiero wczoraj wieczorem troche pokropilo wiec i sporo czasu na swiezym powietrzy spedzilismy : w sobote rowery a w niedziele spacery :P. Ala nas kompletnie zaskoczyla bo BEZ MARUDZENIA :P przejechala na rowerze ponad 7 kilometrowa trase :) ....No to teraz juz nie ma dla nas granic ni kordonow ;) :D :D # Milego dnia wzycze .. i zapraszam do napisania choc kilku slow te wszystkie cicho-ciemne, przyczajone i zabiegane ;) ... BUZIOLE ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jakos tak sie znowu porobiło ze dla wielu przyjemnosci czasu mi brakuje...Dzieciaki tak maja poukładane zajecia ze powoli to w kuchni ,bede cale dnie spedzac nakarmieniu blee...dobrze chociaz ze w niedziele nikt nigdzie przed obiadem nie wychodzi,to jednoczesnie cała rodzinka nakarmiona i ja mam chwilke wolnego i gary nie stoja na kuchence...dobrze ze mikrowele ktos wymyslił,bo inaczej nie wiem co by było... Mnie sie jeszcze do tego tak porobilo ze nie mam smaka na miesko i dla siebie tez cos ekstra pichce... A tak poza to wrociłam po wakacjach do dentysty...:( i ponoc do konca miesiaca mam miec całkiem nowy i drogi usmiech...no w sumie to za te zabki miałabym fajne autko....niestety musze jeszcze ten miesiac pocierpiec,takze prosze o dobre fluidki:P B...juz sie oswoił z przedszkolem i chyba przyjał do wiadomosci ,ze nie ma wyjscia ....co prawda od poniedziałku liczy dni do piatku a w sobote i niedziele to najchetniej by sie nawet nie ubierał ,bo po co?Ale jest ogolnie ok... N zaczeła swoje studiowanie i nawet ma w miare fajny plan,takze tez nie jest zle... R...oj ten to najbardziej chyba teskni za wakacjami...ale ja mu sie nie dziwie ,bo to co teraz sie w naszym szkolnictwie dzieje to naprawde nic ciekawego....niestety musi jakos przez to przejsc! no i to chyba tyle,wybieram sie jeszcze po male zakupy a juz 14 -ta wiec czas sie zbierac....pozdrawiam wszystkie Panie i do zobaczenia:)a co wolno pomarzyc ,no nie :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i Czolem :) Przyszlam sie przywitac po intensywnym week-end'zie :) ... w sobote do ZOO sie wybralismy : od 8h00 do 22h00 poza domem i ponad 9 godzin deptania... nogi mi literalnie do tylka weszly :D, ale warto bylo :) Ala zakochala sie w uchatkach, wracalismy do nich 4 razy i za kazdym razem nie chciala od basenu odejsc :D W niedziele juz tylko 2 godziny spaceru w naszym parku zliczylismy, ot tak zeby sie miesnie nie zastaly ;) Ania - cos w tym musi byc, bo Ala tak samo :D Do przedszkola chodzi chetnie, ale w sobote i w niedziele do poludnia w pidzamie urzeduje ... ale uczciwie musze przyznac ze ja czasami tez :P. Dobre fluidki na dentyste posylam !! :) No nic, zmykam do zajaczka :O.... Hop, hop, mile panie !!! Co sie tak przyczailyscie ??? Odezwijcie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Halo, halo !! Czwartkowa kawka na stol wjezdza :) : (")> (")> (")> (")> (")> ... moze ktos ma ochote ? Pozdrawiam serdecznie !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🌼 Dzien od kawki trzeba zaczac na topiku (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? SMACZNEGO U nas dzisiaj takie paskudne wiatrzysko,ze az sie nie chce z domu wychodzic-brrrr-juz zima idzie :) ale pocieszam sie bo jak juz pisalam wczesniej,tutaj jest w tym roku inna aura.Wczoraj mialam drzwi i okna pootwierane na dwor bo bylo 20C na plusie-hmm. Dziewczyny,co narzekacie,ze maluszki w weekendy w pizamkach smigaja.To dobrze,ja lubialam te soboty,kiedy mozna dluzej w lozeczku polezec a u mnie teraz najdluzej to spi cielak-tak o 14-ej to on dopiero wstaje-hehe to nawet jego pancia nie ma takiej melodii do spania :):) Annapo 🌼Trzymam kciuki za nowy usmiech i za dzieciaczki-aby wszystko im sie poukladalo :) Rebeko 🌼 Oj Zoo to ja sama lubie odwiedzac,tylko u mnie zawsze najdluzej