Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry 🌼 Już, albo nareszcie, jestem :D jakoś przeleciały mi te ranne godziny... i rozmowy na skype i telefon również w ruchu :D zdążyłam tylko wrzucić Kotkę do garnka. Co chwilę się chmurzy... nie znoszę tego... najlepiej się czuję, gdy jest słonecznie. :D Rebeko - jutro wpadnę na tarasik - dawno już tam nie byłam hiihhiihi Ruda - fajnie to opisałaś... czytając - śmiałam się... :D 👄 dla Was.... jeszcze wpadnę.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🖐️ wróciłam i szybko zaglądam co u Was kobietki. No i nie widzę podpisu Dei 🌻 czyżby już się zaczęło??? Ruda 🌻 ładnie to tak się nad biednym chłopem znęcać? :-D Nie dość, że Ty swoją osobą go oczarowałaś, to jeszcze córkę mu pokazałaś :-D Rebeko 🌻 głowa do góry dzisiaj też miałam ciężki poranek. Annapo 🌻 wysyłam mega dawkę dobrego humoru ❤️ Kaszubko 🌻 dzięki za maile, przez moje gapiostwo dostałam podwójnie zdjęcie koszykarza Rudziutkiej :-D Wesoła 🌻 u mnie też dzisiaj padało, ale na wieczór klimat się ocieplił :-D :-D :-D jest więc szansa, że jutro będzie całkiem przyzwoicie. Kończę piwko i idę spać, buziaki dla wszystkich i kolorowych snów życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌼 jeszcze na wieczór kusisz piwkiem hihihihi Dobranoc wszystkim.... a jutro .... zobaczymy... może Dea się pokaże 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Siedzą dwie Góralki na płocie i plotkują. Po chwili jedna mówi do drugiej: - Oj Maryna, trza mi Cię będzie pożegnać, widzę że idzie Franek z kwiatami. Trza mu będzie d**y dać! - A co to u was flakona nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na dwa slowka, bo widze ze sie martwicie... Dea dzisiaj na badaniach byla, ale nic nie wiem zeby cos ruszylo ;-)... pojawi sie to nam wszytko wyjasni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestescie ze sie martwicie i czekacie na nowiny 😘 ❤️ Dzieki Rebeczko ze mnie wyreczylas - rutynowe badanie dzis rano przeksztalcilo sie w 7mio godzinny pobyt w szpitalu :o Niestety mam wysokie cisnienie 😭 tzn bardzije wahajace sie, no ale lekarze panikuja .... w resultacie powysylali mnie na rozne inne badania i przesuneli termin cesarki z 26go na 19go, czyli przyszly piatek, czyli za dwa dni!!!! holender! Wpadlam troszke w panike bo trzeba sie zorganizowac, przedewszytkim z Myszka ... ale jakos to bedzie. Do piatku mam czas na wywolanie porodu naturalnego, macie moze jakies pomysly?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 😘 - ja mam propozycje... 3x"S" : Seks, Spacery i Schody.... wiec dzisiaj przycisnij dobrze Twojego faceta do muru ;-)... u mnie ruszylo :-D, choc do konca nie jestem pewna ktore "S" pomoglo :-P Powodzenia !!! Uciekam pod kolderke :-) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 dzis ja kawke stawiam :) do tego grzanki z maselkiem i dzemem malinowym :) dla mnie niet kawy ale herbatka z lisci malin, zamierzam dzis pic tylko to! Rebeka, dzieki za przypomnienie 3xS :D:D:D jedno S juz zalatwione ;) Evelyn zasnela wczoraj w drodze powrotnej z przedszkola, okolo 18ej i spala dzis do ... 5.30 tylko :o przytupala do nas do lozka no i nie ma juz spania dla mamusi :( odbije sobie popoludniu.... ach, przydala by sie kawka, ale nie wiem czy przy moim cisnieniu mi wolno? Pogoda jak narazie bardzo niskocisnieniowa :o Dobrego Dnia Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, sniadanie :-) ... i kawka... :-) ... coool !!! Hehe, Dea 🌻, a juz mialam pytac czy spadlas z lozka ;-) :-D a to Twoja myszka 😍... W piatek robie maly aperitif w pracy to wypije za Twoje zdrowie i za powodzenie...masz jeszcze 2 dni ... zycze Ci zeby ruszylo, bo wiem ze Ci zalezy na SN... A ja sobie dalej bumeluje :-P... szaf mi dal tydzien na \"przjscie do siebie\" i nie daje mi narazie zadnej roboty ;-)... to korzystam na calego :-D :-D MILEGO DNIA kochane 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjada