Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

🖐️ melduje sie wieczorkiem....nie wiem na jak długo ...ale troszke posiedze...jak na razie to herbatka moge poczestowac,bo koncze kolacyjke,ale na potem mam jeszcze likier czekoladowy i ajerkoniak,no i czysta z coca-colą.... Ewanisiu dziekuje za fotke i jak juz kiedys pisalam to mnie sie podobasz i w blond i czarnym tyle ,ze ze słabszym makijazem...ale wiadomo ,ze to nie moje zdanie sie liczy ,ja z reszta po dziewczynach mam wysypke,wiec raczej sie za nimi nie ogladam :) Rebeko...moi panowie juz powoli do siebie dochodza,M nawet dzisiaj na pole pojechał ,syn juz za szkoła teskni,czyli chyba tez zdrowieje :),tyle ,ze jakos tak niepokojaco mu usta spuchły i jak do poniedziałku nie bedzie poprawy to chyba znowu pojade do lekarza...boje sie czy to nie jakis skutek uboczny antybiotyku...a sos wyprobuje,a z tego ze Twoj M jeszcze zyje i dobrze wyglada ja wnioskuje ,ze nie jest Ciebie taka zła kucharka:) Kaszubko...dziekuje za słoneczko do mnie dotarło ,bo cały dzien było ładnie i cieplutko... Dea...mam nadzieje,ze jednak dzisiaj bedziesz...w koncu juzostatni piatek nie było biby ,wiec trzeba nadgonic... Rybko...Wiesz do moich tesciow to tylko dociera jak juz naprawde awanture sie zrobi i to taką ze szyby drzą...Ja do szafy nie zagladam ,bo nie lubie takich zakupow,ale niedługo chyba bede musiała ...A u mnie dzieciaki na rosół z makaronem mówily ,ze to zupa z glizdami... Rudamaxi....mam nadzieje,ze powoli zdrowko powraca...a Wiktoria rzeczywiscie ksiazeco piekna...zreszta wszystkie kobietki sa piekne,no nie!!!A te malutkie to sama słodycz... She ...no urcze jak ja do pracy to Ty drinki robisz....kusicielko :D swoa droga to mysle ,ze jednak jakbys na łyso sie obcieła to jednak nie tylko listonosz by zauwazył :) Wesoła....jak tam winko....zostało Ci jeszcze na reszte wieczoru? Ok....to czas zaczac popijawe...wyciagajcie zapasy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam, macham i zmykam na Piaścika wypitego z mężem. Potem do łóżeczka i .... i potem spać. Jutro do pracy :( Milej nocki wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ja jestem ,ale jakos bardzo powoli kafe chodzi ,takze prosze o cierpliwosc,na pewno zanim odejde to sie odmelduje...Sama dzisiaj czy z M...? A tak a propo to dalej na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, hura !!! 😍 Rybko - tobie dobrej nocy zycze !! Ania - Oj, spuchniete wargi :-(... moze to ustapi, mozesz mu dac wapno, powinno choc troszke pomoc... A moj M to dobrze ze sie zazwyczaj w poludnie po knajpach zywi bo wygladalby nieco gorzej... choc i tak nedzne 75 kilo warzy :-O... Teraz jeszcze cos porzadnego od czasu do czasu u rodzicow zje (moj tata bardzo lubi eksperymenty kulinarne)... szkoda ze tego po nim nie odziedziczylam :-O :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..:D :D:D ..zostaje mi tylko podstawic kieliszek .bo sie spoznilam i do tego jeszcze po dobrych dwoch drinkach :D ... Pozdrawiam wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cierpliwa jestem Ania :-) M znow pojechal :-(, cos ma szczescie do tych piatkow :-O... ale wiadomo ze najswiezszy w firmie to dostaje najgorsza robote ... z czasem bedzie mogl sobie sam trasy wybierac :-). Mnie sie urolp wlasnie skonczyl :-(... ale odpoczelam sobie i chyba troche "naladowalam baterie"... chociaz nie posunelam sie do tego zeby sprawdzic sluzbowa skrzynke :-P... moze w niedziele wieczorem zeby wiedziec na co mam byc przygotowana w poniedzialek ;-). Jak tam wasz remont ? Ciag dalszy czy dalej czekacie na ekipe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - to za zdjecie masz campari z sokiem pomaranczowym... a pozniej to juz sama sobie wybierzesz co bedziesz chciala ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia🌻a domnie żadnych zdjęc nie posłałaś:(ja mam tylko jak miałaś ciemne włosy, wersji blond nie widziałam:P Rebeka🌻ja nie lubie czekać, piję poki mam, ale jakos dzisiaj mi juz wystarczy,a to przez to ze czekałam aż corka wroci z urodzin kumpeli a teraz jeszcze mąż sie czepia:Pe,idę spać, mam towszystko w nosie:P pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu ...to mnie pocieszylas,bo juz myslalam ,ze tylko mnie tak kafe chodzi jakby w jakegos slimaczka sie zamieniło... Rebeko...Twoj M to wazy tyle co moj...ale przed choroba,bo ostatnio 5 kg zlecial w dol