Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzień dobry - to pada, to świeci słońce - chyba dziś zostanę w domu... mąż jednak pojechał do ogródka - on nie boi się deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Oj normalnie sie tu jakies wiatrzysko rozpanoszylo i wywialo mi moje panie ;P... ja tez nie za bardzo mam o czym pisac,ale chociaz Wam 🖐️... u nas zimno i niezbyt przyjemnie,a w dodatku co sobie wieczorkiem zaplanuje ,to rano wszystko na opak i zaraz mi sie humorek psuje... no to jak mi bedzie lepiej to moze napisze wiecej... a teraz milego dzionka wsiem zycze i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Witam Panie,wlasnie sie przebudzilam,poszlam wczoraj za ciosem Dei ❤️ pojechalismy o 6-ej wieczorkiem do szpitala na pogotowie bo w poniedzialek poszlam do pracy i niestety sie przeforsowalam,we wtorek nie moglam wstac z lozka i dlatego ta podroz..... Wyobrazcie sobie,ze pierwsza rzecza jaka zrobili to wywiad,jak,dlaczego i po co i dlaczego nie poszlam z tym do lekarza GP...wyjasnilam,ze bylam i mam tabletki ale pomagaja tylko na godzine i nie moge sie ruszyc a nogi prawej juz nie czuje,lekarz zrobil mi po godzinie badanie przyzadem,czy mam czucie w nogach i czy reaguje na stukanie w nerwy,ok. Pozniej przyszedl inny pobral mi krew,na rezultata czekalam 2 h aby mogli wykluczyc raka,hmmm,dziwne. W miedzyczasie dostalam 10 tabletek przeciwbolowych i czopek,w sumie w zoladku mialam juz 15 tabletek + diazepam na zrelaksowanie sie. Na koncu okazalao sie,ze wynik badania przesla do mojego lekarza i on musi zadecydowac o dalszym leczeniu. Wrocilismy ze szpitala o 2-ej w nocy,ja oczywiscie skolowana po tabsach,ledwo na oczy widzialam i dowiedzialam sie tylko tyle,ze to nie rak a bol jak byl tak jest. Dzis za to boli mnie kregoslup i zoladek po tabletkach a wizyta w szpitalu za tydzien u fizjoterapeutki,natomiast skan kregoslupa prywatnie kosztuje 300F. Dea ❤️ dzieki serdeczne ale nie poskutkowalo.🌼 Annapo ❤️ Dla Brianka duzy 👄 za raczkowanie.🌼 Rebeko ❤️ Milego leniuchowania u nas w sobote rowniez piekna pogoda.🌼 Kaszubko ❤️ Juz niedlugo skoncza sie wachania pogody to poczujesz sie lepiej.🌼 Rzena ❤️ Poczekam Kochana do lipca hihi,powolutku,bez pospiechu.🌼 Spadam teraz Kochane zrobic herbatke i klade sie z powrotem do lozka,wybaczcie.Do uslyszenia,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato ❤️ a już miałam wielką nadzieję, że napiszesz o poprawie... że wreszcie rozpoczęło się dobre leczenie. Myślałam, że to u nas są lekarze do kitu... no nie wszyscy... ale tych nieudaczników jest coraz więcej. Annapo ❤️ z tym pisaniem to jest tak... na początku dużo o sobie pisałyśmy... teraz toczy się dzień za dniem prawie podobnie. O zupełnie prywatnych sprawach na forum nie piszemy - wiadomo dlaczego... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Erato, a gdziesz wy mieszkacie! To niesamowite!!! To naprawde nie sluszne. mam nadzieje ze jutro pojdziesz do GP i ze mu nagadasz, prosze cie, nagadaj mu!!! Zobaczysz ze da ci skierowanie, a jak nie to powiedz ze idziesz do gazety albo do MP zrobic afere. To jest naprawde niesamowite!