mi posty, nie akceptuje hasla.... co sie dzieje???? :p :p :p kafe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak! chyba zle wciskalam jakas literke ... Rebeczko, fajnego masz szefa :) ! Ja juz zaczynam sie godzic z tym ze moze nie dane mi rodzic naturalnie, roznie bywa, moze juz za stara tez jestem, jak to mowi moja mama, spreznosc miesni juz nie ta ;) Najwazniejsze ze dzieci zdrowe sie rodza, a ja jakos dojde do siebie! Moja mama jednak przyjezdza :) nie na dlugo, na tydzien ale to zawsze cos. Wujo troszke lepiej, narazie robia mu mase badan, wiec sobei poradza bez mamy. Jak Alice z Babcia? Podobaja sie sobie? I jak sobie radzisz z karmieniem/sciaganiem twojego mleka? Erato, chociaz pomachaj prosze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! u mnie wyszlo słonko i od razu humor mi sie poprawil,a ze dobra ze mnie duszyczka ;) posylam promyki na wszystkie strony swiata,bo widze ,ze wszystkie mamy juz dosyc takiej pochmurnej aury.... Dea🌻 widzisz ten moj wspolokator jednak w porzadku i chyba odda Ci palme pierwszenstwa :) trzymam kciuki ,zeby pomogło chociaz jedno z tych S,moze i cesarka ma swoje plusy ale jednak po naturalnym porodzie szybciej czlowiek dochodzi do siebie ...trzymam kciuki i mysle ,ze wszystko bedzie ok...bo inaczej byc nie moze... Rebeko🌻 dzieki za poprawe humorku ....widzisz pomoglo :...ja mysle ,ze to jakies hormonki,bo raz mi do smiechu ,a raz mam ochote sobie popłakac no ale nie na daremno ze mnie \"Pogoda\",tez taka zmienna jestem jak ta za oknem i nie zawsze łatwo ze mna wytrzymac.... Goju🌻 mam nadzieje,ze bedziesz tu do nas zagladac nawet jak juz obie z dea urodzimy ;)? i dzieki za mega dawke,przy okazji chyba poslałas tez smaka na piwko ,bo bardzo mnie wczoraj meczyl smak na ten napoj ,na szczescie nie miałam w domu,bo inaczej pewnie bym sie nie oparla.... Rudamaxi🌻 ja sie wcale nie dziwie tym facetom ;)ale przy okazji to ciesze sie ,ze moj pracuje w domu ;) przez to troszke mniej ma okazji do takich kuszacych sytuacji... Kaszubko🌻mam nadzieje,ze słonko dojdzie do Ciebie i lepiej sie poczujesz... musze dzisiaj pogonic meza na zakupy ,bo znowu pustka w lodowce takze na razie z zalem sie z Wami pozegnam,ale moze jeszcze zajrze...serdecznie pozdrawiam i zycze miłego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - bo po lapkach bede bila !!! Jaka stara :-) !!! Zreszta to nie ma chyba nic wspolnego z wiekiem...moze to genetycznie uwarunkowane ...? Jak piszesz, co bedzie to bedzie :-) Fajnie ze mama jednak przyjedzie, przy energicznej trzylatce taka pomoc bedzie niezstapiona ! Babcia z Alicja juz w dobra komitywe weszly :-)... spaceki, zabawy, pogaduszki ... babcia jest tylko dla Niej wiec mala ma raj :-) Dzisiaj rano tatus pilnuje... zobaczymy jak sie spisze...ale jestem dobrej mysli bo w poniedzialek swietnie sobie poradzil :-) Zapomnialam wam napisac... Wczoraj po powrocie do domu zastalam niespodzianke 😠... list od ubezpieczalni ze nie wroca mi za szczepionki ktore kupilam dla malej bo zapomnialam na rachunku przykleic kodow z opakowan ze szczepionek :-O... Opakowania oczywiscie juz dawno poszly sie pasc... i ponad 200€ tez poszlo sie pasc 😠 Z glodu przez to nie umrzemy ;-) ale moglam za ta kase cos fajnego malej kupic :-(... A wszystko przez nich : czekalam 2 miesiace az mi Alice dopisza do mojego ubezpieczenia (2 razy im akt urodzenia wysylalam bo zgubili :-O) i musialam za wszystko plcic z wlasnej kieszeni i dopiero pozniej wyslac rachunki... i zapomnialam o tych cholernych etykietkach :-O... Szlag !!! No to mi ulzylo :-D... Ide na taras ...zapraszam : niebo bezchmurne i temp. do 25°C dochodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem :-) Co do tego mleczka, Dea, to... chyba bedzie koniec :-( ... w niedziele i w poniedzialek sciagnelem na 2 karmienia (Alice je 4x180-210ml wiec przygotowuje jej na kazde karmienie po 220-230ml), wczoraj juz tylko na 1.5... Sciaganie