Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Dobra znikam ;) a Ty pomaranczowa tez powinnas sie zajac czyms bardziej produktywnym... czas leci ;/ jak pomysle ile godzin zmarnowalem przed tym pudlem to az mnie mierzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
a niech sobie będzie i prawda ale...nie trzeba tego aż tak podkreślać ;) przynajmniej mnie to lekko razi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
ojojoj... Czy ja Cię tu trzymałam?:O zabrzmiało to lekko sarkastycznie...nikt nie kazal Tobie marnowac na MNIE czasu:) a o moj czas sie nie przejmuj:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie szubrawcu,wszystkich przegoniłeś swoim zachowaniem i tekstami, niszczysz wszystko co masz na drodze, dlaczego???????????? co zrobili ci inni ludzie ,że ich tak nienawidzisz?????? przez ciebie kolejny topik umarl, pewnie jestes z siebie dumny????????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a madasia spoko babeczka a ty ja tak traktujesz,wcale sie nie dziwie ze sie zagotowala,nie zasługuje na takie traktowanie,trochę za duzo juz krzywdy doznała od facetów..... jesteś nie wporządku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
chocolate czy jak ci tam - nikogo nie bronie a juz na pewno nie szu(;) ) ale madasia jak juz jest tak bardzo wrazliwa to powinna wziac poprawke na to ze to jest TYLKO net,z ogromnym naciskiem na TYLKO,to po pierwsze,po drugie to fakt ze nie zauwazylam jak juz wspomnialam pewnego mechanizmu ktory nakrecal cala tę farsę a dziewczęta zniknely bo Gwiazdora brak a ja z innego powodu:classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
mialo byc "nie zauwazyla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z siebie dumny ;) Nienawidze ludzi bo sam jestem czlowiekiem. Pomarancza z jakiego innego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
z powodu nietaktu Twojego i to bynajmniej nie tego muzycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyczny... ehh ... moja pierwsza kleska w zyciu... do szkoly muzycznej nie chcieli mnie przyjac ;/ stwierdzili ze nie mam sluchu :( a ja taka piekna piosenke spiewalem : Jestem sobie nieboraczek... cos tam z lapkami bylo pozniej ;) Pomaranczowa...nie wzielas poprawki ;) na to z kim rozmawiasz widocznie ;/ nie moja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
o jakiej Ty poprawce mowisz? :O ja powiedzialam ze nie trawie chamstwa i tyle lekka domieszka ironii,czasem kpin u mezczyzny jest nawet wskazana dla dodania mu odpowiedniej pikanterii w wypowiedzi slownej ale...co za duzo to nie zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamstwo ... wybacz ale ja nie z tych co ukrywaja swoja nature by w najmniej odpowiednim momencie pokazac na co stac* ;) Lepiej wywalic cale bloto jak ktos przez to przebrnie i uzna ze warto rozmawiac to plus dla niego jak nie ... to z Bogiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) bo wiesz jak to wyglada... tak go kochalem ... tyle mi mowil ... a dwa lata po slubie kiedy juz dziecko w drodze zdradzil z kolezanka :) to jest chamstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
mylisz sie w zeznaniach:classic_cool: podobno plusow nie uznajesz ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
jak KAZDY? :classic_cool: akurat to bylo zbędne ;) a obiad...ech Ty ciagle tylko o tym jedzeniu:P zmień płyte:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
Acha....no i co z tą klocią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ;) widze ze sie udzielasz odnosnie seksu analnego :P Ale wrocmy do obiadu... wiesz najedzony facet to szczesliwy facet :P a tacy duzo potrafia dac od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klocia ?:) nie wiem gadala cos bez sensu ale jedna sentencja utkiwla mi w pamieci... do tej pory sie nie sprawdzila ... ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
na tym temacie o tesciowych? aj poniosło mnie tam z lekka ;) z reguly nie lubie gdy ktoś określa mianem "normalnosci" to co wszyscy ludzie praktykuja,a jesli juz jakies odchyły od tego wyznacznika to juz wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie wiem... ale z seksem analnym to jak z wegeterianizmem :) ani jedno ani drugie nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
aj no i znowu;) kolejna "kobietka" sie zacietrzewiła tam ;) wychodzi na to ze nie powinno sie wypowiadać wlasnej racji :] a co do kloci...pisałeś juz gdzieś ,ze jedna kobieta juz Cie powalila na kolana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
:classic_cool:nie wiesz,ze jedną z prawd jest to,iż nie pyta sie kobiet o wiek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×