Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość rzema
I nawet nie widzę co do was napisałam ,jak mi niemiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dea erw
macham ze zyje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie tylko zameldowac ... dotarlismy do domu, dzis wybebeszylismy wlaizki a od jutra powrot do kieratu :O Odezwie sie wkrotce .... pozdawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No takich cudow to sie juz nie spodziewałam...DEA sie pokazała!!!...fajnie sie nowy rak szkolny zaczyna,mam nadzieje,ze moze cos wiecej sie z tego wykluje... Rebeko🌻...za szybko to zleciało,oj za szybko...ale z drugiej strony od dzisiaj blizej do nowego urlopu:)... Wesoła🌻 dobrze sie domysliłas,a ja postaram sie pamietac zeby juz nie byc na pomaranczowo w przyszłosci...dzieki za slodkosci... u mnie poczatek roku szkolnego...strszy bedzie mial w tym roku mature i jak dobrze pojdzie to tez bedzie musial wybrac jakies studia,wiec dosyc trudny ten roczek,ale ciesze sie ze juz sie zaczał ,bo przynajmiej mam dostep do kompa :P i troszke spokoju rankiem.. no to tyle na teraz ...pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i do nastepnego razu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
🖐️ :-( a ja dalej pomarańczowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oj troszke mi sie porobilo...humor tez nie taki jak trzeba...ale dam rade... Rzeno🌻 przed kazdym wpisem trzeba sie zalogowac i wtedy nie bedziesz pomaranczowa:P...ae w sumie to chyba nie taki wielki problem ...Wesoła mnie poznaje nawet jako Goscia ... no nic obowiazki wzywaja takze pozdrawiam i zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Aniusia,mam coś zalogowane i adres małpkowy nie wszedł i teraz nie wiem jak to zrobić,nie mam juz laptopa tylko tel a tu nie ma rzdnych opcji :'( p**drawoam I u mnie nowa szkoła soę zaczęła i tradycyjnie młody ma stresa,jak przy karzdej noqej szkole....już jest gorączka,bóle brzuch i głowy ,słabo mu i sam nie wie czy taką szkołę chciał :-( Jutro do lekarza i się zobaczy co dalej będzie. Myślałam ż w tym wiwku i w technikum już na tyle dojżeje i będzie dobrze ,myliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wciepły słoneczny czwartek. \_/> \_/> \_/> stawiam na stole i pozdrawiam...papa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniu ...Mam pytanko - Co jest z cafe??? nie wpuszcza mnie i moje wpisy traktuje jako spam............Mam prosbe..Moglabys poslac to na cafe od Siebie- prosze-chyba,ze i u Ciebie bedzie spam..........Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie... Gwoli wytłumaczenia...Dostałam dzisiaj od naszej Erato taka prosbe na FB i probuje cos z tym zrobic...chcialam najpierw posłac w caloscito co napisała ale tez uznano to za SPAM dlatego teraz probuje po kawalku......moze sie uda...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie da sie...cholercia...prubuje inaczej Czesc Kobietki ...melduje ze zyje....wziełam wolne od neta i w rzeczywistosci od kompa:)czasami zaglądam na FB...ale sporadycznie... Jak tam urlopy???Spotkanie w realu widze odwołane...hmm zycie-zdarza sie... Rzena🌻Kochana ...My juz porozmawiałysmy na FB ale i tak duze buziaki i kciuki za syna Rebeko🌻 Kochana... Jak tam po remoncie??i nie wiem czy dobrze doczytałam ,byliscie na urlopie...Jak Mała??? I jak w szkole??? Wesoła 🌻 Dea🌻Oj i Dea sie pokazała...Super...Jak u Ciebie Kochana U mnie moje drogie dobrze...miotam sie od lekarza do lekarza...jedno lepiej-drugie szwankuje...ojstaruszka sie robie he he...Musze sie Wam pochwalic Moje Panie.Moj Maz bierze udział w Britains Got Talent...2015...Juz aplikacja złozona czekamy na casting...Trzymajcie kciuki...Ok ja musze juz uciekac,bo szkoda mi pogady a piechu moj musi sie wybiegac...ach zapomniałam wiecie, ze mamy kotka.....nic sie dziad mały nie boi cielaka...dokazuje,sacze na niego he,he cala masa smiechu... Ok do nastepnego🖐️ Skopiowac sie nie dalo wiec przepisałam,mam nadzieje ze tym razem nie uzn tego za spam,bo jak tak to najwyzej moge to rozesłac @...Erato wybacz ale pozwoliłam sobie opuscic wpis dla mnie przeznaczony jestem dzisiaj troszke zmeczona Pozdrawiam wszystkie Panie....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ Dla sprawdzenia-czy wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato 33