raz dziennie to jednak troszke za malo na utrzymanie laktacji :-(... mowi sie trudno, nie bede walczyc z wiatrakami ... Dopiero 10h00 a ja juz glodna jestem :-)...a batoniki i inne duperelki w automacie kusza :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moje kochane bylam wczesniej luknac czy cos nam sie ruszyło ale widze ze spokojnie Ale jedno jest pewne im blizej dziewczyn porodu tym ruch sie na topiku wzmaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🌻 - mam nadzieje ze prawdziwy ruch sie dopiero zacznie ;-)... bo troszke tu ostatnio opustoszalo :-(... Kaszubko - Twoj skype dziala na nasza niekorzysc ;-) Wesola - gdzie Twoja wena ? ;-) :-D She - jak tam postepuja prace na budowie i przygotowania do przeprowadzki ? No i jak tam pisanie pracy ? Rybko - Obiecalas ;-) !!! Amarylis - znow zniklas ... ? :-( Rzena - zapomnialas o nas ...? :-( Erato - kciuki caly czas trzymie za Was ! Isa - tez juz nie zagladasz...? Nawet goscinnie ...? ... i cala reszta .... WRACAJCIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Rebeko ❤️ nie tylko skype hihihiihihi dzisiaj Basia przyjechała [na swoim skuterze] i zabrała mnie na spacer 🌼 Teraz już jest nad zatoką - pływa... a ja przeglądam zdjęcia i zastanawiam się co wrzucić do garnka. Spotkałyśmy się z Maciusiem...Psotka też była z nami. W pisaniu oczywiście przeszkadza również mój mąż - gaduła z niego wielka... trudno się skupić - teraz jest w ogródku - mam chwilę dla siebie. Baśka kupiła drożdżówki - która jest chętna ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA, Kaszubko, ty to wiesz jak wywolac czleka z popoludniowej drzemki :) ja sie pisze na drozdzowke!!! w sam raz do tej kawki od Rebeki! Aniu, ja sie scigac nie chce, naprawde nie rozumiem czemu tak panikuja przy cisnieniu 150/90 no ale chyba wiedza lepiej. Poza tym, Mysz byla 6 dni po terminie i juz stopki i raczki miala cale pomietoszone od wod plodowych, nei chce zeby i ta mala byla cala \"pognieciona\" wiec 4 dni po chyba w sam raz ... chociaz wiem dzien i godzine. Ale racja, co do dochodzenia do siebie to jest mega roznica. Nic, pocieszam sie ze u mnie jak u gwiazd ;) ciekawe czy mi moga troszke brzuszka odciac jak juz tam sie beda grzebac? ;) czekam tylko jak pan od alarmu sobie pojdzie i klade sie spac bo mam tylko 5 godzin snu dzisiaj :( Ruda, no no :D:D:D fajna przygoda, ale wiesz co, nie pamietalam zeby polscy mezczyzni mieli taka zagatke - temperament zblizony do polodniowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... wrzuciłam zdjęcia - z małymi przerwami, bo Basia wróciła... juz może pływać na łódkach, małych jachcikach itp - zdała egzamin i to za pierwszym podejściem. Dzwonił Piotrek - jedzie do mnie... jak ja się cieszę :D Zdjęć jest sporo - aby wszystkie obejrzeć - trzeba wejść w archiwum - ale to przecież wiecie.... http://www.garnek.pl/kama13/5875681

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko....temu Twojemu szefowi to sie od nas topikowych pan chyba tez jakas kawka nalezy ,bo dzieki tym luzom wydaje mi sie ,ze tez czesciej zagladasz...;)i bardzo dzieki za ten filmik z trupkiem ,zapewnil wspanialą gimnastykę dla brzusia... Dea...ja teraz po lekkim wyciszeniu ,to zaciskam nozki,zeby jeszcze troszke wytrzymac...i mam nadzieje,ze jednak ten wiek nie ma takiego wielkiego wplywu,bo tez mam tyle latek co Ty, a ja nawet nie mysle ,zeby miec cesarke,wiem ze nie mamy na to wpływu,ale jeszcze dzisiaj usilnie w Twojej intencji poklecze i mocno kciuki potrzymam ;) nie chcialam sie chwalic ,ale jednak duma mnie rozpycha(a nie tylko moj wspołlokator);)...moje dzieci zrobily nam spora niespodzianke i oba maja w tym roku swiadectwo z czerwonym paskiem,nie wiem po kim one takie zdolne :)...co prawda my z mezem tez niezle sie uczylismy ale czerwony pasek nam nie grozil:)...mnie to cieszy przede wszystkim dlatego ,ze to tylko ich zasluga...(my tylko tyle sie z mezem dolozylismy ,ze taka genetyczna mieszanke udalo sie nam stworzyc :D) no to sie pochwalilam :D a teraz zmykam sie wygodnie ulozyc ,pewnie jutro sie zamelduje,a teraz zycze milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na ... twaz;-)... bede jutro, prosze o wybaczenie... moze dzisiaj sie troszke wczesniej poloze bo 5 godzin snu to dla mnie troszke za malo ... :-O Do juterka, kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienka sprawa