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko ❤️ Dea ❤️ Jak widzicie tych dobrych lekarzy jest malo a moj lekarz powiedzial,ze to nie od niego zalezy skan,musi to zrobic fizjoterapeutka,tak jakby to ona byla lekarzem nie? poczekam do poniedzialku i zobacze co ona powie,wtedy ich nastrasze. Dea ja mieszkam 12mil od Cambridge. Pozdrawiam Was wszystkie i dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D 🖐️Macham wszystkim:D Erato👄ciesze sie ze bedziesz wytrwale czekac ,mam nadzieje ze bedzie co pokazac hihi;)👄 Annapo👄z tymi drzwiami to mnie zalamalas nie mialam pojecia ze sie tak dlugo czeka,chyba dzisiaj pojade z MM zamowic bo jak beda potrzebne to nie dostane na czas ...dzieki👄 Rebeka❤️bede czekala ,ale powiec mi tylko gdzie to ma byc bo nie zapamietalam a nie mam cierpliwosci by szukac wpisik...hihi...👄 pozdrowienia dla rodzinki👄 Kaszubko❤️masz piekne fotki w "garnuszku":D pozdrawiam U mnie nic nowego do lipca chyba tak bedzie ...:D papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Wrocilam z pracy,wcale sie nie wysilalam ale nic a nic sie nie polepszylo.....czekam do poniedzialku jak mowilam. Nic nowego u mnie sie nie wydarzylo,goraco na dworze ..+18 posylam do was slonko bo slyszalam,ze w P spadl snieg,brrr. Rzena ❤️ Powolutku ze wszystkim sobie poradzisz,nic na sile a na fotki poczekamy,nic sie nie boj.Pozdrawiam. Milego dnia zycze wszystkim i kawke popoludniowa stawiam |_|>|_|>|_|> Smacznego. Zaraz wyruszam po M a zanim dojde do auta to troszke minie.... Do uslyszonka,papa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no tak znowu dzien minal nie wiadomo kiedy,ale przynajmiej milo go moge zakonczyc...czytajac co u Was :P Erato🌻wiesz co do tej sluzby zdrowia ,to juz kilka razy wychodziło ,ze wszedzie to samo:trzeba miec zdrowie zeby chorowac...niestety...a najgorzej jak czlowieka cos boli a sie go odsyla od jednwgo do drugiego...chociaz czasami idzie trafic i w tej sferze na kogos kompetentnego,ale trzeba miec sporo szczescia czego zycze Ci z calego serca... Kaszubko🌻 masz racje ,ze te dni takie podobne to i nie ma o czym za bardzo pisac,a jeszcze jak sie ma takiego brzdaca ,to ani sil nie ma ...ja juz naprawde marze o tym zeby chociaz raz spedzic taki piatek jak kiedys,ale chyba jeszcze bede musiala na to troszke poczekac... Rzena🌻 kochana ,nauczona doswiadczeniem :P..prponuje Ci szukac juz tego co potrzebujesz wymienic ,bo czasami terminy sa takie ze czlowiek by nie uwierzyl...i potem remont zamiast trwac miesiac trwa trzy:(... u nas np. pan ktory kladzie panele ma rozpietoscod dnia nastepneego do nawet 3 miesiecy...zalezy jak czlowiek utrafi... bylam dzisiaj na zakupach,na te nasza uroczystosc i po ciezkich bolach cosik tam udalo mi sie kupic...ale przy okazji dowiedziałam sie roznych ciekawych rzeczy np. ze moj biuscik jest 2 razy wiekszy niz przed ciaza:):) z tego sie akurat ciesze,no ale bioderka tez wieksze na szczescie nie 2 razy...:P.. w dodatku bylam w kilku sklepach i mierzylam spodnice i pasowaly mi 4 rozmiary i juz sama nie wiem co myslec,bo to troszke glupie no ,nie? niestety jedno jest pewne przydaloby sie schudnac:(... no i tym optymistycznym akcentem zegnam sie i pedze do muciek troszke pospalac kalorii:) milego wieczoru wsiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 stawiam kawę - wpadniecie ??? tak przy piątku to jeszcze dostawię świeże maślane bułeczki :D Dziś słońce od samego ranka... od razu świat inaczej wygląda. http://www.garnek.pl/kama13 nie tak ponuro jak wczoraj, chociaż jest wciąż brzydki wiatr. W najbliższych dniach mam poznać wybrankę serca starszego syna... ale jestem ciekawa hihihi po wielu ciężkich miesiącach syn rozpoczął nowe życie... chyba ten drugi związek będzie lepszy... nie