Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Bt - nadejdzie "TWOJ DZIEN CHWALY", nadejdzie :-) Dobranoc i snij slodko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dostalam !! Fajne !! Jestes na pierwszych stronach gazet ;-) To Ty sie tak bawisz czy M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to po przefarbowaniu dzisiejszym ..zwykle zdjecie z dodatkiem wyposazenia telefonu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie sobie zdjecie jako "laciata" ;-) :-D... akurat na pierwsze strony gazet sie nadaje :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..niejest zle na poczatku z przodu zobaczylam liscie kwiatka ciemne z przodu i fajnie by to wygladalo..jakbys miala dluzsza grzywke do tego w tym kolorze..:D ..jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to dlaczego niepokazalas przodu a sam tyl:D ..a wlosy wyszly niezle..wcale nie tak jak mowisz..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to tyl mnie przeraza :-D... ale najwyzej bede nosila wysokie kolnierze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.nie zartuj ..dla mnie ok..kiedy bedziesz experymentowac.:D ..ohh ja kiedys probowalam kilka kolorow...hihi..a nawet pamietam w szkole ..kalka smarowalysmy wlosy zeby miec niebieskie..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..fajne te przeboje..zawsze z rodzinka chodzilismy gdzies nad wode ..z radyjkiem i stad znam duzo utworow..z kazdych lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wlosy bardzo zle znosza farbowanie... ale tez mialam okres kiedy bylo na nich wszystko... wlacznie z bialkiem od jajka :-D ... i wszystkie barwy teczy ;-) :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie te barwy teczy:D ale jajka niemialam bo zawsze mi mowili ze bede miala pozniej problem jesli chodzi o dlugie..hii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..kiedys mialam geste wlosy ..ale po tylu latach farbowania ..zmniejszyly o duzo swoja objetosc..;) ale coz ..to byl glowny powod mojego pierwszego przefarbowania sie na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeczko ..nic nie szkodzi ..milo sie z Toba gawedzilo ...jeszcze niejedna imprezka przed nami ..spij slodko 🌼 Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześći czołem :) uuuuuuuuuuu..................znowu bibka była,a mnie nie było :( Tak to jest jak człowiek na tyłku nie może usiedzieć :P Nie będę z kawą straszyć,pewnie wolicie dalej pospać ;) Miłej rodzinnej soboty :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×