Jako gosc moge - ale zalogowana -nie -hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzena
Witam kochane :-* Annapo 👄dzięki ,sunuś na zapalenie oskszeli i cały tydzień w domu :-( ,wygląda na to że początek roku mu nie sprzyja. Pierwsze zawody też ominie bo nie zdąży się przygotować( to akurat bardzo niedobrze) a była by zaliczona wizyta w Wa-wie hihi. ERATO kochana też miałam z tym problem i dopiero za 5/6 razem pozwoliło mi się zalogować i stale SPAM :-( widać że niezawsze zmiany są dobre próbuj napewno sie uda :-* :-* Rebeko ❤️ pozdrawiamy gorąco całą rodzinkę uściski dla rodziców. Dea pozdrawiam :-* Ania wesoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ...i tak to działa,jak ja nie lubie być pomarańczowa brrrry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na dwa slowa moje kochane :) ... jak zwykle ostatnio :O, ale doba dalej dla mnie za krotka.... Ania - dziekuje za fotki :) fajnie CI ta fryzurka pasuje ...powiem Ci ze sama mam teraz krotkie wlosy i nawet podobna fryzurke ;) Dobrego roku szkolnego dla syna i milej koncowki wakacji dlz corki... no i wysciskaj mocno najmlodszego ... bardzo zaluje ze nie moglam osobiscie :( .... moze za rok sie uda :) Erato - no i wyjasnila sie sprawa kota ;) ... Trzymam z Ciebie mocno kciuki, kochana.. no i za Twojego Meza :) Goja - ciesze sie bardzo ze masz prace :) ... wierze ze swietnie sobie poradzisz !! Zaciskam kciuki. Rzena - duzo zdrowia dla Dawidka !! Dea - chyba bede sobie musiala tego FB zalozyc zeby jakies wieci od Ciebie miec :P Pozdrawiam cala rodzinke ! Wesola - hehe, przydalby sie remont i tuning ;) :D Narazie trzeba podjac powakacyjne mocne postanowienia ;) ktore najpozniej po 2 miesiacach przestana byc mocne :P.... i ktore wroce na tapete koncem maja :D ...jak co roku :D :D U nas sporo sie dzieje, od wakacj minelo ledwo 1.5 tygodnia a ja mam wrazenie ze to juz conajmniej 2 miesiace :O Napisze wiecej na maila, teraz lece na obiad :P.... Narazie pozdrawiam caly sklad i zycze milego dnia !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erato 33
Czesc Kobietki - :) Ciekawe-czy dzisiaj cafe mnie wpusci na czarno-czy na czerwono hehe :) Annapo- 👄 Dziekuje-Dziekuje i jeszcze raz Dziekuje :) Fryzurka Super :) Fotke widzialam na FB :) Musze Ci przyznac-ze szalowo wygladasz .,. Mam nadzieje-ze u Ciebie wszystko dobrze odnosnie choroby-trzymam kciuki..a jak Brianek??? 🌼 Rebeko 👄 Jak tam z Twoim tatem?? Mam nadzieje - ze juz wiecie wiecej-co i jak?? Rowniez trzyma kciuki.. A teraz Kochana -pisz jak na urlopie?? Bo fotki Super!! :) Rzena 👄 Oj Kochana-jak z synem-lepiej?? Jejku-taki okres teraz,ze wszystkich cos lapie-.....Oh..........Jak nowa fura??? Szalejesz?? 🌼 Rudamaxi 👄 Jak na spartakiadzie??Trzymam kciuki za wygrana!!! 🌼 Goja 👄 Ciesze sie,ze Ty zadowolona Kobietka w nowej pracy jestes!!! :) Opowiadaj!! Ciezko po takim urlopie wrocic na tory??? 🌼 Wesola Anka 🌼 Dea 👄 Ho-Ho-Ho- Ja mam FB ale raczej nie wiemy co u Ciebie??? Jak Ci sie mieszka tak z dala od nas Kochana?? Jak dziewczynki?? Jak z jezykiem sobie radza-bo pewnie mlode organizmy to szybko chwytaja...Pozdrawiam :) Pozdrawiam wszystkie Panie bez wyjatku :) U mnie bez zmian-pogoda piekna-w Sobote jedziemy na grzybki z cielakiem .......bedzie szukal ,,trufli,, hehe :) ......Dzieki za trzymanie kciukow za M -przydadza sie....:) Milego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie :-D Syn już lepiej,przeszedł zapalenie oskszeli i jutro idzie do szkoły,mam nadzieje że już zapomni o stresiku(czas wielki),ale pyskol sie robi....że hoho....i nie moge się do tego dostosować :-( . Jak to mówią ...ZA PARE LAT MU MINIE....no tylko czy ja dam radę oh... Śmigam furą ,ile się da. W wikendy volvo stoi w garażu ;-) i dobrze,teraz w baku mam na 680 km.i nie ma obawy że zabraknie hihi... I <3 C3 hihi Rebeka,ja chyba nie mam Twojej nowej małpki,pisałam kiedyś,lecz bez odzewu,chyba że nie miałaś czasu,to przepraszam :-* Dziękujemy serdecznie i ściskamy CAŁĄ RODZINKĘ :-* <3 Goja, gratuluję kochana :-* No a teraz relaksik i psychczne nastawienie do pracy ,na jutro... Całuję wszystkie kochane dziewczyny i pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła anka