Dzień dobry! Czy ja do klubu też moge,- się zapisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienka sprawa
wpisowe ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzieci poszly do szkol i zostawily kompa na chodzie ,wiec moze tym razem mnie sie uda zaserwowac jakas kawke:) stawiam w termosie ,zeby ciepła byla ,niesmialo klade tez liste do podpisu.... Erato🌻 tak jak reszta dziewczyn ,tez juz sie za Toba stesknilam ,wiec jak tylko mozesz to machnij łapka ,i napisz choc kilka słow.... Dea🌻...I ruszyło ?ja sie tak przejmuje,ze nawet mi sie dzisiaj snilas,trzymam dalej kciuki .... Rebeko🌻 chyba juz sie wyspałas? Cienka sprawo🌻 jesli tylko masz ochote zapraszamy a za wpisowe wystarcza \"wpisy\" ;).... Ok wiecej na te chwilke nie zanudzam,ale postaram sie byc na podgladzie....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ania 🌻 - dzieki za kawke :-) Serdeczne gratulacje dla dzieci i RADOSNYCH I SLONECZNYCH wakacji im zyczy ciotka Rebeka :-) W Waszym wypadku slowo \"pociechy\" nabiera sensu ;-)... ja mialam najczesciej swiadectwa z czerwonym paskiem ... na tylku :-D :-D a zachowanie \"nieodpowiednie\" albo i \"naganne\" to byla u mnie norma :-D Moim rodzicom jeszcze teraz serdecznie wspolczuje :-P, bo troche \"burakow\" za mnie poprzypalali na wywiadowkach :-D :-D... i tak naprawde to dopiero po maturze zaczelam brac nauke na powaznie :-) Cienka - 🖐️ U nas wpisowe to, jak mowi Ania, czesta obecnosc :-)... i moze jakas szklaneczka przy okazji :-P...? Na zachete dostaniesz 🌻 i kilka slow o sobie prosze ... :-) Kaszubko 🌻 - gratulacje dla Basi !! Ale bym sobie tak pod zaglami poplywala :-)... Dostalam w tym roku zaproszenie do La Rochelle na regaty jachtow zaglowych w maju...wujek mojej kumpeli bierze udzial co roku w tej imprezie, reprezentuje swoja firme i zbieral sobie \"ekipe\" ale z wiadomych wzgledow nie moglam sobie pozwolic :-(... A szkoda bo juz kiedys bylam na takich regatach... hehe, z regatami nie ma to za duzo wspolnego, przynajmniej w jego wypadku, bo zaraz po starcie na pokladzie laduje bufet :-P... i tak sobie zegluja bez stresu w milej atmosferze, prawie zawsze sa \"w ogonie\" ale przeciez wazniejsza jest przyjemnosc niz wynik :-D Dea 🌻 - to na ktora masz zaplanowana ta CC ? Bede trzynac kciuki... a jak w poludnie to tylko jednego kciuka, bo druga reka bede musiala szklaneczke trzymac ;-)... Trzymaj sie, kochana 😍 !! Zycze milego dnia 😍 ... ale jestem na podgladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie I witam Cienka sprawe,pisz i zaczern sie;) Ja dzisiaj udaje sie do Wrocka odebrac dyplomik,a potem z D. na kawke. Potem sprawdze pociagi za tydzien jade na wesele z dziecmi szkoda ze tylko z dziecmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Faktycznie dobry dzień hihihihi za chwilę odwiedzi mnie siostrzenica - nie widziałam jej parę lat :D Rebeko ❤️ Baśka jako ostatnia [w tej chwili] dostała sternika - Paweł pływa od wielu lat... Kasia chyba ze dwa lata... Małgosia też pływała. Annapo ❤️ czerwony pasek... moje córki zawsze miały... szybko się do tego przyzwyczaiłam :D teraz w ich ślady poszły wnuki.... ale nie wszystkie... chociaż i tak są tuż, tuż przy czerwonym pasku :D Moi synowie - łatwo przychodziła im nauka... ale nie wysilali się zbytnio... a mogli daleko zajść :D 👄 dla Was i znikam... odezwę się później... jestem ciekawa, czy uda mi się zrobić jakieś zdjęcie mojemu gościowi hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×