Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość iwa6868
Chwilka na kawkę ja też Rebeko poproszę:) Ja nie chcę politykować bo nie lubię polityki ale na głosowaniu byłam. W TV pokazywali was czyli polaków poza granicami .Podobno był tłok ?Zresztą u nas też .Zobaczymy co nam pokaże PO .? Rebeko dziekuję za wyyyyczerpójącą odpowiedź,rozumiem Cię że czas szybko plynie i chcę się stać pewnie na nogach czuć bezpiecznie .Zyczę ci abyś jak najszypciej zostala mamą. Anapo dla ciebie za pozytywne myslenie🌻 i chyba skorupki nie zamkęłas😘 Buziaczki uciekam do domciu jutro się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestkapiatka
a ja mam kupę pracy :D i nie zaglądam, może woeczorem z domu zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i kukam jednym okiem;) Rybko,nie wiem gdzie tak zimno,bo jak szłam do pracy to pod kurtka tylko krótki rękawek miałam i było ok.prawie polska złota jesień,gdyby nie wiaterek:) Mam nadzieje,że za zakrętem juz prosta droga cię czeka:) Bromba się odezwala...ciekawe czym taka zmęczona?:P Kaszubko tzrmam kciuki z amaleństwo,będzie dobrze,super,ze moze byc z mamą. lecę,pewnie jeszcze zajrzę jak szefostwo se pojdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to prawdziwe - Kaszubko ! Iwa 🌻 - dzieki, mam nadzieje ze nie bede juz dlugo czekac :-D Bez-torebki 🌻 - ja tez jednym okiem ! Roboty kupe, ale juz jestem uzalezniona ! No tak jak bys nie wiedziala czym Bromba zmeczona ;-) :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
she Aniu 😘 dziękuję że mnie wysłuchałaś. Za radę też serdecznie dziękuję. Muszę przyznać że pomysł wyśmienity. Trochę ryzykowny wg mnie ale zrealizuję. Powodzenia dziś wieczorem i jutro. Jestm z Wami. PS pisz te eski bo to jest superowe ;) ( wiesz jakie :P, troche mi tego brakuje ) Kończąc na dziś opycham się kruchymi ciachami w ten sposób osładzająć sobie życie. A w myślach ---- chodź tu do mnie ..... poczuj się swobodnie ..... Lubię to ;) papatki wsiem. i kilka 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Cie przywitac, Agnieszko - wiec nadrabiam : z 🌻 i z 😍, to moze wybaczysz :-O. Jakos tu cicho sie zrobilo... mam nadzieje ze nie spicie ...;-) ? Jeszcze godzinka i do domku... Ide na kawke i fajeczke... Jak ktos chetny to tez zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci jak chcą to potrafią... * zatroszczyć się o swoją wybrankę, * pamiętać o rocznicach, imieninach, itd., * pocieszyć cię w razie potrzeby, * zrobić miłą niespodziankę, wręczając jakiś drobiazg bez okazji, * zaskoczyć romantyczną kolacją przy świecach, * pokazać, że jesteś dla niego najważniejsza na świecie, * powiedzieć "kocham Cię" przy osobach postronnych - nie wstydzą się, * wziąć cię za rękę , czy przytulić, gdy idziecie razem ulicą, * zaskoczyć śniadaniem do łóżka w weekendowy poranek, * być czuli, wyrozumiali, szczerzy i lojalni, * dostrzec i docenić twoje zalety, * zrozumieć, gdy ty masz gorszy dzień, * kochać cię taką jaka jesteś, * "służyć swoim ramieniem" przez całe życie (w złych i dobrych chwilach) * powiedzieć komplement, który zawsze jest miły dla ucha, * być partnerem - a nie panem i władcą, * być kochający i kochani, * ujawnić nutkę romantyzmu, która czy chcą czy nie, drzemie w każdym z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubka🌻ja własnie o to walczę bo do tej pory to prawie nic z tej listy nie bylo bo przecież moj mąż ciężko pracuje i nie ma na nic innego czasu:( Jakoś mam dziwne przeczucie że nie mam co na to liczyć, jedynie się zmieni co do większej opieki nad dziecmi a własciwie tylko tego młodszego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - Potrafiec to oni napewno potrafia, caly problem w tym zeby chcieli ... :-D. Uciekam do domku, mile panie. Zagladne wieczorkiem po kolacji ... choc raczej nie bedzie to \"romantyczna kolacja przy swiecach\" :-) :-O. She 🌻 - cos nowego... ? Duza 😘 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz, na te jesienne dni może się przydać kuracja wzmacniająca, odtruwająca, uspokajająca i jednocześnie lekko moczopędna - a przez to gubiąca