Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Ok teraz rozumiem. Jak nie ma prawdziwych dam :) sa ! Znam przynajmniej dwie... O i nawet mezczyzne... co prawda wiekowego juz ale za kazdym razem kiedy do pokoju wchodzi kobieta on wstaje z miejsca ... stare dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to juz cos:classic_cool: zrozumiales,ze jestem anty temu rodzajowi milosci sexualnej i juz nota spadla,czyli...;) smakowite takie gierki słowne ;) a ile mozna z nich sentencji wyciagnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak tak oczywiscie - jest przeciwna milosci* oralnej -100 punktow ;) nie bawie sie w punktowanie zastanawiam sie nad Twoim wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nota wychodzi poprzez moj wiek;) i jakie poki co wnioski...te 26? nic dodac?nic ując? ja bym u Ciebie oscylowała pomiedzy...hmm...momentami 24-27 to max raczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrywala podrywala... dobrze ze nie na robaka. Ja ;) lubie swoj wiek... jeszcze ... na takiej granicy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to sie rowna z kajdanami :) ograniczeniem... Ale :) i ten etap w zyciu trzeba bedzie zaliczyc... raczej z czasem nie przyjdzie tylko ze zdarzeniem...sytuacja... moze kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak sobie..
zrobić prywatny topik z czyjegoś, to juz przegięcie, to madasi topik a tak ja SZUbrawy wygryzłeś :( niewporzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak sobie..
ale nikt już przez ciebie tu nie pisze,to naprawdę niewporzo.. tak się nie robi,zastanów się chłopie troche nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Pomaranczy Panne Nikt zrobiles/zrobilas :) ? Nie musze sie zastanawiac nad soba bylem zlosliwy :P ona to pociagnela no i tak sie skonczylo a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak sobie..
wiesz że nie uważam jej za nikogo, a ty złościa buchasz wszędzie z tego co widzę,tylko po co??????????? nie szargaj naszej meskiej opini, bo aż wstyd człowieku za ciebie, że nas reprezentujesz tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie teraz az zaciekawila mnie pozostala czesc topoku, bo ja tu trafilam dopiero na 36 stronie wiec calej story nie znam, ale i tak mi sie wydaje, ze troche za poważnie się to tego podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim mam styl tutaj ;/ wybacz nie zmienie go tylko dlatego ze jakis pomaranczowy napuszczony przez Madasie chloptas do mnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie teraz az zaciekawila mnie pozostala czesc topoku, bo ja tu trafilam dopiero na 36 stronie wiec calej story nie znam, ale i tak mi sie wydaje, ze troche za poważnie się to tego podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak sobie..
nikt mnie nie napuszczał, a juz napewno nie ona, dziewczyna wolala sie wycofać niż toczyć z toba głupkowate spory, a wiem to tylko z tego co tu czytałem, nie ukrywam że bede próbował z nią porozmawiać bo dziewczyna wydaje sie rozsądna, w przeciwieństwie do ciebie.. szkoda słów.. znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm :) istna telenowela \" Zly Rodrigez zajal majatek ktory prawnie nalezal sie Madasiennie ... na szczescie sa na tym swiecie jeszcze bezinteresowni* dobrzy ludzie ktorzy pozwola zatryumfowac sprawiedliwosci\" ... a to wszystko w nastepnym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×