Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rybko.....nick musiałam zmienić...ale nie ma w tym nic złego......... Dzień faktycznie zachęca do spacerów ........też trochę fotografuję........teraz moim ulubionym tematem jest oczywiście... .pies:D.........ale najczęsciej fotografuję ludzi ,którzy najmniej sie tego spodziewają:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis - a ja myślałam, że na kafe tylko można mieć jeden czarny nick.... może dlatego, że mój komp nie pozwala na zmiany.... nie chce mi się myśleć.... dziś niedziela - trzeba dać odpoczynek swojej łepetynce ... hihihihii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko - toć pisałaś, że masz ochotę na czeresnie... hihhiihhi to je posłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, bo kaszubka to nic a nic nie ma zmiowania. Przyslała mi calą wielką michę czereśni, a żeby tego bylo malo to i struskawki, i piękne rózże. Tylko czemu wirtualnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeńko - bo inaczej nie mogę posłać, a szkoda....sama mam apetyt na te owoce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka ma rację, dziś dzień święty i czas na sodkie nicnierobienie :D Ja tylko sobie spodnie skrócę i zwężę, bo już i tak kilka miesięcy przeleżały w szafie. Kupiłam ja ci wranglery, były tanie jak barszcz ( ach te nasze wyprzedaże ), a to dlatego, że nogawki miały bardzo długie i szerokie ( nie dzwony a jakoś tak dziwacznie szyte ) natomiast szczuple w biodrach ( na szczęście na mnie weszły ). Wzięłam żeby sobie przerobić i leżły, nabierały mocy. Przyszedł na nie czas :D Swego czasu ja też zmieniłam nick, z takich, czy innych przyczyn. Bardziej podobał mi się poprzedni, może sentyment. Wróciłabym do niego. Niestety pamięć nie ta i hasełko uleciało w dal bezkresu braku pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki jak obrobię......... podeślę..............ale narazie zarządziłam :\" .Żadnych fotek w kompie!!!!!!!!!!\".................i dzieje się:D.... zgrywaja na płyty az miło....... A to dlatego ,że każdy (w rodzinie) włazi i wrzuca i zasmieca......a biedny komputer ledwo dyszy:D :D A co do nicu...czy -a.......można miec więcej.......trzeba wejśc w preferencje;):) Na dzis to chyba koniec pisania.............rodzinny wyjazd........obowiązkowy........może wieczorkiem........pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie piekne słoneczko i cieplutko...posyłam wszystkiego na 4 strony swiata,łapcie dziewczyny... I to tyle jesli chodzi o dobre rzeczy,bo poza tym 😠 ... Potrzebuje na gwałt gwozdzi i dobrego młotka ,zeby wreszcie zamknac to pudełko Pandory... Jak wiecie u mnie ostatnio same choroby ,remonty(czytać;bałagan) ,kłotnie,niezgoda i ogolnie błłłłłe... Małemu odstawiłam tabletki,bo wargi mu bardzo spuchły i jakby sie biedak mało ostatnio męczył ,to teraz jakies takie owrzodzenie ma na tych ustach...i zamiast pojść do szkoły ,to znowu musze z nim do lekarza...Juz od 13 .03 nie był w szkole i boje sie jak to nadrobi...jedyna nadzieja ,ze zdolny to chyba sobie jakos poradzi... A wczoraj to juz los wlał ostatnią kropelkę,zeby mi było \"wesoło\"....:( Wieczorem cosik huknęlo .....i jak sie okazało to w naszej łazience kafelki doszły do wniosku ,ze nie chcą już siedziec na scianie ...zrobiła sie z nich taka góra na scianie i tylko czekamy kiedy wszystko runie na podłoge...mozna by to przezyć,bo przeciez to nic takiego ,a i tak mamy remont to przy okazji zrobi sie i nowe kafle ,ale po pierwsze nie mamy juz kasy na nowe kafle ,po drugie nie wiem czy te nowe znowu nie zleca ....Te łązienke robilismy od podstawniecały 3 lata temu i naprawde liczyłam ,ze to na jakis czas... Tak szczerze to mam ochote usiaść i ze złośći ryczec!!!