Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🌼Szczesliwego Nowego Roku 2014 zyczy cala moja rodzinka dla Was Kochane 🌼 Dea - 🌼 Super wiadomosc,to juz cala rodzinka w komplecie.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim 🖐️ Kawka na stoliczku (_)?(_)(?(_)?(_)?(_)?(_)? a od Wesolej ciasteczka :):) Ktos chetny na spacerek? bo raczej na tarasik nie pojdziemy hehe :) U mnie Kochane wspaniale wiadomosci ale jeszcze troche musze poczekac,zanim Wam powiem :):) Milego Dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Ja tylko na chwilkę. Kawą i serniczkiem częstuję i spadam do garów :-) Erato czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości. Ja ciągle nie pracuję, a mimo to permanentnie brakuje mi czasu. Pozdrawiam wszystkie miłe Panie, buziaki posyłam i biegnę do kuchni, bo przede mną trzydniowy maraton imprezowy. A w kuchni tylko ja jedna jedyna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ ... Ja tak niesmialo.... pamietacie mnie jeszcze ...? Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !! Niech sie Wam i waszym bliskim darzy, niech Wam wszystkim zdrowko dopisuje i milosci nie brakuje ! :) * Dawno mnie nie bylo :( .... tak samo jak Goja 🌻, "w domu siedze" i doslownie na nic czasu nie mam... :O ... Dea 🌻 - dobrze rozumiem ze M narazie z Wami tylko "z doskoku" ? Wiecie juz kiedy bedzie mogl na stale do Was dolaczyc? Erato 🌻 - czekam niecierpliwie na wiadomosc od Ciebie.... juz po operacji jestes ...? Wesola 🌻 - :) Ania 🌻 - ??? Rzena 🌻 - ??? * U nas po staremu czyli ok :) ZDrowie dopisuje, poza drobnymi przeziebuenali nic sie nas nie lapie (tfuuu, tfuuu !!) Przezylismy jakos te pierwsze Swieta bez rodzicow (rodzice tez przezyli ;) ) Sylwester spedzilismy u znajomych... niemowle w domu wiec wielkich baletow nie bylo ale i tak bylo super :) W tym roku w koncu po 3 latach wybieramy sie znow na narty :) ... przed nami jeszcze wprawdzie 2 miesiace czekania, ale juz sie wszyscy bardzo cieszymy :) Rezerwacja hotelu zrobiona, nasz sprzet skompletowany, szkolka narciarska i sprzet dla dla Ali zarezerwowane, kombinezony, czapki, rekawiczki, okulary i inne dooperelki kupione :)... Tym razem bedziemy mogli z M choc troche razem pojezdzic jak Ala do poludnia w szkolce bedzie :) .. a popoludniami beda sanki, balwanki i szalenstwa na sniegu :) * Pozdrawiam serdecznie caly sklad !!! Postaram sie czesciej do Was zagaldac ;) ... 😘 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :):) Kawusia na stoliczku (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? i pyszne ciacho ,,krowka,,wczoraj pieklam. Juz nie moge dluzej czekac,musze Wam powiedziec. Jak wiecie operacja miala byc 7-ego stycznia ale bylam na rozmowie przed operacyjnej i po badaniach typu krew i te sprawy okazalo sie,ze z wagi lecialam ale to nie wina kremu a tego,ze jestem w ,,ciazy,, hehe.Tak,tak moje drogie.Koniec drugiego m-ca ale jeszcze nie bylam na skanie.Czekam,mam wizyte z polozna za tydzien w Piatek.Teraz trzymamy wszyscy kciuki aby z malenstwem bylo wszystko dobrze.W domu szal,cial...synowie sie ciesza,maz jak na skrzydlach lata.Radosc zawitala do nas.Moja rodzinka