Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

no jo Szubrawy, ale przez to to ja się cholera nie dowiem gdzie te chlopy! choc momento moze na tych 35 stronach cos sie wyhaczy. No dobra to moje blogoslawienstwo, ja tam chetnie sobie was jeszcze popodgladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram poprzednika,jestes beznadziejny,dziwie sie ze madasia nie wykasowala tego topiku,a powinna to zrobic. ale namowimy ja do tego znajdz sobie inne lokum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza ma trojke dzieci :P i meza... moze nie w tej kolejnosci :) wiec tutaj zadnych romansow nie bedzie... ;/ Ojej ile zawisci... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to potwierdz regułę,wystarczy tylko topik nowy załozyc a ten juz leci jak mucha do lepu,hahahahahaahahahahahhahhaahahhhhhhha intrygant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widownia widze czuwa;) ojj to mi narobilyscie no😠a juz Go mialam w uprzęży prawie:classic_cool: ( \"błyskotliwy\" żart;) ) a od mojego męża to ...szerokim łukiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubrawy............ przeprosiłam,mam nadzieję że przeprosiny przyjęte........ dzięki ze wszedłes tam dzisiaj,wiele zrozumiałam,jeszcze wiele sie muszę nauczyć.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarcza mi twoje ukłony,nie wymagam przeprosin,myśle że mozemy naprawde pogadac jak ludzie,bez obrazania sie nawzajem,mam nadzieje ze wiesz o jakim topiku mówiłam???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasiu, może to kiedyś przeczytasz! :) Dzięki za wspólne pisanie :) o wszystkim i o niczym :P po prostu super byłaś i pewnie jesteś. Może to że kiedyś nie odpisałem na poważne zapytanie to dlatego aby Cię nie pakować w nieszczęście, chciałem Ci tego oszczędzić. Myślę, że teraz gdzie się odnajdujesz każdego dnia, znalazłaś Szczęście i to co napędza każdego z nas czyli życie spontaniczne, nie zerkające na innych a patrzące daleko przed siebie, przeszłości zmienić nie możemy ale przyszłość zawsze tak! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×