będzie toksyczny - taką mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry👄 KASZUBKO❤️dziekuje za kawusie:D...oj i bułeczke dostałam👄 W czoraj faktycznie było strasznie zimno i potwornie padało,ale za to dzisiaj juz 13* świeci no i u mnie nie wieje:D ale mam nadzieje ze u Ciebie Kaszubo tez przestanie wiac. Hihi..ja tez jestem ciekawa nowej wybranki syna i trzymam kciuki by okazala sie 🌼-szkiem:D Annapo❤️nie dalam raduy wczoraj zamowic,ale dzisiaj pojade do Castoramy i nie wyjde bez zamowienia,mam juz zamowione plytki do łazienki i panele do sypialni,ale nic wiecej,czekam na projekt kuchni. A jaką macie w rodzinie imprezke bo nie doczytałam:( Erato==skarbie===BŁAGAM==!!!Daj mi troszke słońca ,nie prosze o nic więcej ,tylko o skrawek błekitnego nieba ,bo nic wiecej mi nie potrzeba ......hihihi.....18* to bardzo przyzwoita * bo u mnie rankiem było -1* i szybke mosialam skrobac.Kochana zdrówka dla Ciebie 👄 Dea❤️masz kochana racje jak ja bym wpadła do tego GP tu by tak chuczało że błagał by mnie ten paskud bym to skierowanie wzięła . No jak można tak potraktować kobiete i jeszcze ją zdenerować? 😠sie zaraz robie jak takie rzeczy sie dzieją. POzdrawiam i 👄Ci ślę:D Rebeko❤️jeszcze wypoczywasz hihi:) całuski dla Kochanej ALUSI...👄👄👄👄 Wesoła 🖐️macham do CIEBIE:D Atak na marginesie to klikam do was z pracy ,urlop sie skonczyl w środe i moge poklikać HURAAAA...hihi Miłego i śłonecznego dzionka wam życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odmachuje ;) dzień dobry zapowiada się słoneczny :) wczoraj u mnie śnieg z deszczem padał :( dzięki za kawę i bułeczki pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo :-) 😍 Dzisaj spalysmy z Ala do9h30 :-).... obudzila sie o 6h15 i polozylam ja jeszcze "na chwilke" :-D Wpadne na dluzej podczas siestki Ali... teraz zmykamy na spacer :-)... u nas slonce, narazie tylko 12C ale po poludniu ma byc 20C :-) Posylam po 😘 i promyczki tam gdzie ich brakuje ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 dzieki za kawe i bułeczki,na szczescie wirtualne... u mnie tez o dziwo po wczorajszym sniegu,sloneczko i rzeczywiscie razniej na duszy:) niestety humorek psuje mi ten odwieczny,niedokonczony remont...bardzo by sie przydaly takie porzadne ,generalne porzadki,ale po co skoro znowu zapowiada mi sie kucie scian:(...w ogole to raz na jakis czas wpadam w taki dolek z powodu nadmiaru rzeczy,wydaje mi sie ze wszystkiego za duzo i mam ochote wszystko wyrzucic i dzisiaj mam taki wlasnie dzien...ciezko ze mna wytrzymac... Kaszubko🌻 widzisz ,niepotrzebnie sie zamarwialas,syn jakos sobie poradził...wierze ze tym razem bedzie dobrze... do Garnuszka z checia tez zajrze,jakos tak widoczki z Twoich stron dobrze na mnie działaja Rebeko🌻 Ty chyba rzeczywiscie powinnas o jakiejs pielgrzymce pomyslec,ja po 3 nocnych pobudkach ,wsalam o 5.45 i dopiero ok 7.50 syn na chwilke padl na poduszke no tyle na razie ....milego dzionka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 No to jestem na chwilke... Ala juz chwile spi i pewno dzisiaj siestka bedzie krotsza niz zwykle ale moze kilka minut jeszcze dla Was sie znajdzie :-)... Ania 🌻 - Brianek jeszcze w nocy sie budzi na jedzenie ? Jak dlugo masz zamiar Go jeszcze karmic piersia ? Rozpietosc 4 rozmiarow to rzeczywiscie sporo ;-D A na nieporzadek nie zwracaj uwagi !!! Erato 🌻 - wiesz, jak tak Cie czytam to mi normalnie rece opadaja :-(... Sama nie wiem co Ci mam powiedziec, bo