schodzilo u malpek :) Jutro mam kolacje o ktorej wam pisalam i juz komletuje menu co podam a czego nie-hehe :)opisze wam jak poszlo :) Wiecie co-stara a glupia jestem.Maz przytargal troche grzybow do domu,ja tam znam 4 podstawowe i nic wiecej,u mnie w domu zawsze tata chodzil i on sie na tym znal---maz tez sie zna i przyniusl mi te grzybki,wyczyscilam,usmazylam bo byly to kanie,czekajac na meza zjadlam trzy ale po pol godzinie przyjechal i mowi do mnie wiesz co,mysle o nich i nie jestem pewny co do trzech a ja akurat te juz zjadlam....Mowie wam,az mnie skrecalo ze zlosci,ze ja tak durna,poszlam na sile wymiotowac i czekalam te 30h patrzac czy cos sie ze mna nie dzieje.Oj ja glupia,nigdy wiecej nie rusze.I wiecie co? najsmieszniejsze,ze w PL mieszkam w regionie,gdzie wszyscy sie na grzybach znaja,cale zycie zbieralismy,gdzie ja wtedy patrzylam jak tata uczyl :):) a teraz nie ma juz kto mi pokazac.....Koniec,od teraz jem tylko te 4-ktore znam :):) Ok to na tyle moje drogie bo ide powiesic pranie-w tym wietrze to za godzinke suche bedzie. Pozdrawiam i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) To ja poniedzialkowa kawka postawie ... ot tak na dobry poczatek tygodnia :), prosze sie czestowac : (")> (")> (")> (")> ... Earo - hehe, usmialam sie z tych Twoich grzubkow ale tobie pewno do smiechu nie bylo .... Jak sie kolacja udala ? Napewno smakowalo, tradycyjna, polska kuchnia raczej wszystkim smakuje :) U nas ok, wczoraj sobie znow wycieczke rowerowa zrobilismy, piekna pogode przez WE mielismy, ale niestety sporo sie ochlodzilo, w powietrzu juz jesien czuc ;).... Ja taka madra ze jak slonce a oknem zobaczylam to mi sie wydawalo ze lato wrocilo ;)... dzieki czemu dzisiaj jak gruzlik kaszle :P bo, niestety, ale temperatury sporo spadly... Od 1 listopada prace zmieniam. W lutym szefowa na chorobowe poszla i jak przy niej bylo naprawde super, tak jak tylko przyszedl jej zastepca to zaczelo sie psuc... Juz przed wakacjami myslalam o zmianie, ale jeszcze mialam nadzieje ze szefowa po wakacjach wroci i wszystko wroci do normy... Niestety okazalo sie ze szefowa tak szybko nie wroci (o ile wogole), raczej nie widze mozliwosci zeby w takiej atmosferze pracowac wiec poprosilam o zmiane. Troche szkoda, bo robota fajna, blisko domu... no ale widac nie mozna miec wszystkiego ;) ... Zostalo mi jeszcze 2 tygodnie, pozniej tydzien urlopu a pozniej ... zobaczymy co mi nasi "commercials" znajda :P I tym optymistycznym akcentem ;) ... MILEGO TYGODNIA !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Pada ale cieplo,wczorajszy wieczor przed telewizorem spedzilismy ale i tak jest piekny wynik :):) co prawda dzisiaj wszyscy maja usmiech na twarzy ale nalezy im sie-Nieprawdaz? :) Kolacyjka sie udala,micha szefa usmiechnieta do dzisiaj,same pysznosci na stole,alkohol do wyboru do koloru-szew zdziwiony,ze do kazdego dania inne wino. Hmm,obiecal rewanz ale juz nam zarezerwowal Christmas Party,mowi,ze w tym roku juz musimy byc bo bez nas nie jest tak wesolo :):) a ostatnimi czasy nigdzie nie chodzilismy bo u mnie zaloba z roku na rok ale w tym juz chyba pojdziemy odreagowac troszke :) Rebeko 🌼 Duzo dobrego w nowej pracy zycze,zadowolona chociaz troche jestes?ale zostajesz w tej samej pracy ale na innym oddziele,czy ogolnie zmieniasz? Tak czy siak,trzyma kciuki aby bylo dobrze. U mnie tez jakies chorobsko,jak to na ta pore roku przystalo ale juz prawie koniec,wiec nie ma co narzekac.Za tydzien wizyta kontrolna u lekarza a o operacji dalej ani widu ani slychu,pewnie mnie urzadza na swieta,jak co roku :):) Eldorado :):) Kobietki wywialo was wszystkie? Z tego co wiem,tylko Dea nas opuscila? a reszta pan? HOP!HOP! Milego Dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Wpadlam wam kawke postawic ;) : (")> (")> (")> (")> (")> ... Erato 🌻 - co do pracy to jeszcze nie wiem bo dopiero za 2 tygodnie koncze aktualna ;) .... co bedzie pozniej to zobaczymy :P Ale tak, zostaje w tej samej firmie tylko zmieniam dzial. Dziekuje za kciuki .... powiem szczerze ze nie miala bym nic przeciwko posiedzeniu sobie troche w domku :P .... ot chocby tydzien "oddechu" zlapac ;) .... no ale to juz za bardzo odemnie nie zalezy :) Przekichane z ta Twoja operacja :(... moze jak pojdziesz na kontrole tp cos sie wiecej dowiesz ...? Zaciskam kciuki ! Robota czeka wiec zmykam .... Hop, hop, panienki !! Odezwijcie sie Z tego co wiem to internet dziala nawet na koncu swiata ;) .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona32
Witam, Czy można się wprosić? :) Mam 32l, dwóch synkow 5 i 11l. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z drugiego końca świata serdeczne życzenia urodzinowe dla Rebeki posyłam :-) Kochana życzę Ci dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń. Buziaki od nas wszystkich 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Od dwóch miesięcy nie pracuję i mam mniej czasu niż wtedy kiedy pracowałam :-) Jak jestem w domu, to ciągle znajduję coś do zrobienia. Sprzątam, piorę, prasuję, znowu sprzątam, piekę ciasta dla mojej rodzinki, wożę dzieci na treningi i tak mi szybko czas leci. Chciałabym niedługo znaleźć jakąś pracę, bo już mnie męczy to "siedzenie" w domu. Mam nadzieję, że u Was wszystko ok. Muszę wpisać w mój grafik jeszcze jedną czynność - meldowanie się na topiku :-) może mi się uda. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, a ja chyba pod prysznic wskoczę, a później pod kołderkę z książką. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Dea Erw
A ja z Londynu sle Sto Lat dla naszej Rebeki! Kochana, duzo zdrowia I radosci! Pociechy z Alice I M! Niech sie w pracy wszystko po twojej mysli pouklada! Kochane, jak juz wiecie, przenioslam sie do Kataru - praca mnie tam zawiala. Narazie ja z dziewczynkami M dojedzie pozniej. Musze wam powiedziec ze mi sie tam podoba. Wiecej wam opowiem jak juz wroce do nowego domu, narazie przylecialysmy na tydzien do Londynu I oczywiscie spadek drastyczny temperatury dal znak I sie rozchorowalam :( Tyle narazie, buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch :) Dea 😍 Goja 😍 Wesola 😍 !!!! Normalnie wlasnym oczom nie wierze !! :) :) * Bardzo dziekuje za zyczenia, milo mi ze pamietacie :) * Dea 🌻 - kochana, ja sie juz zastanawialam czy Cie na zawsze stracilysmy i po cichu oplakiwalam ;) :D Pisalam do Ciebie, ale nie wiem czy dostalas wiadomosc ... ? Twoj @ "yahoo" caly czas jeszcze dziala ? Duzo zdrowka zycze !!! I pisz jak tylko znajdziesz chwilke !! * Goja 🌻 - rodzinka pewno zadowolona ze tak o Nich dbas, ale wiem ze dla Ciebie,na dlusza mete, o moze byc to meczace i przede wszystkim nuzace... Powodzenia w szukaniu pracy !! * Wesola 🌻 - dzieki za kawe i ciasto ;) jak zwykle pycha :) :D * Fiona 🖐️ - oczywiscie ze mozesz :) Zapraszamy do nas :) * Nie rozpisuje sie bo nie mam za bardzo ochoty w pracy do nocy siedziec a jeszcze mi troche roboty do wykonczenia zostalo ... ale odezwie sie wkrotce :) * Buziaki i milego WE !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! mnie tez wypadałoby sie wytłumaczyc z nieobecnosci...i tym razem to nie tylko brak czasu jest winny:)...moje Młode dziecie sie rozchorowalo i tydzien nie chodzil do przedszkola,a wiecie jak to jest jak dziecko choruje to mama najlepsza,a jak to dziecko to mały mezszczyzna to podwójnie:):)... na szczescie juz wszystko ok i w poniedzialek wraca stały rozklad zajec...chociaz jak wiadomo to wcale nie znaczy ze bede miec wiecej wolnego...bo ja zawsze cosik znajde ,zeby sie nie nudzic... dzisiaj sie bardzo wkurzyłam,bo moja praca poszla na "na