Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

Gość lalineczka
2 randka. on: jakie są Twoje ulubione pozycje seksualne? Rozmowa na GG po 1 randce: on: w Ameryce ludzie idą do łóżka na 3 randce ja: ale jesteśmy w Polsce i tu po 3 miesiącach albo po ślubie on: to może potraktujemy tą rozmowę jako 2 randkę i przejdziemy do 3 wzorując się na Amerykanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verte
lalineczka, a mi sie wydaje, że ci wszyscy twoi chłopacy mają super poczucie humoru, tylko ty wszystko traktujesz dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
sma: przepraszam, że nie patrzyłem Ci w oczy ale na pewno mi przejdzie wkrótce...bo to dlatego, że mnie onieśmielasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
verte--> ja pisze tu śmieszne rzeczy, nieraz są bezczelni ale to prawda, zwykle są fajni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
dodam tylko, że wszyscy cytowani przeze mnie faceci mają wyższe wykształcenie i są koło 30-tki. Ja mam 25 lat. A z nimi dalej jak w przedszkolu:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez przypomnial jeden tekst. Pierwsza randka (i ostatnia), wieczor, praktycznie koniec spotkania i chlopak do mnie: moze pojdziemy do mnie, obejrzymy sobie jakis film, przespisz sie i rano odprowadze Cie do domu, bo stad do Ciebie tak daleko i nie chce mi sie Ciebie odprowadzac :o Dodam,ze mieszkal sam z 5 innymi facetami :o Nie musze chyba mowic,ze uciekalam gdzie pieprz rosnie i sama odprowadzilam siebie tak daleko do domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Facet przełożył spotkanie, z piątkowego wieczoru( bo musi pracować) na sobotę. Po czym w ten właśnie piątkowy wieczór dostaję sms-A: " przeprasza, że piszę a nie dzwonię ale właśnie siedzę w kinie i zaraz zacznie się film. To na którą się umawiamy w sobotę?". No i w sobotę coś mi wypadło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
ten od kina opisany powyżej póżniej wypisywał mi, że przeprasza i jak tak szybko się będę obrażać na facetów, to nikogo sobie nie znajdę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
panna na wydaniu---> niby sie tłumaczył, że to znajomi go wyciągnęli do tego kina w ostatniej chwili. Może powinnam dać mu szansę ale nie dałam:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no to tak siedze sobie z moja randka w super romantycznym otoczeniu. On mi sie patrzy gleboko w oczy. Zastanawiam sie co powie.. a on \"wiesz co? starzejesz sie\" ja szczena do ziemi a on jeszcze \"ale mi sie to podoba\" Super sympatyczxny chlopak, oczywiscie juz tylko kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Wydarzylo sie to pare lat temu. Siedze sobie na przystanku i czekam na autobus. Wracalam ze szkoly. Podchodzi do mnie chlopak i cos tam zagaduje.A ja mu cos odpowiedzialam, ze nie mogę, bo muszę na jutro pouczyc sie statystyki. A on mi na to "To chodź do mnie do domu, razem pouczymy się statystyki, całą noc się będziemy uczuć, mam sporo książek" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Nie lubię tekstów facetów (tuż na początku znajomości) typu: -oj, ostatnio przytyłem 5 kilo, muszę zrzucić! -jak tylko zobaczę, że robią mi się "boczki" to zaraz przechodzę na dietę! -na ile lat wyglądam? wszyscy dają mi mniej niż mam. Wyglądam młodo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
Albo scenka z dyskoteki, tańcze sobie z jakims chlopakiem. Gadamy i naraz On do mnie taki tekst..."Wlasnie wyszedlem z wiezienia....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
obserwatorka: --> chciał Cię wzruszyć i szedł na litość i chciał dostać punkty za szczerość....i podnieść Ci poziom adrenaliny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
oj tak poziom adrenaliny w tancu wzrosl mi do maksimum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
on: co robimy na następnej randce? ja: jedżmy nad wodę, taka piękna pogoda! on: i co? zobaczę Cię w stroju i cały czas będę musiał siedzieć w wodzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
inny facet: on: może wybierzemy się do kina? ja: a na jaki film? on: sama wybierz, mnie obojętne...byle to była jakaś polska komedia( ale dał mi wybór..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jeszcze kiedys rozbawilo jak na dyskotece tanczylam sobie z pewnym chlopakiem i pierwsze pytanie jakie mi zadal : spod jakiego jestes znaku zodiaku? :o No przeciez imie to drugorzedna sprawa, znak zodiaku najwazniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Albo scenka z dyskoteki, tańcze sobie z jakims chlopakiem. Gadamy i naraz On do mnie taki tekst...\"Wlasnie wyszedlem z wiezienia.....\"\" i połowa wszystkich 17-19 latek ma kisiel w majtkach.... dlatego tak powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
komiczne----> niesamowite...jak ja mało wiem o facetach i 19-latkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaa
nie było mi wtedy do smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na drugiej randce uslyszalam \" lubisz SM?\' eeeee normlanie mnie wcielo. Po tym stwierdzilam, ze niestety to co mowia o modelach to prawda. No ale ja tez taka swieta nei bylam bo w koncu umowilam sie z nim wlasnie dlatego, ze byl ciacho na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze pizne jak chlopak usilowal sie rozplakac, ale mu to nie wychodzilo. smiech na sali mowie wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najmniej wie sie o sobie samym, bo zazwyczaj myśli sie życzeniowo i widzi sie samego siebie takim, jakim chciało by sie być.... ale ja pisalem glownie o blacharach jakichs..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
pilar--> co to SM? sado-maso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
komiczne---> a co oprócz pobytu w więzieniu działa na kobiety?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
pilar---> niezły numer;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kobiety działa wiele rzeczy.. dobry wygląd, dobra gadka, troche oschłości, dobry samochód, dobry dowcip... itp... ale na rozmawiamy tutaj o dziewczynkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×