😭 Nie wiem co zrobimy!!! Przynajmiej wylalam troszke tego i mi lzej na duszy... Kaszubko....bardzo dziekuje za fotki ,dotarły i ucieszyły me smutne oczka.... Rybko....u mnie tez w szafie kilka rzeczy lezy i nabiera mocy...ale chyba jeszcze sobie poleza... Amarylis...witam serdecznie i pisz ,pisz ,pisz ile dusza zapragnie...a teraz miłego wyjazdu... Rebeko...ja sie nie gniewam,przeciez nie mam o co :) Ewanisiu ...spisz jeszcze? Oczywiscie wszystkim paniom posyłam po 👄 i 🌻 i zycze miłego dzionka.. A do tego jeszcze dzisiaj zaspalismy...Qurcze na smierc zapomnialam ,ze zmiana czasu i moja corka poszła do koscioła wg starej godziny ,wrociła zla jak osa i jak zwykle mnie sie oberwało hi.hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 🌻 Tobie dedykuję "Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dzisiejszym dniu jestem solidnie zmęczona.. Niespodziewanie przyjechał syn i zabrali mnie [ wraz z mężem ] na bardzo długi spacer nad Zatokę.... to trwało prawie 3 godziny. pogoda dopisała, humory też. Wciąż jeszcze mam w oczach widok morza i słyszę szum fal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwilkę powiedzieć..DOBRANOC.........bo na nic więcej nie mam już siły...Może to przesunięcie czasu..............ale ciągnie mnie do łóżka........i nawet nie będę sie sprzeciwiać:D........ No to do jutra.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam taki piekny post;-) i mi go \"wcielo\" 😠 😡, wiec tylko tyle na dzis : Dobrej nocy kochane 😘😍 i bede pisac jutro... mam nadzieje ze dam rade :-O. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Amamrylis.... witajcie dziewczyny...... kawa czeka a Was nie ma..... i to tak przy poniedziałku?..... Słoneczko posyłam i zjawiajcie się szybciutko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet błędy dziś robię... to miało by Amarylis..... jeszcze widocznie sama się nie dobudziłam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No to chyba na dobre mamy już tę upragnioną wiosnę. Tym razem definitywnie zapakuję ciepły płaszcz i kozaki do szafy. U mnie trochę jeszcze wieje, ale w tej części Polski zawsze wieje. Wiosna zawitała więc trzeba by zmianić coś w swoim image. amarylis 🌻 skoro kawka to pijemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka pogoda nastraja pozytywnie :):):):)........no i może dobrze......bo muszę zaplanowac małą uroczystość w sobotę a tego nie lubię..............własnie wyszukuję w internecie..ciekawe przepisy,proste, łatwe.i przyjemne.no i przede wszystkim ......szybkie ..do przygotowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galimatias i zawrót głowy przy czytaniu: Było sobie trzech Japońców: Jachce, Jachce Drachce, Jachce Drachce Drachcedroni. Były sobie trzy Japonki: Cepka, Cepka Drepka, Cepka Drepka Rompomponi. Poznali się: Jachce z Cepką, Jachce Drachce z Cepką Drepką, Jachce Drachce Droni z Cepką Drepką Rompomponi. Pokochali i pobrali się Jachce z Cepką, Jachce Drachce z Cepką Drepką, Jachce Drachce Droni z Cepką Drepką Rompomponi. Mieli Dzieci: Jachce z Cepką mieli Szacha, Jachce Drachce z Cepką Drepką mieli Szacha Szar Szaracha, Jachce Drachce Droni z Cepką Drepką Rompomponi mieli Szacha Szarszaracha Fudżi Fajkę. Kto powtórzy bajkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie tez sloneczko ,mam nadzieje ,ze na dłużej .... Rybko....bardzo ,bardzo dziekuje za wiersz...wlasnie wiara i nadzieja ,ze kiedys bedzie lepiej ,musi byc lepiej !!!!...tylko to powoduje ,ze jeszcze trzymam sie na powierzchni...