mnie troche rozczarowala bo myslalam,ze beda sie cieszyc ze mna a tu nawet nikt nie pogratulowal,hmmm,siostra to wiem,mowilam wam,ze bezdzietna jest a bardzo by chciala,zreszta ma juz 36 lat ....Powoli zaczyna do nich docierac. A ja z malenstwem czujemy sie swietnie.Zadnych objawow poza tkliwoscia piersi,z chlopakami to toaleta non stop a tutaj nic,tylko zawroty glowy i zaczynam badania. To taka wiadomosc ode mnie.Wczoraj bylam na wizycie w szpitalu,lekarz powiedzial,ze musimy czekac do konca porodu,chyba,ze cos bedzie sie dzialo.Jak na razie to niezbadane sa wyroki boskie (slowa lekarza) mowi,ze wszystko bedzie dobrze ze mna. Odpoczywac,cieszyc sie,nie zamartwiac,robic na co mam ochote...hehe...tylko hormony mi graja,placze z byle powodu ale poza tym ok. To na tyle o mnie.Ciesze sie,ze u Was fajnie sie dzieje. Rebeko 🌼 Oj wreszcie sie doczekalas,kiedy z Ala mozecie juz szusowac razem :) Super,czekam na fotki jak to Ala jezdzi na nartach :) Goja 🌼 Pracujesz Kochana? Kto wie,maz mi cos wspomina o powrocie do kraju! hehe-ale jeszcze wszystko w powijakach. :) Annapo 🌼 Pozdrawiam. :) Wesola 🌼 Wpadaj na ciacho i kawe. :) Dea 🌼 Dobre pytanie,kiedy maz do was na stale przyjedzie? Jak dziewczynki sie odnajduja w nowym otoczeniu? Ok to juz naprawde na tyle,deszcz pada ale ja cos ostatnio lubie taka pogode bo mnie uspokaja.Wiec do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooooooow, no to jest WIADOMOSC ROKU !!!! Erato, kochana 😍 , serdecznie gratuluje i ciesze sie razem z Wami :) Zaciskam mocno kciuki za Ciebie i za malenstwo !! Nic nie chce mowic ale po tym topiku jakis wirus szaleje ;)... moze jeszcze ktoras sie "zarazi" ;) Na dzisiaj niestety tyle, uciekam spac, Ala dzis w przedszkolu nie byla, caly dzien goraczke miala (w porywach do 39.8) wiec i nocka moze byc ciezka.... Zastanawiam sie czy mi ospy z przedszkola nie przyniosla :O bo kataru zero, nie kaszle tylko na bol glowy sie skarzy i ta goraczka ja meczy ... zobaczymy. 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Ojjojoj!!! Dziekuje :) I tak wlasnie powinnam sie czuc po rozmowie z rodzinka hehe . Rebeko 🌼 Wirus topikowy szaleje hehe :) Pewnie tak! Super Powitanie. Trzymam kciuki za Alice,moze lepiej,jak przejdzie ospe teraz,niz pozniej.Tak zawsze mi mama mowila,ale pamietam kiedy my przechodzilysmy z siostra,mama izolowala brata od nas i o dziwo - on sie nie zarazil i do dzisiaj nie przeszedl...a ja myslalam,ze i tak bedzie mial,coz....:) Ok,milego dnia zycze.Ja lece bo syn mi przestawia meble w kuchni,kupilismy wczoraj zamrazarke,zawsze chcialam miec otiwrana do gory i mam - teraz tylko musze ja umyc****odlaczyc. Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Jaka WIADOMOŚĆ! Erato kochana, serdeczne gratulacje!!!!!!!! No takich wiadomości, to się chyba nikt nie spodziewał :-) Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za Was. Hmm, topikowy wirus posiadacie? To ja może nie będę za często zaglądać :-D Rebeko ucałuj Alę, życzę łagodnego przebiegu choroby i szybkiego powrotu do zdrowia. Ja jestem wciąż bezrobotna, ale na brak pracy nie narzekam (niestety). W domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia. W tym tygodniu moja Marta była przeziębiona i nie chodziła do szkoły, więc miałam towarzystwo:-) Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru i idę rozmyślać o małych dzidziusiach :-) Erato buziaki (usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Goja 🌼 Hehe,faktycznie uwazaj na wirusa :):) bo wszystkie tutaj sie zmienimy :) A tak poza tym,wszystko ok,jedziemy zaraz do mechanika wykasowac bledy.Skaranie boskie z tym autem,nigdy wiecej za duzo elektroniki,wystarczy zmiana pogody,czy glupia zarowka a autko zaczyna swirowac,ze bledy widzi i cos nie pasuje albo raz wycieraczki sie nie wylaczaja,albo sie wlaczaja to znowu zawieszenie dlugo pompuje aj,...czas go sprzedac****omyslec o vanie jakims :) No dobrze-czas na mnie - do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) wieczorowa pora wpadlam po nowinki, ale widze ze za duzego ruchu tu nie ma ... widac ten nowy rok pracowicie sie dla wszystkich zaczyna :P * Goja - zagladaj, zagladaj :) ... moze Erato towarzystwo bedzie miala ;) Erato - to jest wlasnie bolaczka tych wszystkich nowych samochodow, dopoki nowe to ok, ale jak juz elektronika zacznie siadac to sie zaczyna zabawa :O... O jakim aucie u myslicie ? Nam tez by sie przydalo zmienic... hmmm, moze na wakacje sie nam uda...? Dbaj o siebie, kochana i nie odmawiaj sobie niczego :) * U mnie ok, wszystko po staremu, Alice zdrowa jak rybka, 2 dni goraczki i rozeszlo sie wszystko po kosciach...jak to czesto u dzieci bywa :) Ja latam teraz prawie codziennie po zebraniach i interview, widac ze firma chce mnie do pracy wypchnac ;) ... eldorado nie moze wiecznie trwac ;), wcale sie im nie dziwie, tez bym do pracy pchala pracownika ktory od 3 miesiecy w ciepelku sobie siedzi :P * No nic, za kolacje trzeba sie brac ... pozdrawaiam caly sklad i do nastepnego !!😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkich na mojego bloga :-) www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesssu jaka nowina!!! Erato, GRATULACJE DLA CIEBIE I MEZA!!! 🌻 ❤️ Ciesze sie przeogromnie!!! jejku, jak bym cie teraz objela! taka piekna wiadomosc! A z tym wirusem to nie zartujcie, bo ja mialam stracha w zeszlym miesiacu! M byl na swieta i po jego wyjezdzie mialam dostac @ a wazne to bylo z tego powodu ze mialam zarezerwowane usg wewnetrzne i mamografie, ktore to mialam zrobic w dniu nastepnym po zakonczeniu @. A tu ci nie przychodzi, czekam dwa, trzy dni, czekam tydzien.... czekam dwa! robie testy (te patyczki) i wszystko negatywne. dzwonie zpanikowana do lekarki no i od razu na badanie krwi, na nastepny dzien od razu do niej po wyniki i ... no wlasnie co? spac nie moglam! wyniki krwi, nie jestem w ciazy. i tak jak mi kamien z serca spadl to czesc mnie byla rozczarowana :) bo gdyby sie zdarzylo to by i fajnie bylo ale planowac nie bedziemy. Wiez zycze ci kochana Erato duzo zdrowka dla ciebie i malenstwa! i oby dziewczynka byla! :) ❤️ a co u nas, zycie ciagnie sie dalej, zaczyna sie ocieplac, tzn z 18-20 stopni przechodzi na 26-28. Dzieci maja 'podworkowe' zycie i juz zaliczyly trzy razy plywanie w osiedlowym basenie. Zalapuja