trochę naszego sadełka Oprócz tego można ją stosować przy bólach głowy lub zapaleniu gardła. Wypijać codziennie: - rano - napar z liści czarnej porzeczki; - w południe- napar z mięty pieprzowej; - wieczorem - napar z kwiatów lipy. Już wieczór, a ja cały dzień przesiedziałam przy moich ziołach - wszystko, co mam w zeszytach wpisuję do komputera, pochłania to masę czasu, ale przynajmniej nie muszę myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jakies dzisial zagonione... nie lubie poniedzialkow. Kaszubko - Twoja wiedza jest warta tego aby ja posegregowac i przekazac. Mysle ze masz cos z Ayl\'i ;-) :-D, ona tez wszystkich zadziwiala swoja wiedza. A ztego co widze to miedzy Twoimi ziolami inne fajne zapiski odnajdujesz ? Rachunki ide poplacic :-O... brrrr... nie lubie ... ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry trzydziestkapiątka 🌻 mylę że śpią, nawet w pracy. Przy takiej pogodzie ( przynajmniej u mnie ) to tylko spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja jestem...z kubkiem kawy,bo nietomnam strasznie:( Zaraz biegnę na zakupy,moze wpracy uda mi się tu zajrzeć,bo wczoraj jakoś się nie udało. Tell me why I don\'t like monday...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sluchasz \"nie takiej\" muzyki, bo jesień, bo do pracy, bo ...... - Poison - Another Day in Paradise - It \'s My Life ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Rybka...niedawno poprawiało mi humor\"relax...take it eeeeeeeeeeeeeeeasy\";) Ale jak się kładę spać o 23 z minutami a musze wstać o 6.30 bo dziecię ma jakieś durne zajęcia o 7.30 to już mi nic nie pomoze oprócz tygodnia snu;) sowa jestem,sowa...w dzień chcę spac,w nocy pracować;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 na polepszenie ranka. dzisiaj gorzej niz w poniedzialek :( zimno i pochmurno za oknem, w metrze pelno ludziskow, i wszyscy kichaja i kaszla, bleeee 35tka - ja tez sie poklucilam ze starym nieodpowiedzialny czlowiek! Jestes jeszcze na niego zla? No i oczywiscie plany starania sie o nastepne dziecko od razu skasowalam w myslach - zobaczymy kiedy mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw 🌻Ty się nie przejmuj. Facet tak ma, dpowiedzialność i myslenie to nie są najmocniejsze punkty wtakowym. A ja swojemu próbowałam wczoraj naświetlić, że jest mi jakoś tak mocno nieszczegolnie obecnie, że to tamto. Hmmm, ja gadałam a on przy kompie. Nie powiem, nawet słuchał, wysłuchał a potem coś o jakimś programie rzekł :D Ech, ale może cos dotarło i trochę przemysli zagadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane, ja już od kilku godzin jestem sominą. Ale małż zapowiedziałże może już jutro wróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea...możesz połączyc przyjemne z pozytecznym;) kiedy się już bedziesz ze starym godzić:P Ja się ze swoim właściwie mijam codziennie więc na kłótnie nie mam czasu;) Spadam na zakupy,bo jak się w poniedziałek nigdy nie mogę wyrobić to i we wtorek nic nie zrobię;) buźka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko ❤️ dzieki! Ale on na jakies urodziny po pracy poszedl i no i sie spil. Rano to on musi sie corka zajac i do zlobka zaprowadzic bo ja wychodze o 7ej - ale oczywiscie balam sie ze jej nie bedzie slyszal przez swoj sen pijacki :o teraz dzwonilam do domciu i jedza sniadanie. Ale nerwy to juz mi zoladek zzeraja... oj chlopy! jakie zycie byloby latwiejsze bez nich! A moze tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mile panie|kwiat]. Sloneczko odemnie juz leci... razem z 😘 i kawka \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... Ach te chlopy... Moj siedzi w domu od tygodnia bo zmienia prace i juz powoli mi nerwy wysiadaja... Nie umie sobie znalezc miejsca, niecierpliwosc go szarpie, sam nie wie czego chce i nie daje mi spokoju : te ciagle pytania w stylu \"jak to dalej bedzie, co mam zrobic\" juz mnie wykanczaja ! I co drugi dzien ma tego wszystkiego dosyc i jedzie do Polski... Ciezki zycie zony pesymisty ! Milego dnia mimo wszystko :-O 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×