Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam🌻 u mnie dzisiaj slonko i nawet humor tez w miare...takze nie jest zle... Kaszubko🌻 dzieki za obszerna podpowiedz ,ale przekopałam caly komp i nie mam takiego oprogramowania:(:(...starałam sie sciagnac darmowa wersje i plik mi sie sciagnie a nie idzie zainstalowac...ach:( poczekam na syna ,bo ze mnie taki informatyk ,ze szkoda slow.... postaram sie wyslac na probe kilka fotek moze sie cosik zmiesci... tak poza to dzisiaj musze ruszyc do sklepu uzupełnic zapasy,bo jakos pusto w lodowce ...pojade z Malym wiec bedzie ciekawie... Drugi dzien juz nie ma tesciowej i od niej zajecia tez mi na glowe spadły,jedno takie bardzo przyjemne...miałam dogladac kwoki i wczoraj patrze a spod kwoki wystaja fajne dziubki:P...tak na szybko ,zeby nie bylo im zimno to naliczyłam 10 szt....te kurczaczki sa urocze... no to tyle ...chyba pojde na jakie sniadanko,bo na razie tylko woda w brzuszku mi gulgocze...:) miłego dzionka wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej tylko wode mam brzuszku ,bo szukałam kiedy Mała od Dei sie urodziła i znalazłam ...jakos tak mi sie wydawało ze to bylo 18 teggo a jednak nie...ale i tak niedługo nastepny roczek nasz czeka ,no a potem u mnie:( i jak pomysle o tym obiedzie co go musze naszykowac sama to mi sie ciarki na skorze robia,mam tylko nadzieje,ze przynajmiej dzieckiem sie ktos zajmie... ciasto juz postanowiłam kupic w cukierni,bo to juz by mnie przerosło...musimy dowiesc moja rodzinke,bo nie maja jak przyjechac, i zaserwowac obiadek na 30 osob ...a o 18 na msze ,a potem pedem do obory i odwiesc rodzinke... Kaszubko...sorki wielkie ze troszke Ci nawrzucałam na poczte ,ale inaczej na razie nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zielle wczoraj juz wysłałam... dziś wysłałam powtórnie... teraz masz na poczcie dwie te same książki :D ot, tak na wszelki wypadek. Annapo - fotki zmniejszyłam i rozesłałam :D wieczorem zabiorę się za dokładniejszy ich przegląd... i jakieś perełki wyszukam - dzięki temu, że są tak duże - łatwo mi to przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Kaszubko 🌻 dziękuję za przesyłkę. Jakoś nie lubię oglądać siebie na zdjęciach :-) Kochane tak ogólnie wszystkie pozdrawiam i całuję i idę spać. Dzisiaj ok.13 złapał mnie taki ból głowy, że myślałam, że oszaleję. Jechałam samochodem i widziałam podwójnie. Mam nieraz takie napady, że coś mi się dzieje ze wzrokiem, trwa to ok. 30-40 minut, a później następuje ogromny ból głowy. Teraz już jest dobrze, ale jestem wymęczona tym bólem. Życzę dobrej nocy 😴 P.S. M też Was całuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie🌻 Goju🌻 wspołczuje tego bolu,ale proponowałabym wizyte u okulisty,bo moze cosik z oczkami nie tak:(...chociaz takie podwojne widzenie to wiem ze niektórzy miewaja przy migrenach... a i dzieki za caluski...:P Zielle🌻chyba Ci Kaszubka za dobre stronki podrzuciła i juz sie nie nudzisz,bo jakos malutkie te Twoje wpisy...;) Kaszubko🌻 jak tam nocka spokojna? ja sie wczoraj zajełam biurowa praca i czas mi uciekł nie wiem kiedy,ale przynajmiej jestem troszke wyrobiona...nasza agencja udostepniła nam strone gdzie mozna poskladac rozne wniski ,meldunki itp i wczoraj po kilku problemach udalo mi sie pierwszy raz z tego skorzystac,jak to wyjdzie ok ,to nie bede musiała tak czesto jezdzic do nich osobiscie a to sporo czasu zaoszczedzonego i paliwa... od tamtego tygodnia korzystam tez z internetowego opłacania naleznosci takze cala taka sie do przodu zrobiłam:):)...maz sie smieje ,ze niedlugo