tez troche arabskiego, ucza sie w szkole i nauczycielka jest wrecz zachwycona Ola jak ona szybko lapie, ale i tez bawiac sie z dziecmi na podworku lapia dosc duzo. Sasiedzi obok sa z Lebanonu i maja trzy dziewczyki w wieku moich wiec czasami mam piecioro dzieci w domu :) praca idzie do przodu, moja ekipa jest bardzo przyjemna, atmosfera super. Troszke dojazdy dobijaja bo to godzina na szosie ale przewaznie jezdze z kolegami wiec zawsze przegadamy ta godzine w jedna i godzine w droga strone. Organizm przyzwyczail sie dosc szybko do wstawania o 5 rano i musze powiedziec ze cos w tym jest, czuje sie jakbym wiecej czasu podczas dnia miala :) no ale majac pomoc domowa to ja czasu to teraz mam nawet za duzo :) Erato, nie wiem kiedy M dojedzie juz na stale. Mam nadzieje ze jeszcze w tym roku. Najpierw prace my trzeba tu znalezc, i tu troche zejdzie bo biurokracja duza no i on ma tez trzy miesiace wypowiedzenia w terazniejszej pracy. Wiec nie mysle zeby to sie stalo wczesniej niz druga polowa roku :( no ale teraz przyjedzie na Wielkanoc i mamy zamiar wybrac sie tez na tydzien albo to Omanu albo to Malezji, potem bedzie lato i wysylam dzieci do UK zeby uciekly od goraca... czas szybko leci. Oczywiscie nie jest to idealna sytuacja, no ale lozko juz poscielone :) Sciskam was mocno kobitki i do nastepnego! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Piekne sloneczko za oknem az chce sie krzyczec,ze wiosna idzie hehe :) Rebeko 🌼 To juz 3 m-ce w domciu jestes? Super,ciezko pozniej na tory wrocic po takim czasie ale wierze,ze dasz rade. A jak Alice z jezykiem sobie radzi? bo to mlody organizm i pewnie lapie wszystko w locie,co? Buziaki od ciotki 👄👄 Wracajac do auta,to maz bardzo by chcial cos wiekszego jakiegos vana ale ceny tych lepszych sa zawrotne,musimy miec cos takiego aby pomiescic wozek i pies musi miec miejsce.....hmmmm- i wlasnie wszystkie auta gabarytowo dla mnie maja malo miejsca a kupic vana aby tylko kupic to lepiej na razie jezdzic tym,co mamy. Bylismy u mechanika,wykasowal bledy ale ostatnio zmienialismy pompe od centralnego a w tym aucie jest tak,cos zmienisz i w tym momencie pokazuje usterki na czyms drugim i w sumie z jednej rzeczy do wymiany,zrobily sie 4 a koszt sie nie oplaca,lepiej kupic inne.Aj,zachcialo sie mercedesa to trzeba wkladac w skarbonke.Maz jest wsciekly na to auto...ale mi sie dobrze tym jezdzi. :) Dea 🌼 Dziekujemy bardzo za te mile slowa.Aj jak milo na duszy.Powiem Ci,ze maz caly czas mi powtarza,ze on moze miec tylko dziewczynki,wiele lat temu robil badania i tak powiedzieli lekarze ale ja mu wczoraj powiedzialam,ze cos czuje iz to bedzie chlopiec i co? strach w oczach bo z dziewczynkami on sobie radzi a z chlopcami to ja mialam twarda reke i tak zostalo do dzisiaj :):) tak czy siak dla dziewczynki imie juz jest Manuela a dla chlopca jeszcze nie ma :) Milalam spotkanie z polozna,obliczyla,ze wczoraj zaczelam 4 m-c-........hmm,ja mysle,ze to 3-eci ale dopiero bedziemy widziec na scanie,na ktory czekam,oj juz by mogl byc bo dopiero bede spokojna po scanie,starsza jestem i martwie sie troche,czy wszystko bedzie ok. Dea a jak Ty widzisz