widze ze to nie Ty sobie zaniedbujesz tylko trafiasz na niekompetentnych ludzi :-O. W kazdym razie walcz o swoje i trzymaj sie, mroweczko 😘 Kaszuko 🌻 - pierwsze wrazenie najwazniejsze :-), mam nadzieje ze bedzi dobre :-) Ciesze sie bardzo ze wszystko wychodzi powoli na prosta 😘 Rzena 🌻 - zaraz wysylam maila !! Mam nadzieje ze Ala jeszcze z 5 minut pospi :-P ... Ucaluj odemnie i od Ali Dawidka 😘 !! Ja wczoraj do polnocy na mopie latalam :-O i kibelki czyscilam ale za to dzisiaj caly dzien wydaje mi sie ze jest sobota ;-) bo i dom posprzatany i ja wyspana i nawet popoludniowaj drzemki nie musialam robic :-) :classic_cool: ... Popoludniowa kawe stawiam : > > > > > > ... i slonce i ciepelko posylam tam gdzie go brak (u nas dzisiaj bezchmurne niebo i 20C :-) ... normalnie az nie moge uwierzyc ze tak pieknie przez caly tydzien bylo, bo przeciez ja mam wolne :-P ) ... Zabieram za obiad, bo za chwile M wraca... i zaczynamy week-end :-D Milego popoludnia, kochane !!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko🌻 no niestety jakos tak ten moj maluszek lubi nocne zycie:)..budzi sie przynajmiej 2 razy i sam smoczek go nie satysfakcjonuje...no ale poprzednicy byli tacy sami,z tym ze w nocy juz tata co drugi raz podawal im herbatke i bylam bardziej wyspana... a co do piersi...no coz planowałam skonczyc w kwietniu,tak zeby w maju juz nie karmic,ale nie wiem czy mi sie uda tej pogody to tylko pozazdroscic,bo jak widzisz u nas jeszcze i sniegiem posypie... no to tyle udało mi sie wczoraj napisac,ale nie udalo mi sie posłac... w takim razie posle dzisiaj i dodam do tego kawe na dobry poczatek dnia... potem moze jeszcze sie zamelduje.. miłego dzionka wsiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam🌻 milej niedzieli moje drogie.........a ja ide sobie troszke podrzemac,jakos tak rano mi nie pozwolono spac......buuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tylko "dobranoc" szepne... jutro bede rano z kawa... skonczylo sie Eldorado ;-)... 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😍 Stawiam kawe : > > > > > > > > .... i niestety zabieram sie do pracy :-(... Jak troche ogarne ten haos to zagladne na dluzej .... MILEGO DNIA (kiss] !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 porywam kawe i znikam ... mowilam wam ze Evelyn stracila glos w zeszlym tygodniu? Chrzeszczy jak stare babsko ;) :D:D:D:D ale ciagle slodka jest A Ola ciagle za nami zaiwania na czterech, ladnie macha lapka jak mamusia jest w ogrodzie i staje sobie w lozeczku czekajac az ktos ja przyjdzie uratowac .... praca wola :( dobrego poniedzialku wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam🌻 pomyslicie ,ze cosik ze mna nie tak ,ale ja sie ciesze ,ze nareszcie poniedzialek i musicie isc do pracy....a dlaczego? a dlatego ,ze z domu to nie macie czasu klikac i smutno mi na duszy:P :(... Rebeko🌻 milego ogarniania chaosu ,a tak w ogole ,to Ala nie marudzi jak po takim urlopie naraz Cie nie ma? Dea🌻 u mnie tez starsza pociecha zaniemowiła,a wlasciwie glos zmienila,w sobote bylo ladnie i wybrali sie na przejazdzke rowerowa,troszke sie spocila ,potem ja przewialo i juz gardełko nie w formie,a dzisiaj zamiast do szkoły to w lozku lezy i tylko tesknym okiem spoglada na sloneczko za oknem....jutro chyba tez jeszcze zostanie w domu,ale to nawet dobrze,bo musi przeczytac "Potop" do maja,a jakos tak normalnie nie ma kiedy.... Gratulacje dla Oli za to wstawanie,popatrz w