🌻 Amarylis ...dzieki za kawke i piosenke tez ....🌻 Kaszubko...dziewczyny napewno powolutku sie beda zjawiac...szczegolnie jak poczuja kawke:) Teraz wybieram sie z synem do lekarza,ale potem napewno zajrze... 🌻 i 👄 tradycyjnie z zyczeniami dobrego dzionka dla kazdej z Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem mile panie 😍 !! Witam w poniedzialek :-) Amarylis 🌻 - witaj wsrod nas i zapraszam :-) ... mam nadzieje ze na dluzej tu zagoscisz :-). Fajny nick masz... tyle ze napewno bede sie mylic przy pisaniu wiec z gory przepraszam ;-) Rybko 🌻 – w mojej szafie ciuchy czekaja az zgubie kilka kilogramow :-O… i jeszcze sobie troche poczekaja :-( Ania 🌻 – DUZA BUZKA DLA CIEBIE 😘 ... ty wiesz za co ;-). Naprawde mialam bardzo mila niespodzianke dzis rano :-). Bardzo duzo rzeczy sie na Ciebie zwalilo ostatnio :-O :-( Duza 😘 dla synka i powodzenia ! Szkoda ze nie przeczytalam wczesniej o tej Twojej lazience, bo wlasnie wczoraj bylismy ogladac kafle do naszej lazienki, to bym Ci kupila ;-) i po kumotersku przeslala ;-). Najgorsze jest to ze nie znalazlismy nic dla nas :-( ... nie umiemy dojsc do porozumienia z kolorem i zdaje sie ze walka bedzie straszna :-P ... ciekawe kto bedzie mial ostatnie slowo ;-) :-D Kaszubko 🌻 – dzieki za slonko, przyda sie bo u mnie dzisiaj slonka zero :-( Spozniona dzis jestem na kafe bo po 1.5 tygodnia nieobecnosci mam kuuuuupe maili i juz samo czytanie i posegregowanie tego wszystkiego dostarczy mi pewno zajecia na caly dzien ... plus taki ze dali mi dzisiaj swiety spokoj z inna praca.... i mam zamiar w pelni z tego korzystac :-P bo juz widze ze od jutra sie zacznie :-O Wesola 🌻 – juz obudzona ;-) ? Ewanisia 🌻 – jak tam Twoje kwiaty ? Posadzilas ? Rudamaxi 🌻 Po 🌻 dla nieobecnych (mam nadzieje ze tylko „chwiliwo nieobecnych” ;-) ) Milego popoludnia zycze wszystkim 😍. Lece na obiad i melduje sie zaraz po :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry 🌼 ..Kobietki ja tylko na chwile ...mam malo czasu i prpblem na glowie... M zle sie czuje ale dzis to juz nie przelewki ,,niewiem czy niebede musiala jechac po niego i z nim do szpitala...wyszla z powrotem nerwica ..... Annapo 👄 wczoraj bylismy z rodzinka nad morzem caly dzien ...bylo super i pogoda dopisala....🌼 Rebeka 👄 wlasnie moj syn kopie przed domem a ja za chwile bede sadzic....🌼 Amarylis 👄 Witaj! 🌼 Dea 👄 Kaszubko 👄 widze ze wczorajszy dzien mialysmy podobny ..🌼 Wesola Aniu 👄 BT 👄 Rybko 👄 Rudamaxi 👄 She 👄 Kiciulek 👄 Ellisa 👄 /.....jak na razie tylko tyle sorki ale musze sie dzis rozerwac..na kilka stron ..wszyscy mnie dzis potrzebuja ..odezwe sie pozniej jak juz bede robic obiadek ...milego dnia zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko jakżeś taka mądra to sama powtórz :P Ja potrafię powiedzieć - stół bez nóg :D wesoła 🌻- prawie pawie http://plfoto.com/1073891/zdjecie.html ruda 🌻co tak skromnie, siły brak, takaś chora? Anna 🌻nie ma za co. Jak wrócisz to pisz co z synem. ewanisia 🌻 współczuję. Bądź teraz przy nim i dla niego wsparciem. To bardzo istotne. Rebeko 🌻 one już nie wrócą. Teraz mogę napisać "a nie mówiłam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO jak miło..........:):):) mały tłok przedpołudniowy:) ..wobec tego piekę...placek....nazwałam go kiedys Puchatek...........rewelacyjny.pewnie znany.ale to nic ZAPRASZAM....... Szkam sobie dzis pomysłu na prace domowe.......bo nie mogę wychodzic na słoneczko:( .mam alergię:(:(:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×