Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

ja to czekam z utesknieniem na zime i snieg:) przez ostatnie dwie zimy udalo mi się troche porandkowac, ciekawe czy ta też będzie taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś czarne myśli mnie naszły.... ów poszły sobie szybko .... z rodzynkami, że tak spytam? hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulaj czukerek----> piękna pora... kiedyś z Madasią pisałem nt zimy.... uwielbiam jak jest mrozik, duuuuuuuuuużo śniegu, wieczór, ciepłe kolory światła ulicznego się odbijają od sniegu, park hmmmmmmmmmm no naprawdę miodzio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Gwiazdorku własnie o to mi chodziło no i jak jest tak dużo sniegu to mozna się szwędać po ciemnych zaułkach bo wszytko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrettyInScarlet -----> no super :-) Kulaj Czukerek ------> dokładnie... te wieczory i ten klimat i te ciepłe ubrania i jaka frajda się potarzać w śniegu... oczywiście w ramach zabawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he no śnieg też lubię bo fajnie jest:) Zeszłej zimy z kumpelą tarzałyśmy się w śniegu jak małe dzieci, do domu cała mokra wróciłam :) Ehhh fajnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miłym Towarzystwie czas szybko mija... dopiero był czwartek a już jest piątek...... idę już odpocząć ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×