Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madasia

prawdziwi mężczyźni gdzie wy jesteście........no gdzie te cudowne chłopy........

Polecane posty

Gość pomarancza.....1
to zle widzisz:classic_cool: co za leniwy dzien... na obiad to nie masz co liczyc;) dzis Ty gotujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
jakie lub w postaci czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
aj,zostaw te filmy i chodz na temat facet to swinia;) rozbraja mnie cartoon network

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
och Ty😠 a ja juz bylam bliska zakochaniu no :classic_cool: ale dobrze dobrze,sprzatnij trawke,ugotuj obiadek,zrob pranko,posciel łóżko,uczesz mi włosy i masz wolne:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
i cale szczęście...;) dzwoneczku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
chodzilo mi o mężczyzne,raczej takie robotki jakie wymieniłam są mało męskie ale...;) chyba nie tylko kobieta mialaby spelniac taka rolę w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem najlepsi kucharze to mezczyzni najlepsi fryzjerzy to mezczyzni najlepsi projektanci to mezczyzni... dziwne ... dominujemy we wszystkich dziedzinach :) oby jak najdluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiazek zwiazek ... pytanie jaki jezeli na rownych prawach to ok ale zazwyczaj wyglada tak ze kobieta daj sie pokierowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
:O co mi jeszcze powiesz...jesteś piękny,boski,cudowny o nienagannej czystosci moralno fizycznej....no prawdziwy narcyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
mowisz rowne prawa...ale rowne prawa to kompromisy a nie kazdy potrafi na nie pojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie .... ;/ jestem doskonale niedoskonaly :) Nigdy nie bylem narcyzem... mowie jak jest mezczyzni dominuja w wiekszosci dziedzin i nie bez przyczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
ale to co mowisz to jest wlasnie takie podejscie,wywyższanie plci męskiej ponad żenska ktora zawsze jest postrzegana jaka ta wrazliwa i slaba strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
a doskonała niedoskonałość to póki co na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie wiem ... jezeli w zwiazku jest osoba ktora dominuje mam na mysli intelekt ... zaradnosc zyciowa... emocjonalnosc i jest prawdziwym partnerem to stara sie ta druga osobe ksztaltowac tak by osiagnela jej poziom... niestety w wiekszosci przpadkow jest zupelnie inaczej ... ludzie staraja sie ta przepasc powiekszyc. Zwiazek = spoleczenstwo ... nie ma roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
spokojnie ;) nie zalozylam zadnej tabeli pod Twoim adresem;) co do tego podciagania do pewnego poziomu,to juz mozna wkroczyc na temat p.t lekkie wychowanie tej strony przeciwnej,bo to przeciez zmiany,poza tym nie kazdy chce takich zmian,sa ludzie uparci ktorym jest dobrze jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
a w ogole to wydaje mi sie ze ludzie mimowolnie dobieraja sie do swoich poziomow...bo przeciez ciężko z kimś być a zarazem patrzec na nią i myslec jak b. jest prymitywna ( mam na mysli intelekt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
nie ma:classic_cool:za duzo byloby minusow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
bo na żone to dziewice chcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I o to chodzi... minus to informacja co nalezy zmienic by byc doskonalym... bardziej :P plusy mnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
o pardon,nie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
prosze prosze:classic_cool:kogo my tu mamy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza.....1
podstawowy minus to ten ktory przed chwilą "palnąłeś" ,ze mężczyzni dominują we wszystkich dziedzinach...samo sedno nie bylo az tak godzące ale powiało strasznym hmm....snobizmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×