sumie to 2 tygodnie roznicy,a jednak w takim wieku to sporo,nasz Maly jeszcze nie pcha sie do wstawania moze dlatego ,ze nie korzysta z lozeczka:P... u nas wczoraj przezylismy katastrofe:(:(...zachcialo mi sie na obiad takich krokiecikow ziemniaczanych,smazonych w glebokim tluszczu i jeden z nich eksplodowal pryskajac na cala okolice tluszczem,mimo ,ze siedzilismy przy stole daleko od kuchenki,to jedna kropla spadla Małemu na glowke i go poparzyła:(...nawet sie nie pytajcie jaka zla jestem na siebie ,no ale naprawde takiej eksplozji sie nie spodziewałam.... czlowiek sie stara wszystko zabezpieczyc a i tak wypadki sie zdarzaja,cholercia😠 no nic koncze na te chwilke i zmykam do kuchni cosik ugotowac na obiadek....milego dzionka wsiem zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aniu, dokladnie tak jak mowisz!!! czlowiek sie stara o wszystkim pomyslec a i tak cos sie stanie jak sie tac ma :o na szczescie to tylko kropelka a i faceta trzeba troszke przyzwyczajac do bolu w zyciu. nie? 😘 w towarzystwie Olenki (tzn dzieci czerwcowych 2009 tu na kafeterii) to ona jest ta jadna z powolnych bo wszystkie juz prawie same chodza!!! To chyba jakis cud rocznik, bo ja czegos takiego jeszcze nie widzialam :) ide dalej pracowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aniu, dokladnie tak jak mowisz!!! czlowiek sie stara o wszystkim pomyslec a i tak cos sie stanie jak sie tac ma :o na szczescie to tylko kropelka a i faceta trzeba troszke przyzwyczajac do bolu w zyciu. nie? 😘 w towarzystwie Olenki (tzn dzieci czerwcowych 2009 tu na kafeterii) to ona jest ta jadna z powolnych bo wszystkie juz prawie same chodza!!! To chyba jakis cud rocznik, bo ja czegos takiego jeszcze nie widzialam :) ide dalej pracowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D to jest moje wytłumaczenie słabego wpadania na topik http://www.garnek.pl/kama13/a jest ślicznie, coraz cieplej, to i jestem częściej poza domem plus aparat... no a potem - no cóż - selekcja, obróbka itp a jeszcze świeże wiosenne powietrze - ziewam co chwilę :D Dziś zrobiłam ponad setkę fotek.... zanim je obrobię - będzie pora na sen. Psotka wędrowała dzisiaj ze mną - pod koniec była już mocno zmęczona - drzemała na moich kolanach :D Dea 🌼 jedno słówko "prawie" a różni się od "same chodzą" a więc jeszcze same nie chodzą... i na Olę przyjdzie czas - jak zacznie - nie upilnujesz jej :D będzie w każdym kącie. Annapo 🌼 to zupełnie normalne - choćbyś bardzo się starała - nie dasz rady przed wszystkim niezbyt dobrym ustrzec, obronić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ .... Kawa na stole, prosze sie czestowac : > > > > > > > > .... a do kawy krowki i ptasie mleczko... pomozcie mi troche zjesc bo dopoki mam pod reka to nie jestem w stanie sie opanowac :-O... a dieta lezy odlogiem :-O Ania 🌻 - biedny maluszek :-( 😍 ale nie obwiniaj sie, nie wszystko jestes w stanie przewidziec.... ja codziennie przy kapieli odkrywam u Ali nowe guzy i siniaki :-D, bo malpiszonek nie patrzy pod nogi, jak widzi ze dzieci biegaja to ona tez chce... i oczywiscie sama :-)....no ale przeciez nie mozemy jej wszytkiego zabronic i nie jestesmy w stanie przed wszystkim naszych maluchow uchronic.... A Ala jest przyzwyczajona ze zostaje z M albo ze babcia przyjezdza wiec nie marudzi....tylko troche sie po mnie wiesza wieczorem, ale jakie to wieszanie przyjemne :-) Kaszubko 🌻 - piekne fotki, zawsze z przyjemnoscia ogladam no i