Witam:) prześliczna pogoda słońce ciepło marzenie,oby jak najdłużej :) ja oczywiścię żadnych fotek nie mam,więc do komplementów nie mogę się dołączyć :( stawiam kawę i pyszne rurki z bitą śmietaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Witam serdecznie 🖐️ Dziś są urodziny mojego męża i.... naszego topiku☺ Stawiam zatem szampana i życzę wielu miłych rozmów w kolejnych latach. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj wstyd sie przyznac ale zapomniałam o naszych urodzinach:(...ale przy okazji to powiem ze dalej mi sie serce raduje jak widze ze nawet po tylu latach tu zagladacie:)...i byle tak dalej...tego nam zycze... U mnie raczej po staremu...Młody juz na nowo wciagnał sie do rannego wstawania i tylko z kompem ciezko mu sie roztac na tyle godzin...Starszy jak zwykle ma problemy ze złapaniem autobusu...no ale jak sie wychodzi z domu 2 minuty przed planowanym odjazdem,no coz...ja chyba przestawie wszystkie zegary w domu zeby on wstawal te 5 min.wczesniej:( ...innego wyjscia nie widze...Corcia ma fajnie bo jeszcze wakacje... Co do mojego zdrowia to wszystko ok...czuje sie dobrze,ale coz z tego jak nie moge pracowac...przez wakacje tyudzien chodziłam ,bo nie bylo R...i niestety wszystko wrocilo...teraz walcze z biurokracja...i powiem Wam ze ja naprawde jestem raczej spokojnym czlowiekiem ale jest u nas instytucja ktora doprowadziła mnie do tego ze trzasnelam drzwiami ...od marca staram sie do nich dostac i zatrzymuje mnie pani w rejestracji,zawsze z powodu braku jakiejs pieczatki...ja rozumiem ze oni potrzebuja pewne dokument,ale czy nie mozna tego powiedziec za pierwszym razem...ostatnio wymyslili ze na gminie maja mi pokwitowac ze w mojej gospodarce macham widałami...i poszlam na gmine a pan kierownik wydzialu rolnictwa wielkie oczy,no ja go rozumiem,bo w koncu skad on moze wiedziec co ja robie,zapytal na jakiej podstawie prawnej oni tego zadaja ,no to mu powiedzialam jak to wyglada,zadzwonil tam i wyobrazcie sobie ,ze udalo mu sie przeskoczyc sekretariat i nawet spowodowal ze z tego urzedu do mnie zadzwonila pani ze postaraja sie mnie zalatwic tak zebym byla zadowolona... Ja sie jednak boje co bedzie dalej...ta pani maza zadanie stwierdzic czy moja choroba jest choroba zawodowa czy nie...i boje sie ze i tak sie zemsci...A od tego zalezy czy otrzymam rete czy nie...No nic i tak nie mam na to wpływu,bedzie co ma byc...najwyzej bede sie odwolywac... Wesola🌻 juz Ci posle te fotke,nie wysyłalam bo nie wiedziałam czy dojdzie ,ale skoro do Rebeki doszlo to mysle ze bedzie ok... Erato🌻 nie ma za co!Ty tez bardzo fajnie wygladasz,mam nadzieje ze Twoje zdrowie tez w dobrej formie... Rebeko🌻 no skoro moa fotka dotarła,to teraz ja prosze o fotke z Twoja nowa fryzurka...trzymam kciuki za Tate... Rzena🌻...oj te dzieci...to jednak prawda male to maly problem a duze to duzy...moj starszy nie pyskuje za to robi takie miny ze mialabym ochote mocno potrzasnac...ale jakos na razie nad tym panuje:Ptylko nie wiem jak dlugo jeszcze:).. no nic dosyc duzo mi wyszlo i mam nadzieje ze sie uda przeslac..pozdrawiam Was wszystkie i do nastepnego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annapo
To jeszcze raz ja ...do Wesołej na slowko...przykro mi ale na adresy @ ktore mam nie idzie wysłac fotki,otrzymuje zwroty a posyłam na anika i ania.wid...Sorki ale nic innego nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja tylko do Wesolej...Sprobowałam zamiast "i" wpisałam "j" i znowu dostałam zwrot...to moze poslij chociaz pustego @ na moj @ i wtedy poprodtu odesle odpowiedz...bo inaczej chyba sie nie da...przynajmiej ja nie umiem...A ten drugi adres to mam z przesyłki od Rebeki i poprostu tylko sie domyslam czyj moze byc...bo wymieniła wszystkie dziewczyny po koleji i tylko ten adres bym inny od znanych mi pozostalych....oj ale namieszałam:P sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×