ten jezyk? dziewczynki to normalne,ze lapia w locie,moj mlodszy to z akcentem rozmawia tutaj,nie wierza mu,ze to nie anglik,tylko,ze co z tego jak ma teraz problem ze znalezieniem pracy.W kazdym razie 10-ego zaczyna szkole bo z praca lipa a cos musi robic. Myslalam,ze M trzymaja sprawy mieszkaniowe ale wierze w to,ze zwiazek sie wzmacnia a Wy dacie rade i przetrzymacie wszystko,trzymam kciuki. i ucaluj dziwczynki 👄👄 A wracajac do rodzenstwa,to dziewczynki bylyby szczesliwe a i Tobie widze,ze buzka od razu usmiechnieta,wiesz ja teraz zaczynam miec obawy,czy dam rade,czy juz nie za stara jestem,wiesz,roznica 22 lata a mlodszy 19-hmmm.....oj,oj a tak sie zarzekalam a probowalismy rok czasu,rowny rok :):) Pozdrawiam. Jeszcze tydzien czasu zostal i u mojego starszego sie wszystko skonczy,uff,wreszcie minelo ale ciagnie sie za nim w papierach,on nie mial jak na razie problemu bo referencje ma dobre do tego znajomosci duzo i musze przyznac,ze walcza o niego jako o pracownika,mlody,silny i pracowity,coz ale w papierach zostalo a z corki narzeczonym bylo odwrotnie,zwolnili go z pracy w zeszlym tygodniu bo zatail,gdzie byl i dostal dyscyplinarke,oj zycie,jak wszedzie. Ok to na tyle bo wychodze na spacer z mlodszym i cielakiem,teraz zostalo mi chodzic z boku,nie moge go juz prowadzac bo brzuch mnie boli po spacerach z nim i polozna zalecila oddac ten obowiazek innym domownikom.Wiecie on wazy 70 kg,jak szarpnie to dla mnie wysilek silowy a boje sie troche. No to do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam PANIE... Dzisiaj weszłam na Kafe...całkiem przypadkiem,przez wiele miesięcy nie działała mi owa przeglądarka,gzie naszą stronke miałam zapisaną w "ulubione".Dzisiaj coś mnie tknęło i jakoś odruchowo kliknełam a tu niespodzianka :D wszystko sie otworzyło i szok...jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama juz nie pamietam kiedy byłam tu ostatnio ,pewnie wiele sie u was zmieniło,dziec***orosły,zdrowko raz bylo lepsze ,raz gorsze... i Ja sie zmieniłam fizycznie hihi...przytyłam ,postarzałam sie,znowu zmienilam fryzure ( no to akurat nie nowosc ) no i miesiąc temu kupilismy sobie pieska,małego ślicznego białego MALTAŃCZYKA :D Zabiera teraz całą naszą uwagę czas i uczucie hihi... Rebeka❤️słałam do Ciebie kochana @ ale coś chyba znowu nie tak i pewnie nie doszły hmm ,pojecia nie ma co jest przeszkodą.Cały czas mam na myśli bilety ;) raczej sie nie zmarnują ,ale zawsze problem z podjeciem własciwej decyzji...Pozdrawiam👄 Erato ❤️ jak Twoje samopoczucie kochana ;) 🌼 wiesz dla kogo..❤️ Juz od dawna jestem na FB zapraszam dziewczyny chetnie tam z wami poklikam...jakos bardziej nabierząco widać wieści co u mnie i z kim :D Wiem że Rebeka nie ma FB ALE MOŻE??? Dasz sie zkusić Rebeczko??? <3 ❤️ DEA👄 pozdrawiam 👄 Annapo👄pewnie masz ogrom pracy i temu Cię mało na fejsiku Goja 👄a co u Ciebie złociutka ? zdrowa i spokojna ;) Oki,jak na pierwszy raz wystarczy ,u nas teraz ferie zimowe i czas na wypeawy z dzieciakami...moim i siorki :P PAPA pozdrawiam i całuski posyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Zaglądam od czasu do czasu, poczytuję sobie i