widze ze sie niezle za miasto wypuszczasz :-).... Ja przez ten tydzien tez codziennie wieczorem taaaaaaaaka zmeczona bylam ;-).... swieze powietrze mnie normalnie wykanczalo :-D Dea 🌻 - brawa dla Olenki 😍 jak sama wstaje to tylko patrzec jak zacznie pierwsze kroki przy meblach stawiac :-)...zreszta sama wiesz ze kazde dziecko rozwija sie swoim rytmem i to czy zaczyna wstawac/chodzic wczesniej czy pozniej nie ma zadnego znaczenia... No i tak jak mowi Kaszubka : "prawie" robi wielka roznice :-D Jak tam zabkowanie ? Uspokoily sie Wam troche nocki ? U nas po tych nocnych "kwileniach" pojawily sie dwie czworki i mamy 10 zabkow :-) czyli jestesmy w polowie :-) Qrde, maj za pasem, wyjazd sie zbliza wielkimi krokami a ja jeszcze zupelnie w proszku :O.... Nie mam dla Ali ani sukienki na chrzest, ani na wesele, ani butkow... o sobie juz nawet nie wspominam , bo caly czas mam nadzieje ze mi troche sadla spadnie :-O i czekam z zakupami na ostatnia chwile.... Jeden M spokojnie na wyjazd czeka... garnitur ma od lat ten sam, jemu wystarczy kupic koszule i ma nowe ubranie ;)...eh, pozazdroscic :-O... :-D No nic, ide troche popracowac, bo jeszcze sie tak calkiem po tym tygodniu nie odrobilam ... Zycze wszystkim miego, slonecznego dnia 😍 PS : Erato zdaje sie wczoraj miala wizyte.... moze beda dzisiaj jakies dobre wiadomosci ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 u nas kolejny sloneczny piekny dzien, ma byc nawet 21 stopni :) Szkoda ze jestem pomiedzy czteroma scianami biurowca .... Rebeko, to Ala ma juz czworki? pamietam Evelyn wyszly gdzies jak miala 2 i pol roku? ale ona to wszystkie zeby pozniej miala. Ola natomiast ma juz ladnei wychodzace gorne jedynki czyli u nas kwota wynosi 4 :) ale znowu ma rope w uchu :( w sobote bylismy na pogotowiu pediatrycznym i dali nam tym razem krople do ucha. Lekarz zrobil na mnie wrazenie jakby wiedzial o czym mowi, ale byl to tez specjalista laryngolog. Mam nadzieje ze szybko i na tym tylko sie skonczy, bo chociaz Mala nie wyglada na cierpiaca, ale ropa lecaca z ucha to nic dobrego nie moze byc 😠 Ja tez czekam na wiadomosci od Erato .... narazie papatki dziewczynki bo musze troche popracowac 😭 aha, Rebeko, moze zrobisz expresowa dukanke? jeden-dwa dni na tydzien? Gwarantuje ze do wyjazdu te 4-5 kg spadna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - no to rzeczywiscie nieciekawie :-(.... ale najwazniejsze ze widzisz ze Olenka nie cierpi ... no i macie lekarstwo to sprawa jest pod kontrola. Buziaki dla dziewczynek 😘 Mamy juz wszystkie jedynki, wszystkie dwojki i teraz dwie czworki...u nas te zabki takie malenkie ze miedzy kazdym przerwa :-D, ale mysle ze to czworki bo trojki normalnie wychodza pozniej... no i sa wieksze i przerwa miedzy nimi i dwojkami sporo wieksza niz miedzy pozostalymi :-D A jaka to jest ta expresowa dieta ? Przez te dwa dni je sie tylko proteiny czy z jarzynami ? Ja mysle ze musze sie po prostu zaprzec :-P i rzeczywiscie wprowadzic w zycie to co postanowilam, bo jak dotad to tylko robie wyjatki :-O... Na szczescie dzisiaj ide do JAP'a :-) to nie bedzie tragedi (tzn napewno sie objem jak bak, ale dietetycznie :-P ) ale wieczorem M w domu, bedzie pewno normalna kolacja, ehhhhh :-( .. A widze ze Tobie swietnie idzie :-)!!! Teraz juz masz prawo do jarzyn, prawda ? Jak tak dalej pojdzie to do spotkania ;-) pozbedziesz sie wszystkich kilogramow !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×