Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Jestem ale już znikam:P serwisanci nie męczyli i film obejrzec pozwolili:D bawcie się dalej przy tym winku,tylko grzecznie;) :P dobranoc a Kaszubka to dzisiaj była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez T, miłego wieczorku :)Kaszubka była :) Aniu W, w złą stronę patrzyłaś, a ja tu cichutko siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - wieza przez caly rok po zmroku do 1.00 co godzine tak blyska. Aniu - wysle jeszcze raz !! UWAGA ... Bez_T 🖐️ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła Anko przesłalabym Ci ode mnie ale ,nie wiem jak ,a nie bede teraz corki budzic...Ale jak znam Rebeke to ona chyba cos na to poradzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo (Aniu 😘) - chyba mnie troszke przeceniasz ... :-D Aniu - sprawdz czy nie masz czesem foldery "SPAM" w Twojej skrzynce i czy tam nie laduja moje "emile" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 w nocy to nie byłam :( ale nadrobię kiedyś ;) 3 raz się wpisuję, ale mam jeszcze wino i trochę cierpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko - nie masz czego zalowac bo ona tak tylko DO 1.00 blyska ;-) . A w dodatku jeszcze nic straconego, mozesz jeszcze byc :-P :-) Ja tez jeszcze winko popijam ;-), ale powoli sie konczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba nieprzytomna jestem, zamiast do 1 widzę od 1 ;) ale i tak byłam za dnia :) a w ogóle za krótko i kiedyś muszę jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wina nie mam ,ale jeszcze jestem... Jakbyscie były ciekawe to podaje strone ,gdzie jest pokazana restauracja w ktorej sie bawiłam na andrzejkach... www.jeziorosrebrne.pl Tam na zdjeciach czesto jest taki pan w mundurze marynarskim,to własciciel osrodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, 9 lat temu, wracając z wczasów w Hiszpanii zajechaliśmy do Paryża na 5 dni. Na 2 dni wykupiliśmy karnety do Disneya, wieczorem zostawialiśmy dzieciaki pod opieką miłej pani z hotelu i w miasto :), mimo, że trochę zwiedziłam to chyba były moje najlepsze wakacje, no może jeszcze w zeszłym roku Chorwacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - no no !! Szal cial !!! Salony ze hej !! A w dodatku kolica piekna, cudowna natura... :-). Ciekawa jestem czy macie okazje zeby w lecie korzystac troszke z tego osrodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by wystarczyły do szczescia te 5 dni ,obojetnie gdzie...byle z dala od domu...ach pomarzyc i lekarz nie zabroni,ale jak dozyje do emerytutry to sobie odbije te wszystkie lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - ja bym chetnie do Ciebie przyjechala zeby Cie choc na kilka dni zastapic :-O 😘. Naprawde nie macie mozliwosci nawet na 2-3 dni sie wyrwac... ? Nie moze Was ktos zastapic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po cichu Wam powiem ze to okolo kilku kilometrow ode mnie a wlasciciela tez troszke znam...a takich miejsc to u nas sporo Jedno Wam powiem,ze bylam zaskoczona bo w tym super osrodku nie było papieru w ubikacji,przynajmniej w tej z ktorej korzystałam pierwszy raz...ale reszta jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko nie obiecuj,bo jeszcze skorzystam...:P Ale jak bys miała kiedys ochote to zapraszam... W tamtym osrodku jest nawet tani nocleg...tak myslalam ,ze jakby sie kiedys udalo to moze bysmy sie tam mogly spotkac w wiekszym gronie..Ostatnio stawialismy silos na zborze i tam przenocowali ci ,ktorzy go stawiali,warunki moze nie tak konfortowe jak w tej restauracji ,ale za jedna noc 7 osob zaplacilam 100 zl... U mnie w domu tez sporo miejsca wiec naprawde pomysle nad tym spotkaniem...kto wie rozne rzeczy sie udaja ,moze i nam by sie udalo,ale to jeszcze by musialo byc bardziej dopracowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko ,wiesz Beretka to juz nawet rozki ma i potrafi z nich korzystac,ale jak byscie tak na wakacje przyjechali ,to moze by cos z tego wyszlo...W koncu ja z bloku pochodze i tez sobie daje rade... Na pewno było by sporo uciechy...Przynajmniej Wasi panowie mogliby sobie cycuszkow potrzymac...Hi,hi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - nigdy nic nie wiadomo :-). Moze jakies wakacje, moze za pare lat do Polski wroce ...? Wiekszosc dziewczyn ma troche blizej niz ja... Mysle ze zycie rolnikow jest bardzo ciezkie ... szkoda ze niektorzy ludzie tego nie widza i nie doceniaja :-(. DUZE USCISKI i 😘 dla Ciebie i calej Twojej rodzinki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno pod kołderke...,a ja juz chyba tez pojde,bo chociaz nie jestem jeszcze spiaca to jutro bedzie mi trudno sie zwlec z lozka...😴 Agnieszko ,to narazie poczekamy do wakacji i potem moze cos konkretniejszego sie ustali... Dobranoc ...👄 i milych snow nie siedzcie za dlugo...i do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedoberek! Stawiam po dobrej kawie i jakas mala kanapeczke i znikam ... Miłego dnia ,bede ok 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×