i kosci mu tłusz wypychaja...a ze Tojego pana nie ma w piatek to fajnie przynajmiej sobie spokojnie z nami posiedzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie Wam... zrobilam glupote :-O... Ewanisia mnie skusila swomi pasemkami, i tez chcialam sobie zrobic... :-O ... Zamiast pasemek mam na glowie placki i wygladam jak (nie obrazajac nikogo ;-) ) laciate Ani :-D :-D :-D... Zdaje sie ze pierwsze co zrobie jutro rano to pojade do sklepu po farbe :-D :-D... wolalabym sie M tak na oczy nie pokazywac :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She - nie ma sprawy, jeszcze sie kiedys "zgramy" na impreze :-). Posle Ci zdjecia Ewanisi, bo Twojego @ nie ma pod nickiem. Dobrej nocy zycze ... i milego WE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dopiero co weszlam a wy sie tak rozpisalyscie .ze dzis ja nienadazam ..hihi.. Rebeka ..dzieki za przeslanie fotki ..jesli zostalo Ci troche farby ..to naloz na grzebien i przeczesz po dlugosci ..to daje lepszy efekt.. She ..juz sprawdzam na poczcie o co chodzi z tym adresem Annapo ..i moj M tez w tej wadze sie miesci... ..zdrowko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..do wysokiej szklanki dodaj lodu 1/3 Batidy i reszte dopelnij sokiem z czeresni ..miodzio ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko...no to teraz łap aparat i rob fotke,zebys na drugi raz jak sie skusisz na eksperymenty widziec jak to sie konczy hi,hi:) Ja tez mam kilka takich fotek na odstraszenie i nie do publicznych prezentacji i jak mam smaka sama farbowac to patrze na nie i ....smaki mi przechodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ...Dobrej nocki ! Ewanisiu to ja na razie tez poprosze Batida de coco,bo sama nazwa juz fajna ...wiec likier bedzie na potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - dzieki, ale problem w tym ze nic farby nie zostalo :-O. A tego Batida to ja mala szklaneczke poprosze... pewno dobre ale wyglada na slodkie :-) Ania - pierwszy i ostatni raz sie pokusilam na taki eksperyment !!!! Najchetniej bym jutro poleciala do fryzjera, ale umawiac sie trzeba na kilka dni naprzod a w sobote to juz zapomnij :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She ..jesli mozesz to przeslij cos do mnie jutro bo niewiem o co chodzi z ty adresem ..zycze milej nocy 🌼 Dobranoc 🌼 Annapo ..prosze bardzo ..podwojna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....teraz jak przeczytałam o łaciatych to mi sie przypomniało,ze Beretka tez Cie pozdrawia i bardzo sie cieszy ,ze jej "matka Chrzestna" sie do niej upodabnia HI,hi...To oczywiscie zart! A tak na powaznie to moje łaciate miały dzisiaj wizyte fryzjera i maja teraz śliczne ogonki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka ..ja tu niewidze zadnego problemu..zakladam czapke ide do sklepu ..nakladam farbe (czytaj) powyzszym sposobem..ale zamiast grzebienia lepsza bylaby mala szczotka..posmaruj,przejedz ..i wyszlas z opresji..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Ewanisia, mam nadzieje ze jutro rano bedzie padalo to kaptur na glowe i jakos niezauwazona przemkne :-D :-D... Zartuje, mam gleboko w nosie sasiadow i ludzie ktorzy mnie nei znaja, ale M w postaci "laciatej" nie chce sie pokazywac :-D Ania - patrz to ja cos czullam z tym fryzjerem ;-)... Ale nie wiedzialam ze to az fryzjer do laciatych jest potrzebny :-) Wytargaj Beretke za sliczny ogonek... to nie ona byla chora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu...bardzo dziekuje...no to murowane,ze po podwujnej dawce to moge juz teraz mojemu M powiedziec ,ze moze isc spokojnie spac,bo ze mnie dzis pozytku napewno miec nie bedzie! Rebeko... moje wlosy tez wołają o fryzjera,to co teraz mam na głowie raczej nijak fryzura nie mozna nazwac...ale w biurze mi jeszcze nikt nie powiedział,ze zle wygladam...:) A jesli chodzi o remoncik to,na czas choroby M musielismy to odłożyć i tylko dzisiaj był pan rynny powiesic,a reszta nie wiem kiedy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Ania wiadomo ze sa rzeczy wazne i wazniejsze... Choroba to choroba, nie na sile nie mozna robic... a do nastepnych Swiat daleko to juz napewno zdazycie :-P :-D. Zartuje ! Zycze Wam zeby sie to jak naj szybciej skonczylo, bo wyobrazam sobie jak to musi denerwowac taka "rozbabrana" i niedokonczona robota :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×