bardzo się martwię o naszą Annapo. Kochana pomachaj nam chociaż, że u Ciebie wszystko ok. Ja nadal szukam pracy. Mój mąż mówi, żebym na razie odpuściła, bo mamy już zarezerwowane wczasy. Ale ja już widzę, że ze znalezieniem pracy to nie takie hop siup, więc szukam dalej. Cieszę się, że już weekend, wreszcie się wyśpię. Jeszcze tylko tydzień i u nas zaczynają się ferie. Ciekawe czy spadnie troszkę śniegu w górach, jak nie to pozostanie nam lodowisko :-) Ok, wrócił M z pracy, muszę wydać obiad :-) Życzę Wam miłego wieczoru, buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki :) Reflektuje ktos na kawke ? To prosze : > > > > .... Powiem Wam ze ja tez sie o Anie troche martwie :( ... mam nadzieje ze wszystko u niej ok.... * Rzena - myslicie o majowce :) ? Super !!! Jakby co to pisz na @ "sfr", tam raczej wszytko dobrze dochodzi. Do FB jeszcze nie dojrzalam... ale nie mowie "nie", moze sie kiedys zalamie... ;) * Goja - udanych ferii dla dzieci ! I powodzenia dal Ciebie w szukaniu pracy. Do wakacji jeszcze troche czasu, masz duza sanse cos znalezc :) * Erato - jak sie czujesz, kochana ? NIGDY nie jest sie za starym na malucha ! Wszystko bedzie dobrze ! Kiedy masz pierwsze USG ? My tez ze zmiana auta czekamy az sie troche finansowo odbijemy po tej splacie kredyt.... Nam by sie przydalo dwa auta zmienic bo oba staruszki :D Dodatkowo caly czas jeszcz nie wiem czy bede do pracy jezdzic metrem czy autem wiec nie wiemy ktore pierwsze bedzie trzeba wymienic a ktore bedzie moglo jeszcze kilka miesizacy poczekac .... ot, taka lamiglowka ;) .... * Dea - hehe, tez mowie ze jakby sie trafilo to bym sie ucieszyla ... ale sama nic w tym kierunku nie zrobie ;) Ciesze sie ogromnie ze wszyscy zadowoleni jestescie :) Dzieci maja to do siebie ze lapia jezyki w mgnieniu oka :) i prawie bez wysilku ... a kazdy poznany jezyk to dodatkowy "kluczyk" ktory sie gdzies, kiedys moze w zyciu przydac ;) ... Moze poslesz "niefejsbukowej sierotce" :D, jakas fotke ...? * Ja dalej w domku, comercials dzialaja, ale cos im nie za bardzo wychodzi ;) ... a mnie sie nie spieszy :P Ala w przyszlum tygodniu 2 tygodnie ferii zaczyna a za 5 tygodni jedziemy na narty :) Zdrowko ok, reszta po staremu :) ... wic nie mam sie za bardzo o czym rozpisywac. 🖐️ Pozdrawiam serdecznie i zycze MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam przepraszam ze tak długo mnie nie było,ale mam jakiegos totalnego doła i nie tylko,boje sie ze to co pisze moze wykorzystac moj sasiad....wiem ze male prawdopodobienstwo by tu trafił,ale on juz mnie roznymi niemozliwymi rzeczami zaskakiwał.. tak ogolnie to wiele sie dzieje...tata ma problemy z sercem a maz tez ostatnio nienajlepiej sie czuje...u Małego tez co chwilka jakis katar albo kaszel... a ja ....no coz ...chyba potrzebuje urlopu...mam wrazenie ze z dnia na dzien mam wiecej klopotow i nie znajduje niczego co by mnie cieszyło... Erato ....GRATULACJE!!!...nie spodziewałam sie ze znowu bedziemy "ciotkami"...zycze by wszystko sie fajnie poukladało no,no powiem szczerze ze podziwiam odwage.. posyłam Wam moc pozdrowien i naprawde postaram sie czesciej zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a u nas znowu choroba...Małego zawiozłam do przedszkola,a sama aspirynka i do łozka... za oknem piekne słonko i az zal ... no nic ide wygrzewac kosci:) a Wam zycze fajnego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... ;-) teraz to przyznam ze takiego ciapulstwa jak ja i bezmyslosc***ewnie nie zyobiła zadna... No mam tel.z internitem,wiadomo,jak karzdy (taki mamy klimat) ...ale dzisiaj wpadłam na pomysł...aby poszukać kafe w telefonie...no...zadziwia mnie moja głupizna :@ hahahaha Sąsiada podpalić!!!! Odpłacić się tym samym... ;-) Ale tak powaznie,to mialam nadzieje ze to juz przeszlosc,a Ty biedna nadal sie z idiota borykasz...ze takiemu sie to nie nudzi i go jeszcze nic nie pokaralo...Zdrowia kochana dla CALEJ RODZINKI :-* REBEKA ❤️ myslimy,myslimy,...juz czas ;-) ale wiesz jak to z nami..."czlowiek mysli ,pan Bóg kresli" ;-) a jesli nie w maju to w drodze powrotnej z letnich wakacji .Kochana,podeslij mi chociarz pusta @ ,bo ja mam dwa jakies adresy i nic nie dochodzi,bo jakby doszlo dalabys znac a tu nic :-S... Poza tym ide dzisiaj do pana doktora,bo odebralam wyniki mamografii i cos mi sie nie podoba za duzo dziwnych i niejednoznacznych wyrazen...lepiej wyjasnic niz w necie czytwc i sie nakrecac ;-) OKI. Pozdrawiam. I. Powodzenia, sloneczka wszystkim zycze takiego jak u Kaszubki 🖐️ tam dzisiaj pieknie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Kawusie zrobiłam ;-) Wsumi to ją pije bo mi głowa pęka a tabletki nie pomagają :-( w sumie nie wiem ile juz ich dzisiaj zjadłam :-( Pozdrawiam i zdrówka Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim (czesc) Witam po przerwie.Oczywiscie mam niby duzo czasu ale tak naprawde nigdy go nie mam haha :) Rebeko 🌼 Juz chyba walizki pakujesz na urlop co? Fajnie a jak z praca,cosik wiadomo? Pytasz o scan? tak mam 6-ego marca,25-ego badania i juz co m-c jestem dwa razy w szpitalu.Wczoraj przyszly wyniki ale nic nie moga ruszac do rozwiazania. Czuje sie dobrze,tylko mam wrazenie,ze niestety juz nie mlodka jestem i zmeczenie ciazowe wychodzi,rano nie chce mi sie wstac a chodze spac prawie z kurami :) do tego kregoslup nawala i nic mi sie nie chce a ciagle cos robie. Goja 🌼 Oj Kochana,zycze szybko pozytywnie znalezienia dobrej pracy....i oczywiscie Milego Urlopu :) Annapo 🌼 Oj juz myslalam,ze te wieczne klopoty z tym juz,ze tak powiem dziadem,doszly do konca ale ten nie ustepuje.Szkoda mi Ciebie ale i na niego przyjdzie kryska.Trzymam kciuki. Pozdrowienia dla TM i tescia,niech szybko wracaja do zdrowia. Rzena 🌼 Oj Rzenka,slysze,ze w tym roku Hiszpania? Zazdroszcze Ci ale moze i ja kiedys sie wybiore tam. :) Ok ale teraz musze konczyc bo na lini mam meza z drugiej strony syn dokazuje hehe i nie bardzo moge sie skupic. Do nastepnego i calusy dla naszych milusinskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi chlopcy maja ferie ,to za duzo wolnego nie mam ,ale chociaz pomacham,ze zyje...:) humor mi ostatnio nie dopisuje,chyba sie starzeje:P:( na nic nie mam ochoty i nawet zakupy nie sprawiaja mi radochy...no ale jak sie patrzy co sie kolo nas dzieje to raczej nie bardzo