gnoj":(:( dosłownie...narobilam sobie kompotow z gruszek i nie wiem czemu ale 7 sloikow zaczelo z kompotow przemieniac sie w wino....moze to ma byc cud:P....ale ja liczyłam raczej na kompot:P...no i nic mi nie pozostalo jak wylac....cholercia tyle pracy na nic...brrrrw dodatku naprawde nie mam pojecia dlaczego,bo czesc sie uratowala...no coz i tak bywa...w przyszlym roku gruszki wyladuja w zamrazarce.... Rebeko🌻mam nadzieje ze moje zyczenia doszly do Ciebie ,bo inaczej to bedzie mi bardzo smutno....ale mam nadzieje ze wiesz ze zawsze zycze Ci jak najlepiej.... no nic pieczen jakos za bardzo mi pachnie i chyba bede musiała biec do kuchni,ale pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie i postaram sie niedlugo znowu zajrzec choc na chwilke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Dea 🌻 no to zaszalałaś kochana z tą przeprowadzką. Zazdroszczę Ci tego ciepełka. W 2015 roku w Katarze będą mistrzostwa świata w piłce ręcznej, jeśli nasi się zakwalifikują, to może się wybierzemy :-) Annapo 🌻 faktycznie przechlapane mieć w domu chore dziecko i to jeszcze płci męskiej :-) ale dobrze, że już zdrowy. Buziak dla niego 👄 Rebeko 🌻 życzę Ci, żeby zmiany w pracy okazały się lepsze. Masz rację moja rodzinka jest cała szczęśliwa z tego, że jestem do ich dyspozycji 24h :-) Chciałabym już coś znaleźć, żeby zdążyć wypracować sobie urlop na następne wakacje, no i oczywiście gotówka by się przydała. Do 10-go października byłam na zwolnieniu, a teraz już bez kasy jestem. Trochę się boję na kogo trafię, bo w poprzedniej firmie przeżyłam mobbing psychiczny i mam uraz. U nas na rynku pracy szału nie ma, ale myślę pozytywnie. Dzisiaj rano byłam z dzieciakami na zakupach, kupiłam im kurtki narciarskie i już by chcieli zimę:-) przy okazji sobie poprawiłam humor małymi zakupami. Mój mąż szczęśliwy, bo nie musiał z nami jechać, bo był w pracy, a przy okazji kupiłam mu fajne spodnie (na szczęście trafiłam z rozmiarem). Tak więc wszyscy są zadowoleni. Później pojechaliśmy na mecz, duża dawka emocji, nasi panowie wygrali, dawno nie przeżywaliśmy takich fajnych chwil. Jednym słowem dzień zaliczam do udanych. Życzę Wam dobrej nocy i miłej niedzieli, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Witam w słoneczny dzionek. U kogo nie ma słońca, to posyłam. Stawiam poniedziałkową kawkę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> biorę łyk i uciekam załatwiać sprawy. Buziole 👄 pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, jak milo, na kawke sie zalapalam :) Dzieki Goja 🌻 Po ciezkich przejsciach w poprzedniej pracy masz prawo miec uraz :( .... ale wierze ze bedzie dobrze, nic dwa razy sie nie zdarza ;) Ja jeszcze tydzien i tez nie wiem na co pozniej trafie.... takie zycie, a niestety pracowac (zazwyczaj ;) ) trzeba... caly czas jeszcze licze na totolotka ;).... * Ania 🌻 - qrde, bylo zostawic i poczekac, moze by z tego cos ciekawego wyszlo... wino gruszkowe, hmmmm ;) .... :D Buziaki dla najmlodszego 😘 Zyczenia nie doszly, ale ja WIEM ze Ty mi zawsze dobrze zyczysz, kochana ;) :) * U nas OK, WE w dosyc pracowity mielismy bo spedzilismy go prawie w calosci u znajomych. Najpozniej za 3 tygodnie rodzicami zostana :), wiadomosc bardzo mila, ale niestety zwalilo sie na nich ostatnio sporo przeciwnosci losu (z czyms takim jeszcze sie nie spotkalam, normalnie fatum :O ) i w rezultacie pokoj dla malej jeszcze "w proszku" ... a dokladniej w puszkach i w kartonach byl :) Podgonilismy troche z robota, wczoraj wieczorem ostatnie meble ustawilismy i na dobra sprawe mala moze na swiat przychodzic :) * Ja jeszcze ostatni tydzien w pracy, motywacja mi calkowicie uciekla :P ale robic trzeba .... przynajmniej dobre wrazenie :P :D :D :D ... wiec pozdrawiam serdecznie caly sklad :), zycze milego tygodnia i zmykam ;) .