Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdor

Beznadziejne teksty na randkach!!!!! Czyli śmiech na sali...

Polecane posty

Gość jak miło
11 lat komuś zmarnowałaś... dzieckiem to Ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak fajny byl ten topik
a skad wiesz, ze ona komus, a nie ktos jej? ;> tak fajnie czytalo sie ten topik, a widze, ze jest tu ktos zlowsliwy i stronniczy, kto tylko chce dogryzc i popsuc temat, a mnie opisy trzydzisoletniej sie podobaly, bo byly zabawne, a o to tu mikalo chodzic pzreciez. doradzam ignorancje, bo inaczej to sie nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Samotna kobieta po 30-tce jest takim łatwym celem, prawda panowie? Tak łatwo ja zaszczuć...ileż to przyjemności.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga!!! Zachęcam do nie odpisywania, zaczepnym człowieczkom... I atmosfera się oczyści :-)... tu umieszczamy historie i oceniamy ich treść a nie autorów, każdy kto do tego się nie zastosuje będzie ignorowany. U mnie znowu słoneczko... :-) Miłej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzę z założenia, że jak się kogoś zaprasza na randke w tym wypadku on mnie, to warto wziąć ze sobą pieniądze... ja zawsze na randkach płace za siebie i nie wymagam, żeby druga osoba mi coś sponsorowała, nie miałabym nic przeciwko, zeby mu dać te 1,60, ale on zachował się poprostu ordynarnie. ponadto mam już złe doświadczenia, gdyż w ostanim związku płaciłam za każde wyjście, za wszystko, poprostu przed restauracja albo pubem dawałam swojemu \"chłopakowi\" pieniądze, bo on jak się wyraził, \"żle czuł jak dziewczyna płaci i wszyscy to widzą...\" taka sytuacja nie wynikała z jego ubóstwa tylko z lenistwa i mojego zaślepienia, więc oskarżanie mnie o materializm jest sporym nadużyciem :P jestem juz poprostu uczulona na takie typki... pozdrów smerfetke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
można jej przypiąć etykietkę: bo to takie proste. Sama, więc gorsza, smutna, do niczego. Proszę, pastwcie się dalej! co za takt, subtelność,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak fajny byl ten topik
to moze ja teraz w koncu naisze cos od siebie :) w sumie nie byl to beznadziejny tekst, tak wiec troszke zbqaczam z tematu, ale przerazil mnie, a dzis z kolei smieszy :D facet poznany w necie, drugie czy trzecie spotkanie, wieczor, mial mnie odwiezc do domu, a on ominal droge, ja sie pytam: gdzie jedziesz? a on: porywam cie, jedziemy do lasu. myslalam, ze serce mi wypadnie ze strachu, ale okazalo sie, ze po prostu bylismy na spacerze i pozniej faktycznie odwiozl mnie do domu :) pozniej sie tlumaczyl, ze nic nie powiedzial, bo chcial mi zrobic niespodzianke :D szkoda, ze nie zdawal sobie sprawy, co kobieta w takiej sytacji moze sobie pomyslec... tak wiec niespodzianka bylo, ze facet jednak w porzadku, a ja cala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
Samotna, przestań sie w końcu dawać podpuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka rasa?!? Ja mam zamiar w przyszłości sobie sprawić owczarka niemieckiego... takie fajne rudzielce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze kto ma porownanie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolakowal
heh..ale śmiesznie u was, dla mnie bomba ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczka pomarańczka
ja sie kiedyś umówiłem na przejażdzke rowerową...nie dośc ze pędziła niczym formuła 1 nie zdając sobie sprawy z mojej obecności to jeszce musiała wrócić za godzine bo jej Tata bedzie ptrzebowac rower do pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolakowal
samotna, że mogę zapytać: a na ilu panna droga randeczkach z netu była?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
samotna nie udziela takich prywatnych informacji, bo mogą być wykorzystane przeciwko niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów***
przestańcie odpisywać idiotom! ich posty znikają, wasze odpowiedzi zostaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje uprzejmie moderatorom :-).... a więc złośnicy nie wysilajcie się... marna wasza praca. Nie odpisujmy na głupie posty. To tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomarańczka niepomarańczka
Nie ma za co dziękować, prawda boli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samotna
Gwiazdor wyciągnął do Ciebie rękę, zaczął mówić o piesku. Czemu z nim nie zaczęłaś rozmowy? Nawet tego nie zauważyłaś... Nie komentuję już tego, bo mnie wykasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś randka z kolei, spacer, rozmowa w toku i jakoś weszliśmy na temat romantycznych filmów: ja: no mi się zdarzy czasem popłakać na wzruszających momentach:) on: o to chodźmy do mnie, włącze ci \"Titanica\" i popatrzę jak płaczesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
kiedy zaczelam spotykac sie z moim obecnym i juz napewno stalym on zawsze sie spoznial. ja kiedys przez 10 minut stalam na siatlach bo byly zepsute i nie moglam przejsc przez pasy. spoznilam sie 15 minut i byl wtedy obrazony bo to ja sie spoznilam :D ogolnie zawsze mowilam do niego "kosci" bo byl zawsze chudziutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któregoś dnia on zaprosił mnie do siebie, widzę u niego na podwórku pieska, nawet sporych rozmiarów ten piesek, a że ja bardzo lubię psy podchodzę do niego żeby go pogłaskać: ja: kocham psy i one chyba mnie też lubią pies zaczął w tym czasie warczeć on: no widać jak rozpoznał w tobie dobrego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×