jest czym sie cieszyc... zawsze mi sie wydawalo ze morderstwa to tylko fikcja literacka ,ale niestety nie...co sie dzieje z tym swiatem???.... Rzeno....mam nadzieje ze wyniki jednak beda pomyslne ,czego zycze z calego serducha ... a przy okazji to piesiu superek,tez kiedys chcialam takiego ale u mnie nie ma szans,to raczej piesek pokojowy a nie na podworko,juz sobie wyobrazam jakby wygladal po odwiedzinach u łaciatych:( Erato....ciaza zadzi sie swoimi prawami i czasami nie jest lekko ,ale to minie ,musisz tylko sporo odpoczywac ,ponoc drugi trymestr jest najfajniejszy ,takze korzystaj:P...i moze bys tak podesłala jakos fotke,kobiety w ciazy sa bardzo ladne i trzeba to uwieczniac :P... Rebeko...nie wiem kiedy ten urlop ale jak juz to milej zabawy zycze....a jak nie to moze klikniesz cosik hmmm... a teraz zmykam ...pozdrawiam serdecznie i do kiedys:)....(usta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... 👄 W wielkopolsce cieplutko i spacerki z pieskiem to sama przyjemność. Ale,siedze w domu na chorobowym,poparzyłam sobie lewy nadgarstek i strasznie piecze od trzech dni. Mialo byc lepiej a moim zdaniem się zaczyna babrac i jak tu w poniedziałek wrocic do pracy? Nie wiem :-( jutro ide do lrkarza rodzinnego,by wymusic skierowanie do jakiegoś internisty,hmmmm ale nie wiem jakiego...mam nadzieje ze młodzieniec (bo to kawalerek po studiach hihi) bedzie cos wiedzIeć ;-) Annapo 👄 to ze ferie dzieci maja to super...mają je ostatnie w kraju tego roku ;-) i super ze poswiecasz im czas :-* ,ale martwi mnie Twój smutek :-( wiem ze nie da sie nic na to poradzic ,ale może Cie pocies,y że nasz mały kanapowiec będąc w mieście ,na pięknym trawniku,w parku w śród alejek i kwiatków nie wygląda już tak atrakcyjnie :-P. Mam plan ze jak tak dalej bydziw sie brudzil to go przefarbuje albo pasemka mu zrobie...niby to włosy a nie sierść i można a nawet trzeba myć często,ale..."weterynarka" nie karze kąpać bo jakaś flora skóry się zmywa i się drapie. Świruje nieziemsko straszy dzieci ,bo udaje ze się przewrócił i się nie rusza,a kiedy dobiegają do niego przestraszone ...zrywa się i daje noge hahaha :-D ....spac nie daje jak małe dziecko ,budzi nas o 07-30 i domaga sie zabawy,jak nie to szczeka tak żałośnie że zawsze ktoś się zlituje i go do wyrka weźmie...a Dodo w tedy idzie spać ;-) Acha badanie na razie dobrze USG poprawni( cokolwiek to znaczy) ale wziął jeszcze jakąś próbkę do badanie dla pewności i wynik 21.03. Hmm no długo ale będę wiedzieć już na 100% ;-) Zapomniałam co jeszcze chciałam hihi skleroza pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato❤️ B-) nie wim dokładnie gdzie wylądujemy ,bo zdrowie MM niekoniecznie pozwala na takie km.-y ale narazie myślę intensywnie o Paris :-P hihi Alis chce ciocia musi hihihi (mam nadzieje) No ale bardxiej o realu to słuchaj kochana ANNAPO bo to doświadczona mama i qie doskonale co mowi ja moge filozofią poszpanować ,ale ile da się w praktyce wykorzystać ?hihihihi... Racja taka że brzuszek na foci mile widziany i DBAJ. O. Siebie !!!! Aż do przesady ...masz sie lenic !!! <3. <3. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×