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj ta pogoda to umie namieszac:P...jak sie wychodzi to sie człowiek rozgłada i trzeba by powiedziec na drzewach jesien a temperatura - wiosna...ale nie bede narzekac ,bo jeszcze duzo do zrobienia na polu i przyjemnie sie pracuje jak tak cieplo... Rebeko🌻 no to ja Ci powiem ze widocznie ktos te zyczenia po drodze przechwycil,moze jakies słuzby sie nami interesuja:P...wyslałam smsa wieczorkiem ok 21.30 i nameczyłam sie bojakos tak biegla nie jestem w tej sztuce,ale wydawalo mi sie ze zrobiłam wszystko jak nalezy i na dobry numer,a widzisz nie doszlo:(...nastepnym razem bede dzwonic i juz...i szybciej i przynajmiej bede pewna ze doszlo:P... Goju🌻 z ta praca to rzeczywiscie nie ciekawie ,ale trzymam z calych sil kciuki zeby Ci sie udalo i mysle ze to juz by musial byc duzy pech zebys znowu trafila zle,takze uszy do gory :Pbedzie dobrze zobaczysz a na razie odpoczywaj ile wlezie jak masz okazje... Co do pieniedzy to ja sie nie wypowiadam ,bo sama teraz dostalam taka wiadomosc ze do tej pory sie nie umiem podniesc ....ale trzeba miec nadzieje... no nic bede chyba konczyc ,bo znowu mam dentyste,ale jeszcze jutro i mysle ze na jakis czas bedzie spokoj....pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Kawą i pysznymi bułeczkami jogurtowymi częstuję (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> U mnie chłodno się zrobiło, słońce gdzieś za chmury się schowało, no ale to już prawie listopad. Oby do wiosny :-) Annapo 🖐️ z tym odpoczywaniem, to tylko teoretycznie, bo w praktyce niestety, wiesz jak to jest, zawsze znajdzie się coś do zrobienia w domu, sprzątać można codziennie, poza tym dzieci-sportowcy, treningi, korepetycje, a więc jestem ich etatowym kierowcą :-) Pozdrawiam Was gorąco, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko Wam pomachac 🖐️ .... i przy okazji kawke i buleczki porywam :) ... dzieki Goja :) Lece teraz na rower z Ala, postaram sie wiczorem na dluzej zagladnac .... narazie tylko pozdrawiam caly sklad :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim 🖐️ Wpadlam sie przywitac i pomachac,ze zyje i jestem ale za to czasu mam jak na lekarstwo. Dzis mam pogrzeb w rodzinie i humor taki sobie,wujek mi zmarl ale wiecie co jest najsmieszniejsze,ze 3 m-ce temu wykryli u niego raka a zmarl na zawal.Oj biedny juz sie nie meczy a ja teraz prowadze rozmowy z ciocia,czyli corka wujka,zalamala sie biedna.Coz mozemy poradzic w zyciu,kazdego nas to czeka,tylko dalsza rodzina dzwonila do mnie abym z nia porozmawiala bo mam jak to nazwali dar przemowy.W sumie chodzi o to,ze ja juz to przezylam dwukrotnie a jej przydadza sie slowa otuchy i male wstrzasy..bo u mnie sie nie owija w bawelne,tylko mowi prosto i wyraznie.Zycie trwa dalej a my musimy zyc i patrzec na to cierpienie innych. Oh! Wystarczy o tym. Dzisiaj cielak pierwszy raz warknal na mnie a wczoraj w zabawie pokazywal zabki,myslal,ze nie zareaguje ale jak dzisiaj dostal ode mnie po pysku to od rana mnie omija. Wiem,ze nie powinnam tak robic ale bylam zmuszona,musi czuc moja przewage,teraz ma glupi wiek dorastania i kazdego z domownikow sprawdza.Zal mi go bylo ale nie pozwole sobie,zeby mi tu podskakiwal,to ja mu daje jesc,nie odwrotnie.Madry jest i mam nadzieje,ze zrozumie jak nie,kara bo to juz nie maly pies a jak wiecie on wazy ponad 60kg-jak by mnie tak ugryzl to pol reki nie mam hehe....czas na szkole. Ok Pozdrawiam was wszystkie z osobna ale przepraszam,nie mam czasu na poczytanie,wiec tylko pozdrowki i zmykam. Pa,pa do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim. Kawka na stoliczku ale chyba w termosie zostawie bo cosik tu pustawo :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Milego Dnia zycze.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×