to w ogole wszystko bede przez intrnet zalatwiac nawet z nim...:) no nic,chyba wiecej nie napisze bo Maly mi sie zaczal platac pod nogami caluski wsiem posylam i zycze miłego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z rana! Ostatnio mam trochę pracki, ale pamiętam o Was :) Nie wiecie przypadkiem czy przy wyrabianiu paszportu dla dziecka powinno być dwoje rodziców, czy może byc jedno z nich? W niedziele był u nas fajny festyn rodzinny, słońce tak grzało, że mojej córce schodzi skóra z ramienia. Mogłam ją ubrać w coś z rękawami. Pozdrawiam Wszytskie i życzę miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielle...mnie sie wydaje ,ze raczej oboje rodzice musza byc...no popatrz w koncu nie musisz sie nudzic:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Z humorem witam Was :D:D:D:D:D:D Zastanawiałyśmy się czy nie powinnam zmienić niku na kobieta-zagadka ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, ty to zagadka juz nie powinnas byc po niedzielnym spotkaniu ;) no i ktos potwierdzi czy Wesola jest gadula czy nie? :D:D:D:D a tak patrzalam na fotki, za ktore przesylam buziaki 😘, i wiecie ze wy wszystkie blondyny????? ;) uciekam do pracy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, dziś są moje urodziny, a więc dzień ma być udany! Wszystkim życzę miłogo dnia.🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Zielle🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻🌻przyjmij ten skromny bukiecik i najlepsze zyczenia duzzzo zdrowka,zawsze pogody ducha,kochajacych osob wokolo ,duzo powodow do radosci i czego tam jeszcze dusza zapragnie:)... a tak a propo to chłopak mojej corci tez dzisiaj ma urodzinki i mam klopot od kilku dni co mu sprezentowac,cos by sie przydalo a ja naprawde nie mam pomysłu:( Kaszubko🌻 nie poddawaj sie ;) Dea🌻 a Wesoła niestety nie odkryła za bardzo kart i dalej taka tajemnicza :)... a teraz znikam ,bo maz na siadanie przyszedl,a potem ruszam pa pa....miłego dzionka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń urodzinowych wszystkiego co naj....... Hi,hi,hi,hi.....jaka tajemnicza trzeba było pytać ;) A tak poza tym to fajnie,że się spotkałyśmy :) Następnym razem proszę listę pytań przygotować :D:D:D:D lub @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkania zazdraszczam ziele moc goracych zyczen niech slonezko zawsze mocno ci swieci w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielle 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 wszystkiego najlepszego!!! Wiecie, tak sobie myślę, że Wesoła może zmieni nick na Enigma - skrót od enigmatyczna :-D A tak poważnie, to odpowiadała grzecznie na pytania, więc nie można jej nic zarzucić :-) Strasznie padnięta jestem, marzę o łóżeczku. Zaraz zacznę przygotowania do spania :-) przypomniał mi się mail od Kaszubki, opowiastka o tym jak kobieta szła spać, pamiętacie? :-D Życzę Wam miłego wieczoru i dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam piatkowo. Ziele 🌼 Spoznione ale szczere Zyczenia Urodzinowe - 100 Lat w usmiechu i zdrowiu. Enigma 🌼 :D dobre to! Sorki ale wczoraj zapracowana bylam i nijak nie moglam dojsc do kompa,w poniedzialek mam spotkanie w sprawie zmiany pracy ale to dopiero na drugi tydzien jak na razie dzis piatek i wreszcie bo mozna sie zajechac. Wczoraj robilam bigos-nagotowalam tyle,ze przez najblizsze trzy dni bedziemy jesc tylko bigos hihi..... Annapo 🌼 Wiesz co? wracajac do tematu z tamtego tygodnia o pierogach,to ja wcale nie ucieklam tylko mielismy rocznice slubu i tak jakos wyszlo-M zamowil dobre francuskie winko i tak jaos sie lekko skulam ale powiem Ci,ze pierozki byly super-pierwszy raz robilam wedlug innego przepisu i ciasto mrozilam przez dwie godziny w lodowce,pycha polecam. Kaszubko 🌼 Powoli dochodze do wszystkich wiadomosci na poczcie,mialam 360 filmikow i dopiero teraz lekko sie zaczyna kurczyc,ale mimo wszystko dziekuje. Goja 🌼 Ruda 🌼 Dea 🌼 Wrzucisz kurcze jakies fotki,bom bardzo ciekawa jak wygladasz na tej dietce? nie badz taka i nie trzymaj mnie i (nas) w tajemnicy. Pozdrawiam wszystkich i zycze Milego Dnia - ja mam dzisiaj taki rozwalony dzien troszke,bo zaczynam o 11-ej a koncze o 18-ej,kiepsko troszke bo sie chcialam wrobic wczesniej a tu-nie da rady. Kawka na stoliku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa,zapomnialam- Annapo jesli masz problem ze zmniejszeniem fotek wejdz na strone .Zmniejsz fotke.pl to bardzo prosty sposob i sam zmniejsza zmniejsza zdjecia wystarczy sie zalogowac. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ANNAPO - mam podobnie jak Ty, czy to ciepło Cie nie męczy przy siedzeniu w papierach, jestem rownież księgową i czasami to wolałabym sprzedawać cebulkę na targu, swoje 8 i do domu, a tu masz męczę się i zginęło mi jakieś parę groszy w bilansie i żadne cuda nie pomagają by je odzyskac, ???? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak sobie mysle ze w biurze klimatyzowanym lub z przeciagiem lepiej niz na straganie w sloncu ;) ale fakt ze mimo ze mam wpisane ze jestem ekonomista to nigdy ksiegowa byc nie chcialam (pamietam jak moja mama ciagle gdzies cyferek szukala;) ) poza tym zbyt roztrzepana jestem :D pozdrawiam 👄 i spoznione kwiaty dla ziella 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dziękuję Wszystkim za życzenia! 🌻🌻🌻 Dziś mam urlop, ale fajnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tylko zimne drinki wjechały i ja już jestem :-D Ja zaraz jadę z dziećmi na halę, będę kierowcą, więc teraz nie skorzystam , ale mam nadzieję, że jak wrócę, to drinki będą czekały. W końcu dzisiaj mamy piątek :-) Jestem tak zmęczona całym tygodniem że jak rano budzik zadzwonił, to myślałam, że sobie ze mnie jaja robi i budzi mnie w środku nocy. Na szczęście jutro będę mogła sobie pospać i nikt (czyt. budzik) mi nie będzie rozkazywać kiedy mam wstawać. Teraz Wam macham 🖐️ i jedziemy na mecz. P.S. Mój synek dzisiaj przywiózł brązowy medal z olimpiady, do kolekcji brakuje mu jeszcze złotego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła 👄 te zimne drinki to aby było ciut chłodniej? u mnie idą coraz ciemniejsze, deszczowe chmury - długo nie padało :D Tak czekam za truskawkami z mojego ogródka - a tu znów brzydko.... kupne truskawki mi nie smakują - jakieś kwaśne. Erato - ja już miałam na swojej poczcie prawie 2000 wiadomości - część to reklamy - reszta - pliki. Teraz znów mi się nagromadziło - już jest ponad 300 - tym razem wszystko przeglądam i jak niezbyt ciekawe - to nie rozsyłam :D Goja - tak już chyba prawie wszędzie bywa, że kobieta pierwsza wstaje, a ostatnia kładzie się spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiam musze wam sie przyznac od smierci A. jakos straciłam ochote na wszystko chcialabym znowu tak funkcjonowac jak kiedys, ale nic mi sie nie chce, i chociaz wiem ze to bez sensu to najlepiej stoi mi sie godzinami przy jego grobie mam takie wrazenie jakby wszystko inne dzialo sie obok mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na N-K dołączyła do mnie nowa osoba :) czy mogę wiedzie jaki ma nick na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×